The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.04.2018, 00:10
Nie ma chyba nikogo, kto nie byłby zadowolony z tego, że Wisła wygrała i kto widziałby dziś tylko minusy, a do komentarzy poza forum nie ma co przywiązywać wagi, tam się nie rozmawia, tylko wyładowuje frustracje.

KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ale kogo masz konkretnie na myśli.
Wojtkowski który wchodzi po dłuższej kontuzji ?
Bałaniuk którego już drugi trener nie wypuszcza
czy Kolar który gra słabo.
Tak, chociażby. Dwóch z tych trzech raczej zostanie z nami. Do tego Halilovic, który przecież grywa w pierwszym składzie. Małecki, jeżeli jednak nie odejdzie (to już nawet nie chodzi o młodych tylko tych, którzy tu będą za rok). Może rzeczywiście których z młodszych zawodników.

My z jednej strony po przegranej z Legia i Lechem popadamy w czarną rozpacz a z drugiej chcemy grać młodymi.
A to akurat prawda! Jeżeli mnie pamięć nie myli, bywa że niektóre osoby piszą jedno i drugie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 30.04.2018, 06:32
Szkoda, ze nie ma jakiegoś spotkania z trenerem. Chętnie bym mu zadał wprost kilka pytań, bo chyba dziennikarze tego nie potrafią.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 30.04.2018, 07:00
czyta się te Wasze komentarze i nie wiem czy to przedszkole czy ....a zbiór ludzi umysłowo chorych. Wygrywamy z Jagą a Wy macie ból dupy. gratuluję samopoczucia jedyne co może mi się nie podobać, to Cywka w pierwszym składzie ale z drugiej strony jeżeli mamy osiągnąć jak najlepsze miejsce (może nawet 4) i zarobić za to więcej kasy, to trener i zawodnicy powinni zrobić wszystko żeby tego dokonać. My jesteśmy Wisła i kto tego nie ogarnia ma problem i może powinien się przejść na jakąś terapię
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 30.04.2018, 07:16
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Właśnie obejrzałem nagranie meczu.
Brawo patałachy za podarowanie mistrzostwa Legii.
Trzeba było się tydzień temu starać, a nie dzisiaj.
To my mamy jakąś kose z Legią?
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 30.04.2018, 07:25
Idz sie chlopie leczyc zamiast sie cieszyc, ze ukochana druzyna wygrala to ten o mistrzostwie dla Legii. Brak slow
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 30.04.2018, 08:31
Jaga jak chce to jeszcze znowu z 7 wygra.
A nam nie powinno zależeć, żeby się komukolwiek podkładać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 30.04.2018, 08:47
Gościu jesteś ładnie pierdo.lnięty
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 30.04.2018, 09:08
ale czy oni sie wczoraj starali ?
Wg. mnie nie, bo dalej to wyglada jak Cyrk z Carlitosem przyjezdza grac z przeciwnikiem.
Chłop wczoraj kopal sie po czole, ale to i tak nasze jedyne zagrozenie. Wyglada to jak PSG z Neymarem w meczu z Realem, gdzie bez Neymara juz totalnie nie istnieli...
ogolnie slabo to wyglada, niby Llonch i Carlitos na 100% out, Brozek bedzie w Tychach, Termalice lub Katowicach, Głowa skonczy kariere, Ondrasek zarabia w .... i szukaja frajera na niego, Cywka out, Mitrovica maja przedluzyc...

p.s. tez wolalbym 3 punkty za Płock niz za Jage, ale co zrobisz. Taka liga chujowa"nieprzewidywalna"
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 30.04.2018, 09:21
Ja bym wyróżnił Bartkowskiego, kolejny solidny mecz, znów nie na swojej pozycji. Kuba jest półkę wyżej od Palcicia, nie rozumiałem tego, że gra Słoweniec a nie on. Kontuzja Mateja wyjaśniła teraz sytuację.
Niezły mecz Mitrovicia na tle poprzednich. Carlitos i Imaz nadawali się do zmiany po pierwszej połowie.
Ci co rozpaczają, że wygraliśmy bo zwycięstwo przybliża Legię powinni się leczyć.
Odpowiedz cytując
Maciek17
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 30.04.2018, 09:29
Mecz oglądałem w drodze, przez połowę miałem pokaz slajdów zamiast transmisji, ale nawet czekając na powtórkę na daily dużo nie zaryzykuję mówiąc, że styl był kiepski. Ciężko nie odczuć, pomimo hucznych wypowiedzi zawodników i trenera, że jest mocno "wakacyjnie".

Mimo to, brawo za zwycięstwo na trudnym terenie. Dopóki jest szansa na wyższe miejsce niż zajmowane obecnie zrobili wczoraj wszystko, żeby ją wykorzystać - i wierzę, że właśnie tak to dla zespołu wygląda.

Dwie rzeczy obok których nie mogę przejść obojętnie:
1. "Co ten Carillo odpierdalala wystawia Mitrovicia i Boguskiego paralityków a młodzi siedzą na ławce" - kozioł ofiarny w drużynie zawsze musi być, szczególnie u nas. Czy to Boguś, czy to Mitro, czy to Uryga - obojętnie, mechanizm jest zawsze taki sam, a w komisji orzekającej wysokiej klasy eksperci, dla których elementy taktyczne piłki nożnej to kiwanie się i strzelanie. Nie przyszło nikomu do głowy, że ci którzy grają, to jest i tak maksimum tego co mamy? A nasza młodzież i tak od tego maksimum jest jeszcze zauważalnie słabsza / nie rokująca na grę w ekstraklasie?
2. "No pięknie, że wygrali, teraz 7egia będzie miszczem, gratulacje pajace" - jak bardzo trzeba być zakompleksionym, żeby nie cieszyć się ze zwycięstwa swojej drużyny, kosztem życzenia porażki przeciwnikom? Kimkolwiek by nie byli. Tym bardziej, że przy obecnej formie Jagiellonii ewentualne "podłożenie" się im skutkowałoby prawdopodobnie tym, że oni nie zostają mistrzem, a my nie zdobywamy punktów w starciu z drużyną, która przegrała do tej pory 2/3 mecze w grupie mistrzowskiej (od wczoraj), a na zakończenie zasadniczej przegrała jeszcze u siebie z Płockiem i Lubinem. Ale żeby to stwierdzić, to trzeba zajrzeć do tabeli.
Powód: Pomyłka
Ostatnio edytowane przez Maciek17 : 30.04.2018 o godz. 09:37.
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 30.04.2018, 09:42
dynek.pl napisał(a):
W jakiej lidze gra Twój klub i jak w ogóle się nazywa? KS Anty7egia? Bo chyba nie Wisła Kraków.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 30.04.2018, 09:45
niektórzy tu piszą, że nasi się starali w meczu z Jagą... taaa starali... wygraliśmy mocno fartownie, trzeba się cieszyć, ale gadanie że wygraliśmy po świetnym meczu w którym się staraliśmy jest sporym nadużyciem
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 30.04.2018, 09:45
czaro napisał(a):Wyświetl post
Dziś nie był; zasadniczo jest.
tylko wg gości, co nie umieją poprawnie ocenić sytuacji...
hejt na niego jest kompletnie niezasłużony
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 30.04.2018, 09:47
Jeżeli w niedziele wygramy z koroną i potem z zagłębiem, to śmiem twierdzić że wróciliśmy do gry.
Natomiast w Kielcach zawsze nam słabo szło, a mecze u siebie od jakiegoś czasu gramy tragicznie...
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 30.04.2018, 09:56
Panowie czytam i oczom nie wierzę. Odnieśliśmy sukces a Wy go negujecie?
Cieszmy się że przy bardzo słabych wczoraj Carlitosie i Imazie potrafiliśmy wygrać. Po co szukać dziury w dupie? Wygrajmy wszystko do końca jedną bramką, nieważne jak strzeloną ale wygrajmy. Po chujowej grze po beznadziejnym meczu. Piłka nożna to nie łyżwiarstwo figurowe tu za styl nikt punktów nie daje
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 30.04.2018, 10:37
Garret napisał(a):Wyświetl post
@czaro

Zauważ, że to forum to nie jest jedyne miejsce, w którym wypowiadają się kibice Wisły i zapewne nesta też miał to na myśli. Jest choćby facebook, jest wislaportal.pl, na którym można przeczytać komentarze niezadowolonych, że Wisła wygrała, bo Legia jest liderem. Albo styl jest do kitu i zwyciężyli fuksem, więc po co to robili. Niestety, spora część kibiców Białej Gwiazdy jest okrutnie roszczeniowa w ten zły, oderwany od rzeczywistości sposób.
...
Wisłaportal pozwala komentować bez rejestracji co ściąga masę troli. Więc to akurat nie najlepszy przykład.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Stary 30.04.2018, 10:47
Jeżeli na kimś zarobimy pieniądze to na transferze Arsenicia. Super rozwija się ten chłopak.

P.S. Brawo Cuesta i Wasyl.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 30.04.2018, 10:49
Hejt na Mitrovicia, ale najlepsze popisy dał wczoraj Halilović
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 30.04.2018, 11:46
Wg mnie najlepszy moment na "szansę dla młodych" będzie mecz z Zagłębiem. W koncu termin nie bedzie kolidowal z CLJ.

Osobiście dałbym wtedy szansę Korczykowi i Plewce po 15-20 min.
Teoretycznie to mało, ale na tyle dużo by zobaczyć czy mlodzi nie pękają psychicznie w ekstraklasie. Bedzie to dla nich też duza motywacja na przyszłość.

W innym meczu również Chorazce. Konczy mu się kontrakt i warto się zastanowić co dalej. Jak nie dostanie żadnej szansy to od nad odejdzie.

I szansach dla Kolara, Wojo, Balaniuka czy Kostala mi sie nawet nie chce już pisać. Imaz jest w tragicznej formie i aż się prosi aby ktos go zastąpił.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 30.04.2018, 12:06
Jaga wcale nie była taka słaba, stworzyli mase sytuacji, z tym, że my się fantastycznie broniliśmy, a i limit szczęścia na całą grupę mistrzowską wykorzystany. Odwieczne .......enie przygłupów na tym forum, po meczu z Legią, Lechem czy teraz Jagą- to nie my zagraliśmy dobrze, tylko Jaga słabo. Może dzieje się tak dlatego, że skupiamy się na grze w destrukcji?

Mnie najbardziej we wczorajszym meczu podobały się próby wyprowadzenia ataków z obrony- w środku pola dużo i szybko graliśmy w trójkątach. Gdyby Carlitos i Imaz nie tracili piłki po każdym kontakcie, to kilka bramek, a przynajmniej ładnych akcji pewnie byśmy obejrzeli.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 30.04.2018, 12:27
Nie byliśmy zespołem lepszy, a słabszym. Mielismy tylko więcej szczęścia. Nie ma co zakłamywac rzeczywistości. Wygrana cieszy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 30.04.2018, 13:21
Bo ja wiem czy słabszym?
W statsach mieliśmy zbliżoną liczbę podań i praktycznie taki sam% celnych.
Przebiegliśmy więcej kilometrów (jak zwykle).
Posiadanie w % prawie identyczne z nieznacznym wskazaniem na Jagę.
Oddaliśmy dużo mniej strzałów, ale tyle samo celnych.

Graliśmy inaczej niż Jaga, ale to nie znaczy, że gorzej.

Statsy pokazują, że jesteśmy nie gorsi od liderujących ekip.
Kolejny raz ustawiona na musiku obrona, piłkarze nie na swoich nominalnych pozycjach, a zagraliśmy na 0 z tyłu.

Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 30.04.2018, 15:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bo ja wiem czy słabszym?
W statsach mieliśmy zbliżoną liczbę podań i praktycznie taki sam% celnych.
Przebiegliśmy więcej kilometrów (jak zwykle).
Posiadanie w % prawie identyczne z nieznacznym wskazaniem na Jagę.
Oddaliśmy dużo mniej strzałów, ale tyle samo celnych.

Graliśmy inaczej niż Jaga, ale to nie znaczy, że gorzej.

Statsy pokazują, że jesteśmy nie gorsi od liderujących ekip.
Kolejny raz ustawiona na musiku obrona, piłkarze nie na swoich nominalnych pozycjach, a zagraliśmy na 0 z tyłu.
Niestety, statystyki nie grają
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Stary 30.04.2018, 15:23
Połowa strzałów Jagi w tym również połowa celnych to ostatnie 15 minut mam wrażenie. Takiego oblężenia naszej bramki dawno nie pamietam
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 30.04.2018, 15:26
Ja pamiętam, w Poznaniu na jesień. Było jeszcze gorzej i przez blisko godzinę.
Odpowiedz cytując
rrcek
Junior Member

Od: 06.2011

Stary 30.04.2018, 15:27
Ja pamiętam. W tym sezonie w Poznaniu.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 30.04.2018, 15:32
sedonh napisał(a):Wyświetl post
Niestety, statystyki nie grają
statystyki nie ale wyniki końcowe tak a on brzmiał 0:1
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 30.04.2018, 16:13
statystyki nie ale wyniki końcowe tak a on brzmiał 0:1
Dokładnie, a statystyki wskazują, że wynik nie był do końca przypadkowy, bo Jadze wcale ze statystyk nie należało się zwycięstwo.
Oczywiście, mogło równie dobrze być odwrotnie, czyli 1:0, bo z tych statystyk to na dwoje baba wróżyła.
Statystyki tego meczy wręcz krzyczą: remis.
Jednak to nie statystyki przeważyły, ale umiejętność wykorzystania sytuacji, która tym razem była po naszej stornie.

Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 30.04.2018, 16:41
Więcej Panowie. Nie zagraliśmy dobrego meczu, ale nawet na Wesz(L)o dali naszym zawodnikoom lepsze oceny za mecz, niż Jadze.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 30.04.2018, 16:51
Przynajmniej nie ma reakcji na zasadzie: 3 punkty - idziemy na mistrza; 0 pkt - trener do wymiany.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów