The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.08.2016, 16:02
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Ja powiem tak: nikt nie powiedział że właściciel klubu musi być koniecznie świętszy od papieża. O ile machloje finansowe na grube miliony go dyskwalifikują doszczętnie, o tyle są to tylko oskarżenia, czy jest winny to się dopiero okaże. Natomiast sprawa matury, choć chwały mu nie przynosi (no ....a ludzie, sam pisałem chwilę po nim, więc wiem jak żenująco łatwa jest...) o tyle to jakaś sprawa sprzed ponad dekady, która można zrzucić na błędy młodości. Summa summarum jak dla mnie z igły widły i dałbym mu kredyt zaufania... ale teraz już jest za późno. Chocholi taniec warszawskich mediów skutecznie odstraszył sponsorów i możemy powoli przyzwyczajać się do myśli o bankructwie.
A środowisko kibicowskie w ostatnim czasie uważam za wyjątkowo toksyczne, jak będziemy startować gdzieś z dna z skwk na czele to możemy się już przeżegnac nogą...
Jak Ty byś chciał z takimi robić interesy w życiu co matury zdać nie potrafili i musi fałszować papiery to ja Ci życzę powodzenia bo Ci sie przyda. Osoba która fałszuje papiery już na starcie nie nadaje sie do żadnego zarządzania czy prezesowania. Cupiał popełnił katastrofalny błąd nie żądając zaświadczenia o niekaralności od osoby o której w życiu nie słyszał.
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 11.08.2016 o godz. 16:06.
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 11.08.2016, 16:10
Ja jestem przekonany że to było tak iż Meresiński miał poważne i realne plany oraz dogadanych sponsorów. Miało być swego rodzaju nowe otwarcie z młodym, dynamicznym właścicielem, ogólnie PRowo wesoło i kolorowo do czego chętnie dołączyliby sponsorzy z którymi był nawet po słowie. Cupiał widząc że facet ma pomysł i zapewnienia potencjalnych sponsorów stwierdził że można sprzedawać, będzie ok. Nikt jednak nie przewidział że zanim owi sponsorzy zdołają popodpisywac rzeczywiste papierki Wisła medialnie zostanie zmiażdzona. O ile wypłynięcie oskarżenia o machloje finansowe pewnie było brane pod uwagę i z jakiegoś powodu zlekceważonie (nie wiem, może facet jest niewinny...?) o tyle nikt pewnie nie spodziewał się że sprawa jakiejś matury sprzed dwunastu lat będzie stanowiła gwóźdź do trumny i powód medialnego linczu. Tak się stało i nagle na ostatniej prostej cały świetlisty plan się posypał bo sponsorzy nie będą chcieli być kojarzeni z Mercedesińskim przekrętasem, choćby nie wiem co teraz zrobił to mleko się rozlało i media pokroju weszło z chęcią robią mu czarny PR żeby ostatecznie odstraszyć potencjalnych sponsorów i przyczynić się do upadku Wisły.

Ja powiem tak: nikt nie powiedział że właściciel klubu musi być koniecznie świętszy od papieża. O ile machloje finansowe na grube miliony go dyskwalifikują doszczętnie, o tyle są to tylko oskarżenia, czy jest winny to się dopiero okaże. Natomiast sprawa matury, choć chwały mu nie przynosi (no ....a ludzie, sam pisałem chwilę po nim, więc wiem jak żenująco łatwa jest...) o tyle to jakaś sprawa sprzed ponad dekady, która można zrzucić na błędy młodości. Summa summarum jak dla mnie z igły widły i dałbym mu kredyt zaufania... ale teraz już jest za późno. Chocholi taniec warszawskich mediów skutecznie odstraszył sponsorów i możemy powoli przyzwyczajać się do myśli o bankructwie.
A środowisko kibicowskie w ostatnim czasie uważam za wyjątkowo toksyczne, jak będziemy startować gdzieś z dna z skwk na czele to możemy się już przeżegnac nogą...
Sprzed jakich 12 lat? Jakie błędy młodości? Wyrok uprawomocnił się 27.04.2016 r., czyli został wydany 7 dni wcześniej. To jest świeża sprawa.
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 11.08.2016, 16:14
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Już niedługo, za minutkę......

Miałem się nie wypowiadać w tym temacie, bo osiągane tu są himalaje kretynizmu nieraz, ale .... mnie strzelił.

No i powiedz mi po .... wrzucasz takie zdjęcia? Bo można odnieść wrażenie, że ten upadek byłby Ci na ręke. Ustalmy jedno. Jest chujowo. Jest bardzo chujowo. Wisła, niewiadomo jakim cudem, wpadła w ręce jakiegoś podejrzanego typa z niejasymi biznesami i powiązaniami, z podrobioną maturą i z postępowaniem za wyłudzenia VAT na głowie. Ale co chuja pana, czy to oznacza że mamy się poddać? Nie wiem czy wiecie z czym się będzie wiązał upadek. W najlepszym razie wystartujemy od IV ligii. Piąty poziom rozgrywkowy. Kto będzie miał wtedy najwięcej do powiedzenia w klubie? A no właśnie. Wiadomo kto. Czy to będzie dobre wyjście? Niech każdy sobie odpowie na to pytanie. W dodatku to jest start od piątego poziomuy rozgrywkowego, czyli w najlepszym razie - Ekstraklasa w 2021 roku! To by byl totalny dramat, zarowno jezeli chodzi o klub jak i o sytuacje w mieście. Dlatego NASZYM OBOWIĄZKIEM jako kibiców Wisły Kraków jest niedopuszczenie do takiej sytuacji, jaka może mieć miejsce. Musimy być uważni, patrzeć na ręce, trzymać rękę na pulsie na tym co się dzieje w klubie, zdobywać informacje własnymi kanałami, chodzić na mecze w Ekstraklasie (na jaki sektor kto uważa). Nie możemy się poddać i zamiast działać wstawiać debilne obrazki na forum.

Ja widzę kilka wyjść z sytuacji.

1. Meresiński da radę jakimś sposobem, pomimo swojej niejasnej przeszłości, skompletować zarząd i dopiąć budżet, wprowadzić jakichś sensownych ludzi do klubu i jakoś to ruszy - wg mnie nierealne.

2. Nie znamy umowy, nie wiadomo co się stanie gdy Mereś nie wpłaci kolejnych transz za zakup klubu. Może Cupiał zabezpieczył się umową zwrotną? Nie wiemy. W takiej sytuacji niezapłecenie przez Meresia następnych transz byłoby na rękę - tylko trzeba byłoby znowu liczyć na łaskę/niełaskę BC. Spekulacje.

3. Meresiński nie powołuje zarządu, nie ma pieniędzy na prowadzenie klubu, ale ma tyle honoru i szacunku do najstarszego polskiego klubu i mówi jak jest. Małopolski i krakowski biznes jest na tyle bogaty, że konsorcjum kilku firm uratowałoby klub. Tylko w tym celu musi być dobry lobbing, i szybkie ogarnięcie w w/w sytuacji.

4. Miasto. Dla mnie to by byl dramat, ale czy Majcher chciałby mieś stadion za 600mln pusty? Kraków to w ostateczności bardzo bogate miasto.

Nie płakać. Trzymać rękę na pulsie. Wisła będzie na zawsze, wbrew niektórym.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 11.08.2016, 16:16
Otóż to... Zaświadczenie o niekaralności. Prosty dokument i ile by nieprzyjemności można było uniknąć. Ale za to powinien juz dostać w łeb ten co go rekomendował Bogusławowi. Teksty o winie Cupiała po tym jak przez 20 lat pakował kasę w klub to nic innego jak profanacja. Jeżeli jest ziarno prawdy w tym że Mereszynski miał jakiekolwiek dobre intencje to chcąc osiągnąć cokolwiek powinien wyjść do ludzi i mediów. Tak sam pozbywa się szansy na wybrnięcie z tego obłędu. A to, że o Wiśle piszą teraz więcej niż o Legii którą juz jednym poldupkiem jest w lidze mistrzów to też o czymś świadczy. Przy rozsądnym planie fa się to przekuć w sukces. Problem polega na tym , że z zewnątrz tego planu nie widać. A takie gesty jak pociski Bonkowi czy chowanie się przed awizem to takie kibice.net w kolnierzykach.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.08.2016, 16:26
Marcinkrakwoj napisał(a):Wyświetl post
po pierwsze i podstawowe pytanie co do licencji: kiedy upływają te dwa tygodnie? od 23 lipca, czy 29 lipca?

Juszczyk na twitterze daje znaki między słowami, że sytuacja jest hujowa. Ale teraz napisał, że dokumenty zostaną złożone na czas.

Gdzie to widzisz?

Akurat dziś daje wpisy na uspokojenie atmosfery.

Napisał, że do końca przyszłego tygodnia ma nadzieje podać wreszcie jakies dobre wieści, bo zdają sobie dokładnie wszyscy w klubie z obecnej nagonki. A dwa, ze nie potwierdza informacji o zamrożeniu ruchów transferowych i apeluje o zachowanie spokoju. I ze ani nie zapowiadali ani nie zapowiadają żadnej walki o istnienie Wisły.

Akurat rzecznika mamy spoko. Myśle ze chłop robi co moze.

PS. Brawo fialo. Jak sie nie zgadzamy to tu masz racje.
Zachowajmy jakiś umiar w tej dyskusji.
fazior
Member

Od: 11.2010

Stary 11.08.2016, 16:44
nesta napisał(a):Wyświetl post
Gdzie to widzisz?

Napisał, że do końca przyszłego tygodnia ma nadzieje podać wreszcie jakies dobre wieści, bo zdają sobie dokładnie wszyscy w klubie z obecnej nagonki. A dwa, ze nie potwierdza informacji o zamrożeniu ruchów transferowych i apeluje o zachowanie spokoju. I ze ani nie zapowiadali ani nie zapowiadają żadnej walki o istnienie Wisły.

Zastanow się trochę, rzecznik prasowy może powiedzieć tylko tyle, na ile mu zarząd/wlasciciel pozwoli i to co mu kaze.
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 11.08.2016, 16:46
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Sprzed jakich 12 lat? Jakie błędy młodości? Wyrok uprawomocnił się 27.04.2016 r., czyli został wydany 7 dni wcześniej. To jest świeża sprawa.
Założyłem że zrobił to w wieku 18 lat, ma 30 więc 12 lat temu. A kiedy to się faktycznie wydarzyło to w sumie nie wiem. A co do chwili ogłoszenia wyroku... rozumiem że jakby się sąd wyrobił z ogłoszeniem wyroku dopiero, nie wiem, za 10 lat to dla ciebie sprawa podrobienia która wydarzyła się lata temu będzie dotyczyla przyszłości?
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 11.08.2016, 16:50
Problem prawdopodobnie jest taki, że sponsorzy się wycofali i nie ma kasy.
Pytanie tylko co to oznacza, nikt nie ma umowy przed oczami, więc ciężko powiedzieć.

Założyłem że zrobił to w wieku 18 lat, ma 30 więc 12 lat temu. A kiedy to się faktycznie wydarzyło to w sumie nie wiem. A co do chwili ogłoszenia wyroku... rozumiem że jakby się sąd wyrobił z ogłoszeniem wyroku dopiero, nie wiem, za 10 lat to dla ciebie sprawa podrobienia która wydarzyła się lata temu będzie dotyczyla przyszłości?
Nie wiadomo kiedy to zostało wykryte, to że wydarzyło się 12 lat temu nie oznacza, że wiedzieli to od razu. Skoro skończył studia musiało to zostać odkryte 5 lat później niż się wydarzyło. Minimum.
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 11.08.2016, 16:57
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Pierwsza transza: 2000 zł za prąd

Ktoś widział rozpiskę transz? Oczywiście że nie. Więc nie wiadomo czy transza to 1% całości czy 90%.
Wg dobrze poinformowanych Telefonika zostawił kasę na wypłatę. Ludzie nie dostali wypłat, a wpłynęła pierwsza rata...Wnioski są dosyć oczywiste. Nie ma sponsorów bo być nie może. Nie ma transferów bo być nie może. Właściciel kręci w głupich sprawach i najprawdopodobniej jest bez kasy. A co niektórzy pieprzą o jakimś dawaniu szans.Litości dzieci!!!
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 11.08.2016, 17:02
1. Wiadomo, że nie mogło się to wydarzyć 12 lat temu, ponieważ przedawnienie karalności przestępstwa fałszerstwa dokumentu następuje z upływem lat 10 od chwili jego popełnienia (nie wykrycia).

2. Jest nierealne, żeby sąd prowadził latami tak proste postępowanie, które kończy się wydaniem wyroku nakazowego. W takim wypadku nie przeprowadza się w ogóle rozprawy, lecz wydaje wyrok na posiedzeniu niejawnym - szybka sprawa.

Dlaczego o tym wszystkim piszę? Dlatego, że akurat uważam za istotne czy to są "błędy młodości", czy też przestępstwo popełnione w wieku zapewne blisko 30 lat. O ile nikt rozsądny nie zamierza chyba wytykać zachowań Meresińskiego z okresu bycia nastolatkiem, o tyle w stosunku do w pełni dorosłej osoby można mieć jednak pewnego rodzaju oczekiwania. W szczególności, gdy zamierza ona zostać właścicielem dużego klubu. Takie zachowanie w tym wieku nie wystawia mu najlepszego, nomen omen, świadectwa.
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 11.08.2016, 17:05
Może trochę odbiegnę od tematu ale wrócę do Z.Kapki na którego sam najeżdżałem we wszystkich możliwych tematach na forum. Rozmawiałem z kilkoma osobami w klubie w ostatnim czasie i zawsze słyszę od nich "Co Wy wszyscy od niego chcecie?"
Mało tego jedna z tych osób powiedziała że jakby była właścicielem to byłaby to u niej najważniejsza osoba w klubie:
-jest to ponoć jedna z nielicznych osób do której wszyscy piłkarze mają respekt
-ma wtyki tu i ówdzie co czasami pomaga w dyscyplinie. Zwłaszcza z murzynami którzy co innego mówili co innego robili. Ponoć Zdziskowe pokazanie w których miejscach logował się ich telefon w danym czasie zawsze zamykało usta
-jest jedną z nielicznych osób w klubie która ma chłodną głowę
-ma zdolności negocjacyjne jak nikt (ponoć negocjacje z Załuską przejdą do Historii)
-zna klub od podszewki

Mało tego ponoć wcale nie pali się tak do pracy w klubie bo ma wszystkie papiery menadżerskie i mógby tam sobie działać.
Jak jest naprawdę nie wiem. Piszę co o nim słyszałem...
nesta
Senior Member

Stary 11.08.2016, 17:07
MMiga pisze na TT, ze marketingiem ma zajmować sie Michał Gawior (nie znam), nie sprawdzałem tez.

Z tym Włochem niewiadomo co sie stało. Wyglada na to, ze przestraszyli sie ze bedą wszyscy prześwietlani tak jak JM
i postanowili zmienić ludzi. Moze stad to opóznienie.
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 11.08.2016, 17:07
Gdzie to widzisz?

Jest bardzo spoko, ale te teksty w mojej ocenie to próba powiedzenia że jest źle czego oczywiście nie może powiedzieć.
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 11.08.2016, 17:11
MMiga pisze na TT, ze marketingiem ma zajmować sie Michał Gawior (nie znam), nie sprawdzałem tez.

Z tym Włochem niewiadomo co sie stało. Wyglada na to, ze przestraszyli sie ze bedą wszyscy prześwietlani tak jak JM
i postanowili zmienić ludzi. Moze stad to opóznienie.
Znalazłem jednego z doświadczeniem w klubie ... muzycznym
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 11.08.2016, 17:12
Paweł napisał(a):Wyświetl post
1. Wiadomo, że nie mogło się to wydarzyć 12 lat temu, ponieważ przedawnienie karalności przestępstwa fałszerstwa dokumentu następuje z upływem lat 10 od chwili jego popełnienia (nie wykrycia).

2. Jest nierealne, żeby sąd prowadził latami tak proste postępowanie, które kończy się wydaniem wyroku nakazowego. W takim wypadku nie przeprowadza się w ogóle rozprawy, lecz wydaje wyrok na posiedzeniu niejawnym - szybka sprawa.

Dlaczego o tym wszystkim piszę? Dlatego, że akurat uważam za istotne czy to są "błędy młodości", czy też przestępstwo popełnione w wieku zapewne blisko 30 lat. O ile nikt rozsądny nie zamierza chyba wytykać zachowań Meresińskiego z okresu bycia nastolatkiem, o tyle w stosunku do w pełni dorosłej osoby można mieć jednak pewnego rodzaju oczekiwania. W szczególności, gdy zamierza ona zostać właścicielem dużego klubu. Takie zachowanie w tym wieku nie wystawia mu najlepszego, nomen omen, świadectwa.
Z tym się w pełni zgodzę. Napisałem że założyłem iż zrobil to w wieku 18 lat, gdy jeszcze ostatnia głupawka wieku pseudo doroslego mogła dać o sobie znać. Ale jak już to zrobił w wieku 20+, no to sorry batory, niech wypierdala.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 11.08.2016, 17:16
Pero napisał(a):Wyświetl post
[...]z doświadczeniem w klubie ... muzycznym
Raczej może ten:
http://www.goldenline.pl/michal-gawior/
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 11.08.2016, 17:18
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 11.08.2016, 17:31
Brawo fialo za madre podejscie do tematu
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
bevierek
Member

Od: 09.2010

Stary 11.08.2016, 17:46
yarow napisał(a):Wyświetl post
Raczej może ten:
http://www.goldenline.pl/michal-gawior/
przecież to jakiś fotograf
fond
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 11.08.2016, 17:50
Kibic Legii szefem marketingu Wisły
Virusman
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 11.08.2016, 17:54
bevierek napisał(a):Wyświetl post
przecież to jakiś fotograf
Nie no, jakieś tam doświadczenie w marketingu ma. Maturę chyba też zdał W dodatku na Facebooku w ostatnich polubieniach ma fanpage Wisły, zapomniał tylko odlajkować Legii
ABG ABG ABG
_al3x
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 11.08.2016, 18:15
nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie Menagera szopki ciąg dalszy. Łapanka na całego.
Ostatnio edytowane przez _al3x : 11.08.2016 o godz. 18:25.
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 11.08.2016, 18:26
Pero napisał(a):Wyświetl post
Kapka
to się nawet trochę pokrywa z tym, co jeden ze stażystów w skautingu Wisły o nim mówił - że skauting w klubie zorganizował całkiem sprawnie.

Jaki znak czasów - gdy Kapka zaczyna być synonimem ładu i nadziei
As
Senior Member

Stary 11.08.2016, 18:34
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
to się nawet trochę pokrywa z tym, co jeden ze stażystów w skautingu Wisły o nim mówił - że skauting w klubie zorganizował całkiem sprawnie.

Jaki znak czasów - gdy Kapka zaczyna być synonimem ładu i nadziei
Nigdy nie ogarne czemu Kapke wszyscy tak traktuja, jesli chodzi o obowiazki sportowe przeciez radzi sobie bardzo dobrze.
Jedyny blad jaki zrobil to niepotrzebnie startowal w wyborach z SLD jakies 15 lat temu - co z reszta rozpoczelo nagonke na niego.
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 11.08.2016, 18:35
Eventgarde
https://www.linkedin.com/in/michalgawior
https://www.facebook.com/eventgardepl

Wygląda cv ok. Szkoda ze strona firmy nie istnieje.
Ostatnio edytowane przez szczepans21 : 11.08.2016 o godz. 18:37.
gdsmk
Senior Member

Stary 11.08.2016, 18:47
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
Eventgarde
https://www.linkedin.com/in/michalgawior
https://www.facebook.com/eventgardepl

Wygląda cv ok. Szkoda ze strona firmy nie istnieje.
General Manager at Foksal XVIII Club.

Czyli przynajmniej wie, jak zarządzać klubem.

Może nawet znajdzie jakiegoś bramkarza.
Thuesen
Member

Od: 05.2010

Stary 11.08.2016, 18:49
To pewnie jakiś kolega z siłowni Merasia
whitestar1990
Member

Od: 08.2015

Stary 11.08.2016, 18:58
Thuesen napisał(a):Wyświetl post
To pewnie jakiś kolega z siłowni Merasia
Asekuruje go przy wyciskaniu sztangi.
zmięty
Member

Stary 11.08.2016, 19:00
Meresiński posługiwał się fałszywym świadectwem w 2013 roku, gdy chciał złożyć dokumenty na uczelnię.
gdsmk
Senior Member

Stary 11.08.2016, 19:03
zmięty napisał(a):Wyświetl post
Meresiński posługiwał się fałszywym świadectwem w 2013 roku, gdy chciał złożyć dokumenty na uczelnię.
ciekawi mnie, że tyle się o tym mówi, a nikt nie potwierdził na 100% czy:
  • ma tę maturę, czy nie?
  • Ma te studia, czy tylko próbował się na nie dostać?
  • jeśli tak, to jakie i gdzie?
Nie żeby to było jakoś super ważne w byciu właścicielem klubu, nie jestem np. pewien co do edukacji Cupiała; ale na pewno rozwiałoby część spekulacji i głupich żartów
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 11.08.2016 o godz. 19:06.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów