The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.01.2013, 09:20
Chorwaci ich wytłukli jak chcieli. Grali dosłownie wszystko co chcieli. A Francja przegrała głownie sama ze sobą. Straty, niecelne rzuty obok bramki,faule w ataku. Jednym słowem mieli baaardzo zły dzień.
Niesamowicie mocni są Duńczycy. Zmasakrowali Węgrów. Dość długo walczyli Niemcy i polegli praktycznie przez samych siebie. Prowadzili grę, mieli ze 2 albo 3 kontry i wszystkie schrzanili. Do tego złapali kary indywidualne i było po ptokach.
Najbardziej oczekiwałem meczu Słoweńców z Rosją i sie nie zawiodłem.Słoweńcy pokazali jaja, opanowanie i stalowe nerwy. Mistrzowie końcówek. No i ten bramkarz! Już namieszali, a mogą więcej.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 24.01.2013, 11:56
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Chorwaci ich wytłukli jak chcieli. Grali dosłownie wszystko co chcieli. A Francja przegrała głownie sama ze sobą. Straty, niecelne rzuty obok bramki,faule w ataku. Jednym słowem mieli baaardzo zły dzień.
Niesamowicie mocni są Duńczycy. Zmasakrowali Węgrów. Dość długo walczyli Niemcy i polegli praktycznie przez samych siebie. Prowadzili grę, mieli ze 2 albo 3 kontry i wszystkie schrzanili. Do tego złapali kary indywidualne i było po ptokach.
Najbardziej oczekiwałem meczu Słoweńców z Rosją i sie nie zawiodłem.Słoweńcy pokazali jaja, opanowanie i stalowe nerwy. Mistrzowie końcówek. No i ten bramkarz! Już namieszali, a mogą więcej.
Ale Niemcom można pozazdrościć - podnoszą się po chwilowym kryzysie i zmianie pokoleniowej.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
karas1983
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 24.01.2013, 14:33
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Francja odpadla wiec nie mam juz komu kibicowac. Szkoda bo od takie ekipy wymaga sie wiecej.
Spodziewałem się tego, zresztą nie będę ukrywał, że dla mnie Corwaci to główny faworyt do złota.

Jakby im sie udało wygrać cały turniej to byłoby super gdyż po raz pierwszy w historii po polskich parkietach biegałoby 3 aktualnych Mistrzów Świata! (Cupic, Strlek i Musa; gdyby nie kontuzja na turnieju grałby również Buntic)
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 24.01.2013, 14:36
Chorwacja - Hiszpania będzie w finale. Aż kusi obstawić półfinal Hrvatski z Danią po kursie 1.95
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 24.01.2013, 16:33
O czym wy w ogóle mówicie. W polsce piłka ręczna leży, grają w nią właściwie tylko zapaleńcy, nie ma klubów nie ma szkolenia. W Krakowie nie ma jednego klubu piłki ręcznej z prawdziwego zdarzenia. To cud i zjawisko naukowo niewytłumaczalne, że mieliśmy taką generację piłkarzy ręcznych (która już niestety z każdym dniem jest coraz starsza i odchodzi powoli na emeryturę). Zdobyliśmy dwa medale mistrzostw świata, piąte miejsce na IO, czwarte na ME. Popatrzcie na Niemców, na to jak tam jest Handball popularny i na liczbę ich sukcesów w ostacnich latach.

Niestety, najgorsze jest to, ze sukces został niewykorzystany. Teraz nie ma zawodnika (moze oprócz Orzechowskiego) urodzonego po 88 roku, który dawałby nadzieję na sukcesy w przyszłości. Nie mówię już o 11-12 zawodnikach, z których możnaby strworzyć niezły team. A my nie mamy jednego! Niestety, brutalna prawda jest taka, że to jest łabędzi śpiew poslkiej piłki ręcznej na wysokim poziomie ...
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
karas1983
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 24.01.2013, 17:41
fialo napisał(a):Wyświetl post
Teraz nie ma zawodnika (moze oprócz Orzechowskiego) urodzonego po 88 roku, który dawałby nadzieję na sukcesy w przyszłości. Nie mówię już o 11-12 zawodnikach, z których możnaby strworzyć niezły team. A my nie mamy jednego!
Są jeszcze Syprzak, Wyszomirski, Paczkowski... To już CZTERECH mamy
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 24.01.2013, 20:12
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że to jednak za duże słowo. Pewnie, że mieli sporą przewagę, ale potem ją brawurowo rozpieprzyli, nawet nie wiem, czy przez chwilę nie było remisu... W końcówce znowu przycisnęli i wygrali, oczywiście zasłużenie, ale nie piałbym z zachwytu. Grają solidnie i na pewno mecz z Chorwacją będzie pasjonujący.
Odpowiedz cytując
neq.
Senior Member

Od: 02.2010

Stary 24.01.2013, 21:00
fialo napisał(a):Wyświetl post
O czym wy w ogóle mówicie. W polsce piłka ręczna leży, grają w nią właściwie tylko zapaleńcy, nie ma klubów nie ma szkolenia. W Krakowie nie ma jednego klubu piłki ręcznej z prawdziwego zdarzenia. To cud i zjawisko naukowo niewytłumaczalne, że mieliśmy taką generację piłkarzy ręcznych (która już niestety z każdym dniem jest coraz starsza i odchodzi powoli na emeryturę). Zdobyliśmy dwa medale mistrzostw świata, piąte miejsce na IO, czwarte na ME. Popatrzcie na Niemców, na to jak tam jest Handball popularny i na liczbę ich sukcesów w ostacnich latach.

Niestety, najgorsze jest to, ze sukces został niewykorzystany. Teraz nie ma zawodnika (moze oprócz Orzechowskiego) urodzonego po 88 roku, który dawałby nadzieję na sukcesy w przyszłości. Nie mówię już o 11-12 zawodnikach, z których możnaby strworzyć niezły team. A my nie mamy jednego! Niestety, brutalna prawda jest taka, że to jest łabędzi śpiew poslkiej piłki ręcznej na wysokim poziomie ...

dokładnie trenowałem przez 7 lat w Kusy Kraków ( podstawówka+ gimnazjum+ 1 rok w liceum) po czym kasa się w klubie skończyła i nas kopnęli w dupę. Jako alternatywa powstała Wanda Kraków w której trenuje teraz około 30 zawodników od 18 latków po 40 latków, a gra i tak ta sama 12. Nie chce się chwalić ale jakieś osiągnięcia mieliśmy, bo v-ce mistrzostwo Polski, v-ce mistrzostwo Polski szkół gimnazjalnych plus ze 4 razy 1/2 mistrzostw Polski i w tak dużym mieście nie było sponsora. Nie było kogoś kto by chciał na to wyłożyć złotówkę choćby jedną. W Polsce piłka ręczna ma się dobrze tylko w małych miastach takich jak Świecie ( pochodzi z niego Paweł Paczkowski, mój rocznik )czy Końskie. Paradoksalnie w małym mieście łatwiej znaleźć sponsora, bo małe firmy robią sobie lokalna reklamę sponsorując młodzież którą zna każdy w mieście.
To straszny wsytd że w mieście liczącym 700k ludzi nie ma choćby 1 ligi piłki ręczej....
"Jeżeli walczysz możesz przegrać, jeżeli nie walczysz już przegrałeś"

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 26.01.2013, 07:27
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że to jednak za duże słowo. Pewnie, że mieli sporą przewagę, ale potem ją brawurowo rozpieprzyli, nawet nie wiem, czy przez chwilę nie było remisu... W końcówce znowu przycisnęli i wygrali, oczywiście zasłużenie, ale nie piałbym z zachwytu. Grają solidnie i na pewno mecz z Chorwacją będzie pasjonujący.
Grali w Węgrami jak z dziećmi, a teraz powieźli Chorwatów ani razu nie przegrywając. Gdyby nie fakt, że grają z gospodarzami w finale, powiedziałbym, że na 100% będa Mistrzami świata. A tak zostawiam sobie tak..z 10% marginesu błędu.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 27.01.2013, 23:26
Nudny, jednostronny finał, a tak ostrzyłem sobie zęby na ten mecz :/
Chyba jego przebieg zaskoczył wszystkich.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów