The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.11.2022, 08:01
Cytat:
Tylko co w związku z tym?

Można uznać, że nic się nie da zrobić i czekać, aż albo przyjedzie na białym koniu książę z bajki z furą kasy do wydania, który to wszystko uratuje, albo to wszystko prędzej czy później je*nie.

Ale można też najzwyczajniej w świecie spróbować działać w tych okolicznościach jakie są podejmując takie działania naprawcze, jakie mogą doraźnie pomóc tu i teraz.

Ja pokazuję co można zrobić tu i teraz, żeby przetrwać bez oglądania się na (kambodżańskiego) księcia.

Tylko trzeba działać, a nie płakać, że mam chorom curke czy klub.
Aj tam zaraz płakać, że mam chory klub.

Nie to żebym na siłę szukał problemów ale dla mnie jeśli nie awansujemy w tym sezonie do eklapy (i wtedy na spokojnie spłącać długi i budować wszystko od podstaw), to już się z tego gówna nie wyciągniemy. Czyli albo upadek już albo za kilka lat.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.11.2022, 12:31
Jaro bąknął że Wisła w poprzednim tragicznie zakończonym sezonie miała największy budżet w historii

tutaj dostałem totalnego mindfucku , czyli co większy niż za maaskanta etc ?

czy może chodzi znowu o jakieś kreatywne rozumienie słowa budżet ?

tutaj prosiłbym może Malka i Piknika o interpretacje

ja sie w każdym razie pytam:

1 jak w sezonie w którym mamy sie 'tylko' utrzymać + spokojnie redukować zadłużenie , można rozdmuchać budżet do "najwyższego w historii"

2 jak można doprowadzić do dziury budżetowej wielkości 1/3 mitycznego długu wewnętrznego którym nas miłosiernie obdarował BC ?
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 17.11.2022, 13:29
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Jaro bąknął że Wisła w poprzednim tragicznie zakończonym sezonie miała największy budżet w historii

tutaj prosiłbym może Malka i Piknika o interpretacje

ja sie w każdym razie pytam:

1 jak w sezonie w którym mamy sie 'tylko' utrzymać + spokojnie redukować zadłużenie , można rozdmuchać budżet do "najwyższego w historii"

2 jak można doprowadzić do dziury budżetowej wielkości 1/3 mitycznego długu wewnętrznego którym nas miłosiernie obdarował BC ?
Chodzi pewnie znów o przychody tylko podparte jeszcze transferami wychodzącymi
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 17.11.2022, 14:04
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Chodzi pewnie znów o przychody tylko podparte jeszcze transferami wychodzącymi
Pewnie masz rację, znalazłem jakiś stary artykuł na Forsal.pl w którym było napisane, że w 2011 Wisła miała przychody 55 mln. https://forsal.pl/artykuly/637442,na...u-ranking.html
Wydaje mi się, że pamiętam z bilansu za 2011 przychód 69mln (pewnie jakieś raty za Brożka i Marcelo tu doszły).
Oczywiście można to w każdej chwili sprawdzić ściągając ten bilans za 70 złotych tylko szkoda mi kasy.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 17.11.2022, 15:05
Ogólnie Jaro dal plamę, jako umysł ścisły to jego gadania o liczbach na zasadzie "chyba, nie wiem dokładnie, tego nie miałem czasu policzyć"... Beka, jak chce mówić o statystyce to niech mówi konkretnie, a tutaj znowu lanie wody i mówienie, ze chyba tak było jak myślę.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 17.11.2022, 15:09
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wklejałem wyżej link do jego wypowiedzi:

„ Errata propozycji z konferencji: jeśli zajdzie potrzeba umorzę wszystkie swoje pożyczki i zamienię je na akcje: uwaga, przy cenie takiej jak obejmowali kibice w akcji crowdfundingowej”.
A tak w ogóle - to ile jest akcji w obiegu? ktoś policzył ile w takiej sytuacji trzeba by było zapłacić Jarkowi za jego akcje?
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 17.11.2022, 16:04
No właśnie, "chyba, nie wiem dokładnie, tego nie miałem czasu policzyć", a tymczasem do tego "największego budżetu ever" najwyraźniej wliczył wirtualne wpływy ]np. za Lisa sprzedanego za pieniądze z Eurobiznesu do klubu-krzaka z Turcji...

Zresztą jak trio "w myślach" (bo przecież kłamali o przedłużeniu kontraktu) księgowali "myliony" za Buksę, to o czym tu mówić...
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 17.11.2022, 16:51
O ile pamiętam, to mówił o jednym z największych, jeśli nie największym.

Cytat:

W takich chwilach jak bumerang powraca kwestia rozumienia słowa budżet. Dla jednego budżet to zaplanowane wydatki, dla innego to zaplanowane przychody.

Nie rozstrzygając co JK miał na myśli mówiąc o budżecie, warto zauważyć, że sezon Maaskanta (pomijając już to, że pieniądz ponad dekadę temu miał inną siłę nabywczą) był pod tym względem tożsamy jeśli chodzi o popełnione błędy strategiczne.

Tu i tu wydaliśmy na bieżące potrzeby kasę pod przychody, które miały wpłynąć, a ostatecznie nie wpłynęły. Za Maaskanta miał nas zalać strumień kasy z LM, do której ostatecznie nie awansowaliśmy, za trio wydaliśmy kasę pod przychody z transferów Lisa i el Mahdiouiego, które też nie wpłynęły. Wydana kasa nie dała żadnego efektu sportowego i poszła w błoto, na dodatek zostawiając nas ze strukturą generującą kolejne długi, tym razem już bez wizji odrobienia ich podobnymi przychodami w przyszłości. Oraz w takim nieszczęśliwym położeniu, że akurat właściciel nie ma kasy na to, żeby zasypać dziurę, jak to robił wcześniej, bo i skala za duża, i akurat właścicielowi jak na złość zaczęło brakować kasy.

Cytat:

Zadajesz pytania, które zadawałem kilka miesięcy temu. Też się dziwiłem jak można było podejmować tak nieodpowiedzialne decyzje.

Tak więc najkrótsza możliwa odpowiedź brzmi - przez podejmowanie złych decyzji, które w momencie ich podejmowania wydawały się ludziom decydującym bardzo dobrymi. A wydawały im się takie dlatego, że nie mieli odpowiedniej wiedzy, doświadczenia życiowego i znajomości realiów świata piłki nożnej. Zabrakło osób, które wiedziałyby co robią, jakie jest ryzyko i jak je zminimalizować (wyeliminować całkowicie się nie da). A nawet jeżeli takie osoby były, to akurat kluczowe decyzje podejmowali ci, którzy do nich nie należeli.

A jakie to były decyzje? Nie było jednej. Był cały ciąg błędnych decyzji, od tego, co napisałeś w punkcie 1, czyli przeznaczenia całej "dodatkowej" kasy na przejedzenie w jednym sezonie, przez fundamentalne błędy w budowaniu zespołu, sztabu, filozofii gry, struktury decyzyjnej, przez złe transfery przychodzące i wychodzące, po powierzenie kierownictwa klubu osobom, które albo się nie znają, albo nie uczą się na błędach, które popełniły wcześniej (albo po tym i tym), wskutek tego wyszło niedostosowanie budżetu tego sezonu do realiów I ligi (pół biedy) i możliwości finansowych klubu (tragedia). Długo by wymieniać.

O ile jeszcze poprzedni sezon można jakoś jeszcze tłumaczyć pechem, decyzjami sędziowskimi w kluczowych momentach czy nieprzewidywalnością wyniku w tej branży, to obecny sezon został położony ogólną niekompetencją włodarzy klubu właściwie w każdym możliwym aspekcie działalności. Tutaj chyba nawet ja i Piknik możemy podpisać protokół zgodności. Według wszelkiego prawdopodobieństwa zrobili budżet wynagrodzeń na poziomie ze dwa razy wyższym niż potrzeba, nie mając ku temu zapewnionych odpowiednich przychodów, ani nie zapewniając adekwatnego poziomu sportowego. Radośnie nie uwzględniając przy tym jeszcze dodatkowych obciążeń jakie wynikają z dziury budżetowej poprzedniego sezonu.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 17.11.2022, 17:42
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Tutaj chyba nawet ja i Piknik możemy podpisać protokół zgodności. Według wszelkiego prawdopodobieństwa zrobili budżet wynagrodzeń na poziomie ze dwa razy wyższym niż potrzeba, nie mając ku temu zapewnionych odpowiednich przychodów, ani nie zapewniając adekwatnego poziomu sportowego. Radośnie nie uwzględniając przy tym jeszcze dodatkowych obciążeń jakie wynikają z dziury budżetowej poprzedniego sezonu.
Zdecydowanie możemy podpisać. Ja tylko cały czas chciałbym się dowiedzieć jak do tego doszło, pamiętając w jakich warunkach ten budżet powstawał. Tak jak już kiedyś pisałem mam przeczucie, że obecna przepychanka, wywiady, donosy, rezygnacje itp są powodem tego, że nie wszyscy po równo w ustalaniu tego budżetu brali udział. Ja nawet strzelam, że i poprzedni sezon jest różnie przez nich postrzegany.

Ten budżet powstawał w czerwcu/lipcu/sierpniu. Wtedy najpierw mieliśmy sagę z rezygnującym i nierezygnującym zarządem Błaszczykowskiego, potem plotki, że Jażdżyński przejmuje władzę, a potem prezesurę Nowaka, jego zapowiedzi o tym, że dofinansuje nawet sam jeśli trzebs. A potem najpierw o Jażdżyńskim zaczęli pisać, że jest na poboczu, a potem zrezygnował Królewski (najpierw z Rady a potem całkiem(?)).

Wg mnie to niemożliwe, żeby ten obecny budżet powstał w wyniku wspólnie wypracowanej zgodnej decyzji.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 17.11.2022, 17:51
cale Trio dalo plame na calej lini - chwala za zryw i ratunek wtedy klubu - ale tez osmieszyli nasz klub jak tylko umieli - Jaro najsprytniejszy z nich bo dal noge przed reszta przystawiajac ich do muru , polansowal sie 3 lata w mediach , tv , ( az sie dziwie ze go do reklam nie wzieli) i czar prysl , spryciula z niego - nie ma co - i tak wiadomo ze upadek Wisly spadnie na konto Kuby - Jaro wykorzystal swoj czas idealnie - dal noge w najlepszym momencie- spryciulka
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 17.11.2022, 17:59
Jaro nie miał czasu czegoś policzyć ale zawsze miał czas na tweeterze pisać Gościu bez kitu, chyba tylko po to tutaj przyszedł, bo tak się ułożyło życie, a przy okazji miał reklamę i możliwosć filozofowania.

Bo całe to trio jest tak zarobione, jednoczesnie tak starając się dla dobra Wisły, że aż szok, ze oni takie babole .......ą, klub spuścili z ekstraklasy, nic przez ten czas wielkiego nie wymyślili oprócz ściągania kasy od kibiców i sponsorów, a jak robili konferencje to tak śmieszne, że aż żałosne. Bez żadnych podsumowań, bez żadnych danych.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 17.11.2022, 18:04

Tak więc najkrótsza możliwa odpowiedź brzmi - przez podejmowanie złych decyzji, które w momencie ich podejmowania wydawały się ludziom decydującym bardzo dobrymi. A wydawały im się takie dlatego, że nie mieli odpowiedniej wiedzy, doświadczenia życiowego i znajomości realiów świata piłki nożnej.
w przypadku Dukata bym bardziej był skory uwierzyć w takie dobroduszne tłumaczenie

tutaj poza jednym gamoniem co umiał prosto piłke kopać , mamy 2 móżgowców z powodzeniem funkcjonująch w biznesach różnorakich
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 17.11.2022, 18:26
w przypadku Dukata bym bardziej był skory uwierzyć w takie dobroduszne tłumaczenie

tutaj poza jednym gamoniem co umiał prosto piłke kopać , mamy 2 móżgowców z powodzeniem funkcjonująch w biznesach różnorakich
O tym też już wspominałem.Tak usprawiedliwiać to można było Sarapatę i Dukata a nie gości którzy co by nie mówić jeśli chodzi o prowadzenie biznesu kurze spod ogona nie wypadli.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 17.11.2022, 18:32
Hmmm a to nie było tak, że oni jeszcze w tym roku, po 3 latach nauki puścili oświadczenie, że jeszcze się uczą stąd ta niefortunna ankieta o cenę karnetów?

Jak mówią, że się uczą, to się uczą. Kiedyś się nauczą i będzie tylko lepiej. Chyba, że wcześniej wszyscy odejdą jak Królewski.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 17.11.2022, 18:35
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jaro nie miał czasu czegoś policzyć ale zawsze miał czas na tweeterze pisać Gościu bez kitu, chyba tylko po to tutaj przyszedł, bo tak się ułożyło życie, a przy okazji miał reklamę i możliwosć filozofowania.

Bo całe to trio jest tak zarobione, jednoczesnie tak starając się dla dobra Wisły, że aż szok, ze oni takie babole .......ą, klub spuścili z ekstraklasy, nic przez ten czas wielkiego nie wymyślili oprócz ściągania kasy od kibiców i sponsorów, a jak robili konferencje to tak śmieszne, że aż żałosne. Bez żadnych podsumowań, bez żadnych danych.
Nie wiem z jakich ostatecznie pobudek ale Królewskiemu trzeba oddać że to on inicjował i nakręcał cały hype z akcją ratunkową.Tego nikt mu nie odbierze.Na ściąganie kasy z kibiców też trzeba było mieć pomysł.Jego głównym grzechem jest to że stał się takim potakiwaczem dla Kuby.Jeśli Jażdżyński miał inne zdanie w jakimś aspekcie to i tak ta dwójka forsowała to co chciał Błaszczykowski.Ja to tak przynajmniej teraz odbieram.Choć na samym Tomku też się zawiodłem po tym co pieprzył na słynnej konferencji
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 17.11.2022, 20:33
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
Zdecydowanie możemy podpisać. Ja tylko cały czas chciałbym się dowiedzieć jak do tego doszło, pamiętając w jakich warunkach ten budżet powstawał. Tak jak już kiedyś pisałem mam przeczucie, że obecna przepychanka, wywiady, donosy, rezygnacje itp są powodem tego, że nie wszyscy po równo w ustalaniu tego budżetu brali udział. Ja nawet strzelam, że i poprzedni sezon jest różnie przez nich postrzegany.

Ten budżet powstawał w czerwcu/lipcu/sierpniu. Wtedy najpierw mieliśmy sagę z rezygnującym i nierezygnującym zarządem Błaszczykowskiego, potem plotki, że Jażdżyński przejmuje władzę, a potem prezesurę Nowaka, jego zapowiedzi o tym, że dofinansuje nawet sam jeśli trzebs. A potem najpierw o Jażdżyńskim zaczęli pisać, że jest na poboczu, a potem zrezygnował Królewski (najpierw z Rady a potem całkiem(?)).

Wg mnie to niemożliwe, żeby ten obecny budżet powstał w wyniku wspólnie wypracowanej zgodnej decyzji.
Moja "spiskowa teoria dziejów", którą rozważam od czasu pewnych nagłego obwieszczenia informacji o nowym prezesie jest taka, że TJ przygotowywał się do objęcia sterów w klubie i chyba nawet było to wstępnie ustalone, stąd m.in. przecieki z kończeniem aktywności w Gremi pod koniec czerwca i dużo większe zainteresowanie budżetem czy w ogóle zaangażowanie w klub w tamtym czasie. Ostatecznie jednak z bliżej nieokreślonych powodów wewnętrznych tarć przegrał walkę frakcji i zamiast wersji oszczędnościowej TJ (która by się zgrywała z tym, co mówił o budżecie do socios) wygrała wersja kontynuacji tego co było do tej pory pod rządami powierniczymi DB z menedżerką JB (bizantyjskie nieliczenie się z kasą i nieogar sportowy) przez WN, który nie za bardzo nawet wiedział co się dzieje i z czym się to je, ale za to wyniki przez jakiś czas sugerowały, że z palcem w d*pie wrócimy do ESA i zaraz wszystko się samo wyprostuje, więc jakoś to będzie. To by tłumaczyło wiele, wliczając w to rezygnację MB, ewidentną próbę "wystawienia" TJ na odstrzał dziwnymi przeciekami medialnymi i późniejsze odstawienie JK.

Ale potem siadły wyniki sportowe i chłopcy zorientowali się, że nie ma ani wyników sportowych, ani potencjału, ani zapasu prywatnej kasy na łatanie dziur i wykupywanie reszty żeby rządzić po swojemu. Skończyło się rumakowanie.

Ale to tylko moje domysły, na które nie mam oczywiście żadnych dowodów i zawsze możliwa jest wersja, że wszystko było kompletnie na odwrót.

No i tradycyjnie zanim ktoś mnie zaszufladkuje do team-TJ, team-JK czy jakikolwiek inny team dodaję, że wcale nie mam przekonania, że którykolwiek z nowego czy starego trio daje rękojmię tego, że jakby akurat on miał decydujący wpływ na przygotowanie tego sezonu, to zrobiłby to zauważalnie lepiej.
Ostatnio edytowane przez MaLk : 17.11.2022 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Stary 18.11.2022, 00:27

Weź pod uwagę fakt, że my jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy nie wskutek decyzji biznesowych (bo te były raczej dobre) lecz wskutek decyzji sportowych. To realizacja polityki sportowej nas zaprowadziła na dno. Jak się okazuje, tutaj nikt z Trójki nie miał pojęcia jak działać, a w dodatku nie oddali władzy w płaszczyźnie sportowej nikomu, kto by się na tym znał.

Wprost powiem to, co niemal każdy wie: decyzje sportowe moim zdaniem wymuszał Kuba, a nie ma on zielonego pojęcia o tych sprawach (bycie wybitnym zawodnikiem nie daje automatycznie wiedzy i wyczucia co do prowadzenia polityki sportowej klubu).
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 18.11.2022, 00:37
Moja "spiskowa teoria dziejów"
Pod tym też bym się w większości podpisał. Jeśli tak było tzn. że frakcje nam się w klubie zmieniały szybciej niż w Sejmie (na początku Królewski musiał być anty Jażdżyński jeśli ten „przegrał”). Niestety rokuje to jak najgorzej.

No i tradycyjnie zanim ktoś mnie zaszufladkuje do team-TJ, team-JK czy jakikolwiek inny team dodaję, że wcale nie mam przekonania, że którykolwiek z nowego czy starego trio daje rękojmię tego, że jakby akurat on miał decydujący wpływ na przygotowanie tego sezonu, to zrobiłby to zauważalnie lepiej.
Tego już się nigdy nie dowiemy bo nikt już nie będzie miał szansy tego budżetu drugi raz przygotować.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 18.11.2022, 00:40
A wystarczyło zatrudnić jakiegoś Ojrzyńskiego, Bartoszka, Rumaka czy innego Kaczmarka, Szatałowa, Tarasiewicza, itp.

Jedna decyzja - zatrudnienie tego idioty pogrążyła Wisłę.

Tylko on mógł spuścić Wisłę i tego dokonał przy aplauzie ze strony klakierów.

Brawo Wy!
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 18.11.2022 o godz. 00:55.
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Piotr Obidziński Sportowe Fakty 20.05.2022 r.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 18.11.2022, 11:42
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Weź pod uwagę fakt, że my jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy nie wskutek decyzji biznesowych (bo te były raczej dobre) lecz wskutek decyzji sportowych. To realizacja polityki sportowej nas zaprowadziła na dno. Jak się okazuje, tutaj nikt z Trójki nie miał pojęcia jak działać, a w dodatku nie oddali władzy w płaszczyźnie sportowej nikomu, kto by się na tym znał.

Wprost powiem to, co niemal każdy wie: decyzje sportowe moim zdaniem wymuszał Kuba, a nie ma on zielonego pojęcia o tych sprawach (bycie wybitnym zawodnikiem nie daje automatycznie wiedzy i wyczucia co do prowadzenia polityki sportowej klubu).
nie!! , i dość tej dziecinnej narracji: "wszystko dobrze tylko sportowe zle decyzje"

im szybciej zrozumiecie ze to falszywa dychotomia sport-biznes tym lepiej

jesli biznes polega na prowadzeniu przedsiewziecia sportowego to decyzje "sportowe" sa zarazem biznesowymi

nie gniewaj sie jesli obraże cie teraz zbyt infantylnym porównaniem , ale życie nauczyło mnie że na tym forum tak trzeba:

załóżmy że prowadzisz hmmm restauracje

czy wg ciebie (i reszty wyznawców tej fałszywej dychotomii) , np wybór lokalu , negocjacja czynszu z kamienicznikiem , to decyzja biznesowa , a już np zatrudnienie szefa kuchni to nie jest decyzja biznesowa tylko (nawet nie wiem jak to nazwać) hmm kulinarna ?
a wybór dostawcy mięsa to już też oczywiście nie jest decyzja biznesowa , tylko jak wyżej ?

etc etc

ergo , podpiszesz korzystny czynsz , w dodatku dogadasz sie z Kamisem , że w zamian za logo na fartuchach kelnerów opłaci ci ZUS

ALE ziemniaki zamiast polskie sprowadzisz 6x drozsze z nowej zelandiii , a kucharzy ściągniesz ze stolicy (z warszawskimi pensjami)

to już nie masz sobie nic do zarzucenia , bo biznesowe decyzje były dobre , a złe tylko te "kulinarne" ?

myśle że już udowodniłem że zajebali

można cytować i udostępniać żeby ignoranci co ignorują też sie z tym zapoznali
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 18.11.2022, 12:37
Po Jarosławie Królewskim, teraz Tomasz Jażdżyński wyjdzie na mównicę.

Najpóźniej do poniedziałku mamy poznać dokładny termin.

Transmisja z konferencji Tomasza Jażdżyńskiego na wiślackim YouTube: www.youtube.com/wislakrakowsa (Karolina Biedrzycka, do roboty.)
Ostatnio edytowane przez aNouc : 18.11.2022 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 18.11.2022, 13:03
Nie wiem, czy oni teraz będą po kolei wychodzi i prostować wypowiedzi poprzedników? Coś niesamowitego, jak duży musi być rozdźwięk wśród nich, jeśli robią osobne konfy, żeby coś przekazać.
Dramat komunikacyjnie i zarządczo. To tylko pokazuje, dlaczego i w jak głębokiej dupie jesteśmy.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Stary 18.11.2022, 13:06
Nie no, jest szansa, że JB już nie wyjdzie. Wiadomo, że zajebał, kontuzja dalej nie wyleczona.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Stary 18.11.2022, 13:07
Tomek powinien powiedzieć: ,,panie prezesie Filipiak, melduję wykonanie zadania, przyczyniłem się wraz z innymi fałszywymi odnowicielami do spadku".

To bardzo toksyczna postać. Przez miesiące pouczał wszystkich, uważał się za elitę, to on prowadził politykę klakierstwa w usłużnych mediach typu interia.

Życie go zweryfikowało.

To zwykły urażony Tomek, który oprócz pięknego garnituru nic z sobą nie reprezentuje.

Tylko będzie wypominał te pożyczki, które i tak dostanie.
Cytat:
Władze klubu żyją w świecie teorii spiskowych, plotek i podszeptów. Kibice-akcjonariusze mają prawo żądać transparentności i profesjonalizacji, bo inaczej legenda runie. Wszędzie widziane są spiski.
A po rozstaniu to przerodziło się niestety w jakąś obsesję. Błaszczykowski potrafi w nocy dzwonić po ludziach, że mają mnie nie wpuszczać na jakąś imprezę, gdzie są jego znajomi, albo dzwonić po właścicielach lóż na Wiśle, żebym nie wszedł na stadion.
.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 18.11.2022, 13:51
Następny wieczorek autorski?

Drugi raz na ten sam syf i marnowanie czasu się nie nabiorę, powodzenia i róbcie dalej z ludzi debili
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 18.11.2022, 13:56
Przypisywanie winy Jażdżyńskiemu to już najwyższy poziom skoorwysyństwa. Ludzie, to jest menadżer, biznesmen, on nie jest od wyników sportowych. Tą kwestię zayebali ludzie, którzy się na tym mieli znać a się okazało że się nie znali. A że podstawową działalnością operacyjną klubu piłkarskiego jest gra w piłkę to hoojowe wyniki na tym polu przysłaniają i deprecjonują wszystko pozostałe. I choćby Jażdżyński stawał na uszach to nic więcej nie zrobi. Bo nie od tego jest. To tak jak ty byś kupił akcje PKN Orlen i postronni ludzie się na ciebie wkoorwiali że paliwo drogie. Co mógł to zrobił, włożył sporo gotówki, pomógł w sytuacji krytycznej. Stworzył jakieś struktury, żeby to mogło funkcjonować. A zyebali ludzie którzy sportowo mieli to ogarnąć.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.11.2022, 14:10
To jak widać jest dla większości zbyt skomplikowane.

Dobrze że kolejny postanowił wyjść z Jaskini. Pora by się kazdy określił co chce/nie chce firmować swoim nazwiskiem.

Uważam że jeśli TJ też wyjdzie to się już wszystko posypie. Później JB odda klub równie naiwnie jak Cupial.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Stary 18.11.2022, 14:25
Ale jakiej gotówki? Chodzi o te 2,5 tysiąca? Reszta to pożyczki, co przez długi czas było tajemnicą.
Cytat:
.
Odpowiedz cytując
Armin
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 18.11.2022, 14:41
Był pan Królewski, po niedzieli przemawiał będzie Jażdżyński, za tydzień ktoś kolejny i tak zejdzie do świąt. Aha i po drodze jakieś oświadczenie grup kibicowskich na FB, potem oświadczenie do oświadczenia. A czas leci.
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 18.11.2022, 14:46
Widać właściciele już się nie komunikują między sobą stąd te oświadczenia. Ciekawe co i kiedy oświadczy "zajebałem"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów