The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.07.2019, 21:57
Transfer Chuco wygląda bardzo obiecująco i z pewnością mieści się w naszych możliwościach finansowych. Ruch ten może okazać się zarówno bardzo zyskowny dla drużyny na boisku, jak i przynieść klubowi spore pieniądze w momencie odsprzedaży zawodnika. Hiszpanie w Polsce zwykle okazywali się dużymi wzmocnieniami. Pamiętajmy o tym.

Gdyby jeszcze udało się pozyskać jakiegoś napastnika z Półwyspu Iberyjskiego...
Ostatnio edytowane przez Markus : 31.07.2019 o godz. 21:59.
Odpowiedz cytując
seba_109
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 01.08.2019, 12:26
Jakby się nim zainteresować uważam, że posada bramki u nas wymaga wzmocnienia tym bardziej, że być może Lis odejdzie https://www.transfermarkt.pl/tomasz-...spieler/320954
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 01.08.2019, 12:32
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
Jakby się nim zainteresować uważam, że posada bramki u nas wymaga wzmocnienia tym bardziej, że być może Lis odejdzie https://www.transfermarkt.pl/tomasz-...spieler/320954
O RLY ?

U nas tak naprawdę każda pozycja wymaga wzmocnienia ale teraz to akurat potrzeba napadziora
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 01.08.2019, 17:42
No i jest Szota za gotówkę w Wiśle. Zaraz pewnie będzie napastnik.

A pomyśleć, że ledwie na wiosnę była mowa o tym, by dograć sezon choćby juniorami... Na oddanie długu wobec miasta nas nie stać, na spłacenie wierzycieli pieniędzy nie ma, na kontrakt Wasilewskiego zrzucają się Socios, ale na transfery jest! Nasz zarząd mógłby mieć hasło jak PiS: "wystarczy nie kraść" ��
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 01.08.2019, 17:48
dopuszczasz taka opcje ze na transfery dalej nie ma, a hajs wylozyla grupa inwestorow?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 01.08.2019, 17:57
Transfery obiecujące nie ma co, tym bardziej, iż WIĘKSZOŚĆ hiszpańskiego zaciągu SPRAWDZIŁA się prócz Pereza czy Ze Manuela (tak jest to portugalczyk jednakże: pod pojęciem hiszpanskiego zaciągu należy rozumieć transery robione za Kiko i Carilo).

Oby Szota okazał się równie udanym zakupem co Pietrzak czy Bartkowski, gdyż to zawodnicy na co najmniej TOP8 w tym jeden ocierał się o poziom reprezentacyjny - więc płacz nad Pietrzakiem jest jak najbardziej wskazany.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.08.2019, 18:06
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
No i jest Szota za gotówkę w Wiśle. Zaraz pewnie będzie napastnik.

A pomyśleć, że ledwie na wiosnę była mowa o tym, by dograć sezon choćby juniorami... Na oddanie długu wobec miasta nas nie stać, na spłacenie wierzycieli pieniędzy nie ma, na kontrakt Wasilewskiego zrzucają się Socios, ale na transfery jest! Nasz zarząd mógłby mieć hasło jak PiS: "wystarczy nie kraść" ��
Jak nie utrzymamy pewnego poziomu sportowego to całe ratowanie Wisły i tym bardziej spłacanie długów nie ma sensu. Cała prognoza spłaty zadłużenia w ciągu tych 5-10 lat jest uwarunkowana określonymi wynikami sportowymi, co w moim mniemaniu jest zapewne min top 8 w każdym roku. Wierzyciele musza zrozumieć i poczekać na swoje pieniądze, bo i zarząd dotrzymuje słowa i spłaca wszystko w dotychczasowych terminach.
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 01.08.2019, 19:18
Skoro wciąż sprowadzamy zawodników na inne pozycje niż napastnik to mam nadzieje że są jeszcze na niego pieniądze bo żeby zrealizować cel ósemki to chyba jednak ktoś musi strzelać te gole a na razie po 2 meczach na koncie zero a my kupujemy kolejnych zawodników gdzie musem jest atak. Trochę tego nie ogarniam. Niby 5 napastników a żaden nie gwarantuje skuteczności, a Paweł to nawet zdrowia...
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary 01.08.2019, 19:26
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak nie utrzymamy pewnego poziomu sportowego to całe ratowanie Wisły i tym bardziej spłacanie długów nie ma sensu. Cała prognoza spłaty zadłużenia w ciągu tych 5-10 lat jest uwarunkowana określonymi wynikami sportowymi, co w moim mniemaniu jest zapewne min top 8 w każdym roku. Wierzyciele musza zrozumieć i poczekać na swoje pieniądze, bo i zarząd dotrzymuje słowa i spłaca wszystko w dotychczasowych terminach.
Ryzykowna ta gra, ryzykowna. Przypomnę, że w sezonie 17/18 też wszystko miało się zgrać wraz z wynikiem sportowym.

Przypomnę też, że obecny zarząd ma 4 mln zł z emisji, odciążony milion na akademię od Socios, 300 tys. od Socios na Wasyla, 2 miliony z zimowych transferów 0,5-1 mln ze zbiórek, zszedł z kilku wysokich kontraktów jak np. Obrazek, ma większe zyski z biletów i karnetów oraz z Ekstraklasy. Rzecz w tym, że wolałbym, by przynajmniej niektóre z tych akcji się nie powtórzyły. Kadra na teraz jest szersza niż. Na jesień zeszłego sezonu. Nawet biorąc pod uwagę zimową ucieczkę, w ostatnim rok więcej zawodników do nas przyszło niż odeszło.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.08.2019, 19:35
Akurat Szota to raczej nie jest piłkarz który ma nam coś wywalczyć w tym sezonie, raczej taki na którym chcemy kiedyś zarobić.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.08.2019, 19:43
Ryzykowna ta gra, ryzykowna. Przypomnę, że w sezonie 17/18 też wszystko miało się zgrać wraz z wynikiem sportowym.

Przypomnę też, że obecny zarząd ma 4 mln zł z emisji, odciążony milion na akademię od Socios, 300 tys. od Socios na Wasyla, 2 miliony z zimowych transferów 0,5-1 mln ze zbiórek, zszedł z kilku wysokich kontraktów jak np. Obrazek, ma większe zyski z biletów i karnetów oraz z Ekstraklasy. Rzecz w tym, że wolałbym, by przynajmniej niektóre z tych akcji się nie powtórzyły. Kadra na teraz jest szersza niż. Na jesień zeszłego sezonu. Nawet biorąc pod uwagę zimową ucieczkę, w ostatnim rok więcej zawodników do nas przyszło niż odeszło.
Pytanie całkiem na serio: widać że Cię boli kasa na Wasyla od socios bo co chwilę o tym wspominasz. O ile wiem nie jesteś w socios więc mógłbyś nie zarządzać nie swoimi pieniędzmi? Nic Ci do nich.

W transferach do klubu musi być balans i ciężko to nawet porównać z sytuacją z sezonu 17/18.
Wtedy mieliśmy we wrześniu 27 seniorów na kontraktach, a teraz ledwo 18.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary 01.08.2019, 20:36
Pytanie całkiem na serio: widać że Cię boli kasa na Wasyla od socios bo co chwilę o tym wspominasz. O ile wiem nie jesteś w socios więc mógłbyś nie zarządzać nie swoimi pieniędzmi? Nic Ci do nich.

W transferach do klubu musi być balans i ciężko to nawet porównać z sytuacją z sezonu 17/18.
Wtedy mieliśmy we wrześniu 27 seniorów na kontraktach, a teraz ledwo 18.
Jasne, że tak. Każdego powinny wkurzać patologie. Podobnie bolało mnie jak dowiedziałem się co robił poprzedni zarząd, gdy ja dorzucałem się do zbiórki R22. Bolała mnie też kasa dorzucona przeze mnie zimą, gdy dowiedziałem się o zakontraktowaniu Peszko i to nawet ze sponsorem, za połowę jego dotychczasowej forsy. Po prostu widzę ważniejsze potrzeby. A tego typu wyrzucanie kasy na zachcianki jest jak kupowanie szlug i wódki przez rodziców biednej, zadłużonej wielodzietnej rodziny, która prosi o pomoc ludzi wokół.

Wolałbym by pieniądze z pomocy, szły na pomoc. Na zachcianki trzeba sobie samemu zapracować.

Tu 400 tys tam 400 tys, jak można mówić że dla klubu z takimi długami to grosze?
Cieszy kasa ze starych transferów, ale jednocześnie nasza przyszłość szykuje się ciężko, jeśli nikogo nie sprzedamy lub nie pojawi się nowy inwestor.

Ktoś się dziwi że długi mogą byc większe niż 2 lata temu? Jeśli TF zostawiła nas z niekorzystynymi umowami (z miastem, UFA, część pilkarzy i trenerów), to logiczne że długi będą rosnąć, bo Wisła nie jest w stanie regulować samodzielnie takich zobowiązań. A już na pewno nie z podstawowej działalności.
Powiesz mi co tak zmieniło w ciągu roku Twoje spojrzenie na szastanie pieniędzmi?

szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jakie 400 ? Było 493 jak przyszedł, wyciągnął całośc, oddał 200 i 293 które zostały do spłaty....dalej sa do spłaty.
Dla płynności finansowej te 100k to też maja znaczenie.

wiec skad te 400?
To rok temu dla płynności finansowej znaczenie miało 100 tys. zł, a teraz nie mają większe wydatki?
Powód: Dopisek + dopisek
Ostatnio edytowane przez WHITE*STAR : 01.08.2019 o godz. 23:21.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 01.08.2019, 20:51
Przypomnę też, że obecny zarząd ma 4 mln zł z emisji, (...) 2 miliony z zimowych transferów 0,5-1 mln ze zbiórek, zszedł z kilku wysokich kontraktów jak np. Obrazek, ma większe zyski z biletów i karnetów oraz z Ekstraklasy.
Przypomnę, że jest sierpień. Nie mam zielonego pojęcia jaki sens ma powoływanie się na to, co Zarząd miał w pierwszym kwartale roku i jedyny ślad po tym został w... księgach rachunkowych.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary 01.08.2019, 20:56
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Przypomnę, że jest sierpień. Nie mam zielonego pojęcia jaki sens ma powoływanie się na to, co Zarząd miał w pierwszym kwartale roku i jedyny ślad po tym został w... księgach rachunkowych.
To za ile ten Kolar odszedł, że nie mamy już przeterminowanych płatności? Ile tych karnetów sprzedano?

Gdybyś miał dłużnika, który już dawno miał oddać Ci kasę i dowiedział się, że zaczął organizować jakąś forsę to pewnie byś się ucieszył. Jednak porządnie wkurzyłbyś się, gdybyś dowiedział się, że zdobyty hajs zamiast do Ciebie, poszedł na kryptowaluty, giełdę czy inne "super inwestycje" Twojego dłużnika, co?
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 01.08.2019, 21:03
Tylko my chyba nie wydajemy na wypasiony autobus, druk programu meczowego czy tego typu zabaweczki.
Żeby ludzie przychodzili na mecze, żeby nie spaść do niższej ligi ktoś musi grać w tym jeden młodzieżowiec. Na dziś na to by zagrać cały mecz a nie ogony mamy Wojtkowskiego i tyle.
Przypomnieć jakim składem graliśmy końcówkę ubiegłej ligi ?
Naprawdę ktoś uważa że kupujemy niepotrzebnych piłkarzy?

I jeszcze jedno myślę że transfer i pensja Peszko wróciły się nam. Piłka to też show i ludzie chcą czegoś takiego.
Oczywiście nie można przeholować.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 01.08.2019, 21:07
Gdybyś miał dłużnika, który już dawno miał oddać Ci kasę i dowiedział się, że zaczął organizować jakąś forsę to pewnie byś się ucieszył. Jednak porządnie wkurzyłbyś się, gdybyś dowiedział się, że zdobyty hajs zamiast do Ciebie, poszedł na kryptowaluty, giełdę czy inne "super inwestycje" Twojego dłużnika, co?
Twoje posty to jest czysta demagogia; jedynym sposobem na spłatę naszych długów jest dobra atmosfera wokół zespołu. Na dobra atmosferę składa się przyzwoity wynik sportowy oraz opinia klubu wypłacalnego i perspektywicznego. Ostatnie trzy transfery wskazują na to, że odzyskujemy taką opinię.

Wybacz, trudno mi uwierzyć w Twoją dobrą wolę.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 01.08.2019, 21:34
Chce wam się jeszcze kopać z tym malkontentem?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 01.08.2019, 22:03
To za ile ten Kolar odszedł, że nie mamy już przeterminowanych płatności? Ile tych karnetów sprzedano?

Masz jakieś informacje o dłużnikach, którym nie podoba się nasza polityka i planują wystąpić o natychmiastową spłatę długów czy tak gadasz żeby sobie pogadać?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Stary 01.08.2019, 23:42
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tylko my chyba nie wydajemy na wypasiony autobus, druk programu meczowego czy tego typu zabaweczki.
Żeby ludzie przychodzili na mecze, żeby nie spaść do niższej ligi ktoś musi grać w tym jeden młodzieżowiec. Na dziś na to by zagrać cały mecz a nie ogony mamy Wojtkowskiego i tyle.
Przypomnieć jakim składem graliśmy końcówkę ubiegłej ligi ?
Naprawdę ktoś uważa że kupujemy niepotrzebnych piłkarzy?

I jeszcze jedno myślę że transfer i pensja Peszko wróciły się nam. Piłka to też show i ludzie chcą czegoś takiego.
Oczywiście nie można przeholować.
Szota byłby super. Gdyby nie wcześniej podpisani Wasyl i Janicki. Mamy teraz przynajmniej 5 stoperów na 2 miejaca. Hoyo to też młodzieżowiec, w dodatku tego co każdy widział - pozwalający wygrywać mecze i grać na zero z tyłu.

Zgadzam się z tym, że piłka to przede wszystkim show. Byleby nie był to nasz ostatni bal i nie musiał znów pisać takiego posta:

KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Zarząd cały czas mówi że sprzedaje emocje i jest to w dużej mierze prawda.

Cały czas dostajemy informację że jest nie najlepiej ale nie jest też najgorzej że wychodzimy na prostą że Carlitosa nie musimy sprzedawać że z miastem negocjacje są na końcowym etapie, że z Bragielem też umowę niedługo podpiszemy, że mamy trenera na lata, że hiszpański model Wisły jest bardzo dobry

I nagle to wszystko pęka a zadawane pytania zostają bez odpowiedzi .

Oczywiście że klub nie może wszystkiego ujawniać że rożne negocjacje lubią ciszę, ale nie dziwmy się frustracji kibiców
bo jeśli jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle
Wiem, że zyski wzrosły. Dużo spłacono. Jednak gdy widzę, że mamy kadrę szerszą niż przed rokiem, robimy drugi transfer za gotówkę, podpisujemy drogiego Janickiego i Hiszpana na którego nie stać było innego klubu ESA - wciąż nasuwa mi się pytanie - czy wystarczy nie kraść, by było tak dobrze?

Napisałem już chyba wszystko co chciałem. Oby ktoś wypalił i pozwolił sobą spłacić wszystkie błędy naszego zarządu. Tak jak miało to miejsce z Brlekiem za Sarapaty. Ave Wisła!
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 02.08.2019, 00:30
Dziękujemy Ci bardzo, że napisałeś juz wszystko...Może to dużo za dużo, ale najważniejsze, że już skończyłeś. Kiedyś przestrzegano mnie, abym nie wierzył ludziom, którzy mówią, że są uczciwi. Ty też niby jesteś White Star. Przypadek? Nie sądzę.
Odpowiedz cytując
iamironman
Member

Od: 08.2015

Stary 02.08.2019, 08:36
Chciałbym zauważyć, że nie każdy krytycznie patrzący na pewne poczynania musi od razu być kibicem sąsiadki. A widzę, że taki trend się tu zrobił. Albo jesteś bezkrytycznym wyznawcą nowego zarządu + Stolarczyka, albo jesteś z cracovii. Wesołe macie podejście.
A ja popieram spostrzeżenia kolegi White Star. Nikomu nie przypomina się zaciąg hiszpański i do czego doprowadził? Polityka pod tytułem "zastaw się, a postaw się" była już stosowana w tym klubie. Byle nie było powtórki :-(
Mój post jest subiektywną, własną opinią na dany temat i ma na celu wyrażenie osobistego zdania na dany temat
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 02.08.2019, 09:08
W międzyczasie przyszło dwóch zawodników o czym na forum tylko wzmianki ,a Ci się dalej kłócą na całe strony....
Ja pier...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 02.08.2019, 09:46
Fajne transfery Chuco (do gry na teraz) i Szota (inwestycja). Lubię taką dywersyfikację transferową.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 02.08.2019, 10:16

To rok temu dla płynności finansowej znaczenie miało 100 tys. zł, a teraz nie mają większe wydatki?
jakie większe wydatki, skoro transfery są płącone przez inwestora z zewnatrz?
możesz w koncu napisać jakie to są te wieksze wydatki, tylko bez ogólników.

Rok temu? Rok temu to misiek był na wolności, i nikt nie wyobrażał sobie ze Piast bedzie mistrzem. Po co cofasz sie wstecz skoro dzis jest 2 sierpnia 2019 a nie 2018? Sytuacje rozpatrujemy na dziś, a nie na rok temu.
Jakie większe wydatki?
Aha, to nie koniec transferów, ba , transferów za gótówke (od razu uprzedzę - nie Twoją gotówkę, nawet nie Twoją złotówkę)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 02.08.2019, 12:33
WHITE*STAR;1541896[B napisał(a):
]Szota byłby super. Gdyby nie wcześniej podpisani Wasyl i Janicki. Mamy teraz przynajmniej 5 stoperów na 2 miejaca. [/B]Hoyo to też młodzieżowiec, w dodatku tego co każdy widział - pozwalający wygrywać mecze i grać na zero z tyłu.
Ty chyba nie rozumiesz, że sezon trwa 37 kolejek, do tego dochodzi mecz, dwa, trzy.. w PP.
To jest +/- 40 meczy, więc wg Ciebie skład stoperów Wisły powinien wyglądać następująco:
Klemenz, Szota, Hoyo. To nic, że ten ostatni ma 16 lat i racjonalnie trzeba go wprowadzać. TTo nic, że mogą nastąpić kontuzje, to nic że czasem stoper się wykartkowuje. Przecież 'szeroka' kadra Wisły to najgorsze co nas może spotkać.

iamironman napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym zauważyć, że nie każdy krytycznie patrzący na pewne poczynania musi od razu być kibicem sąsiadki. A widzę, że taki trend się tu zrobił. Albo jesteś bezkrytycznym wyznawcą nowego zarządu + Stolarczyka, albo jesteś z cracovii. Wesołe macie podejście.
A ja popieram spostrzeżenia kolegi White Star. Nikomu nie przypomina się zaciąg hiszpański i do czego doprowadził? Polityka pod tytułem "zastaw się, a postaw się" była już stosowana w tym klubie. Byle nie było powtórki :-(
Powiedz mi w czym transfery z tego i ubiegłego okienka przypominają Ci ten słynny hiszpański zaciąg?
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 02.08.2019, 14:08
Ku*wa przez tego whitestar nie da się wchodzić w tematy by poczytać o Chuce, Szocie i ewentualnych dalszych ruchach, bo ten cały czas pieprzy to samo, na okrągło i do usranej śmierci pewnie...
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 02.08.2019, 14:28
Myslę, że pod każdym postem tego jegomościa można wleić taką odpowiedź:
O ile wiem nie jesteś w socios więc mógłbyś nie zarządzać nie swoimi pieniędzmi?
.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 02.08.2019, 15:07
forthy napisał(a):Wyświetl post
Ku*wa przez tego whitestar nie da się wchodzić w tematy by poczytać o Chuce, Szocie i ewentualnych dalszych ruchach, bo ten cały czas pieprzy to samo, na okrągło i do usranej śmierci pewnie...
Aż się dziwie, że są tu jeszcze ludzie którzy z nim dyskutują. Mam go w ignorowanych ale przez to, że inni go cytują widzę te wypociny i faktycznie odechciewa się przeglądać forum...
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 02.08.2019, 19:58

Czyli za rok spokojnie możemy walczyć na trzech frontach
Ostatnio edytowane przez Kamson : 02.08.2019 o godz. 20:01.
Stolar OUT
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 02.08.2019, 20:29
Bardzo słabo wyglądają te boki obrony... Pietrzaku, Palcicu wróć! O Bartkowskim nawet nie wspomne.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów