The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.02.2014, 14:43
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
może i uważasz się za wielkiego prawicowca, ale w gruncie rzeczy myślisz kategoriami homo sovieticus.
Już Ci tłumaczyłem, że jest dysproporcja możliwości stosowania represji za nieprzestrzeganie prawa w stosunku Państwo - Obywatel - Państwo. Nie będę tego rozwijał, bo wyżej już to napisałem.
Skończmy juz ten temat bo widze, że zaczyna ci brakować argumentów i zaczynasz jakieś dziwne wycieczki.

PS. Masz racje, nie rzucam racami, jestem lewakiem.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 28.02.2014, 14:44
Cytat:
W związku z błędnymi doniesieniami pojawiającymi się w Internecie informujemy, iż niewpuszczenie na mecz z Ruchem Chorzów kibiców, którzy zasiedli podczas derbowego spotkania z Cracovią w sektorze C, wynika z decyzji Komisji Ligi o zamknięciu trybuny C.
Jak miło, że poinformowali... czy tam debile pracują?

Widzicie co robi poprawność polityczna i zamiast napisać wprost to piszą jakieś bzdury o bezpieczeństwie... normalnie łeb opada:
Cytat:
Sezon 2013/2014 przyniósł nam nie tylko reformę Ekstraklasy, priorytetem stało się bezpieczeństwo na arenach sportowych, wprowadzane są szybkie i zdecydowane działania w wypadku naruszenia obowiązujących na stadionach zasad, ale także prowadzony jest dialog, którego stronami są organy publiczne odpowiedzialne za bezpieczeństwo, Ekstraklasa SA oraz Kluby. Kluby nie istnieją bez kibiców, Biała Gwiazda, to my i Wy, Kibice. Jesteście więc uczestnikami dialogu, który trwa.
dialog? już widać do czego prowadzi nie odpalanie rac. Oni mają w dupie race. Zrobią wszystko, żeby ich pozycja negocjacyjna była silna, żeby je wyjebać, wykorzystując do tego takie narzędzia jak silę gwizdów mniej zagorzałych kibiców i przy ich aprobacie zdyskredytować wszystkie młyny w Polsce.

Należy odpalać co mecz aż do skutku! Żadnego dialogu na ich zasadach!

Wasiu napisał(a):Wyświetl post
A jaki był niby ten powód?
zostały rzucone na komendę to o czymś świadczy
Ostatnio edytowane przez palikot : 28.02.2014 o godz. 14:57.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 28.02.2014, 14:48
Proszę Państwa, nie ma co pier*olić. Trzeba przyjąć zakaz z pokorą, już wolę czasami zakazy niż nudę na trybunach.
Against modern football.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując
kucharz_77
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 28.02.2014, 14:48
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
Czemu sie dziwicie? Po co bylo rzucac race? czy ktos z C przemowil do rozsadku tym hojrakom co rzucali? Na pewno nie, zostali na pewno pochwaleni za "odwage". Takim rzucajacym spuscic lomot i by sie oduczyli. Wiem ze i tak bedziecie ich bronic.
Zapraszamy! Chłopaki pewnie już w portki narobili że chcesz ich bić. Nie ma problemu, przed meczem z Ruchem możesz podejść pod Wiślaków i spuścić łomot...
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 28.02.2014, 14:51
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Skończmy juz ten temat bo widze, że zaczyna ci brakować argumentów i zaczynasz jakieś dziwne wycieczki.

PS. Masz racje, nie rzucam racami, jestem lewakiem.
Ty dalej swoje. Sprowadzasz wszystko do rzucania racami, a czy ja rzucam ? Co ?
Nie, tłumacze Ci "hs", abyś samodzielnie myślał. I nie porównywał łamania prawa jakim jest zapalanie rac do łamania praw obywatelkich, które stoją zdecydowanie wyżej w hierarchi praw.

Nie mówiąc już, że wolność obywatelska, nie stosowanie odpowiedzialności zbiorowej i domniemanie niewinności powinno być podstawą państwa prawa, a nawet są to prawa podstawowe.

Nie brakuje mi argumentów, nie chce mi się juz tylko z Tobą dyskutować, ponieważ to jak rozmowa ze ścianą.
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 28.02.2014, 14:57
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem. Niestety nie odpowiem Ci na to pytanie. Nie jestem z UW. A jeden z ich członków podał taką informację do internetu.

Podobno klub nie wyraził na coś zgody i w odpowiedzi dostał odpowiedź, ze taka sytuacja ( z racami ) będzie miała miejsce.

A czy to miało jakiś związek z oprawą, transparentem czy czym innym tego juz nie wiem.
Genialne. Na złość mamie odmrożę sobie uszy w najczystszej postaci
.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 28.02.2014, 14:57
A ja powtórze jeszcze raz bo nie rozumiesz. Jak możesz mówić o działaniu zgodnie z prawem skoro sam twierdzisz, że nie ma co się nim za bardzo sugerować tylko trzeba myśleć własną głową co jest dobre, a co złe. Widocznie tam w KL uznali, że taka kara jest dobra. Tak jak ty uważasz, że race są dobre. Zdecyduj się czy prawo to prawo i należy się do niego stosować, a potem ucz innych takiego podejścia. Rozumiesz już o co mi chodzi?
Jeszcze jedna rzecz chciałem wyjaśnić z Tobą. My walczymy o swoje interesy, o to, żeby prawo było zmienione i działało na naszą korzyść wykorzystując do tego wszystkie narzędzia jakie mamy m.in wykorzystywanie luk prawnych
To samo robi Komisja Ligi dba o swoje interesy mając w dupie nasze.
Jedynie co nas łączy, to to, że jedna i druga strona ma prawo w dupie
Ale dysproporcja polega na tym, że skutki łamania prawa przez kibiców są niewspółmiernie niższe przy tym jak łamie je KL i wojewoda. na Legii gdzie zagrożenie było o wiele wiele wyższe i skutki były wyższe nie represjonuje kibiców z Żylety. A czemu? Bo Żyleta ma lepszą pozycję negocjacyjną i od razu byłaby burza. My musimy iść jak Żyleta! Twarde działania a nie dochodzenie sprawiedliwości i moralności Domin_Czyżyny czy twojej. KL i wojewoda ma w dupie sprawiedliwość a wy się przejmujecie że ktoś na forum mało spójnie pisze...
Albo wojna albo nas usadzą grzecznie na krzesełkach. Wasz wybór
Ostatnio edytowane przez palikot : 28.02.2014 o godz. 14:59.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 28.02.2014, 15:00
Ty dalej swoje. Sprowadzasz wszystko do rzucania racami, a czy ja rzucam ? Co ?
Nie, tłumacze Ci "hs", abyś samodzielnie myślał. I nie porównywał łamania prawa jakim jest zapalanie rac do łamania praw obywatelkich, które stoją zdecydowanie wyżej w hierarchi praw.

Nie mówiąc już, że wolność obywatelska, nie stosowanie odpowiedzialności zbiorowej i domniemanie niewinności powinno być podstawą państwa prawa, a nawet są to prawa podstawowe.

Nie brakuje mi argumentów, nie chce mi się juz tylko z Tobą dyskutować, ponieważ to jak rozmowa ze ścianą.
Masz racje, bardzo prawicowe jest rozróżnianie prawa na prawo ważne i mniej ważne. Pod tym względem to faktycznie też nie jestem prawicowy.

z poważaniem,
hs

palikot napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jedna rzecz chciałem wyjaśnić z Tobą. My walczymy o swoje interesy, o to, żeby prawo było zmienione i działało na naszą korzyść wykorzystując do tego wszystkie narzędzia jakie mamy m.in wykorzystywanie luk prawnych
To samo robi Komisja Ligi dba o swoje interesy mając w dupie nasze.
Jedynie co nas łączy, to to, że jedna i druga strona ma prawo w dupie
Ale dysproporcja polega na tym, że skutki łamania prawa przez kibiców są niewspółmiernie niższe przy tym jak łamie je KL i wojewoda. na Legii gdzie zagrożenie było o wiele wiele wyższe i skutki były wyższe nie represjonuje kibiców z Żylety. A czemu? Bo Żyleta ma lepszą pozycję negocjacyjną i od razu byłaby burza. My musimy iść jak Żyleta! Twarde działania a nie dochodzenie sprawiedliwości i moralności Domin_Czyżyny czy twojej. KL i wojewoda ma w dupie sprawiedliwość a wy się przejmujecie że ktoś na forum mało spójnie pisze...
Albo wojna albo nas usadzą grzecznie na krzesełkach. Wasz wybór
W końcu jakaś szczera odpowiedź, a nie robienie z siebie świętego męczennika, który walczy z całym światem. Problem, że według mnie walka o zmianę prawa (potrzebną zmianę prawa) powinna odbywać się w całkiem inny sposób, ale to temat na całkiem inną dyskusje.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 28.02.2014 o godz. 15:04.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 28.02.2014, 15:05
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedź leży w następnym poście.

Jeszcze jedna rzecz chciałem wyjaśnić z Tobą. My walczymy o swoje interesy, o to, żeby prawo było zmienione i działało na naszą korzyść
Against modern football!!!
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 28.02.2014, 15:12
Masz racje, bardzo prawicowe jest rozróżnianie prawa na prawo ważne i mniej ważne. Pod tym względem to faktycznie też nie jestem prawicowy.

z poważaniem,
hs
to nie kwestia prawicowości lub nie. To kwestia myślenia... Jeśli przyjmujesz wszystko bez zastanowienia, wszelkie nakazy i zakazy to wynika, że jesteś hs.

I tak są przepisy prawa ważniejsze i mniej ważne. Prawna ochrona życia, podstawowe prawa człowieka są ważniejsze od np. nakazu pozbierania kupy po swoim pupilu, zakazie plucia na chodnik, czy zakazie odpalania kilku świecidełek na meczu. Myślę, że te trzy przepisy mają taki sam "ciężar gatunkowy".

Pozdrawiam,
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.02.2014 o godz. 15:16.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 28.02.2014, 15:17

W końcu jakaś szczera odpowiedź, a nie robienie z siebie świętego męczennika, który walczy z całym światem. Problem, że według mnie walka o zmianę prawa (potrzebną zmianę prawa) powinna odbywać się w całkiem inny sposób, ale to temat na całkiem inną dyskusje.
KL i kluby też robią z siebie męczenników, bo niby jakieś pieniądze tracą i wizerunek itd przez tych bandytów kiboli którzy odpalając racę stanowią zagrożenie lawinowe 5 stopnia w górach. Wojna to wojna na wszystkich frontach - takie są zasady. Tak samo jak na forum Legii ostatnio miała miejsce z sąsiadką
Fakt walka o zmianę prawa może przybrać różną formę. Tylko zastanówmy się, czy to co robimy do tej pory jest skuteczne. Bo na przykład nieodpalanie rac do ich zalegalizowania zupełnie nie prowadzi, jeśli walczymy o to ze stroną, której kompletnie one nie są na rękę. Tutaj działamy na ich korzyść
Tak samo czy skuteczne jest jak KL łamie szereg ustaw czy rząd pryzmując niekonstytucyjną ustawę dajemy im możliwość żeby uszło im to na sucho?
Ostatnio edytowane przez palikot : 28.02.2014 o godz. 15:19.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 28.02.2014, 15:27
KL i kluby też robią z siebie męczenników, bo niby jakieś pieniądze tracą i wizerunek itd przez tych bandytów kiboli którzy odpalając racę stanowią zagrożenie lawinowe 5 stopnia w górach. Wojna to wojna na wszystkich frontach - takie są zasady. Tak samo jak na forum Legii ostatnio miała miejsce z sąsiadką
Fakt walka o zmianę prawa może przybrać różną formę. Tylko zastanówmy się, czy to co robimy do tej pory jest skuteczne. Bo na przykład nieodpalanie rac do ich zalegalizowania zupełnie nie prowadzi, jeśli walczymy o to ze stroną, której kompletnie one nie są na rękę. Tutaj działamy na ich korzyść
Tak samo czy skuteczne jest jak KL łamie szereg ustaw czy rząd pryzmując niekonstytucyjną ustawę dajemy im możliwość żeby uszło im to na sucho?
Błędne myślenie, że race są nie na rękę Komisji Ligi. Wręcz przeciwnie, oni się cieszą, że ktoś je odpali, bo to przecież jest dla nich dodatkowa kasa. Czyż nie? A nawet jak się teoretycznie coś kiedyś komuś stanie to oni umyją ręce, że przecież oni mówili itd.

Jaki oni mają interes w tym, żeby te race zalegalizować? Kibice i tak się nie przejmują przepisami i odpalają race (czyli ubarwiają "widowiska" piłkarskie), a oni w przypadku legalizacji nie będą na tym zarabiać. Proste.

Według mnie to powinno iść w drugą stronę. Otóż, zaprzestać odpalania rac (rok, dwa lata), a później sprowokować dyskusje na różnych forach jak bardzo ich brakuje na stadionach i wtedy lobbować zmianę ustawy. Ale to tylko utopia, która się nigdy nie przydarzy.

to nie kwestia prawicowości lub nie. To kwestia myślenia... Jeśli przyjmujesz wszystko bez zastanowienia, wszelkie nakazy i zakazy to wynika, że jesteś hs.

I tak są przepisy prawa ważniejsze i mniej ważne. Prawna ochrona życia, podstawowe prawa człowieka są ważniejsze od np. nakazu pozbierania kupy po swoim pupilu, zakazie plucia na chodnik, czy zakazie odpalania kilku świecidełek na meczu. Myślę, że te trzy przepisy mają taki sam "ciężar gatunkowy".

Pozdrawiam,
Oczywiście, że nie mają. Tyle że ciężar gatunkowy jest definiowany przez karę, a nie przez przyzwolenie do jego łamania.

Prawo to dalej prawo.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 28.02.2014 o godz. 15:30.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 28.02.2014, 15:31
Błędne myślenie, że race są nie na rękę Komisji Ligi. Wręcz przeciwnie, oni się cieszą, że ktoś je odpali, bo to przecież jest dla nich dodatkowa kasa. Czyż nie? A nawet jak się teoretycznie coś kiedyś komuś stanie to oni umyją ręce, że przecież oni mówili itd.

Jaki oni mają interes w tym, żeby te race zalegalizować? Kibice i tak się nie przejmują przepisami i odpalają race (czyli ubarwiają "widowiska" piłkarskie), a oni w przypadku legalizacji nie będą na tym zarabiać. Proste.

Według mnie to powinno iść w drugą stronę. Otóż, zaprzestać odpalania rac (rok, dwa lata), a później sprowokować dyskusje na różnych forach jak bardzo ich brakuje na stadionach i wtedy lobbować zmianę ustawy. Ale to tylko utopia, która się nigdy nie przydarzy.
Trzeba było robić na całą Polskę protest - puste stadiony.
Zaczęliby liczyć straty na każdym froncie, na czele z wpływami z telewizji to wszyscy poszli by po rozum do głowy. Politycy, Komisje, kluby. A tak ultrasami się wyciera mordę dalej.

Pozwolę sobie przekleić post z innego forum niejakiego JacobCFC
bo w kilku dosadnych zdaniach dobrze niektórym odpowiedział.

Cytat:
Na wasz ból dupy jest jedno proste rozwiązanie- od meczu z Zawiszą, nie kupujcie biletów na Nasz sektor. Jak wszyscy śpiewali sąsiadka ka sąsiadka es, to byłą fajna zabawa, jak były oprawy, to sikaliście w majty z wrażenia, nie mówiąc już o motywie z koszulkami (chociaż przed meczem był wielki płacz, że jak to na czarno, nasz kolor to czerwony)
Jak się czyta posty na wszystkich forach, to jedyne co pozostaje, to chwycić się za głowę.
SKWK, UW - złe bo poleciały race
zbiórki - złe bo pieniądze idą do chuliganów
klub - zły bo przecież nic nie zrobiłem, a nie mogę kupić biletu na inną trybunę.

Zanim coś napiszecie, pomyślcie, że kluby, a przede wszystkim KIBICE w chwili obecnej dla wszystkich komisji, pzpn i innych organów nic nie znaczą. Chociaż Boniek obiecywał cuda, wyszło jak zwykle- chuja robi.

Na razie radze powstrzymać zbędne emocje i poczekać na odpowiednie stanowisko Stowarzyszenia.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 28.02.2014 o godz. 15:38.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 28.02.2014, 16:01

Oczywiście, że nie mają. Tyle że ciężar gatunkowy jest definiowany przez karę, a nie przez przyzwolenie do jego łamania.

Prawo to dalej prawo.
Parafrazując "Dura lex, sed lex!" Można Twoje podejście określić: "Głupie prawo, ale prawo!". Prawo nie zwalnia od myślenia, prawo powinno być też sprawiedliwe i zdroworozsądkowe.

mandat za nieposprzątnie po psie: 50 - 500 zł
mandat za splunięcie na chodnik: 50 - 500 zł
odpalenie racy: do 5 lat więzienia, 2 tysiące mandatu + 2 lata zakazu stadionowego
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.02.2014 o godz. 16:10.
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 28.02.2014, 16:07
A jakie umocowanie prawne ma prezes Biszof na decydowanie czy Kibic X może wejść na mecz czy też nie może ?

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
nemox007
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 28.02.2014, 16:09
Trochę dziwna decyzja. Ale mam wrażenie że gdyby klub mógł skierować kibiców na inny sektor to tak by było. W każdym razie trzeba się przygotować na Januszowy doping....
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 28.02.2014, 16:19
Jak dla mnie decyzja nie jest dziwna tylko totalnie kuriozalna. Pełna hiporyzja w wykonaniu władz ekstraklasy. Ot taki wywiad o jakże aktualnym tytule: Prezes Ekstraklasy SA: Zamykanie stadionów to tani populizm http://www.przegladsportowy.pl/pilka...504,1,381.html
Jak rozumiem stanowisko klubu jest on gotowy na rekompensatę dla karnetowców skoro już o tym piszę. W sumie jest to w pełni zgodne z logiką umowy jaką jest karnet, ale coś mi śmierdzi. Wynika jakby bardziej im się opłacało oddać 40 -50 tysięcy złotych niż zamykać cały stadion... ale to już takie własne teorie spisowe

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 28.02.2014, 17:52
Podobno oprócz zamknięcia sektora C, 25 tys. zł kary za race na Derbach:

http://www.wislaportal.pl/26557,25_t...a_derbach.html
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.02.2014 o godz. 18:22.
Odpowiedz cytując
Bogdan81
Member

Od: 08.2011

Stary 28.02.2014, 19:26
Oryginalna kara. Im nie chodzi o race, tylko o Armani Jeans. Tak jak my nie powiemy co to znaczy, tak oni nie powiedzą czemu tak ostro.

Już lepiej byłoby jakby w ....u zamknęli cały stadion. Znowu nastąpi podział i o to im chodziło.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 28.02.2014, 21:27
Jak Ty porownujesz poświęcenie ultrasow na przestrzeni lat i walke o swoje do pedalstwa i lewactwa to mówię Ci stanowcze ch... Ci w dupe.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 01.03.2014, 08:02
raindog napisał(a):Wyświetl post
Czyli jednak miałem rację...
Gówno masz, a nie rację.
Odpowiedz cytując
GrzegorzTS
Member

Od: 09.2012

Stary 01.03.2014, 11:51
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Podobno oprócz zamknięcia sektora C, 25 tys. zł kary za race na Derbach:

http://www.wislaportal.pl/26557,25_t...a_derbach.html
Niech teraz skwk zapłaci kare ,czas skończyć z odpowiedzialnością klubu za wybryki idiotów którzy chcąc zaistnieć w portalach kibolskich odpalają race a nastepnie jarają się,że napisano o nich w jakimś śmiesznym podsumowaniu kibolskim.
Klub zachował się fair poszedł na układ z skwk jakiś czas temu a oni sami prowokują konflikt.Zobaczcie sobie na ich forum jak GJ z skwk wczoraj podjudzał ludzi na klub ,a gdy okazuje się,że decyzje o zakazie na Ruch podjeła komisja ligi to teraz wymyśla inne bajki aby tylko na klub najeżdzać .Na Smude Bednarza najeżdza mimo,że robią kawał dobrej roboty.Twierdzi,że klub w dupie ma kibiców mimo,że nie ma podstaw aby takie osądy wydawać i jeszcze teksty,że to tylko wierzchołek góry lodowej.Ewidentnie zaczynają się najazdy na klub z ich strony,przypominam,że ten GJ nie jest zwykłym kibolem a nalezy do skwk więc pisze na forum w imieniu skwk.
Ostatnio edytowane przez GrzegorzTS : 01.03.2014 o godz. 11:59.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 01.03.2014, 14:11
GrzegorzTS napisał(a):Wyświetl post
Niech teraz skwk zapłaci kare ,czas skończyć z odpowiedzialnością klubu za wybryki idiotów którzy chcąc zaistnieć w portalach kibolskich odpalają race a nastepnie jarają się,że napisano o nich w jakimś śmiesznym podsumowaniu kibolskim.
Klub zachował się fair poszedł na układ z skwk jakiś czas temu a oni sami prowokują konflikt.Zobaczcie sobie na ich forum jak GJ z skwk wczoraj podjudzał ludzi na klub ,a gdy okazuje się,że decyzje o zakazie na Ruch podjeła komisja ligi to teraz wymyśla inne bajki aby tylko na klub najeżdzać .Na Smude Bednarza najeżdza mimo,że robią kawał dobrej roboty.Twierdzi,że klub w dupie ma kibiców mimo,że nie ma podstaw aby takie osądy wydawać i jeszcze teksty,że to tylko wierzchołek góry lodowej.Ewidentnie zaczynają się najazdy na klub z ich strony,przypominam,że ten GJ nie jest zwykłym kibolem a nalezy do skwk więc pisze na forum w imieniu skwk.
1)A czemu w ogóle ktokolwiek ma płacić jakieś kary?
2)A skąd ty znasz relacje klubu z SKWK? Jesteś z zarządu, uczestniczysz w spotkaniach i rozmowach, kontaktujesz się z nimi telefonicznie, żeby coś wiedzieć na ten temat? Czy twoja opinia jest kolejna z cyklu: "wydaje mi się", "myślę, że", "wszystko wskazuje na to, że" lub "jestem mistrzem przepowiedni"... hmm

raindog napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że niektórzy woleliby, żeby zamknięty został cały stadion... Brak słów.

BTW - rzucanie racami na płytę boiska, tak by klub, któremu się ponoć kibicuje za to zapłacił - istota prawicowego buntu.

To już bardziej pasuje to do pedalstwa w stylu lewactwa - coś ala - pomagamy ludziom, ale nie za swoje pieniądze.
Lubię takich, którzy mają błęde poczucie że są niemiłosiernie zabawni, racząc nas swoją niebywałą fantazją w wysuwaniu analogii
Ostatnio edytowane przez palikot : 01.03.2014 o godz. 14:18.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 01.03.2014, 14:17
Wie ktoś kiedy bedzie można kupić karnet?
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 01.03.2014, 16:07
Patryjoci

Świetna wiadomość na miły początek weekendu.

Swoją drogą, jeśli komuś przykro z powodu straconych pieniążków: WISŁAZWE się deklarował, że chętnie odda

Podaj numer konta, wylicz ile dokładnie mam Ci przeleć i bądź zadowolony.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 04.03.2014, 11:46
Karnety i bilety na Ruch do kupienia.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2011

Stary 04.03.2014, 13:05
GDZIE mogę kupić

Cytat:
Twoje konto jest zablokowane! Zakup biletów nie jest możliwy !
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 04.03.2014, 15:25
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
GDZIE mogę kupić
Zapewne byłeś na Derbach na C
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 06.03.2014, 01:09
liczy ktoś ile poszło biletów na ruch?
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 06.03.2014, 06:25
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
liczy ktoś ile poszło biletów na ruch?

Z szumnych zapowiedzi jakie się tu pojawiały to myśle że pójdzie te 23 tysiące.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów