The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.05.2011, 10:46. Protest...
żeby nie doszło do takiej sytuacji jak na meczu z lechem...

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

i choć to strona onetu warto przeczytać, że jest organizowany ogólnopolski protest przeciwko działaniom uderzającym przede wszystkim w normalnych, zwykłych kibiców. to co się wydarzyło na meczu z lechem nie ma prawa się powtórzyć. dlatego też działajmy wspólnie w osiąganiu celów, które będą służyć dobru nas wszystkich... Pozdrawiam Wiślak z Wołowic.
kasprzak11
Junior Member

Od: 04.2007

Stary 13.05.2011, 11:09
Acha czyli derby bez oprawy i kibicowania.... w takim razie pier..... caly mecz chodze na mecze dla dobrej zabawy i wspieraniu zawodnikow a siedzac to sobie w tv ogladne....
Jesteśmy Dumą Tego Miasta
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 13.05.2011, 11:14
KASPRZAK11 to nie ja to wymyślam. poza tym musimy stanowić jedność, nawet jeżeli nam się to nie podoba... a nie idąc na mecz karzemy tylko klub... chodzi o to by pokazać milczeniem że jesteśmy przeciwni działaniom pod publiczkę... też wolałbym śpiewać, ale wiem co będzie się dalej działo jak teraz się ugniemy...
Eryk
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 13.05.2011, 11:15
Derby to rzecz święta - nie ma takich drugich derbów jak te w Krakowie, a my przez wybryk Lecha i Legii (czyli naszych wielkich przyjacioł ;] ) mamy zapomnieć o świętej wojnie.
Już wystarczy, że dla większości naszych piłkarzy będzie to zwykły mecz, teraz dla nas ma być to zwykły mecz.
cornblume
Member

Od: 09.2006

Stary 13.05.2011, 11:15
Ja też p.....ten mecz. Jak mam oglądać w ciszy derby to juz wole ogladąc w domu przed tv i nie słuchac wyzwisk i któtni jedego sektora z drugim. Dziekuje.
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 13.05.2011, 11:19
Eryk co Ty piszesz?! jaki wybryk lecha i legii ?! czytałeś że jest zakaz organizowania wyjazdów na mecze do końca tego sezonu?! czytałeś że chcą zamknąć stadion Zagłębia i Śląska?! wszystkich nas to czeka po kolei... nie może być tak że przyjmiemy wszystko co nam zafundują Donaldy i PZPNRowcy, bo do tego dojdzie że w szaliku nie będzie można iść na mecz, bo przecież można nim zasłonić twarz... musimy działać solidarnie,jeżeli państwo woli ukarać wszystkich kibiców, niż tych którzy na to zasługują, to jak możemy się temu przyglądać obojętnie?! no jak?!

cornblume nie będzie już tak jak na lechu, na pewno... bo to było przegięcie... tylko musi być cisza bo to co robi teraz nasza władza z nami to jest jawna kpina z normalnych ludzi. jak można wprowadzać odpowiedzialność zbiorową?! tak jak już pisałem, teatru nie zamkną za bójkę na widowni a stadion tak?! to jest poważne?! kto powinien ponieść karę?! 95% spokojnych kibiców czy tylko Ci którzy niszczyli stadion lub uczestniczyli w bójce?! no kto?!
Ostatnio edytowane przez PSYCHOLTSW : 13.05.2011 o godz. 11:22.
Rustin
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 13.05.2011, 11:22
Jak już większość rzeczywiście zaakceptuje ten protest i SKWK nie będzie ingerować w doping oraz reagować na wydarzenia na boisku, byłoby dobrze, żeby znowu jakiś przypadkowy obywatel nie dostał mikrofonu do rąk. Wszystko jestem w stanie prędzej czy później zrozumieć, ale nikt nie powinien zakazywać radości po strzelonej bramce, tym bardziej w derbach.
Wisła ponad wszystko
kasprzak11
Junior Member

Od: 04.2007

Stary 13.05.2011, 11:24
Po co wdajemy sie w polityczne gierki zrozumcie ze Tusk ma na to wyje.... czy bedzie doping czy nie!! powinniśmy przyjsc i kibicowac jak nigdy i pokazac ze mamy to w dupie! nie moga ultrasi wnieść oprawy prosze bardzo niech kązdy kto to czyta przyniesie po 10 kartek idzie ktoś na G2 10 kartek niebieskich idzie ktoś na g3 10 białych idzie ktos na g4 dziesiec czerwony i zrobimy sami oprawe chociaz w taki sposub co zabronia nam kartki wnieść na stadion? nie kazdy to czyta dla tego pisze żeby przynieśc po 10 czy nawet 20 kartek w taki sposub pokażemy że mamy ich gdzieś a nie tym że nie wspieramy drużyny to my jesteśmy dla druzyny żeby ich wspierać! i oświadczam że jak będę na meczu sam wstane na g3 i będe śpiewać dla naszej drużyny bo cały rzad mam w dupie
Jesteśmy Dumą Tego Miasta
Eryk
Senior Member

PsycholTSW - jest akcja to jest reakcja. Gdyby nie dano PZPNowi i Tuskom powodu do zamykania stadionów, to nic by się nie działo i skończyłby się ten sezon spokojnie i bez protestów.

Teraz dla gorących głów - czy wyobrażał sobie ktoś by burda takiego kalibru została bez odzewu jakiegokolwiek? Pomijam fakt, że mecz odbył się na kompletnie nie przygotowanym do tego stadionie.
Mądrość kibiców powinna polegać na tym, że nie dadzą się zmanipulować - nawet gdyby posadzono kibiców przeciwnych drużyn obok siebie krzesełko w krzesełko, powinni BEZ przemocy 'odbyć' mecz. Ale dopóki niektórzy ludzie dają się prowokować i manipulować, dopóty będziemy traktowani jak małpy w klatce.

Akcja-reakcja.
Nasz prostest jest reakcją na reakcje.
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Rustin zgadzam się,ale na lechu cały stadion się cieszył, a przynajmniej ja na g1 trzeba dograć pewne sprawy, bo rzeczywiście nie jest zbyt kolorowo po ostatnim meczu ;/
PlacekTSW
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 13.05.2011, 11:26
Protest protestem, ale derby bez dopingu... to już nie są derby tylko zwykły mecz ;/
Ar222
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 13.05.2011, 11:28
A może tak poczekajcie na jakiś oficjalny komunikat SKWK/UW i potem rozdzierajcie szaty?
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
Senior Member

Stary 13.05.2011, 11:28
Byłem na G3 i też się cieszyłem, bo z całym szacunkiem, ale kto by tam na dole stał nie zabroni mi się cieszyć z sukcesu zespołu, któremu kibicuję. W każdym razie było to co najmniej idiotyczne, tak samo jak rzucanie przekleństwami w stronę G1, żeby szybciej wychodzili.
Wisła ponad wszystko
Eryk
Senior Member

Stary 13.05.2011, 11:32
A tak btw - koledzy i koleżanki fanatycy i ultrasi.Nie tylko Wisły, ale wszystkich drużyn - wy myślicie, że rząd nasz chce ultrasów na stadionie? Fanatyków? myślicie, że takie coś jak ruch ultras jest DZISIEJSZEJ POLSCE potrzebne?

Nie.

Oni to robią, nie po to żeby gnębić ultrasów do końca ich dni, ale żeby nie przychodzili już na stadiony. I uwierzcie, że każdy bojkot w stylu 'nie śpiewamy', 'nie ma oprawy', 'nie idziemy na mecz' nie robi na nich wrażenia - ba, jest im na ręke. Innymi słowy - każdy prostest zamiast być dla nich szpilką, jest ich zwycięstwem.

Powinniśmy robić swoje, a na polityke mieć wy..ebane.
BoBaSbK
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 13.05.2011, 11:33
http://sportowetempo.pl/glowna_aktua...opingu_i_opraw

oświadczenie...
TS WISŁA KRAKÓW !!
PlacekTSW
Senior Member

Stary 13.05.2011, 11:35
Dramat..., to już się nie ździwie, ze po meczu z Polonią nie będzie fety na rynku, na którą czekaliśmy dwa lata.
cornblume
Member

Od: 09.2006

Stary 13.05.2011, 11:37
Cisza. Czyli oglądanie mecZu jak na jkaimś pikniku! W ciszy to już wole w tv obejrzec mecz. Jakoś nie wierze ze nie bedzie wyzwisk od sektora G. Ten prostet tylko podzielił kibiców Wisły. A to co było na lechu to już nie było po raz w tej rundzie kierowane od sektora G do sektorae. Już na jadze sektor g obrazął sektor E. W tym sezonie byłam na każdym meczu na Reymonta, n stadion a Hutnika tez chodziłam na kazdy mecz. Nigdy po żadnym meczu nie wygwizdywałam piłkarzy naszej Wisły nawet po porażkach. Ale po srodwych wydarzeniach na meczu z Lechem i komentarzch na forum kierowanych pod adresem sketora E jaki to jest zły itp. straciłam ocgote na choddzenioe na mecze. Skotor sektor G uważa ze wisła to oni to trudno. Przynajmiej sektor E i piknik zrozumiały ze nie są potrzebne i mile widziane na stadioniw Wisły. Bo są przecież piknikami. I poamiętacie sektorze że Wisłą to Wy!
zbrozlo
Member

Od: 04.2011

Stary 13.05.2011, 11:45
Jak dla mnie taki protest jest najgorszym z możliwych. Przecież oni by chcieli, żeby wszyscy na meczach siedzieli na SWOICH krzesełkach i klaskali gdy trzeba. Taki protest... jak by się komuś nie chciało, zabrakło sił...
Przecież nie jesteśmy pielęgniarkami, który mogą grozić odejściem od łóżek, co pozostawi pacjentów bez opieki.
My mamy walczyć o coś, co tylko my rozumiemy i potrzebujemy zaprzestając tego? Przestając? Ku*** My powinniśmy nigdy nie przestawać!
Co robią górnicy, gdy chcą zarabiać kolejny tysiące? Jadą do Warszawy i palą opony. Jaki jest efekt? Dostają podwyżki, mimo, że ich miejsca pracy są zupełnie nie spłacalne. Dlaczego? Bo 1 zaprzestają pracy, co zwiększa zadłużenie i nieopłacalność; 2 Warszawie grożą rozruby. Co My robimy? Rezygnujemy z pasji.
Nie tędy droga, moim zdaniem.
Niemniej, skoro takie są decyzje ( i zostaną poparte przez naszych decyzyjnych) - dostosuje się. I Wy też się dostosujcie.
JAR0
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 13.05.2011, 11:45
Te protesty w takiej formie przyniosą więcej szkody niż pożytku. Dziwie sie stowarzyszeniom, bo trzeba być naprawdę naiwnym żeby wierzyć że taki protest coś da. Rudemu to na rękę bo kibice sami sie wyniszczą. Powtórka z Amiki gwarantowana tylko w większej skali. Co podzieli jeszcze bardziej kibiców. A Donek tylko będzie zacierał ręce.
Ivory1906
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.05.2011, 11:49
Szkoda ze " Wielkie szychy " nie rozumieja ze wlasnie o to chodzi Tuskowi...Zlapaliscie haczyk a teraz sie temu podporzadkowujecie ! To co sie teraz dzieje czyli zamykanie sektorow gosci zamykanie stadionow jest chore i wszyscy to wiedza wlacznie z piknikami. Tylko w przeciwienstwie do nich kibicowska strona zlapala sie na to i dala sie sprowokowac. Brak dopingu, brak opraw...przeciez to jest wlasnie TO czego CHCIAL TUSK i jego RZAD ! Czy trzeba byc az tak slepym zeby tego nie widziec ? przeciez Wy dajecie im to czego oni chcieli ludzie ogarnijcie Sie !. Cala ta wojne rozpoczela na dobre Legia z Lechem do spolki to tylko pociaglo za soba dzialania typu zamkniete sektory gosci zamykanie stadionow wzmozona kontrola itp. To nie moje Zoo nie moje malpy. Ja na mecz ide by DOPINGOWAC WISLE moja ukochana druzyne ktora zwlaszcza w tym meczu potrzebuje dopingu i to fanatycznego dopingu...
Tak, chodze na sektor G mam karnet i nawet jesli gniazdowy nie bedzie prowadzil dopingu to zaloze sie ze na 100% na tym wlasnie sektorze znajda sie ludzie ktorzy beda chcieli dopingowac i beda starali sie to robic a ja im w tym pomoge bo mnie polityka Ch** obchodzi.
Zlatan93
Senior Member

Stary 13.05.2011, 11:53
zbozlo świetnie to ujął, więc moim zdaniem lepiej by było przyjdź na derby, poprowadzić doping jakiego jeszcze nigdy nie było, a nie przychodzić na mecz z Polonią Warszawa. Wyobrażacie to sobie, całe G puste w ostatnim meczu sezonu, sezonu w którym zdobywamy Mistrza. Za długo czekaliśmy na te derby... Sosnowce, Hutniki, Jopy, to było za wiele.
A od przyszłego sezonu nie kupujmy karnetów, to jedyna słuszna możliwość protestu. Nie zasilajmy klubowych kas, a zobaczycie że struchleją.
KROKU
Member

Od: 06.2007

Stary 13.05.2011, 11:53
Tego typu protest to coś co może tylko nam zaszkodzić a nie pomóc brak dopingu i opraw szkodzi Wiśle a nie rządowi i pzpenowi co to da tylko tyle że naszym piłkarzom będzie sie gorzej grało że na stadionie nie będzie atmosfery że nastepnie przestaniemy chodzic na mecze (na znak protestu ) tylko to uderzy w kluby a nie w to w co ma uderzyć opamiętajcie się protest jak najbardziej ale nie w takiej formie ja rozumiem te drużyny na które i tak przychodzi garstka ludzi to im ten protest nie zaszkodzi bo ani kibiców wielu nie ma ani klób o nic juz nie walczy ale my mamy szanse mieć dobrą ekipę awansować do LM i nie patrzmy na ległą która protestowała w taki sposób bo raz że nie ten sam był powód konfliktu a dwa że do tej pory nie mogą sportowo dojśc do siebie po tym proteście i 4 sezon bez mistrzostwa a nam nie o to chodzi na prawde szkodzimy tylko i wyłącznie Wiśle a zarząd na pewno nie pójdzie na wojnę z rządem bo tylko ją przegra jak nie będzie stosował się nawet do chorych wytycznych to rządowy wojewoda zamknie stadion i tyle w tym temacie właściciel stwierdzi że nie będzie dalej się w to bawił i po sukcesach (w tym względzie dotyczy to wszystkie kluby) PROTEST JAK NAJBARDZIEJ ALE NIE W TEN SPOSÓB protest jak najbardziej zasadny ale na meczach reprezentacji bo to jest oczkiem w głowie rządzących a nie nasze kluby!!!!!!!!!!!
PlacekTSW
Senior Member

Stary 13.05.2011, 11:56
Ten protest może w słusznej sprawie, ale bądźmy szczerzy, nic nie da.
igortsw
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 13.05.2011, 11:57
Nie powiem nic nowego, najgorszy z możliwych momentów dla nas na protest, ciężkie czasy przed nami...
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Ave 1906
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 13.05.2011, 11:57
To są prawdopodobnie ostatnie derby na najblisze 2 lata i może dłużej bo nie wiem czy sie podniosą po spadku
NA MECZY BA BYC DOPING!!
PlacekTSW
Senior Member

Stary 13.05.2011, 11:58
Już lepiej ten protest było zacząć od nowego sezonu...
Eryk
Senior Member

Stary 13.05.2011, 12:01
Milcząc, jesteśmy pachołkami Tuska.

I czy naprawdę wierzycie, że nawet jak Wisła będzie przegrywać z Cracovią w niedziele to E zamilknie? Tam chodzą ludzie, którzy na stadionie są po 10, 20 lat mecz w mecz. W takich chwilach, w takich meczach się śpiewa.

Jeżeli Wisła zaliczyłaby kilka porażek z rzędu E też nie będzie puste - Ci sami ludzie będą przychodzić, ludzie przypadkowi, turysci i rodziny w mniejszym natężeniu, ale jednak - na E nadal bedą ludzie, tacy którzy umieją śpiewać.
Arek1906
Member

Stary 13.05.2011, 12:02
Bez dopingu to będzie ch..j nie mecz dlatego wolałbym żebyśmy wszyscy( całe G) w przerwie wyszli przed stadion i stamtąd dopingować do końca...Dla mnie to lepsze niż stypa taka jak na Lechu
amp
Junior Member

Od: 08.2006

Stary 13.05.2011, 12:04
MA BYĆ DOPING ! Nie rozumiecie że Tuskowi właśnie o to chodzi? Żebyśmy siedzieli cichutko i mecze oglądali?! Właśnie teraz trzeba pokazać naszą moc! A nie podkulać ogon, przecież on do tego właśnie dąży! Sami się podkładamy! Ludzie myślcie, co to da?! Dwa najważniejsze mecze w sezonie, świętowanie tytułu... W CISZY?I Może w ogóle w ramach protestu nie przychodźmy na mecze, niech sobie sami grają? Tusk na pewno się zmartwi tym.. W OGÓLE NIE MYSLICIE !
Ave 1906
Senior Member

Stary 13.05.2011, 12:07
Dramat co się dzieje
Powód: Slowa
Ostatnio edytowane przez Ave 1906 : 13.05.2011 o godz. 12:12.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów