The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kolumbus
Senior Member

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.07.2013, 16:03
Kończy mi się lada moment umowa z C+, za ile można wytargować pakiet platynowy + multiroom?
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 15.07.2013, 19:03
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
Kończy mi się lada moment umowa z C+, za ile można wytargować pakiet platynowy + multiroom?
Ja mam Canal+Platinum + Multiroom za 109zł (wczesniej Canal+Optimum HD + Multiroom 108zł) niektorzy mowia ze za 99zł dostali ale jakos mi sie nie chce w to wierzyc.

Kanal nSport trafil pod skrzydła Canal+. Od 19 lipca ramówka nSport będzie bardziej przypominała Canal+ Sport 2. Dużo powtórek z Canal+ (m.in. meczów Ekstraklasy, magazynów, gal bokserskich, ligi francuskiej, tenisa czy żużla). Co ciekawe, znacznie obniżono liczbę powtórek Ligi Mistrzów (może do czasu?). Nie zabraknie także transmisji znanych z Canal+, np. WNBA: ALL-STAR GAME (27.07 o godz. 21.30).
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 15.07.2013, 20:04
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie zależy Ci np. na vod, a tylko (tak jak mnie) na pełnym C+ to bierz universe z 6 kanałami c+. Takie coś za 59 zł z marszu utargujesz (a może jeszcze coś dorzucą).
Ja mam od maja universe z multiroomem (zostawiłem stare dekodery, wystarczą mi) i 6 kanałami c+ za 69 zł. Na 12 miesięcy. Po drugim lub trzecim telefoniie. Można było odłożyć słuchawkę i utargować jeszcze z dychę lub piątkę, ale miałem propozycje skrócenia / rozwiazania za porozumieniem stron starej umowy, zgodnie z która płaciłem 72 zł (a był 29 kwietnia i zaraz bym wskoczył na maj ze starym abonamentem). Czyli kasowo wyszedłem z grubsza na to samo, ale umowa de facto miesiąc krótsza

Także przemyśl, co Ci potrzebne, co będziesz oglądał. Jeśli sport, to szkoda płacić za platynę moim zdaniem.
Odpowiedz cytując
piotrek06
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 15.07.2013, 20:21
Cytat:
Jeśli nie zależy Ci np. na vod, a tylko (tak jak mnie) na pełnym C+ to bierz universe z 6 kanałami c+. Takie coś za 59 zł z marszu utargujesz (a może jeszcze coś dorzucą).
Pod warunkiem że do tej pory płacił cenę zbliżona do tych 59 bo jeśli płacił np ok 90 zł to o universie z 6 canalami+ może co najwyżej pomarzyć

Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 15.07.2013, 20:47
felipe napisał(a):Wyświetl post
Ja mam od maja universe z multiroomem (zostawiłem stare dekodery, wystarczą mi) i 6 kanałami c+ za 69 zł. Na 12 miesięcy. Po drugim lub trzecim telefoniie
Na pewno miałes zapewnienie przez telefon, ze bedziesz miał w Universe wszystkie kanały Canal+ do konca obowiazujacej umowy? Albo najlepiej nagrana rozmowe? pytam bo ludzie brali mniejsze pakiety z 6xC+ a potem sie okazało, ze po miesiacu zostaly im np 2 (maila tez dostawali) - niektorym po reklamacji (ktora trwała 30dni) przyznano racje i dawano wszystkie Canal+ do konca umowy a niektorym nie.
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2011

Stary 15.07.2013, 20:53
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Na pewno miałes zapewnienie przez telefon, ze bedziesz miał w Universe wszystkie kanały Canal+ do konca obowiazujacej umowy? Albo najlepiej nagrana rozmowe? pytam bo ludzie brali mniejsze pakiety z 6xC+ a potem sie okazało, ze po miesiacu zostaly im np 2 (maila tez dostawali) - niektorym po reklamacji (ktora trwała 30dni) przyznano racje i dawano wszystkie Canal+ do konca umowy a niektorym nie.
Ja miałem niedawno taką sytuację, 1 lipca wyłączyli mi pakiet c+, zadzwoniłem do nich to się okazało ze w ogóle nie mają w systemie ze coś takiego powinienem mieć, kazali poczekać, że sprawdzą, po 3 dnia zadzwoniłem drugi raz i od razu zapytałem czy muszę występować na drogę sądową aby dostać to co podpisałem(przez telefon, nie miałem tego na piśmie) w umowie, chyba się gościu przestraszył trochę i 2 godziny później miałem włączony pakiet c+.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 15.07.2013, 21:17
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Rozmowa nagrywana, z 7-8 razy przytoczone zostały (i przez konsultanta i przeze mnie) warunki umowy. Więc jestem spokojny. Trzeci miesiąc już stuknął umowie, wszystko jak należy, nic nie odciete i oby tak zostało
Tak to wygląda na e-fakturze:
Powód: trochę za duże wyszło
Ostatnio edytowane przez felipe : 15.07.2013 o godz. 21:21.
Odpowiedz cytując
montypajton
Senior Member

Od: 12.2010

Stary 13.08.2013, 11:12
Mam taki problem, mam C+, pakiet promocyjny za 39zł (umowę podpisałem niedługo przez fuzją z n-ką) niby wszystko mi ładnie śmiga, ale od jakiegoś czasu kanały HD, szczególnie pakiet C+, Planete i Ale kino strasznie mi tną (szczególnie wieczorem). Ich odpowiedniki SD chodzą płynnie, tak jak zresztą wszystkie pozostałe kanały.
Talerz mam 60, dekoder SAGEMCOM, jakość sygnału powyżej 70%. Mieszkam w bloku na 1 piętrze, na drodze sygnału nie ma żadnych przeszkód. Kilka metrów ode mnie sąsiad ma talerz od Polsatu, ale to chyba nie powinno zakłócać mojego odbioru? Tym bardziej, że szwankują tylko kanały HD.
Tak się zastanawiam, czy może to być spowodowane stosunkowo małą czaszą, czy to np. wina dekodera? (nawiasem noszę się z kupnem prywatnego dekodera, chętnie przyjrzę się jakimś rekomendacjom, bo ten Sagemcom to jest kpina).
Orientuje się ktoś może w czym może być problem?
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 13.08.2013, 12:54
Na początku dobrze działało, ale od jakiegoś czasu przycina?

Tak naprawdę wszystko może być powodem.

Najczęściej winne jest delikatne przesunięcie anteny. Zawiało, trąciło i kicha. Czasza 60 cm też nie jest szczytem możliwości, do HD zalecane jest 80 cm.

Przesunięcie anteny i jej mały rozmiar może powodować, że sygnał nie jest łapany wystarczająco mocno. Sygnał HD to 6-8 razy więcej danych niż SD. Możliwe też, że z niektórych transponderów łapiesz sygnał mocny, a z niektórych słabszy - znów kłania się nieoptymalne ustawienie anteny.

Co do dekodera - zdarzyła mi się sytuacja, że na tej samej instalacji na jednym dekoderze działało lepiej, na innym (właśnie Sagemcom, tyle że stary, SD) było beznadziejnie. Ale mimo wszystko szedł bym w kierunku zoptymalizowania instalacji (lepsza antena, dokładniej ustawiona) niż dekodera.

Bałbym się w tej chwili kupować własny dekoder, bo co prawda teraz nc+ przedłuża umowy dla ludzi z własnym sprzętem, ale nie wiadomo jak długo to potrwa i czy ostatecznie nie będą zmuszać do migracji na ich sprzęt.
Odpowiedz cytując
rabi86
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 14.08.2013, 10:31
Jeżeli jestem abonentem Cyfry +, nie migrowałem do nc+ to wypowiedzenie wysyłam na ten adres ?
Canal+ Cyfrowy Sp. z o. o.
Skrytka pocztowa nr 8
02-100 Warszawa
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 10.09.2013, 09:44
Na początek takie pytanie. Czy Cyfra + ma informacje o tym ile czasu i jakie programy oglądam?

Kończyła mi się umowa z końcem listopada i dziś dostałem telefon z nową ofertą. Wcześniej płaciłem 48 zł a teraz za te same programy + m.in. TVN Turbo, TVN 24, Superstacja, polsat News, nSport, AXN, Discovery, National Geographic, Eurosport, TVP Sport, Orange Sport i pare innych, których nawet nie wiem czy miałem wcześniej mam płacić 54,90 zł. Umowa na 12 miesięcy.
O co tu chodzi? Dlaczego sami wyszli z tak korzystną propozycją, żadnych wypowiedzień jeszcze nie wysyłałem. Czy to może ma właśnie związek z tym, że praktycznie nie oglądam od długiego czasu tv? Włączam tylko na polską ligę, czasami jakiś film (rzadko), i od czasu do czasu jakieś wiadomości albo program rozrywkowy. Czy oni wiedzą co i ile czasu oglądamy?
Powiem szczerze, że mnie kurewsko zaskoczyli bo już się godziłem z myślą, że jeśli nie zostawią mi paczki Canalów + (polska liga) za podobną cenę, którą płaciłem dotychczas to ich wale i rozwiązuję umowę a tutaj raptem 7 zł więcej + kilka programów sportowych.
Jak u Was wygląda sprawa z nowymi umowami?

PS Jeszcze jakiś dekoder HD za darmo mi zaproponowali.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 10.09.2013 o godz. 09:52.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Kosa93
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 10.09.2013, 11:30
Możliwe że mają, ponieważ badania oglądalności są wykonywane poprzez odbieranie sygnału dźwięku, tv musi być włączony na jednym kanale co najmniej minute. Stąd w dzisiejszych czasach wyniki oglądalności danego kanału są już znane zaraz po zakończeniu jego emisji
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Stary 10.09.2013, 14:21
Kosa93 napisał(a):Wyświetl post
Możliwe że mają, ponieważ badania oglądalności są wykonywane poprzez odbieranie sygnału dźwięku, tv musi być włączony na jednym kanale co najmniej minute. Stąd w dzisiejszych czasach wyniki oglądalności danego kanału są już znane zaraz po zakończeniu jego emisji
Jesteś pewien? Amerykanie mierzą to w zdecydowanie inny sposób i naprawdę ciężko mi uwierzyć, że u nas wyglądałoby to inaczej niż u nich...
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 31.10.2013, 14:30
Warto negocjować. Z tym, że jeśli trafimy na życzliwego konsultanta to nie radziłbym odkładać negocjacji na potem ponieważ istnieje małe prawdopodobieństwo, że trafimy na tą samą osobę.

I tak jako były klient C+ otrzymałem ofertę universe + wszystkie kanały C+, family, family2 itp. za 39 zł.
Z tym, ze cały czas powtarzałem, że zależy mi na sporcie.

Warto negocjować. A jeśli usłyszymy, że "nic sie nie da zrobić, obniżyć" to radze podziękować i zadzwonić ponownie licząc, ze trafimy na inną osobę.
Odpowiedz cytując
SanGin
Junior Member

Od: 04.2008

Stary 06.11.2013, 08:53
Zgadzam się z poprzednikiem. Umowa kończy mi się w grudniu i dostałem propozycję universe + wszyskie kanały C+ oraz multilroom i dekoder za 69. Wydaje mi się też, że nie zależy to od osoby konsultanta tylko z końcem października ruszyła nowa promocja, pewnie związana ze świętami dlatego są nowe oferty
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.11.2013, 17:30
SanGin napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z poprzednikiem. Umowa kończy mi się w grudniu i dostałem propozycję universe + wszyskie kanały C+ oraz multilroom i dekoder za 69. Wydaje mi się też, że nie zależy to od osoby konsultanta tylko z końcem października ruszyła nowa promocja, pewnie związana ze świętami dlatego są nowe oferty
Ja to samo mam za 59 zł.
Odpowiedz cytując
rabi86
Socios Wisła Kraków

Stary 06.11.2013, 21:17
A ja nawet za 54 zł. Na dwa tygodnie przed końcem umowy zadzwonił konsultant i sam to zaproponował. Także czekać, bo na końcu zawsze wymiękają. Co roku to przerabiam.
Odpowiedz cytując
Kamol
Junior Member

Od: 05.2012

Stary 09.11.2013, 10:47
Mam pytanie czy ktoś z was składał wypowiedzenie, czy nie mieliście zarejestrowanego wypowiedzenia na koncie?
Bo nie wiem czy dalej jest to konieczne by dobrą ofertę wyhaczyć.
Odpowiedz cytując
rabi86
Socios Wisła Kraków

Stary 09.11.2013, 12:47
Kamol napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie czy ktoś z was składał wypowiedzenie, czy nie mieliście zarejestrowanego wypowiedzenia na koncie?
Bo nie wiem czy dalej jest to konieczne by dobrą ofertę wyhaczyć.
Zawsze składam wypowiedzenie, wtedy jest dużo łatwiej. Nic to nie kosztuje,a bardzo pomaga.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 13.11.2013, 16:50
Urzędy Skarbowe namierzają tych co nie płacą abonamentu RTV:
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...osob,id,t.html
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Stary 17.11.2013, 12:38
Universe + Superpremium za 109 zł (w tym najem dekodera za friko niby) z umową na 18 miesięcy - taką ofertę migracji dostałem w tygodniu. Ktoś wytargał za mniejsze pieniądze? W salonie, wchodząc z ulicy, ta oferta to koszt 129 zł + 10 zł najem dekodera.

Jak mi dadzą za 99 zł to się skuszę, a jak nie to poczekam jeszcze

I pomyśleć, że taki pakiet oferowali w lipcu za grubo ponad dwie stówy
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 18.11.2013, 09:13
hunter napisał(a):Wyświetl post
Universe + Superpremium za 109 zł (w tym najem dekodera za friko niby) z umową na 18 miesięcy - taką ofertę migracji dostałem w tygodniu. Ktoś wytargał za mniejsze pieniądze? W salonie, wchodząc z ulicy, ta oferta to koszt 129 zł + 10 zł najem dekodera.

Jak mi dadzą za 99 zł to się skuszę, a jak nie to poczekam jeszcze

I pomyśleć, że taki pakiet oferowali w lipcu za grubo ponad dwie stówy
Ja mam bardzo podobna ofertę ale dodatkowo multiroom za 114 zł. Więc nie płaciłbym na twoim miejscu więcej niż 94 zł.

Zrobili mi na dachu zbiorczą antenę więc mam do sprzedania anteny kierunkowe, dokładnie takie http://www.dipol.com.pl/antena_telew...ital_A4015.htm. Kierunkowe są z kablami, takimi min 10 m., sprzedam za 35 zł, anteny mam dwie. W Krakowie odbiór bardzo dobry.

Do tego antenę satelitarną z konwerterem quad, z tego co kojarzę to ten http://allegro.pl/konwerter-quad-0-1...648559024.html i czasza http://www.dipol.com.pl/antena_satel...a-j_A96047.htm Oddam w cenie czaszy czyli 70 zł. Też będzie z kablami, więc przypinasz u siebie i wszystko śmiga.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 18.11.2013 o godz. 09:21.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
schranzwerker
Member

Od: 08.2010

Stary 28.11.2013, 09:45
Dla tych którzy chcieliby zrezygnować z usług Cyfrowego Polsatu bez konsekwencji.Albo ponegocjować lepszą ofertę. Można to zrobić do 20 grudnia. Wystarczy wysłać wypowiedzenie w związku z usunięciem kanału LOVE TV (dawniej Wedding TV).Najlepiej polecony za potwierdzeniem odbioru.
Więcej informacji:
http://tvpolsat.info/news.php?readmore=5699
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 18.12.2013, 12:37
Przedluzal ktos z was umowe z Upc?

Chce skorzstac z promocji http://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_...od20131028.pdf

I pytanie, najpierw wypowiedziec stara czy dzwonic i mowic ze chce to i to? Jak ominac ograniczenie terytorialne?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 24.12.2013, 14:22
Umowa z cyfrą kończy mi się jakoś w lutym - co mogę teraz wytargować? Interesuje mnie jak najwyższy pakiet z multiroomem. Przedłużał ktoś z Was ostatnio umowę?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 24.12.2013, 14:35
Do mnie sami zadzwonili z dobrą ofertą jakieś 2 czy 1,5 miesiąca przed końcem umowy więc nie wiem czy dobrym pomysłem jest iść od nich niejako w łaskę i się odpytywać co i za ile dadzą. Może lepiej czekać?
Przedłużałem umowę w sierpniu
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 24.12.2013, 15:02
Właśnie wczoraj zadzwonili, na razie ich spławiłem żeby mieć czas na zapoznanie się z ofertami i ustaleniem co mogę ugrać. Pewnie bez wypowiedzenia się nie obejdzie...
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 25.12.2013, 01:04
Musi byc wypowiedzenie. To jest pierwszy krok.

Ja za 114 zl mam wszystko oprocz xxx w tym multiroom
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 02.01.2014, 12:02
Jest tu ktoś ogarnięty w temacie telewizorów? Planuję zakup nowego, a kompletnie się na tym nie znam. Nie wiem np. czy lepsza jest plazma czy LCD, jaka marka/model jest najlepsza. Chodzi mi o telewizor 32 calowy w dość przystępnej cenie. Możecie coś polecić?
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 02.01.2014, 12:27
Mogę co nieco powiedzieć bo od miesiąca właśnie gorąco śledzę temat TV bo mam zamiar coś w styczniu kupić.

1. Jeśli 32 cale to tylko LCD - technologia plazm nabiera skrzydeł przy dużo większych przekątnych

2. Informacje od gościa z innego forum co mi baaaardzo pomógł we wstępnym wyborze TV:

Cytat:
Co do sygnału to sygnał z powietrza lub od operatora z reguły kończy się na 720p czyli na rozdzielczości 1280 x 720 a Twój nowy TV będzie miał rozdzielczość natywną matrycy na poziomie 1920 x 1080 czyli aby wyświetlić obraz na pełnym dostępnym ekranie TV musu dodać 'od siebie" brakujące linie.
A jeśli będzie to robił wolno lub producent skupia się jedynie na nazywaniu swoich polepszaczy a tak w rzeczywistości to bazuje na zwykłym podwajaniu linii to będzie smużenie i inne takie które ludki uznają za spore wady technologi LCD

Dlatego naprawdę przemyśl zakup i nie patrz na renomę marki tylko na to co tak naprawdę panel proponuje za określone pieniądze,a tu niestety wybór ogranicza się do 2 firm - Samsung oraz LG
Do tych dwóch dorzucić można jeszcze Philips'a ale tutaj już bywa różnie.

I najważniejsza rzecz (dla mnie akurat) - nie udało się odpalić polskich napisów na philipsach,sony,sharpach i panasonicach, - Samsung oraz LG śmigają jak trzeba. Mowa tutaj o bezpośrednim odczycie z pendrive wsadzonego w TV (divx)

Jak sobie coś upatrzysz warto rzucić okiem na forum http://www.hdtv.com.pl/ są tam testy lub opinie o większości modeli dostępnych na rynku

Ja akurat myślę nad tym modelem:

http://www.euro.com.pl/telewizory-le...e40f6800.bhtml

Liczyłem na ciut lepszą cenę po nowym roku ale na razie bez zmian
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów