The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.03.2012, 10:26
Budowę hehehe o jakiej budowie mówimy. Chyba o takiej syzyfowej budowie którą Cupiał rozwali dzwigiem z kulą do wyburzeń bo będzie wkurzony że jeszcze nie skończona
..
Cisse99
Member

Od: 11.2011

Stary 13.03.2012, 10:32
Ja to widzę tak, odchodzi Stan Valckx, były dyrektor sportowy PSV Eindhoven, który pilotował transfery min. Arouny Kone za 15 milionów euro do Sevilli, Arjena Robbena za 18 mln do Chelsea, oraz Park Ji-Sunga do Manchesteru United. Sprowadzil do PSV Balazsa Dzsudzsaka, Carlosa Salcido, DaMarcusa Beasleya, za których wyłożył łączną sumę 2 mln Euro!, za 1 mln Euro sciągnął Heurelho Gomesa (teraz Tottenham). W zamian przychodzi Bednarz szpieg z krainy deszczowców, który w moich oczach jest legionistą. Wiem, że to tylko moje zdanie ale 100x bardziej na tym stanowisku widziałbym Grzesia Mielcarskiego.
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 13.03.2012, 10:37
Gdyby odwołać się do filozofii to można napisać , że sowa minerwy wylatuje o zmierzchu.

Według mnie Stachu to bardzo dobry dyrektor sportowy. Najlepszy jakich Wisła zatrudniała dotychczas. Problem polega na tym ,że fachowiec tej klasy jest w pełni wydajny ,jeżeli funkcjonuje w określonym systemie i perspektywie czasowej dłuższej niż parę miesięcy. Oczywistym jest ,że człowiek tego formatu zbyt długo w Wiśle nie zagrzeje miejsca. Polityka właściciela Wisły realizowana na różnych etapach ,przez zatrudnianych przez niego doradców, zarządców, administratorów jest oparta na przypadku, prowizorce, amatorszczyźnie, improwizacji. Wisła już od lat przerabia cyklicznie te same negatywne scenariusze, powiela te same błędy , raźnie zmierza w te same pułapki. Chińskie przysłowie mówi ,że kto staje ten się cofa. I tak jest dokładnie w przypadku Wisły.

Co do samego Stana i jego pracy. Moim zdaniem ,funkcjonując w tych ramach finansowo-czasowych odwalił kawał dobrej roboty. Ściągał piłkarzy solidnych, ciekawych ,doświadczonych. To ,że niektórzy z nich ,może zbyt słabo zrealizowali oczekiwania nie jest przecież jego winą. Kto mógł przypuszczać ,że Jaliens nie będzie takim wymiataczem czy Iliev nie będzie miał siły aby zagrać dłużej niż 55 minut?

Wisła w tej chwili zostaje z ręką w nocniku. Nie ma pieniędzy , nie ma systemu, nie ma ludzi kompetentnych. Ma za to pełno konkurentów w lidze ,którzy już jakiś czas temu wskoczyli na jej dawny poziom. Ten klub , bez inwestycji w system szkolenia , infrastrukturę, trenerów jest skazany na powolną śmierć. Wisła miała bardzo dużo czasu ,żeby nauczyć się czegoś na własnych błędach przez ostatnią dekadę. Niestety na naszych błędach uczyli się inni.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 13.03.2012 o godz. 10:47.
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 13.03.2012, 10:39
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Przypominanie zwycięstwa z Barcelona mnie osobiście śmieszy, nie dość że ta Barcelona to nijak nie można było porównać do tej obecnej to jeszcze mieli zaliczkę 4-0 i nawet nie zagrali na pół gwizdka ale na 1/3 gwizdka. Oczywiście pojedyncze spotkania możemy znaleźć zarówno te dobre jak i złe. Ale porażka z Levatywa to dla mnie nie jest porażka, to dla mnie tragedia. I wygrana z Barceloną czy dobry mecz z Tottenhamem - ale zarówno jedno jak i drugie nie dało awansu, mi osobiście tego nie wynagrodzą.

Jeśli Bednarz to pamiętajcie szukanie bramkarza dla nas, Stan zrobił to w chwili. Co więcej nie zapłaciliśmy ani grosza za na prawdę dobrego bramkarza jak na nasze warunki.
Tylko, że ta Barcelona wygrała wtedy ligę mistrzów przegrywając później tylko jeden mecz w grupie...obiektywizmu tutaj co po niektórzy nie mają za grosz.

Przypomnijcie sobie wszyscy jaki mieliśmy skład, gdy Bednarz do nas przychodził a co zostało po jego odejściu. Teraz niestety szykuję się powtórka z rozrywki, co przy obecnych zawodnikach jest nie do wyobrażenia.
borys
Banita

Od: 07.2010

Stary 13.03.2012, 10:43
Cupiał dał, Cupiał odebrał jak wiele razy wcześniej.

Ja jestem w szoku jak czlowiek, który zbudował od zera dużą firme może podejmować tak wzajemnie wykluczające się decyzje. Mozna to wytlumaczyć chyba w tylko jeden sposów - dla rozrywki(bardzo drogiej ale stać go). Często zastanawiamy się czy Cupiałowi zależy na Wiśle. Owszem finansuje ją choć w jakim stopniu nie wiadomo, nie jest też tak, że nie dostaje nic w zamian, klub dzieki panujacym w nim zwyczajach nie schodzi z pierwszych stron gazet. W moim odczuciu gdyby Cupiałowi zależało na silnej Wiśle podszedł by do prowadzenia klubu jak do wychowania dziecka. Zapewnił by rozwój i warunki ku temu czyli w wypadku klubu system szkolenia i obiekty treningowe. Zadbalby o to zeby to "jego dziecko" czerpało wiedze/uczyło się od najlepszych nauczycieli - prezes, dyrektor sportowy, sztab itd. a ze "Polscy nauczyciele" sa delikatnie mówiąc zapuznieni należało ich sprowadzić. Taka podstawa dala by zdecydowanie wieksze rezultaty niz nawet wpadajace co jakis czas kieszonkowe rozpieprzane na prawo i lewo bez celu. No ale boss stwierdzil, ze jak dziecko dostaje raz, drugi trzeci pale to trzeba nauczycieli wyzucic, nie zastanawiajac sie ze moze z tym dzieckiem jest cos nie tak. Patologia!

Jak w klubie moze sie coś zmienić jak ciągle, krecimy się wokół tych samych ludzi, na co boss liczy, ze przez pare lat poza Wisła zmadrzeli?

Tym raze bedzie gorzej bo zbieg pewnych okolicznosci( ilosc konczacych sie kontraktow, ewentualny brak pucharów i rotacja w sztabie szkoleniowym) moze skutkować spadkiem Wisły do roli średniaka a wyjscie z tego stanu bedzie wymagalo dużych środków.

P.S Co robi SKWK to, jest bardzo ciężki moment a nie widze na ich stronach alarmujacych art., czy listów otwartych... ?
westersyl
Guest

Stary 13.03.2012, 10:55
Cytat:
Przypomnijcie sobie wszyscy jaki mieliśmy skład, gdy Bednarz do nas przychodził a co zostało po jego odejściu.
Jacek Bednarz dostał praktycznie gotowca pełnego klasowych zawodników, reprezentantów polski którzy byli na chodzie. Sobolowski, Głowcki, Kosowski, Baszczyński, Dudka, Paweł Brożek. Do tego jeszcze tacy zawodnicy jak Cleber, Mauro Cantoro - w wysokiej formie, Jasiek Paulista, Rafał Boguski z przed kontuzji. Ten człowiek zamiast wzmionić tą kadrę tylko przeszkadzał.

Stan Valckx w porównaniu do Bednarza zastał zgliszcza.

Cytat:
Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem.
Zrozumiałem i przyznałem Ci rację. Chciałem porównać jak ta sytuacja wygląda w porównaniu ze Stanem.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 13.03.2012 o godz. 11:06.
koniak
Senior Member

Stary 13.03.2012, 11:00
Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem. W zasadzie rozwinąłeś moją myśl, ale chodzi o to, jak będzie wyglądał skład, gdy Bednarz znów będzie odchodził, skoro na starcie wygląda to dużo gorzej niż przed 3-ema laty
Eternit
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.03.2012, 11:05
borys napisał(a):Wyświetl post
Cupiał dał, Cupiał odebrał jak wiele razy wcześniej.

Ja jestem w szoku jak czlowiek, który zbudował od zera dużą firme może podejmować tak wzajemnie wykluczające się decyzje. Mozna to wytlumaczyć chyba w tylko jeden sposów - dla rozrywki(bardzo drogiej ale stać go). Często zastanawiamy się czy Cupiałowi zależy na Wiśle. Owszem finansuje ją choć w jakim stopniu nie wiadomo, nie jest też tak, że nie dostaje nic w zamian, klub dzieki panujacym w nim zwyczajach nie schodzi z pierwszych stron gazet. W moim odczuciu gdyby Cupiałowi zależało na silnej Wiśle podszedł by do prowadzenia klubu jak do wychowania dziecka. Zapewnił by rozwój i warunki ku temu czyli w wypadku klubu system szkolenia i obiekty treningowe. Zadbalby o to zeby to "jego dziecko" czerpało wiedze/uczyło się od najlepszych nauczycieli - prezes, dyrektor sportowy, sztab itd. a ze "Polscy nauczyciele" sa delikatnie mówiąc zapuznieni należało ich sprowadzić. Taka podstawa dala by zdecydowanie wieksze rezultaty niz nawet wpadajace co jakis czas kieszonkowe rozpieprzane na prawo i lewo bez celu. No ale boss stwierdzil, ze jak dziecko dostaje raz, drugi trzeci pale to trzeba nauczycieli wyzucic, nie zastanawiajac sie ze moze z tym dzieckiem jest cos nie tak. Patologia!

Jak w klubie moze sie coś zmienić jak ciągle, krecimy się wokół tych samych ludzi, na co boss liczy, ze przez pare lat poza Wisła zmadrzeli?

Tym raze bedzie gorzej bo zbieg pewnych okolicznosci( ilosc konczacych sie kontraktow, ewentualny brak pucharów i rotacja w sztabie szkoleniowym) moze skutkować spadkiem Wisły do roli średniaka a wyjscie z tego stanu bedzie wymagalo dużych środków.

P.S Co robi SKWK to, jest bardzo ciężki moment a nie widze na ich stronach alarmujacych art., czy listów otwartych... ?
W przeciwieństwie do Ciebie i mnie są w drodze do Poznania.
borys
Banita

Stary 13.03.2012, 11:10
i? Gotowi na spiewanie nic sie nie stalo?
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 13.03.2012, 11:13
koniak napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że ta Barcelona wygrała wtedy ligę mistrzów przegrywając później tylko jeden mecz w grupie...obiektywizmu tutaj co po niektórzy nie mają za grosz.

Przypomnijcie sobie wszyscy jaki mieliśmy skład, gdy Bednarz do nas przychodził a co zostało po jego odejściu. Teraz niestety szykuję się powtórka z rozrywki, co przy obecnych zawodnikach jest nie do wyobrażenia.
Kibicem Barcelony jestem od 10 lat, oglądam każde spotkanie. Więc błagam ale nie kłóć się w tym temacie.

Tak wygrali, tylko ta Barcelona w maju to była zupełnie inna drużyna niż ta w sierpniu w meczu z nami.
Pamiętasz też że chwile wcześniej przegrali z beniaminkiem w lidze? To była inna Barcelona.

A jak nie to zapraszam do obejrzenia spotkań w otworzeniu.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 13.03.2012, 11:13
idzcie do sklepu bez siana i spróbujcie cos kupić. dziekuje
koniak
Senior Member

Stary 13.03.2012, 11:16
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Kibicem Barcelony jestem od 10 lat, oglądam każde spotkanie. Więc błagam ale nie kłóć się w tym temacie.

Tak wygrali, tylko ta Barcelona w maju to była zupełnie inna drużyna niż ta w sierpniu w meczu z nami.
Pamiętasz też że chwile wcześniej przegrali z beniaminkiem w lidze? To była inna Barcelona.

A jak nie to zapraszam do obejrzenia spotkań w otworzeniu.
Wyjebane mam na Barcelonę i na jej polskich 15-letnich "kibiców". Wynik poszedł w świat i koniec. W półfinale w maju też jebnęli Bayern 4-0 a potem tylko remis
pawelwislak
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 13.03.2012, 11:17
Zatrudnienie Bednarza wywoluje u mnie pusty smiech. Odejscie Valcxa wywola mdlosci.

Tym samym zaczalem wlasnie zalowac zakupu karnetu ktorym sponsoruje ten pier... teatrzyk.
Niewydaje mi sie zebym mial tyle samozaparcia zeby dalej walczyc z uczuciem mdlosci na trybunach. Najpierw wyje... prawdziwego Wislaka jakim byl Kazik zeby zatrudnic kolejnego pseudo Trenera ktory bedzie propagowal gre dzida do przodu.

Niepozostaje nic innego jak zmiane kierunku i zaangazowanie sie w futsal, kosza. Bo tego bagna ja juz k**** nie zdzierze.
rasel1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 13.03.2012, 13:23
mam nadzieje ze Stan i Basalaj zostana niedlugo zwolnieni, zniszczyli ten klub. Niewypaly transferowe, sprowadzanie emerytow z zagranicy, pozbywanie sie wychowankow, 1 Polak w skladzie, wmawianie ze nie potrzeba wzmocnien, ze w Polsce nie ma pilkarzy, ze Kosa ze Zieniu za slabi, placenie gigantycznych kontraktow dla swoich kolezkow z Holandii itd..
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 13.03.2012 o godz. 13:28.
borys
Banita

Stary 13.03.2012, 13:43
Zostana zwolnieni ale za rok za dwa bedziesz wpominal ten okres jak dzis wpomina sie Petrescu.
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 13.03.2012, 14:14
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
mam nadzieje ze Stan i Basalaj zostana niedlugo zwolnieni, zniszczyli ten klub. Niewypaly transferowe, sprowadzanie emerytow z zagranicy, pozbywanie sie wychowankow, 1 Polak w skladzie, wmawianie ze nie potrzeba wzmocnien, ze w Polsce nie ma pilkarzy, ze Kosa ze Zieniu za slabi, placenie gigantycznych kontraktow dla swoich kolezkow z Holandii itd..
Przyszedlby Dyrektor Sportowy z Manchesteru City, dostałby gowniane pieniadze tak jak Stan to myslisz, ze byloby z transferami co innego? Nie wydaje mi sie
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 13.03.2012, 14:18
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Przyszedlby Dyrektor Sportowy z Manchesteru City, dostałby gowniane pieniadze tak jak Stan to myslisz, ze byloby z transferami co innego? Nie wydaje mi sie
Dwa miliony euro na same transfery. Rzeczywiście, gówno.
.
WiślakMyślenice
Senior Member

Stary 13.03.2012, 14:18
Cytat:
Le źródło s'il vous plait?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 13.03.2012, 14:23
ogryzek napisał(a):
Może i głupi jestem, ale oceniam pomysł Stana na zespół ambiwalentnie. Bo większość piłkarzy jest wypożyczona i zaraz ich nie będzie. Nie ma szans na zgranie zespołu i tak w koło. A przy słabym/srednim zespole - zgranie jest ważne. Nie oceniam go źle, ale też widzę wadę w takim podejściu ciągłej rotacji.
A według mnie zrobił kapitalnie, bo nawet jeśli nasprowadzał słabych piłkarzy, to mają krótkie kontrakty i można ich w każdej chwili pożegnać, a Ci ważniejsi, o których chciał oprzeć zespół mają kontrakty dłuższe.

Myślisz, że takie było widzimisie Stana, żeby to były wypożyczenia, czy może jednak brak kasy na transfery?

Szlag mnie trafia jak ktoś krytykuje Holendra oczekując gruszek na wierzbie.

vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
a co to są dwa miliony euro, skoro trzeba było kupić z 10 piłkarzy?
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 13.03.2012, 14:28
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
Tak jest. Mistrzostwo i najlepsze występy w pucharach od 9 lat to mało.
Powinny być ze 3 mistrzostwa, liga mistrzów. I powinni jeszcze z 15 zdolnych juniorów wychować i wprowadzić do pierwszego zespołu. I zarobić miliony eurasów na spłatę długu to Telefoniki. I jeszcze...
c.d.n.
wojteqs80
Member

Od: 08.2006

Stary 13.03.2012, 14:30
Jak dla mnie pozytywem w całej tej sprawie z Bednarzem jest fakt że klub myślami i działaniami zaczął wybiegać w przyszłość. Latem nie dojdzie do sytuacji w której zostaniemy bez dyrektora sportowego , poza tym Bednarz ma czas by popracować nad letnimi transferami oraz może zastanowić się co zrobić z obecną kadrą .
krishek3
Junior Member

Od: 05.2009

Stary 13.03.2012, 14:35
Panie i Panowie
jak ktoś słusznie wyżej napisał Stan jest fachowcem dobrym w perspektywie długofalowej, wtedy widać efekty jego pracy to taki turbo diesel na długiej trasie, jak się rozgrzeje to jedzie szybko i mało pali, na krótki dystans - pracuje nieekonomicznie i nie pokazuje swoich pełnych możliwości.
Zaś Pan Jacek - cóż chyba taka trochę alternatywa na już, bo akurat była potrzeba - benzyniak na krótkie trasy - dziś jest jutro go nie będzie.
WiślakMyślenice
Senior Member

Stary 13.03.2012, 14:40
Cytat:
Jak dla mnie pozytywem w całej tej sprawie z Bednarzem jest fakt że klub myślami i działaniami zaczął wybiegać w przyszłość. Latem nie dojdzie do sytuacji w której zostaniemy bez dyrektora sportowego , poza tym Bednarz ma czas by popracować nad letnimi transferami oraz może zastanowić się co zrobić z obecną kadrą .
Faktycznie, ostatnio w uj nowych filmików na YT.

Wybieganie w przyszłość?

Wymieniaj podzespoły w komputerze na gorsze modele. To samo robi Cupiał z Wisłą. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że obraca się w tym samym gronie ludzi i zatrudnia najgorszego z możliwych kandydatów, którego (O DZIWO!) wcześniej miał już w swych szeregach. To jest "przyszłość" ? Wątpię. Od takiej "przyszłości" wolę bezprzyszłościowego Zdziska Kapkę, przynajmniej da się z nim wódki napić.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

vote-for-mikey
Senior Member

Stary 13.03.2012, 14:50
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Le źródło s'il vous plait?
Jakby miał "źródło" to bym jeszcze napisał ile Jaliens dostał za rozwiązanie kontraktu z poprzednim klubem, ile dostał Iliev za podpis i tak dalej.

Ja ci mogę podać to samo źródło, które mówi "Jirsak - 700 tys", czyli gazety, i tak dalej.

Melikson - 600 tys.
Jovanović - 400 tys.
Chavez - 200 - 300 tys.
Biton - 150 tys.
Nunez - 100 tys.
Genkov - 500 tys.

Nie chce mi się bronić Bednarza, zarządu, ani tym bardziej "jechać" po Stanie. Ale wkurza mnie to, że ludzie mają problem z uczciwą oceną tego co się dzieje.

Kolega Valckx sprzedał piłkarzy za ~3,5 miliona, piłkarzy, którzy razem zarabiali pewnie pół miliona euro. Czyli miał 4 miliony euro na nowych piłkarzy: na prowizje, na transfery i na pensje. Pewności nie mam, bo nie mogę mieć, ale sądzę, że wydał więcej niż zarobił (fakt "medialny" - Jaliens ma mieć w kontrakcie milion złotych premii za mistrzostwo), czyli coś tam musiał dostać od zarządu - bo wcześniej przecież były pieniądze za Marcelo i Głowę.
.
borys
Banita

Stary 13.03.2012, 14:55
ok, tylko policz teraz ile ci lepsi gorsi/grajkowei zarobili dla klubu w rozgrywkach europejskich i dodaj zmiane wartosci Meliksona in-plus. Mnie wychodzi, ze na Valckxsie jestemy do przodu.
WiślakMyślenice
Senior Member

Stary 13.03.2012, 15:01
Cytat:
Kolega Valckx sprzedał piłkarzy za ~3,5 miliona, piłkarzy, którzy razem zarabiali pewnie pół miliona euro. Czyli miał 4 miliony euro na nowych piłkarzy: na prowizje, na transfery i na pensje.
Heh, i oczywiście całą kasę ze sprzedaży zawodników dostał na zakup nowych?

Nigdy się nie dowiemy jaką kasą dysponował Valckx. Wbrew pozorom, każdy z tych transferów można zaliczyć do kategorii trafionych (except Branco, Jaliens).

Melikson- Najlepszy gracz zespołu.
Jovanović- osobiście nic do niego nie mam.
Chavez- najlepszy stoper.
Biton- Połowa naszych goli w lidze to jego zasługa. Plus te w pucharach.
Nunez- antybohater dwumeczu, lecz do momentu, gdy nikt nie wyleciał jeszcze z boiska i tak graliśmy ch(u)jnię. Najlepsze w tym jest to, że w 10 graliśmy lepiej! Dobry transfer względem finansów- chyba nie jesteś tak naiwny, że bez jego przyaktorzenia i udanego nabrania sędziego mielibyśmy te 3pkt. z Fulham u siebie?
Genkov- mimo "zacięć" w zdobywaniu goli pełni b.ważną funkcję na boisku. Walczy, stara się coś ugrać w przodzie, ale sam w pojedynkę gówno może zrobić. Typowy cofnięty napastnik, brak napastnika w stylu Brozia czy też Franka.

Natomiast na Bednarza negatywów jest całkiem sporo. Jeden Marcelo nie może zaciemnić całościowego obrazu.

vote-for-mikey
Senior Member

Stary 13.03.2012, 15:03
borys napisał(a):Wyświetl post
ok, tylko policz teraz ile ci lepsi gorsi/grajkowei zarobili dla klubu w rozgrywkach europejskich i dodaj zmiane wartosci Meliksona in-plus. Mnie wychodzi, ze na Valckxsie jestemy do przodu.
Nie zdziwię się, jeśli Meliksona nikt nie kupi.

Jesteśmy do przodu, a moglibyśmy być bardziej, taka dyskusja nie ma dużo sensu. Stan postawił wszystko na jedną kartę - na awans do LM w tym sezonie. I niestety przegrał.
.
WiślakMyślenice
Senior Member

Stary 13.03.2012, 15:05
Cytat:
Jesteśmy do przodu, a moglibyśmy być bardziej, taka dyskusja nie ma dużo sensu. Stan postawił wszystko na jedną kartę - na awans do LM w tym sezonie. I niestety przegrał.
A który poprzednik do niej awansował? No poPACZ, mogliśmy jednak tego Smude brać.

borys
Banita

Stary 13.03.2012, 15:13
Jesteśmy do przodu - to fakt i plus dla SV. Moglibyśmy być bardziej - przypuszczenie, moglibyśmy też być całkiem do tyłu. Nie sadze aby SV stawial wszystko na 1 karte, sadze ze Cupiał tak chciał(ma długą i udokumentowaną historie zagrań "tu i teraz" albo wypier...).

Z Meliksonem - no prosze! on jest z innej bajki, a w razie W jest jedymym ratukiem finansowym dla budzetu.
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 13.03.2012, 15:14
lazy napisał(a):Wyświetl post
Tak jest. Mistrzostwo i najlepsze występy w pucharach od 9 lat to mało.
Powinny być ze 3 mistrzostwa, liga mistrzów. I powinni jeszcze z 15 zdolnych juniorów wychować i wprowadzić do pierwszego zespołu. I zarobić miliony eurasów na spłatę długu to Telefoniki. I jeszcze...
Z jednej strony masz racje, najlepsze występy w pucharach od 9 lat. Z drugiej strony wartowałoby nadmienić o najgorszym sezonie w lidze od 2006/2007 roku? A nie! teraz jeszcze gorzej, przyjeżdżają byle ogórki do twierdzy Kraków i wywożą 3 punkty! Naszych pomocników czy napastników to się chyba żaden bramkarz nie obawia, bo są zwykłymi rzemieślnikami nie najwyższych lotów (wyjątek Meleks) . Świętej pamięci Kazimierz Górski powiedział kiedyś " Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle?" - co doskonale oddaje obecną naszą sytuację.

Żeby nie było, że jestem zwolennikiem bednarza, nigdy tego człowieka nie szanowałem i szanować nie będę. Dla mnie jest zwykłym koniem trojańskim który po raz drugi będzie niszczył Nasz klub od środka.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów