The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,02%
osłabi 80 63,49%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,49%
Głosujących: 126. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.02.2015, 13:23
Facet wyglądał na prawdę ciekawie, weźcie pod uwagę to , że jak klub wyciąga mu ręke to w przyszłości będzie mu bardzo wdzięczny i zostawi serce na boisku
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 25.02.2015, 13:58
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Facet wyglądał na prawdę ciekawie, weźcie pod uwagę to , że jak klub wyciąga mu ręke to w przyszłości będzie mu bardzo wdzięczny i zostawi serce na boisku
Ja bym do tego dodał, że Smuda zrobi z niego solidnego grajka jak na nasz klub/ligę
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 25.02.2015, 14:18
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym do tego dodał, że Smuda zrobi z niego solidnego grajka jak na nasz klub/ligę
No, na pewno. Wystarczy, ze tylko go dotknie to mu forma natychmiast wróci. Bo ma wielki dar Boży, dobrego zawodnika wyczuwa nosem i nie potrzebuje żadnych nowinek medycznych. A i trenersko na pewno go wiele nauczy, czego na Cyprze jeszcze nie widział.
Odpowiedz cytując
qqq_b
Banita

Od: 07.2011

Stary 25.02.2015, 14:18
Czyli co, znowu zaczyna się ściąganie zagranicznego szrotu? Oby tak dalej, daleko zajedziemy...
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 25.02.2015, 14:23
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Czyli co, znowu zaczyna się ściąganie zagranicznego szrotu? Oby tak dalej, daleko zajedziemy...
Jak się nie ma kasy na towar nowy i na gwarancji, to trzeba szukać wśród używanych i pokiereszowanych. Można się przejechać ale można też trafić świetną okazję za bezcen. Póki co nie wychodzimy na tym źle.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 25.02.2015, 14:31
Sprowadzili powypadkowy model. U nas najlepsi blacharze wyklepią i zobaczymy czy się sprzeda. Ciekawe czy licznik będą drugi raz cofać.
..
Odpowiedz cytując
qqq_b
Banita

Od: 07.2011

Stary 25.02.2015, 14:31
I później znowu 1 Polak w podstawowej 11 jak za czasów Holendrów? Od dobrych kilku lat myślimy tylko o tym co "teraz", a nie o tym co za 2-3 lata. Z takim podejściem to będziemy gnić w tym bagienku jeszcze długie, długie lata.
Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 25.02.2015, 14:34
Pewnie po to staraja sie zbudowac jak najlepsza druzyne jak najmniejszym kosztem, by sie z bagna wyczolgac i za 2-3 lata miec czysta karte... Dobrych pilkarzy na rynku nie zabraknie, chyba lepiej podpisac krotkie umowy i zalowac pozniej jednego na pieciu, niz meczyc sie z piecioma dlugimi kontraktami na ktorych mozna sporo stracic.
Ostatnio edytowane przez dawiss : 25.02.2015 o godz. 14:49.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 25.02.2015, 15:15
prawda jest taka, że ten Bangura piłkarsko wciąga nosem Gargułę, któremu kończy się kontrakt, Boguskiego, z którym przedłużyliśmy... nie wspominając o Donaldzie i Sarkim... jego jedyną wadą jest to, że jest po ciężkiej kontuzji w innym przypadku gościa o podobnej charakterystyce byśmy w Wiśle długo nie zobaczyli... tak samo myśli klub, jeżeli pomyślnie przejdzie rehabilitacje to mamy poważnego piłkarza za bezcen! trzymacie lepiej kciuki za niego, a nie tylko marudzicie !

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 25.02.2015, 16:36
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
prawda jest taka, że ten Bangura piłkarsko wciąga nosem Gargułę, któremu kończy się kontrakt, Boguskiego, z którym przedłużyliśmy... nie wspominając o Donaldzie i Sarkim... jego jedyną wadą jest to, że jest po ciężkiej kontuzji w innym przypadku gościa o podobnej charakterystyce byśmy w Wiśle długo nie zobaczyli... tak samo myśli klub, jeżeli pomyślnie przejdzie rehabilitacje to mamy poważnego piłkarza za bezcen! trzymacie lepiej kciuki za niego, a nie tylko marudzicie !
Nie przesadzałbym, że facet który mimo wszystko nie wyszedł poza Cypr będzie piłkarskim objawieniem w Wiśle, jak się go poskłada do kupy, ale jeśli nawiąże chociaż do wczesnego Meliksona, to warto spróbować.
Tym bardziej, że Garguła ma 34 lata, a nie daje rady w walce o skład.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 25.02.2015, 17:20
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
jak się go poskłada do kupy, ale jeśli nawiąże chociaż do wczesnego Meliksona, to warto spróbować.
nie przesadzasz czasem z oczekiwaniami?
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 25.02.2015, 17:23
jezeli lukaszowi G. udowodnia zarzuty to wyleci z Wisly w przeciagu 2 dni , a wracajac do tego NOWEGO : zalezy ile faktycznie kosztuje taka forma rehabilitacji , z ta wdziecznoscia albo umieraniem za Wisle to mnie nawet nie rozsmieszajcie - bo 99 % pilkarzy to najemnicy , - jezeli rehabilitacja i utrzymywanie przez ten czas zawodnika nie jest az tak bardzo drogie to mozna zaryzykowac , oczywiscie DOKLADNIE zabezpieczajac sie mozliwoscia szybkiego zerwania kotraktu ( gdyby to trwalo naprawde dlugo i mozolnie) jak i zabezpieczenie sie w druga strone - ze jesli to naprawde zdrowy i dobry jak na nasza ( jedna z najslabszych w Europie) lige to dlugosc ewentualnego kontraktu, a nie tak jak z bozyszczem tlumow Stilicem ....
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 25.02.2015, 17:44
prawda jest taka, że ten Bangura piłkarsko wciąga nosem Gargułę, !
Powiedz mi na jakiej podstawie tak napisałeś.45min sparingu (widzianego w internecie),słow Kosowskiego(nie jednego już zachwalał),czy przeszłosci piłkarskiej,którą Żurawki miał lepszą ,a jak do nas wrócił to wiadomo jak było...
To nie jest jakaś prowokacja ,tylko zwykłe pytanie.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 25.02.2015, 18:56
A ja myślę, że ta "rehabilitacja" to będzie polegała na sprawdzeniu czy koleś jest w stanie zrzucić kilka kilogramów. Pamiętam z tego sparingu, który widziałem, że gość ma pojęcie o grze w piłkę, ale niestety jest trochę za ciężki jak na zawodowego piłkarza Skoro grał w sparingach (i to całkiem nieźle), to przecież musiał być zdrowy. Widać było jednak, że nie biegał po placu gry jak sarenka.

Gadanie o jakiejś tam rehabilitacji to mydlenie oczu kibicom, bo jakby się wydało, że klub zaprosił go na odchudzanie to media nie dałyby nam spokoju i polewka byłaby lepsza jak z Oproiescu (tego studenta)

W sumie to się nie ma co dziwić, że trochę przytył skoro tyle czasu jest bez klubu. Wiem, że wygląda to śmiesznie, ale ja naprawdę nie wykluczałbym takiego scenariusza. Przykładem takiej reaktywacji w naszej lidze może być Mila, który schudł chyba z 10 kg i od razu widać efekty.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Stary 25.02.2015, 20:30
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Powiedz mi na jakiej podstawie tak napisałeś.45min sparingu (widzianego w internecie),słow Kosowskiego(nie jednego już zachwalał),czy przeszłosci piłkarskiej,którą Żurawki miał lepszą ,a jak do nas wrócił to wiadomo jak było...
To nie jest jakaś prowokacja ,tylko zwykłe pytanie.
a dla Ciebie nie jest wystarczającym wyznacznikiem jego umiejętności, fakt że klub zaprasza do podpisania kontraktu zapuszczonego gościa po ciężkiej kontuzji, którego trener widział w zaledwie kilku sparingach gdzie zagrał ogony? dla mnie sprawa jest jasna, gdyby nie przedstawiał ponadprzeciętnych umiejętności czysto piłkarskich to czy byłby u nas dziś? nie sądzę... poza tym nie może być słabszy od wymienionego przeze mnie kwartetu...

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
stalsanok1946
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.02.2015, 23:31
dla mnie sprawa jest jasna, gdyby nie przedstawiał ponadprzeciętnych umiejętności czysto piłkarskich to czy byłby u nas dziś? nie sądzę... poza tym nie może być słabszy od wymienionego przeze mnie kwartetu...
hehe dobrze ze Jankowski,Gurrier,Sarki prezentuja ponadprzecietny poziom,w sumie sie by u nas nie znalezli,co nie?
odpusc juz ten hurraoptymizm tylko dlatego ze widzisz nowego pilkarza w klubie - w sumie jest ale go nie ma

co do Bangury to napewno nie zrehabilituje sie w kilka tygodni,jest to raczej opcja rehabilitacji do czerwca a w czerwcu moze zajac miejsce Stilicia ktory jak wiele wskazuje latem nas opusci
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 26.02.2015, 01:48
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
hehe dobrze ze Jankowski,Gurrier,Sarki prezentuja ponadprzecietny poziom,w sumie sie by u nas nie znalezli,co nie?
W sumie to wy wszyscy chcielibyście tutaj transferów, a jak już ktoś ma przyjść to twierdzicie że lepiej go w ogóle nie brać. I w sumie potem jest biadolenie "dlaczego nie ma transferów" czy też legendarne "GASZYŃSKI=BEDNARZ" I w sumie to Wisła ledwo wiąże koniec z końcem jeśli chodzi o finanse, więc nie wiem czego wy tu wszyscy oczekujecie.

Poza tym przypominam że Stilić jeszcze nie jest przedłużony i raczej wszystko wskazuje że już nie będzie. Więc kim mamy grać? Skoro pomoc opieramy na takich tuzach jak: Garguła, Guerrier, Sarki, Jankowski, Boguski, Stępiński (choć on w pomocy pasuje tak jak Butterbean w balecie). No ja .......ę, jak się spojrzy to aż głowa boli, taki ciężki wybór.

Bangura - źle bo po kontuzji. Jović - źle, bo obrońca i nie wiadomo gdzie ustawić. Barrentios - źle bo na papiery trzeba czekać. Miśkiewicz - źle, bo to nie transfer tylko powrót, a i bramkarza już mamy.

Ręce ....a opadają. I to do samiutkiej ziemi.

Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 26.02.2015, 09:41
Tominho napisał(a):Wyświetl post
A ja myślę, że ta "rehabilitacja" to będzie polegała na sprawdzeniu czy koleś jest w stanie zrzucić kilka kilogramów. Pamiętam z tego sparingu, który widziałem, że gość ma pojęcie o grze w piłkę, ale niestety jest trochę za ciężki jak na zawodowego piłkarza Skoro grał w sparingach (i to całkiem nieźle), to przecież musiał być zdrowy. Widać było jednak, że nie biegał po placu gry jak sarenka.

Gadanie o jakiejś tam rehabilitacji to mydlenie oczu kibicom, bo jakby się wydało, że klub zaprosił go na odchudzanie to media nie dałyby nam spokoju i polewka byłaby lepsza jak z Oproiescu (tego studenta)

W sumie to się nie ma co dziwić, że trochę przytył skoro tyle czasu jest bez klubu. Wiem, że wygląda to śmiesznie, ale ja naprawdę nie wykluczałbym takiego scenariusza. Przykładem takiej reaktywacji w naszej lidze może być Mila, który schudł chyba z 10 kg i od razu widać efekty.
Coś w tym jest. Wypadek miał miejsce cztery lata temu i Bangura przez ten czas był już w kilku klubach. Ewentualna rehabilitacja musiałaby mieć miejsce wcześniej, teraz jest na nią za późno.

Jedyne, co przychodzi mi do głowy to właśnie zrzucenie kilogramów, zbudowanie kondycji i ewentualne obudowanie mięśniowe partii uszkodzonych w wypadku.
Odpowiedz cytując
seba_109
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 26.02.2015, 14:55
Dziwi mnie czemu odpuściliśmy Fryca zeszłego sezonu?
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 26.02.2015, 15:19
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
Dziwi mnie czemu odpuściliśmy Fryca zeszłego sezonu?
bo był słaby?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 26.02.2015, 15:29
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Poza tym przypominam że Stilić jeszcze nie jest przedłużony i raczej wszystko wskazuje że już nie będzie. Więc kim mamy grać? Skoro pomoc opieramy na takich tuzach jak: Garguła, Guerrier, Sarki, Jankowski, Boguski, Stępiński (choć on w pomocy pasuje tak jak Butterbean w balecie). No ja .......ę, jak się spojrzy to aż głowa boli, taki ciężki wybór.

Bangura - źle bo po kontuzji. Jović - źle, bo obrońca i nie wiadomo gdzie ustawić. Barrentios - źle bo na papiery trzeba czekać. Miśkiewicz - źle, bo to nie transfer tylko powrót, a i bramkarza już mamy.
Akurat co do Guerriera to bym sie wstrzymał bo w ostatnim meczu nie zagrał źle i z niego cos moze byc. Wprowadza duzo ozywienia do gry.
Garguła-raczej juz emerytura, ewentualnie I liga. Jeden na 10 meczy na poziomie to za mało.
Sarki-jak wyżej.
Jankowski-na tego gościa to nawet klawiatury szkoda
Boguski-jak ktos zauwazyl jest wszedzie, duzo biega tylko co z tego?
Stepinski-niestety ekstraklasa to nie jego poziom. I liga.

Bangura-Może być przydatnym transferem
Jović-tak jak napisales. Nie ma go tak naprawde gdzie ustawic. Bedzie takie pchanie na siłe jego lub Burlige na skrzydlo. Potencjał ma, ale w obronie wole ogladac Burlige. A trzymanie jednego z nich na ławce w razie kontuzji/kartek to nie jest dobry pomysł.
Miśkiewicz-mamy bardzo dobrego bramkarza."Transfer" moim zdaniem nie zbyt potrzebny.
Barrientos- i tu jest moim zdaniem strzał w dziesiatke. Transfer potrzebny, moze on cos wniesie do naszej ofensywy.

Ale najważniejsze. WCIAŻ NIE MAMY NAPASTNIKA.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 26.02.2015, 15:33
Pamietajmy tez o tym ze Garguła najpewniej dostanie wyrok za ustawiane meczow i podejrzewam ze wtedy klub mu podziekuje...
Odpowiedz cytując
kucharz_77
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 26.02.2015, 15:56
''Ale najważniejsze. WCIAŻ NIE MAMY NAPASTNIKA.''
Napastników to my mamy aż 4: Brożek, Jankowski, Stępiński i jeszcze Boguski. Po dwie pary jeden wysunięty a drugi podwieszony. Zależy w jakiej konfiguracji: Boguski i Brożek; Boguski i Stępiński; Jankowski i Brożek; Jankowski i Stępiński. Tylko nasz treneiro robi z trzech napastników na siłę pomocników, co o ile Boguski jako tako to już Jankowski i Stępiński się się tam nie nadają...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 26.02.2015, 16:12
kucharz_77 napisał(a):Wyświetl post
''Ale najważniejsze. WCIAŻ NIE MAMY NAPASTNIKA.''
Napastników to my mamy aż 4: Brożek, Jankowski, Stępiński i jeszcze Boguski. Po dwie pary jeden wysunięty a drugi podwieszony. Zależy w jakiej konfiguracji: Boguski i Brożek; Boguski i Stępiński; Jankowski i Brożek; Jankowski i Stępiński. Tylko nasz treneiro robi z trzech napastników na siłę pomocników, co o ile Boguski jako tako to już Jankowski i Stępiński się się tam nie nadają...
Kur** na siłę To kto ma grać w tej pomocy?
Odpowiedz cytując
kucharz_77
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 26.02.2015, 16:30
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Kur** na siłę To kto ma grać w tej pomocy?
Tylko powiedz mi ile razy Jankowski grał w Ruchu w pomocy albo Stępiński w Widzewie na skrzydle?
Jak nie grał nigdy to nie umie tam grać, proste...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 26.02.2015, 16:32
Tylko powiedz mi ile razy Jankowski grał w Ruchu w pomocy albo Stępiński w Widzewie na skrzydle?
Masz do zaproponowania coś innego?
Ostatnio edytowane przez silver03 : 26.02.2015 o godz. 16:34.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 26.02.2015, 16:45
Akurat jeśli chodzi o Stępińskiego, to moim zdaniem robił on trochę szumu na tym skrzydle, zaliczył kilka kluczowych podań, a gdy sam znajdował się w dogodnych sytuacjach to marnował je na potęgę. Nie widzę go w roli łowcy pola karnego i myślę, że w tym przypadku Smuda podjął dobrą decyzję.

Poza tym nie ma się co do niego tak przywiązywać, bo za pół roku już mało kto będzie pamietał o tym, że taki zawodnik u nas grał.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 26.02.2015, 17:31
Swego czasu treneiro Smuda z bramkostrzelnego napastnika Kaliciaka zrobił......obrońcę.

Cytat:
Masz do zaproponowania coś innego?

Tak, zmianę trenera,
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 26.02.2015, 17:34
Najśmieszniejsze, że wg Stępińskiego nie zrobił kariery w Niemczech, bo zamiast w ataku trener go wystawiał na skrzydle. Przyszedł do nas i Franz też go pcha na skrzydło. Ma pecha.
..
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 26.02.2015, 18:00
Przepraszam, ale od kiedy my mamy "bardzo dobrego bramkarza"?

Do Buchalika najbardziej pasuje określenie "solidny". Raczej wyłapie to, co ma wyłapać, nic wielkiego też nie zepsuje. Natomiast meczu nam chłopak nie wygra, co zdarzało się Miśkowi kilka razy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów