The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
piotrus1985
Senior Member

Od: 09.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.08.2016, 19:28
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Bo co? Bo zwolnili kompletnie bezużytecznego asystenta, który siedział u nas .... wie po co?
wyp.erdolmy wszystkich! wyniki gorsze nie beda... ewentualnie Dariuszowi W. dorzucmy do sztabu Maleckiego (przygotowanie fizyczne) i Uryge (zajecia taktyczne)
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 31.08.2016, 19:33
Akurat Broniszewski jako asystent niczym wielkim sie nie wyróżniał a jako strażak przegrywał wszystko po kolei.
7kotów stwierdził ze to właśnie on jest Jonaszem w drużynie......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
_al3x
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 31.08.2016, 19:33
z zarządu niech kogoś zwolnią , po co ich tam tyle
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 31.08.2016, 19:44
Dlatego gołodupce nie powinny się brać za piłkę w wydaniu ekstraklasowym. Teraz przyjdzie "analityk" i "asystent", którzy będą brali po 800zł i git . Jeżeli te etaty w ogóle nie zostały zlikwidowane, bo to jest bardziej prawdopodobne. Prezesy/dyrektory i inne ważne persony pracują najpewniej społecznie, dlatego zrozumiałe jest oszczędzanie na dole .

Mereś by się nie powstydził takich decyzji, także ukłony. A na poważnie, to chyba zostało niewiele czasu, skoro takie cięcia(wcześniej likwidacja rezerw). Mówiłem miesiąc intensywnej pracy polegającej na szukaniu nowego właściciela. Bo co będzie dalej? Piłkarzy zaczniemy zwalniać? Wdowczyk już bez zaufanego sztabu ludzi, a miejsce ostatnie w tabeli. Pewnie to pomoże.
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 31.08.2016, 19:48
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Dlatego gołodupce nie powinny się brać za piłkę w wydaniu ekstraklasowym. Teraz przyjdzie "analityk" i "asystent", którzy będą brali po 800zł i git . Jeżeli te etaty w ogóle nie zostały zlikwidowane, bo to jest bardziej prawdopodobne. Prezesy/dyrektory i inne ważne persony pracują najpewniej społecznie, dlatego zrozumiałe jest oszczędzanie na dole .

Mereś by się nie powstydził takich decyzji, także ukłony. A na poważnie, to chyba zostało niewiele czasu, skoro takie cięcia(wcześniej likwidacja rezerw). Mówiłem miesiąc intensywnej pracy polegającej na szukaniu nowego właściciela. Bo co będzie dalej? Piłkarzy zaczniemy zwalniać? Wdowczyk już bez zaufanego sztabu ludzi, a miejsce ostatnie w tabeli. Pewnie to pomoże.
Mówisz o Cupiale i TF, bo na dzień dzisiejszy to oni ponoszą odpowiedzialność za sytuacje w jakiej jest Wisła?
Jaki to jest zaufany sztab Wdowczyka jak ci goście byli w Wiśle przed Wdowczykiem? Taki Broniszewski jako asystent przerobił 4 trenerów, 3 z nich wyleciało za słabe wynika ale asystent nie miał z tym nic wspólnego.
Ostatnio edytowane przez RAFi89 : 31.08.2016 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 31.08.2016, 19:50
...
Przestań już chłopie marudzić, bo gdyby nie te "gołodupce", być może nie byłoby już o czym w temacie piłkarskiej Wisły pisać...

Asystenta już mamy - jest nim Sobol, trener bramkarzy też będzie (Primel odpowiada za formę bramkarzy - jaka jest każdy widzi).

Prezesy i dyrektory - mamy ich tyle, że ho ho... Najlepiej idź Ty pracuj, za free oczywiście.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 31.08.2016, 19:54

Gdybyż tak było można... 1/3 kadry (jak nie więcej) jest do zwolnienia od zaraz. Co dają Wiśle tacy ..., ..., ..., ... itp.?
Odpowiedz cytując
mcrap
Member

Od: 05.2011

Stary 01.09.2016, 06:48
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Za legijną gazetką:

http://legionisci.com/news/68383_Z_L...u_z_Wisla.html

Jeśli oczywiścice pytasz o to spotkanie we wrześniu a nie w spierpniu.
Z nerwów się pomyliłem . Miałem już bilety zabukowane na 24 go września do Krakowa ... a tu nagle patrzę mecz 23. Ale bilety już przebukowane i po latach znów zobaczę Wisełkę na żywo. Szkoda, że w tak kiepskiej sytuacji ... ale trzeba wierzyć . Fajnie, że można teraz kartę kibica online wyrobić. Wczoraj dotarła.

A jeśli chodzi o ostatnie zwolnienia w Wiśle ... Broniszewskiego mi nie żal. Nie wydaje mi się żeby wnosił coś do drużyny. Ale oszczędzanie na magazynierach ... to już chyba przesada. Ile tu można zaoszczędzić.
Ostatnio edytowane przez mcrap : 01.09.2016 o godz. 06:59.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 01.09.2016, 06:55
No ile? Ze 30 tysięcy rocznie. Mało?
Odpowiedz cytując
frantic1984
Junior Member

Od: 08.2011

Stary 01.09.2016, 08:20
Dlatego gołodupce nie powinny się brać za piłkę w wydaniu ekstraklasowym. .
To kogo byś chciał ? Takiego Wojciechowskiego, który wpadnie, narobi rabanu, obieca złote góry, nakupi kontener niewiadomego pochodzenia piłkarzy, a potem zostawi piaskownicę bo mu się znów odwidzi bawienie w piłkę ?

100x bardziej wolę ułożenie struktur klubu na nowo, bez długów, bez groźby niewypłacalności niż przepłacanie z nadzieją, że "jakoś się uda".
Odpowiedz cytując
_al3x
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 01.09.2016, 09:10
Oszczędności oszczędnościami ale bez przesady, czy na magazynie będzie pracować teraz członek zarządu - przedstawiciel SKWK. Po co tyle osób w zarządzie skoro ludzi w klubie coraz mniej.

Bramkarzy - 3 starych dziadów a trenera brak bo są tak doskonali.
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 01.09.2016, 10:04
szkoda magazyniera... troche PR strzał w stopę.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 01.09.2016, 11:27
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...aca_16448.html

Szkoda Batko i Antkowiaka. Nie wywala się ot tak osób związanych z klubem kilkadziesiąt lat. Ktoś tą robotę i tak będzie musiał wykonać bo samo się nie zrobi. Pozbywając się ludzi hurtem łatwiej ukryć wszelkie animozje nowego zarządu. No ale SKWK robi co im się podoba w końcu się doczekali i udalo im się przejąć Wisłę. Jak o tym pisałem to nikt nie wierzył aż w końcu się ziściło.
Co dalej będzie z Wisłą czas pokaże. Oby odpowiedzialnie rządzili nią ludzie światli i wprowadzili ja z tego kryzysu.
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 01.09.2016 o godz. 11:31.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 01.09.2016, 11:36
Cytat:
Bywało gorzej, kiedyś nie dostałem w Wiśle pensji przez 7,5 miesiąca.
Polska piłka to patologia. Wolałbym, żeby Wisła grała w drugiej lidze, jeżeli nie stać ją na ekstraklasę, ale żeby uczciwie wywiązywała się z zawartych umówi i zawierała tylko te, które może wykonać.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 01.09.2016, 11:53
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Szkoda Batko i Antkowiaka. Nie wywala się ot tak osób związanych z klubem kilkadziesiąt lat. Ktoś tą robotę i tak będzie musiał wykonać bo samo się nie zrobi. Pozbywając się ludzi hurtem łatwiej ukryć wszelkie animozje nowego zarządu. No ale SKWK robi co im się podoba w końcu się doczekali i udalo im się przejąć Wisłę. Jak o tym pisałem to nikt nie wierzył aż w końcu się ziściło.
Co dalej będzie z Wisłą czas pokaże. Oby odpowiedzialnie rządzili nią ludzie światli i wprowadzili ja z tego kryzysu.
Wymień proszę największe zasługi Antkowiaka dla Wisły.

szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
szkoda magazyniera... troche PR strzał w stopę.

Dlatego to strzał w stopę, że media przedstawiają wszystkie wydarzenia związane z Wisłą w złym świetle. Na Legii też zwolnili magazyniera po odejściu ITI, ale o tym nikt się nie zająknął nawet, a Wy tutaj odstawiacie szopkę, jakby stało się nie wiadomo co. Najwyraźniej ktoś uznał, że praca pana Batko nie jest już potrzebna. Trzeba się liczyć z każdą złotówką.

Zwolnienie Broniszewskiego, to bardzo dobry krok. Czym ten gość się wyróżnił? Chyba tylko tym, że jak dostał drużynę do prowadzenia, to narobił w pory i jak u Smudy było u niego "bez zmian". Wyniki miał fatalne, ale co gorsza - z porażek nie wyciągał żadnych wniosków. Jest Sobol - wystarczy.

O pracy Primela świadczy zaś najlepiej dyspozycja naszych bramkarzy.
Save
Save
Save
Save
Save
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 01.09.2016 o godz. 12:14.
Odpowiedz cytując
FrankDrebinTSW
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 01.09.2016, 12:01
Na kopaczach nie mozna zaoszczedzic ale na magazynierze,ktory zarabia kilkadziesiat razy mniej to juz tak. Sytuacja jest ciezka, wiele osob normalnie od siebie robi bardzo duzo zeby pomagac ,masa kibicow kupuje po kilka karnetow, wykupuje rzeczy ze sklepikow a wsrod wszystkich ludzi zwiazanych z Wisłą od kibica po członka zarzadu najwiekszy i byc moze jedyny sabotaz robią kopacze. To jest chore w tym biznesie. Sytuacja jest tudna a piłkarze sprawiaja, ze i w aspekcie sportowym jestesmy na dnie i wiele osob, ktore interesują wyniki olewają mecze i kasa ucieka klubowi.
Tylko Wisła...

San Antonio Spurs ) 99,03,05,07

Madrid cabron....

Detroit Red Wings!
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 01.09.2016, 12:38
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Wymień proszę największe zasługi Antkowiaka dla Wisły.
Akurat tutaj powód zwolnienia jest jasny i przejrzysty. Nawet jakby funkcja którą pełnił była potrzebna klubowi tak jak woda rybie, dostałby wypowiedzenie.

Najwyraźniej ktoś uznał, że praca pana Batko nie jest już potrzebna. Trzeba się liczyć z każdą złotówką.
Nie ktoś ale Pani Prezes. Jest osoba odpowiedzialna za decyzje personalne więc nie ma powodu by przenosić odpowiedzialność na bliżej nieokreślone osoby. Co więcej dla mnie liczenie się z każdą złotówką polega właśnie na zatrudnieniu magazyniera. No ale ja tam na magazynie klubu moge się nie znać - może faktycznie ktos z TS przejmie jego obowiązki więc nie ma potrzeby dublować stanowisk.

Zwolnienie Broniszewskiego, to bardzo dobry krok. (..) Jest Sobol - wystarczy.
O.K.

O pracy Primela świadczy zaś najlepiej dyspozycja naszych bramkarzy.
Niestety nie zgadzam się z Tobą i uważam że nie troska o formę bramkarzy była powodem decyzji. Gdyby tak było, od razu znany byłby następca. Jak dla mnie finanse lub 'chemia' z nowym zarządem.
Wiadomo kto za niego?
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 01.09.2016, 12:44
Chyba Łaciak z rezerw zajmie miejsce Primela
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 01.09.2016, 13:23
Ludzie do ch*uja! W klubie sa wieksze problemy niz jakis magazynier i jego staż pracy! O czym wy wogole piszecie!! Opamiętajcie sie wkońcu!!!!!!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
jarecki
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 01.09.2016, 13:33
do niektórych dalej nie dociera ze klub walczy o zycie
żadne zwycięstwo, nie przychodzi bez ceny
Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 01.09.2016, 13:44
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
https://twitter.com/suikoden1988/sta...92332762521600

A dopiero wtedy wymagajmy od klubu cokolwiek
CHCESZ WYMAGAĆ DAJ COŚ OD SIEBIE PROSTE
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 01.09.2016, 13:58
Druga czesc wywiadu z Pania Prezes
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...iadu,10578116/
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 01.09.2016, 14:00
suikoden napisał(a):Wyświetl post
CHCESZ WYMAGAĆ DAJ COŚ OD SIEBIE PROSTE
a nie wymagamy od siebie ? bo chyba nie liczysz na full stadion co mecz ? Przy tym co sie odpierdala w tym klubie od dobrych kilku lat oraz przy tak "radosnej" dla oka grze (nie wspominając o cateringu i stricte zaopiekowaniu sie "kibicem") to i tak jest jeszcze niezłe jesli chodzi o frekwencje.. No zesz ....a mac ile jeszcze można !! Bo wierny kibic zawsze przyjdzie tak No tak, sam jestem jednym z nich, o ja glupi !! 4 godziny z życia by oglądać ta pytoze, usłyszeć przed meczem ze piwo sie skończyło (i mówię o tym bezalko, o normalnym nawet nie marze), i w 80% sezonu odmrozić sobie dupsko. Pora by to piłkarze ściągnęli ludzi na stadion ,a w zasadzie klub bo obecni piłkarze to mogą co najwyżej ściągnąć koszulkę z głowy po kolejnej wtopie.

sory panowie ale zagotowalem..
Ostatnio edytowane przez tommiyacht : 01.09.2016 o godz. 14:02.
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 01.09.2016, 14:04
Widzę, że do niektórych nie dociera, jaka jest sytuacja. Skoro nie stać klubu na magazyniera, to znaczy, że jest już naprawdę źle i nie ma miejsca na sentymenty. Mam nadzieję, że gdyby nie obecny stan naszych finansów, to nie wyglądałoby to w ten sposób. Na ten moment nie ma jednak czasu i sensu zastanawianie się nad tym.
Popatrzcie choćby na akcję, że można zrezygnować z 10% zniżki. Niby to mogą być "grosze", ale to również obrazuje, że obecnie liczy się każda złotówka i może ona klubowi pomóc. Zamiast zajmować się pomówieniami i domysłami, proponuję poświęcić czas na zakup czegoś w klubowym sklepie. Sam mam pewne zastrzeżenia do wielu spraw, ale wygląda na to, że niedługo może nie być na co narzekać.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 01.09.2016, 14:08
Gdyby było naprawdę tak źle, to rozwiązaliby za porozumieniem stron kontrakty z kilkoma piłkarzami i zastąpiono by ich zawodnikami z rozwiązanych rezerw.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 01.09.2016, 14:15
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Druga czesc wywiadu z Pania Prezes
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...iadu,10578116/
Prezes:
Cytat:
Pan Jakub Meresiński nie dostał od TS-u ani złotówki.
Członek zarządu:
Cytat:
Nie jesteśmy gołodupcami. Sam fakt, że za tę transakcję musimy po prostu zapłacić gotówką, a nie miłością i sercem do tego klubu.
Kto komu płacił skoro nie TS Meresińskiemu?
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Thuesen
Member

Od: 05.2010

Stary 01.09.2016, 14:19
W wywiadzie D. Gołda mówił że finanse klubu nie są tak tragiczne jak to wygląda z zewnątrz. Po dniu wczorajszym zaczynam wątpić w jego słowa. Az się boje co przyniesie kolejny dzień. Wisła zgłosi się do PZPN z prośbą o zmianę godzin meczu w Krakowie na godziny poranne żeby zaoszczędzić 200zł na oświetleniu stadionu? To nie jest śmieszne, a wręcz co raz bardziej realne.
Tak poza tym może zarząd powinien zacząć szukać oszczędności u siebie? Jesteśmy kibicami Wisły i każdy z nas oddałby swoja ostatnią złotówkę, żeby ratować Wisłe. W zarządzie siedzą przecież zadeklarowani Wiślacy, to czy nie wypadałoby zrezygnować z wynagrodzenia do póki sytuacja w klubie się nie poprawi?
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez Thuesen : 01.09.2016 o godz. 14:21.
Odpowiedz cytując
PlayLikeAPro
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 01.09.2016, 14:21
Z tego co można wyczytac w wywiadzie TS zastapił meresińskiego w roli. Czyli nie było kupna sprzedaży TS Meresinski tylko podmiana strony w umowie Meresinski << Telefonika U.K. Tym samym TS płacił pieniądze telefonice bo mereś dał tylko 300 k.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.09.2016, 14:21
Lukasz,

TS płaci TF. Nawet mówi o tym w wywiadzie, że dostali lepsze warunki od JM, ze względu na wyjątkową sytuację.
Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 01.09.2016, 14:23
Koledzy zakupy i bilety najlepiej bez zniżek chcecie wesprzeć i ratować to ruszcie się
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów