The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.11.2020, 21:06
Piotr Koźmiński opisał szerzej jak wygląda sprawa Buksy:
https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...05672153735168

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ie-do-premier-

Dlaczego Skowronek nie wystawia Buksy?

Jeżeli w sobotę nie wyjdzie w pierwszym składzie to będzie sabotaż. On musi grać żeby klub dotrzymał obietnicy, inaczej nic z tego nie będzie.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 19.11.2020 o godz. 21:17.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 19.11.2020, 22:49
Jakiej znowu obietnicy, jaki sabotaż? Nikt naszemu młodemu zawodnikowi nie gwarantował występów w pierwszym składzie. Chłopak ma grać więcej w tym sezonie, ma być odpowiednio prowadzony - nie jest winą klubu, że część jesieni spędził lecząc drobne urazy, nie będąc w pełni sił. Miał grać będąc nie w pełni sił? Niech odbuduje formę, a będzie dostawał swoje minuty.

Dotrzymać danego słowa to powinien przede wszystkim sam Olek i w styczniu parafować nową umowę.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 20.11.2020, 04:54
Dokładnie, dostał od trenera w ostatnim meczu, aż 60 sekund regulaminowego czasu gdy i co pokazał? Zero strzału, zero kiwki, nic.

Beciraj w ciągu minuty takie liczby wykręca, że nie dziwię się, że to on dostaje szanse.

Nie bardzo tylko wiem, dlaczego chcemy z nim kontrakt aż do 2023 roku? I po co podpisywaliśmy do czerwca 21? Zerwać w styczniu umowę, dać mu kartę do ręki, niech idzie.
Ddf
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2020, 04:57
Cytat:
Dotrzymać danego słowa to powinien przede wszystkim sam Olek i w styczniu parafować nową umowę.
Ja uważam, że obydwie strony powinny dotrzymywać słow - jeśli w ogóle takie ustalenia są.

To co prezentujesz jest "trochę" nie fair - Buksa da dotrzymać słowa "przede wszystkim", bo słowo to rzecz święta. Wisła już musi, bo to tylko ustalenia na gębę i wiele się od sierpnia zmieniło...
Ddf
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 20.11.2020, 07:33
Jedyne co można teraz napisać w temacie Buksy to: Olek powodzenia w (wstawić nazwę jakiegoś klubu).

Nowy agent, wypłynięcie tej informacji o kontrakcie - gościa już w Wiśle nie ma.

Obym się mylił.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2020, 08:34
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, dostał od trenera w ostatnim meczu, aż 60 sekund regulaminowego czasu gdy i co pokazał? Zero strzału, zero kiwki, nic.

Beciraj w ciągu minuty takie liczby wykręca, że nie dziwię się, że to on dostaje szanse.

Nie bardzo tylko wiem, dlaczego chcemy z nim kontrakt aż do 2023 roku? I po co podpisywaliśmy do czerwca 21? Zerwać w styczniu umowę, dać mu kartę do ręki, niech idzie.
Twój wpis to w związku z czym?

Ja uważam, że obydwie strony powinny dotrzymywać słow - jeśli w ogóle takie ustalenia są.

To co prezentujesz jest "trochę" nie fair - Buksa da dotrzymać słowa "przede wszystkim", bo słowo to rzecz święta. Wisła już musi, bo to tylko ustalenia na gębę i wiele się od sierpnia zmieniło...
Powiedz więc, są te ustalenia odnośnie gry Buksy, czy ich nie ma? Powinieneś wiedzieć, skoro zarzucasz mi zachowanie "nie fair".

Olek ma grać więcej i to nie tyle kwestia "ustaleń", co po prostu realizacja przyjętego w klubie "planu rozwoju" Buksy. Chłopak zaczął sezon w pierwszym składzie, zagrał jednak dwa bardzo słabe spotkania w Ostrowcu i Białymstoku, usiadł więc na ławce. Później Olek wyjeżdżał na zgrupowania kadry, z których wracał z kontuzjami, miał też przerwę w treningach z innego powodu. Krótko pisząc - część rundy umknęła mu przez urazy. Kiedy więc miał grać? Wisła ma wystawiać chłopaka będącego nie w pełni sił, bez formy? Przecież takie granie na siłę może przynieść więcej szkody niż pożytku. Kuba traktuje naszego młodego zawodnika jak oczko w głowie, wie że Buksa musi grać więcej, jednak nie bez względu na okoliczności. Jeśli młodzian grał ostatnio mniej, to były ku temu powodu. Chłopak swoje minuty będzie dostawał, bądź spokojny - niech tylko skupi się na kwestiach sportowych. Proponowałbym zaufać Kubie i zarządowi, a nie słuchać przecieków od managera, który będzie robił wszystko, by przygarnąć prowizję od umieszczenia Buksy w jakimś klubie na zachodzie.

Wracając jednak do "ustaleń" - w sierpniu klub i Buksowie doszli do porozumienia w sprawie nowej umowy, ustalono jej warunki. Poinformowano o tym w porozumieniu z zawodnikiem i jego przedstawicielem (jak oceniam ten ruch, to już inna sprawa). Co istotne, przedłużono też kontrakt z zawodnikiem do czerwca 2021 roku (nie na gębę) a Olek otrzymał stosowną podwyżkę. Tak, to Olek powinien przede wszystkim dotrzymać słowa, bo Wisła zrobiła wszystko, by chłopaka zatrzymać.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 20.11.2020 o godz. 09:31.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.11.2020, 08:47
Jedyne osoby do których w obecnej sytuacji można mieć pretensje to agenci - sprawy kontaktowe są często tajne, tym bardziej tu na życzenie Buksow i klubu co do umowy, a więc - albo sobie Buksowie życzyli by paplać o nich na prawo i lewo (w co wątpię), albo się mocno na nich wk*****. Strzelam na tą drugą opcję.

Takie zamieszanie jak obecnie nie jest nikomu a rękę. Przecież Olek ma jeszcze w perspektywie 8 miesięcy w Wiśle i na pewno nie chce od tak robić w okół siebie burzy. Sprawy miały byc zalatwiane po cichu, a jak widać nie są. Młody zamiast skupić się na graniu musi odpowiadać na zaczepki w social media. Klub się musi tłumaczyć z tajnego układu z Buksami.
Z początku można było się poczuć oczywiście oszukanym przez klub, ale być może był to również warunek Buksow, aby dać synowi spokój. Tego nie wiemy.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.11.2020 o godz. 08:50.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 20.11.2020, 10:17
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Powiedz więc, są te ustalenia odnośnie gry Buksy, czy ich nie ma? Powinieneś wiedzieć, skoro zarzucasz mi zachowanie "nie fair".

Olek ma grać więcej i to nie tyle kwestia "ustaleń", co po prostu realizacja przyjętego w klubie "planu rozwoju" Buksy. Chłopak zaczął sezon w pierwszym składzie, zagrał jednak dwa bardzo słabe spotkania w Ostrowcu i Białymstoku, usiadł więc na ławce. Później Olek wyjeżdżał na zgrupowania kadry, z których wracał z kontuzjami, miał też przerwę w treningach z innego powodu. Krótko pisząc - część rundy umknęła mu przez urazy. Kiedy więc miał grać? Wisła ma wystawiać chłopaka będącego nie w pełni sił, bez formy? Przecież takie granie na siłę może przynieść więcej szkody niż pożytku. Kuba traktuje naszego młodego zawodnika jak oczko w głowie, wie że Buksa musi grać więcej, jednak nie bez względu na okoliczności. Jeśli młodzian grał ostatnio mniej, to były ku temu powodu. Chłopak swoje minuty będzie dostawał, bądź spokojny - niech tylko skupi się na kwestiach sportowych. Proponowałbym zaufać Kubie i zarządowi, a nie słuchać przecieków od managera, który będzie robił wszystko, by przygarnąć prowizję od umieszczenia Buksy w jakimś klubie na zachodzie.

Wracając jednak do "ustaleń" - w sierpniu klub i Buksowie doszli do porozumienia w sprawie nowej umowy, ustalono jej warunki. Poinformowano o tym w porozumieniu z zawodnikiem i jego przedstawicielem (jak oceniam ten ruch, to już inna sprawa). Co istotne, przedłużono też kontrakt z zawodnikiem do czerwca 2021 roku (nie na gębę) a Olek otrzymał stosowną podwyżkę. Tak, to Olek powinien przede wszystkim dotrzymać słowa, bo Wisła zrobiła wszystko, by chłopaka zatrzymać.
Ja chciałbym do tego dodać, że w momencie kiedy już w końcu Olek wchodził na plac w tej rundzie, to jego gra była niestety taka, że były tu lamenty, że jego rozwój stanął w miejscu, że nic nie gra, że najsłabszy na boisku i że żadnej fortuny za niego nikt na pewno nie zapłaci.
Więc argumentacja, że szans dostawał za mało i to Wisła nie dotrzymała jakichś ustaleń i to w związku z tym ta chryja do mnie za grosz nie przemawia.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2020, 10:25
Cytat:
Z tym, że facet albo jest zdrowy o powinien dostać szanse, albo nie jest w pełni zdrowy i nie powinien zabierać nikomu miejsca w składzie. Jeżeli chcemy go wprowadzać do składu dając mu 10 minut, czy ostatnio minute to zajmie to 5 lat...

Aaa, zanim ktoś wyskoczy z tym, że przecież dostał szanse. Wg mojej definicji szanse dostał np Janicki. Czyli jeden mecz od 1 minuty - słaby, ale dajemy mu kolejna szanse w następnej kolejce.

Kolejny słaby mecz - spoko, trener poklepał po plecach i dostał kolejna szanse od pierwszej minuty. Znowu słabo? Spoko, kolejna szansa.

Znowu słabo? Kolejna szansa. Itd itd.

Gdyby Janickiego, Klemenza, Sadloka i cała resztę traktować podobnie jak Bukse, to do grania by tylko Frydrych został, reszta by musiała na ławce czekać aby nie "odbudować".

Cytat:
Przecież to ty stwierdziłeś, że Olek "dał słowo", że przedłuży w styczniu.

Napisałeś też, że to on "przede wszystkim" tego słowa powinien dotrzymać - czyli jednoznacznie zasugerowałeś, że druga strona tez dała słowo. Z doniesień medialnych jasno wynikało, że klub obiecał mu, że będzie dostawał szanse. Jeśli wiesz o jakies innej obietnicy ze strony klubu to nas poinformuj.

Dlatego też zadałem pytanie : dlaczego tylko jedna ze stron ma wg ciebie obowiązek wywiązać się z umowy, a druga już nie koniecznie?
Ddf
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2020, 10:35
Cytat:
Ja chciałbym do tego dodać, że w momencie kiedy już w końcu Olek wchodził na plac w tej rundzie, to jego gra była niestety taka, że były tu lamenty, że jego rozwój stanął w miejscu, że nic nie gra, że najsłabszy na boisku i że żadnej fortuny za niego nikt na pewno nie zapłaci.
Więc argumentacja, że szans dostawał za mało i to Wisła nie dotrzymała jakichś ustaleń i to w związku z tym ta chryja do mnie za grosz nie przemawia
Ja chciałbym dodać, że w ciągu ostatnich 3 miesięcy dostał łącznie mniej niż 45 minut w 5 meczach.

Jeśli ktoś uważa, że to nie jest mało i potrafi ocenić jego grę - to naprawdę kariera scouta stoi otworem.

W analogicznym okresie Beciraj dostał 220 minut...

Nawet Boguski od sierpnia był dłużej na boisku.
Ddf
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2020, 10:46
Przecież to ty stwierdziłeś, że Olek "dał słowo", że przedłuży w styczniu.

Napisałeś też, że to on "przede wszystkim" tego słowa powinien dotrzymać - czyli jednoznacznie zasugerowałeś, że druga strona tez dała słowo. Z doniesień medialnych jasno wynikało, że klub obiecał mu, że będzie dostawał szanse. Jeśli wiesz o jakies innej obietnicy ze strony klubu to nas poinformuj.

Dlatego też zadałem pytanie : dlaczego tylko jedna ze stron ma wg ciebie obowiązek wywiązać się z umowy, a druga już nie koniecznie?
No oczywiście, że "dał słowo" - masz jakieś wątpliwości co do tego, że dogadano się w sprawie nowej umowy, która ze względu na przepisy może zostać parafowana dopiero w momencie, gdy Olek będzie miał 18 lat?

Co do reszty, to może przeczytaj raz jeszcze co napisałem, bo wyciągnąłeś błędne wnioski. Wszystko odnośnie "obietnic" jest w moim poprzednim wpisie.

Ja chciałbym dodać, że w ciągu ostatnich 3 miesięcy dostał łącznie mniej niż 45 minut w 5 meczach.

Jeśli ktoś uważa, że to nie jest mało i potrafi ocenić jego grę - to naprawdę kariera scouta stoi otworem.

W analogicznym okresie Beciraj dostał 220 minut...

Nawet Boguski od sierpnia był dłużej na boisku.
Czyli wypieramy jego kłopoty zdrowotne w tym okresie - miał grać i już, bo przecież "Wisła mu obiecała".
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 20.11.2020 o godz. 11:30.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2020, 11:46
Cytat:
No oczywiście, że "dał słowo" - masz jakieś wątpliwości co do tego, że dogadano się w sprawie nowej umowy, która ze względu na przepisy może zostać parafowana dopiero w momencie, gdy Olek będzie miał 18 lat?
Mam wątpliwości. Po pierwsze dlatego, że Wisła nie mogła prowadzić z nim negocjacji - tylko z jego ojcem. To ojciec mógł dać słowo - a w dniu 15 stycznia słowo ojca Buksy traci podstawę prawną. Ojciec może mieć nawet szczere intencje - Olek staję się pełnoletnim i może mieć w d ojca, jego ustalenia itd,.

Ale oczywiście najprawdopodobniej takie ustalenia są - w takim wypadku, druga strona też coś obiecała i obydwie takim samym stopniu powinny się z tego wywiązać. A nie jak sugerujesz: "przede wszystkim Olek".

Cytat:
Czyli wypieramy jego kłopoty zdrowotne w tym okresie - miał grać i już, bo przecież "Wisła mu obiecała".
Jeżeli jest kontuzjowany, bądź lekarze mówią: "maks 10 minut" to nie powinniśmy go wpuszczać i narażać na kontuzje.

Jeśli wchodzi w 80 minucie znaczy, że jest zdrowy.

Wpuszczenia w 89 minucie już przemilczę...

Co zaś do zdania:
Cytat:
miał grać i już, bo przecież "Wisła mu obiecała"
Jeżeli Wisła mu to obiecała to się powinna wywiązać - chyba, że lekarz zabroni, albo sam Buksa powie, że nie czuje się na siłach..

Dokładnie tego samego ty od niego wymagasz: w styczniu ma podpisać kontrakt i już, bo przecież "Olek obiecał". A nie sprawdzać skrzynki z ofertam,i czy dzwonić do menedżera...

Rozumiem, że według ciebie w ostanim meczu miał chłopak siły na 60 sekund?
Ddf
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 20.11.2020, 12:05
Zobaczymy co będzie z Wartą. Pozostali napastnicy nie trenowali z drużyną. Buksa powinien zagrać co najmniej połówkę dla uzdrowienia atmosfery. Bo dotychczas był ewidentnie wpuszczany na ogony...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2020, 12:10
Nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji, wierz w co chcesz, ufaj managerom jeśli są dla Ciebie bardziej wiarygodni.

Ps. przestań już z tym "przede wszystkim", w kolejnym wpisie wyjaśniłem dokładnie co mam na myśli. Wisła mu żadnych gwarancji gry nie obiecywała. Ma po prostu grać więcej, ale nie bez względu na okoliczności.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2020, 13:05
Cytat:
Nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji, wierz w co chcesz, ufaj managerom jeśli są dla Ciebie bardziej wiarygodni.
Klasyczna zagrywka, brak argumentów to walimy "Konrad ufa złym menedżerom, a nie dobrej Wiśle". Gdzie ja coś o menedżerach pisałem? Hm?

Skąd to w ogóle wymyśliłeś?

Cytat:
Wisła mu żadnych gwarancji gry nie obiecywała.
Czyl negocjacje wyglądały tak: Buksa obiecaj nam, że podpiszesz z nami kontrakt w styczniu, a my w zamian ci nic nie obiecujemy, ok?

Cytat:
Ma po prostu grać więcej, ale nie bez względu na okoliczności.
Czyli jednak coś obiecała? Szybka zmiana zdania.

Ok ma grać więcej, na wiosnę wystąpił w 12 meczach, na boisku spędził 437 minut, średnio 36 minut. Tylko raz zagrał mniej niż 20 minut.

Jesień, 7 spotkań (licząc 90 minut z Kszo) 200 minut na boisku, średnia 29 minut. 5 razy nie dano mu zagrać ani 20 minut.

Coś kiepsko z tym "ma grać więcej".
Ddf
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 20.11.2020, 13:25
Buksa musi grać za wszelką cenę, inaczej pożegnamy się z milionami euro!

To jest nasza jedyna szansa żeby złapać finansowy oddech, bo nie zapominajmy, że wciąż mamy milionowe długi do spłacenia. Nie walczymy o Mistrzostwo Polski, żeby Buksa teraz nie grał. Nie stać nas na to.
Jeżeli Skowronek tego nie rozumie to niech mu ktoś powie, że w styczniu będzie już brakowało pieniędzy na jego pensję i dla piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 20.11.2020 o godz. 13:56.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 20.11.2020, 13:31
Skoro i tak nie gramy o puchary tylko o przedostatnie miejsce to:

- wpuścić Buksę na wszystkie mecze po 90 minut do końca roku
- innych młodych też

No chyba, że jednak chodzi o wyniki i Beciraj z Forbesem robią lepszą robotę?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 20.11.2020, 14:01
Już forumowy obrońca i klakier rozpoczął akcję bronienia zarządu.

Selfiaczki z Dawidkiem o czymś świadczą.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 20.11.2020, 14:25
Panowie spokojnie. Olek ewidentnie był szykowany na dostawanie więcej szans. W pierwszych 2 meczach (KSZO I Jaga) wychodził w 1 składzie. Później z kadry wrócił z urazem, następnie choroba i objawy więc profilaktycznie nie był brany do kadry, teraz dopiero trenuje na max obciążeniu.
Niemniej w ostatnim meczu skoro był na lawce to powinien jako PIERWSZY być tym, który wchodzi. A tu patrzyma a zławki wstaje... Fatos :/ Więc rozumiem rozgoryczenie, a tłumaczenia skowronka, że Fatos był lepszą opcją taktyczną na tę faze meczu jest słabe. Coś niestety czuję, że Fatos to pomysł Skowronka, że on go wybrał tam z jakiejś listy kandydatów (była taka lista ), a zatem teraz zwyczajnie próbuje dawać mu szanse, że może w końcu odpali. Zwyczajnie nie chce żeby ten transfer nie okazał się 100% niewypałem, bo póki co tak jest. Czy Fatos ma szansę odpalić Jasne, że tak. Ale czy stać nas na odbudowanie Fatosa kosztem minut Buksy? NIE. NIE. NIE.
Z drugiej strony jest też opcja, że zwyczajnie w treningach Olek jest bardzo słaby. zwyczajnie. Więc gra Forbes, Fatos czy Silva bo lepiej to wychodzi drużynie...
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2006

Stary 20.11.2020, 14:34
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Już forumowy obrońca i klakier rozpoczął akcję bronienia zarządu.

Selfiaczki z Dawidkiem o czymś świadczą.
Już forumowy foliarz zaczał akcję brudzenia pościeli.
Incydent kałowy o czymś świadczy
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2020, 16:51
Klasyczna zagrywka, brak argumentów to walimy "Konrad ufa złym menedżerom, a nie dobrej Wiśle". Gdzie ja coś o menedżerach pisałem? Hm?

Skąd to w ogóle wymyśliłeś?
Nie brak mi argumentów, Ty nie przyjmujesz ich po prostu do wiadomości Skąd to "wymyśliłem"? Opierasz się na przeciekach/doniesieniach medialnych, które - jak myślisz - skąd się wzięły? Stąd więc mój skrót myślowy, myślałem że dość oczywisty.

Czyl negocjacje wyglądały tak: Buksa obiecaj nam, że podpiszesz z nami kontrakt w styczniu, a my w zamian ci nic nie obiecujemy, ok?
Konrad, proszę Cię... Po pierwsze, bo zdaje się umyka Ci to całkowicie - zawodnik przedłużył kontrakt do czerwca 2021 roku. Nie przedłużył ot tak, tylko otrzymał bardzo wysoką podwyżkę zarobków. Rozumiem, że nie traktujesz tego jako spełnienia obietnicy, ponieważ Wisła to po prostu realizuje? Po drugie, wynegocjowana umowa zawiera klauzule/zapisy, których zażyczył sobie przedstawiciel piłkarza - Wisła na nie przystała, spełniając kolejne życzenia Buksów. Ojciec piłkarza i Olek zawarli więc z klubem dżentelmeńską umowę, ponieważ odpowiadały im wynegocjowane warunki kontraktowe. Umowa została sporządzona i czeka na obiecany przez Buksów podpis.

Czyli jednak coś obiecała? Szybka zmiana zdania.

Ok ma grać więcej, na wiosnę wystąpił w 12 meczach, na boisku spędził 437 minut, średnio 36 minut. Tylko raz zagrał mniej niż 20 minut.

Jesień, 7 spotkań (licząc 90 minut z Kszo) 200 minut na boisku, średnia 29 minut. 5 razy nie dano mu zagrać ani 20 minut.

Coś kiepsko z tym "ma grać więcej".
Jaka zmiana zdania? Pisałem, że nikt Olkowi nie obiecał, że będzie grał bez względu na wszystko. Naturalnie rozmawiano o tym, jaki jest pomysł/plan rozwoju zawodnika, zakładano że będzie grał więcej, nikt natomiast nie gwarantował miejsca w składzie, bo takiego czegoś zagwarantować nie można.

Piszesz o braku argumentów, a kolejny raz w swoich wyliczankach pomijasz, że Buksa przez sporą część tej rundy grać po prostu nie mógł, ze względu na urazy itp. To są właśnie argumenty, dlaczego grał niewiele, a pewnie są jeszcze inne, o których nie wiemy. Nie chcesz tego przyjąć do wiadomości. Mało tego, uważasz chyba, że klubem zarządzają niepełnosprawni umysłowo i nie zdają sobie sprawy z tego, że Olek powinien grać więcej. Oni doskonale to wiedzą, ale też wiedzą zdecydowanie więcej niż ja czy Ty w kwestii jego formy sportowej czy zdrowia. Czasami wystawianie młodego chłopaka kompletnie bez formy może mu jedynie zaszkodzić. Olek tak czy inaczej będzie grał coraz więcej, bo wszystkim w klubie zależy, by rozwijał się jak najlepiej. Mamy za właściciela osobę, która wie doskonale jak to powinno wyglądać, powinieneś mu w tej kwestii zaufać. I dobrze by było, by Olek, a w zasadzie chyba jego tata, również słuchał co mówi Kuba (bo chce dla chłopaka jak najlepiej), a nie dał się zwodzić wizjom przedstawianym przez menagera, którego jedyne co obchodzi, to odpowiedni zarobek.

Laszi, taka prośba - nie cytuj tego chorego człowieka, mam go w ignorowanych i nie mam ochoty czytać jego urojeń
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 20.11.2020, 18:04
Mateusz Miga w rozmowie z byłym agentem Buksy Marcinem Kubackim, ciekawy wywiad, szczególnie o ojcu Buksy:

https://twitter.com/MateuszMiga/stat...26067176157197
Ostatnio edytowane przez Cycu : 20.11.2020 o godz. 18:26.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2020, 18:17
Przecież nie mam pretensji o liczbę spotkań, a o sytuację gdy jest zdrowy i gotowy do gry a dostaje 9 minut, albo ostatnio 1 minute.

Jakie to jest ogrywanie zawodnika? Na jedną minute, gdy drużyna broni wyniku, jaki jest sens wystawiania go?

I tak nie ufam Skowronkowi (jakiego młodego piłkarza udało mu się wypromować w swojej karierze trenera?) , ani Wiśle we wprowadzaniu młodych. Dlaczego? Bo od 10 lat słyszę to samo : młodych trzeba wprowadzać stopniowo, powoli. Efekt? Jesteśmy jednym z nie wielu klubów ekstraklasy, który od 10 lat nie sprzedał żadnego młodego piłkarza...

Zero, nic.

W Górnikach, Jagielloniach (o Lechu, czy Legii nie wspominając) nie mają z tym problemu, a u nas wiecznie mamy czas... Tak kluby ryzykują i konsekwentnie grają młodymi, nie skreślają ich po jednym meczu. Bo na pięciu młodych na których straciło się czas, trafia się szósty na którym zarabiasz 2 miliony euro...

Ten sezon to już wisienka na torcie - nie gramy o nic, każdy wie, że będziemy się kręcić w środku tabeli, a gdyby nie obowiązek grania młodymi to pewnie nawet Szot by się nie wypromowal...

Cycu i Framat - nie pajacujcue bo nikt nie mówi, że ma grać po 90 minut co mecz. Mówimy, że jeśli jest zdrowy to powinien być pierwsza opcja z ławki koło 60 minuty. A jak jest nie w pełni sił, to nie ma sensu go w ogole wystawiać na ekstraklase...
Ddf
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 20.11.2020, 18:22
https://sport.tvp.pl/50894276/marcin...az-mu-szkodzil

"Współpracownik Zahaviego, Jerzy Kopiec przyznał, że ich wcześniejsze ustalenia nie interesują. Wiedzą jedynie, że kontrakt wygasa w czerwcu przyszłego roku i już szukają piłkarzowi nowego klubu.
Jeśli w styczniu Buksa nie przedłuży kontraktu, odejdzie z klubu niemal za darmo. Wisła otrzyma jedynie ekwiwalent za wyszkolenie. To byłby wielki cios w wiślackie finanse, bo w Krakowie traktują tego piłkarza jak polisę na lepszą przyszłość".
Ostatnio edytowane przez Cycu : 20.11.2020 o godz. 18:28.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2020, 18:25
Od 10 lat słyszysz to samo, a my mamy Akademię pod spółką od lipca, nowych właścicieli kilkanaście miesięcy, a w zasadzie od kwietnia.

Ja kończę temat, jak jest z Buksą każdy widzi - było wszystko dogadane, osiągnięto porozumienie, na coś się umówiono. Zakręcił się Zahavi, przedstawił inną wizję, Buksowie najwyraźniej nie dotrzymają słowa i tyle, nie ma co dorabiać teorii.

W kwestii wprowadzania Olka do składu ufam Kubie i sztabowi - wiedzą dużo więcej niż my, a dla chłopaka chcą na pewno jak najlepiej. Masz inne zdanie, nie mam z tym problemu. Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 20.11.2020, 20:02
Jedno zasadnicze pytanie, czy dawanie mu szansy na występy takie jakie do tej pory (czytaj tragiczne, poza jednym meczem z Koroną) dobrze wpłynie na jego potencjalną wartość rynkową? Wykształciła się iluzja mega talentu, w której mam nadzieję jakieś niezłe kluby żyją i są w stanie dać dobre pieniądze, to po co ją psuć?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 20.11.2020, 21:15
dobra juz przestancie pieprzyc o szkodzeniu klubowi i Olkowi poprzez niewystawianie go , Kuba nie jest debilem , Skowronek też nie , i nie wyobrażam sobie żeby lekka ręką olali miliony , bo "tu i teraz" wynik sportowy zapewni Beciraj , to ze kilku forumowiczów rozważa wogle na serio takie coś jest dla mnie żenujące i śmieszne

wywiad Migi wyraznie pokazuje że winnym sytuacji jest (notabene pejsacz) Zahavi , który wszedł na gotowe i wyjebał z interesu Kukackiego (swoją droga ciekawe jak to było z przejęciem Lewego od Kucharskiego) , namieszał w głowie ojcu Buksy

co prawda warto wziąść pewną poprawkę na to że ten Kubacki jako że został wysiudany z poważnych pieniędzy musi co naturalne być sfrustrowany , i stawia ojca uksy w jeszcze gorszym świetle niż już i tak jest , ale zasadniczo ten wywiad naświetla sprawe dość jasno , klub dba o Olka , Olek gra tyle na ile sytuacja pozwala , a żyd mąci bo czuje piniondz
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 20.11.2020, 21:31
Jak wy ....a kiedyś gdy spotkacie się przypadkiem gdzieś z Kubą spojrzycie mu w oczy....Przeczytajcie wywiad z byłym menadżerem i z łaski swojej zamknijcie mordy
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2020, 21:51
Zacytuj post w którym ktoś coś mówi o Kubie.
Ddf
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 20.11.2020, 22:48
Cycu napisał(a):Wyświetl post
https://sport.tvp.pl/50894276/marcin...az-mu-szkodzil

"Współpracownik Zahaviego, Jerzy Kopiec przyznał, że ich wcześniejsze ustalenia nie interesują. Wiedzą jedynie, że kontrakt wygasa w czerwcu przyszłego roku i już szukają piłkarzowi nowego klubu.
Jeśli w styczniu Buksa nie przedłuży kontraktu, odejdzie z klubu niemal za darmo. Wisła otrzyma jedynie ekwiwalent za wyszkolenie. To byłby wielki cios w wiślackie finanse, bo w Krakowie traktują tego piłkarza jak polisę na lepszą przyszłość".
czyli juz wiemy jak to sie skonczy, w Wisle nic sie nie zmienia czy Sharki za sterami czy ratownicy

kontrakty dalej idioci podpisuja i jawnie ludzi oraz pracownikow klubu oklamano z Buksa
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów