The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.08.2019, 16:13
Dobić do dna? Od zeszłego sezonu nie potrafimy się z niego wydostać raczej...
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 16.08.2019, 16:45
Dzisiaj wygrana 3-2 albo 3-1 po najlepszym naszym meczu w tej rundzie
Odpowiedz cytując
Pepinho
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 16.08.2019, 17:37
Mając na uwadze dotychczasowe spotkania tego sezonu i naszą formę a raczej jej brak to remis będzie sukcesem.
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 16.08.2019, 18:01
Jeszcze krótko odnośnie poprzednich występów.
Mamy 4 punkty po meczach z liderem, v-ce liderem, 5-tym i 6-tym zespołem w tabeli.
W większości tych spotkań, nie gralismy optymalnym składem.
Nie chcę usprawiedliwiać naszych kopaczy, takie są fakty.

Osobiscie nie jestem zwolennikiem przejścia zespołu na 4-3-3, bo nie widzę schematów rozegrania piłki do przodu. Próbujemy grać od tyłu, przez bramkarz i dwóch stoperów, z tym że żaden z nich fantastycznie nogami to nie gra. Stąd też niektórzy, a nawet większość z Was krytykuje zespół za styl. Uwązam, że stać nas na więcej, ale wiem że musimy poczekać na wprowadzenie Chuci i powrót Kuby + Vukan z Bashą w 1wszym składzie, byśmy mogli grać tą piłę którą potrafimy najlepiej.

Dziś liczę na wygraną, liczę na szybką, kombinacyjną grę w środku pola.

Pisząc ten post nie ma jeszcze składów, ale chciałbym zobaczyć zespół w ustawieniu:
Buchalik - Sadlok Janicki Klemenz Niepsuj - Wojtowski Vukan Silva - Chuca Brożek Kuba
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 16.08.2019, 21:33
Pepinho napisał(a):Wyświetl post
Mając na uwadze dotychczasowe spotkania tego sezonu i naszą formę a raczej jej brak to remis będzie sukcesem.
Wolisz krem czy maść na ból dupy?
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 16.08.2019, 21:34
Fajny otwarty mecz. Kuba robi różnicę-mega wrzutki.
Dobry mecz Wojo. Oby tak dalej.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 16.08.2019, 21:45
Co tu dużo pisać. Nasi piłkarze i kibice dali radę. Było serducho do gry i głód zwycięstwa. Można się rozpływać w superlatywach ale dalej niepokoi mnie jedna rzecz. Przeciwnik za często stwarza sobie sytuację bramkowe. Jakby piłkarze mieli lepiej ustawione celowniki to mogłoby się skończyć inaczej. Gra w obronie na pewno do poprawy. Ale nie ma co już gdybać. Piękny wieczór dla Wisełki. Brawo.
Odpowiedz cytując
KordaS
Junior Member

Od: 06.2013

Stary 16.08.2019, 21:45
Według mnie zamiast szukać plusów tego spotkania, lepiej skupić się na minusach. Momentami bardzo duża niepewność w obronie, gdybyśmy grali z takim ryzykiem z jakąś poważną drużyną to raczej nie skończylibyśmy tego spotkania na zero z tyłu, druga sprawa to decyzje Wojtkowskiego - no chłopak mógł dzisiaj mieć w najlepszym przypadku asystę i bramkę no ale raz źle zrozumiał intencje Brożka, a za drugim razem zamiast ładować w bramę to podał w czystej sytuacji strzeleckiej. Oprócz tego słaba dyspozycja Hiszpanów (zapewne przez potrojone krycie xd ) i mam nadzieję, że Klemenzowi nie stało się nic poważnego, według mnie zaczął ten sezon dużo lepiej od Wasilewskiego i obok Janickiego wygląda to naprawdę solidnie. Po takim spotkaniu również znowu pojawią się wymagania z kosmosu i nawet po remisie z Jagiellonią zaraz zacznie się znowu nagonka na wszystkich pracowników klubu - od trenera, po piłkarzy, aż do kasjerek. Ale jednak po takim rozgromieniu beniaminka można z uśmiechem spojrzeć na nadchodzący mecz, mam nadzieję, że wróci Basha i środek pola będzie wyglądał naprawdę ciekawie, Kuba od pierwszej minuty i według mnie w roli młodzieżowca powinien wystąpić Buksa, fajny przerzut, bardzo groźny strzał i ciągle szuka piłki - czego więcej potrzeba?
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 16.08.2019, 22:07
Na gorąco po meczu:
- pisałem po którymś z wcześniejszych meczów - Wojtkowski słabo wygląda w parze z Bashą, bo obaj lubią zwolnić grę, dziś, będąc samemu na boisku, zagrał swój najlepszy mecz w sezonie, choć złymi decyzjami pozbawił się gola i asysty
- najsłabszy dzisiaj Chuca, który był dobrze podwajany przez rywali, natomiast umiejętności ten piłkarz ma spore, musi się dotrzeć z Sadlokiem i będzie z niego duża pociecha
- Savicevic w swojej najlepszej dyspozycji: robi przewagę w ofensywie, świetna asysta i bramka, sprint w doliczonym czasie gry i odbiór piłki... no i tradycyjnie kilka głupich strat na kontrę

- Brożek był dzisiaj fenomenalny, znakomity, na palcach jednej ręki można wyliczyć mu złe zagrania - nasze długie piłki zmierzające w jego kierunku były przez niego tylko wygrywane i wygrywane - świetne przygotowanie już można przypisywać trenerowi Dyji?
- po prostu KUBA
- Jean Carlos Silva - chwaliłem go wcześniej, muszę pochwalić go i dzisiaj, ciekaw jestem statystyki odbiorów piłki i wygranych pojedynków - poza "miną": od Buchalika: bezbłędny

ŁKS dominował nad nami na początku pierwszej i drugiej połowy, oddawał mnóstwo strzałów z dystansu, jednak tylko strzał życia lub jakiś rykoszet mógłby dzisiaj zaskoczyć pana bramkarza Buchalika Obrona czuje, czy za nimi stoi pewny siebie gościu, czy młodzian, któremu zdarza się odwalić jakieś wybicie piłki na aut lub puszczenie babola. Zdrowia Michał, życzę Ci zagrania pełnego sezonu w bramce Białej Gwiazdy!
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 16.08.2019, 22:22
Na duży minus catering na sektorze A - przy zerowej kolejce (poszedłem po jedzenie w trakcie meczu) czekałem na "hotdog smoczy" (czyt. lekko ciepła kiełbasa w tygodniowej bułce zatopiona w musztardzie) przeszło 5 minut. Nigdy więcej...
www.zlamacsport.blog.pl - sport w obiektywnej analizie
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 16.08.2019, 22:50
Trochę się bałem tego meczu bo ŁKS dobrze gra piłką (ręka Kazia), ale nasza taktyka choć ryzykowna, czyli czekanie na ŁKS przed własnym polem karnym ,się opłaciła, rywal dochodził do 16 tki i nic ne mógł zrobić.
W 1 połowie super grał Sadlok , ciągnął naszą grę lewą flanką. Chuca chyba więcej atutów ma grając bliżej środka, choć i tak lepszy od Maka.Silva miał jedną stratą ,która mogła dla nas skończyć stratą bramki...
Brozio jak za dawnych lat, Kuba centra , Paweł szczupakiem na 4-0 .
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 16.08.2019, 22:51
Dawno nie czulem takiej atmosfery na stadionie. Taki mecz byl nam szalenie potrzebny. jest jakas szansa, ze wprawi tryby w ruch.

Brozek, Blaszczykowski, Savicevic - klasa. Momentami swietnie Wojtkowski. A moim cichym bohaterem jest Jean Carlos - z trybun swietnie bylo widac, ile wysilku wkladal w defensywe.

Szkoda tylko slupka Buksy. Ale nastepny wpadnie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 16.08.2019, 22:53
Buksa super zmiana, nie wiem czemu Boguski grał całe 90 minut , był tragiczny ,chyba on tylko z całej drużyny
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 16.08.2019, 22:53
Wykrakałem to meczycho Super gra całego zespołu. Jedynie Chuca lekko przygaszony i trochę chyba zdziwiony tempem rozgrywki. Imaz podobnie wyglądał w swoich pierwszych meczach. Potrzeba czasu.

Stolar znowu to zrobił.

Potrzebował chwili czasu ale dał nam kolejny zajebisty mecz do rozpamiętywania.

Generalnie śmieszyły mnie niektóre płacze tu. Fakt jest taki, że kadrowo jesteśmy mocni. Przed grą o coś więcej powstrzymują nas dwie rzeczy. Jeden - kontuzje. Dwa - trochę za dużo wiekowych zawodników, którzy z różnorakich przyczyn (wolincjonalnych, fizycznych, kondycyjnych) nie zawsze będą się w stanie wspiąć na wyżyny swojej formy.

Dajmy na to takiego Pawła - w tym sezonie jest bardzo dobry. Świetne podania, wizja gry, nawet dynamika na bardzo dobrym jak na jego lata poziomie, ale przyjdą kolejne mecze, tam go strzyknie, tu zaboli, tu wyjdzie z blokadą, tu się zaasekuruje przy sprincie i to już nie będzie to.

Generalnie ze zdrowymi i w dobrej formie Kubą Brożkiem Vukanem, Bashą (który w dobrej dyspozycji ostatnio był na wiosnę) czy nawet Boguskim (który potrafi wygrać sam mecz jak czasem złapie gaz i uwierzy w siebie) to my możemy każdego rozjechać jak walec, łącznie z Legią.

Trzeba się nastawić na środek tabeli, trudną walkę o ósemkę, a jak zdrowie będzie naszym dopisywać - to kto wie? Może coś więcej. Ja trzymam kciuki, żeby ekipa Stolara zagrała jeszcze conajmniej parę takich wyśmienitych spotkań. Koniecznie conajmniej dwa z sąsiadką.

Pochwalę też w osobnym akapicie Kamila Wojtkowskiego. Pierwszy dobry mecz w Wiśle od bardzo dawna. Mógł być jeszcze lepszy, ale jak zwykle momentami trochę szwankowały decyzje.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.08.2019 o godz. 23:02.
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 16.08.2019, 23:14
Super meczycho. Buchal super obrony, kuba wraca do formy, Buksa super wejście, a Brożka niech ktoś na doping zbada, bo to niemożliwe co chłop odwala
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 16.08.2019, 23:16
Super mecz. Trudno kogoś zganić, no może bogusia za dwie setki. Warto pochwalić Buksę za strzał, jak na 16 latka nie widać w nim w ogóle strachu. A Brożka niech ktoś zbada na doping, bo to niemożliwe, co chłop odwala
Odpowiedz cytując
hadees
Junior Member

Od: 02.2007

Stary 16.08.2019, 23:27
Myślę, że ocenę meczu trzeba podzielić na dwie połowy, a nie na dobrych i słabych piłkarzy. Mam nadzieję, że taktyka zakładała nastawienie na obronę w pierwszej ze stałymi fragmentami oraz, przy korzystnym wyniku, luz na drugiej. Wbrew pozorom poza Klemenzem, obrona pozwalała na za dużo i niestety stałe fragmenty dalej są mało zaskakujące dla przeciwnika. Środek na tle rywala okej, ale jednak zabrakło mi ruchliwej szóstki przy wyprowadzaniu piłki (vide Popovic w pamietnym meczu z Lechią) i jakiegoś przecinaka-czyściciela dla przedpola, może wtedy nie byłoby wrażenia, że ŁKS oddaje sporo strzałów. Silva sporo serducha i brawo dla niego zwłaszcza za drugą połowę (Brazylijczyk, nie Hiszpan ). A poza tym cieszmy się zwycięstwem, tak jak wdziękami Maji
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 16.08.2019, 23:49
Ciężko wskazać jakiś słaby punkt po tym meczu. Wszyscy zagrali bardzo dobrze.
Tak dla zasady minud dla Boguskiego bo powinien konczyc mecz z dwoma bramkami.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 16.08.2019, 23:49
Myślę, że ten efektowną i efektywną (zwróćcie uwagę na statystyki) grę zawdzięczamy otwartej grze ŁKSu. Potwierdzenie stereotypu o Moskalu: ładna i otwarta gra, nawet kosztem wyniku, nawet jeśli brak do tego materiału. Udało nam się to wykorzystać.

Kilka luźnych obserwacji:

Sadlok dalej się męczy, Niepsuj psuje, obrona niepewna.

Brożek miał swoje lepsze i gorsze momenty w meczu, ale generalnie na wielki plus. Ciągle gra. Super, bardzo się cieszę z jego bramek.

Wojtkowski wygląda jakby trochę schudł i trochę się spiął - efekt jest taki, że wciąż podejmuje złe decyzje (nauczy się...), ale biega i jest pod grą.

Buksa bardzo fajna zmiana. Na takich przeciwników zdecydowanie lepszy wybór od Bałaniuka czy Maka.

Błaszczykowski - najlepszy piłkarz tej szarej i smutnej ligi.

Kogo Brożek tak opieprzał pod koniec meczu? : )
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 17.08.2019, 00:19
czaro napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że ten efektowną i efektywną (zwróćcie uwagę na statystyki) grę zawdzięczamy otwartej grze ŁKSu. Potwierdzenie stereotypu o Moskalu: ładna i otwarta gra, nawet kosztem wyniku, nawet jeśli brak do tego materiału. Udało nam się to wykorzystać.
Gdyby grał inaczej, pewnie nadal kopałby się z ŁKS'em w 1 lidze. Jego problemem jest przede wszystkim brak wzmocnień - pewnie połowa składu to ludzie z 2 ligi. ...i to było widać. ŁkS lepiej operował piłką, ale Wisła była bardziej konkretna. Można spokojnie powiedzieć, że Kazek zrobił coś z niczego.

Wreszcie mecz, który naprawdę fajnie się oglądało i w zasadzie należałoby wyróżnić każdego -> każdy harował, każdy walczył i było dożo więcej wychodzenia na pozycje. Brakuje jeszcze niestety tego automatyzmu w naszej grze.

Nie popadałbym w hurraoptymizm. Tak naprawdę dopiero następny mecz zweryfikuje, w jakim jesteśmy miejscu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.08.2019, 00:20
czaro napisał(a):Wyświetl post
Kogo Brożek tak opieprzał pod koniec meczu? : )
Chyba sędziego.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 17.08.2019, 00:26
raindog napisał(a):Wyświetl post
Gdyby grał inaczej, pewnie nadal kopałby się z ŁKS'em w 1 lidze. Jego problemem jest przede wszystkim brak wzmocnień - pewnie połowa składu to ludzie z 2 ligi. ...i to było widać. ŁkS lepiej operował piłką, ale Wisła była bardziej konkretna. Można spokojnie powiedzieć, że Kazek zrobił coś z niczego.

Wreszcie mecz, który naprawdę fajnie się oglądało i w zasadzie należałoby wyróżnić każdego -> każdy harował, każdy walczył i było dożo więcej wychodzenia na pozycje. Brakuje jeszcze niestety tego automatyzmu w naszej grze.

Nie popadałbym w hurraoptymizm. Tak naprawdę dopiero następny mecz zweryfikuje, w jakim jesteśmy miejscu.
ŁKS dobrze poukładany, sprawnie wyglądał w ataku, znacznie gorzej w przejściach z obrony do ataku i odwrotnie. Widać dobrą rękę trenera i słabą jakość piłkarzy.

U nas było i jedno, i drugie - lepsi zawodnicy. Szczerze mówiąc, dla mnie ten mecz dużo więcej mówi niż ten rok temu z Lechią u siebie. Poprzednie mecze pokazały, gdzie jest nasza podłoga. Ten, gdzie może być nasz sufit, a przecież Kuba jeszcze na dobre nie wrócił, jeszcze jest Basha.

Ósemka bardzo w zasięgu. Najważniejsze jednak jest zbudowanie jakiejkolwiek drużyny.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 17.08.2019, 00:32
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
5 mecz pod wodza trenera w zeszlym sezonie 5-2 z Amica, 5 mecz pod wodza trenera z nowa druzyna w zimie 6-2 z Korona, 5 mecz pod wodza trenera z nowa druzyna w tym sezonie.... ?
4-0 z ŁKSem Widac druzyny Stolarczyka tak maja, ze odpalaja w 5 spotkaniu. o samym meczu wypowiem sie jutro, bo padam na pysk.
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 17.08.2019, 00:46
Komentujący na tym forum dzielą się na 3 grupy: parchy podszywające się pod kibiców Wisły, kibice Wisły dla których szklanka jest w połowie pusta oraz kibice Wisły, dla których szklanka jest w połowie pełna. Ja doceniam samo to, że mamy szklankę, tym bardziej, że w polowie pełną. Świetny mecz! Świetna Wisła! Świetny wynik!
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 17.08.2019, 04:11
Nie będę powtarzał to co widział każdy, ale zwrócę uwagę na dwie rzeczy:

- Buchalik. Nie zaliczył jakiś specjalnych robinsonad, które będą leciały na eurosporcie. Złapał (słowo klucz) jednak kilka strzałów, które nasz "wielki talent" bankowo by wypluł przed siebie. Widać też, że druzyna nie drży przy strzale z 25 metrów "co zrobi bramkarz?!", i formacji defensywnej gra się dużo lepiej.

- Brożek. Nie chodzi mi o grę, podania, czy bramki. Ale o to, jak on zapierdala na boisku. Jestem w szoku, cały czas gra pressingiem, biegnie do bramkarza gdy ten ma piłkę... Pamiętam go "za młodu" gdzie bez piłki człapał i czekał na podanie... A teraz? 80 minuta, mecz przesądzony, a on biega z wywieszonym językiem żeby zdobyć kolejną bramkę...

- Charakter. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale nie było po naszej stronie praktycznie gry na czas. Nie było pajacowania po faulach, nie było teatrzyku Buchalika przy piątkach... Przy wyniku 2-0 gramy o kolejną bramkę , przy wyniku 3-0 o kolejną. To jest esencja piłki i sportu. Szacun.
21312
Odpowiedz cytując
Lonia
Junior Member

Od: 08.2018

Stary 17.08.2019, 06:12
Za ten mecz należą się brawa każdemu bez wyjątku,od trenera zaczynając a na kibicach kończąc.
Mam wielki problem ze wskazaniem MoTM;
Brozio dwa gole,inteligentna gra po prostu klasa,
Vukan piękny gol ,asysta,kreowanie gry,
Kuba mimo krótkiej gry pokazał ile daje tej druzynie jakości plus; asysta,"prawie" asysta i mogła być kolejna gdyby RB9 nie spartolił.
Stawiam jednak na Jeana Carlosa Silve,wprawdzie bez gola i asysty ale gość nakrył czapką Ramireza i praktycznie wyłączył go z gry,zapierdzielał i walczył na całej długości i szerokości boiska(bodajże drugi po Boguskim w nastukanych km)świetnie regulował tempo gry,dobrze sie zastawiał a to jak związał 3 łodzian i 1 zwodem i balansem ruszył na bramkę - mistrzostwo świata.Jeżeli to nie był jednorazowy błysk to jak dla mnie podstawowa 11 do końca sezonu i już nie musimy się denerwować jak Basha złapie kontuzję-mamy zastępcę.
Co odróżnia wczorajszy mecz od 4 poprzednich?...w końcu wyglądaliśmy dobrze motorycznie,oby ten gaz został juz do końca sezonu a o górną ósemkę możemy być spokojni.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 17.08.2019, 06:57
tak jak pisałem , to w końcu musi odpalić i ODPALIŁO

teraz skupcie sie na tym zastrzeżeniu :

GDYBY omijały na kartki i kontuzje , oraz zimowa wyprzedaż (tak dalej jesteeśmy w finansowej dupie)

z palcem w dupie robimy mistrza w tej lidze

ale że oczywiście w/w nas nie ominą , zapewne będzie podobnie jak w tym sezonie

chciałem też sie wyżyc na Brożku , ale po tych 2 bramkach po prostu nie wypada

tak samo jak nie wypada panowie plwać na naszą obronę 2 stracone bramki w 5 meczach , i to nie dzięki jakimś cudom w bramce Buchala, dziurawy w kilku meczach środek pola tez im nie ułatwiał zadania

więc transfery p/p Janickiego i Niepsuja (daVid - serio? ) nalezy zaliczyc do naprawdę BARDZO udanych , ludzie , przecież my wymieniliśmy 2 z 4 obrońców względem poprzedniego sezonu (50%) a do tego 3 (Sadlok) zmienilismy pozycje , a te 4 (Klemenz) jest z nami pół roku

rywale powinni w to wchodzić jak w masło , a tu tracimy średnio co 2,5 spotkania jedną bramke

lodu !
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.08.2019, 07:38
Co robiimy z palcem? Czerpach piłeś - nie pisz.

Mecz pod naszą całkowita kontrola, choć trzeba też oddać ze piłkarze LKSu mentalnie i sportowo są w 1 lidze. Nie życzę tego Moskalowi, ale będą wraz z Arka, Plockiem i Rakowem głównymi kandydatami do spadku. A przecież w tym sezonie spadają 3 drużyny.

Cieszy "odblokowanie " drużyny. Rozkręcający się Silva. Kuba klasa sama w sobie. Brożek który pokazał że potrafi nie tylko asystować. I Buksa, ten młodzian miał kapitalne wejście. Same inteligentne podania, super strzał, wystawianie się do gry. To powinien być pierwszy zmiennik/partner dla Brożka w ataku.

Osobne brawa dla Stolarczyka, który świetnie nastawił mentalnie zespół. Widać było od pierwszych minut piane na ustach piłkarzy, pressing, dobre czytanie gry, walkę o każdą piłkę. Świetnie się nas wczoraj oglądało.
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 17.08.2019, 07:44
Kiedy strzeliliśmy bramkę na 2-0, to już w powietrzu wisiało coś dobrze mi znanego z poprzednich rund, a wróżącego kolejne bramki. Taka korba, na parcie po następnego gola i psychiczna dominacja nad przeciwnikiem. I szczerze, wtedy powiedziałam, że będzie 4 lub 5 do jaja i tak też się stało Wróżka Monika.

A co do wrażeń partykularnych, to miło zaskoczył mnie Sadlok. W porównaniu z poprzednimi meczami, zagrał parę razy bardzo fajnie do przodu. Buksa dał dobrą zmianę - bez stresu, asekuranctwa. Szkoda tego słupka.

Generalnie chłopaki wskakują na wyższą formę, każdy na swoją i oby teraz maszyna ruszyła.

Aha - dośrodkowania Kuby są z innej ligi.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 17.08.2019, 08:36
Kuba jest z innej ligi - mistrzów (przynajmniej momentami)
Vukan gracz meczu, świetny Brożek, bez błędna obrona, jedyne sytuację jakie miał ŁKS to strzały z dystansu
Ale największe pozytywne zaskoczenie to Jean Carlos
Co ten chłopak się nabiegal, ile miał odbiorów a jeszcze dodatkowo ma świetny drybling, kapitalnie zdobywa przestrzeń
Jak jeszcze wróci Basha to nasz środek może być imponujacy
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów