The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
flamengista
Piknik

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.01.2012, 19:51
Akurat mam głęboko w poważaniu, co się o mnie sądzi - szczególnie na forum internetowym.

Więc jeśli chcecie sobie poużywać, nie ma sprawy. Natomiast zgody na obrażanie w innych wątkach i przede wszystkim innych forumowiczów nie będzie.

PS. jędrek&felipe - uprzejmości wymieniajcie na pw, a nie w tym wątku.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
spartan
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.01.2012, 20:30
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Akurat mam głęboko w poważaniu, co się o mnie sądzi - szczególnie na forum internetowym.
Purpura zobowiązuje i czerwień pod nickiem też powinna więc jeśli masz w "poważaniu" co się o moderatorach sądzi to proponuję długie wakacje od forum. Skacze ciśnienie - idź na spacer, kłopoty z nadmiarem asertywności - podnieś sobie poziom serotoniny bo jesteś oceniany i przez takie tandetne teksty wystawiasz opinię o reszcie.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 31.01.2012, 00:05
Nie ma obowiązku bycia moderatorem, a jesli jeszcze jest się modem słabym, ba żałosnym, to chyba tylko rozje.bane ego i brak akceptacji na innych frontach powoduje usilne trzymanie się "stołka".
Zrozum flamengisto, jestes najbardziej żałosnym i robiącym z siebie pośmiewisko modem na tym forum i dziwię się rav'owi że zgadza się na takiego dziwoląga. Najgorsze jest to że bierzesz się za moderowanie tematów kibicowskich, a w tym jestes akurat zerem.

Proponuję, zostaw to na czym się kompletnie nie znasz (moderowanie) i wszyscy bedą szczęsliwi. Userzy bo wróci normalność i ty, bo twoje własne ego nie roz.......i ci psychy.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 31.01.2012, 07:47
Ależ drogi gigancie - nie ma sprawy. Rozumiem, że twój post jest publiczną deklaracją do podjęcia odpowiedzialnej funkcji moderatora w moje miejsce.

Bardzo się ciesze - jeśli podtrzymasz tą deklarację możemy się spokojnie zamienić funkcjami, ja nie muszę "usilnie trzymać się stołka". Pokaż, ile dla ciebie znaczy to forum i ile możesz poświęcić swojego prywatnego czasu na pracę społeczną.

Powtarzam: narzekać każdy umie, tylko robić nie ma komu.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Stary 31.01.2012, 10:59
Nie, mój post był tylko apelem do Ciebie. Ja się nie nadaję na moda bo zdarza mi się wypić nieco więcej i wszystkich bym pobanował, oprócz znajomych, kolegów i pewnej kolezanki.
Łączą nas tylko dwie rzeczy, obaj kibicujemy Wisle (chociaż co do Ciebie mam czasami wątpliwości) i obaj nie nadajemy się na moderatorów.

Koniec prywaty.
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
AntyDrozd
Banita

Od: 04.2011

Stary 31.01.2012, 11:42
Flamengista sie nie nadaje na moda..popieram w 100%-ach.Nie raz pokazał ,że własne problemy można wyładować dając komuś bana.Jeżeli czujesz sie tak nieszczesliwym poswiecajac prywatny czas na "moderowanie" to zrob przysługe światu i odejdz bo przesadzasz
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 31.01.2012, 18:28
Dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałem. Srutu-tutu, nie mam czasu i ochoty. Twoje wątpliwości mało mnie obchodzą, choć umówmy się - to co piszesz, jest subtelniejszą formą chamstwa prezentowanego przez poprzednika. [koniec prywaty]

Cały problem zaczął się od tego, że niektórzy starsi stażem forumowicze uważają, że z tego właśnie stażu na tym forum więcej im wolno. No i jak Jędrek dostał karteczkę za wyzywanie od debili, to skoczyło ciśnienie. Sam zaczął awanturę w tym wątku, no i doczekał się riposty. W ramach regulaminu: przecież ja nie wypisuję żadnych inwektyw, on sam je dostarczył.

Otóż piszę: nie ma równych i równiejszych. Regulamin dotyczy zarówno dzieci neostrady, jak i starych kibiców. A jak się komuś nie podoba, niech pisze odwołanie do Rava. Jak ktoś twierdzi, że ja lub inny moderator łamią regulamin - podobnie.

A moderator nie jest od lubienia/nielubienia, tylko od sprzątania.
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Stary 31.01.2012, 18:32
flamengista zlituj, wyobrazasz sobie zeby dowolny polityk, dyrektor czy np. (jesli chcesz funkcje sprawowana bez wynagrodzenia) Ochojska lub Owsiak na krytyke odpowiadaja "tak? to prosze, pan od teraz robisz a ja sobie popatrze jak taki jestes madry". to zadna argumentacja.
jest krytyka, widocznie cos w tym musi byc i przyjmij ja do wiadomosci. kazdy byl krytykowany, ja rowniez i pewne swoje postawy zmienilem, przynajmniej sprobowalem. no chyba ze prezentujesz postawe "wszyscy musza sie mylic bo przeciez chce dobrze". moze i chcesz, tylko ze inaczej to dobro rozumiesz. ze nie czujesz klimatow kibicowskich to jest dla wszystkich oczywiste, przypuszczam ze wlacznie z toba samym. wyobrazasz sobie na forum o samochodach w roli moda goscia ktory zna sie tylko na karoseriach a nie ma zbytniego pojecia o silnikach czy tez rajdach samochodowych?
po prostu, moderuj tematy o wynikach meczow, o transferach itp. w kibicowskie nie wnikaj z pozytkiem dla wszystkich.

mowisz ze nie ma rownych i rowniejszych. a wlasnie myk polega na tym ze wsrod kibicow niektorym wolno wiecej niz innym. porownalbym to do relacji w wojsku gdzie starsi stazem i wyzsi ranga moga wiecej niz niekumate koty. z uwagi na doswiadczenie, na staż, na wiedze, na znajomosc panujacych w srodowisku regul i wiele innych. powinienes tez to w koncu pojac.
general nazywajacy kaprala debilem to nie to samo co kapral wyzywajacy geberala.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 31.01.2012 o godz. 18:35.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 31.01.2012, 18:37
Ale o czym ty piszesz? Jakie tematy kibicowskie ja moderuję? Na ABG zaglądnąłem ostatni raz może 2 miesiące temu (nawet nie wiem, czy pokój dalej istnieje). Wątek o kibicowaniu na polskich stadionach w hyde-parku to też nie moja domena. Jakbyś nie wiedział, mamy odpowiedni podział ról wśród modów i ja sam zabiegałem o to, by tematów kibicowskich nie moderować.

W związku z powyższym jestem zdumiony, że zarzuca mi się robienie czegoś, czego nie robię.

PS. odnoszę wrażenie, że sam nie przeglądasz forum dość dokładnie i stąd takie (mylne?) opinie.
Odpowiedz cytując
AntyDrozd
Banita

Stary 31.01.2012, 18:44
Dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałem. Srutu-tutu, nie mam czasu i ochoty. Twoje wątpliwości mało mnie obchodzą, choć umówmy się - to co piszesz, jest subtelniejszą formą chamstwa prezentowanego przez poprzednika. [koniec prywaty]

Cały problem zaczął się od tego, że niektórzy starsi stażem forumowicze uważają, że z tego właśnie stażu na tym forum więcej im wolno. No i jak Jędrek dostał karteczkę za wyzywanie od debili, to skoczyło ciśnienie. Sam zaczął awanturę w tym wątku, no i doczekał się riposty. W ramach regulaminu: przecież ja nie wypisuję żadnych inwektyw, on sam je dostarczył.

Otóż piszę: nie ma równych i równiejszych. Regulamin dotyczy zarówno dzieci neostrady, jak i starych kibiców. A jak się komuś nie podoba, niech pisze odwołanie do Rava. Jak ktoś twierdzi, że ja lub inny moderator łamią regulamin - podobnie.

A moderator nie jest od lubienia/nielubienia, tylko od sprzątania.
No ja właśnie podsumowałem Twoje "sprzątanie" bo dałeś mi (a jak nie Ty to i tak Twoja wina) bana za to że przed świetami afiszowałem się ze swoją nienawiścią..ani nikomu nie ubliżałem a na-pewno nie żadnemu forumowiczowi.To co mam udawać grzecznego żeby Ci nie podpaść ? Mogę sobie być Adolfem Hitlerem i wyrażać swoje poglądy dopóki nikomu nie ubliżam ani nie łamie regulaminu który i tak jest złamany punktem 23 ,ale Ty tego nie pojmujesz że ludzie sie od siebie różnią dlatego sie nie nadajesz, nikt Cie tu nie lubi ale to nie powód żeby bany rozdawać i karteczki jakieś śmieszne
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 31.01.2012, 18:47
AntyDrozd: nie pamiętam tej sprawy, w dodatku jeśli zarzut to konkretny.

"nikt cię tu nie lubi" - powaliłeś mnie tym argumentem.
Odpowiedz cytując
AntyDrozd
Banita

Stary 31.01.2012, 18:50
AntyDrozd: nie pamiętam tej sprawy, w dodatku jeśli zarzut to konkretny.

"nikt cię tu nie lubi" - powaliłeś mnie tym argumentem.
Przed świetami napisaeś mi żebym odpoczął to moze mi przejdzie nienawiść..no powód Mega..to co mam wszystkich kochać?
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 31.01.2012, 20:53
Padło hasło tematy kibicowskie...

Więc, poczułem się wezwany do tablicy, otóż za dział ABG odpowiadam ja i nie ma się co z tym kryć. Tak jest i już. Faktycznie, czasem zdarza się, że w niektórych działach w pokoju Armia Białej Gwiazdy zrobi się burdel, staram się na bieżąco to monitorować i reagować, jednak nie zawsze jestem w danym momencie dostępny na forum i nie mogę zareagować.

Staram się w wolnej chwili wszystkie te tematy przeglądać i moderować. Jednak nie tylko ja, jestem odpowiedzialny za ten burdel w tematach a także niektórzy użytkownicy, którzy za przeproszeniem pieprzą w klawiaturę, siejąc nie potrzebną propagandę i napinkę. I wtedy nagle pojawia się stado kumatych użytkowników, którzy zamiast ewentualnie raz a porządnie zwrócić uwagę, lub podesłać link to woli jeszcze podgrzać atmosferę na dwie strony i hulaj dusza piekła nie ma! - a potem wina moderatora...

Jeżeli, ktoś ma jakieś krytyczne uwagi względem mojej pracy, zarzuty czy coś. Proszę pisać śmiało.
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 31.01.2012, 22:02
[...]Cały problem zaczął się od tego, że niektórzy starsi stażem forumowicze uważają, że z tego właśnie stażu na tym forum więcej im wolno. No i jak Jędrek dostał karteczkę za wyzywanie od debili, to skoczyło ciśnienie. Sam zaczął awanturę w tym wątku, no i doczekał się riposty. W ramach regulaminu: przecież ja nie wypisuję żadnych inwektyw, on sam je dostarczył.[...]
Cóż widząc jak wycinasz niewygodną dla siebie polemikę miałem się już nie wypowiadać w tym temacie, ale czuję się niejako "wywołany do tablicy". Otóż osobnik którego poziom wypowiedzi opisałem zgodnie z rzeczywistością raczył był rzucić oszczerstwem wobec Osoby już nie żyjącej nie mogącej się bronić. Wcześniej i później rozmywał temat i trollował bez jakichkolwiek konsekwencji. Jedyną formą reakcji jaką przedsięwziąłeś było wycięcie mojego posta z jednoczesnym udzieleniem mi ostrzeżenia, pozostawiając zarazem post z oszczerstwem zamieszczonym przez rzeczonego AS82.
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...=8279&page=508
post nr 15228

Dalej mr "elegancji" zarzucasz mi brak kultury osobistej itp. powołując się na... literówkę, którą rzeczywiście przytrafiło mi się popełnić za co zresztą przeprosiłem (pomimo wrodzonego chamstwa). Odpowiedzią było przycięcie mojej wypowiedzi, tak by zmienić jej kontekst by pasowała do Twojej tezy... metoda niczym z Radia Erewań, a raczej żałosny poziom przedszkola. Moją odpowiedź rzecz jasna wyciąłeś. Pomimo tego, że ani nie było tam żadnych obraźliwych (niezależnie czy prawdziwych czy nie) stwierdzeń.

[...]Otóż piszę: nie ma równych i równiejszych. Regulamin dotyczy zarówno dzieci neostrady, jak i starych kibiców. A jak się komuś nie podoba, niech pisze odwołanie do Rava. Jak ktoś twierdzi, że ja lub inny moderator łamią regulamin - podobnie.[...]
Otóż właśnie mylisz się, gdybyś traktował równomiernie wszystkich użytkowników typ o którym wspomniałem miałby już dawno dożywotniego bana za recydywę, dublowanie konta, rozmywanie, trollowanie, oszczerstwa itp. itd. do wyboru do koloru. A ja mógłbym się wówczas powstrzymać od stwierdzenia faktu, iż jest debilem.

Edit. Jak już wspomniałem wszelka polemika z Tobą mija się z celem. Piszesz o czytaniu netykiety kiedy sam z nią jesteś mocno na bakier o czym wyżej już pisałem. Poza tym jak już wspomniałem nie przekręcanie nicka, tym bardziej obraźliwe a zwykła literówka. Ale cóż można oczekiwać od kogoś dla kogo słowo "człowiek" jest "niestosowne".

Edit2 Gdybyś nie wycinał mojego posta to byś się dowiedział o co chodzi. AS82 zarzucił śp. Gosiewskiemu coś co zrobił ktoś inny (dokładnie poseł Karski). Zresztą akurat to nie jedyne oszczerstwo ze strony tego typka wobec tegoż nie żyjącego posła. Co zaś do trollowania i rozmywania... jak już pisałem wcześniej i później - ilość postów nie na temat i trollujących nieograniczona, ale cóż jak nie chce się dostrzec, to można ślepego udawać.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 31.01.2012 o godz. 22:59.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 31.01.2012, 22:26
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
(...)
Moderowanie tego tematu jest prawdziwą masakrą, bo co chwila forumowiczom puszczają nerwy. W sytuacji, gdy dochodzi do pyskówki nie ma czasu na kopanie w 3 stronach tematu - trzeba ciąć zanim zrobi się totalna wiocha.

Twój pech polegał na tym, że wdałeś się z tym trollem w dyskusję, zamiast zgłosić jego trollowanie do moderatorów (najlepiej z dowodami w postaci linków do stosownych postów). Co więcej, puściły ci nerwy i nazwałeś go "debilem", co jest ewidentnym naruszeniem regulaminu.

A przecież zasada nr. 1 na każdym forum jest taka, że trolli należy ignorować. Akurat forumowicz z takim stażem powinien to wiedzieć.

Co do przekręcania nicka, w dodatku w sposób obraźliwy - poczytaj sobie o netykiecie. W dodatku sam dostarczyłeś mi amunicji - nie oczekuj, że po czymś takim zaprzeczę i powiem, że jesteś zajebisty.

Chcesz porządku w temacie, w którym piszesz? Sprawa jest prosta. Trzeba:
1. nie wdawać się w dyskusję z trollami - o to im właśnie chodzi
2. przypadki trollowania - ale z ewidentnymi dowodami - zgłaszać moderatorom na

BTW: przeczytałem cytowany post jeszcze raz i naprawdę nie widzę w nim nic, co łamie regulamin. Facet ma swoje zdanie: przeciwne do twojego i do mainstreamu z tego wątka. Problem w tym, że to forum dyskusyjne, nie obowiązuje jedna słuszna linia ideologiczna, której należy się trzymać.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 31.01.2012 o godz. 22:29.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Stary 31.01.2012, 23:47
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
...
1. nie wdawać się w dyskusję z trollami .
Odpuść JEDREK, powyższe powinno Ci wystarczyć. Parafrazując, jaki jest troll, każdy widzi.
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Stary 01.02.2012, 00:27
To, co tu się dzieje, to się k.. w pale nie mieści.

Jeśli macie jakiś zarzut, to bardzo proszę o posługiwanie się konkretami: cytat, zarzut, argumentacja. Darujcie sobie wszyscy te złośliwości, tylko zaogniacie nimi sytuację.

Posty z osobistymi wrzutami w rodzaju "Najwyrazniej jestes gosciem ktory lubi brylowac wsrod motlochu i dla tego motlochu oko przymykasz bo zyskujesz u niego poklask" czy "Flamengista (...) nie raz pokazał ,że własne problemy można wyładować dając komuś bana.Jeżeli czujesz sie tak nieszczesliwym poswiecajac prywatny czas na "moderowanie" ..." będą usuwane, a co za tym idzie - choćby reszta posta miała sens, nie będziemy się tym zajmować, bo autor przekroczył granicę, której przekroczyć nie powinien.

Szczególnie dziwię się osobom o dużym forumowym stażu, które tonem swoich postów napuszczają na moderatora rozmaitych leszczy...

Orzeu, bardzo pięknie napisałeś o tych generałach i kapralach, tylko że JEDREK76 nie jest generałem AS82-a, a już na pewno nie jest nim w wątku politycznym.

Czytając pobieżnie wątek JEDRKA76 i AS82 przyznaję rację flamengiście. Niedbałe pisanie w wykonaniu AS82 to jeszcze nie trollowanie. Zwrócę jednocześnie uwagę, że za swojego ostatniego posta AS82 otrzymał czerwoną kartkę, które było następstwem ostrzeżenia wręczonego przez flamengistę.
Oszczerstwa... cóż, to sobie wyjaśnimy z JEDRKIEM na priv, nie chcę tu rozwijać wątku politycznego. Zwrócę jednak uwagę, że czym innym jest celowe oszczerstwo, a czym innym pomyłka. Można pomylić jednego polityka z drugim, tak jak można pomylić literki pisząc czyjegoś nicka.

Jest tylko kwestia podwójnego konta: nie stwierdziliśmy czegoś takiego, ale może się mylimy? Jeśli masz na ten temat informacje - daj znać.
Odpowiedz cytując
wislak68
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 01.02.2012, 20:37
Czy to jest normalne że modrator pozwala sobie na takie komentarze wobec userów :
"Naprawdę nisko upadło to forum i ten wątek w szczególności, skoro się takim czymś zachwycacie. Zaraz zaczniecie się licytować, kto dłużej beknie i puści głośniejszego i smrodliwszego bąka.

Po prostu dziecinada i tyle."

Przyznam szczerze że jestem zdziwiony. Powiedziałbym że nawet bardzo zdziwiony. To trochę tak jak by Donio zaczął narzekać że naród nie dorósł do jego wielkości. Nie chciałem się przyłączać do ataków na flamengiste (zresztą prywatnie uważam że w tej konkretnej sprawie miał rację) ale odnosze wrażenie że zaczynają mu puszczać nerwy i w związku z tym lepiej by było chyba dla wszystkich gdyby zrobił sobie na jakiś czas odpoczynek od forum (taki dobrowolny ban). Jeśli uważa że jest taką perłą rzuconą między wieprze to nic nie szkodzi na przeszkodzie aby wyrwał sie z tego koryta. Myślę że wbrew jego obawom forum to przeżyje a zapewne będzie mieć się nawet lepiej.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 01.02.2012, 21:45
Ok, nie martw się - takich komentarzy nie będzie. Od razu takie bzdurne posty będą wycinane, a użytkownicy karani banami za trollowanie.

Najwyższa pora wziąć się za poziom politycznego, bo to przechodzi ludzkie pojęcie.
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 01.02.2012, 22:52
flamengista

nie kompromituj sie po raz kolejny, chcesz sie wykazac i miec prywatny folwark, to zaloz forum milosnikow rozrzutnikow gnoju
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 01.02.2012, 22:53
Baton: kompromitujesz się Ty i koledzy. Żenada do kwadratu - obrażać właśnie zmarłą noblistkę. Pogratulować taktu.
Odpowiedz cytując
jakkfk
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 01.02.2012, 22:56
Może naspisz na czym to obrażanie polegało, bo ktoś gotów pomyśleć, że była wyzywana od s....ysynów.

Kocur napisał(a):Wyświetl post
Hitler też ładnie malował ...

...
No no! Tylko się nie waż obrażać zmarłego artysty! Na to zgody nie ma.
Ostatnio edytowane przez jakkfk : 01.02.2012 o godz. 23:01.
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 01.02.2012, 22:57

Bez jaj - ma prawo mieć swoje zdanie - poza tym - czytałem 10x ten temat i nikt nikogo nie obraża - tylko podkreśla dawne ciemne strony z przeszłości.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 01.02.2012, 22:57
Baton: kompromitujesz się Ty i koledzy. Żenada do kwadratu - obrażać właśnie zmarłą noblistkę. Pogratulować taktu.
Obrazac ? chyba nie masz pojecia o czym piszesz. Potrafisz wskazac (jak to tak bardzo wymagasz od wszystkich) fragment w ktorym byla obrazana ? Czy to kolejny przejaw Twojego chorego ego ?

I to doskonale jest w Twoim stylu... nie ja tylko Wy. Wszystko Wszyscy sa zli tylko Ty najlepszy i nieskazitelny

zwykłym chamstwem, na które zgody nie ma.
Wiec czemu posty o prawdzie (tak tak, SP Szymborska sama sie do tego przyznawala) po CHAMSKU sa usuwane?
Ostatnio edytowane przez mic : 01.02.2012 o godz. 23:05.
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 01.02.2012, 23:00
W związku z tym, iż flamengista cenzuruje kolejny temat, tym razem "Spieszmy sie kochac ludzi...", postanawiam włączyć się w dyskusję w tym temacie.
1. Czemu znów wkroczyłeś tam, gdzie toczyła się dyskusja na podstawie faktów? Który paragraf regulaminu złamałem? Proszę o dokładne wskazanie.
2. Czemu znów cenzurujesz treści?
3. Czemu znów chcesz wszystkim pokazać, że to TY jesteś PANEM i WŁADCĄ tego forum, a inni znaczą tyle co zeszłoroczny śnieg?
4. Czemu nie szanujesz zdania użytkowników, usuwając ich posty, wykazujące twoją dezaprobatę wobec twojej pracy?

Dla niezorientowanych - w temacie "Spieszmy się kochać ludzi" napisałem kilka faktów o Wisławie Szymborskiej, o której zdaje się nie wiedzieli pozostali forumowicze. Faktów całkowicie bezspornych - o jej związkach z komuną i umiłowaniu Stalina. Jeżeli bym kłamał - OK. Jeżeli bym trollował - OK. Ale napisałem prawdę. Czemu cenzurujesz prawdę?

Flamengisto - pozwól, że posłużę się cytatem - "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz". Zauważ, że negatywne głosy forumowiczów są coraz liczniejsze odnośnie twojej pracy. Skasowałeś kolejne krytyczne posty. Nie zastanawia Cię to?

Drogi moderatorze.
Pamiętaj, że to TY jesteś dla NAS. Nie na odwrót.
To jest forum kibicowskie.
Nie forum Wyborczej.

Nie zmieniaj(cie) tego.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 01.02.2012, 23:05
Kocur napisał(a):Wyświetl post

Bez jaj - ma prawo mieć swoje zdanie - poza tym - czytałem 10x ten temat i nikt nikogo nie obraża - tylko podkreśla dawne ciemne strony z przeszłości.
Fajnie, tylko jest też powiedzenie że o zmarłych mówi się dobrze lub wcale. Mi się ono specjalnie nie podoba, ale akurat praktyka tego wątku była właśnie taka. Krótka notka informacyjna i lakoniczny komentarz, wyrażający smutek z powodu odejścia danej osoby.

A tu nagle milusiński wypisuje, że Pani Szymborska nie jest osobą godną szacunku. ŻENADA.

BTW: powołanie Szymborskiej do Hitlera chyba nie na miejscu...
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 01.02.2012, 23:07
Nie chodziło mi o porównywanie.

Wyobrażasz sobie co będzie jak za kilka lat Jaruzel padnie - czy jak ktoś napisze słowo "NARESZCIE" - to znaczy że kogoś obraził ... ?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 01.02.2012, 23:12
Nie będę teoretyzował. Jak J. umrze, to pogadamy. Na razie zmarła Szymborska i w wątku zrobiła się wiocha, stąd moja interwencja.
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 01.02.2012, 23:14
Flamengisto, bardzo proszę o ustosunkowanie się do mojej prośby i odpowiedź na te kilka pytań, które zadałem wyżej.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując
jakkfk
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 01.02.2012, 23:17
Odchodzenie od konwenansów to wiocha?
Zniesmaczony kręcę głową, politowanie wzbudził we mnie ten bywalca salonów. Dzielę się tym, gdyż to już trzeci raz dzisiaj - raz po cenzurze, drugi po ostrzeżeniu za owo politowanie. A tu znowu :(
Cytat:
(...)Mój Boże, każdy z nas wie o sobie, że umrze, a jednak to mu nie przeszkadza pracować dla siebie, zdobywać sobie majątku, stanowiska, wpływów itd. Naszym zadaniem jako członków narodu nie jest zapewnienie mu wiecznego istnienia, ale tylko wydobycie z niego jak największych sił, wywalczenie mu jak najszerszego, najbogatszego, pod każdym względem najpełniejszego życia.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów