The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.02.2014, 12:18
Czy ktoś może się temu przyjrzeć:

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=67864

Kolejny gość, który założył konto w tym roku wrzuca linki do prywatnego portalu, w którym są tylko informacje powtarzane z innych źródeł. Widać że chodzi tylko o nabijanie wejść.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 03.02.2014, 12:21
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś może się temu przyjrzeć:

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=67864

Kolejny gość, który założył konto w tym roku wrzuca linki do prywatnego portalu, w którym są tylko informacje powtarzane z innych źródeł. Widać że chodzi tylko o nabijanie wejść.

Zbanowano już ze trzy osoby wrzucające linki z tych portali.
Widać zatrudnili całą redakcję.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
RoS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 13.02.2014, 13:32
Mozna prosic o przenienienie do Sportowego. Cos mi sie pomylilo.
http://wislakrakow.com/forum/showthr...52#post1348452
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 13.02.2014, 21:37
RoS napisał(a):Wyświetl post
Mozna prosic o przenienienie do Sportowego. Cos mi sie pomylilo.
http://wislakrakow.com/forum/showthr...52#post1348452
Zrobione!

10 znaków.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 16.02.2014, 18:12
Panowie mam nadzieję, że zareagujecie w miarę szybko i wytniecie temat zboczków. Rozpanoszyło się lewactwo.
Fiutami możecie się chwalić w swoich 4 ścianach, w swoich knajpach itp. itd. Precz z Uczelni i miejsc publicznych.
Odpowiedz cytując
12345q
Member

Od: 05.2005

Stary 16.02.2014, 18:14
http://wislakrakow.com/forum/showthr...98#post1348898
Naprawdę wstyd dla tego forum ze to już 10 min się utrzymało

WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Wybacz, że nie mamy dyżurów 24 godziny na dobę
To trzeba zrobic czerwona linie alarmową!! tak byc nie moze
Dzięki za reakcje
Ostatnio edytowane przez 12345q : 16.02.2014 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 16.02.2014, 18:30
12345q napisał(a):Wyświetl post
http://wislakrakow.com/forum/showthr...98#post1348898
Naprawdę wstyd dla tego forum ze to już 10 min się utrzymało

Wybacz, że nie mamy dyżurów 24 godziny na dobę

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 16.02.2014, 18:32
Dzięki, za szybką reakcję.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 27.02.2014, 17:16
Otworzyłem temat z biletami. Uprzedzam tutaj, jedna wzmianka o racach w tym temacie - BAN.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 04.03.2014, 14:42
Tak zapytam z ciekawości - czy tylko mnie wyskakuje za każdym razem popup z pizzą dominium?
Nawet moje .......i firefoxowe nie ogarniają tej cholernej pizzy
Odpowiedz cytując
Greg91
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 04.03.2014, 15:04
Tyko Tobie A tak na serio, mnie nie wyskakują, bo mam jeszcze łatkę nałożoną na mozille
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 11.03.2014, 18:22
Proszę moderatorów, by w miarę możliwości pousuwali te posty użytkownika Karpiu2000, które się dublują.
http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=104&page=388
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 12.03.2014, 07:34
Ja mam taką propozycję, wprowadzić 2 msc karencje od rejestracji do możliwości pisania.

Kosmici się rejestrują i sieją ferment. Po co to komu. A nawet jeśli to jest w dobrej wierze pisane to dobrze czasami żeby emocje opadły, zrozumieć więcej...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 15.03.2014, 07:23
JacobCFC napisał(a):
Jak wyłączyć prenumeratę poszczególnych tematów z forum? (tzn. jak ustawić, by potwierdzenia o nowych postach nie przychodziły na maila)?
To samo pytanie.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 15.03.2014, 08:13
Szybkie odnośniki (nad shoutboxem) -> prenumerowane tematy -> wybierasz tematy, ew. częstotliwość postów -> blablabla
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 15.03.2014, 09:08
tylko chodzi o to żeby na stałe to wyłączyć.
bo teraz jak się wpisze w jakiś nowy temat znowu będą dupę zawracać powiadomienia.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 15.03.2014, 09:19
empty current folder?

E: problem solved- pod spodem masz ten niebieski pasek. zaznaczasz wszystkie tematy i opcja -> bez powiadomienia mailowego
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 17.03.2014, 20:51
M89 napisał(a):Wyświetl post
Przyznam, że dawno tu nie byłem, ale bez względu na poglądy mam prośbę do Adminów o opublikowanie na głównej stronie komunikatu SKWK o bojkocie piątkowego meczu.
Post z innego wątku, ale dołączam się do prośby.

Pytanie do Administratorów- Redakcji- możemy liczyć na jakąś informację w tej sprawie na głównej stronie ?

/Edit: Dziękuję.
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.03.2014 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując
psilocybe
Junior Member

Od: 03.2014

Stary 25.03.2014, 20:23
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ja mam taką propozycję, wprowadzić 2 msc karencje od rejestracji do możliwości pisania.

Kosmici się rejestrują i sieją ferment. Po co to komu. A nawet jeśli to jest w dobrej wierze pisane to dobrze czasami żeby emocje opadły, zrozumieć więcej...
Ty też kiedyś zaczynałeś. Uważasz że to sprawiedliwe? Owszem, jeśli ktoś pieprzy co mu slina na język przyniesie, to można go zdyscyplinować, ale to już sprawa moderatora. Libertas dictum!!!
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 25.03.2014, 20:26
A kto mówi że świat jest sprawiedliwy ?
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Stary 03.04.2014, 13:32
Parę przydługich zdań w kwestii wielkiej litery na początku nazwiska prezesa Wisły Kraków S.A., w związku z tematem "Aktualni pracownicy...." i przeistaczaniem się go w piaskownicę.

Najpierw od strony formalnej. Na forum obowiązuje regulamin, a jednym jego zapisów, obowiązujących już od założenia tego forum (czyli od momentu, kiedy niejeden wypowiadający się tutaj nie umiał jeszcze czytać i pisać) jest: "Ponieważ większość użytkowników forum to Polacy, posty powinny być pisane poprawną polszczyzną, z dbałością o zasady gramatyki i interpunkcji. Przy notorycznym łamaniu tej zasady, użytkownik może zostać usunięty z forum a zaproszenie do powrotu może (acz nie musi) nastąpić po otrzymaniu wykształcenia, pozwalającego na swobodne posługiwanie się językiem polskim.".

Każdy uczestnik forum uczestnicząc w dyskusji tu zobowiązuje się do respektowania regulaminu, co potwierdza przy rejestracji.

Właściwie mógłbym na tym skończyć, natomiast widzę, że mnóstwo z Was kompletnie nie rozumie o co chodzi. Zresztą nie dziwne, bo mówiąc górnolotnie świadomość pewnych rzeczy w narodzie ginie.

Wielu z Was ubzdurało sobie, bądź błędnie Was nauczono, że oznaką szacunku jest napisanie nazwiska bądź nazwy własnej wielką literą. To bzdura. Oznaką szacunku w języku polskim jest zwrot do kogoś z wielkiej litery: "Tobie", "Ci", "Wam", "Szanowny Panie" itp... Tylko i wyłącznie. Nie masz obowiązku zwracać się do kogoś z wielkiej litery, zaś zwracając się z małej - szczególnie w formalnej korespondencji okazujesz brak szacunku.

Zasada pisania nazw własnych i nazwisk z wielkiej litery jest kanonem języka polskiego. Nie ma nic wspólnego z szacunkiem do danej osoby, a ignorowanie tej zasady może, w zamiarze piszącego, być wyrazem braku szacunku, ale przede wszystkim świadczy jedynie o nieznajomości własnego języka ojczystego. Tyle się wypowiadacie na temat patriotyzmu, a nie wiecie tego? Nie znacie podstawowych zasad własnego języka, który jest podstawą tożsamości narodowej?

Dlatego Jacek Bednarz piszemy z dużych liter tak samo jak Janusz Filipiak, Bogusław Cupiał, Arkadiusz Głowacki i Britney Spears.

Zwróćcie uwagę, że FraMat (z którym nie rozmawiałem na ten temat, ale podejrzewam, że jego intencje dotyczą porządku regulaminowego forum i walka z ostentacyjnym łamaniem jego zasad) nie zmieniał nikomu literek, gdy używacie innych określeń na prezesa Wisły. Powiem więcej: bez względu na to czy zgadzam się z takim określeniem czy nie, to lubię, jak ktoś się odrobinę wysili i stworzy jakąś zahaczającą o kreatywność ksywkę w rodzaju "łysego najmity" czy "kojaka". Nikt tego nigdzie nie zmieniał i nie zamierza zmieniać, o ile nie będzie to wulgarne czy przekraczające pewne granice. Widzicie więc, że nie chodzi tu o Jacka Bednarza, a o zasady forum i język polski.

Darujcie sobie wyszukiwanie przykładów, kiedy moderatorzy nie interweniowali przy okazji dużych liter. Zapewne zachowanie FraMata, a na pewno ten post jest reakcją na ostentacyjne pisanie nazwiska osoby funkcyjnej w Wiśle z małej litery. Wy piszecie z małej, on poprawia, banuje, jedni się irytują, inni żenują itd.. Po co to?

Darujcie też sobie podrzucanie przykładów artystycznych performance'ów czy dzieł w rodzaju plakatów, graffiti bądź... koszulek Pumy na strojach narodowych. Mowa o wymianie zdań na forum a nie mniej lub bardziej udanych dziełach artystycznych, gdzie zasady języka są traktowane nieco luźniej.
Ostatnio edytowane przez rav : 03.04.2014 o godz. 13:38.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Stary 04.04.2014, 15:35
Czy może któryś z modów wywalić w ....u kilka ostatnich stron z tematu Ekstraklasa? Kilka banów myślę, że też by nie zaszkodziło. To co tam się dzieje to jakaś patologia :/
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Wiślacka Kalwaria
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 30.04.2014, 12:14
to za co uzytkownicy: JacobCFC i Jarooo dostali bana ?
... w sercu moim Wisła i na dobre i na złe..
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 30.04.2014, 12:34
Pany, nie każdy widocznie ma Caps Locka czy Shifta. W czasach walki z łysym, Framat rozdaje bany niczym Jacek zakazy. Na co po co i dlaczego? Imho wyglada to jak zachowanie PZPN oznajmiającego jaki to wy....isty spektakl się szykuję 2 maja w Warszawie a ja się pytam : gdzie nasz zalegly superpuchar betonowe ku*wy!?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Wiślacka Kalwaria
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 30.04.2014, 12:36
wejdz sobie w temat byli pilkarze i trenerzy i sprawdz co ten pseudoadministratorzyna wyprawia. Dramat, mam nadzieje, ze to nie jedyna osoba odpowiedzialna za to forum i ktos wreszcie da mu kopa w dupe.
... w sercu moim Wisła i na dobre i na złe..
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 30.04.2014, 12:47

FraMat ogarnij
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 30.04.2014, 12:49
Czy można awansować FraMata na admina i jedynego moderatora tego forum? Tak żeby już nikomu nie chciało się tu więcej wchodzić
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 30.04.2014, 13:18
Dziękuje wszystkim za współpracę. Zarówno na płaszczyźnie moderatorów jak i zwykłych użytkowników. Z dniem dzisiejszym rezygnuję z funkcji moderatora na forum TWSD. Z przykrością informuję również, że obecna edycja konkursu o Wiśle jest ostatnią prowadzoną przeze mnie. Moja misja dobiegła końca, co prawda nie udało mi się zrealizować wszystkich planów, cóż tak już w życiu bywa.

Oczywiście jak to bywa jak się pełni taką funkcję nie zawsze znajduje się wspólny język ze wszystkimi, uważam jednak że swoją pracę wykonywałem solidnie i w 99.9% przypadków moje decyzje miały realne podstawy do zamknięcie tematu, ostrzeżenia czy zbanowania.

Z większością z Was myślę miałem dobre kontakty a niektórymi jak to czasem bywa napięte co nie raz miałem okazję przeczytać na PW.

Dzięki za wspólne lata, za wieczorno-nocne rozkminy na SB. No i za wybór najlepszego moderatora w TWSA.

Mam nadzieję, że w mojej miejsce przyjdzie ktoś lepszy, kto jeszcze podejmie próbę postawienia forum na nogi.

Wybrałem taką formę pożegnania się z Wami, ponieważ trochę się z Wami zżyłem przez te 4 lata moderowania.

Użytkownikom życzę mniej banów!
Proszę o zdjęcie mi uprawnień moderatora.

Z Wiślackim pozdrowieniem.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 30.04.2014, 13:24
Jak widać pewne osoby działające z pełną świadomością i premedytacją doprowadziły na forum do sytuacji identycznej jak na stadionie.

Zostali goście dla których złotym środkiem jest środek dupy, dla których poprawność polityczna jest ważniejsza niż mówienie (pisanie) prawdy.

Polecam poczytać fora konkurencji - z Wawy czy Pyrlandii. Nie mówię o tych właśnie spedalonych klubych ale o tych zarządzanych i moderowanych przez kibiców. Czy ktoś tam odstawia takie szopki jak u nas?. Polecam też sięgnąć do historii, kiedy inne kluby miały konflikty z władzami i jak wyglądały wtedy ichniejsze fora dyskusyjne.

To co się czyta ostatnio tutaj to jest gorsze niż forum tvn.

Koniec.
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 30.04.2014, 13:48
Wiślacka Kalwaria napisał(a):Wyświetl post
to za co uzytkownicy: JacobCFC i Jarooo dostali bana ?

Wracamy z banicji

A tak na serio to mam pytanie, dlaczego FraMat na siłę próbuje zabłysnąć, rozdając bany za nazwiska z małej litery, nie zwracając uwagi na takie nazwy jak cRACOVIA, sracovia, legła, czy pisanie innych nazw własnych z małej litery? Chcemy, żeby to forum miało jeszcze chociaż troszkę normalności, jak przed laty, czy chcemy mieć forum rządowe rodem z Białorusi?

Szkoda, że rezygnują tacy moderatorzy jak WISŁAZWE, bo forum staje się w pewnych kwestiach tak "kumate" jak kółka naukowe filologów czy filozofów...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów