The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary Dzisiaj, 11:35
Dobra, ja się serio z tej żenującej dyskusji wyłączam.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary Dzisiaj, 12:45
nero napisał(a):Wyświetl post
a co jeżeli, któryś z trenerów siedział za molestowanie nieletnich? Mamy teraz pewność, że tak nie było !!
Na pewno. Jeszcze na dodatek był księdzem!

Stężenie absurdu faktycznie zaczyna przekraczać granice.
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary Dzisiaj, 14:07
@MaLk: nie bardzo wiem jak Twoją wypowiedź można traktować?
Uważasz, że nic się nie stało? Nie widzisz problemu? Serio?

Dasz sobię rękę uchlastać za trenerów z akademii?

"Stężenie absurdu faktycznie zaczyna przekraczać granice" - tu się zgadam, jak pewnie większość kibiców - poziom absurdu w TS jest niewyobrażalny!
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary Dzisiaj, 14:39
niektórzy piszą swoje mądrości tylko w celu pisania czegokolwiek. uważacie, że trenerzy są skazani za molestowanie dzieci czy inne przestępstwa, które dyskwalifikują je do pracy z dziećmi? nie chce mi się w to wierzyć, tak zwyczajnie, bo gdyby tak było, to już mielibyśmy o tym medialną burzę i nagonkę. poza tym pisanie coś o konkubinach czy innych wymysłach jest żenujące i nie mam zamiaru dyskutować z kimś takim. nie bronię TSu, bo zawalili ale nie szukajmy drugiego dna w czymś co go nie ma. także proszę o więcej myślenia, mniej komentowania
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2006

Stary Dzisiaj, 14:41
Ile wam trzeba powtarzać, że te zaświadczenia już dosłali? Więc nie ma w Akademii ludzi z zarzutami.
Powód: interpunkcja
Ostatnio edytowane przez Laszi : Dzisiaj o godz. 14:42.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary Dzisiaj, 15:41
MaLk napisał(a):Wyświetl post

Absurdem jest to, że ludzie pracujący z nieletnimi podczas ich zatrudniania nie wymagają od nich zaświadczeń o niekaralności w momencie żeby być k.urwa sprzątaczką w korpo trzeba w zębach ten papier przynieść przed złapaniem pierwszego mopa w firmie. Ale oczywiście sprowadźcie każde pytanie do absurdu. Jesteśmy zajebiści, prezes Wisłocki jest najlepszy, a gwiazdka nam nie potrzebna bo akademia jest przecież świetna bo tak na forum napisał serek.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary Dzisiaj, 15:46
No tak, jeśli Ty tyle z mojej wypowiedzi wywnioskowałeś, to szacun... Jak masz sobie wyciągać z moich postów tylko to, co Ci pasuje, to proszę Cię nie powołuj się na moje słowa, bo nic takiego o czym piszesz z moich "ust" nie padło.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : Dzisiaj o godz. 15:48.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary Dzisiaj, 16:07
MaLk napisał(a):Wyświetl post

Jeszcze 1.5 roku temu wiele rzeczy które są niewyobrażalne wydawały się absurdem, gdy wychodzily pierwsze przecieki co się dzieje...
Mnie już nic nie zdziwi.
Ludzie którzy puścili 100 000 w taki sposób powinni zostać pociągnieci do odpowiedzialnosci.
Zastanawia mnie czy jakieś służby lub urzędy przygladaja się temu co tam się dzieje?
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary Dzisiaj, 16:26
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No tak, jeśli Ty tyle z mojej wypowiedzi wywnioskowałeś, to szacun... Jak masz sobie wyciągać z moich postów tylko to, co Ci pasuje, to proszę Cię nie powołuj się na moje słowa, bo nic takiego o czym piszesz z moich "ust" nie padło.
Wypowiedź zrozumiałem dobrze, trochę niefortunnie wyszła interpunkcja w moim poście.
Chyba taki zapis odzwierciedla bardziej to co miałem na myśli.

Jesteśmy zajebiści, prezes Wisłocki jest najlepszy, a gwiazdka nam nie potrzebna. Do tego akademia jest zajebista bo tak na forum napisał serek.

Co prawda zdanie wyszło o zabarwieniu lekceważącym i braku szacunku do Ciebie, a nie to miałem być moim celem. Więc by być już w 100% dobrze odebrany zamieniam zdanie na takie

Jesteśmy zajebiści, prezes Wisłocki jest najlepszy, a gwiazdka nam nie potrzebna. Do tego akademia jest zajebista bo tak na forum piszą użytkownicy.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary Dzisiaj, 16:28
"Zawalił pan jako prezes. Nie wyobrażam sobie, aby jakiś szef nie sprawdził aplikacji przed jej wysłaniem czy spełnia wymogi merytoryczne. Trenerzy nie są od kompletowania dokumentacji i nawet jak o czymś zapomnieli, to należało im odpowiednio wcześniej o tym przypominać."
https://twitter.com/WojtowiczG/statu...37891160784902
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary Dzisiaj, 16:46
nero napisał(a):Wyświetl post
Jesteśmy zajebiści, prezes Wisłocki jest najlepszy, a gwiazdka nam nie potrzebna. Do tego akademia jest zajebista bo tak na forum piszą użytkownicy.
Nie, nie taki był mój przekaz. Myślisz, że mnie nie zirytowała informacja o braku gwiazdki (jest nam potrzebna, bo za nią idą całkiem spore jak na naszą sytuację finansową środki)? Sytuacja z zaświadczeniami jest kuriozalna i nie powinna mieć miejsca (z czego w AP doskonale zdają sobie sprawę), ale to zwyczajnie nie przekreśla pracy, którą wykonano wcześniej. Wcześniej Ci sami ludzie, których tu nazwano kretynami, pozyskali milion zł dotacji na budowę boiska, zwiększyli znacznie budżet Akademii, rozbudowali struktury, zadbali o lepsze warunki treningowe, zbudowali siatkę klubów partnerskich... Tego w ogóle nie zauważacie? Wiele rzeczy można robić lepiej, pewnie do poprawy jest cała masa spraw, nikt nie twierdzi, że jest inaczej. Patrzcie jednak na całość, a nie na mały wycinek.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary Dzisiaj, 16:47
Widzę, że ludzie którzy namiętnie bronili Sarapaty, Dukata i TSu wcześniej dalej nie zmienili śpiewki(aa i Jadczak kłamie z tych samych ust tutaj ) i opowiadają swoje brednie.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary Dzisiaj, 17:28
Dzieje się to co co można było przewidzieć że zacznie się dziać.I to pewnie jeszcze nie koniec burzy.Jak nie wyjaśnią dogłębnie tej sprawy to spekulacje będą się tylko nasilać.
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary Dzisiaj, 19:01
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że ludzie którzy namiętnie bronili Sarapaty, Dukata i TSu wcześniej dalej nie zmienili śpiewki(aa i Jadczak kłamie z tych samych ust tutaj ) i opowiadają swoje brednie.
No brednie to nie są ale zastanawiający jest fakt że wciąż starają się szukać pozytywów w TS. Może mają z tego jakieś wpływy lub korzyści, nie wiem. Absurdalne jest żeby bronić patologicznej organizacji która dopuściła się najgorszej zbrodni i sprzedałby klub w imię własnych korzyści. Niestety że zrobiły to określone jednostki które tu wcześniej były wychwalane, całość idzie na konto TS. Tak to działa w dzisiejszym świecie. I widać nie dociera to do nich, nawet jakby klub spadł dalej byłaby ta sam śpiewka. I potem się dziwić jak wygląda Polska piłka i Polskie kluby jak ludzie mają takie podejście i tak oceniają innych. I teksty typu że łatwo się pisze, a nic nie robi nie przemawiają za mną. Jak się nie ma kompetencji to się za coś nie biorę. Jak się popełnia błędy to się za nie odpowiada. Ale jak się liczy kolesiostwo, układy i korzyści to potem tak ten nasz futbol wygląda. Odpowiednikiem jest polityka. Oba związki patologiczne. Niestety mają swoich wielbicieli.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary Dzisiaj, 19:12
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
najnowszy rozpowszechniany hit, to JBK doprowadzili Wisłę do stanu jaki mamy teraz...
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
m_abg
Member

Od: 08.2010

Stary Dzisiaj, 20:20
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
najnowszy rozpowszechniany hit, to JBK doprowadzili Wisłę do stanu jaki mamy teraz...
a kto jest wg. Ciebie w największym stopniu odpowiedzialny za obecny stan ?
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary Dzisiaj, 21:06
m_abg napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary Dzisiaj, 21:22
Przekornie odpowiem, że Kuba, Królewski i Jażdżyński. Bez nich byłaby IV liga.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary Dzisiaj, 21:26
Cupiał albo TF...Chodzi mi ogólnie o Wisłę a nie Akademie. Akademia jebła sobie w stopę w najgorszym momencie, natomiast moim zdaniem ogólnie możemy liczyć tylko na farta jeśli chodzi o utrzymanie
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
BigLeb
Senior Member

Od: 11.2002

Stary Dzisiaj, 21:36
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Cupiał albo TF...Chodzi mi ogólnie o Wisłę a nie Akademie. Akademia jebła sobie w stopę w najgorszym momencie, natomiast moim zdaniem ogólnie możemy liczyć tylko na farta jeśli chodzi o utrzymanie
Nie Cupiał tylko kumaci decyzyjni z SKWK.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary Dzisiaj, 21:36
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Zaraz się dowiem, że to moje słowa...
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary Dzisiaj, 22:17
BigLeb kumaci dorżnęli, a odpowiedzialność spada również na zarządy sprzed sarapatowej.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów