The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.02.2019, 16:46
Mioduski tez jest na minusie - to moze cos wykombinowac z transferem itp - teraz legia ma taka sytuacje ze oddac 3 mln zl klubowi ktorego sie tak rabilo i łupało za drobne , to chyba niezbyt dla nich dobry pomysl , cos moga pokombinowac
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 05.02.2019, 16:48
Temat chyba upadł bo NYC zatrudniło młodego młokosa
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 05.02.2019, 17:14
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Temat chyba upadł bo NYC zatrudniło młodego młokosa
Dobrze, że nie starego
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 05.02.2019, 17:45
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jak sobie przypomne za ile go sprzedalismy to mnie coś strzela,dobrze ze choc te 30% mamy zaklepane,jesli Legia upchnie go za jakies 3 mln E ,to mamy z tego piekny zysk.
Ja nie wierzyłem że pójdzie za granicę za jakieś liczące się pieniądze. Byłoby pięknie.
Mamy procent od Kostala i Imaza?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 05.02.2019, 18:19
Jakby się pojawiła oferta to Carlitos by tego nie odpuścił
Odpowiedz cytując
pi0tr3k94
Junior Member

Od: 02.2019

Stary 05.02.2019, 18:29
Ciekawe czy te pół roku temu faktycznie oferta z Legi była jedyną i/lub najkorzystniejszą dla nas. Chłop w pół roku grając na pewno nie lepiej niż u nas, zyskał 5-krotnie na wartości. Ciężko uwierzyć, że latem nie dało się tego transferu przeprowadzić lepiej. Dużo lepiej.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 05.02.2019, 18:40
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy te pół roku temu faktycznie oferta z Legi była jedyną i/lub najkorzystniejszą dla nas. Chłop w pół roku grając na pewno nie lepiej niż u nas, zyskał 5-krotnie na wartości. Ciężko uwierzyć, że latem nie dało się tego transferu przeprowadzić lepiej. Dużo lepiej.

Z tego co kojarze to bylo tak ze Carlitos koniecznie chcial odejsc do Legii.Tez ten transfer i jego kwota cały czas uwierają,widzac ile wart był ten jegomość.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 05.02.2019, 18:41
zwroc uwage ze w legii umieja sprzedac zawodnikow za godne pieniadze, a u nas zawsze bralo sie tylko tani ochlap , tego legii zawsze zazdroscilem
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Stary 05.02.2019, 18:44
No Legia,ba nawet u sasiadki sprzedają za dobre pieniadze.U nas to zawsze bylo cos nie tak,te kwoty zawsze byly dla mnie za niskie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
pi0tr3k94
Junior Member

Od: 02.2019

Stary 05.02.2019, 18:48
Swoją drogą patrząc z perspektywy czasu to ciekawe ile osób oprócz samego Carlitosa przytuliło "premię" za ten transfer.
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 05.02.2019, 23:51
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
No z tego co mówił zarząd (tak wiem jak u nich ze szczerością) to były korzystniejsze oferty z zagranicy, tylko on się uparł na Warszawę.

Oczywiście, że się dało, tylko Wisła była pod ścianą bo stadion nieopłacony. To, że Lopez chciał do Warszawy i groził protestami to nie ma żadnego znaczenia bo to też jest sygnał dla przyszłego pracodawcy, że taki piłkarz będzie strajkował jak będzie chciał go kupić lepszy klub. Dlatego zawsze mnie śmieszyły posty typu ,,Z niewolnika nie ma pracownika.".
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 06.02.2019, 07:42
pisze się do Was jak do ściany... Carlitos zakochał się w Legii w lutym/marcu zeszłego roku. Wisła praktycznie wpływu na kwotę transferu nie miała, bo ten buc nie chciał iść do Lecha czy innego klubu. także skończcie te durne rozkminki czy się dało czy nie...
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 06.02.2019, 09:12
Za ile by nie sprzedali Hiszpańskiego Legionisty to i tak pewnie te pieniądze by się do grudnia rozpłynęły.Wiec po co ta rozkmina?
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Stary 06.02.2019, 16:47
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
pisze się do Was jak do ściany... Carlitos zakochał się w Legii w lutym/marcu zeszłego roku. Wisła praktycznie wpływu na kwotę transferu nie miała, bo ten buc nie chciał iść do Lecha czy innego klubu. także skończcie te durne rozkminki czy się dało czy nie...
Przeczytaj drugi akapit z mojego posta wyżej.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 07.02.2019, 06:58
nie odnosiłem się do Ciebie, tylko do tych filozofów co piszą powyżej, mój błąd że nie spersonalizowałem swojego posta do kilku osób
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 07.02.2019, 18:16
Kilka dni temu informowaliśmy, że Rafał Pietrzak zdecydował się oddać pieniądze, jakie otrzymał od Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków w ramach akcji #KibicePiłkarzom. Teraz na podobny krok zdecydował się Jesus Imaz, który zawodnikiem „Białej Gwiazdy” już nie jest, bo odszedł do Jagiellonii Białystok. Schemat był podobny, jak w przypadku Pietrzaka. Imaz skontaktował się ze Stowarzyszeniem, poprosił o numer konta i przelał pieniądze. Dużo pieniędzy, bo kilka razy więcej niż zawodnicy otrzymali w ramach wspomnianej akcji #KibicePiłkarzom. Jak widać, mimo odejścia do innego klubu, Hiszpan nie zapomniał o wsparciu, jakie drużyna Macieja Stolarczyka otrzymywała przez całą jesień.

gk
Odpowiedz cytując
paupet
Member

Od: 11.2002

Stary 07.02.2019, 18:24
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Kilka dni temu informowaliśmy, że Rafał Pietrzak zdecydował się oddać pieniądze, jakie otrzymał od Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków w ramach akcji #KibicePiłkarzom. Teraz na podobny krok zdecydował się Jesus Imaz, który zawodnikiem „Białej Gwiazdy” już nie jest, bo odszedł do Jagiellonii Białystok. Schemat był podobny, jak w przypadku Pietrzaka. Imaz skontaktował się ze Stowarzyszeniem, poprosił o numer konta i przelał pieniądze. Dużo pieniędzy, bo kilka razy więcej niż zawodnicy otrzymali w ramach wspomnianej akcji #KibicePiłkarzom. Jak widać, mimo odejścia do innego klubu, Hiszpan nie zapomniał o wsparciu, jakie drużyna Macieja Stolarczyka otrzymywała przez całą jesień.

gk
Brawo i szacunek
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 07.02.2019, 18:53
Po Imazie się tego nie spodziewałem. Raczej widziałem go jako typowego najemnitę a tu proszę. Potrafi się człowiek nieźle pomylić sądząc po pozorach. Szacuken.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.02.2019 o godz. 19:12.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 07.02.2019, 20:10
Cytat:
Smutne jest to, że piłkarze, którym często się dostawało po dupie od kibiców i którzy są traktowani jak najemnicy/kopacze a już na pewno nie jak Wiślacy z krwi i kości, oddali więcej dla tego klubu niż niejeden osioł, z trybun który sobie morde wyciera sloganami, wymysla kto może być fanatykiem, kibicem, kto jest wierny a na koniec okrada klub i chuja robi dla Wisły i innych kibiców.
Paradoksalnie to poświęcenie takich ludzi jak nasi piłkarze czy Jarek Królewski a nawet Leśnodorski jest strzałem w pysk dla naszego środowiska kibicowskiego. Bo okazało się, że jak przyszło co do czego to nasi przedstawiciele (SKWK i inni) oskubali jeszcze ten klub zamiast pomóc a zamiast ratować z tarapatów siedzą cicho a działają ludzie postronni, że tak powiem.
Szacunek dla naszych piłkarzy i dla normalnych, wiernych kibiców, którzy są z tym klubem nie dla lansowania się i własnego ego ale z czystej miłości.
I szacunek dla tych kibiców, którzy w przeciwieństwie do tych z SKWK podjęli próbę ratowania klubu.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.02.2019, 07:25
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Po Imazie się tego nie spodziewałem. Raczej widziałem go jako typowego najemnitę a tu proszę. Potrafi się człowiek nieźle pomylić sądząc po pozorach. Szacuken.
Nie każdy musi być w jednym worku....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.02.2019, 10:51
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Trzeba się pozbyć przede wszystkim przesłanek narodowych jako tych które świadczą o lojalności i przywiązaniu piłkarza do klubu. Po Imazie było widać jak zżył się z drużyną, jak żegnał się w Myślenicach. To była część jego życia.

Jesienne wydarzenia zapewne wszyscy piłkarze zapamiętają do końca życia. Pożegnania takiego jak po meczu z Lechem już nie przeżyją.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 08.02.2019, 10:53
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Smutne jest to, że piłkarze, którym często się dostawało po dupie od kibiców i którzy są traktowani jak najemnicy/kopacze a już na pewno nie jak Wiślacy z krwi i kości, oddali więcej dla tego klubu niż niejeden osioł, z trybun który sobie morde wyciera sloganami, wymysla kto może być fanatykiem, kibicem, kto jest wierny a na koniec okrada klub i chuja robi dla Wisły i innych kibiców.
Paradoksalnie to poświęcenie takich ludzi jak nasi piłkarze czy Jarek Królewski a nawet Leśnodorski jest strzałem w pysk dla naszego środowiska kibicowskiego. Bo okazało się, że jak przyszło co do czego to nasi przedstawiciele (SKWK i inni) oskubali jeszcze ten klub zamiast pomóc a zamiast ratować z tarapatów siedzą cicho a działają ludzie postronni, że tak powiem.
Szacunek dla naszych piłkarzy i dla normalnych, wiernych kibiców, którzy są z tym klubem nie dla lansowania się i własnego ego ale z czystej miłości.
I szacunek dla tych kibiców, którzy w przeciwieństwie do tych z SKWK podjęli próbę ratowania klubu.
Dokładnie tak.

przypomnijcie sobie w jakich sytuacjach jako kibice wieszamy czy krzyczymy Wisła/Legia/Pogoń to my a nie wy!

Co powinni wywiesić piłkarze? Nawet ci którzy odeszli zgadzajac sie na korzystne dla klubu ugody?
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.02.2019, 16:50
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak.

przypomnijcie sobie w jakich sytuacjach jako kibice wieszamy czy krzyczymy Wisła/Legia/Pogoń to my a nie wy!

Co powinni wywiesić piłkarze? Nawet ci którzy odeszli zgadzajac sie na korzystne dla klubu ugody?
Dlatego jestem przeciwny obrażaniu i kategoryzowaniu piłkarzy.
Imaz nie musiał niczego nikomu udowadniać po tym jak grał (i grał z zaangażowaniem, dobrze) przez pół roku za darmo podczas gdy Zarząd wypłacał sobie uznaniowe premie. Wszyscy z tamtej drużyny zasługują na wielki szacunek, pokazali charakter i sportowe zachowanie.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Stary 08.02.2019, 16:53
Zauwazcie co mówił kazdy piłkarz ten ktory został i ten ktory odszedł "W tej druzynie byl Team Spirit"

to było widać i czuć na kilometr ,kazdy za kazdym chocby niewiem co,fajnie to bylo widac po zwyciestwie w grudniu w Plocku,dzis druzyna to czesto zbieranina rozkapryszonych grajków,a u nas był prawdziwy zespół.A kasy nie było,biednie było ale wlasnie to scala i łączy.

@Jaroo1

pełna zgoda ,wychodzi na to ze wyratowali nas ludzie kompletnie nam obcy ktorzy mogli by nie robic nic, a ocalili Wisle. Królewski i Leśny.Ten drugi naprawde nalezy mu sie wielki szacunek za wszytsko.
A do grobu prawie wpędzili "swoi".
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.02.2019 o godz. 17:01.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 08.02.2019, 18:31
Królewski był obcy kiedy w to wchodził, tu zgoda. A potem strasznie się wkręcił i liczę na to, że w jakiś sposób z Wisłą i we Wiśle zostanie na długie lata.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 10.02.2019, 08:37
Fajnie by było podczas odczytywania składu Jagielloni pozdrowić naszych chłopaków
Odpowiedz cytując
Kordel.
Member

Od: 06.2014

Stary 14.02.2019, 10:10
Nasz były piłkarz(?) Victor Perez po przygodzie w Bengaluru FC trafił do Zalgarisu Wilno. Trenerem Marek Zub.
Odpowiedz cytując
Smuga85
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 15.02.2019, 16:11
Mączyński z wywiadu na onecie
„Przez okres trwania umowy z Legią miałem zapis, który uniemożliwiał mi wypowiadanie się na temat przejścia na Łazienkowską. Tak sobie zastrzegła Wisła. Tyle czasu milczałem, natomiast teraz powiem tylko tyle: nie pozwolę, żeby ktoś się ze mnie śmiał. Mówiąc te słowa, mam na myśli pewne osoby, których dziś już przy Reymonta nie ma. Jeśli ktoś teraz twierdzi, że nie chciałem zostać wtedy w Wiśle, to jest w błędzie. Chciałem. Ale na pewnych warunkach. Byłem zainteresowany nową, czteroletnią umową oraz umożliwieniem mi zakończenia kariery przy Reymonta. Nie było mi to dane, a jedyna osoba, która wiedziała o wszystkim, co się działo w mojej sprawie i walczyła o moje pozostanie, została później wyrzucona. Był to Kiko Ramirez.”

Patrząc z dystansem ale jednak biorąc pod uwagę wały jakie czynił poprzedni pseudo zarząd - jest to realne.
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede

Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Stary 15.02.2019, 16:25
wzruszyla mnie jego historia
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Stary 15.02.2019, 16:33
Tak naprawdę to on mnie dopiero teraz w....ia, bo wtedy wcale do niego pretensji wielkich nie miałem, nigdy go nie miałem za wielką gwiazdę Wisły, bo wcale wiele u nas nie pograł, więc i mój żal wielki nie był. Wiadomo, szkoda bo wychowanek.

Ale to co wybiela teraz i odwraca kota ogonem to dramat. : D
Przecież to oczywiste, że dla kasy poszedł, bywa.
Ale to poniżej też mu Dukat potem kazał gadać i kibicom Legii się podlizywać?

"Oczywiście brakowało mi sukcesów, jeśli chodzi o kluby, w których występowałem. Każdy z zawodników stawia sobie cele, aby grać o mistrzostwo Polski, grać w europejskich pucharach, grać w Lidze Mistrzów UEFA. To są marzenia, które są na pierwszym miejscu u każdego piłkarza. Na dzień dzisiejszy Legia Warszawa jest jedną z topowych drużyn w Europie i z pewnością będzie łatwiej spełnić te marzenia grając właśnie tutaj - dodał."
Ostatnio edytowane przez masada : 15.02.2019 o godz. 16:37.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów