The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.11.2016, 12:21
Co za typ w takim momencie? w takim momencie kur...a mać!

Cytat:
Trener Wisły Kraków Dariusz Wdowczyk z powodu trzymiesięcznych zaległości finansowych złożył dzisiaj oświadczenie o rozwiązaniu kontraktu z winy klubu. Tymczasowym szkoleniowcem został Kazimierz Kmiecik, któremu pomagać będzie Radosław Sobolewski - informuje oficjalna strona klubu Wisla.Krakow.pl.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 10.11.2016, 12:22
szprotson napisał(a):Wyświetl post
w tym momencie trener DW stracił u mnie wszystko co wypracował od kiedy zasiadł za sterami klubu.

Zgiń zgnij frajerze.
(jeśli to prawda co jest na głownej)
Ale że co? Za darmo ma pracować? Czemu nie masz pretencji do kłamców z zarządu, którzy zapewniali, że zaległości już nie ma?
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 10.11.2016, 12:24
Wszystko zaczęło się układać i jeb! Ta sprawa musi mieć jakieś drugie dno
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 10.11.2016, 12:24
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Ale że co? Za darmo ma pracować? Czemu nie masz pretencji do kłamców z zarządu, którzy zapewniali, że zaległości już nie ma?
Dokładnie. Nie wierzę, że od tak by odszedł, gdyby mu hajs na czas przelewali. No chyba, że ma zapewnioną jakąś zajebiście ciepłą posadę. Znając jednak realia - klub miał wobec niego długi, a nikt za darmo pracować nie będzie. Mimo, że byłem anty przy jego zatrudnianiu, to dziękuję trenerowi za to co zrobił, bo graliśmy fajną piłkę. Rozstanie ewidentnie z winy klubu, a tymi "oświadczeniami" Wisły na głównej można już bibliotekę zapełniać, dział 'science-fiction'.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 10.11.2016, 12:26
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zarząd kłamał - to jest to pierwsze pytanie do dziennikarza na jakiejś konferencji

Mnie wkuriwa to że jak mógł odejśc, i niektorzy oczekiwali nawet by odszedł to powiedział : Chuja! Nie rozwiaze kontraktu, bo nie dostane zaległej kasy. I teraz, gdy prawie juz wyprowadził klub na prostą, gdzie widac ze moze pracować dłużej niż pół roku robi takie cos? no ....a, nie wierze.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.11.2016, 12:27
A wydawalo mi sie , ze w tym klubie moze byc przez 5 minut normalnie
O ja naiwny!
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2013

Stary 10.11.2016, 12:28
Wdowczyk, ty ....o
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 10.11.2016, 12:28
biorac pod uwage tekst w GK, ciezko wierzyc ze chodziło o hajs...

Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 10.11.2016, 12:31
Ale żeś nas w chvja zrobił Panie Wdowczyk, nieładnie z Pana strony.

Tak się nie robi.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 10.11.2016, 12:33
Szkoda że Wdowczyk nie poczekał do końca tego roku. Wtedy na spokojnie można by w przerwie zimowej szukać trenera. A tak? Łapanka?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 10.11.2016, 12:35
Dobrze, że w przerwie na reprezentacje. Umówmy się, mógł odejść w dużo gorszym momencie
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 10.11.2016, 12:39
Ale strasznie dziwne to z jego strony
Jakby doprowadzil klub do zdobycia Pucharu Polski oraz grupy mistrzowskiej
Co nie byloby wyczynem rodem z sci-fi, to mialby duzo lepsza pozycje przetargową do rozmow z nowym klubem
Chyba, ze jest z kims dogadany na już
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 10.11.2016, 12:40
natury warszawiaka i legionisty sie nie zmieni ......hahahhaha ..... warszawsko-legijna szkola honoru .....
Odpowiedz cytując
Virusman
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 10.11.2016, 12:43
Jeżeli to co napisane jest w Gazecie Krakowskiej jest prawdą, a mowa tu o:

- wszyscy zawodnicy i cały sztab szkoleniowy mieli wypłacone zaległości, a Wdowczyk nie
- zmieniono sztab szkoleniowy bez konsultacji z Wdowczykiem
- generalnie współpraca Wdowczyka z zarządem się nie układała
- decyzje podjął już wcześniej, tylko chciał wyprowadzić klub na prostą i poczekać do przerwy reprezentacyjnej (w tym wypadku nigdy się nie dowiemy jak było naprawdę)

To winienie Wdowczyka za taką decyzję chyba jest nie na miejscu.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Stary 10.11.2016, 12:48
Według mnie kompletnie nie chodziło o hajs, jedynie o zwolnienie jego współpracowników bez konsultacji. Wtedy Wisła była ostatnia w tabeli i nie chciał uciekać z tonącego okrętu, pokazując jednocześnie że może wyprowadzić drużynę z kryzysu. Teraz nadeszła przerwa reprezentacyjna, drużyna dobrze sobie radzi, więc stwierdził że to idealny moment na odejście. Nie zostawi spalonej ziemi po sobie i następca nic nie będzie mógł zarzucić poprzednikowi. Obrażanie Wdowczyka teraz jest nie na miejscu, zarząd mógł lepiej się zachować w tamtej sytuacji konsultując dymisję pracowników, a nie lekceważyć trenera.
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 10.11.2016, 12:51
Odszedł po ładnej serii, a mógł już uciec, kiedy Wisła była na dnie. Nie mam pretensji.
Mialem za duzy podpis. Teraz nie bede mial w ogole.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 10.11.2016, 12:54
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Stary 10.11.2016, 13:01
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
natury warszawiaka i legionisty sie nie zmieni ......hahahhaha ..... warszawsko-legijna szkola honoru .....
Ty jesteś "myślący inaczej" ,czy jak ?
A to,że Wisła nie płaciła i wydała komunikat ,który gra na uczuciach kibiców ("i mimo wcześniejszych deklaracji przywiązania do barw klubowych"-q...a od kiedy?) ,który zadawala conajwyzej chyba półgłóków ,to ok ,tak

heoij napisał(a):Wyświetl post
To może dajmy ogłoszenie pracuj w Wiśle za darmo,bo przecież to Wisła.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 10.11.2016 o godz. 13:05.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 10.11.2016, 13:08
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Odszedł po ładnej serii, a mógł już uciec, kiedy Wisła była na dnie. Nie mam pretensji.
ale on chciał uciec.
Tylko w związku z zawirowaniami które miały wtedy miejsce, nie był pewny czy otrzyma zaległy hajs.
Teraz pewność już ma.

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 10.11.2016, 13:12
Zaległości finansowe były tylko i wyłącznie prostym sposobem na natychmiastowe rozwiązanie umowy. Moim zdaniem ma gdzieś dograny temat trenowania w dużo lepszych warunkach i pieniądzach, teraz po prostu czekał na 3-miesięczne zaległości i złożył wniosek jak tylko trzecia kolejna wypłata nie pojawiła się na koncie.

Zastanawia mnie tylko który polski klub z lepszym budżetem mógłby teraz przejąć? Sytuacja w bogatszych klubach jest raczej ustabilizowana.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.11.2016, 13:14
Nielogiczne to wszystko bardzo..
Wisła zarzekała się, że pilnuje tego 3msc okresu, aby właśnie nikt nie mógł rozwiązać kontraktu z winy klubu. A teraz nagle wszystkim zapłacili oprócz Wdowczyka, dając mu do ręki taki pretekst? Skoro było na spłatę innych zaległości znalazłoby się na spłatę Wdowczyka. Wygląda to na celowe działanie, aby przymusić go do odejścia, bo wadził i nie dogadywał się z zarządem.

Po czym ulepiono grające na uczuciach oświadczonko, aby skierować gniew na niego. Co jest już mega idiotyczne skoro wcześniej podano info, że spłacono zaległości, a sam Wdowczyk mówił, że zostały, ale bardzo niewielkie.

Totalnie się nic kupy nie trzyma w tej sytuacji.
Odpowiedz cytując
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 10.11.2016, 13:19
Po tylu doświadczeniach z naszym zarządem jaki by on nie był to stwierdzam że im wierzyć nie wolno.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 10.11.2016, 13:19
Ja pierdziele, rozwiązał kontrakt bo mu coś się nie podobało, a zrobił to z powodu zaległości bo tak mógł najszybciej ....
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 10.11.2016, 13:22
Dziś jest 10. wiec jeśli miał mieć płacone do 10. to może jeszcze zdążą xD
A tak na serio to jeśli mu nie płacili przez 3 miechy po tych zwycięstwach i remisach to ewidentnie jest to wina zarządu i pani prezes. Natomiast jeśli jest to związane z jakimiś dawnymi zaległościami to ewidentnie znalazł lepszą robotę za lepszą kasę i ucieka z pola minowego
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 10.11.2016, 13:22
Imo do końca roku Sobolewski i Kmiecik. Kto później? Chciałbym Skorże, ale skoro nie było kasy na Wdowczyka to na Maćka nie ma tym bardziej
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 10.11.2016, 13:26
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że w przerwie na reprezentacje. Umówmy się, mógł odejść w dużo gorszym momencie
Na przykład w trakcie przerwy w meczu albo po rozgrzewce meczowej
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 10.11.2016, 13:27
Po zwolnieniu mu asystentów żarł się z zarządem ostro, profesjonalnie utrzymali to tylko w gabinetach.
Odpowiedz cytując
tomek4489
Junior Member

Od: 09.2016

Stary 10.11.2016, 13:28
z niewolnika nie ma pracownika.Przecież on już chciał odejść po tej fatalnej serii tylko zarząd nie przyjął jego dymisji więc nie miał innego wyboru jak pracować dalej i robił to naprawdę dobrze. Teraz nadarzyła się okazja i uciekł...nie mam żalu do niego bo mi osobiście jakoś wadziło że to legionista. Teraz czekam na reakcję zarządu i od tego zależy czy dalej będę kupował karnety na Wisłę czy nie, jeśli były zaległości to niech powiedzą to wprost i ja to zrozumiem, ale jeśli będą kombinowali i na koniec przegrają kolejny proces to dla mnie będzie to oznaczało fatalne zarządzanie.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 10.11.2016, 13:33
I co na to ludzie odpowiedzialni? Powinny polecieć głowy... Największy grzech każdego pracodawcy, to nie płacenie pracownikom. Liczę na jakieś dymisje, bo nie żyjemy w XIX wieku, w Płn. Ameryce. Ukłony, że wcześniej nie informował o sytuacji finansowej prasy, tylko po przekroczeniu progu dobrego smaku rozwiązał kontrakt.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów