The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
majkelson777
Senior Member

Od: 12.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.11.2022, 08:38
Wniosków po konferencji jest kilka:
- Jest źle,gorzej niż źle,
- Nowak to farmazoniarz okłamujacy opinie publiczną w sprawie inwestorów oraz realnej dziury budżetowej, a jego działania od lipca to robienie dobrej miny do złej gry,
- Nie ma co liczyć na współpracę JK - TJ,
- TJ miał zostać prezesem spółki w lipcu,ale ktoś nagle zmienił zdanie. Królewski?
-Ktoś rozpuszcza nieprawdziwe plotki w celu zdyskredytowania Tomasza Jazdzynskiego,
- Wszyscy boją się cokolwiek powiedzieć na temat działań Kuby,

Czego się boją?

Oczywiście to wszystko w założeniu,że Tomasz Jażdżynski mówi w 100% prawdę.
Ostatnio edytowane przez majkelson777 : 24.11.2022 o godz. 08:48.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 24.11.2022, 08:59
A kibice Rakowa już jakieś dwa lata temu, ze truskolascy magicy to rak którego się trzeba jak najszybciej pozbyć...

no i chyba trzeba bedzie ich przeprosić

Oby kubuś nie tuptał nogami i odszedł z Wisły jak najdalej i jak najszybciej
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 24.11.2022, 09:15
majkelson777 napisał(a):Wyświetl post
Wniosków po konferencji jest kilka:
- Jest źle,gorzej niż źle,
- Nowak to farmazoniarz okłamujacy opinie publiczną w sprawie inwestorów oraz realnej dziury budżetowej, a jego działania od lipca to robienie dobrej miny do złej gry,
- Nie ma co liczyć na współpracę JK - TJ,
- TJ miał zostać prezesem spółki w lipcu,ale ktoś nagle zmienił zdanie. Królewski?
-Ktoś rozpuszcza nieprawdziwe plotki w celu zdyskredytowania Tomasza Jazdzynskiego,
- Wszyscy boją się cokolwiek powiedzieć na temat działań Kuby,

Czego się boją?

Oczywiście to wszystko w założeniu,że Tomasz Jażdżynski mówi w 100% prawdę.

Dlaczego myślisz, że nie ma co liczyć na współpracę TK-JK? Jeśli odszedłby KB, to w biznesie dwóch takih ludzi spokojnie się dogada. Zwłaszcza, że wygląda na to, że i jednemu i drugiemu zależy na Wiśle, nawet jeśli mają inne zdanie nt sposobu prowadzenia biznesu.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 24.11.2022, 09:28
Przecież tu właśnie o sposób prowadzenia biznesu się sprawą rozchodzi. To jest clue problemu.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 24.11.2022, 09:44
Cytat:
I tutaj wracam do punktu wyjścia: po co to było Nowakowi? PRzecież na loży siedzieć mógł nawet bez tego.
Gość prowadzi poważny biznes więc nie może być tak głupi, żeby samo "ślepe zapatrzenie" w JB16 tłumaczyło taką decyzję.
Jestem bardzo ciekawy, co tam się tak naprawdę działo...
Nie wiem co tu się odwala ale może oni wszyscy już sa tak zaślepieni w tej swojej ideologii i mają takie chore ambicje, że robią tak dla zasady.

Przecież brak rezygnacji Brzęczka po spadku to też była tragedia. Ba, on jeszcze sobie wymyślił, że będzie menegerem i zbawi Wisłę w I lidze. Ba, on też nie odszedł sam - właściwie nie wiadomo co i jak, po prostu już go nie ma, ani me, ani be, chłopa nie ma.

Wychodzi na to, że wszystkie decyzje i najwazniejsze rozmowy są prowadzone nie w gabinetach a przy rodzinnych obiadkach, na linii Kuba, Kmiecik, Boguś, Dawid, Domagalik, Jurek, Nowak.

Dlaczego tak robią? Może dlatego, że myślą, że chcą dobrze i robią dobrze, a wszyscy inni to wrogowie? To by się pokrywało z urojeniami Brzęczka, Domagalik i Kuby, że Polska jest pełna hejterów, wszyscy chcą źle dla Kuby i Wisły.
Nowakowi po co to było? To prosty chłop. Zdaje się, że jest słupem. I w Wiśle i w swojej firmie. Wygląda jak chłop oderwany od pługa, którego wsadzono w garnitur i ma mówić i robić to co trzeba. Poza tym to interesy. Jeśli ma komitywę z Kubą, to może ich celem było pozbycie się JK i TJ stąd różne dziwne akcje.

Z przykrością trzeba stwierdzić, że Kuba i jego najbliższe środowisko to ludzie toksyczni i chorzy...
Tyle co ten chłop namieszał i jak widać dalej chce mieszać to przechodzi ludzkie pojęcie.

PS
Kuba się w sumie nie odzywa. Każdy pamięta go z wywiadu w foot tracu i "zajebałem"
Nowak jak się odezwał to wstydu sobie narobił.
Jarek i Tomek jak się odezwali to chociaż coś powiedzieli sensownego i wypadli lepiej pijarowo.

To też wiele mówi o tych 4 osobach. Kto jakie ma intencje, kto jaki jest.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 24.11.2022 o godz. 09:47.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 24.11.2022, 10:54
Moją uwagę natomiast z tych dwóch briefing`ów zwrociły jeszcze dwie rzeczy - oczywiście poza tymi, które już sami wspomnieliście:
1. JK wycofał się z operacyjnego zaangażowania w sprawy spółki 09/2022. TJ wycofał w 07/2022. Kto w takim razie od tych dat zarządzał bieżącą pracą spółki ?
2. TJ wspomniał, że raptem kilka dni temu odbył wieczorne spotkanie z JK dot. spraw właścicielskich. Ustalenia ze spotkania ( poufne ) zostały rozdystrybuowane do grupy 6 współwłaścicieli a nazajutrz o sprawie dowiedzieli się dziennikarze. Kto jest koniem trojańskim i sprzedał info ?
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 24.11.2022, 11:10
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Moją uwagę natomiast z tych dwóch briefing`ów zwrociły jeszcze dwie rzeczy - oczywiście poza tymi, które już sami wspomnieliście:
1. JK wycofał się z operacyjnego zaangażowania w sprawy spółki 09/2022. TJ wycofał w 07/2022. Kto w takim razie od tych dat zarządzał bieżącą pracą spółki ?
2. TJ wspomniał, że raptem kilka dni temu odbył wieczorne spotkanie z JK dot. spraw właścicielskich. Ustalenia ze spotkania ( poufne ) zostały rozdystrybuowane do grupy 6 współwłaścicieli a nazajutrz o sprawie dowiedzieli się dziennikarze. Kto jest koniem trojańskim i sprzedał info ?
dodaj 2 do 2
i Puchatek ci wyjdzie
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 24.11.2022, 11:58
Czyli ten co wszędzie widzi spiski, konotacje i zły układ planet sam najbardziej jątrzy ?
Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 24.11.2022, 13:11
Czyli jb obarczył ich winą za spadek. Czyli w zajebaniu nie chodziło o kontuzje tylko że nie zdążył ich wcześniej zniechęcić i wypchnąć na margines

Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 24.11.2022, 13:12
Tego się nie spodziewałem. Czyli toniemy z JK.

Lubię, chłopa wierzę w jego dobre intencje, ale rozkoszujmy się kopaniem się po czołach w 1 lidze do końca sezonu.

Bo Wisły już uratować się nie da.
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 24.11.2022, 13:41
Ja tez myślę, że Obi na TT nie wie co pisze. Tak jak Jadczak w 2019. To "źli" ludzie są. Oni działają na szkodę naszej najjaśniejszej Wisełki...
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 24.11.2022, 14:45
Przesłuchałem sobie konferencję Jażdżyńskiego. Mnóstwo rzeczy tam można wyciągnąć między wierszami. Część już ktoś opisał wyżej. Mnie najbardziej martwi jedno. Niezbyt mamy wesołą sytuację, ale parafrazując stary żart:

2020: Królewski ogłasza, że jego pomysłem było powołanie na prezesa Dawida Błaszczykowskiego. Po wcześniejszym usunięciu blisko współpracującego z Jażdżyńskim i przez niego nadzorowanego Obidzińskiego (mówił o tym Obidziński, a potwierdza fragment o okresie dużego zaangażowania)
W efekcie katastrofa po dwóch latach

2022 lipiec: Królewski zmienia zdanie, wystawiając Jażdżyńskiego (niby nic wprost nie było ale tylko Jarosław mógł być tym wspólnikiem, który zmienił zdanie) i doprowadza do powołania na prezesa Władysława Nowaka.
W efekcie katastrofa po 4 miesiącach

2022 listopad: Królewski przejmuje pakiet większościowy wypychając Jażdżyńskiego ze spółki, zostaje p.o. i ogłasza, że wkrótce mianuje docelowego prezesa Wisły.

Co może pójść nie tak?
Odpowiedz cytując
majkelson777
Senior Member

Od: 12.2015

Stary 24.11.2022, 15:35
Cytat:
@jarokrolewski
Pierwsza nieprzespana noc i dzień w nowej roli za mną. Dzięki super zaangażowanym współpracownikom udało się wiele rzeczy popchnąć do przodu i przyswoić sporą część materiału. Spełnienie finansowych wymagań wniosku licencyjnego za nam
W końcu jakaś dobra informacja.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 24.11.2022, 16:03
Władek to typowa betoniarka i kolejny już figurant.

Gumofilce ubierz następnym razem.

Żegnam bez żalu.
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Piotr Obidziński Sportowe Fakty 20.05.2022 r.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 24.11.2022, 17:39
majkelson777 napisał(a):Wyświetl post
W końcu jakaś dobra informacja.
Typowy w formie twitt JK. Ucieszę się dopiero jak komisja licencyjna napisze coś podobnego, a potem jak uda się zatrzymać kopaczy, którzy coś grają i nie zbankrutować. Cóż, pomarzyć można
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 24.11.2022, 17:54
to w końcu JK z JB sie lubią czy nie ?
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Stary 24.11.2022, 17:59
Szorstka przyjaźń.
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 24.11.2022, 18:13
Może królewski by zaprosił znowu do pracy Obiego ale Kuba by się w....ił
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 24.11.2022, 18:17
W jaki sposób odbywa się powołanie prezesa do spółki?
Właściciele musieli się spotkać i głosować? Czy jak to wygląda?
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 24.11.2022, 19:09
Można sobie w statucie spółki to wpisać tak jak się chce.
Odpowiedz cytując
Armin
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 24.11.2022, 20:24
Która to już zima w ostatnich latach kiedy takie cyrki dzieją się w klubie. Przypomina się rok 2019, przynajmniej z tego co piszą w internetach pan Królewski dopompował parę baniek i nie będzie problemów z licencją. Boje się że to kolejna pożyczka która się dokłada do puli zadłużenia które kiedyś trzeba będzie spłacić ( no chyba że się mylę i to nie pożyczka, tylko podniesienie kapitału czy tam coś w tym stylu, nie znam się - ew. pożyczkodawcy zrezygnują z tych pieniędzy dla dobra klubu). Jak się czyta różne portale widać powolne zniechęcenie środowiska kibicowskiego, pojawia się znudzenie, no bo ileż można znosić to wszystko. Mam nadzieje ze sie ktoś znajdzie na Fernandeza i uda się go teraz sprzedać bo to jedyny zawodnik za którego mogłoby wpłynąć parę mln do kasy.
Powód: literówki
Ostatnio edytowane przez Armin : 25.11.2022 o godz. 15:21.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 24.11.2022, 20:55
Przede wszystkim w latach 2016-2018 przynajmniej "wróg" był dość jednoznaczny. Czyli rekinki i ci wszyscy oszuści od Meresia po Gang Olsena.

A teraz to tak naprawdę szary kibic gubi się w tym kto jest kim, kto zły, kto dobry, kto pomaga, kto przeszkadza, kto z kim współpracuje, kto wręcz przeciwnie. Oświadczenia, briefingi, konferencje, twitty. Nic nie jest mówione wprost, wszystko to niedopowiedzenia, aluzje, szarady.

Postronni kibice w Polsce już dawno nas mają dość (o tym pisałem, że ten ogólnopolski potencjał sympatii nie tylko spuściliśmy w kiblu, ale wręcz zamieniliśmy go w ogólnopolską niechęć i politowanie).

A nasi kibice? Są wystawiani na coraz większą próbę i ciężko się dziwić tym, którzy powoli machają na to ręką i po prostu przestają się interesować.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 25.11.2022, 11:52
Czyli tak... skoro licencja dopięta to był "dorzut środków' dzięki czemu kupiono nam czas... 2 msc? Co dalej? Ślepa wiara w pojawienie się inwestora?

Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 25.11.2022, 11:59
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Czyli tak... skoro licencja dopięta to był "dorzut środków' dzięki czemu kupiono nam czas... 2 msc? Co dalej? Ślepa wiara w pojawienie się inwestora?
Co dalej? Black Friday w zimowym okienku transferowym, czyli oddawanie za bezcen graczy, którzy są coś warci i bądź wręcz dopłacanie, żeby inni zeszli z listy płac.

A poza tym? Tak jak pisałem wcześniej, w tej chwili powinna nastąpić głęboka restrukturyzacja tej chorej struktury w każdym aspekcie działalności klubu. I modlenie się o to, żeby JK to ogarnął, a nie tylko dorzucał własne oszczędności co pół roku do studni bez dna.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 25.11.2022, 14:23
A może skoro już tak się bawią wszyscy w brifingi i mówienie czy pół mówienie faktów to zrobi teraz Królewski czy nie wiem kto, kolejny brifing i powie konkretnie co tu się dzieje, ile dał kasy, na co dał, co dalej. Bo znowu jest pitu pitu a transparentności zero.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Stary 25.11.2022, 15:02
Tu powinna być konferencja Nieomylnego i Jadczak z zestawem ostrych pytań na temat zmarnowanego odnowienia, bezsensownych transferów w liczbie kilkudziesięciu, układu rodzinno-przyjacielskiego z uwzględnieniem wujka i brata.

Oj, by się działo.
Cytat:
.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 25.11.2022, 16:32
Goście są tu od ponad 3 lat i nagle dotarło do nich że coś jest nie tak. Wystarczył spadek i brak kasy z Canal Plus i nagle dziura w budżecie, słuchajcie dalej tych gołodupców.
Odpowiedz cytując
ReMix
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 25.11.2022, 16:57
Pontyfikat Jakuba 16go dobiega końca..
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 25.11.2022, 17:00
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
Ja tez myślę, że Obi na TT nie wie co pisze. Tak jak Jadczak w 2019. To "źli" ludzie są. Oni działają na szkodę naszej najjaśniejszej Wisełki...
Kolego, po przeczytaniu tego Twojego wpisu znów poczułem, jak bardzo brakuje mi na tym forum funkcji polubienia wypowiedzi. Nie żeby mnie Twoja ironia cieszyła...
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.11.2022, 17:11
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Kolego, po przeczytaniu tego Twojego wpisu znów poczułem, jak bardzo brakuje mi na tym forum funkcji polubienia wypowiedzi. Nie żeby mnie Twoja ironia cieszyła...
+1 dla Ciebie
i +1 dla nieznajomego
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów