The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 34 24,29%
osłabi 84 60,00%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,71%
Głosujących: 140. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.07.2020, 23:31
niektorzy musza przestac pruc sie do Boguskiego bo mamy wielu gorszych, nie jestes wtedy fajny jak myslisz
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 31.07.2020, 02:15
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego co niektórzy zakładają, że to my go puszczamy Być może miał po prostu lepsze opcje i chciał grać gdzieś indziej.
o to to 1234
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 31.07.2020, 10:14
Serio? o Wojtkowskim mówimy? który gorsze liczby od Boguskiego wykręca i inne kluby się o niego będą zabijać? aha....
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 31.07.2020, 10:45
To jest część mody na malkontenctwo. Jak piłkarz odchodzi z Wisły, to na pewno dlatego, że Wiśle się NIE UDAŁO go zatrzymać. Jak piłkarz przychodzi, to dlatego, że był cud i mieliśmy szczęście.

Wojo jeszcze 2 lata temu naprawdę mógł się rozwinąć w dobrego piłkarza. Niestety bardziej niż ciężka praca interesowały go moda i fryzjerstwo. Cóż, nie pierwszym on "młody i zdolny", któremu z ciężką pracą nie było po drodze. Zaktowiczy pewnie w jakimś beniaminku teraz i albo się ogarnie, albo będzie już tylko gorzej.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 31.07.2020, 12:00
ktoś mi wyjaśni jaki jest sens przedłużąc trójkę naszych młodych o rok czasu
tzn. nie neguje, chodzi mi o długość z takimi osobami jak broda/hoyo,szot powinni podpisać kontrakty min. na 2-3 lata
to nie są wiodące postacie, ale mają duży potencjał.. wystarczy, że się pokaża i mogą odchodzić za darmo
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 31.07.2020, 12:22
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
ktoś mi wyjaśni jaki jest sens przedłużąc trójkę naszych młodych o rok czasu
tzn. nie neguje, chodzi mi o długość z takimi osobami jak broda/hoyo,szot powinni podpisać kontrakty min. na 2-3 lata
to nie są wiodące postacie, ale mają duży potencjał.. wystarczy, że się pokaża i mogą odchodzić za darmo
A oni czasem nie mają po 17 lat i w momencie uzyskania pełnoletności nie trzeba by podpisywać z nimi nowej umowy?
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 31.07.2020, 12:33
Jakby ktoś widział w nich potencjał to by dostali kontrakty na te 2-3 lata, jak widać Wisła potrzebuje ich jako zapchajdziury.

[23/42]
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 31.07.2020, 13:03
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jakby ktoś widział w nich potencjał to by dostali kontrakty na te 2-3 lata, jak widać Wisła potrzebuje ich jako zapchajdziury.
Jako młodzieżowców żeby w razie czego miał kto grać w 11.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 31.07.2020, 14:13
piotek napisał(a):Wyświetl post
A oni czasem nie mają po 17 lat i w momencie uzyskania pełnoletności nie trzeba by podpisywać z nimi nowej umowy?
Z zawodnikami 15-18 można podpisać profesjonalny kontrakt na maksymalny okres 3 lat. Łącznie. Im wcześniej mieli podpisany pierwszy taki kontrakt, tym potem krótsze mogą być kolejne kontrakty u-18.
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Stary 31.07.2020, 14:25
To się tyczy tylko Hoyo, bo pozostali tj. Broda i Szot już są po 18-stce.
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 31.07.2020, 16:18
Gołym okiem widać, że Kamil Wojtkowski coś w sobie ma. Problem w tym, że zagrał u nas wiele minut i do dzisiaj nie wiem czym jest to "coś. Nie boi się, próbuje iść do przodu, fajna dynamika, moim
zdaniem też mimo wszystko dużo walczył kiedy był na boisku. Tylko to zdecydowanie zbyt mało, żeby przedłużyć z nim umowę. - Kamil nie dawał liczb, Kamil wielokrotnie grał sam nie patrząc na kolegów,
Kamil ma problemy z podjęciem odpowiedniej decyzji, Kamil nie panuje nad emocjami na boisku, Kamil nie jest tytanem pracy i ciężko dotrzeć do jego głowy. Ten rozwód był potrzebny, wcale mnie nie
zaskoczy jeśli w innym klubie odpali ale to będzie oznaczało, że się ogarnął i skupił na pracy. Była potrzebna zmiana środowiska i nie było sensu go trzymać, zwłaszcza, że stracił status młodzieżowca.

Co do Boguskiego, oczywiście co było wiadome wylało się wiele bagna zarówno na samego Rafała jak i na tę decyzje. Sam nie jestem tym wielkim fanem Boguskiego, wielokrotnie sam z niego śmieszkowałem, nigdy natomiast nie przyszło mi do głowy, żeby pokazywać brak szacunku człowiekowi który rozegrał w barwach mojego klubu ponad 350 spotkań i walnie przyczynił się do tego, żebym to ja mógł się cieszyć z sukcesów Wisły. Czy tego ktoś chce czy nie chce Boguski do Mistrzostw które świętowaliśmy dołożył swoje trzy grosze. Nigdy nie będzie Błaszczykowskim, Brożkiem, Sobolewskim ale to nie znaczy, że nie jest zasłużonym zawodnikiem w historii tego klubu. Decyzja o pozostaniu się broni, przeciętnie ale zagra na wielu pozycjach, lubiany w szatni, szatnia potrzebuje ludzi stąd a nie tylko przybyszów, dobry fizycznie.

To, że Boguski zagrał w tamtym sezonie tyle minut jest zasługą tego, że on w porównaniu do innych był ciągle do dyspozycji i za to dostał kontrakt.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 31.07.2020 o godz. 16:25.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując
D@mian
Junior Member

Od: 03.2006

Stary 31.07.2020, 19:07
Myślę, że przed nami kluczowy tydzień w kwestiach transferowych. Cele minimum: przedłużyć kontrakt Olka Buksy, 3 transfery IN (2 ofensywni zawodnicy, 1 obrońca). Jeśli się to uda domknąć do końca przyszłego tygodnia to będzie jeszcze czas na zgranie i dopracowanie fizyczne ewentualnych wzmocnień. Wierzę w nasz zarząd, że mają pomysł na tę drużynę. Jeśli się nie uda i nikt nie dojdzie to będziemy grać tym co mamy (3-4 zawodników z jakością + zapchajdziury), i będziemy liczyć, że kogoś uda się przekonać w trakcie trwania sezonu, bo okienko jest długie. Mam też wrażenie, że odwlekanie podpisania kontaktu przez Olka ma też przyczynę w braku transferów i niepewności jak będzie ona wyglądała w nowym sezonie. W drużynie z dobrą ofensywą łatwiej się wypromować napastnikowi. Na szczęście Olek ma Białą Gwiazdę w sercu i powinno być OK.
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Stary 31.07.2020, 20:32
Pomysł pomysłem, ale wszyscy jakby zapominają, że tu się hajs liczy, u nas nie jest dobrze a jeszcze ten covid doszedł... generalnie jeżeli naszym planem jest ściągniecie 3-4 zawodników, ale jakościowych, to jakość kosztuje i sam jestem ciekaw jak to będzie, ale najważniejsze żeby piłkarze mieli jakość, bo tacy się szybko odnajdą (co pokazało okienko zimowe). Mam nadzieje, że najważniejsze wzmocnienia uda się dokonać przed pierwszym meczem ligowym, a PP przepchniemy tym co mamy, na szczęście trafiliśmy na 3 ligę, więc jeśli po przygotowaniach piłkarze nie będą zajechani to spokojnie damy radę tym co mamy.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 31.07.2020, 21:47
bramka - Lis/Buchalik/Broda
prawa obrona - Niepsuj/Burliga/Gruszkowski*
srodkowi obroncy - Janicki/Klemenz/Hoyo
lewa obrona - Sadlok/Grabowski*
defensywni pomocnicy - Basha/Szot/
srodkowi pomocnicy - Zukov/Kuveljic/Silva/Pawłowski/Plewka*
ofensywni pomocnicy - Chuca
lewy napastnik - Mak/Madembo*
prawy napastnik - Kuba/Boguski
srodkowy napastnik - Beqiraj/Buksa/Zdybowicz*/Balicki*

*nie wiemy czy sa w planach by dostac szanse na gre w esie

na pewno priorytetem sa lewy obronca (nawet gdyby Grabowski został), srodkowy (bo mamy tylko trzech), ofensywny pomocnik (bo Vukan odszedł i zostaje tam tylko Chuca, z koniecznosci moze grac tez Silva), lewy skrzydłowy (bo mamy tylko pewnego Maka) i trzeci srodkowy napastnik (bo z dwoma to my daleko nie zajedziemy, chyba ze Zdybowicz lub Balicki by zostali), gdyby dołaczyli wtedy zawsze kogos z wyzej wymienionych zawodnikow moznaby wypozyczyc (głownie młodziezowcow). Najlepiej by było miec na kazda pozycje przynajmniej po trzech zawodnikow (zeby nie przejmowac sie kontuzjami) ale pewnie na wiekszosc pozycji (nie wliczajac srodkowych obroncow bo ich trzeba przynajmniej 4 lub 5) bedzie tylko po dwoch zawodnikow (jak zapowiadano kadra ma byc mniejsza)
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 31.07.2020 o godz. 21:51.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 31.07.2020, 21:55
D@mian napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że przed nami kluczowy tydzień w kwestiach transferowych. Cele minimum: przedłużyć kontrakt Olka Buksy, 3 transfery IN (2 ofensywni zawodnicy, 1 obrońca). Jeśli się to uda domknąć do końca przyszłego tygodnia to będzie jeszcze czas na zgranie i dopracowanie fizyczne ewentualnych wzmocnień. .
Transfery będą mogły być jeszcze dokonywane (w obie strony) przez 2 miesiące, więc o kluczowym tym czy przyszłym tygodniu nie ma mowy.
Pamiętajmy że jesień to tylko 14 kolejek w tym 4 długie 2 tygodniowe przerwy na reprezentację. Wkomponowanie zawodników nie trwa tydzień, ale miesiące i wolę aby pion sportowy ściągnął lepszego zawodnika za miesiąc niż przeciętniaka teraz - bo "ludzie chca chleba i igrzysk."
Również wierzę że w klubie mocno pracują nad transferami, ale czym lepszy zawodnik to jest trudniejsze.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 31.07.2020, 22:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Transfery będą mogły być jeszcze dokonywane (w obie strony) przez 2 miesiące, więc o kluczowym tym czy przyszłym tygodniu nie ma mowy.
Pamiętajmy że jesień to tylko 14 kolejek w tym 4 długie 2 tygodniowe przerwy na reprezentację. Wkomponowanie zawodników nie trwa tydzień, ale miesiące i wolę aby pion sportowy ściągnął lepszego zawodnika za miesiąc niż przeciętniaka teraz - bo "ludzie chca chleba i igrzysk."
Również wierzę że w klubie mocno pracują nad transferami, ale czym lepszy zawodnik to jest trudniejsze.
Tylko czy za miesiąc ci dobrzy na nasze warunki nie będą już mieli nowych klubów? Poza nielicznymi wyjątkami za miesiąc to zostanie wolny na rynku tylko szrot...
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Stary 31.07.2020, 22:40
Szrot to można zawsze złapać, ale wydaje się, że jeśli już to szrot jest zbierany na początku okienka, bo tani i można łatwo uzupełnić kadrę, a takich lepszych piłkarzy dla których Polska nie jest pierwszym wyborem można capnąć raczej później niż prędzej, ale generalnie to takie tam dywagacje. Jak się ma scouting, jakiś pomysł, bajere i jakiś tam pinondz to dobrego piłkarza (jak na nasze warunki) zawsze można zgarnąć, pamiętajmy w jakiej my lidze gramy.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.08.2020, 10:16
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Tylko czy za miesiąc ci dobrzy na nasze warunki nie będą już mieli nowych klubów? Poza nielicznymi wyjątkami za miesiąc to zostanie wolny na rynku tylko szrot...
Myślę że warto tu przypomnieć kiedy pozyskiwaliśmy ostatnio dobrych zawodników:

W sezonie za Kiko gdy sezon startował ok 20 lipca.
Kolar - 31 sierpnia
Imaz ok 20 sierpnia
Basha ok 10 sierpnia
Turgeman kilka dni przed 1 kolejka wiosenna
Belek do nas przychodził już po starcie rundy wiosennej.

Więcej nie grzebie w przeszłości ale myślę że przykłady można mnożyć gdy pod koniec okna przychodzili solidni zawodnicy i tak jak kolega wyżej pisał, wcześniej podpisany zawodnik nie znaczy że będzie lepszy niż ten który przyjdzie później.

Wisła nie jest dla piłkarzy pierwszym wyborem ani w naszej lidze, ani za granicą. Każdy transfer to dziesiątki godzin przekonywania itd Tym bardziej w naszej ciężkiej sytuacji finansowej.

Po pierwszych 2 kolejkach ligowych nastąpi 2 tygodniowa przerwa na reprezentację. Spokojnie będzie czas na wkomponowanie nowych zawodników, a póki co to damy radę tym co mamy w pierwszych 3 spotkaniach... Jak mamy brać byle piłkarza z zagranicy to lepiej nie podpisujmy nikogo. Na starcie sezonu nigdy nie mamy kadry przetrzebionej kontuzjami ani kartkami, żeby nawet obecny skład miał nie dać rady.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 01.08.2020, 10:19
Dość często zdarza się, że wolny piłkarz przeciągnie strunę w negocjacjach z innymi klubami, a potem musi się ratować przed bezrobociem. Przykładem jest Tudor z Rakowa.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 01.08.2020, 23:09
Przedłużenie kontraktu z największym przebierańcem w naszej przaśnej i amatorskiej lidze jest robieniem w dalszym ciągu pośmiewiska z Wisły i sprawia, że coraz mocniej widać, że odbudowa klubu została na dobre zablokowana przez środowisko odnowionego TS-u (odnowionego dla naiwnych) - w zasadzie można stwierdzić, że to oni powracają do ponownego rządzenia klubem.

Co na tym forum coraz mocniej widać - jak w latach 16-18.
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Stary 01.08.2020, 23:25
KOALIK
Naprawdę szczerzę chciałbym poznać dokładny ciąg przyczynowo skutkowy między przedłużeniem kontraktu przez (jak rozumiem) Boguskiego a rządzeniem przez TS z tylnego siedzenia. Rozwiń myśl.
Odpowiedz cytując
tomB
Member

Od: 11.2009

Stary 02.08.2020, 07:22. Z Garbarni do Pogoni
Skoro Pogoń może znaleźć młodzieżowca pod nosem...
https://igol.pl/bartlomiej-mruk-nadzieja-pogon/
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 02.08.2020, 12:18
@KOALIK: dzięki za tę proroczą wizję/przestrogę - zakażę rodzinie otwierać lodówkę (cholera wie, czy jakiś TS nie wyskoczy) ...

Rafał jest w obecnie BARDZO przeciętnym zawodnikiem, ale NIESTETY obecnie mamy ZNACZNIE gorszych i NIE MAMY środków na wymianę 90% składu ...
Dla tych co mają słabą pamięć: w szczytowym okresie kartkowo-kontuzjowym mieliśmy problem z wystawieniem 11 zawodników do gry a na ławce siedzieli wszyscy. którzy byli w stanie się samodzielnie poruszać.
Nie wystarczy mieć 11 sensownych zawodników do gry, nawet w krótkim sezonie.

Poza tym, do tych co narzekają na Rafała garść faktów:
- On nie jest właścicielem klubu, nie podpisał kontraktu sam ze sobą, ktoś mu zaproponował nowy kontrakt i On go tylko przyjął, więc kierujecie pretensje w niewłaściwym kierunku
- nie chce mi się szukać obecnie, ale pamiętam co najmniej 3 sytuacje, gdzie bezpośrednio przyczynił się do zdobycia bramki
- jw. pamiętam jego powroty i przerwania groźnych akcji przeciwników

NAPRAWDĘ mamy w szerokim składzie zawodników, którzy nie dali zespołowi nawet tyle (tak, wiem, że to niewiele) ...
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 02.08.2020, 12:28
Drużyna zakończyła sezon na 4 miejscu od końca także bez wzmocnienia kadry i wymiany szrotu się nie obejdzie a jednak z tym szrotem podpisujemy nowe umowy. Nie ma sensu dywagować o tym jakie są potrzeby bo i tak nic z tego nie wyjdzie, wystarczy zobaczyć z jak wartościowymi zawodnikami podpisaliśmy nowe umowy. Kolejny sezon walki o utrzymanie i tyle. Od kilku lat z sezonu na sezon wyglądamy gorzej i w tabeli jak sportowo także ja tu żadnej zmiany in plus się nie spodziewam.
Odpowiedz cytując
Forenza
Junior Member

Od: 09.2006

Stary 02.08.2020, 13:05
"- nie chce mi się szukać obecnie, ale pamiętam co najmniej 3 sytuacje, gdzie bezpośrednio przyczynił się do zdobycia bramki"

To chyba niewiele, jeśli drużyna strzeliła 46 gole? a zawodnik gra w większości spotkań w sezonie? (zresztą przypominam sobie tylko 2 - asysta z Łks przy golu Brożka oraz w Zabrzu).

Kompletnie nie rozumiem przedłużenia umowy z Rafałem. Jego gra w przekroju całego sezonu pozostawiała naprawę wiele do życzenia - najczęstszym jego zagraniem była piłka do najbliższej ustawionego zawodnika albo wycofanie.. już nie mówię o ilości przeprowadzonych udanych dryblingów.

Dlaczego nie poszukaliśmy innej opcji? skoro poziom ligi z roku na rok leci łeb na szyje? naprawdę tak ciężko znaleźć przyzwoitego piłkarza / przypomnę, że obecnie w rankingu klubowym nasza ekstraklasa jest na 29 miejscu, zaraz przed takimi tuzami jak Liechtenstein czy Luksemburg.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 02.08.2020, 13:17
Nasi włodarze chyba nazbyt uwierzyli w małe prawdopodobieństwo spadku w przyszłym sezonie. Zaryzykuje stwierdzenie ze z obecna kadra jesteśmy głównym kandydatem, wręcz faworytem w walce o spadek.
Może planem na ten sezon jest maksymalne obniżenie długu przez ograniczenie budżetu płacowego ? Z ewentualnym założeniem ratowania i wzmocnienia drużyny w zimie.... jednak trzeba pamiętać ze w związku z epidemia, może zostać rozegrane tylko 15 kolejek uznanych za całość i ktoś się może przeliczyć.

W tym momencie brakuje nam na pewno: środkowego obrońcy, 2-óch skrzydłowych, gościa na 10 oraz napastnika.

Przedłużenie Boguskiego jest takim samym błędem jak przedłużenie Wasilewskiego w ostatnim sezonie.
Odpowiedz cytując
Wojtator
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 02.08.2020, 13:32
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Nasi włodarze chyba nazbyt uwierzyli w małe prawdopodobieństwo spadku w przyszłym sezonie. Zaryzykuje stwierdzenie ze z obecna kadra jesteśmy głównym kandydatem, wręcz faworytem w walce o spadek.
Bzdura. Nie wiem czy oglądałeś jakikolwiek mecz tegorocznych beniaminków w pierwszej lidze, ale wnioskuję, że nie, skoro uważasz nas za faworyta do spadku. Dla Stali Mielec sukcesem będzie zdobycie 20 punktów w sezonie i to oni są niemal stuprocentowym spadkowiczem.

Cytat:
Przedłużenie Boguskiego jest takim samym błędem jak przedłużenie Wasilewskiego w ostatnim sezonie.
Boguś ma chociaż dużo niższy kontrakt, do którego nie dorzucają się kibice.
Trochę tej starej gwardii jednak w szatni musi być. Jako uzupełnienie składu Boguski w zupełności wystarczy.
Odpowiedz cytując
rdunia87
Banita

Od: 03.2018

Stary 02.08.2020, 19:26
Wojtator napisał(a):Wyświetl post
Bzdura. Nie wiem czy oglądałeś jakikolwiek mecz tegorocznych beniaminków w pierwszej lidze, ale wnioskuję, że nie, skoro uważasz nas za faworyta do spadku. Dla Stali Mielec sukcesem będzie zdobycie 20 punktów w sezonie i to oni są niemal stuprocentowym spadkowiczem.

Boguś ma chociaż dużo niższy kontrakt, do którego nie dorzucają się kibice.
Trochę tej starej gwardii jednak w szatni musi być. Jako uzupełnienie składu Boguski w zupełności wystarczy.
Widzę chłopczyku że masz małe pojęcie. Z beniaminków to Stal Mielec będzie najwyżej w tabeli po tym sezonie. Po tej informacji możesz na nowo rozpocząć swoje dywagacje.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 02.08.2020, 19:54
Forenza napisał(a):Wyświetl post
To chyba niewiele, jeśli drużyna strzeliła 46 gole? a zawodnik gra w większości spotkań w sezonie? (zresztą przypominam sobie tylko 2 - asysta z Łks przy golu Brożka oraz w Zabrzu).

Kompletnie nie rozumiem przedłużenia umowy z Rafałem. Jego gra w przekroju całego sezonu pozostawiała naprawę wiele do życzenia - najczęstszym jego zagraniem była piłka do najbliższej ustawionego zawodnika albo wycofanie.. już nie mówię o ilości przeprowadzonych udanych dryblingów.

Dlaczego nie poszukaliśmy innej opcji? skoro poziom ligi z roku na rok leci łeb na szyje? naprawdę tak ciężko znaleźć przyzwoitego piłkarza / przypomnę, że obecnie w rankingu klubowym nasza ekstraklasa jest na 29 miejscu, zaraz przed takimi tuzami jak Liechtenstein czy Luksemburg.
A to wytłumacz dlaczego taki gość którego gra pozostawia wiele do życzenia, rozgrywa większość meczów w sezonie? Mamy trenerów sabotażystów? Bo nie rozumiem.

Nie poszukaliśmy innej opcji bo na porównywalną poziomem sportowym opcję nas nie stać. Pomijając, że Boguski to zawodnik mogący zagrać na każdej pozycji, nie strojący fochów, inteligentny, ułożony taktycznie, grający dla drużyny, mający szacunek kolegów i większości rozumnych kibiców. Fakt przedłużenia z nim umowy w obecnych warunkach to oczywista oczywistość.

Jestem przekonany, że odwdzięczy się za to zaufanie nie raz. Wiem również, że znajdą się w takich momentach leszcze, którzy będą z niego szydzić dokładnie tak samo jak po jego światowej klasy asyście przy golu, który dał nam utrzymanie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 02.08.2020, 20:43
Generalnie naszym problemem nijak nie jest to, czy przedłużono kontrakt z Boguskim.

Problemem jest to, czy kadrę będziemy mieć taką, że Boguski będzie piłkarzem pierwszego, drugiego czy trzeciego wyboru.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów