The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.07.2022, 18:57
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
No jak miło łaskawco, nie masz nic do Socias, jak wspaniałomyślność, to są ludzie, którzy wykładają bezinteresownie własną kasę na działalność Klubu!!! Nikt Tobie, ani pozostałym nie zabrania się wypowiadać, ba nawet krytykować, ale niech to będzie konstruktywna krytyka, a nie obrzygiwanie Klubu i wszystkiego wokół, a ludzi którzy mają chłodne spojrzenie na sytuację nazywanie klakierami etc. Ja osobiście jestem klakierem, klakierem Klubu Wisła Kraków, razem z jego Zarządem, Zawodnikami i normalnymi kibicami, również tymi, co krytykują! Na pewno nie rzygaczami, którzy podszeptują jakieś teorie spiskowe, kolejni się na nie powołują i zaczyna się totalny hejt wymierzony w nasze wspólne dobro, którym jest Wisła Kraków!
Chłodne spojrzenie? Chyba różowe okulary. Ja też bezinteresownie dawałem na klub i nawet do Socios nie musiałem się zapisywać.Więc co ty .......isz że o pieniądzach to mogą się wypowiadać tylko Socios?
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 16.07.2022, 19:26
Do poziomu piłkarskiego dopasowała się banda troglodytów z C

Edit. Oczywiście z C
Ostatnio edytowane przez ciacho : 16.07.2022 o godz. 20:23.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 16.07.2022, 19:31
Zespół się rozbujał, zrobił kilka akcji... nie no, po .... nam to, jeszcze wygramy i nie będzie można jebać zarządu i reszty... przerwijmy mecz i zaróbmy walkowera, a może i karę! A co! My jesteśmy ....a Wisła, co nas jakieś pastuchy z pierwszej ligi będą uczyć pokory!

Ja .......ę...
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 16.07.2022, 19:32
dziś wielu z nas w tym i ja przeżyło szok, widząc jak się gra w 1 lidze. banda toporków z nowego Sącza niepotrafiąca zrobić składnej akcji, wybiła nam dziś marzenia o zwycięstwie z głowy. wybijanki, przebijanki, kopanie po piszczelach, podszczypywanie, dyskusje z sędzią. I co robi Wisła? dokładnie to samo. dwóch stoperów rywala od 20 minuty gra z żółtymi kartkami a mimo to żaden zawodnik z przodu nie dostał piłki , po której mógłby sprowokować któregoś z nich do faulu na czerwo. Brzęczek pokazuje, że jest miernym trenerem. Nie zrobiliśmy ani jeden składanej akcji, żadnego schematu przy rozegraniu rzutu rożnego.co oni robili w okresie przygotowawczym? Mehremić w obronie kryminał, Fazlagić w środku pola niewidoczny a z przodu Fernandez, Żyro i Starzyński nie stworzyli żadnego zagrożenia. Jednym słowem dzisiejszy mecz to kompromitacja z naszej strony.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 16.07.2022, 19:32
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Do poziomu piłkarskiego dopasowała się banda troglodytów z D.
I to akurat w momencie jak już całe 2 minuty graliśmy w piłkę...
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 16.07.2022, 19:39
Śmieszny jest ten żal na "bydło z C". ....a, jakbyśmy jakoś grali, o coś grali, zarząd był ok, piłkarze mieli ambicje, to się można przypieprzać o cyrk z serpentynami. A tutaj koneserzy footboolu wyczuli okazję, ze po 90 minutach człapania jest szansa strzelić gola ręką albo dupą i już płaczą na kibiców z C.

A .... z taki meczem, takim Brzęczkiem i takim trio.

Ostatnie krzywe akcje zarządu:
-brak kibiców gości - i to też wszystko ogłoszone chwilę przed meczem = zero szacunku do kogokolwiek, w tym kibiców Sandecji, którzy może chcieliby na meczu się pojawić? - i gówno mnie obchodzi, ze od końca nie było wiadomo co i jak, to chyba po to został ten wielki prezes Dawid żeby takie rzeczy nie wyskakiwały na ostatnią chwilę?
-zamieszanie ze sprzedażą biletów dla Wiślaków oraz otwarcie bram stadionu na godzinę przed meczem... to jak splunięcie w twarz
- rodzinne jaja z cateringiem. Jak się okazało firma z doświadczeniem nie zawiodła, to znaczy zawiodła więc nie zawiodła

Przecież oni nic nie robią, nic nie umieją i jeszcze się w twarz śmieją kibicom. Na koniec powiedzą, ze zajebali i po temacie.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 16.07.2022, 19:43
Konferencja Jerzego Brzęczka po meczu: https://www.youtube.com/watch?v=dgN594Wimcc
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Stary 16.07.2022, 19:44
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Śmieszny jest ten żal na "bydło z C". ....a, jakbyśmy jakoś grali, o coś grali, zarząd był ok, piłkarze mieli ambicje, to się można przypieprzać o cyrk z serpentynami. A tutaj koneserzy footboolu wyczuli okazję, ze po 90 minutach człapania jest szansa strzelić gola ręką albo dupą i już płaczą na kibiców z C.

A .... z taki meczem, takim Brzęczkiem i takim trio.

Ostatnie krzywe akcje zarządu:
-brak kibiców gości - i to też wszystko ogłoszone chwilę przed meczem = zero szacunku do kogokolwiek, w tym kibiców Sandecji, którzy może chcieliby na meczu się pojawić? - i gówno mnie obchodzi, ze od końca nie było wiadomo co i jak, to chyba po to został ten wielki prezes Dawid żeby takie rzeczy nie wyskakiwały na ostatnią chwilę?
-zamieszanie ze sprzedażą biletów dla Wiślaków oraz otwarcie bram stadionu na godzinę przed meczem... to jak splunięcie w twarz
- rodzinne jaja z cateringiem. Jak się okazało firma z doświadczeniem nie zawiodła, to znaczy zawiodła więc nie zawiodła

Przecież oni nic nie robią, nic nie umieją i jeszcze się w twarz śmieją kibicom. Na koniec powiedzą, ze zajebali i po temacie.
Jak ogólnie mądrze gadasz, tak teraz odleciałeś.

Nie zauważyłeś różnicy po zmianach, większego ciągu na bramkę?
Rozumiem, że jak 80 minut z okładem grali chujnię, to nie ma co już grać i lepiej się położyć, albo przegrać walkowerem, bo z "kibiców" frustracja wylazła?
Sorry, nie kupuję tego.

To, co wymieniłeś, rzeczywiście pokazuje, że na starcie sezonu Trio nie ogarnia. Ale czy to powód, żeby położyć lachę na klub?
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 16.07.2022 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 16.07.2022, 19:45
Wyglądaliśmy dramatycznie.
Mehremić po tym meczu powinien zostać wysłany z powrotem do głębokich rezerw.
Z taką grą obawiam się, że zakotwiczymy w tej lidze na dłużej, oczy krwawiły od oglądania tego meczu.

[26/42]
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 16.07.2022, 19:51
Marudzicie - ważny punkt w walce o utrzymanie. Teraz każda z drużyn posiadająca pół trenera w składzie po analizie tego meczu zda sobie sprawę, że nasza obrona to dramat nawet jak na warunki 1 ligi. Pomoc jest nieobecna a napad - no cóż.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 16.07.2022, 19:52
pokuta odbębniona i tak:

Bieganski uratował na punkt , no cóż było sporo niewiadomych , ale wyjąsniło sie juz jaką role odegramy w tej lidze otóż solidnego sredniaka

na + :
pereira
bieganski
fryzura cisse

pytanie do masochistów którzy zdeydowali się na wizyte na stadionie : jak catering ? (serio pytam)
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 16.07.2022, 19:53
Jedno już wiemy: awans NIE JEST celem na ten sezon.

Prawdopodobnie Trio ma kasy tylko na to, żeby z nas zrobić średniaka I-ligowego na lata i tyle.

O drużynie dużo nie ma co pisać. Napiszę tylko, że występy Starzyńskiego, Wachowiaka, Fajtłapica, Mehremica i tego nowego szrotića Balty to jest materiał na postępowanie dyscyplinarne.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 16.07.2022, 19:53
Nasi przemotywowani, Sandecja przemotywowana.

Wyszedł z tego totalny paździeż, ciągle tylko faule, niedokładne zagrania (po obu stronach), walka, gra na aferę, laga na bałagan.

Zabrakło gry w piłkę. Jak się będziemy wdawać w takie zapasy błotne i walczyć to środek tabeli murowany.

Basha pokazał, że przy reszcie młokosów to Pan Piłkarz. Pereira również.

Tragiczne były boki obrony w grze ofensywnej, katastrofalny i drewniany Jaroch, trochę lepszy Wachowiak (przynajmniej czasem coś zagrał dokładnie).

Mehremić odpierdzielał taką elektrykę i widać było, że mu styki przepala. Bardzo słaby występ.

Z młodych Piotruś coś tam się starał ale nie wiele z tego wynikało, podobnie Kacper - w kluczowych momentach brakowało dokładności.

Fernandez zagrał najgorszy mecz od przyjścia do Wisły.

Żyro był tak tragiczny i drewniany, że oczy przecierałem. To kiedyś był naprawdę fajny grajek.

Biegański poprawnie, jedno złe wyjście, parę dobrych interwencji. Powinien był lajtowo łapać kiks Jarocha, bo to kiks był - nie podanie, a tak narobiło się smrodu.

Paradoksalnie największe zagrożenie pod naszą bramką stwarzaliśmy my sami.

No cóż, pierwsze śliwki robaczywki. Krwawiące oczy zaliczone.

Dodam też, że druga seria serpentyn to był istny kretynizm. Akurat wtedy, gdy wydawało się, że łapiemy wiatr w żagle.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 16.07.2022, 19:55
Nie wiem czego się spodziewaliście po tym jak wymieniliśmy 3/4 kadry, a na ławce wciąż mamy trenerskiego mema. Po takiej rewolucji kadrowej trudno oczekiwać super gry i wyniku, dlatego trzeba szanować ten punkt. Powrót do Ekstraklasy zajmie nam 5-10 lat. I trzeba się uzbroić w cierpliwość..
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 16.07.2022, 19:59
Ten mecz to dokładnie to czego się spodziewałem. Nie zaskoczyli mnie niczym. W następnym meczu spodziewam się w.......u i wtedy zarząd się otrzasnie i zacznie brać kogo popadnie do składu.

Mehremic zagrał dokładnie tak samo jak go zapamiętałem. To i tak cud, że po jego wielbłądach nie dostaliśmy gola.

To teraz zobaczmy jakie wnioski miał zarząd po spadku:
- brakowało liderów - dzisiaj nie było ani pół zawodnika, który byłby w stanie wziąć grę na siebie.
- brakowało napastnika - dzisiaj no coments
- zachwiana równowaga między Polakami a reszta - dzisiaj zaczynaliśmy mecz w stosunku 7-4 (więcej Polaków) , kończyliśmy 5-6 (więcej zagranicznych) . Dla mnie zagraniczni zawodnicy nie są problemem. Problemem jest jakość.

Więcej wniosków po spadku od zarządu sobie nie przypominam. Dzisiaj była pierwsza weryfikacja. I wychodzi na to że te całe ich wnioski to se w dupe wsadzić można.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 16.07.2022, 20:01
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wyglądaliśmy dramatycznie.
Mehremić po tym meczu powinien zostać wysłany z powrotem do głębokich rezerw.
Z taką grą obawiam się, że zakotwiczymy w tej lidze na dłużej, oczy krwawiły od oglądania tego meczu.
Nie wiem czy byłbym aż takim optymistą z tym zakotwiczeniem...
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 16.07.2022, 20:12
Cytat:
To, co wymieniłeś, rzeczywiście pokazuje, że na starcie sezonu Trio nie ogarnia. Ale czy to powód, żeby położyć lachę na klub?
To, że kibice wytrzymali tyle czasu, że nie rozgonili tego s....ysyństwa w tamtym sezonie, że wytrzymują Brzęczka, Dawida, rodzinny catering itd to jest i tak ewenement.

Nie bronię rozwalania stadionu, przerywania meczów itp bo już z tego wyrosłem ale uroki piłki i kibicowania sa jakie są i znając realia to i tak nasi najzagorzalsi kibice wykazują anielska cierpliwosć na to wszystko.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Stary 16.07.2022, 20:15
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To, że kibice wytrzymali tyle czasu, że nie rozgonili tego s....ysyństwa w tamtym sezonie, że wytrzymują Brzęczka, Dawida, rodzinny catering itd to jest i tak ewenement.

Nie bronię rozwalania stadionu, przerywania meczów itp bo już z tego wyrosłem ale uroki piłki i kibicowania sa jakie są i znając realia to i tak nasi najzagorzalsi kibice wykazują anielska cierpliwosć na to wszystko.
O ile mi wiadomo, podobno ci "najzagorzalsi" już rozganiali tych i owych. A potem sami się za prowadzenie klubu wzięli. Co wyszło - wszyscy widzieliśmy.
Jak pogonią Trio - to Wisła zacznie od B klasy. Bo raczej nikt nas nie weźmie, mając na karku niebezpieczną grupę ludzi. Nie wydaje mi się zatem, żeby rozganianie Trio było dobrym sposobem na cokolwiek.
Ale ja piknik jestem, na mecz z rodziną jeżdżę, nie znam się.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 16.07.2022, 20:21
Po tym meczu jestem skołowany. Nie wiem czy to sklad jest z pyty wziety czy trener taki ujowy.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 16.07.2022, 20:25
Ten mecz pokazał tylko chaos i brak jakiejkolwiek organizacji zarówno na boisku jak i po za nim. Sprawa z cateringiem to kolejna kompromitacja prezesa Dawida... czy np. problem z wejściem na czas na stadion... Mam wrażenie, że naszych włodarzy zaskoczył, że dzisiaj zaczynamy ligę. Kto mógłby się tego spodziewać hehe

A co to samego meczu?
Po sparingach, mimo wszystko liczyłem na coś więcej. Poziom tego meczu określiłbym jednym słowem: DNO.
Nie wiem, czy jest jakaś myśl przewodnia, taktyka... Serio nie wiem co myśmy mieli grać... zawodnicy słabi, trener chyba jeszcze słabszy... Zero pomysłu na grę... W sumie to Sandecja mogła wygrać 1:0...

Niestety do poziomu Trio, Prezesa, trenera i piłkarzy dostosowali się kibice swoim żenującym zachowaniem... Niby w czym przerywanie meczu miało pomóc naszej drużynie?! Czym?!!!

W poprzednim sezonie piłkarze byli słabi psychicznie i według mnie nie wytrzymali presji walki o utrzymanie... w tym sezonie mamy piłkarzy jeszcze słabszych... wielu młodych w kadrze... Tak, nakładajmy na nich jeszcze dodatkową presję, groźmy przerywaniem meczu... Dorzucajmy dodatkową, nikomu nie potrzebną presję, tak to na pewno pomoże... Czy na tych trybunach, pomysłodawcach ktoś zdroworozsądkowo myśli?! Ciekawe jakie kary będziemy ponosić za takie zachowanie kibiców... To jest jawne szkodzenie własnemu klubowi... Rządzą klubem ludzie bez pomysłu i szczęścia, prezesem jest osobą o dyskusyjnych kwalifikacjach... niechaj chociaż kibice trzymają poziom... jako jedyni, jak w poprzednim sezonie...

Nie podoba mi się organizacja klubu, związki familijne, poziom sportowy... ale trzymajmy jako kibice poziom i klasę...
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 16.07.2022, 20:26
10 minut przed meczem kolejki do wejścia pod dom harcerza
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 16.07.2022, 20:27
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Po tym meczu jestem skołowany. Nie wiem czy to sklad jest z pyty wziety czy trener taki ujowy.
Pewnie prawda leży pośrodku
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 16.07.2022, 20:29
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
I to i to - pora zdać sobie z tego sprawę. Im szybciej tym lepiej.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 16.07.2022, 20:30
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
A co to samego meczu?
Po sparingach, mimo wszystko liczyłem na coś więcej. Poziom tego meczu określiłbym jednym słowem: DNO.
Niestety na pewno tutaj pokutuje brak napastnika. Już w poprzedniej rundzie nie mieliśmy napastnika, jakim cudem do dziś nic w tym temacie nie zrobiono - nie mam pojęcia.

Fernandez powinien grać na pozycji nr 10 - dziś nie miał kto kreować gry, a Fernandez odbijał się od tych stoperów Sandecji, całkowicie go fizycznie stłamsili. Szkoda takiego zawodnika na grę w ataku w I lidze.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Marek96
Member

Od: 09.2019

Stary 16.07.2022, 20:48
Jak w 3-4 następnych meczach nie będzie widać jakiejkolwiek poprawy gry to się skończy wymówka o braku zgrania i zaczną się zajebiste problemy pieniędzy nie ma żeby ściągnąc nie wiadomo kogo , Brzęczka zwolnić nie wypada i co robić ? I ciekawe czy mityczny napastnik zjawi się do końca miesiąca ? Czy będziemy czekać do października
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 16.07.2022, 20:53
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Trzymasz kciuki?
I co powiesz? Nie miałem racji?
Ostatnio edytowane przez Levis88 : 16.07.2022 o godz. 22:06.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 16.07.2022, 20:53
Cytat:
O ile mi wiadomo, podobno ci "najzagorzalsi" już rozganiali tych i owych. A potem sami się za prowadzenie klubu wzięli. Co wyszło - wszyscy widzieliśmy.
Jak pogonią Trio - to Wisła zacznie od B klasy. Bo raczej nikt nas nie weźmie, mając na karku niebezpieczną grupę ludzi. Nie wydaje mi się zatem, żeby rozganianie Trio było dobrym sposobem na cokolwiek.
Ale ja piknik jestem, na mecz z rodziną jeżdżę, nie znam się.
Nie chodzi mi o rozganianie trio bo prawda jest taka, że jesteśmy skazani na nich albo na całkowity niebyt. Aczkolwiek ciekawe co by skończyło się lepiej/gorzej...

Cytat:
W poprzednim sezonie piłkarze byli słabi psychicznie i według mnie nie wytrzymali presji walki o utrzymanie... w tym sezonie mamy piłkarzy jeszcze słabszych... wielu młodych w kadrze... Tak, nakładajmy na nich jeszcze dodatkową presję, groźmy przerywaniem meczu... Dorzucajmy dodatkową, nikomu nie potrzebną presję, tak to na pewno pomoże... Czy na tych trybunach, pomysłodawcach ktoś zdroworozsądkowo myśli?! Ciekawe jakie kary będziemy ponosić za takie zachowanie kibiców... To jest jawne szkodzenie własnemu klubowi... Rządzą klubem ludzie bez pomysłu i szczęścia, prezesem jest osobą o dyskusyjnych kwalifikacjach... niechaj chociaż kibice trzymają poziom... jako jedyni, jak w poprzednim sezonie...

Nie podoba mi się organizacja klubu, związki familijne, poziom sportowy... ale trzymajmy jako kibice poziom i klasę...
A może właśnie nałożenie presji na wszystkich kopaczy byłoby najlepszym wyjściem? Jakoś niańczenie nie przynosi zadnych efektów. Rodzinna atmosfera w klubie i na trybunach, zero oczekiwań co do miejsca w tabeli i asekurowanie się że będzie ciężko jak widać spuściło nas z ligi. Może tu leżu błąd i należy odsiać ziarno od plew? Postawić jasno sprawę, dać pół roku na ogarnięcie i albo w lewo albo w prawo co? Bo tkwienie w takim marazmie nic nie daje. Zero rozwoju. Albo się ktoś nadaje do Wisły ekstraklasowej, albo Wisły pierwszo ligowej albo niech odejdzie. Po co nam trzymanie kopaczy, którzy nic nie potrafią?
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 16.07.2022, 20:57
Generalnie drużyna wyglądała, jakby wczoraj wysiedli w Balicach z samolotu z Turcji, gdzie właśnie skończyli luksusowe all-inclusive z promocji. Gdzie te mityczne, solidnie przepracowane przygotowania?

[26/42]
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 16.07.2022, 21:00
i fernandez ma ten sam kontrakt co w ekstraklapie xd
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 16.07.2022, 21:19
Najlepsze w tym meczu i tak byłu dzidy Biegańskiego do przodu na Starzyńskiego, Dudę i Fernandeza. Jak to mogło nie wypalić? W ogóle to ....ica mnie strzela jak widzę jak Biegański zaczyna celebrować wznowienia piłki z piątki. Końcówka mecze, a ten jakby na wakacjach. Nigdzie się nie spieszy, on ma czas.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów