The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Zbychu
Senior Member

Od: 11.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.07.2008, 17:56. Wisła Kraków w mediach
Dzisiaj bezpośrednio po mecz o Superpuchar na TVP2 rusza nowy magazyn piłkarski "Szybka piłka".Porgram poprowadzą Maciej Iwański i Rafał Patyra,komentatorem będzie Szpakowski.Szykuje się konkurencja dla Ligi+
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując
walker99
Member

Od: 12.2007

Stary 20.07.2008, 18:02
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj bezpośrednio po mecz o Superpuchar na TVP2 rusza nowy magazyn piłkarski "Szybka piłka".Porgram poprowadzą Maciej Iwański i Rafał Patyra,komentatorem będzie Szpakowski.Szykuje się konkurencja dla Ligi+
Ajccc Bajka Szpaku Dla mnie najlepszy komentator !! Borek żel men
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 20.07.2008, 18:37
Iwański i Szpaku... Ci kolesie nawet nie znają nazwisk piłkarzy w meczach które komentują. Pierwszy drze się jak debil a drugi tak pier... podczas meczu że głowa mała. Chyba tylko Borowczyk mu dorównuje, ale to trochę inny sport ;]
Z taką obsadą to mi się zdaje że ciężko będzie im konkurować z tym czymś od TVNu a co dopiero z Ligą+.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 20.07.2008, 18:47
Troche nazwa nie adekwatna do naszych rozgrywek ligowych. Powinna byc raczej "Dluga pilka", a juz w ogole "Kopanina" byloby w sam raz.
Odpowiedz cytując
Zbychu
Senior Member

Stary 20.07.2008, 18:51
dynek.pl - kopanina ,w takim razie B-klasa to kalectwo
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 20.07.2008, 18:54
dynek.pl - kopanina ,w takim razie B-klasa to kalectwo
B-klasa to przede wszystkim rekreacja.
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Stary 20.07.2008, 22:39
A jak tam panowie i panie "Szybka piłka"
Jak dla mnie przedewszystkim troche za szybko

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 20.07.2008, 22:41
Cóż szybko, ale profesjonalnie , jedynie ten młody na lewo od Szczęsnego dość kontrowersyjnie gada, ale trzeba przyznać że czasami ma racje vide mecz Piast - Polonia
Odpowiedz cytując
Makkar
Junior Member

Od: 07.2008

Stary 20.07.2008, 22:42
Fajnie, że ktoś znający się na piłce będzie oceniał sytuacje boiskowe (Szostek) oraz plus, iż nie ma dziadów typu Szpak i Engel.
Odpowiedz cytując
xdarek
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 20.07.2008, 22:44
a mi to przypomina program tvn i iti warszawą zalatuje...
Odpowiedz cytując
KIMBAS
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 20.07.2008, 22:45
W końcu to szybka piłka.

A tak na serio. Każda stacja zrobi ten program lepiej od TVN-u...

Dwa miesiące bez polskiej piłki to za dużo jak dla mnie, musze wrócić w kręgi Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując
PoloniaDumaStolicy
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 20.07.2008, 22:46
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Iwański i Szpaku... Ci kolesie nawet nie znają nazwisk piłkarzy w meczach które komentują. Pierwszy drze się jak debil a drugi tak pier... podczas meczu że głowa mała. Chyba tylko Borowczyk mu dorównuje, ale to trochę inny sport ;]
Z taką obsadą to mi się zdaje że ciężko będzie im konkurować z tym czymś od TVNu a co dopiero z Ligą+.
Osobiscie, to wole Szpakowskiego jako komentatora niz np. Borka
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
Odpowiedz cytując
Mrsnh
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 20.07.2008, 23:03
no cóż, jaka drużyna taki komentator....
Odpowiedz cytując
Aaarrgh
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 20.07.2008, 23:26
Jak dla mnie również za szybko...

Wiem, że jestem nieobiektywny, ale odniosłem wrażenie że w studiu TVP chcieli już dzisiaj odtrąbić mistrzostwo dla Legii... Nie za wcześnie? I coś w tym jest, bo potem zaczęli najeżdżać na Polonie/Dyskobolię płacząc nad zasadnością takiego łączenia klubów, aby po kilkunastu minutach podważać sens występów w lidze Piasta i Poloni Bytom.

A zatem niech mi ktoś mądrzejszy wyjaśni dzisiejsze zdanie dziennikarzy i ekspertów, bo się pogubiłem i już nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się że prowadzący przedstawili dwa wykluczające się światopoglądy:
- źle jest jak w lidze występuje klub który ma pieniądze i kupuje inny klub razem z jego dobrymi piłkarzami którzy zrobią widowisko (Polonia Wwa)
- źle jest jak w lidze występuje klub który nie ma pieniędzy na dobrych piłkarzy bo wtedy jego mecze nie sa widowiskiem (Polonia B. i Piast).

To w końcu o co chodzi w tym biznesie zwanym piłką nożną - o widowisko czy o tradycję?
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Stary 20.07.2008, 23:31
E tam.
Magazyn ligowy znacznie powyżej tego co oczekiwalem ( bo oczekiwałem totalnej wiochy) chociaz szału nie było. Przede wszystkim zmenili grafików (wreszcie) i nie wpuscili do studia starej "gwardii". Ale faktycznie "deko" za szybko.

Gwiazda programu -> Szczęsny Maciej. I cytaty (tak z pamięci mniej więcej)
1. "Gdyby zamienić Macieja Iwańskiego z boiska z tym tutaj ze studia to śmiem twierdzić, że Legia by na tym nie straciła".
2. "Tto były chyba Juwenalia" - o sparingu Piasta z reprezentacją studentów z NYC
3. "W lidze to będzie wielki Nikt" - o sąsiadce.
4. Po mini wywiadzie z Piotrem Lechem - "Lech idzie na mistrza"

Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Stary 20.07.2008, 23:36
no troszkę żal szczególnie jak temat Polonii Bytom był to takie straszne śmiechy i szydera, ogólnie styl prowadzenia mało przyjazny że tak powiem. No i wogóle kto to jest tej jakis pseudo expert co m.in wczoraj był w studiu na meczu z Liverpoolem, strasznie taki komiczny koleś. Jedyny plus to chyba ten cały Szostek bo on będzie jechał po sędziach a nie słodko owijał jak Ryszka przykładowo, w sumie jak na pierwsze wrażenie lepszy program niż ten z TVNu ale 10 lat temu magazyn "gol" był lepszy o Lidze + nie wspominam nawet

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio

Stary 21.07.2008, 00:28
ja sie nieco zawiodłem. materiały bardzo w porządku, nawet fajnie przygotowane, ale to co się dziś działo w studiu to troszku śmieszne było. Szostek - fajnie że jest, przyda się w następnych magazynach, bo pojęcie ma, ale dziś to sobie 45 minut bez słowa przesiedział.
co do ekspertów, to ten z meczu z Liverpoolem tak się dostosował do nazwy programu, że zapierdala z mową ładnie. ten po lewej natomiast cały czas podczas gadania wpatrywał się w kamerę, nawet jak z gośćmi ze studia dyskutował. jeszcze grzywke taką ma dziwną...
co do wystroju - przyzwoicie, choć dla mnie za dużo bajerów. nie można było prościej, typu studio Ligi+? to nie wybieg mody, tylko magazyn, rozmowa, skróty, wywiady, a nie pierdoły.

podsumuwując, można było lepiej, ale tragedii nie ma. jak przyjdą skróty, to i może w studiu bardziej normalnie będzie.

ps. Bogusław Wyprało, fajnego piłkarza ma ŁKS.
ps2. intro dość fajne im wyszło, choć trochu mało ligowe.
ps3. nie brakuje wam czegoś?
NIE BRAKUJE WAM...

je je je?
Odpowiedz cytując
simone
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 21.07.2008, 01:24
Psów na tym programie wieszać nie będę, bo całkiem przyzwoicie im to wyszło. ale do dwóch rzeczy się muszę do.......ić. Jak już wcześniej zauważono, co poniektórzy napierdalają jak by się naspidowali, dla mnie po prostu źle się tego słucha. Po drugie po jakiego grzyba gapią się na wprost podczas wypowiedzi?!

Odpowiedz cytując
jizzz
Banita

Od: 05.2008

Stary 21.07.2008, 07:25
Ten program to czyste zło. Robienie "szoł" na siłe. Nieśmieszne żarty, kąśliwe komentarze na żenującym poziomie, prowadzący którzy za wszelką cenę chca być gwiazdami. Nawet Szczęsny jakiś taki "bez zębów" O dwóch redaktorakach nie wspomnę bo prezentowali poziom rynsztoka. Jedyne co w tym programie było godne uwagi to sędzia komentujący Superpuchar. Niestety w ciągu godzinnego programu mówił jakieś 3 minuty.
Dzięki bogu za canal +, a tego pseudo programu nie mam już zamiaru oglądać. Raz w zupełności wystarczy
Odpowiedz cytując
karmel1906
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 21.07.2008, 07:26
simone napisał(a):Wyświetl post
Psów na tym programie wieszać nie będę, bo całkiem przyzwoicie im to wyszło. ale do dwóch rzeczy się muszę do.......ić. Jak już wcześniej zauważono, co poniektórzy napierdalają jak by się naspidowali, dla mnie po prostu źle się tego słucha. Po drugie po jakiego grzyba gapią się na wprost podczas wypowiedzi?!

czyzby mieli tam ów zapierdalajacy tekst na monitorze

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 21.07.2008, 08:14
Ja się zawiodłem z powodu trzech rzeczy:
- nie trawie jak ktoś chce zarobic na sms-ach i według mnie sa one nie potrzebne a po każdym wejściu po materiałach to już przesada
- poziom tych gości którzy narzekaja k***a na wszystko, tego się nie da słuchać, jeden to wmawia, że graliśmy z młodzieżówka Liverpoolu
- strasznie gnali, ale to jeszcze wybacze

Pozytywnie Szczęsny (rozwalił mnie paroma tekstami Juvenalia i o Kosmalskim ) oraz materiały.
Wywalił bym jednego z gości bo jest ich za dużo, a jednego bym wymienił na jakiegoś eksperta od Polskiej ligi bo ci dwaj młodzi to chyba tylko Ligę Mistrzów oglądają.
Odpowiedz cytując
Zbychu
Senior Member

Stary 21.07.2008, 08:34
Jak na TVP całkiem niezły magazyn.W szybkim tempie,przynajmniej widać że pracowali nad zmianą Image.Dużo złośliwości,już przed startem skrytykowanie prestiżu Superpucharu,rozgrywek,Cracovii,Piasta,sędziego itd.Co by nie mówić zapowiada się ciekawie.

edit;
Cenna uwaga o Skorży,który przychodząc do klubu odmienił zespół na plus mimo iż początkowo nie miał transferów.
Ostatnio edytowane przez Zbychu : 21.07.2008 o godz. 08:36.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 21.07.2008, 09:00
tylko żeby z tą krytyka nie przesadzali bo po cholerę mi ciągle płaczu słuchać, prawda jest taka że Canal + stara sie ligę jak najbardziej atrakcyjnie pokazać natomiast TVP przez praktycznie cały program jechali po tej lidze o ile jeszcze Szczęsny był zabawny to reszta żałosna po za tym sędzią ale i tak dużo lepsi od TVN i wszystko to jakby za szybko po pół zdania i jazda ja nic ciekawego i nowego sie nie dowiedziałem.
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji

Od: 04.2004

Stary 21.07.2008, 09:39
simone napisał(a):Wyświetl post
dokładnie takie samo wrażenie zrobił na mnie program. W****ia mnie to że sie patrzą do kamery. Jak na razie okej niech tylko zwolnią.
Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 21.07.2008, 09:42
Mi się nawet podoba. W porównaniu do TVN to niebo, a ziemia Przede wszystkim dość obiektywny (poza obwołaniem Legii mistrzem ) Oprócz tego kolesia, co się gapił w kamerę, ten gadał głupoty. Szczęśny za to jest niesamowity Prowadzący też w miarę, żarty nie wydawały mi się wymuszone (wymuszone to były w oranżadzie na tvn). Jak zobaczylem tego drugiego (nie Iwańskiego), to miałem obawy, ale nieźle sobie radził. Szybkie tempo jest ok, wolę to niż straszne smęcenie o rzeczach oczywistych. Jestem pozytywnie nastawiony. Choć moze daltego, że nie mam porównania, bo Ligę+ oglądam sporadycznie.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member

Stary 21.07.2008, 11:05
wie ktoś czy będzie powtórka?
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 21.07.2008, 11:12
Dzisiaj na pewno nie ma.
Odpowiedz cytując
Flamaster
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.07.2008, 11:15
Generalnie trochę brakuje TVN'owieskiego studia i piosenki " Prosta rzecz". Pomimo tragicznego gadania Salaków, niedzielny wieczór miał swój klimat

Przyznam szczerze, że jestem mocno zdziwiony tym, co przygotowało TVP. Liczyłem na prowadzącego Szaranowicza, eksperta Engela i od biedy jakiegoś redaktorzynę. Bardzo, ale to bardzo miłe zaskoczenie. Iwańskiego lubie, Patyra mi nie przeszkadza, a gdy jest Szczęsny, to reszta jakoś ujdzie.

Materiały na plus i to chyba wszystko, co miłe z mojej strony.

Nie podobało mi się studio. Czułem się, jakbym oglądał żółwie ninja

Aha, "Szybka piłka"
Odpowiedz cytując
devios
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 21.07.2008, 11:21
Jak dla mnie to za dużo ludzi tam siedziało. Sześciu? Co najmniej o jednego za dużo- już lepiej by to wyglądało przy trzech ludziach w studiu. Albo mogliby zostawić jednego prowadzącego. No i materiały trochę nie przypadły mi do gustu, ale może dlatego, że przyzwyczaiłem się do czegoś innego. Brakowało mi tych różnych "statystyk" z "Magazynu Orange Legła Ekstraklasa".

Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 21.07.2008, 11:27
Tego gościa z grzywą powinni wywalic. Takiego ćwoka ostatnio widziałem w " Sportowym Wieczorze" jako eksperta od siatkówki. On sie na piłce nie zna.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów