The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.07.2020, 09:13
https://mobile.twitter.com/stdafx_h/...79210843607042
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 19.07.2020, 18:40
Błaszczykowski: Zawsze staram się zachowywać normalnie

https://www.rp.pl/Pilka-nozna/307199...956.1593627736
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 19.07.2020, 20:01
Wykupywanie tugermana jest głupotą. Koleś przyszedl do nas po kontuzji. I w sezonie można powiedzieć że miał dwie powarzne.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 19.07.2020, 21:28
Skoro temat to / "ploteczki, auta, tatuaże ;-" to przy okazji cztania wywiadu ze Skowronkiem znalazłem śmieszną galerię na Krakowskiej pt. A gdyby pilkarze Wisly Kraków byli kobietami

https://gazetakrakowska.pl/a-gdyby-p...ar/c2-15079441

Jak dla mnie najlepiej na tym wyszedł Wojtkowski (jasna sprawa) i Burliga, co mnie trochę zaskoczyło.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 21.07.2020, 12:31
Wywiad z Buksa
https://weszlo.com/2020/07/20/nie-ka...ce-do-rozwoju/
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.07.2020, 14:01
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Skoro temat to / "ploteczki, auta, tatuaże ;-" to przy okazji cztania wywiadu ze Skowronkiem znalazłem śmieszną galerię na Krakowskiej pt. A gdyby pilkarze Wisly Kraków byli kobietami

https://gazetakrakowska.pl/a-gdyby-p...ar/c2-15079441

Jak dla mnie najlepiej na tym wyszedł Wojtkowski (jasna sprawa) i Burliga, co mnie trochę zaskoczyło.
"Burligowa" jak rasowa ....idupa

najlepsza Silvowa i Savicevicova
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 06.08.2020, 16:15
Pierwsza część wywiadu z Błaszczykowskim w Foot Tracku:
https://www.youtube.com/watch?v=vqcw1-bNkkc

Tl;dw:
1. Błaszczu pożegnał Stolarzyka, mimo, że to kumple
2. Błaszczu dzwonił do Skowronka, bo Obi zawalił negocjacje
3. Obi nie popisał się w negocjacjach z ojcem Olka, więc nie ma pewności, że Buksa zostanie

4. Obi nie chciał się zrzec połowy pensji, więc Błaszczu go pogonił
5. hejterzy RB9 d*py cicho
6. Heroes 3 najlepsze i basta
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 06.08.2020, 16:23
Obi w ogole nie jest taki kozak na jakiego sie robi... juz sam fakt, ze wg plotek chyba jako jedyny nie zgodzil sie na wirusowa obnizke pensji mowi wiele o nim

jakbysmy przez niego jeszcze Bukse stracili to brak mi slow... tych kulturalnych
Ostatnio edytowane przez Kac : 06.08.2020 o godz. 16:26.
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Stary 06.08.2020, 16:27
To już nie plotka, Błaszczykowski powiedział wprost, że Obi jako jedyny się nie zgodził i dlatego go pożegnali
Ostatnio edytowane przez Jontek : 06.08.2020 o godz. 16:36.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 06.08.2020, 17:15
do skasowania
Ostatnio edytowane przez Cycu : 06.08.2020 o godz. 17:24.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.08.2020, 17:17
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza część wywiadu z Błaszczykowskim w Foot Tracku:
https://www.youtube.com/watch?v=vqcw1-bNkkc

Tl;dw:
1. Błaszczu pożegnał Stolarzyka, mimo, że to kumple
2. Błaszczu dzwonił do Skowronka, bo Obi zawalił negocjacje
3. Obi nie popisał się w negocjacjach z ojcem Olka, więc nie ma pewności, że Buksa zostanie

4. Obi nie chciał się zrzec połowy pensji, więc Błaszczu go pogonił
5. hejterzy RB9 d*py cicho
6. Heroes 3 najlepsze i basta
Nie. Obi poleciał, bo zawalił negocjacje ze Skowronkiem (a konkretniej to chyba chodziło o to, że nie chciał brać odpowiedzialności za trudne decyzje). Wyraźnie mówił Kuba, że w listopadzie było to niemożliwe ze względów finansowych. Mogli to zrobić bez odprawy tylko po sezonie. Ponadto Kuba tam zastrzegł, że Obidziński najpierw się zgodził na obniżkę, a dopiero jak się dowiedział, że wylatuje to zmienił decyzje.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.08.2020 o godz. 17:21.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 06.08.2020, 17:44
O, ciekawe. Posłucham sobie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 06.08.2020, 18:07
Ogólnie to wygląda, jak bardzo słaba podkładka w przypadku niepowodzenia w/s podpisania nowego kontraktu. Nagle ten nieudacznik, który za nic w klubie nie odpowiadał, negocjuje kontrakt naszej perełki? Coś mi się tu nie zgadza . Pomijam taką kwestię, że z bardzo dobrego źródła wiem(i nie tylko ja), że po prostu jego tato nie jest zainteresowany przedłużeniem(bo dostanie od nowego klubu większy bonus za podpis). Nie jest to wiedza tajemna, bo przypuszczam że trochę innych osób z forum ma też takową(choć źródła pewnie inne). Prezes nie ma tu żadnego znaczenia.
Wypowiedzi o Boguskim nie chcę komentować , bo to co zostało powiedziane w foot trucku jest absurdalne. Bogusiowi dostaje się tylko za to co prezentuje na boisku przez ostatnie 2 sezony... dobre statystyki, ale chyba biegowe .
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 06.08.2020, 22:35
Przesłuchałem!

Nie znam Błaszczykowskiego, ale na podstawie informacji medialnych i kilku wywiadów w telewizji odbieram go jako gościa, który jest autentyczny i szczery, a więc często mówi to, co myśli. Kiedy próbuje szczypać się w język albo powie dwa słowa za dużo, to od razu to widać. To wcale nie musi być rzecz pozytywna, bo nie zawsze się z takimi szczerymi osobami zgadzamy i nie zawsze szczerość popłaca.

Tam jest powiedziane wprost, kto i dlaczego zadecydował o pożegnaniu Stolarczyka i Obidzińskiego. I jak wyglądało pożegnanie tego drugiego. I nie sądzę, aby mówienie tego wprost na nagraniu było ok. Błaszczykowski-piłkarz na jakimś spotkaniu z kibicami, ok jeszcze, ale w wywiadzie z Błaszczykowskim-właścicielem tak, że idzie w świat - nie, zdecydowanie nie. Zresztą te wyjaśnienia Obidzińskiego na tt brzmią przekonująco. Jeśli to prawda, to zachował się ok - tak, jak profesjonalista powinien.

Co do Buksy, to wątpię, żeby ten wywiad był "podkładką" (alibi jest przemyślane, więc takie wywiady daję się do prasy i udziela ich ktoś, kto umie grać słowem, a nie Błaszczykowski - np. Jażdżyński posługujący się interią). Nie wiem, jak Obidziński negocjował z ojcem Buksy, ale Błaszczykowski najwyraźniej szczerze wierzy ojcu Buksy, że źle.

A co do Boguskiego, bo gdzieś widziałem narzekania, że Błaszczykowski wypowiadał się pozytywnie o Boguskim, to po pierwsze jest to prawda, a po drugie co miał powiedzieć o koledze z drużyny.

Aha, ta wymiana zdań Królewskiego z Obidzińskim na tt jest żenująca i niestety Królewski może być dobroczyńcą Wisły, może być sympatyczny, uroczy i co tam jeszcze, ale albo ma jakiś syndrom i musi wprost wyrażać każdą emocję albo rzeczywiście nie ma klasy.
Ostatnio edytowane przez czaro : 06.08.2020 o godz. 22:43.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Stary 06.08.2020, 23:00
Cytat:
Aha, ta wymiana zdań Królewskiego z Obidzińskim na tt jest żenująca i niestety Królewski może być dobroczyńcą Wisły, może być sympatyczny, uroczy i co tam jeszcze, ale albo ma jakiś syndrom i musi wprost wyrażać każdą emocję albo rzeczywiście nie ma klasy.

Królewski to taki "człowiek-pies, człowiek-mucha", który jak się przyklei to trudno się go pozbyć, a jak zacznie się popisywać to ciężko zamknąć mu gębę. Na fali "zbawcy" wszedł na salony, ale z miesiąca na miesiąc zaczęto go z salonów wypraszać, bo na dłuższą metę jest meeega irytujący.

Oby to przerzucanie się g*wnem nie było efektem wk*rwu, że Buksa nie podpisał, bo wygląda to tak jakby na fali złych emocji zrzucali winę na Obiego...
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Stary 06.08.2020, 23:15
Co do Jarka, to po prostu wychodzi, że nie jest idealny, nikt nie jest i w sumie spoko, bo męczyło mnie już to lizanie mu jaj przez kibiców, z resztą to samo tyczy się Obiego i całego tego naszego zarządu. Generalnie jednak mnie jakieś pyskówki na TT nie obchodzą, nie wygląda to poważnie, ale nie jest też istotne z perspektywy klubu. Dużo bardziej istotne jest to, że przynajmniej już wiemy czemu Olek dalej nie ma nowej umowy i dlaczego pożegnaliśmy Obiego, bo dotychczas jakieś tylko ploty i teorie chodziły, teraz przynajmniej wiadomo jak jest.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.08.2020, 23:16
Nie wiem po kiego grzyba wyciągane są takie sprawy publicznie. I Kuba i Jaro i Obi powinni qrwa siedzieć cicho.
Takie rzeczy to przy wódeczce, a nie z jakimiś jebanymi dziennikarzami i twitterami.

I jeszcze na dokładkę mieszanie w to Buksy seniora, no to już konkretny strzał w kolano. Mam złe przeczucia co do tego niedoszłego jeszcze kontraktu.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Stary 06.08.2020, 23:26
Mnie jakoś to nie szokuje, Obi ich widocznie wkurzył (zawiedli się na nim) to powiedzieli to publicznie, są właścicielami, to mają prawo się wypowiadać jak uważają, że ktoś im robotę spierdzielił. Za parę dni i tak wszyscy o tym zapomną tak jak zapomnieli o Wisłockim, będą transfery, mecze i inne problemy niż to czy ładnie się pożegnali z Obim czy nie.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 07.08.2020, 05:01
Buksa musial dostac jakas powazna oferte ktora mocno przebija co my oferujemy. Miesiac temu wygladalo ze tylko utrzymanie w lidze bylo jedyna kwestia do rozwiazania zeby podpisal nowy kontrakt a tu nici na ten moment.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 07.08.2020, 09:11
Tyle, że ojciec Buksy to bardzo majętny człowiek i nie sądzę, by pieniądze były decydującym czynnikiem, który miałby zadecydować o przyszłości jego syna.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 07.08.2020, 09:20
serek.c2
A jesli to kasa plus dodatkowe kwestie np lepsze warunki treningowe, lepsze traktowanie, jasno nakreslony plan itd?
Czegos widocznie u nas brakuje skoro jeszcze nie ma podpisu i tez sadze, ze tu nie chodzi o szmal.

Moze chodzi o klauzule odejscia?
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 07.08.2020, 09:40
Warunki kontraktowe są w tym przypadku pewnie bardzo zawiłe, pozycji negocjacyjnej w tym momencie Wisła nie ma żadnej, więc tata Olka może ugrać sporo i dyktować wiele rzeczy.
Czy chodzi o kasę, gwarantowane minuty gry w Ekstraklasie, określona liczba występów od pierwszej minuty etc. - tego możemy się jedynie domyślać. Również myślę, że Buksie seniorowi nie chodzi o kasę, a o jak najlepszy rozwój dla syna. Jak się będzie harmonijnie rozwijać to pieniądze prędzej czy później przyjdą.

[23/42]
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 07.08.2020, 10:05
Trzeba powoli się z tym pogodzić, że Buksa już stracony...

[*]

Biednemu to zawsze wiatr w oczy...
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 07.08.2020, 10:07
Obejrzałem właśnie tę pierwszą część wywiadu z Kubą. Jak każdy kibic Wisły zawsze go szanowałem i miałem do niego ogromny sentyment, ale teraz mam ochotę wziąć blok marmuru i zacząć budować mu pomnik.

Nie napiszę niczego odkrywczego, ale jestem pod jeszcze większm wrażeniem tego faceta i liczę, że mimo hejtu części ludzi i krytykanctwa nie zabraknie mu silnej woli i ambicji, żeby dalej wspierać markę Wisły Kraków swoim nazwiskiem (na boisku i poza nim).

Bardzo cieszę się też, że poruszył temat Bogusia, bo to naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie co się dzieje, kiedy tylko jego nazwisko zostanie wspomniane. Może dzięki temu część ludzi da sobie na wstrzymanie.

Czekam na część drugą wywiadu, ale jestem bardzo zbudowany tym co zobaczyłem. Wiadomo, że wciąż nie ma kasy i sytuacja wciąż jest ciężka, ale przynajmniej wiadomo, że za sterami są jedyni ludzie, którzy mogą zmienić obrót spraw. Jak im sie nie uda, to będzie znaczyło, że nie udałoby się to nikomu.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 07.08.2020, 10:08
Niesmak i zażenowanie po tej wczorajszej wojence
Obi bez wad nie jest i widać po nim że w przeciwieństwie do Kuby czy Jarka ma mentalność korpo tzn szuka dupochronow czy rozmycia odpowiedzialności... Tyle że ktoś taki właśnie wtedy był potrzebny i dużo dobrego zrobił a że sportowe tematy zawalił to jest fakt, skoro twierdzi że Stolar by to też wybronil to widać że nie czuje pilki
Ale po co to publiczne gnojenie go?
Kuby wywiad... No powiem tak, jak Bogus ma dobre statystyki to ja się zapytam jakie? Ofensywy zawodnik a w 100 ostatnich meczach 6 goli i 9 asyst
Kuba oczywiście jest legenda Wisły, jej ratownikiem ale ma pewne cechy charakteru które powodują że nie chciałbym żeby on został jedynym właścicielem klubu
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Jontek
Senior Member

Stary 07.08.2020, 10:13
Bądźmy poważni... Buksa senior może powiedzieć teraz: albo mój syn ma pierwszy skład jako młodzieżowiec i pół miliona euro klauzuli odejścia albo w grudniu odchodzi za darmo i nie dostaniecie nic.

Jeśli Olek zostanie w Wiśle bez klauzuli lub z bardzo wysoką klauzulą to zarówno on jak i Błaszczu za przekonanie go będą zasługiwali na sam nie wiem co, bo to wyprowadziłoby klub na prostą, jeśli za rok czy dwa Olek odejdzie za kilka milionów euro.

Teraz Lech/Legia czy każdy FC Zagraniczny Średniak może mu zapewnić lepsze warunki finansowe, warunki treningowe, kolegów do gry i okno wystawowe dla większych klubów.

Jeśli z nami zostanie i da nam kilka milionów to będzie pierwszym juniorem, który zapisze się złotymi zgłoskami w historii klubu...
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 07.08.2020, 10:34
Ale oni mają przykład Adama i na tej podstawie wiedzą czego niebrobic
Jak za darmo nastolatek pójdzie do zachodniego klubu to będzie jednym z 25 na miejsce
Jak za niego zapłacą 5-7 mln to będą nie niego chuchać i dmuchać (no chyba że to będzie jakieś PSG czy inny Man City
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 07.08.2020, 11:07
Ale zrzucanie odpowiedzialności na Obidzińskiego za nieprzedłużenie ewentualne Buksy jest absurdalne. Chłopa nie ma w klubie już parę miesięcy, a jeszcze w czerwcu szły informacje o tym, że nowy kontrakt dla Buksy to kwestia dni.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.08.2020, 11:16
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Ale zrzucanie odpowiedzialności na Obidzińskiego za nieprzedłużenie ewentualne Buksy jest absurdalne. Chłopa nie ma w klubie już parę miesięcy, a jeszcze w czerwcu szły informacje o tym, że nowy kontrakt dla Buksy to kwestia dni.
Szły, ale nie ze strony klubu.

Myślę, że nieprzypadkowo Kuba wspomniał o Buksie w wywiadzie, choćby po to by Buksom pokazać publicznie, jak bardzo wstydzi się działań byłego P.O. Prezesa i bierze za nie odpowiedzialność.

Jakbym był ojcem Buksy to byłbym bardzo zadowolony z tego co powiedział publicznie Kuba. Z szacunkiem i zrozumieniem.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 07.08.2020, 14:19
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
mentalność korpo tzn szuka dupochronow czy rozmycia odpowiedzialności...
Ja myślę, że tutaj raczej chodziło o styk odpowiedzialności korporacyjnej i prawnej, absolutorium itd. Dla osoby, która chce robić karierę, rozwijać się, zasiadać w organach spółek jest to istotne. Obidziński zachował się jak profesjonalista, a nie nadrabiający sercem i dobrymi intencjami amator, którym poniekąd jest Błaszczykowski.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów