The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.10.2019, 19:27
Stolarczyk frajerze za Cupiała to byś się bał do Krakowa wracać, że nie dość że Cie wyjebie to ześle na Sybir a teraz jeszcze Cię będą głaskać !!!
WON!!
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 27.10.2019, 19:28
Nie no poczekajcie, dajcie panu trenerowi się empirycznie przekonać, że w naszej ekstraklasie jednak są 3 drużyny lepsze od nas, ba! być może nawet i 15!
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 27.10.2019, 19:30
Jeżeli ktoś po TAKIM dnie bo meczem cięzko to nazwać powie, że przegraliśmy przez kontuzje od 7 meczów nie mając tak na prawdę dwóch podstawowych (Kuby i Bashy) to niech za.......i takiego soczystego barana o ścianę. Nie było taktyki, składności, kondycji, chęci, ambicji itp. itd.
Jeżeli jutro rano nie przeczytam o zwolnieniu stolarczyka i rozwiązaniu umowy z boguskim w tempie natychmiastowym to .......ę z góry do dołu taki interes... Dopóki ten gość będzie trenerem na R22 już się nie pojawię. Od początku mówiłem, że to facet bez wiedzy i umiejętności a wzięli go dlatego że był tani i grał w odlbojach i miał papiery UEFA Pro, a prawda jest jak widać taka, że to Sobol jest prawdziwym trenerem z jajami i trzymał całą szatnie za pysk
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 27.10.2019, 19:34
Cytat:
Tylko kiedy i w której lidze?
Patrząc na terminarz i naszą formę to zdobędziemy może jeden punkt do przerwy.
Po tej serii porażek, która z meczu na mecz się zwiększa i po tym 7:0 to już mi przeszła chęć w bronienie trenera za wszelką cenę i powtarzanie, że będzie lepiej niedługo. Już jednak jakiś limit się wyczerpał i być może już jest czas aby podjąć jakieś decyzje ważne.
Tylko teoretycznie powiedziałem, że dla mnie ani trener ani drużyna nie sa tak słabi aby ciągle przegrywać i uważam, że równie dobrze to może odbić w drugą stronę.

Ale coś jest nie tak, to nie jest zwykła seria porażek i kryzys normalny. To już przeszło wszelkie pojęcie. My notujemy wyniki jakbyśmy grali jakimiś juniorami czy oldboyami. Można grać słabo, zawsze się to zdarzy ale powtarzam mimo wszystko Z TAKIM SKŁADEM zaliczyć taki regres, tracić tyle bramek, nie móc wygrać ani nawet zremisować tyle meczów i przede wszystkim popełniac takie błędy w defensywie to coś tu grubszego jest na rzeczy. Oni zachowują się tak jakby każdy z nich piłkarsko umarl i wychodziła na mecze 11 amatorów, fryzjerów czy innych kurierów.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
loco86
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 27.10.2019, 19:35
Stolar jeśli nie poda się do dymisji po tym meczu to nie uwierzę.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 27.10.2019, 19:36
Byłem optymistą i w lecie sądziłem, że Stolarczyk to trener dla nas. Czas pokazał, ze srogo się pomyliłem. Jeżeli nie poda się do dymisji straci resztki szacunku, które jeszcze pozostały.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 27.10.2019, 19:39
Hańba i Wstyd!

Trzeba sie starać żeby wykręcić tak hańbiacy wynik. Smuda z Czekajem na srodku obrony zrobił 0-5 a to tylko dlatego ze ubzdurał sobie otwartą grę z legią. Stolarczyk go przebił. Wstyd i hańba.

Stolarczyk to trener na dobre czasy a nie kiedy kadra krucha i trzeba cos z niczego zrobić. Odszedł Sobolewski i wyszedł "kunszt" Macieja.

Po czymś takim, nawet jak bedziemy wygrywać będę czekał aż Stolarczyk odejdzie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 27.10.2019, 19:41
Cytat:
Ale coś jest nie tak, to nie jest zwykła seria porażek i kryzys normalny.
Mnie się wydaje, że jest katastrofa na każdym poziomie - mentalnym, fizycznym, do tego taktycznym, a indywidualne umiejętności są na tyle słabe, że nie są w stanie tego w jakikolwiek sposób zatuszować.

Zauważ jak oni biegają - jak wóz z węglem. Wolni, bez żadnej dynamiki, ba, oni nawet nie biegają dużo, by powiedzieć, że biegają jednostajnie. Wyglądają jak banda amatorów trenująca dwa razy w tygodniu po pracy. To jest straszne.

Do tego każdy już wie jak będziemy grali i nasi piłkarze - słabsi indywidualnie pewnie od minimum połowy ligi - są w gorszej sytuacji. Nogi nie niosą, każdy gra z nami jak chce i kontroluje mecz, bo nie jesteśmy w stanie go w żaden sposób zaskoczyć, a do tego są rozbici psychicznie po fatalnej serii. Po dzisiejszym meczu to już nie mam pojęcia co będzie w ich głowie.

Jest dramatycznie, DRAMATYCZNIE, a jeśli Stolarczyk myśli to samo, co mówił w środę w Weszło.fm, to nie będzie lepiej.

Tak jak pisałem wcześniej - rok temu od października też zaczęliśmy grać padlinę. Na wiosnę? Po meczu z Legią forma siadła. Trzecia runda za Stolarczyka znowu wygląda tak, że na początku trochę się rozkręcają, potem mają kilka meczy w szczycie formy i zaczyna się zjazd. Różnica tej jesieni polega na tym, że w ów szczycie dyspozycji zdobyliśmy i tak mało punktów, a zjazd jest jeszcze bardziej dramatyczny, zapewne z powodu coraz słabszej kadry.
Ostatnio edytowane przez Garret : 27.10.2019 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.10.2019, 19:42
123.JPG
Tabela za 2019 rok
58 goli straconych w 30 meczach
znowu tracimy po wrzutce z rogu, znowu Sadlok wykonuje wrzutki
Nie wiem jak mozna jeszcze bronic Stolara, ba jak mozna znalezc jeden argument za pozostawieniem go na tym stanowisku
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Virusman
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 27.10.2019, 19:42
Jestem pewien, że zwolnienie Stolarczyka i zatrudnienie kogoś w stylu Ojrzyńskiego, czy Urbana wstrząsnęłoby drużyną, co mogłoby nam dać do zimy parę punktów, a być może nawet zwycięstw.

Mimo to, o ile w drużynie nie ma kwasów i sytuacji bez wyjścia w relacjach personalnych, to Stolarczyka na razie jeszcze zostawiłbym na stanowisku. W tym sezonie walczymy o utrzymanie. Jeżeli Stolarczyk nadal będzie przegrywać mecz za meczem to na zatrudnienie ratownika będzie czas na początku wiosny. Nasz trener nie jest doświadczony i wyprowadzenie drużyny z kryzysu, tak jak kiedyś to zrobił Wdowczyk, to nauka i wartość, która zaprocentuje w przyszłości, jeżeli Stolar zostanie z nami jeszcze na parę lat. Oczywiście jeżeli Stolarczyk nie jest długoterminowym planem zarządu to nie ma sensu go trzymać.

Teraz przychodzą teoretycznie łatwiejsze mecze, może coś zmieni. Z perspektywy czasu szkoda, że w tych przegranych spotkaniach zamiast Janickich, czy Klemenzów nie grali juniorki, ale kto mógłby się spodziewać aż takiej tragedii?
Ostatnio edytowane przez Virusman : 27.10.2019 o godz. 19:47.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując
Robich106i5
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2019

Stary 27.10.2019, 19:43
To connect dziś się stało jest gwoździem do trumny. Byłem z Wisłą kiedy grała w 2 lidze jeździłem na wyjazdy do takich wiosek jak Knurów od którego kupiła awans do ekstraklapy. Byłem jak sprzedała się ....ie Warszawskiej ... pamiętne 6-0 ....darłem ryja złodzieje złodzieje....Byłem przy sukcesach ery Cupiała i jestem teraz kiedy historia zatacza krąg i przy braku cudu znów będzie 2 liga. Zawodnicy ....nie przepraszam, dzieci we mgle przy kompletnie braku ambicji ,formy, zdrowia i chęci do czego kolejek ,pod przywództwem trenera bez pomysłu co z tym zrobić , z zarządem który spłaca długi po szmaciarzach i miastem które koniecznie chce ujebać naszą Wisłe....wygląda to na spadek z wielkim hukiem!!! Socios topi kasę na kontrakt emeryta Wasilewskiego nie słuchając własnego rozumu zamiast dać kasę 25 latkowi z przyszłością. Sobolewski odchodzi i z gównianą drużyną robi lidera....nic dodać nic ująć , pogratulować!!! Nie wiem co dalej ale czas na cud bo nic innego nas nie uratuje....
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 27.10.2019, 19:43
Problem jest taki ze zwolnieniem trenera, że jesteśmy trochę w takiej sytuacji jakbyśmy mieli 150 cm wzrostu, 20 lat na karku i chcieli jeszcze urosnąć tak ze 20 cm...
My jesteśmy tak zaszachowani, tak w dupie finansowo, że w sumie kto tu ma przyjść i za jaką kasę? Kto poważny tutaj za ochłapy będzie robił? A wymienić Stolarczyka na drugiego Stolarczyka to też żadne rozwiązanie.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 27.10.2019, 19:47
Myślę, że rola trenera jest tu kluczowa. Uważam, że gdyby dziś np zamienić Stolarczyka i Vukovicia wynik byłby odwrotny.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 27.10.2019, 19:47
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Problem jest taki ze zwolnieniem trenera, że jesteśmy trochę w takiej sytuacji jakbyśmy mieli 150 cm wzrostu, 20 lat na karku i chcieli jeszcze urosnąć tak ze 20 cm...
My jesteśmy tak zaszachowani, tak w dupie finansowo, że w sumie kto tu ma przyjść i za jaką kasę? Kto poważny tutaj za ochłapy będzie robił? A wymienić Stolarczyka na drugiego Stolarczyka to też żadne rozwiązanie.
Jest rozwiązanie. Nasze problemy biorą się z wizji gry Stolarczyka.

Gramy człap człap człap Barcelone sprzed 15 lat. Nam jest potrzebny trener rzemieślnik a nie artysta. Taki co popracuje nad obroną, stałymi fragmentami gry, grą z kontry. Popracuje nad dobrym przygotowaniem fizycznym itd

Tak, pora na zmiany. Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Teraz trzeba tego wrzoda wygnieść bo później bedzie za późno.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 27.10.2019 o godz. 19:50.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 27.10.2019, 19:49
Mam nadzieję, że dymisja już złożona.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.10.2019, 19:49
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
114- letni Orest jak ich przegoni z pilkami lekarskimi przez 2 tygodnie i ustawi autobus z 8 obronców bedzie lepszy w obecnej sytuacji
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Qadou
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 27.10.2019, 19:50
Stolar na konferencji powie że 4 bramka podcięła skrzydła i tyle
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 27.10.2019, 19:51
Cytat:
Gramy człap człap człap Barcelone sprzed 15 lat.
Bądźmy poważni, my nawet tego nie gramy w obecnej dyspozycji.

W tej chwili to już nie wiem co my gramy. Ani nie ofensywnie, ani defensywnie. Gramy po prostu chvjowo i bez sensu, patrzyłem dzisiaj na tę drużynę i chciałem odnaleźć jakiś sens, jakąś myśl w jej grze, ale nic nie znalazłem.
Odpowiedz cytując
adams11
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 27.10.2019, 19:55
Spokojnie, pan Królewski ma taką wizję i takie znajomości, że za chwilę będziemy mieli trenera przez wielkie T.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 27.10.2019, 19:55
Garret napisał(a):Wyświetl post
Bądźmy poważni, my nawet tego nie gramy w obecnej dyspozycji.

W tej chwili to już nie wiem co my gramy. Ani nie ofensywnie, ani defensywnie. Gramy po prostu chvjowo i bez sensu, patrzyłem dzisiaj na tę drużynę i chciałem odnaleźć jakiś sens, jakąś myśl w jej grze, ale nic nie znalazłem.
Dokładnie. Ja już sie nie chce znecac i pisac jakies indywidualne oceny , ale Klemenz dzis w srodku pola to bylo harrakiri .Cała druzyna zagrala mega chujowo i ine za to ponosi Stolarczyk
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 27.10.2019, 19:56
raindog napisał(a):Wyświetl post
Jaka Barcelonę? Barce to gra Moskal z piłkarzami o 2 klasy niżej, a i tak lepiej punktuje od nas. Kazek za takiego Wojtkowskiego, czy Chukę, to by pewnie własną żonę i synów posprzedawał. My mamy taktykę nadstawiania dupy - czyli hurra do przodu, bez pomysłu. A obrona? A kto by się tym przejmował? 7 stracimy, 8 strzelimy.
Zawsze twierdziłem, ze Stolar jest znacznie gorszy od Moskala, ale przynajmniej jakieś minimum, jakaś przeciętność trenerska prezentuje. Od derbów nie mam wątpliwości, że jego umiejętności są dużo poniżej przeciętnej.
To że nam nie wychodzi to inna sprawa

To że Stolarczyk nie jest w stanie tak grac to oczywiste. Ale chęci ma. Niestety kosztem Wisły.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 27.10.2019, 19:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To że nam nie wychodzi to inna sprawa

To że Stolarczyk nie jest w stanie tak grac to oczywiste. Ale chęci ma. Niestety kosztem Wisły.
Przez ta zajebana tiki take stacilismy w tym sezonie z 8 goli , jak najgorsi frajerzy
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 27.10.2019, 20:02
Panie Stolarczyk, długo wstrzymywałem się z oceną pańskiej pracy, ale dzisiejszy mecz przelał czarę goryczy.

Kończ waść, wstydu sobie i Wiśle oszczędź!

#StolarOut
Ostatnio edytowane przez Cycu : 27.10.2019 o godz. 20:05.
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 27.10.2019, 20:07
Zastanówcie się nad ostatnia wypowiedzią Brozka. Nie ma taktyki, nie ma teamspirit, nie ma drużyny. Chciał coś zasugerować ze może jakaś zmiana? I nagle koledzy z zarządu deklarują ze Stolar do końca świata. To może chłopaki musieli zrobić coś spektakularnego żeby go po prostu wypieprzyc z tej Wisły?
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 27.10.2019, 20:14
"Szybko stracona bramka w dużym stopniu ustawiła to spotkanie". Pan trener Stolarczyk po meczu
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 27.10.2019, 20:16
MMTS napisał(a):Wyświetl post
Zastanówcie się nad ostatnia wypowiedzią Brozka. Nie ma taktyki, nie ma teamspirit, nie ma drużyny. Chciał coś zasugerować ze może jakaś zmiana? I nagle koledzy z zarządu deklarują ze Stolar do końca świata. To może chłopaki musieli zrobić coś spektakularnego żeby go po prostu wypieprzyc z tej Wisły?
Nie do końca chce w to wierzyc, aby paru ludzi, jednak z tą Wislą juz od jakiegos czasu kojarzonych, chciało na szali położyć szacunek do siebie kompromitując się az tak w imie zmiany Stolara. Chociaz .... ich wie, pilka nie takie cuda widziala.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.10.2019, 20:17
Myślę, że źle oceniacie Stolarczyka. Mamy świetnie wypracowane wybijanie piłki z "piątki" przez obrońcę.
Odpowiedz cytując
solny
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 27.10.2019, 20:47
Nigdy nie rozumiałem obrońców Stolarczyka. Nawet jak mieliśmy dobry skład to nasza gra obronna leżała i kwiczała. Prawie każdy zespół wchodził w naszą obronę jak masło. 4 bramki w Gdyni, 4 w Sosnowcu, 5 bramek załadowała nam spadająca Miedź. Byłoby pewnie więcej takich meczów ale to polska liga. Wiadomo, ktoś nie trafi do pustaka z 5m, ktoś strzeli w 4 piętro albo źle poda. W obecnej sytuacji strata bramki w meczu to jest pewniak, a nikt nie ma na tyle umiejętności żeby strzelać po 3-4 na mecz żeby go wygrać.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 27.10.2019, 20:56
A nasz trener po porażce dalej nie widzi jakiejś wielkiej tragedii. Honoru Panie Stolarczyk za grosz tylko trzymanie się stołka. Cenilem jako piłkarza, ale teraz.... Lepiej przemilczec. Człowiek honorowo podałby się do dymisji.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 27.10.2019, 21:06
Trener nie jest wyłącznym winnym pasma porażek, ale jest współwinny. Dotychczas można było ważyć warunki pracy, materiał do pracy i niedoświadczenie trenera oraz jego pracę. Sam to robiłem.

Niestety wyraźnie widać, że trener nie ma pomysłu na wyjście z impasu i odbudowę drużyny. Dla każdego jest jasne, że nie ma kim grać i jesteśmy najgorsi w lidze, więc należało inaczej grać, inaczej się ustawiać, inaczej podchodzić do meczów. Trener tego nie zrobił albo nie potrafił zrobić. Nie przegrana, ale jej wymiar i styl porażki o tym świadczy.

Mecz z Legią nie jest jednorazową wpadką, ale konsekwencją i zwieńczeniem ostatnich miesięcy. Uważam, że nadszedł czas, aby reagować.
Ostatnio edytowane przez czaro : 27.10.2019 o godz. 21:13.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów