The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.09.2014, 23:07
Jak zejdzie D to otworzą B - tak samo dzieje się na C czy G, zejdzie jedna część, otwierają następną.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 06.09.2014, 23:16
baldurking napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam jeśli zadaję głupie pytanie. Domyślam się dlaczego narożnik B na górze jest póki co nieczynny na stronie z biletami, ale kurcze są jednak ludzie którzy chcieli by udać się właśnie tam.

Moje pytanie. Czy wiecie z doświadczenia kiedy tak mniej więcej mogą go otworzyć? Czy dopiero jak zejdą wszystkie bilety na pozostałe sektory? Dzięki.
Jeśli chcesz to musisz czekać. No niestety. W przyszłym tygodniu pewnie będzie w sprzedaży więc długo czekać nie będziesz musiał.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Ilonka
Banita

Od: 01.2012

Stary 06.09.2014, 23:38
fialo napisał(a):Wyświetl post
Jak wyglądał ? Tak siwy z mordą typowego alkoholika, nieskażoną jakąś głebszą myślą ? Bo jeśli to on, to nie pierwsza jego akcja.
Czy ja wiem czy z morda alkoholika... chyba nie, bardziej taki gosc zadbany w krawaciku wiec mysle ze to ktos wyzej, jak dalej tak bedzie to nie mamy co liczyc na dobra fekfencje !
Jeszcze powiedzialem mu zeby ich wpuscil bo co mu szkodzi 2 osoby wpuscic, rozumiem bylo by 20-30 to ok ale 2 ?;/ to on do mnie ze szkodzi i tyle... nie dalo sie z nim gadac.
Odpowiedz cytując
Slipman
Junior Member

Od: 06.2011

Stary 06.09.2014, 23:40
Witam, mam taki problem - nie mogę się zalogować na stronie z biletami. Kartę kibica wyrobiłem dzisiaj, próbowałem różnych sposobów logowania (jako login pesel lub mail, itd.) jednak nic z tego. W końcu kliknąłem, że zapomniałem hasła - pojawiła się prośba o malia, na który mieli wysłać nowe. Po wpisaniu wyskoczyło że podany mail nie istnieje. Wygląda to tak jakby nie było mnie w ogóle w bazie. Czy ktoś miał podobny problem? Od razu zaznaczam, że biletu nie będę w stanie kupić na miejscu, gdyż jestem z poza Krakowa.
Odpowiedz cytując
swinia
Member

Od: 04.2009

Stary 07.09.2014, 08:38
Będę w Krakowie w dniu, kiedy będziemy grać z Legią. Mam pytanie czy dam radę przed meczem wyrobić sobie kartę kibica? Ile przed meczem trzeba być, żeby wszystko załatwić i zdążyć na pierwszy gwizdek?
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 07.09.2014, 08:54
swinia napisał(a):Wyświetl post
Będę w Krakowie w dniu, kiedy będziemy grać z Legią. Mam pytanie czy dam radę przed meczem wyrobić sobie kartę kibica? Ile przed meczem trzeba być, żeby wszystko załatwić i zdążyć na pierwszy gwizdek?
O ile jeszcze będą bilety to pewnie na najdroższe miejsca. Musisz się z tym liczyć.
Na pewno więcej niż dwie godziny.
Odpowiedz cytując
4FunNow
Member

Od: 07.2011

Stary 07.09.2014, 09:10
Slipman napisał(a):Wyświetl post
Witam, mam taki problem - nie mogę się zalogować na stronie z biletami. Kartę kibica wyrobiłem dzisiaj, próbowałem różnych sposobów logowania (jako login pesel lub mail, itd.) jednak nic z tego. W końcu kliknąłem, że zapomniałem hasła - pojawiła się prośba o malia, na który mieli wysłać nowe. Po wpisaniu wyskoczyło że podany mail nie istnieje. Wygląda to tak jakby nie było mnie w ogóle w bazie. Czy ktoś miał podobny problem? Od razu zaznaczam, że biletu nie będę w stanie kupić na miejscu, gdyż jestem z poza Krakowa.
Aktywowales konto klikając w linka który pryszedł na maila ?
(moze trafil do spamu ? moze podales bledny mail?)

https://bilety.wisla.krakow.pl/pomoc...c-i-faq,9.html
Odpowiedz cytując
Slipman
Junior Member

Stary 07.09.2014, 09:19
Nie dostałem żadnego linka na maila, ale jestem przekonany, że podałem dobrego, bo sprawdzałem dwa razy. Nie wiem, może babka przy kasie się walnęła. Mam nadzieję, że uda się to rozwiązać przez telefon.
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member

Stary 07.09.2014, 09:20
a sprawdzałeś sobie folder SPAM?
Odpowiedz cytując
Slipman
Junior Member

Stary 07.09.2014, 09:22
Jasne, że tak. Nic tam nie ma.
Odpowiedz cytując
michal1989
Junior Member

Od: 07.2007

Stary 07.09.2014, 10:12
Mam dwa pytanka dotyczące kart kibica:
1) Czy żeby wyrobić duplikat karty muszę się stawić osobiście w punkcie sprzedaży biletów?
2) Czy żeby przedłużyć ważność karty muszę się stawić osobiście w punkcie sprzedaży biletów?
Koledzy mieszkają dosyć daleko, a muszą przedłużyć lub wyrobić kartę

Dzięki za odpowiedź!!
ZKS NAFTA JEDLICZE
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 07.09.2014, 10:15
1) Nie musisz.
2) Nie musisz.
3) Przy wyrobieniu duplikatu ma przecież nową kartę.

5 kas otwartych. Można śmigać po bilety
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 07.09.2014, 10:24
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie - jest nadzieja, że w dzień meczu z Legią będą jeszcze bilety? Chciałbym obejrzeć mecz ze znajomymi z b. daleka (ok. 700km) a nie mają jeszcze kart kibica - a wiadomo, że przejechać 700km w jedną i drugą tylko po to, by wyrobić kartę i kupić bilet to nie jest dobry biznes. I jeśli tak to na jakich sektorach najprawdopodobniej zostaną wolne miejsca? I czy mając karnet można dodatkowo wykupic bilet na inne miejsce? Idąc na mecz ze znajomymi fajnie by było siedzieć obok nich
A gdzież ty mieszkasz? We Frankfurcie?

W zeszłym roku bilety na Legię skończyły się dzień przed meczem. Obecnie mamy ok 3 tys biletów mniej w sprzedaży(sektor gości dla Legii i G3 bufor) więc jest duże prawdopodobieństwo, że biletów nie będzie w sprzedaży w dniu meczu, ale na wszelki wypadek trzeba śledzić cały czas informacje.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2013

Stary 07.09.2014, 10:27
Mój kumpel miał to samo, tyle że kartę wyrabiał rok temu. W końcu ja mu kupiłem bilet przez swoje konto. Może poproś znajomego jakiegoś żeby Ci udostępnili konto/albo sami kupili.
Odpowiedz cytując
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2010

Stary 07.09.2014, 11:18
kolejka po kk jakieś 20 min stania. 6 kas czynnych
Odpowiedz cytując
Rafee
Member

Od: 06.2006

Stary 07.09.2014, 11:28
Na stronie z biletami widnieje informacja:
Ilość wolnych miejsc 11173
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 07.09.2014, 12:34
Rafee napisał(a):Wyświetl post
Na stronie z biletami widnieje informacja:
Ilość wolnych miejsc 11173
Już pareset mniej. W tym karnetów ok. 7400. Schodzą po kilkanascie na minutę... W dniu meczu chyba ty;ko pakiet gold zostanie ;-)
Odpowiedz cytując
gris
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 07.09.2014, 13:58
Nie dostałem żadnego linka na maila, ale jestem przekonany, że podałem dobrego, bo sprawdzałem dwa razy. Nie wiem, może babka przy kasie się walnęła. Mam nadzieję, że uda się to rozwiązać przez telefon.

Jak ja wyrabiałem Kartę Kibica, to mi 3 razy źle wpisywano adres e-mail. Niektóre osoby, które tam pracują to totalna porażka.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 07.09.2014, 15:29
Ile na początku jest udostępnionych miejsc na mecz na naszym stadionie?
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 07.09.2014, 15:48
R33 napisał(a):Wyświetl post
Ile na początku jest udostępnionych miejsc na mecz na naszym stadionie?
O ile dobrze zapamietałem to ponad 11tys ale tak na 100% to Ci nie powiem
Odpowiedz cytując
marinero27
Junior Member

Od: 11.2005

Stary 07.09.2014, 17:25
Witam takie pytanko słyszał ktoś o tym ze ma być piosenka na legi na melodie ich hymnu o lidze mistrzów leci to jakos tak MAM TAK SAMO JAK TY LIGE MISTRZÓW W TV niestety nie znam dalej
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 07.09.2014, 17:56
marinero27 napisał(a):Wyświetl post
Witam takie pytanko słyszał ktoś o tym ze ma być piosenka na legi na melodie ich hymnu o lidze mistrzów leci to jakos tak MAM TAK SAMO JAK TY LIGE MISTRZÓW W TV niestety nie znam dalej
+100 do LIGI NAPINACZY.
Ależ błysk.

Zajmij się krakowskim podwórkiem a nie spinaniem dupy na warszawke.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 07.09.2014, 21:20
marinero27 napisał(a):Wyświetl post
w tym temacie rozmawiamy o biletach na mecze Wisły Kraków. Czy Twój post odnosi się do tego tematu ?

Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Już pareset mniej. W tym karnetów ok. 7400. Schodzą po kilkanascie na minutę... W dniu meczu chyba ty;ko pakiet gold zostanie ;-)
jeśli to prawda to super. Tak naprawdę nie opłaca się kupować teraz nic innego jak karnet. Wychodzi taniej, a dodatkowo wspiera się kluv, któremu sie kibicuje. Lepsze to niż kupowanie tylko 1 biletu w sezonie na mecz z Legią Warszawa.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 07.09.2014 o godz. 21:25.
Odpowiedz cytując
ŁukaszTS
Senior Member

Stary 07.09.2014, 21:31
Mam putanie odnośnie opłaty za bilet.

Chciałem kupić bilet online ale nie potrafię za niego zapłacić. Mam konto w banku spółdzielczym a przy płatnościach nie ma takiego do wybrou, Brat ma w alior sync ale tego też nie ma a przelew zwykły jest niedostępny. Czy ktoś może mi pomc?
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując
wiernyNH1906
Member

Od: 06.2013

Stary 07.09.2014, 21:42
wie ktoś ile biletów zostało?
Odpowiedz cytując
nemox007
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 07.09.2014, 21:45
ŁukaszTS napisał(a):Wyświetl post
Mam putanie odnośnie opłaty za bilet.

Chciałem kupić bilet online ale nie potrafię za niego zapłacić. Mam konto w banku spółdzielczym a przy płatnościach nie ma takiego do wybrou, Brat ma w alior sync ale tego też nie ma a przelew zwykły jest niedostępny. Czy ktoś może mi pomc?
Jeśli się nie mylę to przy płatności PayPal wśród banków dostępnych do wyboru powinna być opcja zwykły przelew. Po przejściu do następnego kroku powinineś dostać wszystkie dane do przelewu. Możesz się zalogować i zapłacić za bilet.

UWAGA! Jeśli system nie "załapie" Twojej płatności to wciąż możesz użyć kasy która przelałeś za posredenictwem PayPal. W mailu (koniecznie wpisz maila żeby dostać potwierdzenie) będziesz miał kod dzieki któremu możesz spróbować kupić jeszcze raz. Wtedy zaznaczasz opcję Kod PayPal albo coś takiego
Ostatnio edytowane przez nemox007 : 07.09.2014 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując
ŁukaszTS
Senior Member

Stary 07.09.2014, 22:00
nemox007 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli się nie mylę to przy płatności PayPal wśród banków dostępnych do wyboru powinna być opcja zwykły przelew. Po przejściu do następnego kroku powinineś dostać wszystkie dane do przelewu. Możesz się zalogować i zapłacić za bilet.

UWAGA! Jeśli system nie "załapie" Twojej płatności to wciąż możesz użyć kasy która przelałeś za posredenictwem PayPal. W mailu (koniecznie wpisz maila żeby dostać potwierdzenie) będziesz miał kod dzieki któremu możesz spróbować kupić jeszcze raz. Wtedy zaznaczasz opcję Kod PayPal albo coś takiego
Właśnie opcja zwykły przelew jest "chwilowo niedostępna" od soboty.
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 07.09.2014, 22:45
Alior sync juz nie ma. Teraz to T-mobile uslugi bankowe i tym mozna placic. Sam tak placilem wczoraj.

Wybierz platnosc Payu a pozniej T-mobile uslugi bankowe. Logujesz sie identyfikatorem i haslem z alior synca.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 07.09.2014, 23:37
wg FB Wisły Kraków już 13000 biletów/karnetów sprzedanych.
Odpowiedz cytując
4FunNow
Member

Stary 08.09.2014, 07:20

Hej!

Możliwość realizacji w konkretnym banku płatności PayU uzależniona jest od terminów przyjmowania przez nich wpłat.

W jednym banku przyjmowanie takich płatności odbywa się 7 dni w tygodniu 24h na dobę, a w innym tylko od poniedziałku do piątko od 8 - 16

Dlatego też niektóre opcję w weekend mogą być niedostępne

Pelna tabelka zawierająca godziny/bank znajduje się pod adresem:
http://www.payu.pl/dla-kupujacych/wygoda
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów