The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.04.2021, 15:34
guardian_angel napisał(a):Wyświetl post
Gdyby na linii zawodnicy - trener wszystko było w porządku, to zespół powinien wydać wspólne oświadczenie pod przywództwem kapitana, że murem jesteśmy za trenerem. Choćby żeby uciszyć coraz większą liczbę spekulacji.
Jeżeli do wywiadu wychodzi Sadlok i mówi " że w szatni coś nie gra " to wiedz , że nie jest to przypadkowa wypowiedź. Spekulacje mają się pojawić a dziennikarze mają zrobić swoją i zwolnić trenera po to żeby za kilka miesięcy debatować w kolejnych gó... programach i identyfikować problemy polskiej piłki po kolejnym wp... przez kelnerów i listonoszy z Luksemburga.

Jeszcze kilka tygodni temu nazywali treningi Hyballi rodem z lat 90 a zaraz po tym będą wyśmiewać piłkarza i polską piłkę , który po transferze do Serii B stwierdzi, że nigdy tak mocno nie trenował.
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 18.04.2021 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 18.04.2021, 17:09
Jeśli chcemy się rozwijać to Hyballa musi zostać... Ale żeby Hyballa mógł zostać to musi się zmienić. Niestety graczy mamy raczej do piłki (pół)amatorskiej, a nie zawodowej... i o zgrozo trener musi uwzględnić ich ograniczenia...

Zawodowy piłkarz powinien trenować jak zawodowiec! Jak chcemy gonić świat to musimy trenować jak świat!!! W pucharach dostajemy oklep od każdego, a to nie jest przypadek... To jest smutne jak gracz wyjeżdża za granice i mówi, że w II lidze na zachodzie trenuje ciężej niż w Eklapie...

Jednak jak widać nasi gracze nie dają rady i nie przypadkowo grają w drużynie z dołu tabeli, jednej z najgorszych lig w Europie... Jest to przykre w jakim punkcie historii znalzła się nasza Wisła Kraków...

Niestety mamy takich, a nie innych piłkarzy i trener musi to uwzględnić w treningu... Nie może też, aż z taką łatwością skreślać różnych zawodników... bo to co w ostatnim meczu zaprezentował taki Yeboah czy Mawutor woła o pomstę do nieba... Dośrodkowania i stałe fragmenty gry to jest jakiś kryminał... jak to jest, że profesjonalny zawodnik nie potrafi dośrodkować... a Yeboahowi niech ktoś w końcu powie, że może się kiwać w polu karnym przeciwnika, a nie że z każdej pozycji strzela na pałę...
Ostatnio edytowane przez kopaczoholik : 18.04.2021 o godz. 17:13.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 18.04.2021, 17:41
Myślicie że to przypadek że Hansi Flick zrezygnował z pracy w Bayernie? Wiem że nie jest takim cudo twórca jak Hyballa ale może to będzie ten trener który dopasuje obciążenia do tych zawodników
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 18.04.2021, 18:13
Jest szansa, że Wuja nam nie grozi. W pressingu mówili, że czeka na propozycję z Austrii i dlatego nie dogadał się z Plockiem.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 18.04.2021, 18:38
Tego srodowiska nic nie zmieni, miedzy sedziami, dziennikarzami, pilkarzami i lesnymi dziadkami jest niepisany uklad i tyle - cos w stylu "Polska liga dla polskich trenerow" bo te miernoty nigdzie indziej nie znajda zatrudnienia.

Na poczatku odjebali sedziowie (kilka gwizdkow porazka np z Piastem) pozniej dosypali dziennikarze a obecnie koncza pilkarze i kibice nakrecajacy samych siebie.

Normalnie mam kolo dupy kto przy obecnych klopotach jest trenerem Wisly bo pilkarzy mamy jakich mamy i mistrzostwa czy pucharow jeszcze pare sezonow nie powachamy.

Jednak patrzac na to wszystko co sie dzieje wniosek jest jeden - Hyballa musi zostac najlepiej jak najdluzej i dymac PMS jak Michalka i sasiadke w Pucharach.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 18.04.2021, 19:17
Jeśli faktycznie jest "obóz przetrwania" w Wiśle to może trener chce sprawdzić przed końcem sezonu kto się nadaje, a kto nie do drużyny. Zarówno okres przygotowawczy jak i okno transferowe jest długie więc można dobrać zawodników do drużyny. Pytanie czy wylecą "zgniłe jabłka" i czy będzie forma na Craxę.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
smolarek999
Junior Member

Od: 06.2013

Stary 18.04.2021, 19:56
Nie do końca rozumiem skąd u niektórych tak wielka wiara że na dłużej ten trener nam coś da. Może na zachodzie więcej biegają ale za to trenerzy stoją murem za zawodnikami a nie rugaja ich publicznie.

Druga sprawa to dziwne decyzję. Co jakby z Wartą kontuzji doznał jakiś skrzydłowy ? Silva i Kuba poza kadrą... Za co skreślił Szota? Chłopaków z clj też skrytykował że Medved jest od nich lepszy

Trochę mi tu wygląda jakby celem było dojebac mitycznym piłkarzą i jak będą zapierdalać kółka po błoniach między meczami to same się wygrają
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 18.04.2021, 20:37
Dziś w Lidze- na Weszło mówili o naszym meczu, w tym wiele n/t trenera.
Proponuję znaleźć nagranie i przewinąć gdzieś po 1 godzinie programu.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 18.04.2021, 21:16
na derbach powinien zawisnąć transparent 100% poparcia dla Hybalii tylko kto miałby go wywiesić
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 18.04.2021, 21:18
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Hyballa to miał być ten trener, który tak odważnie stawia na młodych.. No nie widzę tego. Zanim ktoś skontruje, ze przecież Starzynski, ze Szot itd to przypomnę ze mamy przepis nakazujący grę jednego „młodzieżowca” a Starzynski to na dziś jeden z najwiekszych aktywów (jeśli nie jedyny) Wisły. Radakovic jest przesłaby ale gra. Na zmiany wchodzi mawutor albo kone. Jakby nie mógł wyjść Szota, Duda czy Chelmecki. Ten ostatni słyszy zresztą na konferencji prasowej ze na dziś jest dużo gorszy (!!!!!!) od... medveda i nie będzie grał. Przecież ta wypowiedz się sama komentuje.
(...)
Zamiast jednak próbować grać młodymi ściągamy kolejne wagony paralitykow piłkarskich w postaci wcześniej wymienionego medveda, mawutora, kone czy innego radakovicia. Transfery z przerwy są przefatalne i bezsensowne. Nadzorowane zreszta przez Petera Hyballe. I tu kamyczek do jego ogródka.
Może pora wrócić do tego wywiadu z weszło:
https://weszlo.com/2020/12/12/showma...oczami-innych/

Czy to dobry trener do rozwijania młodych zawodników?
(Jan van Daele, dyrektor sportowy DAC Dunajskiej Stredy):

Chce za takiego uchodzić. Tak o sobie mówi. Ale nie uważam go za kogoś, kto rozwija młodych graczy, stawia na nich, daje im szanse. Moim zdaniem to szkoleniowiec, który chce sukcesu tu i teraz. Stawia więc na tych, którzy dają największe szanse, by tak się stało. Nienawidzi przegrywać, każda porażka wywołuje w nim wielkie negatywne emocje. A czasem przegrasz właśnie przez błędy młodych zawodników, ale my w Dunajskiej Stredzie chcemy ich wychowywać, to nasze DNA. Mieliśmy więc niezgodność filozofii.

Dużo głosów że Sadlok i Burliga sabotują grę przeciwko trenerowi... Odpowiadając cytatem:

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
I wiedząc to Hyballa stawia na nich w każdym meczu i nie widzi przy tym ze kopia pod nim dołki, skoro Ty to nawet widzisz?

No niezłego "ślepca" mamy za trenera
Sadlok tnie w ch.? To wstaw Wachowiaka. Słaby? To kombinuj trenerze, to twoja rola.
Bury pali jana? To stawiaj na Szota. Nie pasuje? Poszukaj innego.
Naprawdę Kone i Mawutor są najlepsi na swoich pozycjach (czy tam pierwsi do wejścia z ławki)?

Naprawdę Medved jest w ch. lepszy od Chełmeckiego? Bo jeśli tak to jak nie ma FBF to lepiej grać bez napastnika. Medved NIC nie pokazał a za cztery mecze wyjeżdża z Krakowa. Po co on ma być w jedenastce meczowej skoro niby Hyballa STAWIA NA MLODZIEŻ?

Jeszcze odnośnie Maka

zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Hyballa odpalając po kolei kolejnych graczy nie pozyskał w ich miejsce lepszych graczy, lub jak w przypadku Maka nie pozyskał nikogo.
Pytanie, czy na pewno nie skreślił go zbyt wcześnie biorąc pod uwagę ciągłe kontuzje Błaszczykowskiego, odpalenie JCS, Bogusia, Chuci czyli kogokolwiek kto mógł w teorii grać na skrzydle i kryzys formy Yeboaha?
Na wislaportal ktoś napisał że Mak przebierać się w szatni CLJ. Czy to prawda?
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 19.04.2021, 07:00
Peter Hyballa to idealny przykład jak w naszej lidze człowiek wychodzi na mówieniu tego co myśli.

Najpierw wszyscy piali z zachwytu jaki to super trener przyszedł. Jak piłkarze będą zapierdalać, jak szybko udaje się nam dziękować "parodystom" (Mak, Janicki, Niepsuj) i jaki ten nasz nowy trener jest bezkompromisowy.

Przyszło pierwsze załamanie formy i nagle zaczyna się gadka o tym jak to biednie potraktowano Maka. Jak to nasze "gwiazdy" są zajechane fizycznie i że nasz trener to jednak zamordysta bez większego planu.

Jak dla mnie punktem wyjścia dla całej dyskusji o trenerze powinny być powody dla których w ogóle został zatrudniony.
Patrząc w przeszłość nie trudno było zweryfikować jakim typem trenera jest Peter Hyballa. W zasadzie jego styl jest niezmienny i bazuje na fizyczności. Nie trzeba być też geniuszem żeby określić jak zazwyczaj kończyło się zatrudnienie tego typu trenera w Ekstraklasie i jakie to przynosiło skutki.

I teraz należy zadać pytanie jaki cel miało zatrudnienie tego typu trenera? Może rzeczywiście chodziło o to, żeby w długofalowej perspektywie gdzie mamy zamiar stawiać na młodzież, oddzielić chłopców od mężczyzn i pokazać młodym piłkarzom, że ciężka praca i zaangażowanie pozwoli na wywalczenie pierwszego składu (w porównaniu do innych klubów gdzie często sprowadzony szrot blokuje miejsce w składzie młodym Polakom - wystarczy spojrzeć na drugą stronę błoń). Ja osobiście innego wytłumaczenia nie widzę.

Chyba, że zakładamy iż aktualni właściciele to kompletni idioci bez pojęcia o piłce.
Oczywiście najbliższe tygodnie pokażą, bo jeżeli Hyballa poleci ze stanowiska to niestety ale otwarcie trzeba będzie stwierdzić, że zmiana Skowronka na szkoleniowca o takim profilu to był czysty idiotyzm.

Dla mnie osobiście obecna sytuacja to idealna szansa na zerwanie z demonami przeszłości (sportowymi). Jeżeli prawdą są te wszystkie informacje na temat rzekomego buntu w szatni, to klub ma idealną szansę raz, a dobrze skończyć z cwaniactwem, lenistwem i bumelanctwem wśród piłkarzy i jasne pokazanie im miejsca w szeregu.

W mojej opinii patrząc od środka (w porównaniu do nieco jałowej dyskusji na forum) łatwo określić czy w drużynie jest chemia czy też nie i jak jest tego ewentualna przyczyna. Dlatego jak jeszcze raz zaznaczam jeżeli pogłoski o "buncie" są prawdziwe to klub powinien otwarcie stanąć za naszym trenerem. I nie chodzi tu już nawet o samego Hyballę (który popełnia błędy, co przedstawili już inni użytkownicy i trudno nie przyznać im racji) tylko o instytucję trenera. W klubie trzeba jasno pokazać kto jest od czego i trzymać się tego.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 19.04.2021, 09:08
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Peter Hyballa to idealny przykład jak w naszej lidze człowiek wychodzi na mówieniu tego co myśli.

Najpierw wszyscy piali z zachwytu jaki to super trener przyszedł. Jak piłkarze będą zapierdalać, jak szybko udaje się nam dziękować "parodystom" (Mak, Janicki, Niepsuj) i jaki ten nasz nowy trener jest bezkompromisowy.

Przyszło pierwsze załamanie formy i nagle zaczyna się gadka o tym jak to biednie potraktowano Maka. Jak to nasze "gwiazdy" są zajechane fizycznie i że nasz trener to jednak zamordysta bez większego planu.

Jak dla mnie punktem wyjścia dla całej dyskusji o trenerze powinny być powody dla których w ogóle został zatrudniony.
Patrząc w przeszłość nie trudno było zweryfikować jakim typem trenera jest Peter Hyballa. W zasadzie jego styl jest niezmienny i bazuje na fizyczności. Nie trzeba być też geniuszem żeby określić jak zazwyczaj kończyło się zatrudnienie tego typu trenera w Ekstraklasie i jakie to przynosiło skutki.

I teraz należy zadać pytanie jaki cel miało zatrudnienie tego typu trenera? Może rzeczywiście chodziło o to, żeby w długofalowej perspektywie gdzie mamy zamiar stawiać na młodzież, oddzielić chłopców od mężczyzn i pokazać młodym piłkarzom, że ciężka praca i zaangażowanie pozwoli na wywalczenie pierwszego składu (w porównaniu do innych klubów gdzie często sprowadzony szrot blokuje miejsce w składzie młodym Polakom - wystarczy spojrzeć na drugą stronę błoń). Ja osobiście innego wytłumaczenia nie widzę.

Chyba, że zakładamy iż aktualni właściciele to kompletni idioci bez pojęcia o piłce.
Oczywiście najbliższe tygodnie pokażą, bo jeżeli Hyballa poleci ze stanowiska to niestety ale otwarcie trzeba będzie stwierdzić, że zmiana Skowronka na szkoleniowca o takim profilu to był czysty idiotyzm.

Dla mnie osobiście obecna sytuacja to idealna szansa na zerwanie z demonami przeszłości (sportowymi). Jeżeli prawdą są te wszystkie informacje na temat rzekomego buntu w szatni, to klub ma idealną szansę raz, a dobrze skończyć z cwaniactwem, lenistwem i bumelanctwem wśród piłkarzy i jasne pokazanie im miejsca w szeregu.

W mojej opinii patrząc od środka (w porównaniu do nieco jałowej dyskusji na forum) łatwo określić czy w drużynie jest chemia czy też nie i jak jest tego ewentualna przyczyna. Dlatego jak jeszcze raz zaznaczam jeżeli pogłoski o "buncie" są prawdziwe to klub powinien otwarcie stanąć za naszym trenerem. I nie chodzi tu już nawet o samego Hyballę (który popełnia błędy, co przedstawili już inni użytkownicy i trudno nie przyznać im racji) tylko o instytucję trenera. W klubie trzeba jasno pokazać kto jest od czego i trzymać się tego.
So true.
Dodam tylko jedno - do naszych piłkarzy:
Walczyć, biegać i się starać - a jak nie, to... sami wiecie co.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 19.04.2021, 10:27
Mam nadzieję, że Kuba nie ulegnie presji i frustracji kolegów z drużyny i zostawi Hyballę, aby ten mógł w spokoju budować drużynę na przyszły sezon (przypominam, że w czerwcu 13 zawodnikom kończą się kontrakty).
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 19.04.2021, 10:29
też wolę gegenpressing niż gegenHyballa
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 19.04.2021, 10:42
A po tt chodzą plotki, że trener Hyballa zdołał w ostatnim czasie obrazić w szatni już nie tylko Mawutora (którego sam ściągnął!), ale i Kazimierza Kmiecika.

Jeśli do tego dodać wycieczki na tt Dyji, jakieś komentarze Bashy do Błaszczykowskiego w mediach społecznościowych, o których tu piszecie, to chyba stawiałbym, że kręci nosem sam Błaszczykowski. To tylko moja teoria, ale ze wszystkich, które tu zostały przedstawione na tę chwilę wydaje mi się najbardziej prawdopodobna.

Coś czuję, że my z nim nie dogramy nawet do końca sezonu, przyjdzie ktoś tymczasowy, a w wakacje Brzęczek albo jakiś wynalazek.

Jeśli to tak wszystko pieprznie, to niestety będzie to kolejny błąd w zarządzaniu. Wybraliśmy nieznane i niepewne, nie sprawdziło się.
Ostatnio edytowane przez czaro : 19.04.2021 o godz. 10:46.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 19.04.2021, 10:59
czaro napisał(a):Wyświetl post
A po tt chodzą plotki, że trener Hyballa zdołał w ostatnim czasie obrazić w szatni już nie tylko Mawutora (którego sam ściągnął!), ale i Kazimierza Kmiecika.
Te słowa dotyczą Sadloka, a nie Kmiecika.

"Nie fuck legends, tylko "fucking legend". z tego co ja słyszałem - chodzi o pewnego obrońcę, z którego niezbyt zadowolony jest PH. Określenie raczej drwiące z tego jak gra, a jaki status ma w zespole".

Ale to są właśnie plotki. Ktoś coś słyszał, drugi przekręcił, trzeci dopowiedział, ale nie wiadomo o co dokładnie chodziło.

czaro napisał(a):Wyświetl post
Jeśli to tak wszystko pieprznie, to niestety będzie to kolejny błąd w zarządzaniu. Wybraliśmy nieznane i niepewne, nie sprawdziło się.
Jeżeli zwolnią Hyballę to ten klub jest zarządzany przez totalnych amatorów bez żadnego pojęcia, będzie następny trener na utrzymaniu do czerwca 2022 i to drogi. Przecież wiedzieli kogo zatrudniają.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 19.04.2021 o godz. 11:32.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 19.04.2021, 11:30
Pisałem już w temacie Socios- czy jest szansa aby Zarząd Socios zażądał potkania z Zarządem Klubu i radą drużyny w celu wytłumaczenia takiej a nie innej postawy na boisku? i dalszej wizji rozwoju klubu?
jak myślicie realne to jest? Jesteśmy w końcu jednym ze sponsorów klubu

Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 19.04.2021, 11:56
Taka mnie naszła myśl, nawet pisałem na SB.
TAK mamy marnych grajków i TAK mamy zmanierowanych grajków, ale po części rozumiem ich zastrzeżenia.
Nie byłem nigdy piłkarzem i nie byłem w mitycznej szatni, ale myślę, że można się odnieść do grupy, pracujących razem facetów.
Wiadomo, że nie każdy z każdym się lubi, ale znają się i wspierają, gdy przykładowo szef zaczyna srać głupimi pomysłami.
Jeżeli Peter rzuca zawodnikami po trybunach, odpala zawodników, chociażby Silvę, który jest daremny, ale nie bardziej daremny niż inni - a przynajmniej ma kondycję żeby zapierniczać - to nie dziwię się, że mityczna szatnia się buntuje.
Odpowiedz cytując
ABG Bochnia
Member

Od: 07.2014

Stary 19.04.2021, 12:00
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Pisałem już w temacie Socios- czy jest szansa aby Zarząd Socios zażądał potkania z Zarządem Klubu i radą drużyny w celu wytłumaczenia takiej a nie innej postawy na boisku? i dalszej wizji rozwoju klubu?
jak myślicie realne to jest? Jesteśmy w końcu jednym ze sponsorów klubu
my jako socios raczej nie jesteśmy od tego. byli już tacy jedni, którzy próbowali rządzić i skończyło się jak się skończyło
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 19.04.2021, 12:36
ABG Bochnia napisał(a):Wyświetl post
my jako socios raczej nie jesteśmy od tego. byli już tacy jedni, którzy próbowali rządzić i skończyło się jak się skończyło
Nie chodzi mi o rządzenie ale zwrócenie uwagi , że My Kibice wymagamy od piłkarzy zaangażowania i walki.

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 19.04.2021, 12:52
Zarząd klubu wymaga tego samego, chyba nie myślisz, że oni nad postawą drużyny przechodzą do porządku dziennego?
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 19.04.2021, 13:13
Mam nadzieję, że Hyballa został właśnie po to zatrudniony żeby oddzielić piłkarzy od leserów. W celu oczywiście pogonienia tych drugich. Inaczej będziemy wiecznie skazani na bylejakość. Czy Starzyński lub Plewka narzekają, że muszą intensywnie trenować? Nie. Bo wiedza, że tylko tak po pierwsze uda im się wyjechać na zachód, a po drugie nie zostać tam negatywnie zweryfikowanym tylko realnie znać panującą tam intensywność właśnie z pracy z Hyballą w Wiśle.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 19.04.2021, 13:40
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Zarząd klubu wymaga tego samego, chyba nie myślisz, że oni nad postawą drużyny przechodzą do porządku dziennego?
No póki co-chyba że nie upubliczniają tego- efektów rozmów brak.

Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 19.04.2021, 14:06
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Duży dystans. Jestem średnio przekonany o słuszności tego wyboru. Obym się mylił, przy Skowronku jednak moje przeczucie nie zawiodło.

Nie uważam, by jego dokonania były jakieś szczególne. Oby tylko nie okazał się "przepłaconym szrotem" zza granicy.
Wiele wskazuję na to, że Wisła Kraków nie zacznie nowego sezonu z tym trenerem. Martwi cisza włodarzy. Brak planu wyjścia z kryzysu. Po raz kolejny kibice są pomijani w dostępie do informacji, a przecież to oni w głównej mierze utrzymali ten klub na powierzchni.

Wujek przyjdzie ? I również, z G.Ó.W.N.A bata nie ukręci.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 19.04.2021, 14:17
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Wiele wskazuję na to, że Wisła Kraków nie zacznie nowego sezonu z tym trenerem. Martwi cisza włodarzy. Brak planu wyjścia z kryzysu. Po raz kolejny kibice są pomijani w dostępie do informacji, a przecież to oni w głównej mierze utrzymali ten klub na powierzchni.

Wujek przyjdzie ? I również, z G.Ó.W.N.A bata nie ukręci.
Ale tak swoja droga, to jakiego rodzaju "hałas" od włodarzy byście chcieli zobaczyć? Wielkie deklaracje? Teatralne poparcie trenera? A może w druga stronę komunikat o braku zaufania do niego i przyglądaniu sie sprawie? Nie trzeba przesadnie długo myśleć, żeby zauważyć, że nic takie publiczne pranie brudów czy wielkie gesty by nie dały. Na razie wszystko się opiera na kilku plotkach, głupiej wypowiedzi Sadloka i lawinie domysłów. Niektórzy tutaj po 3 porażkach oczekują 10stronicowego planu naprawczego albo spotkania z trio na dywaniku, żeby się socios tłumaczyli. Jezu.

Utrzymajmy się a potem bawmy się w teorie spiskowe i wielkie hasła.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 19.04.2021, 14:47
Co do postawy Trio czy samego Kuby: może po prostu już nie chcą dolewać oliwy do ognia przed samymi derbami?
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 19.04.2021, 15:25
Ja yebie... żal czytać i się stresować, znów serce rozrywa.

KOLEJNY trener do wyjebania Ganie na zwolnienie Kuba nie wiedział, że Hyballa jest porywczy Wiedzieli jak prowadził zespoły wcześniej.

Co znowu u nas się stało? 2-3 mecze świetnie i co? Znów padaka? To za Skowornka przyzowita gra dłużej została utrzymana.

Tak jak Framat pisał: uważam, ze coś z piłkarzami bo kolejny trener i to samo.

Co z innymi zsespołami? Dlaczego w takim Rakowie, Śląsku, Lechii, Piaście jest troche dłużej trener a u nas Wuja będzie za granicą... może on na ligę jest ok, nie naśmiewałbym się tak z tego układu :/

Tylko problem jest taki, że nie jestem za biciem piany i zwalnianiu trenera. Dawałem szanse Stolarowi, Skowornkowi, dlaczego nie miałbym jej dać Hyballi, który zrobił na mnie najwieksze wrażenie w początkowych meczach z tych wszystkich trenerów?

Koszulka GEGENPRESSING odbija się czkawką - jak ją zobaczyłem to poczułęm ZAŻENOWANIE w ramach nie chwalcie dnai przed zachodem słońca czy dzielenia skóry na niedzwiedziu. Gegenpressing jeszcze się nie zaczął a oni już koszulki porobili :/ Swego czasu książki Engela zalegały w klubowych magazynach: "futbol na tak" :/

W każdym razie jak widzę tą nagonkę, te artykuły o kwasach to wiem, że już nic z tego nie będzie.. żaden trener nigdy nie wyszedł z nagonki jak się już zaczynała. Jeśli wychodziły przecieki o kwasie to z reguły tak było.. szkoda, że sytuacja z Petrescu nikogo nic nie nauczyła :/

Odpowiedz cytując
buczo85
Junior Member

Od: 01.2006

Stary 19.04.2021, 16:02
Mam podobne odczucia. Z tego już nic nie będzie...

Kiedyś jak widziałem jakieś zdjęcie Hyballi z hotelu miałem pytać czemu sobie czegoś nie wynajął. Chyba nie ma takiej potrzeby bo zdaje się, że wróci skąd przyjechał.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 19.04.2021, 16:03
Powoli szykuje się grunt pod wujka jeżeli Jażdżyński dał zielone światło Białońskiemu (dobremu koledze) na opublikowanie tego artykułu:

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ie,nId,5179073

Przypominam, że Białoński ma wyłączność na wywiady z Jażdżyńskim
Ostatnio edytowane przez Cycu : 19.04.2021 o godz. 16:11.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 19.04.2021, 16:18
A po co ma szykowac grunt? Sa wlascicielami jak beda chcieli to go zwolnia. Nie musza zadnego gruntu szykowac.
Informacje te sie z innymi zdrodlami zgadzaja.

Co do transferow to Hyballa nie trafil z zadnym.

Co mowia liczby. Skwronek i Hyballa maja ta same srednia za mecz : 1.29

Ostatnio edytowane przez bódyń : 19.04.2021 o godz. 16:28.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów