The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.03.2012, 16:01
Bądźmy poważni. Dziesięć złotych jest przeszkodą? Nie róbmy jaj.
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 09.03.2012, 16:07
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Bądźmy poważni. Dziesięć złotych jest przeszkodą? Nie róbmy jaj.
Absolutnie nie jest przeszkodą. Ale pamiętam przy poprzedniej karcie kibica, jak i obecnej obiecywano cuda na kiju, rabaty, promocje itd. Oczywiscie nic nie bylo oprocz pierwszenstwa kupna biletu. Ale drobny bonus, np w postaci zniżki do kina czy kupna ciuchów sponsora Wisły bylby korzystny dla obu stron. Wisla sprzedaje karty, trzepie na tym kase, Multikino ma wiecej widzow, wiekszej liczbie osob puszczane sa reklamy, wiecej są warte itd, do tego kasa z kukurydzy i coli.... Popatrzcie np na Środy z Orange. Pamietam jak rok temu dosyc czesto korzystalem z tego, to w srodku tygodnia czasami byl problem ze znalezieniem wolnego miejsca na sali na jakims dobrym filmie. Mimo ze Cinema City sprzedawalo wtedy za pol ceny bilet, to wplyw z bufetu i z reklam itd napewno pokrył straty zwiazane z promocją i pewnie nieźle zarobili jeszcze...
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
kuba7k
Member

Od: 06.2004

Stary 09.03.2012, 16:19
10 zł to żadna przeszkoda.
Ale wyobraź sobie taką scenke:
"siedzi kibic z 5 kumplami powiedzmy w Gwarku koło stadionu i mówi, ej wiecie ze dzisiaj jest promocja i można wyrobić za darmo kartę kibica? Poszlibyście w końcu na jakiś mecz, bo naprawde jest zajebista atmosfera i może się wam spodoba"

słowa promocja i darmo działają jako motywator do ruszenia 4liter;p

prawdopodobnie 5 gości właśnie by z darmowymi kartami kupiło bilet na najbliższy mecz i pewnie nie ten najtańszy, bo jak iść pierwszy raz to żeby było dobrze widać.
WISŁA KRAKOW........
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.03.2012, 16:32
Jak im 10zł szkoda na kartę kibica a na jabola mają to niech się w dupsko ugryzą.
Kartę wyrabiałem jako student i jakoś 10zł znalazłem w kieszeni.
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member

Stary 09.03.2012, 16:42
Z innej strony załóżmy: Wisła robi jeden dzien promocji że kupując karnet wyrobienie karty kibica gratis. Ciekawe ile osob by pofatygowalo sie po karnecik.... to by pokazalo co jest przyczyną tego, że frekwencja mala, czy to ze karta kibica jest platna, czy to ze nie ma zainteresowania... No i bonusy. Nie wierzę, że Wisla nie jest w stanie sie dogadac z Multikinem (partnerem Wisły) odnosnie zniżek... chociaz skoro Podbeskidzie ma sprzedaz on-line, Wisła nie, to wszystko jest mozliwe...
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
Jot
Banita

Stary 09.03.2012, 16:42
Do darmowej karty kibica wielu pewnie by chciało zrobienia laski na miejscu, michy bigosu, darmowej wódki, nie pisząc o darmowym dowozie, zwycięstwa Wisły i darmowej taksówki dla zapijaczonej dupy do domu.
Najlepiej wszystko za darmo.
Odpowiedz cytując
barton 1906
Junior Member

Od: 07.2011

Stary 09.03.2012, 16:44
Kolejka już jest...
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member

Stary 09.03.2012, 16:48
Jot napisał(a):Wyświetl post
Do darmowej karty kibica wielu pewnie by chciało zrobienia laski na miejscu, michy bigosu, darmowej wódki, nie pisząc o darmowym dowozie, zwycięstwa Wisły i darmowej taksówki dla zapijaczonej dupy do domu.
Najlepiej wszystko za darmo.
Laska na miejscu? Super A tak na poważnie, nie razi cię to, że obiecywano różne rabaty, promocje dla posiadaczy kart, sprzedaz internetowa itd, a nic z tego nie ma? Powtarzam, nie wierzę w to, że Wisła nie jest w stanie sie dogadać np z Multikinem w sprawie zniżek. Wiadomo że obecny zarząd nie jest wiarygodny, ale może kiedyś...
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
kuba7k
Member

Stary 09.03.2012, 16:50
Jot prostu nie rozumiesz idei promocji i tego o co mi chodziło. Tu chodzi o czysty marketng i psychologie. Aby na mecz przychodziły RÓWNIEŻ osoby, które nie miały takiego planu wcześniej i nie wiedziały, że w ogóle na taki mecz fajnie pójść. To nie chodzi o oszczędność 10zl, ale o zaszczepienie myśli. Dlatego takie promocje w żadnym wypadku nie są dla nas, bo trybuna C więcej nie pomieści a dla Januszy aby przyszli na E14-13-23-24 H-22 A22. Myślicie, że dlaczego Sony dopłaca do każdej konsoli 40dolarów? Bo w dłuższej perspektywie statystycznie im się opłaca
WISŁA KRAKOW........
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 09.03.2012, 16:58
O zrobienie wspomnianej laski możecie poprosić naszych dzisiejszych gości. U nich wszystko jest kwestią ceny.
Ale to, że karta może być fajnym nośnikiem korzyści i "żyć", być fajnym gadżetem to fakt niezaprzeczalny.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member

Stary 09.03.2012, 17:00
Jot, popatrz inaczej, placisz 10zl za karte kibica, chodzisz na mecze, Wisła zarabia na Tobie, chcesz isc z partnerką do kina, wybierasz Multikino, bo jest partnerem Wisły, placisz im troche mniej niż normalnie za bilety, idziesz do bufetu, kupujesz cos do zarcia itd, ogladasz film, wychodzisz zadowolony (mam nadzieje), za pare tygodni chcesz isc znowu do kina, gdzie idziesz? Do Multikina, gdzie juz byles czy do Cinema City, w którym nie ma zniżek itd? Reasumujac: Wisła zarabia, Multikino zarabia (jeżeli nie do konca w formie $$, to w formie reklamy, polecisz znajomym z kartą, że mogą obejrzeć taniej film w danym kinie...). To sie naprawde oplaca, tylko trzeba chciec cos zrobic...
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 09.03.2012, 17:59
Jak zeszliśmy na temat marketingu, w Śląsku jakoś próbują
Odpowiedz cytując
Jot
Banita

Stary 10.03.2012, 00:56
kuba7k napisał(a):Wyświetl post
Jot prostu nie rozumiesz idei promocji i tego o co mi chodziło.
Ależ rozumiem doskonale. Patrzę z punktu widzenia kibola, nie darmozjada. Z resztą posta się zgadzam.
Telepie mnie jak jedna łajza z drugą pier.doli, że nie stać (tfu, stać to złe określenie, poświęcić się będzie lepsze) ich na wyrobienie KK...oczywiście rzecz jasna najlepiej za darmo.
Żeby nie było, wypowiedź nie skierowana do ciebie, bo ktoś pomyśli że ci ubliżam.
Ostatnio edytowane przez Jot : 10.03.2012 o godz. 01:01.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 10.03.2012, 06:26
Jot prostu nie rozumiesz idei promocji i tego o co mi chodziło. Tu chodzi o czysty marketng i psychologie. Aby na mecz przychodziły RÓWNIEŻ osoby, które nie miały takiego planu wcześniej i nie wiedziały, że w ogóle na taki mecz fajnie pójść. To nie chodzi o oszczędność 10zl, ale o zaszczepienie myśli. Dlatego takie promocje w żadnym wypadku nie są dla nas, bo trybuna C więcej nie pomieści a dla Januszy aby przyszli na E14-13-23-24 H-22 A22. Myślicie, że dlaczego Sony dopłaca do każdej konsoli 40dolarów? Bo w dłuższej perspektywie statystycznie im się opłaca
Bez obrazy, ale Sony wywaliło właśnie prezesa bo ma rekordową stratę w historii. Dopłaca także do innych rzeczy , a tak biznesu robić się nie da na dłuższą metę. Wg mnie roszkę cierpliwości panowie. Wczoraj był piątek, a ludzi 21 tysięcy. Z Legią będzie 25 k . Gdyby Wisła grała o MP to do końca sezonu byłoby tak na każdym meczu. Ale nie gra i nie zachęcą to ludzi do wyrobienia KK. Wierzcie mi, że nie cena KK cZy biletu ich odstrasza tylko brak chęci. Oni nawet nie wiedza jak ją zrobić, a co dopiero za ile!
Odpowiedz cytując
kuba7k
Member

Stary 10.03.2012, 09:06
Jot ja wiem, że nie do mnie, bo mam nadzieje, że wszyscy rozumiemy ze ta część dyskusji nie dotyczy normalnych kibiców takich jak my tylko tych co mają przychodzić z pieniędzmi na najdroższe sektory. A klub jakoś nie bardzo się garnie aby te sektory wypełniać.

Jot: To nie są łajzy. To są ludzie którzy w piątek mieli do wyboru iść na kręgle do plazy, na LaserTaga w Forum albo do Multikina albo na Wisłe. Dla dużej grupy społecznej te rozrywki są równorzędne i tylko marketing decyduje na co się zdecydują.

Pan Jotka: Dokładnie! nie wiedzą jak ją zrobić i nie wiedzą że chcą ją zrobić dlatego to wina klubu a nie ich. To klub powinien wychodzić z inicjatywami a nie czekać obrażony na kibiców. Wisła powinna być wszędzie nie tylko z ulotkami, ale czymś co nie wrzuca się do najbliższego śmietnika: długopisami, smyczami, kubkami, kuponami, jako partner imprez, wydarzeń kulturalnych, charytatywnych, organizator turniejów amatorskich w piłke kosza siatke. W strefie kibica powinny być atrakcje jak choćby bramka z dziurami w kartonie gdzie jak trafisz piłką to już coś masz(kubek czy smycz) albo 10 stanowisk konsol gdzie możesz zagrac sobie derby w PES'a czy FIFE. Przed Topowymi meczami strefa kibica powinna mieć bliźniaczą strefe w galeriach przepełnioną atrakcjami
Ostatnio edytowane przez kuba7k : 10.03.2012 o godz. 09:13.
WISŁA KRAKOW........
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 10.03.2012, 10:13
Dobrze pamiętam,że jak sie ma karnet to na nim jest mecz w PP nabity czy mi sie przyśniło?
Odpowiedz cytując
Wiślak_ostrowiak
Member

Od: 02.2008

Stary 10.03.2012, 10:27
Dokładnie tak, ten mecz jest w karnecie
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member

Stary 10.03.2012, 11:39
Jot ja wiem, że nie do mnie, bo mam nadzieje, że wszyscy rozumiemy ze ta część dyskusji nie dotyczy normalnych kibiców takich jak my tylko tych co mają przychodzić z pieniędzmi na najdroższe sektory. A klub jakoś nie bardzo się garnie aby te sektory wypełniać.

Jot: To nie są łajzy. To są ludzie którzy w piątek mieli do wyboru iść na kręgle do plazy, na LaserTaga w Forum albo do Multikina albo na Wisłe. Dla dużej grupy społecznej te rozrywki są równorzędne i tylko marketing decyduje na co się zdecydują.

Pan Jotka: Dokładnie! nie wiedzą jak ją zrobić i nie wiedzą że chcą ją zrobić dlatego to wina klubu a nie ich. To klub powinien wychodzić z inicjatywami a nie czekać obrażony na kibiców. Wisła powinna być wszędzie nie tylko z ulotkami, ale czymś co nie wrzuca się do najbliższego śmietnika: długopisami, smyczami, kubkami, kuponami, jako partner imprez, wydarzeń kulturalnych, charytatywnych, organizator turniejów amatorskich w piłke kosza siatke. W strefie kibica powinny być atrakcje jak choćby bramka z dziurami w kartonie gdzie jak trafisz piłką to już coś masz(kubek czy smycz) albo 10 stanowisk konsol gdzie możesz zagrac sobie derby w PES'a czy FIFE. Przed Topowymi meczami strefa kibica powinna mieć bliźniaczą strefe w galeriach przepełnioną atrakcjami
Znam bardzo dużo osób, dla których pójście na mecz Wisły jest swego rodzaju rozrywką. Jak wspomnial Kuba, mogli isc do klubów, mogli iść do kina, na kręgle, gdziekolwiek. Poszli na Wisle, zostawili kase. Jak rozumiem nasz szanowny dzial marketingu wlasnie tego chce. Powinna byc wieksza kampania reklamowa, a nie pare plakatow na dzielnice, malo widoczne, spot 15 sekundowy w tramwaju czy inne bzdety.

Ktoś kiedyś podawał na forum jakieś badania, w których było napisane ile szacunkowo jest kibiców Wisły w małopolsce/Krakowie. Gdyby dac posiadaczom kart kibica jakies zniżki np do kina, to by zyskaly obie strony. Zalozmy: fanów/kibiców Wisły jest 50000. Liczę również tych, którzy Wisle ogladaja tylko w C+. Niech 10000 z nich pojdzie raz na jakis czas na film do kina. Zamiast placic 22zl, zaplaci na przykład 15zł. Kino traci 7zł, ale zyskuje zadowolonego klienta, który skorzystal z promocji. Ktoś potem mówi o pojsciu do kina, a ta osoba mówi: "No to idźmy do Multikina, dla Wiślaków zniżki". Pamiętajcie, że zysk to nie tylko $$, ale też popularność i rozpoznawalność marki.

Kiedyś sponsorem Wisły było Tyskie. Byles w sklepie, masz przed sobą: Tyskie, Królewskie, Warkę. Co wybierasz? Królewskie (Legia), Warkę (Amica/Lech) czy Tyskie (Wisła)? Sprawa oczywista. Przykładów jest wiele.

Taki Śląsk. Cheeseburger gratis. Nikt normalny nie bedzie jechal tylko i wylacznie po cheeseburgera do Burger Kinga. Ale już jest w świadomości: chcę jeść - wybieram lokal - wybieram BK bo reklamowal sie na Ślasku i są rabaty i gratisy - ide zamówić żarcie.

Nie wierzę, że dział marketungu nie jest w stanie załatwić w paru firmach zniżki dla posiadaczy kart.

Pamiętajcie że posiadacze kart to pewnego rodzaju elitarna społeczność. Maja coś czego inni nie maja - kartę kibica Wisły.
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.03.2012, 12:02
Karnet obowiązuje na PP ?
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
Al_29
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 10.03.2012, 12:06
Obowiązuje.

Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 10.03.2012, 12:43
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Wiślacy, żadne sprzedaże internetowe czy promocje z hamburgerami jak na WKSie kompletu nam nie dadzą, owszem moze podnieść frekwencje o 1tys? 2? wiadomo dobre i to.
Jeśli rozmawiamy o komplecie - tylko i wyłącznie dobra gra Wisły i walka o najwyższe cele.
Wtedy ludzię będą bić na stadion drzwiami i oknami obojętne czy za miejsce na E zapłaci 40zł czy 50zł, 10zł go nie zbawi, wyjebane tez bedzie miał czy dostanie hamburgera do biletu.
To powiedz to Lechii Gdańsk, Zagłębiu Lubin, Żydom, Amice itd.

Wy chcecie tu ściągnąć oglądaczy piłki nożnej, a ja bym chciał, żeby na Wisłe przychodzili jej kibice!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2010

Stary 10.03.2012, 13:07
palikot napisał(a):Wyświetl post
a ja bym chciał, żeby na Wisłe przychodzili jej kibice!
No i przychodzą, co mecz, wierne 12-14 tys
Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 10.03.2012, 20:22
czy kupujac karnet na wiosne 2012 + mam tez nabity odrayu bilet na PP _

sorry za bledy
Odpowiedz cytując
chudy_TSW
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 10.03.2012, 20:26
labtec napisał(a):Wyświetl post
czy kupujac karnet na wiosne 2012 + mam tez nabity odrayu bilet na PP _

sorry za bledy
tak 10 (wiadomo) znaków

Karnet Wiosna 2012 obejmuje 6 meczów Ekstraklasy oraz spotkanie 1/4 Pucharu Polski.

i tak przy okazji czy mógł by mi ktoś podesłać skan wczorajszego INFO ABG ?
Ostatnio edytowane przez chudy_TSW : 10.03.2012 o godz. 20:30.
>>>>>>>>>>M.j.M.t.W.<<<<<<<<<<
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.03.2012, 20:31
Cytat:
Od tej chwili ABG INFO dostepne jest w Strefie Kiboli. Mozna sobie przyjsc poczytac, wziac do domu, pokazac koledze ze szkolnej lawki ale absolutnie nie wrzucac skanow!
Wiadomo skąd.
Odpowiedz cytując
gustavo
Junior Member

Od: 03.2012

Stary 11.03.2012, 16:58
nie chce ktoś odsprzedać biletu z meczu wisła - lech ?
Odpowiedz cytując
Poul1983
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 12.03.2012, 20:58
Na Legie to 30 może będzie
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 12.03.2012, 22:09
Bez przesady , to dopiero koniec marca.
Aż tak ciepło raczej nie będzie.

Jeżeli na Lechu było 21 tys , to jakoś nie widzę tych dodatkowych 9 tys.
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Stary 12.03.2012, 22:25
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady , to dopiero koniec marca.
Aż tak ciepło raczej nie będzie.

Jeżeli na Lechu było 21 tys , to jakoś nie widzę tych dodatkowych 9 tys.
A ja widzę, no bo czym jest Lech? Lech jest chwilowym zdarzeniem.

Wisła - Legia jest bliższa derbom, a Wisła - Lech jest bliższa Wisła - Polonia Warszawa.
.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów