The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mateuusz
Senior Member

Od: 05.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.06.2010, 06:39
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...hp?t=70&page=8 pasowowaloby wyczyscic temat z niepotrzebnych wpisow
Odpowiedz cytując
Grzegorz z Sanoka
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 23.06.2010, 08:39
http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=7404&page=2
Armia Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 23.06.2010, 11:53
Grzeskowi nie chodzi o to zeby sie w tamtym tmacie umawiac na spotkania tylko o to zeby wisial taki temat i osoby z Lubelskiego natykajac sie na niego widzialyby ze ktos od nich chce cos zadzialac. I dopiero wtedy przez priva by poustalali spotkania czy jak oni to widza. Po prostu temat dobra rzecz bo jak inaczej nawiazac kontakt z Wislakiem mieszkajac kilkaset km od Krakowa? To nie jest tak ze idziesz na mecz i na 10 osob 8 osob jest z Twojej miejscowosci. Jk inaczej maja ludzie sie wylowic jesli nie przez forum- taki watek ktory zalozyli.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 23.06.2010, 12:12
Hmmm to moze inaczej. Nie lepiej byloby stowrzyc taki temat w ktorym osoby z roznych dzielnic polski moglyby sie umawiac na dojazdy? Ja np. jestem z WLKP i poki co na wlasna reke bywam na meczach. Jakbym mogl kogos zabrac z regionu to juz byloby o wiele lepiej.
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.06.2010, 12:15
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za poprawę humoru z rana.
Kto powiedział że musimy się umawiać i zapoznawać na forum? Takie rzeczy możemy robić wymieniając się prywatnymi wiadomościami.
Temat mógł pomóc niektórym mieszkańcom Lubelskiego na częstsze odwiedzanie stadionu Wisły.. jest wielu ludzi który nie potrafią zorganizować sobie np transportu.

I tak zrobicie co chcecie admini - kończę już ten wątek bo wiem że i tak nikogo z Was nie uda mi się przekonać.

Admini decydują o czyimś "bezpieczeństwie" ( abstrakcyjne pojęcie ), cenzurują niewygodne posty, banują.. zamiast zająć się prawdziwym debilizmem panującym na forum w poniektórych tematach.
To forum jest coraz dziwniejsze
W Polsce bylo wiele przypadkow inwigilacji for internetowych i zapuszczania kreta, zwlaszcza w grupy kibicow wywodzacych sie z wrogiego rejonu czyli tak jak w waszym przypadku. Wasze bezpieczenstwo to jedna sprawa, druga jest to ze mozecie stracic szale a nie daj Boze flage i pozniej w Polske pojdzie info "FC Wisly dostal w******* od Orlat Radzyn Podlaski" a to bedzie juz dotyczyc nas wszystkich. Stad tez dawno juz ustalono iz na ogolnodostepnych forach internetowych nie bedzie zadnego tworzenia grup fanklubowych. Umowcie sie privami na spotkanie podczas meczu w Krakowie czy wyjazdowym i organizujcie bez wystawiania sie na swiecznik.
Mam nadzieje ze to koniec wszelkich watpliwosci i glupich zarzutow.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 23.06.2010, 12:26
http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=58801

Gość ma coś w głową.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 24.06.2010, 12:27
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7434

temat do wy..usunięcia
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 24.06.2010, 21:00
http://wislakrakow.com/forum/showthr...260#post920260

ban
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.06.2010, 23:09
Proszę o zrobienie porządku w tym dziale http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=1473&page=16 oraz kilka banów bo aż wstyd niektórych słuchać
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 28.06.2010, 00:03
W temacie gdybym byl bogaty totalny roz****ziel. Zbymak znowu stal sie gwiazda. Napisał jedno zdanie, poczekal az stado pokemonow sie uaktywni i pozniej pisal im po jednym slowie lub zdaniu w odpowiedziach, a tamci plodzili coraz to glupsze posty. Chyba Zbymak lubi byc gwiazda na forum (jesli to czytasz to powiem Ci ze nic do Ciebie nie mam, fajnie ze cos napiszesz ale jak sie chcesz pobawic pokemonami to lepiej tymi plastykowymi a nie na tym forum ) Moze jakies bany na okres miesiaca? Nie wiem jak mozna ludziom w kolko powtarzac zeby sie w taka dziecinade nie bawili a ci dalej daja sie podpuszczac i wystarczy jedno slowo Zbymaka zeby zaraz padlo kilkadziesiat pytan ;/
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 28.06.2010, 22:09
A ja uważam zeby pozwolić ludziom pisać w temacie o sf transferowym bo wiadomo ze ten temat jest i tka offtopowy a ludzie przynajmniej nie będą zaśmiecać innych wątków. Póki nikogo nie obrażają i się nie kłócą a także jako tako piszą w temacie to nie ma co ludzi banować. Przecież nikt kto nie chce nie musi zaglądać do tego tematu bo jak sama nazwa wskazuje to s-f więc nie widzę co komu to przeszkadza. A jeśli ktoś to odwiedza to niech odwiedza na własną odpowiedzianość . S-f to s-f i nikt tam powaznych informacji pisał nie będzie wiec nie rozumiem tej złości
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 29.06.2010, 00:19
Dobrze to moze postronna osoba wyjasni w czym rzecz. To bardzo proste: wystarczy podac ze negocjuje sie z tym i z tym klubem i zawodnikiem do publicznej informacji lub nie daj boze ze jest jakis wyciek z klubu informacji by negocjacje stanely w miejscu. A to bo ktos krzyknie sobie wtedy wiecej kasy za zawodnika, a to bo zaraz wlacza sie inni gracze do tej gry o pilkarza i znow cena leci w gore.

Druga sprawa to to ze nie mamy wplywu na to co ludzie beda myslec. Najprosciej by bylo by zbymak z maci0s`iem przestali WOGOLE cokolwiek pisac to uda sie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu(nie bedzie pokemonow choc i tego chobysmy nie wiem jak chcieli ich uniknac i tak beda sie rodzic i nie bedzie problemow z transferami). tak byloby najprosciej ale wydaje mi sie ze nie do konca najlepiej. Wydaje mi sie ze rozwiazaniem byloby jedynie to by pisali tylko 100% pewne informacje. Choc wtedy nie unikamy wlasnie pokemonow ktore zaczna sie spuszczac na monitor z powodu tego kto to do Wisly ma nie przyjsc. Tak samo bedzie zreszta nawet po ujawnieniu przez klub oficjalnej informacji.

Jesli napisalem cos nie skladnie lub niezrozumiale to sorry ale jestem po dwudniowym przechlaniu.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 29.06.2010, 08:28
Panie i Panowie wiem, że każdy z nas jest spragniony dobrych wieści o Wiśle i czeka na nie z utęsknieniem.

Dlatego pod pewnymi warunkami zgodziliśmy się na tzw. ,,prywatne źródła wiadomości” w temacie Gdybym był bogaty. Co nie znaczy, że ten temat jest po to by wypisywać tam steki bzdur.

Proponujcie piłkarzy dyskutujcie tam na ten temat a nawet, jeśli macie dobre i sprawdzone źródła dzielcie się informacją, ale wszelkie posty - Błagam powiedz, kto bo nie mogę wytrzymać, Franek jest głupi i kłamie, kocham Wisłę bardziej niż mamę i tatę, moderator to słodki misiu, stały się podstawą do banów i tak nadal będzie.

Opracowane i przeklejone zostały zasady pisania w temacie Wisła Kraków - piłka nożna , – jeśli będziecie je przekraczać będą upomnienia a potem bany.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 29.06.2010 o godz. 08:54.
Odpowiedz cytując
Mateuusz
Senior Member

Stary 30.06.2010, 15:10
z jakich powodow moj wpis w temacie dotyczącym wyjazdu na Litwe zostal usunięty
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 02.07.2010, 10:10
http://wislakrakow.com/forum/showthr...525#post925525

wywalcie posty panewa i wegorza bo wstyd czytac. Albo najlepiej wywalic wszystkie, zostawic pierwszy i zablokowac
Odpowiedz cytując
Mateuusz
Senior Member

Stary 03.07.2010, 13:02
Mateuusz napisał(a):Wyświetl post
z jakich powodow moj wpis w temacie dotyczącym wyjazdu na Litwe zostal usunięty
ponawiam pytanie oraz to mozna chyba podciagnac pod spam http://www.wislakrakow.com/forum/member.php?u=58272
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 03.07.2010, 22:51
Mam pytanie odnośnie przylepionych tematów w cześci o Wiśle Kraków- piłka nożna. Znajdują się tam 2 tematy:
1. FORZA WISŁA - wysyłka - który jest pusty wiec może by go usunąć, oraz
2. Nibylandia, czyli polityka finansowao-transferowa Wisły - ponieważ cześć transferowa jest w innym temacie to może by to zmieić na polityka "finansowa"
tak dla porządku
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 03.07.2010, 23:40
W sumie zgadzam się z poprzednikiem.

O transferach mamy S-F, oraz politykę transferową, a do tego Nibylandia.
Nibylandia mogłaby być czymś, gdzie gada się o strukturach klubu, o zarządzaniu o działaniach marketingowych, czy decyzjach Cupiała - słowem o funkcjonowaniu poza sportowym - czyli czymś, co zaczyna się w klubie klarować. Więc "Nibylandia", to już może nie do końca najlepsze określenie.
Do tego mamy temat o aktualnych pracownikach, co daję możliwość dyskusji o tym, co i jak robią nasi pracownicy - inni niż sportowcy, o tych mamy osobny temat. Tu jest dobrze.
Dalej to S-F. Tu jest kompletna masakra. Można byłoby zmienić na "Gdybym był skautam pracującym dla Wisły" i pisałoby się tu o propozycjach transferowych dla klubu. Ot taka zabawa. Tak było w "Gdybym był Bednarzem" i był spokój. Teraz to bardziej przypomina skamlenia na zasadzie "Ej zbymak/maci0s napisz coś bo nie wytrzymam". Oczywiście nie podważam autorytetu tych Panów.
Jeśli chodzi o pisanie w stylu, jak wyżej, czy potencjalne transfery Messi'ego czy C. Ronaldo oraz o tym, że fajnie byłoby gdyby sponsorem Wisły został Mercedes, a właścicielem Gates i innych niesamowitych mniej lub bardziej realnych sprawach można byłoby pisać w nowym temacie "S-F wokół Wisły", "Wiślackie S-F", "Luźne dywagację oraz prywatne informacje na temat Wisły" nie wiem, ale coś w ten deseń. Ot pokoik dla gorących głów (z przymrużeniem oka).

Jak pomysły się nie podobają - olać ciepłym moczem. Jak coś się spodobało, to wykorzystać.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 04.07.2010, 10:13
moim zdaniem brakuje tylko jednego tematu:coś na zasadzie konkretnych propozycji co mozna by zmienić,aby "życie" na stadionie było sprawniejsze i przyjemniejsze.nie wiem np żeby drzwi w kiblach otwierały się w prawo ,a nie w lewo,bo latwiej będzie wchodzić ,albo co usprawnic w dystrybucji biletow.podejrzewam,że jest wiele drobnych spraw,ktore nie wymagają wielkich nakladow finansowych,a jedynie zmiany w organizacji pracy, a mogloby to ulatwić zycie kibicom.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 04.07.2010, 11:01
Interwencji wymagać będzie chyba Polityka Transferowa. Po informacji o ustaleniu warunków transferu Marcelo, niektórzy dostali takiego szoku, że zmienili orientację seksualną i nasz nowy nabytek - Gordona Bunozę wsadzali by sobie (lub komuś z zarządu) w dupę. Poza tym standardowe obrażanie się na klub, brakuję tylko kogoś, kto napisze, że nie kupi biletów/karnetu na mecze.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując
iq1000
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 04.07.2010, 21:12
Do Maci0sa nie mam nic do zarzucenia, bo pisze w miarę rzadko i nie wywyższa się.

Jednak Zbymak to całkiem inna sprawa. Facet ma nie po kolei w głowie. Najpierw robi na tym forum "burdel", obraża się i idzie na wisla-online, gdzie staje się gwiazdą bawiąc się z dziećmi, które proszą go o info.

Dla sławy zrobi wszystko, więc radzę go zbanować raz na zawsze (bo wrócił...). Raz w "Gdybym..." podałem (sam nie wiem po co) info i uprzedziłem, że podał je "jeden z Bożków", by nie robić mu reklamy, a on się od razu się rzucił na mnie na priv:

Sorry, ale jeśli komuś tak zależy na sławie to ktoś powinien go utemperować.
Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 04.07.2010, 22:24
Pierwszy raz donoszę na kogoś ale ten koleś przekroczył wszelkie granice: labtec i jego posty w dziale politycznym
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
Szali
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 04.07.2010, 23:13
Ja mam prośbę aby moderatorzy "nagrodzili" tego oto osobnika za jego pytania w dziale kibicowskim:
Marian Machowski, po fatalnym starcie rundy wiosennej s. 2009/2010:
"Nam się takie rzeczy nie zdarzały, bo my nie graliśmy dla trenera tylko byliśmy Wiślakami i dla nas HONOR WISŁY stał najwyżej."
Odpowiedz cytując
~SKWARU~
Member

Od: 01.2008

Stary 05.07.2010, 15:19
Szali napisał(a):
Ja mam prośbę aby moderatorzy "nagrodzili" tego oto osobnika za jego pytania w dziale kibicowskim:
Podbijam.
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=2970
Rabka-Zdrój.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 08.07.2010, 07:59
Poproszę o usunięcie konta.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 08.07.2010, 11:17
^
Ja również poproszę A jak się nie da to perm bana przynajmniej ( te na pół roku są chujowe ) .
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Stary 08.07.2010, 14:49
A nie łatwiej po prostu nie wchodzić na forum?
Przymusu nie ma...

Aha, wiem. Wtedy nikt nie zauważy "protestu"
Odpowiedz cytując
Wiślak178
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 08.07.2010, 18:41
Proponuję aby tematy meczowe były zamykane na czas trwania meczu. To co dzieję się teraz w "Przygotowaniach do sezonu" przynosi wstyd wszystkim kibicom Wisły, bo forum jest ogólnodostępne w całym kraju i w dużym stopniu kreuje nasz wizerunek. Po za tym 95% postów w tym czasie to zwykłe nabijanie postów, nie wnoszące nic do tematu.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Stary 08.07.2010, 19:09
Co ciekawe, najbardziej aktywny (jako typowy napinacz) w temacie kolega Pablo84 - ten, który tak prosił o honorowe usunięcie konta
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 08.07.2010, 20:33
fanatyk 22

Od początku jego posty były irytujące i tak długo myślę tolerowaliście jego wypociny.
I tak z ciekawości mógłbym sie dowiedzieć za który post dostał bana? Jest ich kilka a nie chcę zgadywać

Może być na priv
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów