The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.04.2021, 19:41
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No jak widać. A na końcu trener który stracił panowanie nad zgrają bo sam lubi doalać oliwy do ognia.

wg mnie mleko się już rozlało i nie ma znaczenia kto "winny" i czy "ktokolwiek". Nie ma chemii i jest kwas. A w sporach właściciel - pracownik - wiadomo kto ma racje.

Wg mnie szkoda tracić czasu. Trzeba zegnac Hyballe i liczyć że nowy trener lepiej ułoży współpracę z Kierownictwem/Włscicielami.
To kolega podzieli się pewnym info jak jest naprawdę. Chyba, że nie wiesz. To skończ pieprzyć farmazony. Bo widzę że leki znów po.......iles. Pamiętaj czerwona rano a biała w obiad.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 29.04.2021, 19:48
Wszystko zrozumiem, czasem tak jest ze sie cos pojebie i to nie ma sensu i lepsza szybka kompromitacja niż gnicie dzień po dniu.

Natomiast jeśli z patologii piłkarz-właściciel mamy przejśc na patologię piłkarz-właściciel, trener-wujek właściciela. To już tego nie dźwignę.

Choć niekoniecznie Brzeczek musi byc gorszy niz ktokolwiek kogo wymyślą, zupełnie nie o niego chodzi.

Ale jakiekolwiek nie byłyby przyczyny rozstania, to kompromitacja zarządu bedzie spora: transfery z dupy, trener z dupy, ale jest czas na prostowanie historii sąsiadki i wydruk koszulek z tym do dupy trenerem.
Piramidalne nieporozumienie.

Szansa na spadek niewielka, ale w tej atmosferze...
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 29.04.2021, 19:55
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
To kolega podzieli się pewnym info jak jest naprawdę. Chyba, że nie wiesz. To skończ pieprzyć farmazony. Bo widzę że leki znów po.......iles. Pamiętaj czerwona rano a biała w obiad.
Nie jesteśmy kolegami tępy wale. Nie masz nic do napisania poza obrażanie to morda w kubeł.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 29.04.2021, 19:56
Wolfy na Shoutboxie bardzo dobrze napisał:

"Zwalnialiśmy Skowronka bo wuefista, teraz Hyballę bo nazista."

"Hyballa przetrenował, Skowronek niedotrenował, czy istnieje trener który tak dobierze obciążenia żeby Sadlok nie zagrywał ręką w polu karnym?"

Prawda jest taka, że kto kibicuje Wiśle Kraków też się w cyrku nie śmieje... Ten klub sam się powoli kompromituje i nie widać niestety nadziei na przyszłość.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 29.04.2021 o godz. 19:59.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 29.04.2021, 19:57
Nie jesteśmy kolegami tępy wale. Nie masz nic do napisania poza obrażanie to morda w kubeł.
Który to już raz tępy bucu obracasz kota ogonem Wiesz coś to się podziel, a jak uja wiesz to morda w kubeł
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 29.04.2021, 19:58
czaro napisał(a):Wyświetl post
Matko, jaki bałagan i awantura. Wszystkim nam zależy na Wiśle. Mniej nerwów.

Jeśli rzeczywiście to w klubie podsycają tę nagonkę na trenera, to trener nie może tu zostać. Mógłby być i Kloppem, ale nie da się chyba inaczej, trener musi pasować zarządowi. Osobną kwestią jest, czy zarząd podejmuje dobrą decyzję i czy jest w niej jednomyślny.

Kolejnym wątkiem, niestety bardzo smutnym, jest to, czy mamy długofalową i mądrą politykę sportową.

Jeszcze inną kwestią jest to, czy Hyballa jest dobrym trenerem i czy jest dobry wyborem dla Wisły. Być może jest dobrym trenerem, ale nie dobrym dla Wisły, bo mamy w szatni właściciela klubu, nie mamy odpowiednich dla niego zawodników i pieniędzy na transfery, chcemy budować klub na zasadzie sami swoi (Kmiecik, Dyja, Dawid Błaszczykowski itd.)? Na pewno trener nie dostosował taktyki, a najprawdopodobniej i obciążeń do materiału, którym dysponował. Czy da się to jeszcze uratować? Zapewnić trenerowi odpowiednich zawodników i sprawić, że ta jedna taktyka zacznie działać w ekstraklasie? Nie wiem.

Wygląda na to, że mamy kwas i kryzys, za który odpowiada każdy po trochu i na różnych płaszczyznach. Zarząd, trener i zawodnicy. Skoro nikt z klubu nie udziela wywiadu, że trener ma pełne poparcie i budujemy razem Wisłę, to chyba jasne jest, jak klub chce tę sytuację rozwiązać.

PS Czy to nie Ogryzek szturchał mnie i krzyczał na mnie tutaj w najgorszy sposób, bo x miesięcy temu napisałem, że skończymy z Brzęczkiem jako dyrektorem sportowym albo trenerem?
Taaaa ja na pewno.

Brzęczka lubie i bym za to nie szturchał
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 29.04.2021, 20:02
Który to już raz tępy bucu obracasz kota ogonem Wiesz coś to się podziel, a jak uja wiesz to morda w kubeł
Tępy cwelu spaduwa ode mnie. I nie zapomnij wziąć tabletek. Czerwoną rano ,białą na noc.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 29.04.2021, 20:22
Tępy cwelu spaduwa ode mnie. I nie zapomnij wziąć tabletek. Czerwoną rano ,białą na noc.
Za cwela to jak się spotkamy to dostaniesz po ryju. A przechodząc do meritum jeżeli nie masz nic do powiedzenia oprócz bicia piany to mogę ci tylko współczuć
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 29.04.2021 o godz. 20:24.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 29.04.2021, 20:27
czaro napisał(a):Wyświetl post
...
Skoro nikt z klubu nie udziela wywiadu, że trener ma pełne poparcie i budujemy razem Wisłę, to chyba jasne jest, jak klub chce tę sytuację rozwiązać.
...
Ale w Polsce takie coś oznacza, że już mamy następcę trenera i wyleci do max 2 tygodni.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 29.04.2021, 20:30
Za cwela to jak się spotkamy to dostaniesz po ryju. A przechodząc do meritum jeżeli nie masz nic do powiedzenia oprócz bicia piany to mogę ci tylko współczuć
Gościu ustalmy fakty:

1. Bez powodu mnie obraziłeś. Ani nie rozmawiałem z tobą ani nic. Dziwne.
2. Coś ci nie stykneło w głowie i przywaliłes sie do mnie. Bo mam inne zdanie? Czy ty chłopie zdrowy jesteś? Z powodu Hyballi sie posrasz i bedziesz walił agresją?
3. Straszysz - no tak brak argumentów... typowe

Powiedz mi - co chciałeś osiągnąć zaczepiając mnie bez powodu i obrażając? Że to uratuje Hyballe czy jak? Nie ja go zatrudniałem i nie ja go bedę zwalniał.
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 29.04.2021, 20:31
Wojtas napisał(a):Wyświetl post

Z takim podejsciem,pomyslem,brakiem jakiejkolwiek zachowania ciagłosci juz wiem dlaczego ten klub chyli sie ku 1 lidze,bez watpienia.
A może właśnie z takim podejściem to jest świadomy spadek do 1 ligi ......tak tylko gdybam
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 29.04.2021, 20:45
Gościu ustalmy fakty:

1. Bez powodu mnie obraziłeś. Ani nie rozmawiałem z tobą ani nic. Dziwne.
2. Coś ci nie stykneło w głowie i przywaliłes sie do mnie. Bo mam inne zdanie? Czy ty chłopie zdrowy jesteś? Z powodu Hyballi sie posrasz i bedziesz walił agresją?
3. Straszysz - no tak brak argumentów... typowe

Powiedz mi - co chciałeś osiągnąć zaczepiając mnie bez powodu i obrażając? Że to uratuje Hyballe czy jak? Nie ja go zatrudniałem i nie ja go bedę zwalniał.
Nie przywaliłem się do ciebie z powodu PH, bo generalnie mam to gdzieś kto będzie trenerem no poza Brzeczkiem nie dlatego ze jest mocno ujowy a tylko ujowy. A najważniejsze ze to będzie mocno toksyczny układ. Nie potrafisz zrozumieć, że problem leży w naszych wkładach do koszulek. Przykład Jędrzejczyk- Sadlok spójrz na Jedrzejczyka wali czasem babole w cwelce ALE nie widziałem u niego braku zaangażowania, a Sadlok Pozostawię bez komentarza. Obojętnie kto przyjdzie to bez wy.......enia 80% składu nic z tego nie będzie i za pół roku temat bedzie dalej wałkowany z tym ze Wisła będzie biedniejsza o kilka baniek na odprawy dla trenerów. I znowu będziemy słyszeli dejcie więcej siana. No sorry ja juz nie dam.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 29.04.2021, 20:46
@ogryzek
wiesz co znaczy cwel. ?
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 29.04.2021 o godz. 20:49.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 29.04.2021, 20:51
@ogryzek
wiesz co znaczy cwel. ?
Wiesz co to znaczy insynuowanie że ktoś jest chory psychicznie?

Od tego zacząłeś "rozmowę". Nie oczekuj od kogoś jak go nazwiesz "debilem" że nie odpowie pięknym za nadobne.

btw
Nie mamy o czym gadać
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 29.04.2021, 20:55
Panowie Ogryzek i Paweł może przeniesiecie swoje wzajemne uszczypliwości i wyzwiska na priv, bo gówno za przeproszeniem mnie obchodzi wasza wymiana poglądów i uprzejmości
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 29.04.2021, 20:57
to jest w ogóle ciekawy eksperyment , forum bez moderacji , na ile członkowie sa w stanie utrzymać poziom
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 29.04.2021, 20:59
Wiesz co to znaczy insynuowanie że ktoś jest chory psychicznie?

Od tego zacząłeś "rozmowę". Nie oczekuj od kogoś jak go nazwiesz "debilem" że nie odpowie pięknym za nadobne.

btw
Nie mamy o czym gadać
A napiszesz coś więcej na temat prawdziwej sytuacji w „szatni” a nie tylko insynuacje czy nie masz ochoty
Odpowiedz cytując
jedenzero
Member

Od: 08.2010

Stary 29.04.2021, 21:04
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Oj tam Jurek ,to nasz zbawca,genialna polska myśl szkoleniowa.
Pilkarze beda jak chłopaki na "ty" mówili ,zeby bylo miło grill co tydzien,no i zeby za duzo biegania nie bylo,bo to naszym szkodzi.Trzeba huhac i dmuchac,bo sie chłopaki przeziebia,w koncu graja tutaj za darmo.
Oby ten trenerski półprodukt nigdy do nas nie trafił.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 29.04.2021, 22:40
Boze, temat o Hyballi, a tu widze powoli co po niektorzy przemycaja teksty i wizje, ze Brzeczek to w sumie nie bedzie taka tragedia i nic wielkiego sie nie stanie, lub wrecz, ze to WYBITNY FACHOWIEC spod znaku Plocka i jego 4 czy 5 miejsca

No to sie w pale nie miesci po prostu. To juz wolalbym doslownie Smude. Sprowadzenie tu Brzeczka, to naprawde bedzie kompletna i ostateczna kompromitacja wladz klubu (jakby ich malo od 2 lat bylo). Gosc wysmiany przez pilkarzy majacych jako takie pojecie o tym sporcie w kadrze i zrownany z ziemia przed calym krajem przez Lewandowskiego i na dokladke doszczetnie osmieszony ksiazka Domagalik. No fachura co sie zowie! Kadra grajaca za niego takie gowno, ze my smiejacy sie z ogrodnika i jego zabijania futbolu bedziemy wygladali jak te wojskowe kotly przy rondelkach na jajka. Bo co on tu niby zrobi przy tych pilkarzach? Zreszta podobno pojecie o taktyce ma takie jak moja babcia. Bedziemy mordowac pilke nozna, ze az zeby beda wypadaly. To ze mial sezon zycia w Plocku bo mu sie kilku pilkarzy z Furmanem na czele trafilo ma cos niby znaczyc? Co za czarny zart.

Proponuje porobic screeny roznych wskaznikow mowiacych o zainteresowaniu Wisla (liczba karnetow, czlonkow Socios itd itp) przed i po (Miej nas w swej opiece Panie) zatrudnieniu Brzeczka. Zeby to czasem nie byl strzal nie to ze w kolano, ale w tyl glowy od razu.

Serek mowi by sie wstrzymac z opiniami o Hyballi, ok, nie wiem co by musial zrobic zeby stwierdzic, ze no dobra faktycznie nie dalo sie tu nic zrobic i to bylo przegiecie. Ale przyjmijmy ze jest cos takiego - chcecie go zwalniac ok, Brosz z Gornika odchodzi, jesli musi byc kolejny geniusz z PMS, ewentualnie ktos z zagranicy znowu, ale tym razem normalny. Ale Brzeczek? ja nie wiem czy to by lyknal ktokolwiek.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 29.04.2021 o godz. 22:52.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 29.04.2021, 22:45
Dzięki Wermacht. Może chociaż to do dziennikarzy dotrze!
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 29.04.2021, 22:56
Sprowadzenie wujka to bedzie naprawde ostateczna kompromitacja tego zarzadu,tu sie zgodze.
Ale przeciez Hyballa nie zatrudnil sie sam.....to do cholery jak sie juz komus zaufało to dajciez mu jakikowlwiek margines czasu,to nie jest wrózbita ,nie wyczaruje wam Mistrzostwa Polski.
Tu trzeba cierpliwosci drogi zarzadzie,bo w niejednym klubie dalej by pracowal trener Stolarczyk a wy wymieniacie tych ludzi jak tyczki.
A to taki, sraki ,owaki........EFEKT? CALY CZAS TEN SAM..... dobre pare meczów,potem pałeczke przejmuje Maciuś Sadlok ,mowi :"nie chce nam sie biegac,szukamy kolejnego."Ilez tym klubem beda rzadzic tacy minimaliści?
Cyrk Monthy Pythona na Wiśle.Ogladnicjie sobie,leci na wieczorem na Comedy Central,poziom głupoty podobny do tego co w naszym klubie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 29.04.2021 o godz. 23:00.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 29.04.2021, 22:57
A skąd się wziął Brzęczek, kto wymyślił tę nominację, Koalik?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.04.2021, 23:04
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
Wszystko zrozumiem, czasem tak jest ze sie cos pojebie i to nie ma sensu i lepsza szybka kompromitacja niż gnicie dzień po dniu.

Natomiast jeśli z patologii piłkarz-właściciel mamy przejśc na patologię piłkarz-właściciel, trener-wujek właściciela. To już tego nie dźwignę.

Choć niekoniecznie Brzeczek musi byc gorszy niz ktokolwiek kogo wymyślą, zupełnie nie o niego chodzi.

Ale jakiekolwiek nie byłyby przyczyny rozstania, to kompromitacja zarządu bedzie spora: transfery z dupy, trener z dupy, ale jest czas na prostowanie historii sąsiadki i wydruk koszulek z tym do dupy trenerem.
Piramidalne nieporozumienie.

Szansa na spadek niewielka, ale w tej atmosferze...
Szansa na spadek jest większa niżeli kiedykolwiek wcześniej.

Nie rozumiem tego argumentu, że bez względu na przyczyny rozstania winni są właściciele. Przecież można prześwietlić człowieka na wszystkie strony, a gdy na stare lata mu coś odwali? Wszystko mają przewidzieć? Jeśli Hyballa np splunie na kogoś to trzeba to tolerować? Gość zamieszkał sam w hotelu, w realiach covidowych, wszystko pozamykane, być może jakas depresja połączona z wylewaniem frustracji? To być może tylko domniemania, ale jest on tylko zwykłym człowiekiem w obcym kraju, który w dodatku zaczyna mieć syndrom oblężonej twierdzy.

Jego ewentualne zwolnienie to będzie porażka całego klubu, ale zwalanie całej winy tylko na zarząd jest po prostu nie fair. Tym bardziej że trio bierze takie rzeczy do siebie i na pewno jest im z tym ciężej niż komukolwiek innemu.

PS. Jeśli Brzęczek do nas trafi to będzie zapewne najlepszy trener w naszym pułapie finansowym. Taka prawda. Kuba zaraz skończy karierę i bedziecie wzdychać jaki to mieliśmy kiedyś chory układ, że właściciel siedział w szatni drużyny.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 29.04.2021 o godz. 23:08.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 30.04.2021, 00:04
Pomijając już kwestie spisków, reżyserowania, wad i zalet Hyballi itp., sprowadzenie Brzęczka miałoby niewątpliwie jedną zaletę - dałoby przynajmniej jakieś złudzenie stabilizacji. Z wiadomych względów, po prostu Brzęczek nie wyleciałby tak łatwo.

W naszej sytuacji nawet powiew normalności jest za cenę złota
Odpowiedz cytując
Aalcman
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 30.04.2021, 00:24
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Pomijając już kwestie spisków, reżyserowania, wad i zalet Hyballi itp., sprowadzenie Brzęczka miałoby niewątpliwie jedną zaletę - dałoby przynajmniej jakieś złudzenie stabilizacji. Z wiadomych względów, po prostu Brzęczek nie wyleciałby tak łatwo.

W naszej sytuacji nawet powiew normalności jest za cenę złota
Tyle, że wiesz, w Wiśle Płock, Brzęczek miał młodego, lewego obrońcę, który miał świetny sezon i poszedł za niezłą kasę do Włoch. No i świetnego wykonawcę SFG. Mam nadzieję, że kumasz
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 30.04.2021, 07:07
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
A skąd się wziął Brzęczek, kto wymyślił tę nominację, Koalik?
Panowie nieważne w tym momencie czy Brzeczek, Sobol, Brosz, Nawałka, Zając, Moskal czy ktoś jeszcze inny. Ważne wyjaśnić o co faktycznie poszło, czy temat Hyballi już jest definitywnie skończony?
serek.c2 wiesz najwięcej spośród nas i wiadomo, że zwyczajnie nie możesz/nie chcesz napisać konkretnie ze szczegółami. Ale chociaż określ nam trochę tę sprawę.

1. Hyballa odwalił coś tak grubego, że zwyczajnie jego odejście jest przesądzone i 100% Niemca nie będzie u nas po sezonie?

2. Cz może Hyballa wszedł w konflikt na zasadzie pyskówek z paroma/wieloma osobami z klubu w tym z zarządu, kogoś przy tym mocno obraził i kwestia jego pracy się waży, jest opcja, że zostanie ale jeśli zrozumie, że przegiął, zarząd jest skłonny prowadzić współpracę, jednak potrzeba rozmów i dojścia do porozumienia?

Któraś z w/w opcji?
Może coś zupełnie innego?
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 30.04.2021, 07:45
Pierwszym sygnalem ze z Hyballa jest cos nie tak to byla sytuacja z Timem hallem. Kazdy wtedy mial to gdzies bo Hyballa mial dobry PR i jeszcze wyniki(3 mecze na jesien).

A co do Brzeczka to Lewandowski go podsumowal w 8 sek
https://www.youtube.com/watch?v=ZEzU4T6DfXQ&t=55s
Ostatnio edytowane przez bódyń : 30.04.2021 o godz. 07:51.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 30.04.2021, 07:53
A jaki to byl niby sygnał? Dobrze, ze go pogoniono.. Powiedz mi w jakim klubie gra Hall? Powiem Ci, ze do tej pory jest bez klubu ten wielki piłkarz
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 30.04.2021, 08:42
bódyń napisał(a):Wyświetl post
A co do Brzeczka to Lewandowski go podsumowal w 8 sek
https://www.youtube.com/watch?v=ZEzU4T6DfXQ&t=55s
Zaraz wyjdę na zwolennika Brzęczka, chociaż wolałbym, żeby Hyballa dostał szansę przynajmniej przygotowania ich do nowego sezonu i wtedy można go sensownie ocenić, ale co tam...

Przypomnę, że z Lewandowskim w składzie nic nie ugrali w reprezentacji także Smuda czy Fornalik. Dzisiejszy Lewandowski pewnie podsumowałby tych trenerów z perspektywy reprezentacji w taki sam sposób.

Co wcale nie oznacza, że na poziomie naszej ekstraklapowej piłki ligowej byli cieniasami, a nawet wprost przeciwnie. To po pierwsze inna praca, po drugie inna półka. My nie szukamy trenera na poziomie reprezentacyjnym ani selekcjonera. Wiem, że to nie do uwierzenia, ale my nie szukamy trenera z tej półki, co Sousa (swoją drogą, ciekawe czy sobie poradzi). Jeśli ktoś ma takie oczekiwania, to faktycznie - nigdy nie znajdziemy satysfakcjonującego trenera na dłużej niż pół sezonu.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 30.04.2021, 09:26
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Przypomnę, że z Lewandowskim w składzie nic nie ugrali w reprezentacji także Smuda czy Fornalik. Dzisiejszy Lewandowski pewnie podsumowałby tych trenerów z perspektywy reprezentacji w taki sam sposób.
Piękne podsumowanie polskiej myśli szkoleniowej. Chociaż to sie powinno nazywać - polska bez-myśl szkoleniowa. Oni nie dali rady bo wywodza sie z ligi, w ktorej nikt, ABSOLUTNIE NIKT, nie chce i nie umie grać w piłke. Najlepsze wyniki daje granie jak Warta. Przeszkadzanie, okopanie się na swojej połowie, faulowanie, miliard wrzutek, laga do przodu i moze cos wpadnie.

Wiec gdy dostana piłkarzy, ktorzy bardzo szybko stad spier*dolili i jednak ktoś ich nauczył jak sie gra w piłke, to efekty mamy jak widzielismy. Nie potrafia ich wykorzystac. Gubia się i wystawiają na pośmiewisko.

Stad niestety moze sie okazac, ze u nas zaden trener chcacy grac w pilke nie bedzie sie nadawal. Bo w tej lidze to sie nie uda po prostu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów