The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.03.2012, 11:44
Niema już biletów na młyn
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 08.03.2012, 11:44
KONIEC!!! Komplet

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_na_sektor_c/

Teraz wypełniać narożniki i sektor G!!! I jedziemy z tymi parchami

P.s Są jakie kolejki? czy ni mo?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
doodi
Junior Member

Od: 11.2009

Stary 08.03.2012, 12:06
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o bilety ulgowe i brak legitki...

Jestem w takiej sytuacji, że kupowałem karnet, a w trakcie rundy kończy mi się "ulga". I czego się dowiedziałem: ważne jest, czy w momencie zakupu miałeś ulgę. Jeśli masz bilet ulgowy, mimo tego, ze nie masz przy sobie, czy też w ogóle, legitymacji, to muszą cię wpuścić.
Nie wprowadzaj kolegi w błąd. Karnet to karnet, a bilet to bilet.

Przy zakupie karnetu - liczy się, że w momencie zakupu przysługuje Ci ulga i przy wejściu nie musisz okazywać legitymacji.

Przy zakupie biletu - legitymację musisz okazać i przy zakupie i przy wejściu - jeśli zostaniesz o to poproszony.

NIE DOTYCZY TO NIELETNICH, jako że prawo nasze przewiduje obowiązek nauki do ukończenia 18. roku życia, zniżka z tego co wiem naliczana jest automatycznie. W takim przypadku nawet jeśli nie posiadasz legitymacji, bo ją zgubiłeś, nie podbiłeś jej, czy cokolwiek jeszcze innego - i tak dostaniesz ulgowy bilet, bo kasjer nie ma możliwości sprzedania normalnego. Jeśli ochrona nie chce Cię wpuścić - właśnie na obowiązek nauki do 18. roku życia i brak możliwości sprzedania takiej osobie normalnego biletu należy się powołać - i nie powinno być problemu.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.03.2012, 13:57
Na G moze byc goraco ,oby ten sektor nie został zajety jedynie przez "Januszy"
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 08.03.2012, 14:10
No ja mam nadzieję, że G1,G2 i G3 będą zapełnione i również włączą się do dopingowania, ja na pewno tak Musimy zmiażdżyć kuchenki dopingiem od samego początku. Dlatego jeśli ktoś nie zdażył kupić biletu na C, niech kupuje na narożniki i na G!!! Bo już widziałam takie opinie, że "na C nie ma biletów, to nie idę na mecz"...
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.03.2012, 14:17
gypsy napisał(a):Wyświetl post
No ja mam nadzieję, że G1,G2 i G3 będą zapełnione i również włączą się do dopingowania, ja na pewno tak
Nie mialem na mysli jedynie dopingowania ,ale tez spin do ktorych zapewne dojdzie
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.03.2012, 14:37
gypsy napisał(a):Wyświetl post
No ja mam nadzieję, że G1,G2 i G3 będą zapełnione i również włączą się do dopingowania, ja na pewno tak .
Kogo to interesuje, szczególnie w tym temacie?

Sektor C zapełniony. Wiadomo- nie fanatycznie a najtaniej. Budzą się ze snu internetowi fanatycy typu "idę na mecz bo przyjeżdża Lech i będzie Cracovia i w ogóle w poniedziałek opowiem kolegom". Smutne.
Odpowiedz cytując
Kibic_1906
Senior Member

Stary 08.03.2012, 16:09
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Na G moze byc goraco ,oby ten sektor nie został zajety jedynie przez "Januszy"
Siej już propagandę, niczym Goebbels Nie rozumiem takich ludzi jak Ty..
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując
OpEnTaNy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 08.03.2012, 17:00
Bylem o 15 kolejek brak 3 kasy otwarte moze 5 osob bylo
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując
morfeusz
Junior Member

Od: 11.2007

Stary 08.03.2012, 17:12
witam. orientuje się ktoś (pytał w kasie) jak dużo wolnych miejsc jest jeszcze na sektorach G2, albo G1? chcę kupić bilety jutro około godz.18 dla 6 osób. będę wdzięczny za jakąkolwiek informację. szkoda że strona oficjalna nie informuje dokładnie o stanie sprzedaży biletów :/ z pewnością internetowa sprzedaż rozwiązała by ten problem jak i wiele innych...
Odpowiedz cytując
michael
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 08.03.2012, 17:46
Bilety powinny być na G o 18 jutro. Jak nie, to narożnik kosztuje pare złotych więcej więc nic tylko wybrać się na R22.
Byłem ok.17 w strefie, ludzie się cały czas kręcą, sporo osób wyrabiało KK.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 08.03.2012, 18:41
Po godz 19 trzy kasy czynne,kolejka na 5 min stania.
Na G na oko została połowa,moze troche mniej.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
morfeusz
Junior Member

Od: 11.2007

Stary 08.03.2012, 19:10
to już mi dużo daje. jezeli braknie na G to znajde inne miejsce dzięki
Odpowiedz cytując
milansport
Member

Od: 10.2004

Stary 09.03.2012, 11:48
Na razie na to spotkanie zajętych zostało prawie 18 000 miejsc. Nie ma juz biletów na cały sektor C oraz sektory A21, D21 oraz H23. Kończą się natomiast wejściówki na sektory B11, B12, B21, D11, D12, E22 i F21.
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 09.03.2012, 12:32
milansport napisał(a):Wyświetl post
Na razie na to spotkanie zajętych zostało prawie 18 000 miejsc. Nie ma juz biletów na cały sektor C oraz sektory A21, D21 oraz H23. Kończą się natomiast wejściówki na sektory B11, B12, B21, D11, D12, E22 i F21.
Przed "zwykłymi" meczami schodzi tysiąc, półtora tysiąca biletów. Dzisiaj sądzę, że kolejki będą już od 17, 18 jak ludzie zaczną się wylewać z pracy, szkół i tak dalej i 20 pęknie spokojnie.

Szkoda, że tak mało ludzi, pora jest chyba idealna na mecz, mało kto jeszcze pracuje o tej porze, ci którzy mają zaoczne też już skończyli, dzienni rzadko w ogóle mają zajęcia w piątki. Tutaj marketing już wiele nie da, mecz reklamują już chyba wszędzie poza telewizją - w radiu, na słupach, w komunikacji, po uczelniach...
.
Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 09.03.2012, 13:03
Marketing? Rozwieszanie ulotek to marketing? Brak jest jakichkolwiek akcji promujacych jak i zachecajacych do przyjscia na mecz. Nasz "marketing" ogranicza sie jedynie do rozwieszenia kilkuset plakatow na tydzien przed meczem. To za malo!. Dziwi mnie to, ze przeciwnik w sumie fajny, a ja bedac caly tydzien w Krk widzialem jedynie kilka marnych plakacikow. Myslalem, ze chociaz na tego typu mecze bedzie minimum 25 tys ludzi, a jak sie okazuje po raz kolejny, nie zapelnimy stadionu majac tak fatalnie ograniczone promowanie klubu.
Żenua niestety, ja w dalszym ciagu twierdze, ze przy sprzedazy internetowej byloby nas dzis wiecej, bo sam mieszkajac kilkadziesiat km od Krakowa nie zawsze miewam czas, zeby udac sie po bilet do kasy, a wiele ludzi jest wygodnych i nie maja ochoty stac po kolejkach godzine czy dwie albo wejsc na 2ga polowe.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 09.03.2012, 13:09
Są jakieś kolejki w Strefie Kibica?

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
chudy_TSW
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 09.03.2012, 13:10
witam! jak wygląda sytuacja z pomocą przy oprawie czy trzeba będzie wejść na stadion (czyli trzeba będzie przejść z biletem przez bramki bez możliwości wyjścia poza stadion) ?
>>>>>>>>>>M.j.M.t.W.<<<<<<<<<<
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 09.03.2012, 13:17
Szkoda wielka, bo mecz i pilkarsko i kibicowsko duzo ciekawszy niz wiekszosc ligowej młócki. I pewnie w te 18 tys. wlicza się 1600 fanów Amiki Wronki. To naprawdę kompromitujące klub liczby.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 09.03.2012, 13:35
Akurat o tym czy sie wlicza to nie wiemy. Dzis powinno pojsc ze 2 tysi spokojnie wiec 20-21 jak najbardziej mozliwe do osiagniecia.

Co do kolejek to na pewno jakies sa ,ale najwieksze beda przed meczem od 17-18...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 09.03.2012, 13:42
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Szkoda wielka, bo mecz i pilkarsko i kibicowsko duzo ciekawszy niz wiekszosc ligowej młócki. I pewnie w te 18 tys. wlicza się 1600 fanów Amiki Wronki. To naprawdę kompromitujące klub liczby.

Jakby wliczali gości, to by podali informacje, że na G4, G5 nie ma biletów. Myśle, że od 11:00 zejdzie 1000 do pory meczowej, przed meczem jakieś 2 tys jak to zawsze bywa i będzie 21 tys czyli tyle ile na Standardzie + goście Czyli frekwencja ok 22-23 tys.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
mc-money
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 09.03.2012, 14:13
Dość ciekawą opcją są też reklamy w autobusach, na tych telewizorkach. Czasem widuje zapowiedzi meczu

A i tak mam wrażenie, ze u nas marketing opiera się jedynie na tym, żeby kazać trenerowi powiedzieć, że liczy na nas i żebyśmy byli 12-stym zawodnikiem.
Odpowiedz cytując
kuba7k
Member

Od: 06.2004

Stary 09.03.2012, 14:35
Powinny powstać "wyspy" w każdej galerii handlowej, gdzie można by kupić bilety oraz z co najmniej jednym stanowiskiem do wyrobienia karty kibica. Z ładnymi dziewczynami, które by zachęcały do wyrobienia takiej karty i z możliwościami np. wygrania ze jest to robione za darmo jak się odpowie na pytanie czy coś. Do tego powiedzmy, akcje typy dziewczyna w dzień kobiet która wyrabia sobie kartę kibica na najbliższy mecz idzie za darmo z chłopakiem,który sobie już bilet kupi. Nie mówiąc już o współpracy z krakowskimi radiami gdzie można by dostać zaproszenie np. na trybunę silver (coś w stylu trójki, która rozdaje wejściówki na koncerty). Sprzedaży internetowa nie będę juz wspominał bo to oczywiste. Sklepiki w "klubach partnerskich", zniżka np 50% dla gości, którzy pokażą bilet ze przyjechali z Gdańska albo Wrocławia (albo bilet z autostrady). Współpraca z siecią telefonii komórkowej typu kup wiślacki abonament telefoniczny a karnet w pakiecie. Gość z megafonem na miasteczku studenckim wołającym na mecz. Jesteś studentem 1 roku spoza krakowa? Przyjdz załóz karte kibica a szalik dostaniesz w prezencie. Tyle możliwości, że można by pisać i pisać
WISŁA KRAKOW........
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 09.03.2012, 15:01
kuba7k napisał(a):Wyświetl post
Powinny powstać "wyspy" w każdej galerii handlowej, gdzie można by kupić bilety oraz z co najmniej jednym stanowiskiem do wyrobienia karty kibica. Z ładnymi dziewczynami, które by zachęcały do wyrobienia takiej karty i z możliwościami np. wygrania ze jest to robione za darmo jak się odpowie na pytanie czy coś. Do tego powiedzmy, akcje typy dziewczyna w dzień kobiet która wyrabia sobie kartę kibica na najbliższy mecz idzie za darmo z chłopakiem,który sobie już bilet kupi. Nie mówiąc już o współpracy z krakowskimi radiami gdzie można by dostać zaproszenie np. na trybunę silver (coś w stylu trójki, która rozdaje wejściówki na koncerty). Sprzedaży internetowa nie będę juz wspominał bo to oczywiste. Sklepiki w "klubach partnerskich", zniżka np 50% dla gości, którzy pokażą bilet ze przyjechali z Gdańska albo Wrocławia (albo bilet z autostrady). Współpraca z siecią telefonii komórkowej typu kup wiślacki abonament telefoniczny a karnet w pakiecie. Gość z megafonem na miasteczku studenckim wołającym na mecz. Jesteś studentem 1 roku spoza krakowa? Przyjdz załóz karte kibica a szalik dostaniesz w prezencie. Tyle możliwości, że można by pisać i pisać
No i przede wszystkim "wychowywanie" kibica, próba budowania lojalności już na poziomie szkoły podstawowej. Bo to juz wtedy zaczyna sie miec okreslone sympatie klubowe. Wierzyc mi sie nie chce, ze 1/2-1/3 stadionu ciagle pusta a Klub nie chce organizowac akcji dla najmlodszych. Niech nawet cale klasy i szkoly wchodza za darmo. Przyjda raz, drugi, zwiedza stadion, dostana czapeczke i na druga strone Blon juz sie raczej nie wybiora. Podobnie sie ma rzecz z przyjezdnymi studentami. Jakas ich czesc sie ostanie, zmieni profil stanie się regularsami, bedzie za bilety placic normalna kase, kupi karnet. Mam uzasadnione obawy czy ktos w Klubie ogole w tej kwestii gives a fuck.
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 09.03.2012 o godz. 15:04.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
kuba7k
Member

Od: 06.2004

Stary 09.03.2012, 15:10
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
No i przede wszystkim "wychowywanie" kibica, próba budowania lojalności już na poziomie szkoły podstawowej. Bo to juz wtedy zaczyna sie miec okreslone sympatie klubowe. Wierzyc mi sie nie chce, ze 1/2-1/3 stadionu ciagle pusta a Klub nie chce organizowac akcji dla najmlodszych. Niech nawet cale klasy i szkoly wchodza za darmo. Przyjda raz, drugi, zwiedza stadion, dostana czapeczke i na druga strone Blon juz sie raczej nie wybiora. Podobnie sie ma rzecz z przyjezdnymi studentami. Jakas ich czesc sie ostanie, zmieni profil stanie się regularsami, bedzie za bilety placic normalna kase, kupi karnet. Mam uzasadnione obawy czy ktos w Klubie ogole w tej kwestii gives a fuck.
No dokładnie. To powinny być podstawowe kierunki rozwoju. Budowanie pozytywnego wizerunku w Krakowie(atmosfera, bezpieczeństwo - walka ze stereotypami) i odbudowa mody na Wisłę. Wychowywanie młodych kibiców. Werbunek przyjezdnych.

Moim zdaniem, tylko ktoś kompletnie głupi nie wie, że lepiej zainwestować i oddać w różny sposób za darmo poprzez różnego rodzaju eventy, promocje, prezenty miejsce niż zostawić je by i tak było puste.
WISŁA KRAKOW........
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 09.03.2012, 15:10
palikot napisał(a):Wyświetl post
Jakby wliczali gości, to by podali informacje, że na G4, G5 nie ma biletów. Myśle, że od 11:00 zejdzie 1000 do pory meczowej, przed meczem jakieś 2 tys jak to zawsze bywa i będzie 21 tys czyli tyle ile na Standardzie + goście Czyli frekwencja ok 22-23 tys.
Po co mieliby pisać, że nie ma na G4 i G5 skoro na tamte sektory nigdy nie ma sprzedaży?
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 09.03.2012, 15:11
kuba7k napisał(a):Wyświetl post
Nasz pseudo marketing nie stać na nic , a tu chłopak wysmarował tyle możliwości w 5 min
ten post powinien sie znadjowac na kazdej stronie w tym temacie to moze Góra zobaczy jak sie zwieksza frekwencje na R22 , bo fanatykow nie przybedzie nagle 15 tys.
===
Frekwencja 18 000 to jak na potencjał Wisły słaby wynik , zwłasza gdy
18000 - 1600 - 11000 = 5400 sprzedanych biletow na ten mecz
kompromitujaca liczba !
Ostatnio edytowane przez blanco : 09.03.2012 o godz. 15:15.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 09.03.2012, 15:31
Podejrzewam że jakby zrobili 1 dzień, kiedy wyrobienie Karty Kibica jest bezpłatne, to ludzie by się zabijali o to.... Taka prawda. Gdyby te 10zł za kartę dawalo cos więcej niż mozliwosć wejścia na stadion to spoko, a tak to nic nie daje. Wisła współpracuje z Multikinem. Jakby byla promocja, na przykład w poniedziałek i we wtorek z kartą kibica Wisły Kraków bilet na seanse po 10zł. Uwierzcie, każdy by leciał po te karty. A tu co? Nic. Pustka....

Edit: Przykład z Multikinem byłby korzystny dla obu stron. Wisła ma kase z Kart Kibica, Multikino wpuszcza za pol ceny do kina, gdzie ludzie obkupią się w bufecie w kukurydze i cole i cholera wie co jeszcze....... Nikt nie bedzie stratny, trzeba tylko wykazać chęci... Kolejna propozycja: okazujac karte w butiku Adidasa zniżka 10% na wszystkie ubrania i buty.... da się? Da. Niektorych to moze smieszyc, ale najbardziej cieszą małe rzeczy
Ostatnio edytowane przez StelmiOriginal : 09.03.2012 o godz. 15:40.
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 09.03.2012, 15:57
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam że jakby zrobili 1 dzień, kiedy wyrobienie Karty Kibica jest bezpłatne, to ludzie by się zabijali o to.... Taka prawda. Gdyby te 10zł za kartę dawalo cos więcej niż mozliwosć wejścia na stadion to spoko, a tak to nic nie daje. Wisła współpracuje z Multikinem. Jakby byla promocja, na przykład w poniedziałek i we wtorek z kartą kibica Wisły Kraków bilet na seanse po 10zł. Uwierzcie, każdy by leciał po te karty. A tu co? Nic. Pustka....

Edit: Przykład z Multikinem byłby korzystny dla obu stron. Wisła ma kase z Kart Kibica, Multikino wpuszcza za pol ceny do kina, gdzie ludzie obkupią się w bufecie w kukurydze i cole i cholera wie co jeszcze....... Nikt nie bedzie stratny, trzeba tylko wykazać chęci... Kolejna propozycja: okazujac karte w butiku Adidasa zniżka 10% na wszystkie ubrania i buty.... da się? Da. Niektorych to moze smieszyc, ale najbardziej cieszą małe rzeczy
Karta kibica za darmo byłaby nie fair wobec kilkudziesięciu tysięcy ludzi, którzy ją opłacili. Mnie by to się podobało, bo nie jestem pamiętliwy i nie wkurzają mnie takie drobiazgi, ale "Ogółowi" raczej nie.
Małe bonusy za wyrobienie karty by pomogły, ale oczywiście nie załatwiły sprawy.
Odpowiedz cytując
Blondas
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 09.03.2012, 16:00
Wie ktoś,ile kart kibica ogólnie zostało wyrobionych?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów