The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 31 23,66%
osłabi 81 61,83%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 19 14,50%
Głosujących: 131. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.06.2015, 10:16
POtey napisał(a):Wyświetl post
Panowie sytuacja jest jaka jest Prezes Gaszyński w wywiadzie dla PS powiedział wprost, że sztab pionu sportowego ocenił, że większość naszych Mistrzów CLJ nie przekroczy poziomu 1 ligi w najbliższym czasie, więc decyzja została podjęta jaka została.

Bardziej interesujące jest to, że podobno mają młodsi (czyli zakładam, że chłopaki z CLJ z tego sezonu) pojawiać się na treningach w 1 zespole, co przy jakichkolwiek problemach ze składem może powodować, że w końcu jakiś 17-18 latek może trochę pogra końcówki. Bo jak Prezes mówi, polityka innych klubów go zaciekawiła i chce iść tą drogą.
Wg Twittera Akademii w treningach wezmą udział Handzlik i inni.
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 22.06.2015, 10:33
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30215

Popovic - na rok i z niską klauzulą odejścia

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30216

Mraz - ciągle trwają negocjacje

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30217

Firlej - 18 letni no name z 5 bramkami w III lidze dolnośląsko-lubuskiej

----

Tym razem to już na serio walka o utrzymanie. A w przyszłym sezonie może być jeszcze gorzej.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 22.06.2015, 10:35
Hives4 napisał(a):Wyświetl post

Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 22.06.2015, 10:54
ciekawe kto będzie alternatywą dla Brożka
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.06.2015, 11:04
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Ja bym napisał żeby w ogóle nauczył się czytać
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Od: 01.2012

Stary 22.06.2015, 11:39
filemon- Popatrz jaki przypadek Lech wylosowal FK Sarajewo, zobaczymy kto ma racje.

"To mistrz bośniackiej ekstraklasy, ale mówimy o bardzo słabej lidze. Wystarczy nam fakt, że czołowym piłkarzem FK jest Bojan Puzigaca, który nie tak dawno kompletnie zawodził w barwach Cracovii." - faktycznie,kadre maja miazga.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 22.06.2015 o godz. 11:43.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 22.06.2015, 11:56
Hives4 napisał(a):Wyświetl post

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30216

Mraz - ciągle trwają negocjacje

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30217

Firlej - 18 letni no name z 5 bramkami w III lidze dolnośląsko-lubuskiej

----

Tym razem to już na serio walka o utrzymanie. A w przyszłym sezonie może być jeszcze gorzej.
Przejebane ,spadniemy...
Na kogo mecze będziesz wtedy chodzil,straszna sprawa...
Odpowiedz cytując
Jago
Member

Od: 08.2008

Stary 22.06.2015, 12:08
Martwi mnie to, że następcą bądź co bądź bardzo dobrego pomocnika ma być zawodnik z 1 ligi, jest typowany na jego zastępce. Cała ekstraklasa była ślepa co do jego talentu? Nawet jeśli chłopak ma talent to nie wiem czy udźwignie tą odpowiedzialność. Za jego plecami powinni być dobrzy defensywni pomocnicy.. wątpie że Alan - tylko mi piłki nie podawaj, sobie z tym poradzi.. Nic, trzeba wierzyć. Co nam innego pozostało.
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Stary 22.06.2015, 12:10
Ten Firlej to jest jakis dzieciak do 2 druzyny.Mraz jest pewnie wymyslony.Przeczytajcie wywiad z Gaszynskim.Mowił o dwóch ofensywnych, rutynowanych pilkarzach, którzy maja do Polski przylecieć w tym tygodniu i to maja byc poważne wzmocnienia.Wisła sie już z nimi porozumiała i zostały testy medyczne.Tak powiedział prezes.
Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.06.2015, 12:11
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Przejebane ,spadniemy...
Na kogo mecze będziesz wtedy chodzil,straszna sprawa...
Nie wiem jak Popovic ale Mraz z tego co pamietam mial jedna z najwyzszych not w lidze dla lewego obroncy. Ten mlody pewnie idzie to za worek pilek i ma byc na poczatek do rezerw.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 22.06.2015, 12:14
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
filemon- Popatrz jaki przypadek Lech wylosowal FK Sarajewo, zobaczymy kto ma racje.

"To mistrz bośniackiej ekstraklasy, ale mówimy o bardzo słabej lidze. Wystarczy nam fakt, że czołowym piłkarzem FK jest Bojan Puzigaca, który nie tak dawno kompletnie zawodził w barwach Cracovii." - faktycznie,kadre maja miazga.
Porozmawiamy jak posiądziesz umiejętność czytania. Napisałem, że mają pełną (przeliteruję: p-e-ł-n-ą) kadrę. I tylko tyle, widzę, że masz dysfunkcję, ale wyceluj swoje ślepaki gdzie indziej.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Stary 22.06.2015, 12:19
filemon napisał(a):Wyświetl post
Porozmawiamy jak posiądziesz umiejętność czytania. Napisałem, że mają pełną (przeliteruję: p-e-ł-n-ą) kadrę. I tylko tyle, widzę, że masz dysfunkcję, ale wyceluj swoje ślepaki gdzie indziej.
A kimze ty jestes, zeby oceniac czyjas interpretacje.Wypisujesz jakies brednie od wczoraj,bo sam masz umysl kijanki.Twoich wad i brakow nie bede wymienial, bo do wieczora by czasu nie starczylo.Wymadrzasz sie na forum a pojecia o pilce nie masz.My tez mamy pelna kadre jak wrzucimy 5 mlodych bedzie 20, polowa ich kadry nie ma nawet wyceny na transfermarkt.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Stary 22.06.2015, 12:23
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
(nonsens w kilkudziesięciu słowach)
Zatrważająca logika + wyjątkowa infantylność, dobrze że jest funkcja ignorowania, od razu lżej.

Na temat: Mraz mnie słabo przekonuje. Wiek taki, że już go raczej nie sprzedamy. Umiejętności średnie, statystyki względnie niezłe plus ta aferka. Popović natomiast to powinno być fajne wzmocnienie, widziałem go w paru meczach i śmiem twierdzić, że może sprawić, że o Semirze nikt nie wspomni. Może, nie musi. Podoba mi się też, mimo wszystko, stanowcze podejście do juniorów. Parę lat temu holowaliśmy grajków do np. 23 roku życia, mówiąc "młody jest, jeszcze się wyrobi", a potem odchodzili po cichu.
Ostatnio edytowane przez filemon : 22.06.2015 o godz. 12:28.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
MichaelMyers
Senior Member

Stary 22.06.2015, 12:30
filemon napisał(a):Wyświetl post
Zatrważająca logika + wyjątkowa infantylność, dobrze że jest funkcja ignorowania, od razu lżej.

Na temat: Mraz mnie słabo przekonuje. Wiek taki, że już go raczej nie sprzedamy. Umiejętności średnie, statystyki niezłe. Popović natomiast to powinno być fajne wzmocnienie, widziałem go w paru meczach i śmiem twierdzić, że może sprawić, że o Semirze nikt nie wspomni. Może, nie musi.
Ty, prof Miodek opowiedz lepiej czym sie rozni taki Rijad Kobilija od Gulczynskiego z ich kadry.Oni maja w kadrze pierwszego zespolu kilku chlopakow po 16 lat.Napisales cos czego nie sprawdziles.

I jeszcze jedno - powtarzasz sie z tym pisaniem co chwila komus o czytaniu ze zrozumieniem.Widocznie ciebie nikt nie jest w stanie zrozumiec.

Popovic gral w pol amatorskiej lidze, zakladanie, ze zastapi Stilica jest naiwne, juz jak Gargule zastapi to bedzie sukces.Wiem, ze w I lidze sie wyroznial, ale widzialem juz lepszych na tym poziomie, ktorzy byli pionkami ekstraklasie.Gosc ma 25 lat, to nie jest mlody pilkarz.Moga go podpisac, czemu nie, ale opieranie gry na tym chlopaku to pobozne zyczenia.Ktos taki jak Vukcevic bylby idealny, inteligentny, zaawansowany technicznie, ograny w powaznej pilce.Licze ,ze jednak przyjda lepsi pilkarze od Popovica, dlaczego tak uwazam? Bo odeszlo 6 pilkarzy, nie zaczely sie testy amatorow z lapanki, czyli musimy z kims normalnym rozmawiac.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 22.06.2015 o godz. 14:36.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Stary 22.06.2015, 14:41
Mraz wyladuje chyba w Piascie.
Widac ze obronca na te chwile w Wisle to nie jest priorytet...
Odpowiedz cytując
nairda116
Senior Member

Od: 12.2013

Stary 22.06.2015, 14:56
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Mraz wyladuje chyba w Piascie.
Widac ze obronca na te chwile w Wisle to nie jest priorytet...
Widać że w Wiśle nie ma kasy. Do czego to doszło żeby nawet Piast i Termalica dawały więcej...
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 22.06.2015, 14:58
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Stary 22.06.2015, 16:44
nairda116 napisał(a):Wyświetl post
Widać że w Wiśle nie ma kasy. Do czego to doszło żeby nawet Piast i Termalica dawały więcej...
Ale tutaj nie chodzi o to ze Oni daja więcej...
Dla Wisły ten zawodnik na chwile obecna nie jest priorytetem...
Wisła zlozyla mu jakas tam propozycje i liczyla ze może akurat uda się go wyciagnac...
Widocznie innym kluba ten piłkarz jest bardziej potzrebny wiec kase dali wieksza...
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member

Od: 09.2011

Stary 22.06.2015, 16:57
Czyli już wszystko jasne, przyjdą/przyszli: Cywka + 2 pomocników (na 99% Popović i Crivellaro) + napastnik (nowy lub Stępiński)

Szkoda że upadła(?) sprawa Chrapka, przeraża mnie myśl grania na DP Urygą lub Boguskim..
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 22.06.2015, 17:02
Stepinskiego chyba Prezes nie wlicza do tych transferow. Cywka bedzie na defensywnym gral.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Stary 22.06.2015, 17:04
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
Czyli już wszystko jasne, przyjdą/przyszli: Cywka + 2 pomocników (na 99% Popović i Crivellaro) + napastnik (nowy lub Stępiński)

Szkoda że upadła(?) sprawa Chrapka, przeraża mnie myśl grania na DP Urygą lub Boguskim..
3 ofensywnych plus być może 4 zawodnik...
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Stary 22.06.2015, 17:21
Ilu zawodników chcecie pozyskać jeszcze w obecnym oknie transferowym?

- Naszym celem było pozyskanie 4 zawodników, mamy Tomka Cywkę, jeszcze trzech. Taka liczba powinna pozwolić nam, by na odpowiednim poziomie grać do kolejnego okienka. A czas ten pozwoli nam złapać oddech w realizacji zobowiązań w stosunku do naszych byłych piłkarzy. Musimy się z tego wywiązać.

Wywiad z Prezesem z przegladu:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...041,1,727.html
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 22.06.2015, 17:35
wislakrakow.com napisał(a):
W poniedziałek wolnym zawodnikiem został Krzysztof Mączyński, który zdecydował się na opuszczenie Chin. Niewykluczone, że otrzyma on propozycję powrotu do Krakowa. - Krzysztof jest bardzo dobrym piłkarzem, jest reprezentantem Polski. Jestem przekonany, że profil Krzysztofa pasowałby do naszej strony. Po zakończeniu konferencji, na pewno coś zrobię z informacją o rozwiązaniu przez niego kontraktu.
Fajnie by było, no ale to raczej marzenia.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 22.06.2015, 17:40
Wg mnie Mączyński to starsza wersja Alana Urygi. Wybitnie nie podchodzi mi ten zawodnik. No ale wiadomo - lepiej mieć jednego w środku więcej, nawet Mączyńskiego, niż nie mieć.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Stary 22.06.2015, 17:47
Mączyński byłby dobrą opcją z jeszcze jednego względu. Z nieznanych mi przyczyn zaufaniem darzy go Nawałka. Co w przypadku awansu na EURO daje spore szanse, że i Mączyński tam pojedzie. Jakiś dobry mecz i mogłaby się nadarzyć okazja na dobry zarobek. Zawsze to większa szansa sprzedać chłopaka, który zagrał w takim turnieju.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Leh71
Senior Member

Stary 22.06.2015, 18:00
+ pewna kasa od UEFY za zawodnika w kadrze.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Stary 22.06.2015, 18:00
Zgodnie z tym: http://sport.wp.pl/martykul.html?kat=32296&wid=16309585 rocznie dostawał tam ok. 2 mln zł. Czyli blisko 170 tys. miesięcznie. Wiadomo, on zejdzie teraz z ceny bardzo, ale nie aż o jakieś 80-85% imho.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 22.06.2015, 18:09
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Stepinskiego chyba Prezes nie wlicza do tych transferow. Cywka bedzie na defensywnym gral.
Cywka całe życie grał na lewym skrzydle lub na pozycji ofensywnego pomocnika, a na forum już któraś osoba chce z niego zrobić defensywnego.

MOŻE z braku laku (Uryga, Boguski, Jankowski), Moskal będzie improwizował, jednak jest to co najwyżej gdybanie.

Za strefą Wisły: Oprócz Handzlika w treningu pierwszej drużyny z młodych udział wzięli Mateusz Zając, Kujawa, Szywacz, Mordec oraz Gulczyński.
Na konferencji Gaszyński bardzo liczył (w dalszym ciągu), że Tomek Zając przedłuży z nami kontrakt, pytanie czemu nie było go na treningu?
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Stary 22.06.2015, 18:17
Cywka na konferencji mowil ze gral na kazdej pozycji w pomocy na def tez.

Dotychczas grałem w linii pomocy i na boku i w środku. Gdy wychodzisz trójką w środku, to jest duża wymienność pozycji i grałem zarówno pomocnika ofensywnego i defensywnego, więc tutaj nie ma problemu. Schodziłem też ze skrzydła do środka i strzelałem bramki. Wszystkie pozycje w pomocy obsadzałem. Tak grałem w Anglii i mam nadzieję, że sobie poradzę - mówił piłkarz.
Ostatnio edytowane przez wislakrakow124 : 22.06.2015 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 22.06.2015, 18:18
Bo zapewne w Głogowie ma kontrakt do 30 czerwca (wypożyczenie).
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów