The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.09.2008, 17:57
michu-kozlowek a czego Ty oczekujesz, że wyjdzie z obitym na pół metra ryjem, zakrwawionymi kolanami i powyrywanymi włosami?

michu-kozlowek oczywiście, niech się cieszą że to nie było w USA, bądz w Kanadzie i np. policjant nie użył wobec któregoś z nich paralizatora, który by jednego z nich uśmiercił na miejscu, jak ostatnio naszego rodaka. Za co? za nic. Chłopak chciał zobaczyć się z rodziną, miał ją na wyciągnięcie ręki.. a policja mu to nieumożliwiła w tak brutalny sposób.

Skatować go na pewno nie skatowali, tym bardziej że to osoba znana - medialna - wtedy policja się boi. Co innego jak to jest zwykła osoba z "ulicy" wtedy walą ile wlezie bo i tak nie będzie ten ktoś miał przebicia np. w mediach. Widzicie to np. na przykładzie Majdana i Świra - nagle kilka programów o tym, media huczą, afera.. a gdyby spałowali "zwykłych" obywateli przeszło by to bez echa. Dlatego też policja próbuje hamować swoje emocje w takich przypadkach jak ostatnio w Mielnie gdy zobaczyli kto tam baluje.
Krótko mówiać jest to tak - policja zatrzymuje jakiegoś biznesmena gdzieś na paradzie gdzie wódka się leje - spokój, czerwony dywanik do auta i czysta pościel na izbię. Zwykły chłopak - nie przebierają w słowach i czynach. Policja nie jest głupia, robią to tak żeby samym sobie nie zaszkodzić. Choć czasami wybucham śmiechem jak ostatnio czytając o jakichś ponad 700 chuliganach Legii w tym 100 kobiet, dzieci i starszych osób którzy ponoć rozjebali bądz próbowali rozjebać całą Warszawę a na pokazanych materiałach dowodowych policji nie widać nawet jednej rozbitej szyby. I co mnie martwi to to że społeczeństwo to wszystko łyka.

Nikt nie mówi że go na.......ili jak dziką świnię ale na pewno sponiewierali jak szmatę , co widać np. na filmiku.

Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Musze przyznac, ze jeszcze do wczoraj sadzilem, iz wersja policji moze byc ta prawdziwsza,

tych prawdziwych wersji przy tego typu akcjach to jest mały procent. Znam to po sobie, znam to po tym co w życiu widziałem i wiem do czego jest policja zdolna i jak potrafi się znęcać nad ludzmi.
Oczywiście w telewizji aniołki.

Co do tej całej sytuacji widać gołym okiem kto błądzi w tym wszystkim. Widać to było w programach typu "romozowy w toku" w którym był Majdan i policjant, gdzie po argumentach jakie przedstawił Majdan policjant nie wiedział co powiedzieć, podobnie było z wczorajszym programem Lisa, gdzie po filmie głupa palić będzie i "nic tam nie widać".

Nie chcę mi się w sumie ciągnąc tego tematu, ani pisać o tym jaka policja potrafi być bestialska w tym co robi, robiąc to z uśmiechem na twarzach, bo nie ma sensu.
Ktoś tego doczeka, przeżyje, zobaczy na własne oczy, odczuję na własnej psychice / ciele to zrozumie.

Są policjanci którzy na prawdę są normalnymi ludzmi, z którymi idzie się w spokoju dogadać, ale jest to mały procent. Co nie zmienia faktu że policja to policja, i żadnemu nie można ufać. A "krawężniki" i reszta niech się zajmą łapaniem pedofilów a nie strugają kozaków przy wycięczonych żulach którzy sobie popijają winko gdzieś w parku na uboczu. Jak widzę takie sceny to łzy mi lecą ze śmiechu.
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 09.09.2008 o godz. 21:07.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 10.09.2008, 12:00
Kasperczak zwleka z podpisaniem kontraktu z Górnikiem bo w razie niepowodzenia reprezentacji w meczu z San Marino miałby zostać selekcjonerem.Jeśli Heniu zostanie trenerem Górnika to numerem jeden na jego liście transferowej jest inny były Wiślak Kosowski.Osobiście ciekaw jestem czy Zabrzanie pod wodzą Kasperczaka beda graliz takim polotem i pasją jak kiedyś Wisła.
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 10.09.2008, 12:18
michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
Świerczewski pobity? Majdan sponiewierany?

Ja tylko dla zasady i dla uświadomienia wspomnę, że jest coś takiego jak OBDUKCJA. A dlaczego mało kto się jej podejmuje? Odpowiedź w filmiku który podam poniżej.

Umorzyć całą sprawę w ****u.

Co do jednego z filmików powyżej- leżąca osoba została najzwyklej w świecie obezwładniona, bez nadużycia przemocy przez funkcjonariuszy. Niech się cieszą że taka sytuacja nie miała miejsca w Stanach, Niemczech bądź Francji. Dostaliby paralizatorem po tułowiu i tyle.

http://pl.youtube.com/watch?v=EvzV8T...eature=related

Link powyżej, ten uciemiężony, poobijany i poturbowany przez policjantów. Twarz ładna, nieprawdaż?

Kończę bo mnie znów posądzą o forumową prowokację

To co teraz odjebałeś, to nie prowokacja, a frajerstwo. Przyklaśnij jeszcze policji i może zasil jej szeregi?! Widać, że o pracy policji w Polsce nie masz zielonego pojęcia, a fakt, że łącznie ze świadkami 12 osób mówi, że policja działała amatorsko, brutalnie i poza prawem nie przeszkadza Tobie w pisaniu takich bredni świadczy już tylko o Tobie. Krzyknij jeszcze "Więcej uprawnień dla policji!". Najlepiej w twarz rodzicom Przemka Czai lub tego chłopaka, którego zastrzelili na światłach w Poznaniu, względnie kibicom Legii przetrzymywanych i torturowanych na komisariatach w całym Mazowszu.

Mam nadzieję, że Świr i Majdan wykorzstają swoją "medialność" i upokorzą policję, pokażą prawdę o ich pracy, a liczba takich Michów znacząco się zmniejszy.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 10.09.2008, 12:21
Świerczewski to też troche Wiślak bo jego brat Marek grał przy R22 w ataku.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 10.09.2008, 16:44
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...trzymania.html

Oj zagotowaly psiury.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 10.09.2008, 22:05
A pamiętacie akcję z gościem, który ni stąd ni z owąd przyszedł na trening rezerw Wisły ? gra jeszcze u nas ? jak sie nazywał?
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 11.09.2008, 07:05
Bronex napisał(a):Wyświetl post
4) Policjanci na co dzień stykają się w większości przypadków z menelami i przestępcami. Reagowanie podczas interwencji musi być szybkie , dynamiczna i automatyczne. Chwilę zawahania można przypłacić życiem albo trwałym kalectwem.
I dlatego mają obowiązek umieć to robić profesjonalnie czyli adekwatnie do zagrożenia i w najbezpieczniejszy z możliwych sposobów.

Cytat:
Pomijając sprawę Majdana i Świerczewskiego trzeba też stwierdzić ,że w policji są ludzie którzy nie panują nad własną agresją i podczas interwencji wykorzystają każdy pretekst ,żeby sobie przypier.dolić .
To zdanie wystarcza za cały komentarz do reszty Twojej wypowiedzi w obronie policjantów - na takich chyba Radziu z kumplami trafił.
Odpowiedz cytując
laxa
Senior Member

Stary 12.09.2008, 09:43
Muszę rozejrzeć się, gdzie wbić ten kołek, o którym piszecie, że piłkarz wiesza na nim buty jak kończy karierę. Kołek już jest szukam tylko młotka - mówi były reprezentant Polski, Radosław Kałużny

więcej: http://sport.onet.pl/74318,1248685,1...wiadomosc.html
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.
Odpowiedz cytując
Przemo12
Banita

Od: 04.2008

Stary 12.09.2008, 12:15
http://90minut.pl/news.php?id=777563

Cytat:
Radosław Kałużny kończy karierę

34-letni Radosław Kałużny kończy piłkarską karierę. Decyzja ta spowodowana jest brakiem zainteresowania jego osobą przez kluby w Polsce.

- Nie miałem żadnych ofert po zakończeniu sezonu, a prosić nigdzie się nie będę. Nie mój charakter. Mam pomysł na życie i będę go realizować. Wkrótce rozpoczynam w Niemczech kurs menedżera sportowego. Potrwa on 18 miesięcy. Nie chodzi tylko o to, by w przyszłości reprezentować piłkarzy i transferować ich z klubu do klubu. W Niemczech będę uczyć się na czym polega marketing sportowy czy rola dyrektora sportowego. Jeśli pomyślnie zdam egzamin to będę w Polsce jedynym gościem z poważnymi papierami menedżerskimi, choć nie chciałbym niczego ujmować tym, co obecnie działają - mówi Kałużny.

Radosław Kałużny 41 razy zagrał w reprezentacji Polski, strzelił w niej 11 goli. W polskiej Ekstraklasie wystąpił w 267 meczach, 39-krotnie wpisując się na listę strzelców.

szkoda, napewno by się przydaj niejednemu klubowi w Polsce. Moze ma zbyt wygorowane wymagania finansowe.
Odpowiedz cytując
EricDraven
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 12.09.2008, 13:46
Henryk Kasperczak już raczej na pewno trenerem Górnika Zabrze. Ja osobiście życzę powodzenia i niech walczą o puchary, podnosząc poziom ligi z korzyścią dla wszystkich.

http://sport.interia.pl/news/henri-j...wtorku,1177110

a propos Radka Kałużnego, w innym portalu jest info, że nie poszło o kasę, ale po prostu nie miał żadnych ofert, a powiedział, że prosić się nie będzie
Ostatnio edytowane przez EricDraven : 12.09.2008 o godz. 13:52.
Odpowiedz cytując
e
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 12.09.2008, 13:58
Henryk niech trenuje zespol, ale jakis poza Polska liga.

Z tego Gornika moze stworzyc dobra pake, oby nie zrobil z tego Gornika tego co z naszym kiedy byl jej trenerem.
Ostatnio edytowane przez e : 12.09.2008 o godz. 14:06.
Odpowiedz cytując
Raphael
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 12.09.2008, 14:38
e napisał(a):Wyświetl post
Henryk niech trenuje zespol, ale jakis poza Polska liga.

Z tego Gornika moze stworzyc dobra pake, oby nie zrobil z tego Gornika tego co z naszym kiedy byl jej trenerem.
Górnik musiałby kupić piłkarzy za 5-10 mln euro żeby się do nas zbliżyć poziomem sportowym.

Bardzo dobrze się dzieje. Liga wzbogaci się o dobrego trenera. Górnik być może dołączy do bezpośredniego zaplecza ścisłej czołówki. Czym silniejsza Ekstraklasa tym większą wartość ma zdobyty w niej tytuł mistrzowski i tym większa szansa na dobry start naszych drużyn w europucharach i generalnie rośnie poziom naszej piłki.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 12.09.2008, 14:44
A ja dalej twierdzę, że Kasperczak tylko dokończył dzieło Smudy +dobrzy piłkarze i dlatego były takie, a nie inne wyniki... więc jak dla mnie, to Górnik zweryfikuję jego Glorię i Chwałę.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 12.09.2008, 14:55
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A ja dalej twierdzę, że Kasperczak tylko dokończył dzieło Smudy +dobrzy piłkarze i dlatego były takie, a nie inne wyniki... więc jak dla mnie, to Górnik zweryfikuję jego Glorię i Chwałę.
Dokładnie jestem tego samego zdania.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 12.09.2008, 15:27
Tak samo Smuda rzekomo ma większy od Michniewicza udział w mistrzostwie Zagłębia. Jakoś złotousty Czesław pokazuje w Arce, że zna się dobrze na swoim fachu. A co do Smudy, to ma nosa do sprowadzania piłkarzy i ich umiejętnego wprowadzania do drużyny. Jego drużyny grają ładny futbol, ale mimo wszystko zcegoś im brakuje. Dobrze, że Henio weźmie Górnika, bo ta drużyna nam nie zagrażą obecnie. Chociaż na miejscu Kasperczaka jeszcze bym troche poczekal, bo Leo sie raczej wyłoży a Smuda po porażce z Wisłą a także po meczu u siebie z Legią, który będzie 3 dni po Austrii Wieden może stracić posadę.
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 12.09.2008, 16:22
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Jakoś złotousty Czesław pokazuje w Arce, że zna się dobrze na swoim fachu.

Cytat:
Chociaż na miejscu Kasperczaka jeszcze bym troche poczekal, bo Leo sie raczej wyłoży a Smuda po porażce z Wisłą a także po meczu u siebie z Legią, który będzie 3 dni po Austrii Wieden może stracić posadę.
Musielibyśmy chyba przegrać obydwa październikowe mecze, żeby Leo wyleciał... A na to się nie zanosi, Czesi zupełnie nie są w formie, a Słowacy to II liga europejska.
Smuda ma pewną pozycję w Lechu i Twój scenariusz jest niewiarygodny.

minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 12.09.2008, 16:48
kristos napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie jestem tego samego zdania.
Jak rzadko ,zgodze sie i z dj_ibutti i z kristosem;]
Jestem bardzo ciekaw jak poradzi sobie z Gornikiem
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
laxa
Senior Member

Stary 12.09.2008, 18:37
32 urodziny obchodzi dziś Maciej Żurawski

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=2542
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Stary 12.09.2008, 19:32
Apartament z widokiem na Wawel, czyli fakty o Smudzie

http://www.weszlo.com/news/1130
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 13.09.2008, 06:25
prober napisał(a):Wyświetl post

Musielibyśmy chyba przegrać obydwa październikowe mecze, żeby Leo wyleciał... A na to się nie zanosi, Czesi zupełnie nie są w formie, a Słowacy to II liga europejska.
Smuda ma pewną pozycję w Lechu i Twój scenariusz jest niewiarygodny.
Sądząc po ostatnich meczach, raczej nieprawdopodobne jest żebyśmy nie przegrali.
Czesi nie w formie są wiele groźniejsi od Słowenii.
Piszesz że Słowacy to II liga. A my
Nie jestem tu wielkim optymistą. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy repra gra taką samą padaczkę, a Leo dokonuje coraz bardziej egzotycznych eksperymentów kadrowych.
Myślę, że jest zupełnie realne, że poleci niebawem, a Heniu będzie chyba jedynym poważnym kandydatem na selekcjonera reprezentacji.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.09.2008, 16:07
Borussia-Schalke

ss-mani z gelsenkirchen tna Kube rowno z trawa - 2 czerwone juz po faulach na Kubie
szczegolnie 2 faul wygladal fatalnie :(
naszczescie Kuba wrocil na boisko
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Stary 13.09.2008, 16:28
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Borussia-Schalke

ss-mani z gelsenkirchen tna Kube rowno z trawa - 2 czerwone juz po faulach na Kubie
szczegolnie 2 faul wygladal fatalnie :(
naszczescie Kuba wrocil na boisko
Kuba wywalczył karnego w 89 min i mimo, że BVB przegrywała 0-3 zremisowała mecz 3-3.
Odpowiedz cytując
St@chu
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 13.09.2008, 17:03
Szerzej o występie Kuby

źródło: gazeta.pl

http://www.sendspace.pl/file/A8g96vYN/ - Faule na Kubie do ściągnięcia

http://www.sendspace.pl/file/qjxW28rK/ - okoliczności w jakich podyktowano rzut karny również z udziałem Kuby

źródło: bramkipolakow.pl
Ostatnio edytowane przez St@chu : 13.09.2008 o godz. 17:06.
Odpowiedz cytując
Aga21
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 13.09.2008, 18:52
St@chu napisał(a):Wyświetl post
Szerzej o występie Kuby

źródło: gazeta.pl

http://www.sendspace.pl/file/A8g96vYN/ - Faule na Kubie do ściągnięcia

http://www.sendspace.pl/file/qjxW28rK/ - okoliczności w jakich podyktowano rzut karny również z udziałem Kuby

źródło: bramkipolakow.pl
ten komentator mnie rozpierd***
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 13.09.2008, 19:12
Co do Kasperczaka. Niemal pewne jest że obejmie zespół z Zabrza, jako asystenta będzie miał Antoniego Szymanowskiego, który żegna się właśnie z druzyną z Wolbromia (nie ukrywał specjalnie gdzie odchodzi i z kim będzie po niedzieli pracował).

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 13.09.2008, 21:56
A Unirea 6 zwyciestwo pod rzad ,tym razem wygrali z Rapidem na wyjedzie 2-1 i ida na mistrza
Swietny mecz w wykonaniu gosci, do tego Dan ogladal mecz z trybun a 2 trener nie rozstawal sie z komorka.

I na piwo bedzie

http://i34.tinypic.com/f40089.jpg
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 14.09.2008, 00:30
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Co do Kasperczaka. Niemal pewne jest że obejmie zespół z Zabrza, jako asystenta będzie miał Antoniego Szymanowskiego, który żegna się właśnie z druzyną z Wolbromia (nie ukrywał specjalnie gdzie odchodzi i z kim będzie po niedzieli pracował).

Pozdrawiam
No to Heniek wreszcie sprawdzi się w naszej lidze prowadząc zespół przeciętnych kopaczy. Trzymam za niego kciuki, bo zawsze byłem Heńkowym fanem. Tabela marzeń na koniec sezonu: 1.Wisła 2. Górnik 3. Lechia .... 14. Legia 15. Lech 16. Cracovia .
:/
Odpowiedz cytując
palon
Senior Member

Stary 14.09.2008, 19:01
Franz Smuda:
Cytat:
Jak ja przyszedłem to wiecej kibiców zaczeło chodzic na mecze, po 12, 14 tysięcy, a przedtem ok. 1500-2000 przychodziło
!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Słyszeliście to samo?
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
Odpowiedz cytując
pietruch
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 14.09.2008, 21:36
Ale z tego co mi się wydaje, to on mówił o Zagłębiu Lubin, a nie o nas ).
Odpowiedz cytując
Mrsnh
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 14.09.2008, 21:39
tak, to bylo o Zagłębiu. Palon jak masz problemy ze sluchem to idz do lekarza.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów