The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Fred#69
Junior Member

Od: 05.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.07.2010, 13:54
tylko że Beto grał w jakiś słabych klubach o ile się nie mylę z tego co pamiętam był wypożyczany z jednego klubu do drugiego i nigdy nie osiągnął w tych klubach nic wielkiego...
Odpowiedz cytując
Zienczuk8
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 18.07.2010, 13:55
Proud napisał(a):Wyświetl post

Zurawski, Bunoza, Czikos, Jovanic, Paljic, Rios, Chavez...no ładnie się zapowiada
jesli dalej pojdziemy w tym kirunku to za 2 lata bedziemy grac 11 obcokrajowcami, bo wlasnych graczy nie szkolimy, Polakow kupic sie nie da, bo ceny kolosalne... w sumie jesli chodzi o aspekt sportowy nawet dobre transfey, tylko, ze taka mieszanka moze rozwalic zespol od srodka.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie, Wierność, Dzisiaj Wrogu, Wczoraj Bracie.
Odpowiedz cytując
Wisoman
Member

Od: 02.2008

Stary 18.07.2010, 13:59
na "Transfermarkt" Paljic jest już w składzie za 400.000 Ojro
http://www.transfermarkt.de/de/wisla...erein_422.html

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując
klubus
Senior Member

Od: 06.2009

Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
jesli dalej pojdziemy w tym kirunku to za 2 lata bedziemy grac 11 obcokrajowcami, bo wlasnych graczy nie szkolimy, Polakow kupic sie nie da, bo ceny kolosalne... w sumie jesli chodzi o aspekt sportowy nawet dobre transfey, tylko, ze taka mieszanka moze rozwalic zespol od srodka.
No ale cóż możemy zrobić? Młodzież (mam nadzieję) coś pokaże skoro Ruch za Sobiecha i Sadloka krzyczy 2 mln euro, to zawodników takiego pokroju kupimy do 500 tys euro. Po prostu u nas wystarczy jeden dwa dobre mecze przeciwko Legii Wiśle czy Lechowi i nagle cena skaka o kilkaset tysięcy euro!
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.
Odpowiedz cytując
Evil_
Senior Member

Od: 05.2009

o Paljicu na oficjalnej:

Cytat:
Mogliśmy zobaczyć dzięki temu, jak uderza Dragan Paljić. Gdy tylko dostawał piłkę na lewą nogę, futbolówka ze stuprocentową skutecznością lądowała w siatce.
wygląda mi to na tani tekst, żeby trochę uspokoić kibiców co do tego transferu.
Odpowiedz cytując
TS Girl
Member

Od: 07.2009

Stary 18.07.2010, 14:00
Spokojnie, do takiej Legii wciąż nam daleko ;] Damy radę, byle tylko się nadawali i mecze wygrywali , a atmosfera będzie dobra.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 18.07.2010, 14:00
Niejaki zbymak wczoraj sugerował, że tą niespodzianką ogłoszoną przez facebookowa Wisle Krakow jest Osman Chavez. Jak widać pomylił się i to bardzo. Także proponuje traktować jego posty z dużym dystansem.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 18.07.2010 o godz. 14:04.
Odpowiedz cytując
Pawlolek
Senior Member

Stary 18.07.2010, 14:01
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
Ale patrz na Inter - nie musi. To samo Arsenal. Chciałbyś grać 11 Polakami? Nie żartuj, albo gwiazdorzenie, albo braki techniczne w takich elementach jak przyjęcie piłki. Oczywiście, że są wyjątki, ale w tym momencie nasza piłka razem z naszymi kopaczami to dno...

Edit: Plus to o czym Ty wspomniałeś, wygórowana cena za naszych grajków.
Odpowiedz cytując
Blacha92
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 18.07.2010, 14:02
Jeśli chodzi o tego Riosa, to jak myślicie w grę wchodzi wypożyczenie czy transfer?
Odpowiedz cytując
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 18.07.2010, 14:04
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Niejaki zbymak wczoraj sugerował, że tą niespodzianką ogłoszoną przez facebookowa Wisle Krakow jest Osman Chavez. Jak widać pomylił się i to bardzo. Także proponuje traktować jego posty z dużym dystansem. Z tego co widzę swoje wczorajsze nie prawdziwe rewelacje zdążył usunąć.
Z tym że Chavez ma dojechać także możliwe że "ta niespodzianka" będzie podwójna
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 18.07.2010, 14:07
Ciekawe czy Riosa załatwił Wiśle Cleber?
Odpowiedz cytując
Reiro
Senior Member

Stary 18.07.2010, 14:09
Niejaki zbymak wczoraj sugerował, że tą niespodzianką ogłoszoną przez facebookowa Wisle Krakow jest Osman Chavez. Jak widać pomylił się i to bardzo. Także proponuje traktować jego posty z dużym dystansem.
A ciężko dojść do wniosku, że Zbymak nie ma aż tak konkretnych informacji żeby wiedzieć z kim akurat udało się dopiąć transfer. Szczególnie jeśli z 2-3 zawodnikami były prowadzone kończące rozmowy...nie mówiąc już o tym, że wszystko miało miejsce ok. północy... Zbymak nie podpisuje kontraktów i nie prowadzi negocjacji(przynajmniej tak mi się wydaje), a co za tym idzie zawsze kilka kroków w tył za działaniami osób odpowiedzialnych za transfery...

AS82 napisał(a):Wyświetl post
A co ma Cleber do transferu Argentyńczyka...? Niedługo o każdy transfer podejrzewany będzie Clebi, a przecież on wyraźnie mówił, że ma kilku zawodników na oku ale ich transfery możliwe będą dopiero jak zakończy karierę czy coś w ten deseń.
Ostatnio edytowane przez Reiro : 18.07.2010 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując
zbymak
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 18.07.2010, 14:09
Wiesz czlowieku co to jest emitonek Nic nie poradze ,ze kazdy moj post działa na ciebie jak płachta na byka.Zapomniales tylko dodać ze jestem wymyslem Basalajowego marketingu.
Jesli chodzi o transfery to mysle ,ze narazie sa oki.Tak wszystko wyjdzie w czasie i zobaczymy jak sie beda prezentować na boisku.
Odpowiedz cytując
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 18.07.2010, 14:10
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Cleber to ma gości na oku w Brazyli a z tego co wiadomo to Rios jest z Argentyny z River Plate także to chyba raczej nie Cleber...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 18.07.2010, 14:14
Jeśli On strzelał taką bramkę w wieku 19 lat... to ja nie mam więcej pytań co do tego zawodnika. Brać ten talent!
Opcja półrocznego wypożyczenia z klauzulą odstępnego.
Odpowiedz cytując
arbuz
Senior Member

Stary 18.07.2010, 14:21
Moim zdaniem osoby znane jako zbymak czy macios itp uwazajace ze wiedza duzo wiecej i majace sie za osoby blisko klubu lub nawet wspolpracujacymi to jakies brednie.

Bo jezeli jest to prawda to sa glupcami bo jak inaczej nazwac ujawnianie informacji przed oficjalnymi prezentacjami ?

Toz to jest czysta glupota i strzelanie samemu sobie w kolano (czytaj klubowi, bedac jego fanem)
Odpowiedz cytując
Garbi
Junior Member

Od: 07.2010

Stary 18.07.2010, 14:22
Dla mnie jest początek sezonu, niestety zaczynamy go już w Lipcu i przydatnosc wszytkich piłkarzy sprowadzonych do nas zobaczymy dopiero po czasie...bo napewno filmiki na youtube itp rzeczy nic nam nie powiedza musimy czekac...a że nazwiska nie grają to chyba się już moglismy bardzo dobrze przekonać....
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 18.07.2010, 14:23
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Jeśli On strzelał taką bramkę w wieku 19 lat... to ja nie mam więcej pytań co do tego zawodnika. Brać ten talent!
Ciekaw jestem co by zrobił polski napastnik z tak dośrodkowaną piłką...

Moim zdaniem trzeba podpisać umowę od razu na kilka lat. Za pół roku ktoś go nam podbierze - nie warto ryzykować.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
Salt The Fries
Member

Stary 18.07.2010, 14:24
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, nawet zważywszy wiek, a na pewno nie rozumiem związku przyczynowo-skutkowego prowadzącego do OMFGh1591859183698136921861-aleONJESTZAjefaJNY stwierdzenia, że na podstawie tego filmiku powinniśmy go wziąć, ale tak czy inaczej, przetestować warto i myślę, że wymagań finansowych nie miałby dużych, może akurat sprawdziłby się w polskiej lidze, zakładając, że będzie miał sprzyjające warunki.
If I'm an ass, I should say so. If I don't, somebody else will. If I say it first, that disarms them.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 18.07.2010, 14:25
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Wiesz czlowieku co to jest emitonek Nic nie poradze ,ze kazdy moj post działa na ciebie jak płachta na byka.Zapomniales tylko dodać ze jestem wymyslem Basalajowego marketingu.
Jesli chodzi o transfery to mysle ,ze narazie sa oki.Tak wszystko wyjdzie w czasie i zobaczymy jak sie beda prezentować na boisku.
Bez przesady, osobiście nie mam nic do Twoich postów, po prostu chciałem dać do zrozumienia ludziom że się mylisz bo oni traktują Cię jak wyrocznie.

Co do transferów już wielokrotnie pisałem o tym. Okienko transferowe oceniam jak skandal i chamstwo wobec kibiców. Podpisaliśmy tych paru zawodników i przy każdym z nich trzeba postawić znak zapytania. Byc może oczekuje zbyty wiele, chciałem po prostu 2,3 zawodników o których z miejsca będzie można powiedzieć, że się sprawdzą.
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 18.07.2010, 14:29
cieszę się z transferów które podpisaliśmy dotychczas... jeszcze ten Rios i obrońca! Będę bardzo zadowolony... co będzie ponad to jeszcze to tylko dziękować zarządowi i Cupiałowi...
Odpowiedz cytując
Reiro
Senior Member

Stary 18.07.2010, 14:33
Bez przesady, osobiście nie mam nic do Twoich postów, po prostu chciałem dać do zrozumienia ludziom że się mylisz bo oni traktują Cię jak wyrocznie.

Co do transferów już wielokrotnie pisałem o tym. Okienko transferowe oceniam jak skandal i chamstwo wobec kibiców. Podpisaliśmy tych paru zawodników i przy każdym z nich trzeba postawić znak zapytania. Byc może oczekuje zbyty wiele, chciałem po prostu 2,3 zawodników o których z miejsca będzie można powiedzieć, że się sprawdzą.
No to zacznij kibicować Realowi Madryt bo do polskiej ligi nie ściągniesz zawodników, którzy z całą pewnością się sprawdzą.
Na przestrzeni ostatnich 10-15 lat nie widzę żeby którykolwiek polski klub przeprowadzał transfery zawodników, którzy z całą pewnością się sprawdzą. A propos, nawet PSV kupując Marcelo nie ma takiej pewności no bo niby czemu...?
Gościu grał w słabej polskiej lidze gdzie zapewne każdy średni grajek potrafi wymiatać, a jednak go kupili...

Opanuj się, włącz Fifę, FM'a lub coś w tym stylu i sprowadzaj graczy z najwyższej półki...bo życie to nie gra komputerowa...
Powód: Pieniądz rządzi światem...
Ostatnio edytowane przez Reiro : 18.07.2010 o godz. 14:37.
Odpowiedz cytując
blackluk
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 18.07.2010, 14:34
chciałem po prostu 2,3 zawodników o których z miejsca będzie można powiedzieć, że się sprawdzą.
A możesz mi wskazać w ostatnich latach chociaż jeden transfer do polskiej ligi po którym było wiadomo na 100% ze to będzie ogromne wzmocnienie? W jakim ty świecie żyjesz? Kto w twojej opini byłby takim kandydatem podaj choc jedno nazwisko gracza który chciał by u nas grać i zarabiać koło 300 tyś
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 18.07.2010, 14:36
Byc może oczekuje zbyty wiele, chciałem po prostu 2,3 zawodników o których z miejsca będzie można powiedzieć, że się sprawdzą.
Ale takich zawodnikow praktycznie nie ma i to nie tylko w kontekscie przyjscia do polskiej ligi.
Przychodza solidni Hiszpanie i Brazylijczycy i okazuja sie zenujacy.
Przychodzi jakis szczawik z wioch zabitej dechami i jest strzalem w 10.
Dobry transfer nie ma polegac na tygodniowej euforii bo podpisali kolesia z dobrym CV. Kirm mial swietne statysyki a olsniewajaco nie gra.
Zawodnicy, o ktorych od razu mozna powiedziec, ze sie sprawdza to tacy, ktorzy juz tu grali - Wichniarek, Kosowski, Zienczuk. A nie sadze, zeby ich przyscie wywowalo jakies wielkie poruszenie.
Odpowiedz cytując
arbuz
Senior Member

Stary 18.07.2010, 14:40
Ja jestem bardzo zadowolony z transferow a powod to taki ze mamy te transfery ze kupujemy lub pozyskujemy nowych graczy. I nawet jak nie sa to gwiazdy i wielkie talenty to napewno wystarcza aby zrobic odpowiednia konkurencje w zespole. Bo napewno nowi gracze nie sa gorsi od obecnych i napewno da to impuls do konkurencji walki o pierwsza 11.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary 18.07.2010, 14:45
Z tym optymizmem lepiej troche poczekac ,dopiero jak zobaczymy Riosa i Chaveza z koszulkami Wisly to bedzie mozna sie cieszyc , reszta pilkarzy :Cikos,Bunoza i ten serbo-niemiec to wielka niewiadoma
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 18.07.2010, 14:46

Byc może oczekuje zbyty wiele, chciałem po prostu 2,3 zawodników o których z miejsca będzie można powiedzieć, że się sprawdzą.
Niestety nie stać Wisły na takie transfery
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Stary 18.07.2010, 14:53
Firma menedzerska ,ktora dysponuje karta Riosa ,ma wielu ciekawych pilkarzy z lig poludniowo amerykanskich , jest tez Diego Placente ,któremu skońyczyl sie kontrakt w Bordeaux
Odpowiedz cytując
Reiro
Senior Member

Stary 18.07.2010, 14:54
Podsumowując okienko transferowe na chwilę obecną możemy dojść do kilku rzeczy.

Jovanic - całkiem młody(jak na bramkarza) zawodnik, jeden z dwóch najlepszych bramkarzy ligi serbskiej w uniegłym sezonie. Perspektywiczny, z dużą szansą na grę w pierwszej reprezentacji Serbii. Transfer należy potraktować na +.

Bunoza - ciekawy, młody zawodnik grający w chorwackiej lidze. Ponoć jeden z bardziej utalentowanych środkowych obrońców, którzy grali tam w ubiegłym sezonie. Młodzieżowy reprezentant Bośni, a wróbelki ćwierkają, że już wkrótce ma świadczyć o sile bośniackiej reprezentacji z tym, że tej seniorskiej. Transfer jak najbardziej na +.

Cikos - Perspektywiczny zawodnik, przede wszystkim niedrogi, gracz słowackiej młodzieżówki. Na tym transferze nic nie tracimy ale sporo możemy zyskać więc transfer trzeba ocenić na +, z tym że jest to chyba najgorszy z pozyskanych zawodników przynajmniej patrząc na CV. Mimo wszystko transfer na +.

Paljic - zawodnik z najmniejszymi perspektywami, gdyż ma już 27 lat. Mimo wszystko wydaje się całkiem solidnym graczem z niezłym dryblingiem i ogromną szybkością co przy odrobinie szczęścia może okazać się mieszanką wybuchową. Uważam, że może nie jest to szczyt marzeń każdego kibica, aczkolwiek jako zawodnik "darmowy" staje się bardzo ciekawym nabytkiem mogącym dać nam wiele chwil radości. Transfer z całą pewnością na +.

Żurawski - Maciek na pewno będzie sporym wzmocnieniem, zarówno na boisku jak i w szatni. Duże doświadczenie i umiejętności predysponują go do gry w pierwszym składzie kosztem Boguskiego, który ostatnio nie błyszczy. Transfer na +.

To tyle jeśli chodzi o graczy, których już podpisaliśmy, jeśli chodzi natomiast o dwójkę, która ponoć w najbliższych dniach ma podpisać to:

Rios - zawodnik grający w młodzieżówce Argentyny, w której w 5 meczach strzelił 2 gole. Dodatkowo zaliczył sporo występów w River co świadczy o wierze tego klubu co do jego umiejętności i nawet jeśli były to występy kilku-kilkunasto minutowe to i tak zawodnik imponuje swoim CV i pozwala nam wierzyć, że okaże ię podobnym nabytkiem jak Marcelo. Ewentualny transfer z całą pewnością na +.

Chavez - podstawowy obrońca reprezentacji grającej na ostatnich mistrzostwach świata. Całkiem młody, a już oświadczony(26 lat). Uważam, że bez problemu wypełni lukę po Głowackim i będzie pewnym punktem drużyny.
Ewentualny transfer na duży +.

Prócz tych zawodników przydałby się defensywny pomocnik, szykowany na nastepcę Sobola, być może ten testowany Niemiec okaże się ciekawą opcją.

Jak widać wszystkie transfery niosą za sobą + i choć aby realnie oceniać tych zawodników potrzeba kilku meczy z ich udziałem to na papierze wyglądają na ciekawe nabytki.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Filippo123321
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 18.07.2010, 15:01
No tak, zastapienie Glowackiego i Marcelo Bunozą to naprawde same +

Czlowieku, daj mi te rozowe okulary, przez ktore widzisz swiat ;o
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź