The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.06.2010, 19:48. Piłka ręczna (Reprezentacja, występy w pucharach polskich drużyn)
Nie znalazłem innego tematu, do którego mógłbym to wrzucić.
Bardzo smutna informacja - Karol Bielecki musi zakończyć karierę. Przyczyną jest poważne uszkodzenie oka w sparingu z Chorwacją, którego nie udało się niestety uratować.

Cytat:
Karol Bielecki został zmuszony do zakończenia kariery piłkarza ręcznego. Lekarzom w niemieckiej Tybindze nie udało się uratować reprezentantowi Polski oka, którego groźnego urazu nabawił się przed tygodniem w towarzyskim meczu przeciwko Chorwacji.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
marian paździoch
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 18.06.2010, 20:14
Kurcze strasznie szkoda straciliśmy naprawde wspaniałego zawodnika i poteżnego bombardiera
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 18.06.2010, 20:22
Tragedia dla zawodnika jak i czlowieka!! jeden z najlepszych bombardierow na swiecie (jesli nie numer jeden), super zawodnik! stracilismy 30% sily zespolu..
po prostu szok.. zle to wygladalo ale mialem nadzieje ze jakos z tego wyjdzie.. przykro ze w taki sposob musial sobie odpuscic..

Pozostaly wspomnienia... http://www.youtube.com/watch?v=PPa2uCup97c
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 18.06.2010 o godz. 20:27.
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 18.06.2010, 20:25
Kurde :/.. W sumie.. Nie spodziewałem się że tak będzie :/
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.06.2010, 21:23
Mialem przyjemnosc chodzic z Karolem do podstawowki.

Kiedy to sie stalo w piatek to 3 dni pozniej w poniedzialek u mnie w miescie mial sie odbyc mecz charytatywny dla powodzian, w ktorym miala zagrac druzyna Karol Bielecki i przyjaciele.

Pamietam jak mial problemy z plecami i na jakis czas jego gra w kadrze stanela pod znakiem zapytania ?
Zarzucano mu niepowazne traktowanie reprezentacji. Szkoda, ze teraz przyjechal na to zgrupowanie i na ten
w sumie niewiele znaczacy mecz po sezonie. Zawsze w takich sytuacjach sie mowi, ze tak mialo byc ale qrwa
dlaczego
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 18.06.2010, 21:30
Szok, normalnie szok dla mnie - brak słow.
Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 18.06.2010, 21:34
Dlaczego taka trauma nie dotyka polskich przepłaconych, miernych, mało ambitnych kopaczy, a niestety właśnie wspaniałego zawodnika, którego każdy kibic darzy szacunkiem.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 18.06.2010, 21:37
Ehh... Miałem nadzieję, że jakoś uda się uratować to oko. Szkoda bardzo wybitnego zawodnika, ale przede wszystkim człowieka. Mam nadzieję, że Karol odnajdzie się w 'nowej rzeczywistości'.

A podobno sport to zdrowie... :(
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 18.06.2010, 21:39
Bardzo smutna sprawa :(

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.06.2010, 21:59
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego taka trauma nie dotyka polskich przepłaconych, miernych, mało ambitnych kopaczy, a niestety właśnie wspaniałego zawodnika, którego każdy kibic darzy szacunkiem.
Wypowiedź zdecydowanie nie na miejscu... nikomu się tego nie życzy, nawet największemu wrogowi.

Wielki dramat, ogromny pech... Wielka szkoda, nie tyle straty dla reprezentacji, ile szkoda Karola, tak po ludzku.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.

Od: 10.2003

Stary 18.06.2010, 22:01
Jak już widziałam wypadek to mnie zmroziło ... teraz to normalnie łzy się same cisną do oczu ... żyć się z tym da (w rodzinie 2 takie przypadki), on jest silny i da radę na pewno! Ale ogromna szkoda zawodnika!

No i ma nadzieję, że nie zostanie bez pomocy! Chociażby tej finansowej.
Odpowiedz cytując
misiak_abg
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 18.06.2010, 22:26
Cytat:
- Niestety, tak jakby się urwało wszystko. Teraz trzeba zacząć coś robić innego, troszkę inne rzeczy. Ale jestem nastawiony optymistycznie. Co by się nie działo, dam radę. To tylko oko, także jeszcze dużo przed mną - powiedział Bielecki.
http://sport.onet.pl/pilka-reczna/dr...wiadomosc.html

W jednej chwili wszystko może się zmienić, ale czasu się nie cofnie i trzeba iść dalej. Dla nas kibiców to wielka strata, dla Karola Bieleckiego koniec kariery ale jak widać to chłopak się nie załamuje to dla niego nie koniec świata.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 18.06.2010, 22:32
Coz napisac,jestem wstrząsniety ,tak wspanialy i ambitny zawodnik ,i musi pozegnac sie z tym co robi.

Wielka szkoda ,ale coz trzeba jakos zyc,choc to zycie trzeba bedzie zmienic.

Karol trzymaj sie !!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 18.06.2010, 22:35
Bardzo smutna wiadomosc, choc jak widac, "Kola" slynacy z sily charakteru, nie zalamal sie tym.

Bardzo szkoda go jako czlowieka, ale tez jako zawodnika, bo naprawde wybitny zawodnik w skali swiatowej musi przedwczesnie skonczyc kariere. Szkoda tez tego pilkarza recznego z Chrowacji ktory spowodowal te kontuzje bo wyobrazam sobie jak moze sie teraz czuc.

Trudno, tak musialo byc, trzeba zyc dalej. Teraz widac jak zycie potrafi byc czasami nieprzewidywalne.
Odpowiedz cytując
kubawislak
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 18.06.2010, 22:41
Strasznie mi go szkoda, był fantastycznym zawodnikiem i mógł jeszcze parę sezonów pograć na wysokim poziomie.
W ogóle nasi szczypiorniści mają jaja, w odróżnieniu do naszych pseudo kopaczy...
Trzymaj się Kola!!!
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M

WISŁA!
Odpowiedz cytując
MaG*
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 19.06.2010, 09:52
Kurde strasznie przykra sprawa. Z dnia na dzień takiemu człowiekowi zostaje zniszczona dalsza kariera.
Życie jest brutalne. Do końca wierzyłem ,że jednak uratują mu to oko.
Karol to jednak prawdziwy twardziel więc na pewno sobie poradzi.Pytanie jak reprezentacja sobie poradzi bez jednego z najważniejszych graczy.

Sport pokazał po raz kolejny swoją straszną stronę i jaką cenę nieraz trzeba zapłacić za tą pasje.
Kolejny powód aby docenić tych prawdziwych sportowców.
Zastanawia mnie tez czy faktycznie medycyna jest taka bezradna?
Oglądałem kiedyś program ,że są prowadzone zaawansowane badania jeżeli chodzi stworzenie połączenia kamer z mózgiem. Dzięki temu ludzie którzy stracili wzrok mieli by możliwość go odzyskać.
Ale to tylko w ramach ciekawostki bo pewnie w przypadku utraty jednego oka taka kombinacja nie wchodzi w grę.
Ostatnio edytowane przez MaG* : 19.06.2010 o godz. 09:58.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 21.06.2010, 19:50
Jest szansa, że Karol Bielecki wróci do uprawiania sportu.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 24.06.2010, 13:36
Bielecki w lipcu wróci do treningów?!
http://www.eurosport.pl/pika-reczna/...65/story.shtml

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 28.10.2010, 20:57
Bielecki wrócił do reprezentacji, strzelił bramkę w wygranym 23:15 meczu eliminacji ME z Ukrainą.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów