The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.03.2014, 23:24
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
http://www.krs-online.com.pl/przedsi...krs-81986.html

nie chcę się czepiać ale chyba finansuje to KRAKBET a nie sam Piotr Wawro. Fakt, może decyzje podejmować teoretycznie samodzielnie.

Nie rozumiem Twojego argumentu: "Niech sie zajma S.A i Bednarzem, a od TS-u sie odpie.rdolic bo oni nigdy temu klubowi nie pomogli, w przeciwienstwie do Roberta Szymanskiego czy Piotra Wawro."

Działanie Stowarzyszenia ma negatywny wpływ na działanie Wisła Kraków SA, jeżeli jest to ciało skoligacone z TS Wisła, to TS nie powinien nabierać wody w usta, bo to nie TVN kolego - nie wciśniesz ludziom ciemnoty, że TS to coś totalnie odrębnego i nie powinno być łączone z SA. Owszem formalnie to zupełnie inne podmioty, ale nie róbcie jaj. Zaraz zaczniecie .......ić, że prawdziwi kibice chodzą na TS a na SA same cioty.

Argumentacja, że ktoś finansuje klub jest mizerna. Ma go to rozgrzeszać? Jak łamie prawo lub jest o to podejrzany to sorry. Finansowanie klubu nie powinno być okolicznością łagodzącą.
Dura lex sed lex.
Powiedz, a ty komuś pomagasz, poswiecasz się dla kogoś lub coś finansujesz ? To czy żyjesz zgodnie z prawem mnie gówno obchodzi bo to twoje życie, chcę wiedzieć tylko czy Ty robisz coś tak mizernego dla kogoś?

SKWK robi to co musi a jeśli czegoś nie rozumiesz to oni robią to za Ciebie, bo taką mają rolę i od tego włąśnie są.
I nie masz racji, Wisła S.A i T.S Wisła to dwie różne sprawy.
Naszym klubem jest i zawsze będzie T.S Wisła Kraków a nie jakaś tam Wisła S.A bo ta jest spółka tylko zajmująująca się sekcją piłkarską z śmiesznym herbikiem którego a w sumie tylko tego właścicielem jest Cupiał.

Z jednym masz rację. Wydaje się być bardzo prawdopodobne, że pomału rodzi się pomysł powrotu sekcji piłkarskiej do TS Wisła i może to być całkiem fajny pomysł zważywszy na siłę naszych kibiców i ich zaplecze finansowe. A wtedy chyba wiadomo...na S.A przychodzić będą cioty a atmosfera będzie jak na A-klasie.

Myślę że z powodzeniem udało by się zacząć od czwartej ligi a frekwencja w sile 3-4 tys na Wawelu pozwoliła by myśleć o awansie juz w pierwszym roku występów.
Zero uzależnienia, długów, karierowiczów i najemników w władzach tylko musi być wodą na młyn.

Zdrowe zasady, Biała Gwiazda na piersi piłkarzy, ogromne zaplecze kibicowskie, tradycja, historia powinny wystarczyć dy w drugim sezonie pokusić się wynajem R22, na przemian z S.A oczywiście.
Tylko Gwiazdę na piersi z trykotów odbierzemy a resztę nich Cupiał z Bednarzem i Smudą sobie zatrzymają. Długi i te wszystkie sukcesy, tak na otarcie łez tych co tam zostaną , jebać to.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 12.03.2014, 23:40
Przecież ta ....a, która oczernia Pana Ludwika to jest z Łodzi, zachwyca się widzewskim charakterem...czego się po kimś takim można spodziewać...
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 13.03.2014, 00:40
Negacja Bednarza ma sens (kiedyś gdy odpowiadał za transfery, to własnych pomysłów dobrych nie miał), sponsorów nie przyciąga, sprawy prawne przegrywa, jest człowiekiem konfliktu, walczy bez sensu z tymi których już nie ma, w dodatku walczy równie bez sensu z całym SKWK, zamiast krytykować i zwalczać jedynie łamanie prawa, jego negacja jako prezesa ma swój sens, bo prezes klubu nie jest tylko od cięcia wydatków, ale też od zwiększania przychodów, od budowania dobrego klimatu wokół klubu, tego nasz prezio jednak nie potrafi.

Co do Smudy, to jego krytyka musi uwzględniać iż obiektywnie na tle Kulawika czy Probierza ma realne sukcesy, warto więc miarkować krytykę, bo tu o lepsze rozwiązania bynajmniej nie jest łatwo, jestem zwolennikiem tzw. opcji zagranicznej, w kwestii szkoleniowej zwłaszcza, ale dziś szanse na to są iluzoryczne. Niech tylko przypadkiem Smuda nie idzie śladami J.B. ..

Bednarz to zmienna stąd można go wymienić, Smuda niby też, ale z powodu braku lepszych alternatyw, lepszy rydz niż nic (np. kolejny Probierz) więc jakiś czas niech trwa, ale Cupiał to nieco inna historia. Okay, w perspektywie wielu dekad może i nic trwałego, ale współcześnie jeden z filarów Wisły, owszem tylko sekcji piłkarskiej, jednak ta jest w sumie najważniejsza, stąd walka z nim to nonsens, merytoryczna i życzliwa krytyka owszem, negacja to błąd, na który nas nie stać. Teraz nie stać.

I na koniec, fundamentem Wisły są kibice, bo dla nich to wszystko się kręci, dzielnie ich na lepszych i gorszych, jest z założenia szkodliwe. Miło by było zobaczyć innego prezesa Wisły współpracującego z SKWK, choć z nieco innym, zmienionym, bez szczeniackich wybryków z racami i z dopingiem bardziej na tak, niż na nie. Ot takie jest tu moje zdanie.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 13.03.2014, 00:46
Tak z przymrużeniem oka:
Jesteśmy chyba najbardziej oskarżonym klubem w Polsce:
Bogusław Cupiał - malwersacje
Tadeusz Czerwiński - KBP
Robert Sz. - KBP
Wesoły - Utrudnianie wykonywania działań policji
do tego dochodzi planowane:
370 zakazów stadionowych dla kibiców
i delegalizacja SKWK

Cała Wisła umoczona w problemy ale damy radę
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 13.03.2014, 01:23
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Naszym klubem jest i zawsze będzie T.S Wisła Kraków a nie jakaś tam Wisła S.A bo ta jest spółka tylko zajmująująca się sekcją piłkarską z śmiesznym herbikiem którego a w sumie tylko tego właścicielem jest Cupiał.
....
Tylko Gwiazdę na piersi z trykotów odbierzemy a resztę nich Cupiał z Bednarzem i Smudą sobie zatrzymają. Długi i te wszystkie sukcesy, tak na otarcie łez tych co tam zostaną , jebać to.
A w trakcie fet na Rynku śmieszny herbik nie przeszkadzał co? Dopiero teraz gdy zabrali zabawki (race) i nie pozwolą z nimi wchodzić do piaskownicy to wszystko jest be?
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Stary 13.03.2014, 03:54
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
A w trakcie fet na Rynku śmieszny herbik nie przeszkadzał co? Dopiero teraz gdy zabrali zabawki (race) i nie pozwolą z nimi wchodzić do piaskownicy to wszystko jest be?
Człowieku, nie mierz ludzi swoją miarą.

To że ten herbik jest dla mnie śmieszny nie oznacza że mi przeszkadza, jednak to wystarczyło by nie kupić meczówki od 2006r . Po prostu sie z nim nie identyfikuję i nigdy nie będę.

A ten tekst o racach tylko doskonale określa twoje niezrozumienie problemu. Mam na nie wyjebane jednak jeśli chłopakom zależy to ich popieram, choć rzucania nimi nie pochwalam.

Żaden milicyjny szmaciarz, pismak czy frajerski polityk nie bedzie mi mówił przy czym mam się czuć bezpiecznie a czego obawiać.. Jestem między swoimi więc nic mi nie grozi.

I tyle z mojej strony w kwesti rac
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 13.03.2014 o godz. 04:04.
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 13.03.2014, 08:03
Nie ma się o co kłócić.
ale idea od zera do bohatera (od IV ligi w górę) to lekka utopia.
Ja od dawna jestem za tym aby Cupiał dał sobie już spokój.
od Sharksika pachnie koniunkturalizmem...lekkim.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
kucharz_77
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 13.03.2014, 08:27
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Nie ma się o co kłócić.
ale idea od zera do bohatera (od IV ligi w górę) to lekka utopia.
Ja od dawna jestem za tym aby Cupiał dał sobie już spokój.
od Sharksika pachnie koniunkturalizmem...lekkim.
Dlaczego utopia? Lechii się udało, dlaczego nam by miało się nie udać? Myślę że wielu kibiców ma podobne przemyślenia do Sharksika.
Odpowiedz cytując
OSC.N.
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 13.03.2014, 08:48
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444...tml#LokKrakTxt

Jak ktoś nie chce wchodzić, to wklejam informacje, które do tej pory chyba w mediach się jeszcze nie pojawiały...

Cytat:
- Zabiegamy o to, by na czas trwania imprez masowych okolice stadionu Wisły, Cracovii i Hutnika były objęte zakazem używania materiałów pirotechnicznych. Dzięki takiej zmianie prawa lokalnego będziemy mogli skutecznie karać osoby, które ten zakaz złamią - deklaruje gen. Mariusz Dąbek, małopolski komendant policji.

Zielone światło dla tego pomysłu zamierza dać prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. - Panu prezydentowi się on spodobał i uważa go za sensowny. Gdy tylko dostanie dokładne plany od policji dotyczące obszaru, który miałby być objęty takim zakazem, przygotuje projekt uchwały pod obrady rady miasta - poinformowała rzeczniczka prezydenta Monika Chylaszek. Formalny wniosek policja wysłała już w środę po południu. Za tydzień zaopiniuje go miejska komisja praworządności.
Cytat:
Ponadto kierownictwo policji wynegocjowało z Wisłą Kraków lepsze warunki kontroli bezpieczeństwa na stadionie. - Na trybuny zostaną wprowadzeni funkcjonariusze operacyjni, a teren pod sektorem C będzie patrolowany przez umundurowanych policjantów - zaznacza gen. Dąbek. Na dodatek klub nie wyda już identyfikatorów upoważniających do przebywania na więcej niż jednej trybunie (do tej pory otrzymywała je grupa około 40 osób). Oprawę stadionową ma kontrolować klub.
A pojawiały się w tym temacie komentarze, że jak będzie się nagminnie korzystać z pirotechniki, to władze w końcu się ugną. Jak jednak można się było domyślać działania władz poszły w przeciwnym kierunku. Do tego tajniacy na trybunach i milicja pod sektorem C... Wygląda na to, że jak zwykle zaszkodziliśmy sobie sami. Chyba nie do końca o to chodziło...

pozdr
OSC.N.
BEZ PODPISU...
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 13.03.2014, 09:04
Lukasz napisał(a):Wyświetl post

Jak na prasę niedawno nam nieprzychylną IMHO znośnie.
Co jest znośne Z rzeczywistością zgadzają się chyba tylko nazwiska ludzi tam opisanych a jak czytam takie kwiatki:

Cytat:
Wawro nie stronił też od wybryków chuligańskich, uczestniczył w wielu rozróbach, choć były to inne czasy niż obecnie - do porachunków kibolskich nie używano maczet, ludzie nie ginęli na ulicach. "Ostry sprzęt" zaczął być używany, gdy rządy w tym środowisku przejęli na Wiśle "Sharksi", z "Miśkiem" na czele.
Cytat:
sekcji „Trenuj Sporty Walki”, która wzbudziła ogromne kontrowersje

Tak jakbym czytał wywiad z Putinem. Przestańcie wklejać na forum takie gówna, którymi anonimowi do tej pory dziennikarze chcą zabłysnąć.
Kontrowersje wzbudza u mnie otwarcie warzywniaka pod domem - przecież trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby takie rzeczy pisać już nie mówiąc o czytaniu i komentowaniu.
Ostatnio edytowane przez Kocur : 13.03.2014 o godz. 09:09.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 13.03.2014, 09:34
OSC.N. napisał(a):Wyświetl post
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,444...tml#LokKrakTxt

Jak ktoś nie chce wchodzić, to wklejam informacje, które do tej pory chyba w mediach się jeszcze nie pojawiały...

A pojawiały się w tym temacie komentarze, że jak będzie się nagminnie korzystać z pirotechniki, to władze w końcu się ugną. Jak jednak można się było domyślać działania władz poszły w przeciwnym kierunku. Do tego tajniacy na trybunach i milicja pod sektorem C... Wygląda na to, że jak zwykle zaszkodziliśmy sobie sami. Chyba nie do końca o to chodziło...

pozdr
OSC.N.
Myślę, że niektórym właśnie o to. Teraz wreszcie na całego zacznie się zabawa w "policjantów i ... kiboli" - pełne podstawy do jeszcze mocniejszej identyfikacji z wytęsknionym światem z za krat - policja pod sektorem, tajniacy między fanatykami - realna "wojna partyzancka", konspiracja na całego.
Takie specyficzne RPG
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 13.03.2014, 09:40
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Co jest znośne
Dobrze, nazwijmy rzeczy po imieniu - niesymetryczne, rażące czy stronnicze. generalnie 'niepozytywne'.

Natomiast moim zdaniem jest jakieś światełko w tunelu - jest to podsumowanie tego co do tej pory znalazło się w prasie. Pierwszy raz zadał sobie ktoś trud by przedstawić komukolwiek osoby o których się mówi - nie per 'bandyci' czy 'prezesi' ale przedstawić jakieś ich życiorysy. W porównaniu z tekstem w GW - przepaść. Jeśli mam wybierać spośród artykułów na ten temat które do tej pory pojawiły się w prasie wybieram ten. Innych, lepszych, nie znalazłem.

Jeśli masz jakiś rzetelniejszy przykład prasy na temat ostatnich zdarzeń (tylko nie wiślackiej czy kibicowskiej) - podrzuć. Z przyjemnością 'kliknę'.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 13.03.2014, 09:44
Nie można podrzucić rzetelniejszych przykładów, bo ich po prostu nie ma.
Dziennikarze prześcigają się, który napisze większe brednie na temat SKWK i TS Wisła.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 13.03.2014, 09:50
Odpowiedz sobie sam na pytanie jakiej informacji oczekujesz i poszukujesz?

1. Informacji o tym co się dzieje w klubie uzyskanej z pierwszej ręki np. podczas rozmów z różnymi ludźmi jutro na meczu koszykarek

2. Informacji o tym co się dzieje w klubie uzyskanej od dziennikarzy, który NIGDY nie byli na terenie TS Wisła (nie mówię już o jakimkolwiek wydarzeniu sportowym)

Jak ogólnie lubisz czytać to polecam "Pięcioksiąg Przygód Sokolego Oka" autorstwa Jamesa Fenimore Coopera. Dużo czytania i bardzo wciąga.

Ale jeśli nie lubisz książek a czytasz codzienne gazety to przynajmniej podchodź z dystansem do zawartych w nich informacji i nie doszukuj się w nich żadnej rzetelności.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 13.03.2014, 09:51
Dlatego jak ma być wyścig kliknięć, a będzie to wolę nabić temu który napisze najprzychylniej choć nieprzychylnie, najrzetelniej choć nierzetelnie lub najbardziej przyłoży się do tematu. Taka moja wizja sterowania kierunkiem pracy mediów. Ale oczywiście to moje prywatne zdanie - przepraszam, nie pomyślałem wrzucając tekst tutaj.

Edit:
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedz sobie sam na pytanie jakiej informacji oczekujesz i poszukujesz?.
Żadnej. J.w.

Edit 2:
OT:/
Dwa następne teksty DP: 'Zamiast chuliganów policja chce ukarać wszystkich kibiców Wisły" "Policja woli nagrywać niż interweniować"
Oba kpią z pomysłu delegalizacji SKWK i nieporadności policji. DP jest znacząco 'lepszy' niż GW.

Aby nie rozmywać - jest szansa że wszystko rozejdzie się po kościach, jeśli tylko nie będzie jakiejś następnej 'akcji'. W tekście DP:

Cytat:
Komentarza unika Jacek Bednarz, prezes piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA. - Wokół tej sprawy wszystko dzieje się bardzo szybko. Musimy spokojnie przeanalizować ostatnie wydarzenia - mówi za niego rzecznik Maksymilian Michalczak.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 13.03.2014 o godz. 10:36.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 13.03.2014, 10:35
Cytat:
Jaką rolę odgrywa „Misiek”
35-letni „Misiek”, nieformalny lider bojówkarzy Wisły nie zajmuje w klubie żadnej funkcji, ale ostatnio znowu zrobiło się o nim głośno. Jego nazwisko pojawiło się w kontekście założonej niedawno w TS Wisła sekcji „Trenuj Sporty Walki”, która wzbudziła ogromne kontrowersje. Wcześniej był znany z tego, że wykluczył piłkarzy Wisły z europejskich pucharów, gdy rzucił z trybun nożem w głowę włoskiego zawodnika (odsiedział za to ponad sześć lat), a w ubiegłym roku policja zatrzymała go za próbę kradzieży maczet w supermarkecie. Tajemnicą poliszynela jest, że to właśnie „Misiek” decyduje, kiedy na trybunach jest spokój i jakie działania podejmują „Sharksi”.
A może Cupiałowi się po prostu nie spodobało, ze ma przeznaczać 1zl od każdego biletu na akcje ludzi kolegujących się z "Miskiem" i kiedy zdał sobie z tego sprawę pojawiły się taki zapisy w umowie żeby cala sprawa upadla. I wcale nie ma się co dziwić bo gość naraził jego klub na potężne straty finansowe i wizerunkowe i nigdy nie dowiemy się co by było gdybyśmy rok później mogli zagrać w eliminacjach LM.
Tak sobie czytam jacy to prężeni biznesmeni działają w TS i SKWK wiec tym bardziej nie rozumiem po co wyciągano rękę po 1zl z Wisły Cupiała.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 13.03.2014, 10:49
Było wielokrotnie tłumaczone po co "wyciągano rękę" - widocznie masz problem z przyswajaniem pewnych informacji...
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Stary 13.03.2014, 11:11
Cytat:
Ponadto kierownictwo policji wynegocjowało z Wisłą Kraków lepsze warunki kontroli bezpieczeństwa na stadionie. - Na trybuny zostaną wprowadzeni funkcjonariusze operacyjni, a teren pod sektorem C będzie patrolowany przez umundurowanych policjantów - zaznacza gen. Dąbek. Na dodatek klub nie wyda już identyfikatorów upoważniających do przebywania na więcej niż jednej trybunie (do tej pory otrzymywała je grupa około 40 osób). Oprawę stadionową ma kontrolować klub.
Można powiedzieć, ze to powolny koniec ruchu kibicowskiego na stadionie. Scenariusz jak w "Skrzydlatych świniach" coraz bardzie realny.
Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Stary 13.03.2014, 11:25
O ku.rwa, czyli stadion przejmuje milicja, a na gniezdzie w sektorze C stać będzie umundurowany ochroniarz.
Za pierdnięcie zakaz stadionowy.

Takiej akcji jeszcze chyba żaden zarząd nie odjeba.ł. Życzę miłych wspomnień z meczów przy takiej otoczce

Misiek, Misiek.. "Taniec z Miśkiem", "Gotuj z Miśkiem", "Jak śpiewa Misiek".. mają kur.wy papier na niego? nie. To szukają ch.uja do dupy.
On pomaga TS Wisła i ch.uj im do tego.

W sekcji Trenuj Sporty Walki trenują dziewczynki, kobiety, dzieciaki.. ale oczywiscie najwiecej do gadania mają pseudo znawcy.
Ta sekcja niczym się nie rózni od sekcji boksu czy judo.
Jest w pełni legalna, Misiek prowadzi w pełni legalny interes i mogą naskoczyć.
Ostatnio edytowane przez element : 13.03.2014 o godz. 11:28.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
OSC.N.
Socios Wisła Kraków

Stary 13.03.2014, 11:27
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że niektórym właśnie o to. Teraz wreszcie na całego zacznie się zabawa w "policjantów i ... kiboli" - pełne podstawy do jeszcze mocniejszej identyfikacji z wytęsknionym światem z za krat - policja pod sektorem, tajniacy między fanatykami - realna "wojna partyzancka", konspiracja na całego.
Takie specyficzne RPG
Aż tak daleko bym się nie zapędzał z interpretacjami. Myślę, a przynajmniej chcę tak myśleć, że cele i zamierzenia osób odpowiedzialnych za ostatnie incydenty były jednak inne. Nie będę odbierał im tego, że zapewne w swoim mniemaniu chcieli działać dla dobra Wisły, co już pewnie wielokrotnie przy innych akcjach czynili. Po prostu może komuś zagotowała się głowa, ręka zadziałała szybciej niż umysł i wydarzyło się coś, czego konsekwencji te osoby nie przewidziały, być może z racji np. młodego wieku i związanego z tym braku wyobraźni...

Nie bardzo jestem sobie w stanie wyobrazić, że kogoś w jakikolwiek sposób związanego z ruchem kibicowskim będzie cieszyć obecność tajniaków na stadionie i umundurowanej policji pod sektorem oraz szczegółowa kontrola opraw, a w przyszłości może i dalsze ograniczenia swobód obywatelskich...

pozdr
OSC.N.
BEZ PODPISU...
Odpowiedz cytując
Babba
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 13.03.2014, 11:27
Żenada i skandal z tym wprowadzeniem niebieskich na stadion. Jak władze klubu mogły na to przystać. Nóż w plecy.
Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Stary 13.03.2014, 11:30
Bogusław Cupiał - oskarżony o przekręty na miliony złotych. Ale to Misiek jest zły, który o nic nie jest oskarżony i nawet policja przyznaje, że nie ma z nim żadnych problemów.

Hipokryci.

Trzymajmy sie z dala od SA i stadionu bo to co Bednarz z kolegami zaczął odpie.rdalać to początek lawiny.
Trzeba odczekać aż klub oczyści się ze zbędnego ścierwa.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 13.03.2014, 11:32
Cytat:
Sektor C już nigdy nie będzie taki sam
Ostatnio edytowane przez heoij : 13.03.2014 o godz. 11:45.
Odpowiedz cytując
OSC.N.
Socios Wisła Kraków

Stary 13.03.2014, 11:49
element napisał(a):Wyświetl post
Bogusław Cupiał - oskarżony o przekręty na miliony złotych (...)
Aż tak się nie rozpędzaj... Robert Sz. też jest oskarżony o przekręty na co najmniej setki tysięcy złotych...

Póki co prawomocnego wyroku nie ma ani w jednym, ani w drugim przypadku, więc jak to mówią - nie osądzaj, bo sam możesz zostać osądzonym...

Dajmy spokój zarówno Cupiałowi, Miśkowi, jak i byłemu już prezesowi SKWK, już wystarczy, że prasa ich wszystkich sama osądziła. Niech przynajmniej tutaj mają trochę spokoju...

pozdr
OSC.N.
BEZ PODPISU...
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 13.03.2014, 12:08
teraz wszystko zależy od Cupiała, albo rozpędzi to towarzystwo współpracy z POlicją, albo rozpocznie wojnę, która skończy sekcje piłki nożnej...niestety :( jest to przykre, ale dla pewnych wartości warto zaczynać wszystko od 4 - 6 ligi! Niech Bednarz czeka na rodziny z dziećmii, studentów w rurkach lub czytelników Gówna Wybiórczego...

jeśli sprawa rozwinie się tak jak to wszystko na to wskazuje, to moja noga na stadionie szybko nie postanie. Pomimo ważnego karnetu do końca sezonu... Nie chce się zastanawiać czy ktoś kto koło mnie stoi jest kibicem czy PSEM... Nie chce też dostać zarzutów karnych, wysokiego mandatu lub zakazu stadionowego za postawienie kubka w złym miejscu, stanie na swoim lub nieswoim miejscu, za przyśpiewke, itp...Przecież to jest kpina.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 13.03.2014 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 13.03.2014, 12:20
Przeciez konsekwencje wrzucania rac na murawe lub w szczegolnosci obrzucanie stadionu racami byly jasne do przewidzenia. Nie wiem skad to zdziwienie. To ze ktos sobie wymyslil ze jak bedzie rzucac racami to je zalegalizuja to nie znaczy ze doroslym swiecie tak się zalatwia takie sprawy.

Niestety, wszystko idzie w zla strone, ale przekrzykiwanie się kto zaczal (wedlug mnie wiecej w tym winy SKWK bo nawet jesli faktycznie Bednarz wytarl sobie morde szmata i wycofal się ze swoich postanowien to SKWK jednak rozpoczelo otwarta wojne, w dodatku lamiac prawo) nic w tej sytuacji nie da.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 13.03.2014, 12:23
a prawda taka że na dół C3 nigdy nie zejdą bo się boją.

Jak wyłowią to gościa który tak jak piszesz źle kubek postawił i później kubek zaatakował policjanta na służbie.

Już widzę te prowokacje "a teren pod sektorem C będzie patrolowany przez umundurowanych policjantów". To jest kpina! Czemu to ma służyć?

Czy jest jakaś gazeta która tych prężnych stróżów prawa zapyta gdzie są zatrzymani, rozpoznani lub cokolwiek z sobotniego wieczora? Na czym polegała całą ich praca skoro wiedzieli 3 godziny wcześniej a i tak do tego dopuścili? Po co im więcej uprawnień jak z dostępnych nie umieją korzystać... Może czas skończyć .......ić w gazetach jakieś smętne frazesy a zacząć pracować? Ja wiem że prościej dziennikarza znaleźć i dać mu trochę treści niż cokolwiek pożytecznego zrobić ale bądźmy poważni.

Najlepsza beka będzie z nich jak już będą na trybunie a piro i tak poleci To by było piękne
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Stary 13.03.2014, 12:38
No to Bednarz chyba wbił gwóżdz do trumny . Przynajmniej nie bedzie na Cupiała że zwija manele...

Ja ramię w ramie jestem w stanie iść z żydem przeciwko POlicji, natomiast stania obok nich sobie nawet niewyobrażam.

Klimat Bednarza to zdecydownanie nie mój świat, brzydzę sie takimi wartościami i nie będę dokładał się do zwalczania braci po szalu !

Ja ....a mam zasady panie szumowino Bednarz! Przyjdzie taki dzień że spakujemy do czarnego wora i wywieziemy na taczkach szkodnika .
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 13.03.2014 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując
OSC.N.
Socios Wisła Kraków

Stary 13.03.2014, 12:39
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Nie chce się zastanawiać czy ktoś kto koło mnie stoi jest kibicem czy PSEM...
Chociaż mam trochę odmienne zdanie w sprawie ostatnich wydarzeń, to tutaj muszę się zgodzić. Nie oszukujmy się, niewielu na stadionie może o sobie powiedzieć, że nigdy nie złamało regulaminu, właśnie choćby siadając na nie swoim miejscu, przeklinając, czy paląc papierosa. Już i tak po zamontowaniu kamer "Wielki Brat" cały czas patrzy, więc żadna to przyjemność, jak ktoś jeszcze będzie ci zaglądał przez ramię przez pełne 90 minut...

Jak chodzi o Cupiała, to spodziewam się, że jemu dotychczasowe działania Bednarza pasowały. Głownie mam tu na myśli kwestie cięcia kosztów i robienia za żywą tarczę przed związaną z tym krytyką. Myślę też, że Cupiał ma o ostatnich wydarzeniach zdanie oparte głównie na informacjach przekazywanych przez media oraz przedstawicieli Klubu, więc raczej trzyma stronę zarządu. Sądzę jednak, że Cupiałowi zależy przede wszystkim na spokoju. Po co komuś w jego wieku, z jego problemami zdrowotnymi (podobno), problemami skarbowymi, z jego majątkiem jakieś takie zawracanie dupy bzdurami, kiedy on ma na głowie grube miliony i odpowiedzialność za tysiące pracowników? Dlatego też, mimo, że przypuszczam - trzyma stronę obecnego Zarządu, to dla świętego spokoju poświęci w niedługim czasie Bednarza (Smudy bym się nie spodziewał, zwłaszcza jak zrobi wynik). Nie będzie to jednak w żaden sposób oznaczało podjęcia pertraktacji z kibicami, bo myślę, że patrząc na to co się dzieje on już nieraz ma tego dość i mówi do siebie "A na ch.uj mi to wszystko?"

pozdr
OSC.N.
Ostatnio edytowane przez OSC.N. : 13.03.2014 o godz. 12:42.
BEZ PODPISU...
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 13.03.2014, 12:52
nikt na c nie powinien chodzic zatem i zostawic psy samym sobie, a Bednarz moze sobie zrobic tam swoja loze honorowa.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów