The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.02.2015, 16:06
nairda116 napisał(a):Wyświetl post
Proponuje zakupic dzisiejszy PS z dodatkiem Skarb Kibica i porównać sobie zawodników. I nie nazywaj mnie legionistą tylko dlatego że znam piłkarzy z ekstraklasy i mogę z palcem w nosie wymienić 11 KAŻDEJ drużyny w naszej lidze.

Bez odbioru.
Też tak miałem w wieku 14 lat. Do tego oblepiałem cały pokój plakatami piłkarzy. Potem człowiek zabrał sie za życie i ważniejsze sprawy.

Nie offtopując.
Wali mnie skład Ległej. Mamy swój cyrk i skupmy się lepiej,żeby stopniowo wyjść na prostą a nie patrzeć kto ma jaką linię obrony czy pomocy. Jak nam to się uda to wtedy można zacząć myśleć realnie o sukcesach i porównywać się do innych.
Odpowiedz cytując
nairda116
Senior Member

Od: 12.2013

Stary 13.02.2015, 16:24
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Też tak miałem w wieku 14 lat. Do tego oblepiałem cały pokój plakatami piłkarzy. Potem człowiek zabrał sie za życie i ważniejsze sprawy.

Nie offtopując.
Wali mnie skład Ległej. Mamy swój cyrk i skupmy się lepiej,żeby stopniowo wyjść na prostą a nie patrzeć kto ma jaką linię obrony czy pomocy. Jak nam to się uda to wtedy można zacząć myśleć realnie o sukcesach i porównywać się do innych.

Czyli uważasz że mam 14 lat na podstawie tego iż kupiłem dzisiejszy PS ze skarbem kibica ?
Odpowiedz cytując
nairda116
Senior Member

Od: 12.2013

Stary 13.02.2015, 17:21
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Tak, opieraj swoją wiedzę na fakcie i weszło wtedy na pewno będziesz świecić liczbami i wiedzą. Gdybyś napisał "Proponuje obejrzeć mecz Legii" to wtedy moglibyśmy rozmawiać... Nazwałem Cię legionistą, bo piszesz głupoty i zrównałeś tą oraz poprzednią wypowiedzią się z nimi. )
Nie mow mi tutaj o weszlo i fakcie bo nie czytam tego, powiedzialem o skarbie kibica bo oprocz informcji o poszczegolnych zawodnikach itp sa tam m.in budżety klubowe ktore pokazuja potencjal Wisły na tle kuchenekczy legii
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 13.02.2015, 17:48
wolfu napisał(a):Wyświetl post
No i się nie zgadzaj, patrz dalej na świat przez pryzmat miłości do Wisły i bądź oburzony jak kolejne Karaczanakowy i inne Barrientosy okażą się zwykłą kaczką. Trzeba spojrzeć na to z dystansu, na fakty, składy, statystyki. Może to i boli, ale tak już jest, przynajmniej na najbliższe lata

Przypomnisz sobie moje słowa jak (nie daj Boże) Stilić czy inny Brożek dostaną kontuzji.
Właśnie trzeba z dystansem podejść a tobie gul leci z nosa
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
1906ts
Member

Od: 06.2012

Stary 13.02.2015, 18:24
Jak dla mnie największa przewaga Legii nad naszym składem to skrzydła i bramkarz, bo jeśli wróci Stjepa, to na pozostałych pozycjach nie mamy się czego wstydzić na pewno.

Edit: I oczywiście szerokość kadry, tu nie ma gadki.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.02.2015, 18:27
nairda116 napisał(a):Wyświetl post
Proponuje zakupic dzisiejszy PS z dodatkiem Skarb Kibica (...)
Szpakowski na naszym forum?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 13.02.2015, 18:57
ma to, że obecni gracze wracają do nas jedynie z sensymentu, teraz już nie bedzie miał kto nawet wracać bo wszyscy za starzy, może błaszczykowski za 3-4 lata i tyle, a w legii kto nie wypagnie kogo nie sprzedadzą to sprowadzą zastępce, a budżet mają 3-4 razy większy od nas trzeba się z tym pogodzić niestety
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.02.2015, 19:14
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
nie pij juz albo nie bierz
Tak właśnie myślalem

Nie poddawaj się tak łatwo... spróbuj chociaż po 4 drużyny dopasować do każdego pytania
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 13.02.2015, 20:56
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
A jeżeli kupimy 3 - 4 zawodników solidnych to można walczyć o mistrza a po tym, zrobić kolejne kilka wzmocnień i będzie dobrze (ale to już raczej marzenia).

Właśnie o te wzmocnienia chodzi Niestety, ale u nas 0 transferów. Miśkiewicza nie licze. Oczywiście jest to wzmocnienie, mamy 2 b.dobrych bramkarzy. Ale niestety to było najmniej potrzebne wzmocnienie. Potrzebujemy obronce, pomocnika, napastnika, ale podpisujemy kontrakt z bramkarzem. Niezbyt rozumiem tą polityke, ale trudno. Pozyjemy, zobaczymy. Niestety w tym dzisiejszym meczu właśnie widzimy tą sytuacje. 0 napastnika, 0 ofensywnego pomocnika. Jako ''czarny koń'' wchodzi Boguski. Więcej nie trzeba dodawać.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 13.02.2015, 21:52
Mając na uwadze piękną przedwojenną, patriotyczną tradycję naszego klubu, uważam, że czas najwyższy przeciąć ten wrzód i pozbyć się pijawki która go niszczy wysysając krew...

P.S.
Nie rozwijam dalej myśli bo na czwartą ligę też kupię karnet jak będzie mnie stać ... Nie jestem rozgoryczony porażką z Lechią, tylko całokształtem...
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 14.02.2015, 10:39
Jak dla mnie największą przewagą Legii jest nie skłąd, ale sama organizacja gry. Mam wrażenie, że nasza gra w ataku to jedna wielka improwizacje, przy przejęciu piłki przez przeciwników, często brakuje asekuracji i szybkiego doskoczenia na przeciwnika. Gramy też mega statycznie, mam wrażenie, jakby połowie drużyny obcięli jaja i nikt nie chciał wziąć na siebie odpowiedzialności.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 14.02.2015, 15:02
Jak dla nie to nie jest problem z atakiem a z grą w środku pola. Wczoraj jak tylko przechodziliśmy pod pole karne przeciwnika to za każdym razem robiło sie groźnie, ale niestety aby dojść do pola karnego trzeba było aby sie zrobiło groźnie. Niestety jeśli środek pola stoi w miejscu i nie postawi sie ustawić do podania to piłkarze nie mają jak wymienić piłki.
Niestety przykro patrzeć jak Smuda wpuszcza jednego młodego na koniec meczu i oczekuje że będzie walka o miesjca w zespole. Niech posadzi kilku pewniaków którzy graja słabo to młodzież chociaż będzie wiecej biegać po boisku, a tak to mamy baletnice, które czekaja aż dostaną piłkę.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 16.02.2015, 07:58
Się dzieje:

Cytat:
Sytuacja finansowa jest bardzo trudna, ale nasz budżet na rok 2015, przy bardzo konserwatywnych założeniach co do dochodów, jest na małym plusie.
Więcej:
Robert Gaszyński: nie będziemy kopią Legii
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ia-legii/qgqgq
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 16.02.2015, 09:15
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Się dzieje:

Więcej:
Nie wiedziałem, że o awans graliśmy z ....Concordią Knurów. Do tej pory myślałem, będąc tam na wyjeździe w Knurowie, ze to był Górnik
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Stary 16.02.2015, 12:28
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nie wiedziałem, że o awans graliśmy z ....Concordią Knurów. Do tej pory myślałem, będąc tam na wyjeździe w Knurowie, ze to był Górnik
Jest jeszcze o tym napisie w szatni: "Kasa, misiu, kasa", że to przesłanei do prezesa.
Co z tego, że ktoś (Głowacki?) w którymś wywiadzie już sprostował, że to do Haitańczyków za spóźnienie na trening.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 16.02.2015, 17:46
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Się dzieje:

Więcej:
ciekawe co oznaczają bardzo konserwatywne założenia co do dochodów?
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Stary 16.02.2015, 17:53
Nie wydajemy więcej niż mamy. Rygorystycznie trzymamy się budżetu, który mamy. Przykładowo nie przesyłamy kasy z marketingu na budżet płacowy.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 16.02.2015, 18:22
piotek napisał(a):Wyświetl post
Nie wydajemy więcej niż mamy. Rygorystycznie trzymamy się budżetu, który mamy. Przykładowo nie przesyłamy kasy z marketingu na budżet płacowy.
Postawiłem kwestię "konserwatywnych założeń co do dochodów" czyli jakie są przewidywane dochody, a nie całokształtu.
A więc ciekawe dla mnie czy k.z. to np. kasa z nc+za 5 miejsce + średnia frekwencja 12 tys. + brak sponsora koszulkowego czy mniej (więcej)? Oczywiście wiem, że najprawdopodobniej się tego nie dowiem.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 17.02.2015, 14:01
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wielka_wisle/

Do kupienia za 30 zł szalik cegiełka dla Wisły.

Kto go nie kupi, ten... sami wiecie.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 17.02.2015, 17:23
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wielka_wisle/

Do kupienia za 30 zł szalik cegiełka dla Wisły.

Kto go nie kupi, ten... sami wiecie.
Szkoda, że herb jakiś taki dziwny, nie można było w grafice dać tylko samej Białej Gwiazdy zamiast tego loga S.S.A. ?
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 17.02.2015, 17:29
Jaki konkurs?
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 17.02.2015, 17:33
Ja .......e. Szalik ma mieć charakter symboliczny, a wam oczywiście wszystko nie pasuje, bo herb taki, bo napis 2015, bo się nie postarali.

Co miał mieć ....a wuwuzele doszytą? A może miał mówić "ajlowju" po naciśnieciu?
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 17.02.2015, 17:37
Nie odwracaj kota ogonem. Skoro robi się wersje limitowaną to powinni się jakoś postarać (a nie dawać oklepane hasła, zwykłe czcionki, szalik wygląda jakby był projektowany 15 min. uwzględniając wszystko), wiadomo, że szalik to produkt w którym trudno o jakieś fajerwerki gdyż projekt jest dość mocno ograniczony z różnych stron, no ale lepsze rzeczy wychodziły.

Mnie np. zawsze śmieszą różne cegiełki typu jakieś kalendarze czy coś. Cegiełka też powinna spełniać funkcję użytkową i być przydatna, warta zakupu.

Ciekawy jestem ile sztuk wyszło tego szalika, jakby ktoś miał jakieś informację to proszę o podzielenie się.
Ostatnio edytowane przez R33 : 17.02.2015 o godz. 17:39.

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 17.02.2015, 17:39
Każdy argument, żeby go nie kupić będzie dla niektórych dobry. Jednak zamiast mędrkować (żeby nie powiedzieć ".......ić"), idźcie go kupcie, nawet jak Wam się nie podoba.
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 17.02.2015, 17:43
Dlatego te argumenty trzeba niwelować.

PS: Nie napisałem nigdzie, że go nie zamierzam kupować.

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 17.02.2015, 17:50
Niestety ale z takim logiem sporo osób tego szalika nie kupi.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Stary 17.02.2015, 17:55
Cytat:
Dlatego te argumenty trzeba niwelować.
A sam dokładasz.

Cytat:
Cegiełka też powinna spełniać funkcję użytkową i być przydatna, warta zakupu.
Tą "cegiełkę" zapewne będziesz używał tylko na meczu / meczach. Ograniczone pole manewru.

Cytat:
Mnie np. zawsze śmieszą różne cegiełki typu jakieś kalendarze czy coś.
Mnie śmieszy to, że w przypadku CEGIEŁKI fan Wisły Kraków zamiast troski nad stanem finansowym klubu "pije" do graficznego aspektu szalika.

Cytat:
Ciekawy jestem ile sztuk wyszło tego szalika, jakby ktoś miał jakieś informację to proszę o podzielenie się.
Gaszyński w wywiadzie na TWSD wspominał, że marzy o 10 tysiącach tych szalików trzymanych podczas hymnu przed derbami. Biorąc pod uwagę ilu wpłaciło 10zł na Akademię to nie bój się, kupisz. Zwłaszcza, że 3x droższy.

Cytat:
Mogli się bardziej postarać np konkurs na szalik , pogadać z SKWK czy coś.
O ile ta 2 część bardziej fiction, niż science to ten konkurs niegłupi pomysł. Problem w tym czy to czasem nie wkracza w "kompetencje" ufy.

Cytat:
Jeżeli żal im dychy, czy tam kupienia szalika CEGIEŁKI to wiesz... penis in the anus.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 17.02.2015, 18:04
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Przypuszczam,ze jak ktos nie chce kupic to zawsze sie do czegos przyczepi....Tu własnie wyjdzie jacy to wielcy kibice są w rzeczywistosci,czy w internecie.Jakby nie zeszło np.z 10 tys tych szalików,to uważam,że nie ma co tu sie później napinac o wilelkosci kibiców Wisły....A jak komus nie pasuje logo,to niech kupi szalik i trzyma go gdzieś z innymi pamiatkowymi/okazjonalnymi.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 17.02.2015 o godz. 18:18.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 17.02.2015, 18:11
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Przypuszczam,ze jak ktos nie chce kupic to zawsze sie do czegos przyczepi....
A moze ktoś chce kupić ale nie z takim logiem. Może trzeba było wpaść na to, że w ten sposób zawęża się grono kupców zamiast je poszerzać. W marketingu trzeba mieć nie tyle łeb co zdrowy rozsądek.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Stary 17.02.2015, 18:13
Cytat:
A moze ktoś chce kupić ale nie z takim logiem. Może trzeba było wpaść na to, że w ten sposób zawęża się grono kupców zamiast je poszerzać. W marketingu trzeba mieć nie tyle łeb co zdrowy rozsądek.
Kwestia marketingu, który oddaliśmy ufie
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów