The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Evenstar
Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.05.2011, 00:10

Nowi reporterzy TVN

Odpowiedz cytując
PiotrG
Senior Member

Od: 10.2009

Stary 30.05.2011, 00:14
Co jak co, ale Boukhari by się nadawał na dziennikarza sportowego.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 30.05.2011, 00:28
Po prawej Pallic przedatawia 100% info telefoniczne

ps. cos na fecie Dragan spokojny byl ,ale w sumie chyba z szampanem sie nie rozstawał
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Evenstar
Member

Od: 04.2009

Stary 30.05.2011, 00:43
Dragan dzwoni do Ruuda i dopina kontrakt.

"Staaary, wpadaaaj, taaaaka impreza"

Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 30.05.2011, 08:41
A gdzie Wojciech Ł. ?
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 30.05.2011, 09:06
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
A gdzie Wojciech Ł. ?
Tomo schowaj te cyce bo mi komp laguje xD

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
rafil
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 30.05.2011, 18:32
Branco chce pozwać Jarka Krzoskę
Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS.
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 30.05.2011, 19:26
Maor odkryciem sezonu - ogladac gale, moze ktos jeszcze dostanie nagrode
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 30.05.2011 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując
Al_29
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 30.05.2011, 20:18
Wg Zarzecznego, Melikson partoli akcje, które trener mu nakazuje, dlatego został ściągnięty w meczu z Legią, no i żei wogole jest do dupy...Ale za to Wawrzyniak jest przezajebisty! Śmiać mi sie chce z tego co on mowi

Odpowiedz cytując
Zotek
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2006

Stary 30.05.2011, 20:35
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/m...4,artykul.html

W sumie i tak wytrzymał długo, jak na to co chwilami z nim robili drwale z ekstraklasy.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 30.05.2011, 20:42
Kopa w dupę na odchodne.

Nie chce siać zamętu tutaj na forum ale takie zachowanie jakie odwalił wczoraj Bunoza nie przystoi na gracza Wisły. Chce wierzyć że się tak szybko opił, że nie robił tego na trzeźwo. Nie dziwią już te zajebiste fotki do lustra.

Kolejny mistrz, Patryk Małecki. Już wczoraj mi tym zalatywało, a dzisiejsze filmiki tylko mnie w utwierdzają w przekonaniu...
Tanie szpanowanie.
Wyrywanie wszystkim mikrofonu. Wciskanie się podczas gdy trener i kapitan mają coś więcej do powiedzenia niż tylko "Patryk Małecki". Nie powiem, może z dwa razy udało mu się być zabawnym, reszta była trochę... sztuczna.
Chociaż mogę się mylić, to są tylko moje prywatne odczucia.
Ciekawe czy go lubią koledzy z zespołu. On chyba uwielbia być w centrum uwagi...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 30.05.2011, 20:50
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Kopa w dupę na odchodne.

Nie chce siać zamętu tutaj na forum ale takie zachowanie jakie odwalił wczoraj Bunoza nie przystoi na gracza Wisły. Chce wierzyć że się tak szybko opił, że nie robił tego na trzeźwo. Nie dziwią już te zajebiste fotki do lustra.

Kolejny mistrz, Patryk Małecki. Już wczoraj mi tym zalatywało, a dzisiejsze filmiki tylko mnie w utwierdzają w przekonaniu...
Tanie szpanowanie.
Wyrywanie wszystkim mikrofonu. Wciskanie się podczas gdy trener i kapitan mają coś więcej do powiedzenia niż tylko "Patryk Małecki". Nie powiem, może z dwa razy udało mu się być zabawnym, reszta była trochę... sztuczna.
Chociaż mogę się mylić, to są tylko moje prywatne odczucia.
Ciekawe czy go lubią koledzy z zespołu. On chyba uwielbia być w centrum uwagi...
Zachowanie Branco to żenada.... słaby piłkarz i nic więcej. Procesami straszy. Żenada jak cholera.

Małecki
Cóż, a kto inny mógł być wodzirejem - hiszpańskojęzyczny Chavez, może nieśmiały Jirsak? Skryty Kirm?

Dla mnie nie było źle. Dopiero byłyby smuty jakby Mały nie zabierał mikrofonu.... byłoby jak na wiecu politycznym sztywno, a tak było zabawnie.

BTW
Bunoza czy Paljić? Nie pomyliłeś ich?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
CMSNero
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 30.05.2011, 20:56
ja wczoraj do poludnia lukalem na orange i w pewnym momencie jak sie pojawil Godlewski czy jak on sie tam pisze to spadlem z krzesla jak zaczal swoje frustracje wylewac i to z taka pewnoscia ze niech go tam i z powrotem - zaczalem przeklinac na goscia ze az mnie zonka uspokajala

jego newsy to byly np. ze Wawrzyniak odmowil Wisle blebleble , ze ogolnie Wisla jest w huj slaba i inne bzdety - potem na C+ zas patrze a tu przyglupi Muras ( ten z leglej) wyskoczyl ze Melikson nie jest lepsiejszy od Mierza bo Mierzej jest polakiem i jest mlodszy - no ku...a szczena mi opadla jakich oni debilow zapraszaja do studia , ogolnie pasuje wylaczac C+ jak niema Mielcarskiego , Wieszcza czy Kazia...(
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 30.05.2011, 20:58
można wiedzieć co zrobił Paljic/Bunoza na fecie bo nie dane mi było być wtedy w Krk
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 30.05.2011, 21:06
http://www.youtube.com/watch?v=CyU3hO4eihU
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 30.05.2011, 21:07
Chyba koledze Mario Nh chodziło o to. Bardziej głupie niż zabawne zachowanie Dragana.

http://www.youtube.com/watch?v=ZU2XS9w-9wo

Parchy mają ubaw - a ja sobie myślę że ten Paljić ma za dużo testosteronu.

Mario Nh
No "piękne" zdjęcia Bunozy i Paljića - tego nie widziałem.... nosz ....a. Ale obciach.
(Powiedziałbym bałkański romans... żenua)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 30.05.2011 o godz. 21:13.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 30.05.2011, 21:09
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zachowanie Branco to żenada.... słaby piłkarz i nic więcej. Procesami straszy. Żenada jak cholera.

Małecki
Cóż, a kto inny mógł być wodzirejem - hiszpańskojęzyczny Chavez, może nieśmiały Jirsak? Skryty Kirm?

Dla mnie nie było źle. Dopiero byłyby smuty jakby Mały nie zabierał mikrofonu.... byłoby jak na wiecu politycznym sztywno, a tak było zabawnie.

BTW
Bunoza czy Paljić? Nie pomyliłeś ich?

http://i53.tinypic.com/2q8brle.png
http://i53.tinypic.com/fjff52.png

Paljic też jest dobry.

Dobrze, ze zapodawał Mały ale tak jak wspomniałem. Wyrywał wszystkim mikrofon.podobno G, Sobolewskiemu, Maskantowi...
Wpychał się się przed wszystkich.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...e_swietowanie/
Obejrzyj sobie od 5:49
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Stary 30.05.2011, 21:16
za chwilę będzie pewnie na demotywatorach to zdjęcie i podpis, Bałkańskie pojednanie - tak się bawi Bośniacki Chorwat i Serbski Niemiec. Żałosne!
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 30.05.2011, 21:19
Wiecie co może za krótko byłem w wojsku ale niektóre akcje w wykonaniu naszych piłkarzy podczas fetowania śmierdziały homo-fetowaniem. Te przytulańce , stymulowanie sutków, dramat. Szczególnie na tym stadionie po meczu. Tego bidnego Wilka ,Meleks z Draganem wzięli w kleszcze.... No nie wyglądało to dobrze....

PS. Teraz sobie przyczaiłem te screeny Paljicia i Bunozy. Ja pi erdo lę. Dobre to to nie jest. Tego typu praktyki trzeba jak najszybciej przeciąć bo będziemy pośmiewiskiem całej Polski. Ktoś musi wkroczyć . W tej szatni jest zbyt tęczowo.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 30.05.2011 o godz. 21:33.
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Stary 30.05.2011, 21:34
Bunoza to chyba szuka wrażeń.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
Mrsnh
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 30.05.2011, 21:36
Paljic to od dawna wygladal mi na cieplego;] ale mam to gdzies, serio wydaje mi sie, ze niektorzy za bardzo przezywaja te ich zachowanie.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 30.05.2011, 21:36
Już myślałem, że tylko mnie to pedalskie zachowanie brzydzi... Jak takiego Bunozy nikt nie utemperuje, to chłopak gotów wybrać się w geście poparcia na paradę równości.

Nie chcę takich piłkarzy w Wiśle.
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Stary 30.05.2011, 21:45
Słit focie na FB , teraz te pozy , chłopak rozrywkowy jest , ale przynajmniej zachował by trochę przyzwoitości Dragan to samo.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Stary 30.05.2011, 21:49
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Jakie przeżywają ? O czym Ty piszesz? Przekaz idzie na całą Polskę . Kamer w ....u a tu jeden model z drugim zaczynają lizać się po sutach .... Znając życie to za chwilę wrzucą temat na WESZŁO.COM.
a jaki Ty masz wpływ na to?
u nas są też kibice którzy nie lubią ciemnoskórych i jakoś nikt nie ma im za złe że o takiej karnacji skóry gra piłkarz przy Reymonta bo oni nie mają na to wpływu
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 30.05.2011, 21:50
Problem w tym, że reprezentują naszą Wisłę - więc przeżywamy, bo nas to w....ia.
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Stary 30.05.2011, 21:54
CH. napisał(a):Wyświetl post
a jaki Ty masz wpływ na to?
u nas są też kibice którzy nie lubią ciemnoskórych i jakoś nikt nie ma im za złe że o takiej karnacji skóry gra piłkarz przy Reymonta bo oni nie mają na to wpływu
No taki wpływ ,że mnie to razi i napawa odrazą. Do tego nie chcę aby mój klub był pośmiewiskiem w kraju. "Tęczowi wojownicy" z Reymonta !!!
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Stary 30.05.2011, 21:55
oni będą, nie Wisła, klub czy kibice
reprezentują Wisłę? to najemnik który jutro może reprezentować kogoś innego. Skoro tak ktoś do tego podchodzi to racja, musiałbym się oburzać o każdy gest danego piłkarza
Ostatnio edytowane przez CH. : 30.05.2011 o godz. 21:59.
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 30.05.2011, 21:55
wyluzujcie - goście są z południa, tam ludzie są trochę bardziej emocjonalni i wyluzowani - bez podtekstów.
Nie musi się nam to podobać oczywiście, ale o nas też za granicą mówią że jesteśmy zachowawczy i smutni.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 30.05.2011, 21:57
Al_29 napisał(a):Wyświetl post
Wg Zarzecznego, Melikson partoli akcje, które trener mu nakazuje, dlatego został ściągnięty w meczu z Legią, no i żei wogole jest do dupy...Ale za to Wawrzyniak jest przezajebisty! Śmiać mi sie chce z tego co on mowi
A ja tam bardzo lubię pana Zarzecznego. Nie kręci, nie koloryzuje jak to bywa w Canal+. Mimo, iż jest kibicem Legii, nie zachowuje się tak głupio jak [nie raz nie dwa] Smokowski czy Rosłoń.
Myślę również, że przez swoją niechęć do niego zbyt przesadnie odczytujesz jego słowa. Ja tam nie odebrałam źle jego słów. Bez przesady...
Tyle OT.

Słówko ode mnie o niektórych naszych piłkarzach. To co mi na wątrobie leży.

1. Niech Branco wyp..., bo nikt go tutaj tak naprawdę nie potrzebował. Nie wiem po co przyszedł- ten czas, w którym on kopał się po czole na boisku wolałabym by przypadł w udziale Burlidze. Też słaby, ale przynajmniej swój i coś tam w głowie ma. Acha! I mnie osobiście bardziej wkurzał Serge ze swoją flagą Kamerunu niż Maor z flagą Izraela. Nie żywię żadnej urazy do tego państwa z Czarnego Lądu, ale... Niejeden kibic bardziej zasłużył na ten medal i bycie na murawie niż on. :/
Kończąc- nachapał się kasy, dostał sukces za free i jeszcze problemy robi.

2. Gordan Bunoza. Patrząc na jego "słit focie", pokazywanie na każdym kroku swoich "wdzięków", na jego zainteresowania (czyt. Bonarka)- wątpię. Widząc w C+ jego zachowanie gdy pozował do zdjęcia w szatni razem z Palijciem- załamałam się. Nie wiem czy on jest homo czy nie, czy to alkohol czy nie, czy po prostu próbuje być gorszą wersją Krysi R., wiem natomiast jedno. Jazda jest po kibicach, że kto to na jaki sektor nie chodzi (też mam tutaj pare "ale" lecz to nie ten topic), ale czego my oczekujemy po kibicach, skoro oni najpierw widzą w TV takie... cuda w trykotach Wisły?! Bardzo mnie to drażni, ponieważ ja chcę oglądać takich Małeckich, Sobolewskich czy Wilków, a nie... Przemilcze, bo to nasz piłkarz jednak. Niech mu ktoś wytłumaczy, że to jest WISŁA, a nie Craxa

3. Dragan Paljić. Rozumiem duże poczucie humoru, żarty, które są wręcz niezbędne w drużynie. Ale czemu miały służyć te "macanki" i rozbieranki? o.O Mnie to tylko zniesmaczyło, a i widać było po jego kolegach z zespołu, że nie do końca im odpowiada taki humor. Alkohol? Aż tyle nie mógł wypić w tak krótkim czasie. Dodatkowo nim nie wolno wszystkiego tłumaczyć.

4. Małecki. Co tu dużo mówić- dobrze, że pociągnął tą fetę, bo mogło by być ciężko. A jednak feta to święto, gdzie kibice powinni WSPÓLNIE cieszyć się z piłkarzami. Gdyby cały czas zapodawał piosenki gniazdowy, to jednak nie byłoby to samo. Nie zauważyłam tego co poniektórzy, ze niby wydzierał mikrofon z rąk Sobola, czy kogoś tam. A jeśli i lubi być w centrum uwagi- to dlaczego od razu uważane jest to za wadę?
Nie dziwię mu się, że chciał cały czas śpiewać i się bawić, że tak sie zachowywał, a nie inaczej. Przecież każdy kibic jakby był na jego miejscu to pewnie wypadłby podobnie, a on przecież określa się jako kibic Wisły.
Jak ktoś pisał- dobrze, że poprowadził, bo było pewnie bardzo sztywno.

5. Sergei Pareiko. Nie wiem ilu z was zwróciło na to uwagę, ale chyba naprawdę całkiem dobrze radzi sobie z polskim. Śpiewał hymn i inne nasze pieśni... Co tu dużo mówić- pełen szacunek dla tego pana, kapitalny facet!
Oby tylko formę dalej miał tak wysoką.

6. Żuraw. Oj zagotowało się po jego niesprecyzowanych słowach o "niekończeniu z Krakowem". Bardzo dobrze się stało, że szybko nam odpowiedział. Bardzo mnie denerwował w tym sezonie- wiadomo, ale jednak... Co Legenda to Legenda.

7. Maaskant. Może nie piłkarz, ale to nic. Super gościu, z dystansem, humorem, inteligencją. Aj, żeby tak wyniki miał to będzie już w ogóle cudownie.

PS. "wyluzujcie, wyluzujcie..." Nie! Ja jestem osobą tolerancyjną raczej, ale w Wiśle, moim ukochanym klubie, w sekcji piłkarskiej chcę widzieć prawdziwych mężczyzn!
Powód: ps
Ostatnio edytowane przez masterlag : 30.05.2011 o godz. 22:32.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Stary 30.05.2011, 22:01
lazy napisał(a):Wyświetl post
wyluzujcie - goście są z południa, tam ludzie są trochę bardziej emocjonalni i wyluzowani - bez podtekstów.
Nie musi się nam to podobać oczywiście, ale o nas też za granicą mówią że jesteśmy zachowawczy i smutni.
No tak w Rosji też na powitanie mężczyźni całują się wzajemnie w policzek . Ale nie o kulturowych aspektach , w kontekście fotek Gordana mówimy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów