The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.08.2016, 20:04
A szprotson to czasem nie ironizuje?
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 20.08.2016, 20:10
baton napisał(a):Wyświetl post
Chyba ze pysio przejął Ci konto....
OT/
A może wielki nieobecny tych wydarzeń, wspomniany wyżej kolega jest jednym z tych tajemniczych inwestorów stojących za JM?

Cytat:
Ważne jest również, by nie zaniedbać edukacji młodych zawodników. Chciałbym, by minimum dla każdego z nich było ukończenie szkoły średniej i zdanie matury. Wykształcenia nie można kupić, zdobywa się je ciężką pracą. Każdy, nie tylko sportowiec, na pewno to rozumie.
Po tej wypowiedzi jestem pewny że albo Meresiński sprzeda klub albo Adamczewski długo nie popracuje. Zwłaszcza że nie może sie skontaktować JM by dowiedzieć się pod kogo podlega.

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...le-krakow.html
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 20.08.2016 o godz. 20:14.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 20.08.2016, 20:14
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Sami spece od Towarzystwa Sportowego i SKWK.

Swoimi postami pokazujecie tylko, że chuja wiecie o Wiśle i całej otoczce...
@serek.c2 Serce rosnie patrzac na ten twoj nic nie wnoszacy post, ty wszystkowiedzacy milosniku SKWK i zgody z Ruchem

:tsw_lechia_flaga:
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Adamczewski podobno jest kumplem JM... w tym wywiadzie brzmi jak kumpel Citki.

A co do tych wypocin wyżej - co ma do k...y nędzy SKWK do tworzenia/zrywania zgód? Tyle samo co Meresiński. Ogarnijcie się, bo nie da się tego czytac.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
OT/
A może nieobecny kolega jest jednym z tych tajemniczych inwestorów stojących za JM?

Po tej wypowiedzi jestem pewny że albo Meresiński sprzeda klub albo Adamczewski długo nie popracuje. Zwłaszcza że nie może sie skontaktować JM by dowiedzieć się pod kogo podlega.

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...le-krakow.html
no dziwna wypowiedź zwłaszcza w kontekście kontrowersji wokół podrabiania ów dokumentów przez meresinskiego no i podobno są/byli ziomkami...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Wydawało się, że ten Adamczewski to wymysł JM, żeby tylko móc w szybszym tempie drenować budżet Wisły, a może się okazać, że to jeden z niewielu pozytywów tego zamieszania. O ile mówi prawdę w wywiadzie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.08.2016, 20:17
Sami spece od Towarzystwa Sportowego i SKWK.

Swoimi postami pokazujecie tylko, że chuja wiecie o Wiśle i całej otoczce...
Jedyne złe słowo w tym temacie na temat TS-u to fakt, że nie są w stanie udźwignąć finansowo spółki piłkarskiej.

SKWK nie przez kilka wpisów na forum traci członków i szacunek większości kibiców. A jeśli sądzisz inaczej to jesteś śmieszny.

Wracając do meritum tematu, polecam wywiad z nowym koordynatorem: http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#indeks_news

Szpilki wbijane meresińskiemu = bezcenne.

I można tylko odnieść wrażenie, że meresiński nawet nie ma szacunku u osób które są w klubie kilka dni i, że gdyby Citko wszedł do klubu z normalnym właścicielem to byłby to ciekawy projekt.
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 20.08.2016, 20:20
Popieram szprotsona, dodatkowo przed meczem każdy powinien pokazać legitymacje członkowską w SKWK oraz być sprawdzonym czy opłacił składkę, jeśli nie to wypad z meczu.

lol
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 20.08.2016, 20:23
Jeszcze Wiadomixa dobrze nie pogoniono ale juz narzekanie na SKWK i TS Beznadziejni jestescie.
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 20.08.2016, 20:29
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
@serek.c2 Serce rosnie patrzac na ten twoj nic nie wnoszacy post, ty wszystkowiedzacy milosniku SKWK i zgody z Ruchem

:tsw_lechia_flaga:
Mnie serce boli, jak pieprzycie głupoty na temat, o którym gówno wiecie.

ps. miłośnik zgody z Ruchem

Karherop napisał(a):Wyświetl post
SKWK nie przez kilka wpisów na forum traci członków i szacunek większości kibiców. A jeśli sądzisz inaczej to jesteś śmieszny.
Przestań chłopie, ludzie udzielający się tutaj nie wiedzą kto działa w TS, kim są ludzie z SKWK... O czym Ty piszesz?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 20.08.2016 o godz. 20:33.
crazykaro
Senior Member

Stary 20.08.2016, 20:30
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze Wiadomixa dobrze nie pogoniono ale juz narzekanie na SKWK i TS Beznadziejni jestescie.
Cisza z ich strony jest bardzo wymowna. A przypomnijmy ich "wspaniale" akcje z ostrzelaniem stadionu czy bojkocie meczow. Niby sa w stanie a jakby nie mogli... albo nie chcieli.
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 20.08.2016, 20:33
wg mnie mocny kandydat - wczoraj były rozmowy Smolnego i JM. Wciaz największy problem ze JM chce cos zarobic @aklemba

I jeszcze..

@Matt_VaranN7 za słabo walkowany. Dużo lepsza kandydat niż inne pojaw się na rynku.
Tak, skwk odstrasza Klemba
Ostatnio edytowane przez nesta : 20.08.2016 o godz. 20:38.
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Poniewaz Klemba ma dobre info wklejam

Nesta byl pierwszy, moj mozna usunac
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
dj_ibutti
Senior Member

Od: 02.2004

Cisza z ich strony jest bardzo wymowna. A przypomnijmy ich "wspaniale" akcje z ostrzelaniem stadionu czy bojkocie meczow. Niby sa w stanie a jakby nie mogli... albo nie chcieli.
A może przyjdzie Ci do łba, że cisza jest im potrzebna przy tym co próbują zrobić? Czy może mają wydać oświadczenie, z dedykacją dla szanownego Pana, o treści:

"Meresiński ...., idziemy mu w.......ić, odbijemy Wisłę siłą. Tylko Lechia, jebać Ruch!"
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Lukasz
Senior Member

Stary 20.08.2016, 20:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I można tylko odnieść wrażenie, że meresiński nawet nie ma szacunku u osób które są w klubie kilka dni i, że gdyby Citko wszedł do klubu z normalnym właścicielem to byłby to ciekawy projekt.
Nie dziwię się jego irytacji. Ten kto go sprowadził do klubu zwiał, szefa nie ma, właściciela nie ma. Czeski film.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 20.08.2016, 20:36
Niektórzy tu są ....a niereformowalni i co gorsza nie rozumieją powagi sytuacji. Na razie musimy się pozbyć wiadomixa. To powinien być nasz główny cel zabranie naszego ukochanego klubu z rąk kogoś takiego, w którego rękach Wisła może skończyć bardzo bardzo bardzo źle.

Pytanie jedno. Skoro wiadomix jeszcze nie spłacil rat za kupno klubu Tele-Fonice, to jak przejąć od niego klub? Odkupić od niego, a później on spłaca z własnych pieniędzy wczesniejsza umowę z TF? Przeciez gość jest totalnie niewypłacalny.. Wg mnie operacja odbicia klubu z rąk Meresia będzie bardzo trudna, także ze względu prawnego i jest ona daleka od jakiegokolwiek powodzenia w tym momencie. Jest bardzo źle.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
crazykaro
Senior Member

Stary 20.08.2016, 20:47
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A może przyjdzie Ci do łba, że cisza jest im potrzebna przy tym co próbują zrobić? Czy może mają wydać oświadczenie, z dedykacją dla szanownego Pana, o treści:

"Meresiński ...., idziemy mu w.......ić, odbijemy Wisłę siłą. Tylko Lechia, jebać Ruch!"
Z tego co kojarzę to do tej pory to mniej więcej tak wyglądało. Nie zabrali głosu do tej pory wiec albo ten uklad im pasuje albo... ten układ im pasuje.
Jakoś do drzwi Bednarza potrafili zapukać,zagrozic i zrobić burdel w wislackim środowisku.
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 20.08.2016, 20:47
Zapewne na zasadzie przejęcia zobowiązań od poprzedniego właściciela względem TF. Z drugiej jednak strony, to też będzie kwestia do negocjacji.

SKWK to wdzięczny i wygodny podmiot dla krytyki. Dla tych, który chcą wyładować swoją frustrację względem problemów klubu, jak również dla tych, którzy kręcą swoje interesy na boku, bo jest się za czym schować. Czytając jednak niektóre posty mam wrażenie, że stowarzyszenie urasta do rangi kartelu Narcosa, a Pruszków już wyprzedziło...a jest to bardzo krzywdzące dla szeregu ludzi, którzy swój wkład w wiele inicjatyw promujących Wisłę mieli niepodważalny. Akurat w ich przypadku (tj. stowarzyszenia) idealnie pasuje określenie, że "nic nie jest tylko białe lub czarne". I proszę nie utożsamiać tego wniosku z gafą J. Kaczyńskiego, że nas nie przekonają ;-)
Ostatnio edytowane przez Vinci : 20.08.2016 o godz. 20:51.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 20.08.2016, 20:49
Jeśli TF i JM nie zastrzegły tego w umowie - to nowy kupiec akcji Wisły od JM przejmie zobowiązanie wobec TF. Pytanie raczej kiedy i za ile JM sprzeda udziały. Reszta to "techniczne" kwestie. (tak myślę).
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.08.2016, 20:50
Z tego co kojarzę to do tej pory to mniej więcej tak wyglądało. Nie zabrali głosu do tej pory wiec albo ten uklad im pasuje albo... ten układ im pasuje.
Jakoś do drzwi Bednarza potrafili zapukać,zagrozic i zrobić burdel w wislackim środowisku.
Weź już skończ pieprzyć te swoje smuty.

http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/7111-oswiadczenie.html

Co mają jeszcze maila Ci wysłać z objaśnieniem, jakie w tej chwili robią ruchy?
stero87
Member

Od: 09.2007

Stary 20.08.2016, 20:51
Nie znam dokładnie prawa, czy jeżeli Mereś we wrześniu nie wpłaci kolejnej raty to TF może rozwiązać umowę, a jeżeli nie to czy ratę płaci tajemniczy bank który wystawił gwarancje bankowe [ jeżeli one są naprawdę i prawdziwe, a jeżeli nie to się BC wkurzy że go taki cwaniaczek w uja zrobił ]
ŚWL!!!!!!!
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 20.08.2016, 20:51

serek.c2
Niestety ale niektórzy są "uczuleni" i kiedy słyszą SKWK i TS to opuszcza ich rozsądek...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 20.08.2016, 20:52
Dostałem info że zawodnicy rezerw dostali wolna rękę w poszukiwaniu klubów. Generalnie koszt w postaci juniorów nikomu nie jest potrzebny. Może to ktoś potwierdzić, bo facet od którego to wiem lubi koloryzowac?

Sprawdziłem wyniki rezerw, bilans bramkowy po trzech meczach to 1-11, wg transfermarkt odeszło dwóch piłkarzy na razie...
Ddf
Lukasz
Senior Member

Stary 20.08.2016, 20:54
fialo napisał(a):Wyświetl post
Przeciez gość jest totalnie niewypłacalny.. Wg mnie operacja odbicia klubu z rąk Meresia będzie bardzo trudna, także ze względu prawnego i jest ona daleka od jakiegokolwiek powodzenia w tym momencie. Jest bardzo źle.
Eeeee tam.
1. Kupł w dzien to i sprzeda w dzień.
2. Niewypłacalność JM jest problemem TF.
3. Sprzeda to sprzeda, w zasadzie mogą mu naskoczyć, jest właścicielem. Oczywiście może ponieść za to konsekwencje, ale czy i jakie ciezko powiedzieć nie widząc dokumentów.
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 20.08.2016, 20:56
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Dostałem info że zawodnicy rezerw dostali wolna rękę w poszukiwaniu klubów. Generalnie koszt w postaci juniorów nikomu nie jest potrzebny. Może to ktoś potwierdzić, bo facet od którego to wiem lubi koloryzowac?

Sprawdziłem wyniki rezerw, bilans bramkowy po trzech meczach to 1-11, wg transfermarkt odeszło dwóch piłkarzy na razie...
Tutaj jest to ładnie opisane.

http://www.futmal.pl/news,40724.html

Oglądałem ich dwa mecze. Cóż, lepiej tego nie komentować.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 20.08.2016, 20:58
Pan m pisze z małej bo to dziad pewnie chce dostać kasę na spłatę rat za wisle i zarobic sprzeda temu kto da mu zarobic
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 20.08.2016, 21:03
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
Nauczcie sie w koncu .. Meres jest wlascicielem i mamy trzymac za niego a nie za jakas ....e ktora po 3 tygodniach zrezygnowala ... byl Citko , nie ma Citko - pokazal sie tylko jaki ....a , nic nie zrobil ... Jest Meres , kiedys go nie bedzie , ale na dzis dzien mozemy powiedziec ze ma zla prase , troche slaba przeszlosc , ale jest wlascicielem Wisly i obowiazkiem kazdego z nas ( mam na mysli kibicow Wisly - nie zas tzn zielonych ludzikow ) jest wiara w tego pana ze jakos to bedzie ...

wiem ze jest to dla wiekszosci nie do pomyslenia , przeciez przez ostatnie 19lat jechaliscie po Cupiale ...
ty chyba razem z meresiem tą samą szkołę kończyłeś
dziękuję za uwagę
mic
Tylko Wisła

Od: 11.2002

Stary 20.08.2016, 21:06
picasso napisał(a):Wyświetl post
ty chyba razem z meresiem tą samą szkołę kończyłeś
Na maturze ściągali od siebie
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 20.08.2016, 21:11
Niektórzy dalej nie idą po rozum do głowy ja juz się przyznał em do pomyłki
crazykaro
Senior Member

Stary 20.08.2016, 21:18

Jesli SKWK znajdzie inwestora ktory przejmie samodzielnie klub i powoła spokojnie zarząd bez nacisków ludzi w krótkich spodenkach to wszystko cofne co powiedziałem. Ale jesli SKWK znajdzie inwestora ktory ma zainwestować w klub przejęty przez SKWK to bedzie znaczyło ze kontunuuja swoja misje z ostatnich kilku lat a takie jałowe oswiadczenia moga sobie darowac. Wystarcze je porownac chocby z tymi dotyczacymi Bednarza:
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/541...enie-skwk.html
Widac roznice?

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów