The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.08.2016, 15:03
Jest jakaś szansa na transmisję czwartkowej konferencji na WisłaTV?
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 08.08.2016, 20:03
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Jest jakaś szansa na transmisję czwartkowej konferencji na WisłaTV?
Ostatnio rav pisał, że nie da rady zrobić konferencji, ponieważ będzie poza Krakowem.
Jeżeli nic się nie zmieniło, nie można liczyć na relację live.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 08.08.2016, 20:10
Wiem, ale wtedy termin konferencji był inny.
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 08.08.2016, 23:33
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Wiem, ale wtedy termin konferencji był inny.
Nie, nie ma mnie w kraju jeszcze ponad tydzień.
Odpowiedz cytując
art
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 11.08.2016, 16:30
Czy można stworzyć temat podobny do tego (http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9666) tylko odnoszący się ogólnie do wszyzstkich publikacji prasowych o Wiśle? Coś jak Foto&Video.

W temacie o nowym właścicielu jest taka nawałnica marnej jakości postów, że ciężko to ogarnąć i wyłapać jakieś informacje prasowe czy TT. Chyba, że jest gdzieś w necie dobry przegląd Wiślackiej prasy to chętnie przeczytam, bo czasy są nader ekscytujące.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 15.08.2016, 19:32
Proszę jakiegoś moderatora o porządek ABG Nasze zgody.

Dla tych żyjących starymi zgodami założyć temat stare zgody. Niech tam koledzy którzy żyją przeszłością wylewają swoje żale.

Bo robi się burdel i żenada. Nasze zgody dotyczy naszych zgód/układów aktualnych a nie historii.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 15.08.2016, 19:50
Ja się z tym nie zgodzę, temat powinien zostać taki jaki jest, zgody to zgody, nawet te które są już przeszłością, do tego lepiej się czyta jeden temat.
Ostatnio edytowane przez heoij : 15.08.2016 o godz. 19:55.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 15.08.2016, 19:57
To znaczy o Jadze też będziemy sobie tam pisać? A może o ŁKS czy Legii też, wszak też kiedyś byli naszymi zgodami? No nieźle.

Chcesz fermentów i kolejnych podziałów? A może chcesz wątek męczeński uprawiać? Moja propozycja ma na celu aby uniknąć kwasów. Wystarczy sam Jakub M. Jeśli to jest problem to może nowy temat dla Ruchu, Unii i Polonii, a ten niech przejmą męczennicy Lechii i śląska.
To ci pasuje?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 15.08.2016, 20:03
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To znaczy o Jadze też będziemy sobie tam pisać? A może o ŁKS czy Legii też, wszak też kiedyś byli naszymi zgodami?
Tak, byli kiedyś naszymi zgodami? Byli. Czyli jeden temat w zupełności wystarcza a nie sto nowych tematów, każdy oddzielny założony dla obecnej zgody, układu a inne znowu dla historycznych.

Po co wprowadzać chaos i zamęt?

Jeden temat według mnie jest optymalny, ponieważ zawiera wszystko.
Ostatnio edytowane przez heoij : 15.08.2016 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 16.08.2016, 09:40
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To znaczy o Jadze też będziemy sobie tam pisać? A może o ŁKS czy Legii też, wszak też kiedyś byli naszymi zgodami? No nieźle.

Chcesz fermentów i kolejnych podziałów? A może chcesz wątek męczeński uprawiać? Moja propozycja ma na celu aby uniknąć kwasów. Wystarczy sam Jakub M. Jeśli to jest problem to może nowy temat dla Ruchu, Unii i Polonii, a ten niech przejmą męczennicy Lechii i śląska.
To ci pasuje?
Nie moja/nasza wina, że jesteś niedodupcony i nie potrafisz pojąć, że istnieje również kibicowska opcja bez tkwm i bez żydzewsko-volksdeutschowskiego bolca w dupie.

Cytat:
Niech tam koledzy którzy żyją przeszłością wylewają swoje żale.
Jakie żale? Przecież obecny młyn i ruch kibicowski to Wasze marzenie. Tak właśnie miało być, przekaz, siła etc. Maniury się przerzuciły na męską skalę głosu, gimborurkowcom wyrosły strusie jaja i nie ma przypadkowych osób, sharki śpiewają, oprawy, piro, strobo, achtungi (), co mur to dzieło sztuki Wiślackiej.

I jaki Jakub M.? Przecież swój. Śpiewasz PDW z automatu pozdrawiasz właściciela. Potwierdza to oświadczenie, że swój chłop ten Mereś. Patrząc na gimby i szczurki na C to faktycznie, przy nich wygląda jak Pudzian.

I T-renuje S-porty W-alki!
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 16.08.2016 o godz. 09:46.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 16.08.2016, 11:15
Słuchaj ćwoku możemy się nie lubić, mieć inne zdanie ale nie pozwalaj sobie za wiele. Może sam jesteś niedodupcony?

Wszędzie szukasz zaczepki, prowokujesz i obrażasz bo ktoś ośmielił się mieć inne zdanie niż ty. Tak uważam że zgoda z Ruchem jest dla Wisły długoterminowo bardzo dobra nawet za cenę tego co jet teraz na C. Tak mam inne zdanie niż ty.

Co do twojej teorii że Meresiński to człowiek WS to nawet nie komentuje.

Dla tego prosiłem modów o rozdzielenie wątków żeby nie było gnoju i dodatkowego powodu do kłótni między Wiślakami - bo sytuacja w klubie i na trybunach jest napięta. Ale nasi modzi maja to gdzieś.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 16.08.2016, 11:27
Cytat:
Wszędzie szukasz zaczepki, prowokujesz i obrażasz bo ktoś ośmielił się mieć inne zdanie niż ty. Tak uważam że zgoda z Ruchem jest dla Wisły długoterminowo bardzo dobra nawet za cenę tego co jet teraz na C. Tak mam inne zdanie niż ty.
Nie obrażam dlatego, że masz inne zdanie. Po prostu w trójkę uprawiacie sharkową propagandę i proponujecie inne wersje wydarzeń niż faktyczne.

Cytat:
Co do twojej teorii że Meresiński to człowiek WS to nawet nie komentuje.
Mojej przepraszam co?

Cytat:
Przedstawiciele kibiców Białej Gwiazdy spotkali się dzisiaj z właścicielami Naszego Klubu.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Nowi właściciele okazali się ludźmi rozumiejącymi kibicowskie realia, co z pewnością gwarantuje udany początek współpracy.

Jednocześnie zapewniono nas, że klub znajduje się w dobrych rękach, a o jego przyszłość możemy być spokojni.

Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie owocna, a Wisła stanie na nogi zarówno pod względem sportowym jak i marketingowym. Odnośnie ostatniej kwestii to my powinniśmy pomóc klubowi kupując bilety na najbliższy mecz z Ruchem Chorzów.
Tą "teorią" tylko potwierdzasz, że moja ocena Twojej osoby to nie była obraza, lecz stwierdzenie faktu.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 05.09.2016, 13:53
Dałoby radę jakieś banerek o akcji dla AP na forum?
https://pbs.twimg.com/media/Cra5GcvXYAAqpE3.jpg:large

Skrobnąć jakiś newsik na główną?

W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 06.09.2016, 15:01
Nie wiem, czy pytanie do modów, czy nie modów, ale jakaś reklama/coś crashuje mi forum i całego chroma, nie wiem czy jestem jedyny, czy jeszcze ktoś to ma?

Dopiero jak włączyłem ad blo cka, to mogę korzystać z forum normalnie.

Problem pojawił się dopiero przedwczoraj.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.09.2016, 16:18
To ja dorzucę jeszcze od siebie czy wisłakrakow.com stoi na domenie republika.pl ? Malwarebytes mi zawsze krzyczy,że złośliwa domena została zablokowana....akurat na www.wislakrakow.com
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Stary 07.09.2016, 11:15
Będę wdzięczny za przesłanie na priva screenów z tą reklamą i błędem.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 05.10.2016, 16:24
maaarcin

Tak jak pisałem wcześniej,dzisiaj wskoczył mi Malwarebytes z błędem gdy wszedłem w dział: Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...screnn w załączniku
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg błąd.jpg (12,7 KB, 28 wyświetleń)
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 03.11.2016, 11:03
Tak swoją drogą. Jeżeli brakuje wam ludzi w redakcji albo cokolwiek to może warto dać jakieś ogłoszenie chociażby na forum czy na głównej.

Przedtem jak storna miały stary wygląd wydaje mi się, że więcej było informacji. A teraz co? Wczoraj grały koszykarki a tu próżno szukać wyniku, w dziale ''rezerwy i młodzież'' też próżno szukać aktualnych wydarzeń, wyników, czy informacji, kto jest trenerem. Nie wiem osoba robiąca zapowiedzi przed meczem też zrezygnowała?

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 23.11.2016, 14:00
Będzie baner do akcji Fans4club, jak to było za pierwszym razem?
Cokolwiek? Jakaś reakcja?

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 27.11.2016, 08:41
Wnoszę o zamknięcie tematu "Nasze zgody"
http://wislakrakow.com/forum/showthr...72#post1457972

Po pierwsze - nie mamy żadnych zgód.
Po drugie - dyskusja tam jest jałowa.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 27.11.2016, 10:20
Mamy zgodę z Lazio Rzym.

Wystarczy zmienić nazwę tematu na: "Nasze zgody/ układy" i po kłopocie
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 27.11.2016, 10:23
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Będzie baner do akcji Fans4club, jak to było za pierwszym razem?
Cokolwiek? Jakaś reakcja?
Jeżeli byłaby taka możliwość to też proszę.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 27.11.2016, 20:28
Propozycja:

Strony w temacie zgodowym okopały się jak armie w I WŚ. Ataki raz w jedną raz w drugą stronę, a efektów żadnych.

Niech ktoś zamknie ten temat z pożytkiem dla wszystkich, a zwłaszcza dla Wisły.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 06.12.2016, 14:24
Dlaczego nie mogę zedytować swojego posta albo zobaczyć cytowanego jak chcę odpowiedzieć, tylko mam wtedy puste pole?

Pod okienkiem jest opcja "Zacytować wiadomość w odpowiedzi" ale nie mogę jej zaznaczyć.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 06.12.2016, 18:41
heoij napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego nie mogę zedytować swojego posta albo zobaczyć cytowanego jak chcę odpowiedzieć, tylko mam wtedy puste pole?

Pod okienkiem jest opcja "Zacytować wiadomość w odpowiedzi" ale nie mogę jej zaznaczyć.
firefox?
tez tak miałem.teraz jestem na chromie i po problemie
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 06.12.2016, 19:33
Ok, dzięki

Pomogło.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 06.12.2016, 22:30
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Tak swoją drogą. Jeżeli brakuje wam ludzi w redakcji albo cokolwiek to może warto dać jakieś ogłoszenie chociażby na forum czy na głównej.

Przedtem jak storna miały stary wygląd wydaje mi się, że więcej było informacji. A teraz co? Wczoraj grały koszykarki a tu próżno szukać wyniku, w dziale ''rezerwy i młodzież'' też próżno szukać aktualnych wydarzeń, wyników, czy informacji, kto jest trenerem. Nie wiem osoba robiąca zapowiedzi przed meczem też zrezygnowała?
Ja juz dawno oferowałem swoją pomoc aby w końcu na głownej pojawiły się ostatnie tematy z forum. ale temat moe został podłapany.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 09.12.2016, 08:28
Czy można usunąć standardowo prenumeraty po każdym poście?
wkurza mnie to, że odpowiadając na posty dostaje się od razu spam na pocztę, a nikt zapewne i tak tego nie czyta

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 09.12.2016, 08:30
wkurza mnie to, że odpowiadając na posty dostaje się od razu spam na pocztę, a nikt zapewne i tak tego nie czyta

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 09.12.2016, 10:24
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post

Proszę:

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=3144

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów