The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.06.2022, 15:07
Widzę, że na internetach i nawet tu na forum powszechna radość z odejścia Sadloka. A ja uważam, że za mniejszą kasę niż w eklapie by się przydał. Colley i Frydrych tez na wylocie. Kim my chcemy zacząć seozn na stoperze ? Koncewiczem i Hoyo ?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 10.06.2022, 15:10
Kto kocha ten wierzy - siła w młodzieży
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 10.06.2022, 15:14
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że na internetach i nawet tu na forum powszechna radość z odejścia Sadloka. A ja uważam, że za mniejszą kasę niż w eklapie by się przydał. Colley i Frydrych tez na wylocie. Kim my chcemy zacząć seozn na stoperze ? Koncewiczem i Hoyo ?
No ja też tak uważam, liczyłem, że Sadlok z podkulonym ogonem poprosi o 50% zarobków, a nie będzie liczył na przedłużenie umowy na starych zasadach...

Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Stary 10.06.2022, 15:43
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
No ja też tak uważam, liczyłem, że Sadlok z podkulonym ogonem poprosi o 50% zarobków, a nie będzie liczył na przedłużenie umowy na starych zasadach...
Nie wiemy jak było. Z artykułu Karcza wynika ze to Wisła go poinformowała ze nie zamierza nim kontraktu przedłużać. A czy to miało być 80%, 50% czy 100% się nie dowiemy. Faktem jest, ze winny niepowodzeń ostatnich lat znaleziony- gawiedź zachwycona.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 10.06.2022, 16:14
najważniejsze pytanie, kto teraz będzie bił stały fragmenty..
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 10.06.2022, 16:14
jak by nie było - czy będzie dobrze czy źle - to w następnym sezonie faktycznie będzie już Wisła 2.0. To w końcu ten czas, kiedy można ostatecznie odciąć się od Cupiałowej przeszłości i marzeniach o wielkości i po prostu stworzyć klub na nowo. Czy właściciele i zarząd po ubiegłosezonowej kompromitacji dadzą jednak radę? Dowiemy się gdzieś za kilka miesięcy...
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 10.06.2022, 16:18
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Słuchajcie - to, co mniej więcej przedostaję się do publicznej przestrzeni jest... w niewielkim stopniu skalą problemów, która stoi przed "włodarzami".

Więcej dowiemy się i też dowiecie się w Poniedziałek, natomiast na podstawie tego, co zasłyszałem zacytuję - "Musi się zmienić tak wiele, żeby nie zmieniło się nic". Czasami wydaje mi się, że tak jak w Papież ma dogmat nieomylności w sprawach wiary, tak niektórzy uważają, że mają dogmat nieomylności w sprawie zarządzania klubem.

Więcej w poniedziałek i proszę mnie nie ciągnąć za język.
Na tym forum od momentu słynnego protestu przeciwko Bednarzowi, a w rzeczywistości przeciwko Cupiałowi odnośnie siłowego przejęcia klubu praktycznie za darmo panuje dogmat o niemylności TS-u, dawniej SKWK i ogólnie środowisk kibicowskich, a po tzw. odnowieniu trójcy "ratowników" i Sociosów.

Obiecywano dużo na pewnej słynnej stronie internetowej z czasów ostrzelania stadionu.

Zarzucano Bednarzowi, że odpowiada za wszelkie nieszczęścia przy jednoczesnym obiecywaniu sporych zmian na lepsze.

Te zmiany miał dokonać Szymański.

Wiadomo jak to się skończyło.

Po tzw. ratowaniu i powstaniu Sociosów też obiecywano wyciągnięcie wniosków, transparentność, aby nie powtórzyła się sytuacja z przeszłości i wiele innych.

Transparentności po trzech latach bardzo brakuje, trio popełniło mnóstwo błędów zakończonych spadkiem i to zasłużonym, brakuje odpowiedzi na mnóstwo pytań odnośnie zatrudniania ludzi po układach rodzinnych bez kompetencji, szkodniczej polityce transferowej, itp.

W dalszym ciągu panuje dogmat o niemylności Trójcy Świętej - zwłaszcza Świętego z Dortmundu.

W zasadzie do lat 16-18 nie ma żadnej zmiany - jest zarząd super, krytykujący źli, jest walka ze spiskowcami, którzy wtedy przeszkadzali w rządzeniu (okradaniu w rzeczywistości), a dzisiaj przeszkadzają w kontynuowaniu nieudolności rodzinnej i jednym wielkim burdelu transferowym, a przede wszystkim przeszkadzają, bo domagają się wzięcia odpowiedzialności przez rządzących za ostatnie trzy lata (w zasadzie za ostatnie sześć lat).

Są w zasadzie ci sami klakierzy, wysłannicy zarządu co wtedy, jest niesamowite samouwielbienie, samozadowolenie i poklepywanie po plecach.

Ci co wspierali Sarapatę do samego końca, ci co byli tubą propagandową jej rządów i nie widzieli jej błędów, przestępstw za jej panowania - już po ujawnieniu prawdy przez Jadczaka bardzo szybko przeszli na stronę Sociosów i tzw. Trójcy Świętej.

Tak bardzo automatycznie to się odbyło. Tak bardzo łatwo i bardzo płynnie.

Finał znamy. Zasłużony spadek.

A ta poprawa sytuacji finansowej to przede wszystkim wielomilionowe zbiórki kibiców i to w głównej mierze spowodowane pamięcią o Wielkiej Wiśle Cupiała.

Jeżeli ktoś zasłużył na pomnik to Cupiał. Za zrobienie przez trzynaście lat dominacji 1998-2011 więcej niż przez sto lat rządów reszty.

Jestem ciekawy tego wkładu własnego Trójcy Świętej i to bez zabezpieczenia pożyczki. To chyba kluczowe w tym temacie.

Ile tego było? Dziesięć milionów, dwadzieścia?

Oczywiście, że nie. To temat tabu.

Właściciele, którzy wykorzystują zbiórki dla ratowania klubu, bo obiecanych inwestorów przez Królewicza nie było.

Był jeden Kwiecień, ale nie pasował.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 10.06.2022 o godz. 20:16.
Odpowiedz cytując
ReMix
Senior Member

Stary 10.06.2022, 16:33
Kibice dali pieniadze, trojka pozyczyla. Ot delikatna roznica..
Powód: Literowka
Ostatnio edytowane przez ReMix : 10.06.2022 o godz. 16:45.
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.06.2022, 17:40
Ale przyznajcie, że ma chłop zdrowie i pasję. W kółko te same kocopoły i to nie w 2-3 zdaniach, tylko całe referaty.
O Koaliku mówię. Swoją drogą chciałbym poznać kim jest?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 10.06.2022, 18:05
Koalik z Kwietnia robi zbawcę Ciekawe jakby Kwiecień równiez dał upy to co pisałby koalik jaki spisek wtedy? Że Kwiecień kupił za drogą zabawkę, której nie jest w stanie utrzymać czy co?

Od jakiegoś czasu bije w Socios i zestawia ich w jednym szeregu z WSH ehhh

Różne osoby przewinęły się na forum, ale takiego ananasa nie było nigdy. Koalik ma jakieś problemy psychiczne i bankowo nie jest to normalna osoba, potrafiąca racjonalnie funkcjonować w społeczeństwie - nie piszę tego złośliwie czy obraźliwie, tylko po prostu takie mam odczucia

Koaliku zdrowia, rozśmieszaj nas dalej, choć czasem wśród tych kilku tysięcy zdań wiadomo, że coś ustrzeli.

Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Stary 10.06.2022, 18:06
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Ale przyznajcie, że ma chłop zdrowie i pasję. W kółko te same kocopoły i to nie w 2-3 zdaniach, tylko całe referaty.
O Koaliku mówię. Swoją drogą chciałbym poznać kim jest?

Pomijając twórczość, czy kibice Wisły biorący udział w akcjach ratunkowych, kupujący cegiełki itp itd nie zasłużyli na informacje o tym w jakim zakresie zaangażowali się w klub właściciele ? Bo jakby tego co pisze nie obśmiewać, to coś mi się wydaje ze kibice zainwestowali w ostatnich latach więcej, a traktowanie klubu jako prywatny przyczółek rodzinny jest trochę słabe.

I to co napisał remix. Nie dość ze jak na standardy klubów piłkarskich były to drobne, to jeszcze jako pożyczka.
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 10.06.2022, 18:14
Z drużyną pożegna się trener bramkarzy Maciej Kowal. W jego miejsce wskoczy dobrze znany J.Brzęczkowi inny trener bramkarzy... ;-)

Reszta cyrku w poniedziałek. Kompletnie nie mam pojęcia, w jaki sposób chcą zachęcić kibiców do tego, żeby kupili minimum te 10k karnetów i to w praktycznie takich samych cenach, jak te, które były w E-sie.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 10.06.2022, 18:29
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Z drużyną pożegna się trener bramkarzy Maciej Kowal. W jego miejsce wskoczy dobrze znany J.Brzęczkowi inny trener bramkarzy... ;-)
A nie odchodzi przypadkiem do Rakowa?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 10.06.2022, 18:43
Wszystko już wiadomo. Pozbywamy się Poletanovicia czyli budujemy(?) drużynę do walki o utrzymanie.

Zostają młodzi (beznadziejni) Polacy bo tak się widzi Błaszczykowskiemu.

W składzie zostawiamy, też tak dennych piłkarzy, że nikt za darmo ich i tak nie weźmie

Do tego żadnych realnych wzmocnien.

Ciekawe czy Wuja poleci jak dno tabeli będzie niebepzpiecznie blisko.

13 czerwca będzie dużo pustych przeprosin i opowieściach o ciężkich realiach 1 ligowych, ale do tego zapewnienia, że walyczmy o awans. Zaprezentują Bashe czy inny odgrzewany kotlet bo "nasz i identyfikuje się z klubem"

W połowie sezonu powolutku zacznie do włodarzy docierać, że 2 liga jest coraz bliżej, ale oczywiście oleją ten fakt bo przecież Wisła Kraków spaść nie może...
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 10.06.2022, 18:53
Koalik z Kwietnia robi zbawcę Ciekawe jakby Kwiecień równiez dał upy to co pisałby koalik jaki spisek wtedy? Że Kwiecień kupił za drogą zabawkę, której nie jest w stanie utrzymać czy co?

Od jakiegoś czasu bije w Socios i zestawia ich w jednym szeregu z WSH ehhh

Różne osoby przewinęły się na forum, ale takiego ananasa nie było nigdy. Koalik ma jakieś problemy psychiczne i bankowo nie jest to normalna osoba, potrafiąca racjonalnie funkcjonować w społeczeństwie - nie piszę tego złośliwie czy obraźliwie, tylko po prostu takie mam odczucia

Koaliku zdrowia, rozśmieszaj nas dalej, choć czasem wśród tych kilku tysięcy zdań wiadomo, że coś ustrzeli.

czasami, choć bardzo rzadko odpływa za daleko, ale do powiedz mi - co w poprzednim poście Koalika nie jest prawdą? Bo jechać i obśmiewać dla zasady można - natomiast masz kontrargument na chociaż połowę akapitów?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 10.06.2022, 18:54
Wg obiegowej opinii Sadlok miał jedną z wyższych pensji w zespole, więc i 50% to mogło być sporo jak na 1. ligę.

Mnie frapuje planowane odejście Szoty. Z jednej strony, ok, mała była z niego pociecha. Z drugiej strony, w 1. lidze powinien sobie poradzić, a my potrzebujemy jakiegoś członu drużyny, na którym można budować. Nawet Szota nas opuszcza? Jest to frapujące tym bardziej, że idzie do Ekstraklasy.

Oj żeby nie okazało się, że z finansami jest naprawdę krucho. Bo w wymianę całego składu i ofensywę transferową nie wierzę.
Ostatnio edytowane przez czaro : 10.06.2022 o godz. 19:11.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 10.06.2022, 19:15
azor napisał(a):Wyświetl post
czasami, choć bardzo rzadko odpływa za daleko, ale do powiedz mi - co w poprzednim poście Koalika nie jest prawdą? Bo jechać i obśmiewać dla zasady można - natomiast masz kontrargument na chociaż połowę akapitów?
Przecież zacząłem podsumowanie wywodu kolaika od Kwietnia...

Ajax napisał(a):Wyświetl post
Wszystko już wiadomo. Pozbywamy się Poletanovicia czyli budujemy(?) drużynę do walki o utrzymanie.
Aha... ok, a co jeśli Fernandez zostanie i być może Colley? O czym to będzie świadczyć?

Od samego początku było mówione, że w przypadku spadku żegnamy Poletanovica choćby ze względu na zarobki, więc nie rozumiem oburzenia...

Bardziej dziwi mnie sytuacji SZOTA i PLEWKI, odejście Poletanovica było dla mnie oczywiste.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 10.06.2022 o godz. 19:29.

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 10.06.2022, 19:15
Cytat:
Pisałem to już kiedys i prorokuję nadal. Wuja nie zwolnią, rozegrają to tak, że honorowo Wuja sam się poda do dymisji jak będzie źle szło. Oni by mu przykrości nie zrobili, a on takim odejściem pokaże, że ma zasady
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 10.06.2022, 19:18
Przecież zacząłem podsumowanie wywodu kolaika od Kwietnia...
a co Twoja odpowiedź miała wspólnego z tym co napisał?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 10.06.2022, 19:44
a co Twoja odpowiedź miała wspólnego z tym co napisał?
Z tym, że jest niepoważny bo w socios widzi od dawna wsh (o czym również wspomnaiłem), a z Kwietnia robi niespełnionego zbawcę na miarę co najmniej Cupiała... "Był jeden Kwiecień, ale nie pasował."

No bzdury i durnoty, więc jak tu się odnosić do każdego akapitu? Sensu nie ma. Śmiech pozostaje.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 10.06.2022 o godz. 19:52.

Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 10.06.2022, 20:17
Z tym, że jest niepoważny bo w socios widzi od dawna wsh (o czym również wspomnaiłem), a z Kwietnia robi niespełnionego zbawcę na miarę co najmniej Cupiała... "Był jeden Kwiecień, ale nie pasował."

No bzdury i durnoty, więc jak tu się odnosić do każdego akapitu? Sensu nie ma. Śmiech pozostaje.

Dobra, nie będę się bawił w adwokata natomiast mam pytanie bezpośrednio do Ciebie: znasz różnice między argumentem a opinią?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 10.06.2022, 20:25
Ajax napisał(a):Wyświetl post

13 czerwca będzie dużo pustych przeprosin i opowieściach o ciężkich realiach 1 ligowych, ale do tego zapewnienia, że walyczmy o awans. Zaprezentują Bashe czy inny odgrzewany kotlet bo "nasz i identyfikuje się z klubem"

W połowie sezonu powolutku zacznie do włodarzy docierać, że 2 liga jest coraz bliżej, ale oczywiście oleją ten fakt bo przecież Wisła Kraków spaść nie może...

Hmm czyzby powtórka z sezonu poprzedniego.

Wiele osób prorokowało ze w grudniu Gule zastapi wujo z hasłem "ratuj nam Ekstraklase"

a teraz co bedzie? kogo tam Kubuś ma jeszcze w rodzince zeby ratował nam 1 lige.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 10.06.2022, 20:28
P. Kwiecień w kluczowym momencie (być albo nie być Wisły) odpuścił stwierdzając, że za duże długi i za dużo bałaganu. BYĆ MOŻE (są tylko jakieś niejasne wrzuty kilku osób o jakichś niby rozmowach) w późniejszym okresie - jak już Trio ogarnęło burdel prawny i (choć częściowo) finansowy - były jakieś kolejne podchody, ale na każde pytanie do osób informujących o takowych odpowiedź brzmi mniej więcej tak, że "kto ma wiedzieć ten wie".

Co do Sadloka to serio ktoś za nim "tęskni"? IMHO stosunek możliwości/pożytku do ceny ma najgorszy z naszych geniuszy piłkarskich. Skoro mamy budować od nowa (co prawda na razie nie wygląda to na budowie wg. jakiegokolwiek pomysłu, ale trzeba się modlić, żeby to była zasłona dymna przed poniedziałkiem) to zdecydowanie trzeba się pozbyć tego typu zawodników.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 10.06.2022, 20:46
Dobra, nie będę się bawił w adwokata natomiast mam pytanie bezpośrednio do Ciebie: znasz różnice między argumentem a opinią?
Może inaczej, ja mam do Ciebie pytanie: jakie niby kontrargumenty mam przedstawiać koalikowi na temat jego bezmyślnej opinii wsh=Socios? (i nie pisze to po tym jednym wpisie, a w odniesieniu do całokształtu jego twórczości)

Jedyny sensowny kontrargument do jego paplaniny został przed chwilą napisany, mianowicie: Kwiecień chciał, ale jak zobaczył bajzel to podziękował - koalik nazwał taką sytuację "Kwietnia nie chciano". :/

Szkoda czasu na rozdrabianie nonsensów, brnięcie w bajki i wymyślanie historyjek niczym niepopartych. Diagnoza jest jedna: zwariował - jak ktoś tego nie widzi i chce, abym punkt po punkcie wypisywał fanaberie koalika to nie ze mną te numery

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 10.06.2022, 20:58
ja tez sie nie chce bawic w adwokata , ale wydaje mi sie ze nie rozumiesz koalika , ja przynajmniej nie uwazam zeby stawial on znak rownosci socios=wsh
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 10.06.2022, 21:01
Insynuował to nie raz i nie dwa. SKWK=WSH=SOCIOS - w sumie niepotrzebnie to pisze, bo jeszcze ktoś kiedyś będzie googlowac i takie zestawienie mu wyskoczy...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 10.06.2022 o godz. 21:04.

Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 10.06.2022, 21:10
@Czerepach: ja Ci mogę tylko napisać, że jako szeregowy Socios "od początku" odbieram generalnie wpisy KOALIKA odnośnie Socios jako atak i pretensje (o co?). Nie widzę sensu odpowiadania na jego wpisy w tym temacie, ale słabe to jest ...

Może to zły dobór słów, może ktoś inny interpretuje inaczej. Ja piszę tylko za siebie.

Poza tym: daję pieniądze, decyduję o ich przeznaczeniu. Każda złotówka jest rozliczona. Jak komuś nie pasuje to nie musi się dołączać. Mnie taki układ pasuje ...
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 10.06.2022, 21:19
Koailk pisze o braku transparentności, ale to chyba tyczy się samej Wisły, nie Socios - chociaz nigdy tego nie przyznał, że na stronie jest wszystko szczegółowo opisane w pdfie...

Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 10.06.2022, 21:29
Niestety, choc nie zakladam złej woli, było już kiedyś jedno stowarzyszenie, na które nie można było powiedzieć złego słowa, skwk się nazywało i każdy kto wspomniał, ze "halo, coś tam jest nie tak" był jebany i wysyłany na druga stronę błon. Nie dziw się, ze niektórzy maja ograniczone zaufanie do oddolnych inicjatyw kibicowskich grających na tych samych nutach :/ zwłaszcza jeżeli znajdują sie w nim osoby z poprzedniego układu - nie oceniam jednoznacznie, ze jest białe albo czarne, ale niesmak pozostał, a wiarę w dobre intencje z naiwnością łatwo pomylić.

A teraz 3,2,1....czekam na obrońców zatrudnienia Bashy
Ostatnio edytowane przez azor : 10.06.2022 o godz. 21:53.
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 10.06.2022, 21:42
Bashan będzie królem w I lidze
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania