The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?
Tak 398 51,42%
Nie 376 48,58%
Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Porter
Senior Member

Od: 08.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.03.2014, 21:48
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej byłoby, żeby ktoś ze Smudą pogadał, żeby się nie wpierdalał tam gdzie nie trzeba, żeby się zajął tym co wychodzi mu najlepiej, trenowaniem.
z tym trenowaniem to ja bym się zastanowił ...bo koleś mi przypomina klawisza który mówi że resocjalizuje pałą w dodatku jest pewny że robi dobrze i że tylko tak można, a później po pracy jest kuratorem a w święta pracownikiem Mopsu...
Porter
Odpowiedz cytując
Bogdan81
Member

Od: 08.2011

Stary 12.03.2014, 21:51
palikot napisał(a):Wyświetl post
Wp.pl

Nie chcą Smudy w Wiśle. Stawiają Ultimatum

W końcu w miarę obiektywny artykuł.

Tomek Kulawik spełni wszystkie wymogi.

- Zgodzi się na złotówkę od biletu,
- Nie będzie torpedował działań SKWK
- Zgodzi się na przemarsz drużyny wraz z kibicami na Derby. Z placu Centralnego na Suche Stawy.
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Stary 14.03.2014, 20:39
Jednym słowem, ch*j z wynikami, jak się nie podlizuje skwk to ma odejść. Wrzućcie młynowego na trenera od razu. 100% dla Bednarza i Smudy, wielkie 0 dla skwk.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 14.03.2014, 20:44
No tak, trener ma być ultrasem, przed meczem wymachiwać racą, najlepiej jak będzie miał tatuaż z Reymanem gdzieś na ramieniu...

Nie od dziś wiadomo, że Smuda jest typowy. Trochę nie ogarnia rzeczywistości, dla niego czas jakby się zatrzymał. No i ma to do siebie, że mówi różne rzeczy. Tak było, jest i będzie. A że komuś to nie odpowiada? Trudno, wyniki go bronią. On ma trenować i z tego jest rozliczany.
Odpowiedz cytując
Grymas
Member

Od: 05.2007

Stary 14.03.2014, 21:04
Coraz lepiej się zaczyna dziać, jak już trener zaczyna mieć dosyć tego całego zamieszania: http://www.przegladsportowy.pl/pilka...592,1,727.html
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 14.03.2014, 21:11
Narazie jak wynika z artykułu wypłakuje się, ze jak będzie obrażany na stadionie podczas meczu z Zawiszą to ....... Kto go niby ma obrażać skoro pikniki zajęte kiełbachą na pustawym stadionie potrafią przesiedzieć pełne 90 min.jak niemowy.

Ooo kolejny junior memmber
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 14.03.2014, 21:29
Niektórym to się z dobrobytu w dupach poprzewracało. Gość zrobił niezły wynik. Inni trenerzy mając szersza kadrę nie potrafili chwycić za pysk naszych gwiazdek, jak to zrobił Smuda. Wyniki go bronią, ale jest do bani, nie przyszedł na ślubowanie dzieciaków. Może nie miał czasu, nie chciało mu się. To jego sprawa co robi po pracy, dopóki drużyna gra dobrze. A jak ktoś chce znaleźć dziurę w całym to zawsze znajdzie. Ale dzięki temu możemy zabłysnąć. Bylibyśmy pierwszym klubem z którego trener wyleciał mimo dobrych wyników przez nie stawienie się na ślubowaniu młodych piłkarzy
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Stary 14.03.2014, 21:30
Akcja powoduje reakcje. To race spowodowały reakcję klubu. Motywy (zwłaszcza początkowe) skwk są niektóre wręcz śmieszne (obraza na Smudę, że nie przyjął zaproszenia na akcję z młodzieżą - i od razu zwolnić, domniemany wpływ na odmowę złotówki dodatkowej), teraz idziecie na wojnę.

Nie ucierpi na tym Bednarz (co najwyżej odejdzie, ale z takim poparciem Cupiała nieprędko), nie ucierpicie Wy (każda porażka przecież będzie zwycięstwem). Nie ucierpi Smuda (jakby teraz odszedł to z zajebiście wykonaną robotą i zatrudnienie znajdzie bez problemów - jeśli będzie mu się chciało).

Ucierpi Wisła. Taki będzie jedyny skutek.

Edit : Kocur, a co ma piernik do wiatraka? Wtedy wciąż ważniejszy będzie dla mnie powrót do ekstraklasy niż rzucanie rac.
Ostatnio edytowane przez forthy : 14.03.2014 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 14.03.2014, 21:33
http://przegladsportowy.onet.pl/pilk...592,1,727.html

Zwycięstwo SKWK blisko ..
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 14.03.2014, 21:37
Smudy nie będą obrażać bo Ci co by to robili będą poza stadionem ze względu na zakazy stadionowe albo bojkot obecnej polityki uprawianej przez Jacka B. Janusze i klienci natomiast nie będą go obrażać bo będą mieli pełne buzie grillowanej kiełbasy a jako dobrze wychowani, kulturalni ludzie ( Broń Boże nie kibole) wiedzą, że z pełną buzią się nie mówi.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 14.03.2014, 21:38
Smuda nie usłyszał z trybun nawet jednego złego słowa, ale grozi dymisją, bo ktoś go może obrażać... Śmiać się czy płakać?
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 14.03.2014, 21:43
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Smuda nie usłyszał z trybun nawet jednego złego słowa, ale grozi dymisją, bo ktoś go może obrażać... Śmiać się czy płakać?
Smuda chyba czytać jeszcze potrafi, wie że jego dymisji domaga się SKWK, więc nietrudno wpaść mu na to że mogą być wymierzone w niego jakieś akcje... Transparenty czy tam wyzwiska spoza stadionu.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 14.03.2014, 21:45
Grantar napisał(a):Wyświetl post

co za pieprzenie w tym artykule.
farmazony wyssane z palca - wiadomo przegląd sportowy.
najlepsze jest to, że ludzie w to wierzą.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 14.03.2014, 21:49
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Smuda chyba czytać jeszcze potrafi, wie że jego dymisji domaga się SKWK, więc nietrudno wpaść mu na to że mogą być wymierzone w niego jakieś akcje... Transparenty czy tam wyzwiska spoza stadionu.
Cholera, to może przesadzamy z krytyką tutaj? Co będzie jak przeczyta i się obrazi?
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 14.03.2014, 21:57
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Cholera, to może przesadzamy z krytyką tutaj? Co będzie jak przeczyta i się obrazi?
Chyba przeceniasz swoje możliwości.
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 14.03.2014, 22:08
Dobra, to kto idzie na Zawiszę i w jaki sposób ma zamiar pozdrowić Franka ?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 14.03.2014, 22:22
Rozmawiamy w tym temacie o Smudzie, a nie o czosnku i innych przyprawach.
Posty poza tematem będą kasowane a autorzy banowani
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member

Stary 14.03.2014, 22:43
Zwyczajnie mi żal Smudy. Facet odwalił kawał dobrej roboty, a został opluty bo nie podoba się pewnej grupie ludzi. Na jego miejscu powiedziałbym "walcie się" i odszedł po oświadczeniu SKWK.
Odpowiedz cytując
wislak2119
Member

Od: 05.2009

Stary 14.03.2014, 22:49
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Smudy nie będą obrażać bo Ci co by to robili będą poza stadionem ze względu na zakazy stadionowe albo bojkot obecnej polityki uprawianej przez Jacka B. Janusze i klienci natomiast nie będą go obrażać bo będą mieli pełne buzie grillowanej kiełbasy a jako dobrze wychowani, kulturalni ludzie ( Broń Boże nie kibole) wiedzą, że z pełną buzią się nie mówi.

Czyli każdy popierający Smudę to Janusz, zjadacz kiełbachy i klient, tak? Chyba każdy może mieć własne zdanie. Bez sensu się dzielimy, nawet jeśli chodzi o Smudę. Robi fajny wynik, zdecydowanie ponad stan. I to z 13 w miarę poważnymi zawodnikami w zespole. Jak już jeden z poprzedników napisał. Na jego odejściu straci WISŁA.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 14.03.2014, 22:51
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Zwyczajnie mi żal Smudy. Facet odwalił kawał dobrej roboty, a został opluty bo nie podoba się pewnej grupie ludzi. Na jego miejscu powiedziałbym "walcie się" i odszedł po oświadczeniu SKWK.
Skąd wiesz jak było naprawdę?
Chłoniesz jak gąbka...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 14.03.2014, 22:57
Grantar napisał(a):Wyświetl post

Żyj dalej w świecie mediów, iluzji i baśni. Przeczytaj sobie Baśnie Andersena ja czytałem polecam. Przenosi niewyobrażalną otchłań ponadziemskiego uczucia idylli

Coraz bardziej mam wrażenie, że ta gra na emocjach Smudy i Bednarza jest w jakiś sposób działaniem z premedytacją, mającą na celu dalszą eskalację konfliktu.

Nikt na niego złego słowa nie powiedział na stadionie a on już grozi dymisją. Niech się puknie w ten głupi łeb lepiej i zajmie się niekomentowaniem bo do mediów pierdzielić głupoty ma ochotę, a ponoć jego to nie interesuje...
Głupot już wiele nagadał w związku z transferami, niech nie gada kolejnych bo póki co nie ma potrzeby, żeby dokładał oliwy do ognia.
Ostatnio edytowane przez palikot : 14.03.2014 o godz. 23:04.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 14.03.2014, 23:13
Chyba ....a żartujecie. Smuda to trener i ma być rozliczany z wyników. Koniec, kropka, tyle w temacie. Jak SKWK chce publicznie prać brudy i zatapiać kolejne osoby, to im gratuluję, ale od Smudy niech się od.......ą.

Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 14.03.2014, 23:52
Coraz bardziej mnie to wszystko wk*****. Nie śledzę wpisów dokładnie bo szlak mnie trafia, powiedzcie jakie są zatem główne zarzuty SKWK wobec Smudy? Że nie przyszedł na przysięgę, że nie szedł z kibicami w eskorcie? Czy nawet, że coś mówił by nie układać się z kibicami? OK to ostatnie może mieć największy wpływ na oburzenie drugiej strony, ale to wciąż moim zdaniem mało. Jeśli SKWK ma jakieś informacje, mocne argumenty niech szczegółowo opisze w kolejnym swoim oświadczeniu dlaczego żądają odejścia Smudy. Bo póki co to wszystko jest naprawdę chore.
What's new?

Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 15.03.2014, 00:00
Cytat:
Więcej w tym tygodniu mówiło się nie o meczu z Legią, a o konflikcie klubu z częścią kibiców, którzy uderzyli też personalnie w Pana. Jak Pan to skomentuje?
Na pewno nie wszyscy kibice tak myślą. W ogóle nie rozumiem tej całej sprawy. Nigdy nie wypowiadałem się źle o kibicach, a wprost przeciwnie – często chwaliłem ich za duże wsparcie, jakiego udzielili zespołowi jesienią. Zastanawiam się zatem kto robi tę krecią robotę. Ja przecież nie pracuję tutaj, żeby zdemolować ten klub czy drużynę. Wprost przeciwnie, chcę wyciągnąć zespół z marazmu.

Rozmawiał Pan przez ostatnie miesiące z kibicami?
Na początku mieliśmy dwa, trzy spotkania. Odbyły się one w sympatycznej atmosferze. Prosiłem ich, żeby pomogli nam w trudnym momencie. Tak było jesienią. Teraz dziwię się, dlaczego ktoś miesza mnie w organizacyjne sprawy, skoro ja ani z Bogusławem Cupiałem, ani z prezesem Bednarzem w ogóle na takie tematy nie rozmawiałem, ani nie rozmawiam. Mnie interesuje tylko strona sportowa. Zresztą właściciel ostatnio był za granicą, więc nawet nie rozmawialiśmy na tematy sportowe, a co dopiero związane z tą aferą.

Nie obawia się Pan, że przez to całe zamieszanie stracicie atut swojego boiska?
Obawiam się, bo jeśli pójdzie to wszystko w negatywnym kierunku, to szkoda będzie tego wszystkiego. Przez ostatnie miesiące, w trudnej dla klubu sytuacji, zrobiliśmy bardzo dużo i nie można tego zniszczyć. Jeśli ktoś będzie robił inaczej, to ja już na to nie będę miał wpływu.

A na zawodników ten konflikt wpływa w jakimś stopniu?
Dużo na ten temat rozmawiają. Staram się im tłumaczyć, żeby nie zawracali sobie głowy tymi problemami, żeby skoncentrowali się na treningach i meczach. Oni do mnie też mówią, żebym się nie denerwował.

Ciężko się jednak chyba od tego wszystkie odciąć?
Na pewno nie motywuje to do dalszej budowy drużyny. Odbiera wręcz chęci, żeby coś tutaj stworzyć.

Na stronie Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków pojawił się tekst, w którym kibice wprost domagają się pańskiego zwolnienia.
Jestem takim człowiekiem, który jeśli komuś nie podoba się moja osoba, to wiem co mam robić. Potrafię się szybko spakować i po problemie.

Bierze Pan pod uwagę fakt, że to jednak nie jest głos wszystkich kibiców?
Biorę, bo wiem, że to jest jedynie grupa i nie wszyscy tak myślą. Powtórzę jeszcze raz, w żadnym klubie nie interesowały mnie sprawy organizacyjne. Nie wtrącam się w to.

Jeśli w czasie meczu z Zawiszą Bydgoszcz dojdzie do jakiś incydentów, związanych z pańską osobą, to będzie się Pan tym przejmował?
W czasie meczu nie, ale po nim zastanowię się co dalej. W takiej atmosferze trudno bowiem pracować.

Ze strony SKWK padają zarzuty, że miał Pan udział w odejściu Radosława Sobolewskiego. Jak Pan to skomentuje?
O tym decydował zarząd. Gdy przyszedłem do Wisły usłyszałem, że chłopak ma 37 lat i klub nie wiąże z nim już przyszłości. Myślę, że Radkowi wyszło to nawet na dobre, bo ma możliwość gry w Górniku.

Nie tylko Wisła ma tego typu problem z kibicami. Jak Pan w ogóle ocenia sytuację w całej Polsce, związaną z ekscesami na trybunach czy konfliktami na linii kluby – kibice?
To demoluje nasz futbol. Jeśli tak dalej pójdzie, to nie będziemy też za chwilę mieć reprezentacji. Każdy z właścicieli, czy to jest Bogusław Cupiał, czy Osuch w Bydgoszczy, czy właściciele Legii chce zbudować silny zespół. To później przekłada się na budowę kadry. Jeśli jednak dalej sytuacja będzie tak wyglądać jak teraz, to za chwilę cała ta nasza ekstraklasa padnie i zostanie sport amatorski.
Smuda wyraźnie zaznacza że absolutnie nie wypowiadał sie kiedykolwiek i jakkolwiek o kibicach. Teraz oczekuje sprostowania ze strony SKWK i wyjaśnienia tej sytuacji,bo rzucono jakąś plote żeby zdyskredytować Franka.
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member

Stary 15.03.2014, 00:09
palikot napisał(a):Wyświetl post
Skąd wiesz jak było naprawdę?
Chłoniesz jak gąbka...
Uwielbiam teksty w stylu "chłoniesz jak gąbka", łykasz medialną prawdę jak młody pelikan". Są tak durne, że ciężko z nimi dyskutować i świadczą jedynie o braku argumentów osób posługujących się nimi. A Ty skąd znasz "prawdę"? Jeżeli masz jakieś wiarygodne źródła i wiesz czego my nie wiemy to pochwal się.

Odwalił kawał dobrej roboty - fakt.
Został opluty i nie podoba się pewnej grupie ludzie - fakt, wystarczy przeczytać oświadczenie SKWK.

Przytoczyłem fakty, powiedz mi, co takiego chłonę jak gąbka?
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 15.03.2014, 01:02
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
Uwielbiam teksty w stylu "chłoniesz jak gąbka", łykasz medialną prawdę jak młody pelikan". Są tak durne, że ciężko z nimi dyskutować i świadczą jedynie o braku argumentów osób posługujących się nimi. A Ty skąd znasz "prawdę"? Jeżeli masz jakieś wiarygodne źródła i wiesz czego my nie wiemy to pochwal się.

Odwalił kawał dobrej roboty - fakt.
Został opluty i nie podoba się pewnej grupie ludzie - fakt, wystarczy przeczytać oświadczenie SKWK.

Przytoczyłem fakty, powiedz mi, co takiego chłonę jak gąbka?
Uwielbiasz?
Póki co nie masz dowodów na to, żeby stwierdzić że został opluty, a piszesz, że ja nie mam argumentów?
Ja nie znam prawdy i się na temat Smudy nie wypowiadam w przeciwieństwie do ciebie. Widocznie twoim argumentem jest wiedza... byłeś widziałeś, słyszałeś, jesteś świadkiem.
Rozumiem, że brak obiektywizmu tylko stronniczość jest wyrazem twojego antagonistycznego nastawienia wobec SKWK, co spowodowało, że nie potrafisz odróżnić obiektywnej informacji od manipulacji. Twoja wiedza opiera się na mediach więc nie kozacz, że stwierdzenia o chłonieniu jak gąbka są oklepane, bo są prawdziwe. - fakt
Nie moja wina sorry.

buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Coraz bardziej mnie to wszystko wk*****. Nie śledzę wpisów dokładnie bo szlak mnie trafia, powiedzcie jakie są zatem główne zarzuty SKWK wobec Smudy? Że nie przyszedł na przysięgę, że nie szedł z kibicami w eskorcie? Czy nawet, że coś mówił by nie układać się z kibicami? OK to ostatnie może mieć największy wpływ na oburzenie drugiej strony, ale to wciąż moim zdaniem mało. Jeśli SKWK ma jakieś informacje, mocne argumenty niech szczegółowo opisze w kolejnym swoim oświadczeniu dlaczego żądają odejścia Smudy. Bo póki co to wszystko jest naprawdę chore.
Twoje zdanie - twoja dupa, a jak wiemy każdy dupę ma swoją.
Inni mogą inaczej do tego podejść, więc o gustach się nie rozmawia.
Rozmawia się o efektach działań a nie o tym co kogoś podnieca.

Reserve napisał(a):Wyświetl post
Chyba ....a żartujecie. Smuda to trener i ma być rozliczany z wyników. Koniec, kropka, tyle w temacie. Jak SKWK chce publicznie prać brudy i zatapiać kolejne osoby, to im gratuluję, ale od Smudy niech się od.......ą.
Widocznie mają powód. Jeśli jest od trenowania, to niech trenuje. Widocznie z punktu widzenia SKWK wyszedł poza ramy swoich kompetencji. Wobec czego reakcja może być zrozumiała. Dla czegoby nie? Świętą krową nie jest. Przestańcie ślepo na to patrzeć, bo się w zeznaniach gubicie
Nie lepiej żeby to wyjaśnili przy stole, tylko jedni piszą oświadczenia, a drudzy do mediów się skarżą?
To jest problem według mnie największy, brak woli porozumienia i to działa na szkodę Wisły i nad tym trzeba dyskutować, a nie o tym, od czego Smuda jest i kiedy SKWK może powiedzieć stop dla jego działalności.
I to jest fakt
Ostatnio edytowane przez palikot : 15.03.2014 o godz. 01:16.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
papiwislak
Member

Od: 07.2008

Stary 15.03.2014, 01:21
Widze ze walka o wplywy we Wisle jest coraz wieksza.. panowie jak nie wiadomo o co chodzi.. to chodzi o kase... kto bedzie mial wiekszy wplyw na to co sie dzieje w klubie.. najgorsze ze odbija sie to na pozostalych... nie wtajemniczonych.. kibicach... gadanie o osobach decyzyjnych o tym co powiedza co zadecyduja... to jest pieprzenie... kazdy ma swoje przemyslenia.. takie czasy ze bednarz a zaraz decyzyjni zabronia chodzenia na Wisle.. a wprowadzanie w konflikt trenera.. to juz przesada.. lapanie sie glupich argumentow i szukanie na sile wrogow..
Ostatnio edytowane przez papiwislak : 15.03.2014 o godz. 01:26.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 15.03.2014, 05:22
Wisła dziś sportowo, względzie daje radę, dzięki Smudzie i kilku piłkarzom związanym historią z naszym klubem, jak Arek Głowacki czy Paweł Brożek (może wróci z formy z jesieni), plus młody Miśkiewicz i jakoś w wąskiej kadrze kilkunastu kopaczy utrzymujemy się w czołówce tabeli. Doprawdy trudno zrozumieć jak można to kwestionować.. Co więcej, ten sezon jest szczególny, bo nie ma gwarancji czy w sezonie kolejnym, będziemy dysponowali zbliżonym co do potencjału składem. Sukces Wiśle jest potrzebny teraz, właśnie teraz szczególnie, a walka ze Smudą właśnie dziś, to czyste szkodnictwo, na pewno nie w interesie naszego klubu. Jak będzie, nawet względny sukces portowy, to może na jego bazie będą jakież pozytywne zmiany, no ale jeśli nie będzie, zwłaszcza gdy sami do tego doprowadzimy, to ciężko będzie liczyć (w najbliższym czasie) na nasz lepszy los.
Odpowiedz cytując
kucharz_77
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 15.03.2014, 06:49
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Smuda wyraźnie zaznacza że absolutnie nie wypowiadał sie kiedykolwiek i jakkolwiek o kibicach. Teraz oczekuje sprostowania ze strony SKWK i wyjaśnienia tej sytuacji,bo rzucono jakąś plote żeby zdyskredytować Franka.
Nie wypowiada? To niby o czym mówi w odpowiedzi na ostatnie pytanie? O kosmitach?
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 15.03.2014, 08:01
Ja Smuda odejdzie dzięki xyz....,to starcę rezszte szacunku do Nich.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów