The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.02.2021, 21:52
Jazdżyński: Wisła Kraków w 2019 roku była wprawdzie na siódmym miejscu w lidze pod kątem wygenerowanych przychodów ale, pomijając beniaminków, miała trzeci od końca budżet wynagrodzeń w Ekstraklasie. Niższy mieli tylko spadkowicze. My nie możemy tyle co inni wydawać na pensje piłkarzy, bo musimy spłacać stare długi.

Kto to tak tam gardłował, że mamy topowy budżet i nieadekwatne wyniki sportowe? ;p

o, juz wiem kto:

WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Pomyliła Ci się Wisła Kraków z Wartą Poznań.

To Warta Poznań ma bardzo niski budżet, nawet na 1. ligę.

Natomiast Wisła Kraków ma budżet płacowy i transferowy na top 8 Ekstraklasy. Nawet członkowie zarządu tak często to wskazywali, że trzeba być kompletnym ignorantem w kwestii tego co się dzieje w klubie, by jeszcze tego nie wiedzieć.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 05.02.2021, 22:45
masada napisał(a):Wyświetl post
Jazdżyński: Wisła Kraków w 2019 roku była wprawdzie na siódmym miejscu w lidze pod kątem wygenerowanych przychodów ale, pomijając beniaminków, miała trzeci od końca budżet wynagrodzeń w Ekstraklasie. Niższy mieli tylko spadkowicze. My nie możemy tyle co inni wydawać na pensje piłkarzy, bo musimy spłacać stare długi.

Kto to tak tam gardłował, że mamy topowy budżet i nieadekwatne wyniki sportowe? ;p

o, juz wiem kto:
W 2019 roku była akcja ratowania Wisły. Wtedy z klubu odeszło kilku zawodników i faktycznie mieliśmy przez moment jeden z niższym budżetów. Jednak od letniego okienka transferowego przed sezonem 2019/20 wydatki na pierwszą drużynę znów wzrosły i najpierw wyrównały, a po okienku zimowych, gdy przyszedł m.in. Turgeman, nawet przebiły to co było na jesień 2018. Mówił o tym dość konkretnie Piotr Obidziński w Hejt Parku. Jakoś końcówka odcinka. Z nim możesz o tym dyskutować.

Pozdrawiam serdecznie

PS Pomijając beniaminków, trzeci od końca tj. 12. budżet płacowy w lidze. To by się zgadzało nawet mniej więcej z tym co tu pisałem i z raportami Deloitte. Przypomnę, że z tym 12. budżetem w lidze mieliśmy 16. miejsce i serię 10. porażek z rzędu. Dlatego go zwiększono.

PS 2. Nigdy nie pisałem, że mamy top budżet. Pisałem o tym, że jest średni. Możesz to łatwo sprawdzić sprawdzając moje posty.

TADAM! SPECJALNIE DLA CIEBIE ZNALAZŁEM:
Dyrektora sportowego, skautingu i rozumu.

Bo budżet - powtórzę to po raz kolejny - mamy na poziomie 9-12. miejsca w Ekstraklasie. Mniej więcej taki jak przed sezonem mistrzowskim miał Piast Gliwice.

Serio. Arki, Rakowa, ŁKS-u czy Korony nie stać na Janickiego czy Chukę.
Listopad 2019. Link: https://wislakrakow.com/forum/showth...24#post1545424
Powód: DOPISEK
Ostatnio edytowane przez WHITE*STAR : 05.02.2021 o godz. 23:09.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 06.02.2021, 08:36
masada napisał(a):Wyświetl post

o, juz wiem kto:
Też o tym samym pomyślałem:

LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Kuriozalne jest, że każdy portal piłkarski pisze o MALEJĄCYCH PRZYCHODACH w związku z covidem, a tutaj mamy ASIORÓW, którzy okrzyknęli nas milionerami srającymi dolarami na kontrakty i transfery piłkarzy

BA! Nie mamy prawa pomylić się na piłkarzy typu Janicki czy Beciraj - wszystkie transfery muszą być 100% sprawdzone (w przyszłości!) :]

a konkretnie:

/// tutaj cytat wypowiedzi WHITE*STAR/////

Mieliśmy ogarnięte? Info z kiedy? Wiesz o tym, że było również wspominane, że covid DUŻO planów pokrzyżował ?
Nie mieści mi się w głowie, że ludzie mogą mieć takie myślenie, myślenie dziecka, który wszystko chce, nieznającego wartości pieniądza :/
Kuriozalne to jest myślenie, że taki Janicki, Beqiraj czy Frydrych zarabiają mało lub choćby średnio w realiach polskiej ligi. Później forumowicze robią oczy jak dowiadują się ile faktycznie koszą kasy piłkarze w Wiśle. Tak też było z Wasilewskim.
TJ mówił, że nas nie stać na płaca typu 50k miesięcznie, przez cały wywiad mówi, że pensję są na stosunkowo niskim poziomie.

Nie mają tych rezerw też inne kluby, z którymi rywalizujemy. Na letnie transfery przed sezonem 2020/21 wydaliśmy na pewno więcej od:
1. Podbeskidzia
2. Stali Mielec
3. Warty
4. Górnika
5. Śląska
6. Lechii
7. Piasta
8. Pogoni
9. Jagielloni
10. Rakowa
I to nie to, że moim źródłem jest Transfermarkt, bo wg tego portalu tylko zarobiony Lech wydał więcej od Wisły. Po prostu wymienione powyżej kluby brały wolnych zawodników lub tanich z niższych lig, vide Abramowicz u nas.

WHITE STAR - tłumaczyłem, że jesteś w błędzie - pisałem o ASIORACH, którzy zapomnają równiez o pandemii, masz tutaj potwierdzenie moich słów:

TJ :"przerwa, która nas wybiła z rytmu i straszliwie pokiereszowała finansowo"

Tego typu pieprzenie robi zły PR wokół klubu, nagonka i puszczanie bajek-mitów, że mam jakiś budżetu płacowy czy coś tam na transfery.

Kuriozalne to jest myślenie, że taki Janicki, Beqiraj czy Frydrych zarabiają mało lub choćby średnio w realiach polskiej ligi. Później forumowicze robią oczy jak dowiadują się ile faktycznie koszą kasy piłkarze w Wiśle. Tak też było z Wasilewskim.
Powtórzę : KURIOZALNYM JEST, że sporo osób sra się o finanse, że jest super (czytałem wiele razy nie chce mi się szukac kto), a zapominają o PANDEMII, która tak jak równiez pisałem wielokrotnie przed potwierdzeniem moich słow przez TJ podcięła nam dodatkowo skrzydła.

Dlatego pisałem również, żeby ci co sie rzucają najbardziej zaprzestali się wypowiadać, gdyż jeśli nie należą do SOCIOS to nie mają MORALNEGO prawa do "zarządzania" finasami klubu...

Jakby ktoś dalej nie wiedział ile kasy mamy na transfery (pomijam płace) to TJ odpowiedział: ZERO - dlatego dyrektora zajmującego się tego typu sprawami nie będzie,

Aha czytałem również: jakby dobrze zarządzali środkami to byłoby na transfery. Mam na myśli tutaj podwyżkę pensji dla Buksy, która mogłaby zostać rozdysponowana na transfery :/ Tak piszecie a nie macie pojęcia :/
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.02.2021 o godz. 08:52.

Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 06.02.2021, 09:52
White star musi byc od Marzeny, on nie chce zrozumiec.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 06.02.2021, 15:44
Niech lepiej ktoś przypomni jak sprawa wyglądała ze starszym bratem Adamem? Jak to było? Coś u nas grał, byly jakies rozmowy czy ojciec go zabrał, miał żal? Może się mści

Dla mnei prostą sprawą jest, że od samego początku nie chciał przedłużać z nami. Ojeci to kawał urwy jest strasznej do tego bezmyślnej.

Gośc u nas wypłynął, zlna klub, wie, że tutaj jest traktowany jak jajko, jest zagraniczny trener i co najważniejsze jest FINALISTA LIGI MISTRZÓW od którego ma szanse wiele się nauczyć. Ma stosunkową słabą konkurencję !! Gdzie miałby lepsze warunki na rozwój ?

HA TFU na starego, gdzie on meiszka Gdzie pracuje Ktoś coś wie Trzeba podjąć akcje SYMETRYCZNE za naciągnięcie za bonus i podwyżkę, jako współsponsor tej zabawy czuję się OSZUKANY przez starego HA T
FU.

Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 06.02.2021, 16:02
Niech lepiej ktoś przypomni jak sprawa wyglądała ze starszym bratem Adamem? Jak to było? Coś u nas grał, byly jakies rozmowy czy ojciec go zabrał, miał żal? Może się mści

Dla mnei prostą sprawą jest, że od samego początku nie chciał przedłużać z nami. Ojeci to kawał urwy jest strasznej do tego bezmyślnej.

Gośc u nas wypłynął, zlna klub, wie, że tutaj jest traktowany jak jajko, jest zagraniczny trener i co najważniejsze jest FINALISTA LIGI MISTRZÓW od którego ma szanse wiele się nauczyć. Ma stosunkową słabą konkurencję !! Gdzie miałby lepsze warunki na rozwój ?

HA TFU na starego, gdzie on meiszka Gdzie pracuje Ktoś coś wie Trzeba podjąć akcje SYMETRYCZNE za naciągnięcie za bonus i podwyżkę, jako współsponsor tej zabawy czuję się OSZUKANY przez starego HA T
FU.
Od Buksów to Ty się odp... Nie Ty jesteś os wymierzania sprawiedliwości, a nasz zarząd i sądy. Jeszcze rozwiąże kontrakt z naszej winy i nic za niego nie dostaniemy.

W ogóle gdzie tu się podziała moderacja? @Kominek ? Najpierw Lucjusz pisał "Anal Uryna", teraz szuka adresu ojca piłkarza...
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 06.02.2021, 16:16
A jednak bolało. Lepiej skomentuj swoją paplaninę o niebotycznych możliwościach finansowych. Nie szukam żadnego adresu, pisałem to w przenośni, zobacz lepiej co się dzieje na shoutboxie. Nie dziwi mnie twoje myślenie i kolejna durna odpowiedź, już wypowiedziałeś się w kwestii finansów i to wystarczy.

Obrońca Alana i Buksów się znalazł. Wniosek można wyciągnąć prosty: przekładasz piłkarzy ponad klub - u mnie jest zupełnie ODWROTNIE.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.02.2021 o godz. 17:05.

Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 06.02.2021, 17:55
A jednak bolało. Lepiej skomentuj swoją paplaninę o niebotycznych możliwościach finansowych. Nie szukam żadnego adresu, pisałem to w przenośni, zobacz lepiej co się dzieje na shoutboxie. Nie dziwi mnie twoje myślenie i kolejna durna odpowiedź, już wypowiedziałeś się w kwestii finansów i to wystarczy.

Obrońca Alana i Buksów się znalazł. Wniosek można wyciągnąć prosty: przekładasz piłkarzy ponad klub - u mnie jest zupełnie ODWROTNIE.
Ale przyznaj się, że głosowałeś na PiS. Twój styl pisania jest identyczny z madkami i typami wrzucającymi obrazki powstałe 5 minut wcześniej w paincie, gdzie premier i Kaczyński otoczeni są aureolą, a mem opatrzony opisem, twierdzącym, że są mężami stanu.
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
cygan
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.02.2021, 18:14. blaszczykowski,Jazdzynski,Krolewski- wlasciciele
moje zdanie WISLACY .Wrogowie WISLY KRAKOW znow atakuja i jadrza,kazda okazja jest dobra by nas zaatakowac .1906% POPARCIA dla zarzadu JTK !!! CALA WISLA ZAWSZE RAZEM I WISLA KRAKOW NIGDY NIE ZGINIE !!a buksowie to klamcy ,oszusci i zlodzieje !!W Krakowie rodzina buksow jest SPALONA!a mama olka siedzi w kuchnii i placze
TYLKO UKOCHANA WISLA AZ DO SMIERCI !!JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA !!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 06.02.2021, 18:23
Jakbym wrócił do jesieni 2018 r. i wysypu obrońców Marzeny.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 06.02.2021, 18:38
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Ale przyznaj się, że głosowałeś na PiS. Twój styl pisania jest identyczny z madkami i typami wrzucającymi obrazki powstałe 5 minut wcześniej w paincie, gdzie premier i Kaczyński otoczeni są aureolą, a mem opatrzony opisem, twierdzącym, że są mężami stanu.
O i jest mój funfel sprzed kilkunastu miesięcy ASkeczap - kiedyś coś tam lekka sprzeczka była o umiejętności jakiegoś piłkarza - "dobrze ułożona noga" Hugo Videmonta ? To było to ?

Muszę cię zmartwić - jestem i byłem zagorzałym przeciwnikiem pisu ZANIM to było modne, zanim zostaliście przekupieni kiełbasą "przynajmniej pis coś daje bo PEŁO nie", dawno już to pisałem w temacie politycznym za co zostałem zlinczowany przez "narodowców" psioczących na lewaków Tak więc strasznie niecelny strzał. Już dawno tutaj krytykowałem rozdawnictwo, obiboków, zakaz handlu w niedzielę itd

Nie rozmywaj prosze tematu. Aha ciebie też ustrzeliłem jak WHITESTAR bo palnąłeś jakąś głupotę, ale nie chce mi się kopać co tam za bzdury pisałeś askeczupie- tak wiem inny masz nick.

KOALIK napisał(a):Wyświetl post
co masz na myśli? Przecież 99,9% społeczeństwa dało się nabrać i zawierzyła kłamstwom, nawet wolfy to przyznawał. Tylko osoby ściśle powiązane z klubem lub mające bardzo dobre i wiarygodne przecieki mogli być tym 0,01%
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.02.2021 o godz. 18:41.

Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 06.02.2021, 20:01
O i jest mój funfel sprzed kilkunastu miesięcy ASkeczap - kiedyś coś tam lekka sprzeczka była o umiejętności jakiegoś piłkarza - "dobrze ułożona noga" Hugo Videmonta ? To było to ?

Muszę cię zmartwić - jestem i byłem zagorzałym przeciwnikiem pisu ZANIM to było modne, zanim zostaliście przekupieni kiełbasą "przynajmniej pis coś daje bo PEŁO nie", dawno już to pisałem w temacie politycznym za co zostałem zlinczowany przez "narodowców" psioczących na lewaków Tak więc strasznie niecelny strzał. Już dawno tutaj krytykowałem rozdawnictwo, obiboków, zakaz handlu w niedzielę itd

Nie rozmywaj prosze tematu. Aha ciebie też ustrzeliłem jak WHITESTAR bo palnąłeś jakąś głupotę, ale nie chce mi się kopać co tam za bzdury pisałeś askeczupie- tak wiem inny masz nick.
Pomyłke odnośnie piłkarza mi wypominasz? Dobra

https://wislakrakow.com/forum/showth...34#post1542834

Mordo weź
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 06.02.2021, 20:27
Pomyłke odnośnie piłkarza mi wypominasz? Dobra

https://wislakrakow.com/forum/showth...34#post1542834

Mordo weź
haha przecież Ty nawet ironii nie rozumiesz, podobnie jak przenośni WHITE*STAR, synek weź... nie zaczepiaj mnie już proszę.

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 06.02.2021, 20:34
Ja głosowałem i co to zmienia? Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to się chłopie nie ośmieszaj.

Wisła w sprawie tego oszusta wykazała daleko idącą cierpliwość i empatię i jeżeli teraz komuś pojawia się w głowie myśl "wina jest po obu stronach" to jest to dokładnie tak samo kretyńskie jak obwiniać kaczyńskiego, że gównażeria upodobała sobie jego dom do robienia awantury. Widocznie jak się utraci kontakt z rzeczywistością to w każdym aspekcie.

KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Ale kogo Ty z Marzeną porównujesz?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 06.02.2021 o godz. 20:38.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 06.02.2021, 20:49
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ja głosowałem i co to zmienia? Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to się chłopie nie ośmieszaj.

Wisła w sprawie tego oszusta wykazała daleko idącą cierpliwość i empatię i jeżeli teraz komuś pojawia się w głowie myśl "wina jest po obu stronach" to jest to dokładnie tak samo kretyńskie jak obwiniać kaczyńskiego, że gównażeria upodobała sobie jego dom do robienia awantury. Widocznie jak się utraci kontakt z rzeczywistością to w każdym aspekcie.

Ale kogo Ty z Marzeną porównujesz?
O człowieku, jak ty możesz mówić, że ktoś kontakt z rzeczywistością stracił.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 06.02.2021, 21:27
O człowieku, jak ty możesz mówić, że ktoś kontakt z rzeczywistością stracił.
Nie ktoś tyko ten co powtarza bzdury które dałem za przykład. Tak bijący jak pobity brali udział w bójce. Ktoś kto nie widzi między nimi różnicy utracił kontakt z rzeczywistością, czy zdaje sobie z tego sprawę czy nie...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 06.02.2021, 22:08
Nie ktoś tyko ten co powtarza bzdury które dałem za przykład. Tak bijący jak pobity brali udział w bójce. Ktoś kto nie widzi między nimi różnicy utracił kontakt z rzeczywistością, czy zdaje sobie z tego sprawę czy nie...
Co, jeśli ten, który rozpoczął bójkę dostał w cymbał?

A propos cymbałów- nie udało ci się zauważyć, że odnosiłem się głównie do formy, nie treści posta?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 06.02.2021, 23:10
Co, jeśli ten, który rozpoczął bójkę dostał w cymbał?

A propos cymbałów- nie udało ci się zauważyć, że odnosiłem się głównie do formy, nie treści posta?
Jak to co? Pstro...

Do niczego się nie odniosłeś tylko jak powyżej próbujesz prowokować do pyskówki, żeby później płakać nad formą. W temacie nieadekwatnym zacząłeś polityczne wynurzenia i zamiast zamilknąć i przeprosić to brniesz. Skończ.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 06.02.2021, 23:28
Jak to co? Pstro...

Do niczego się nie odniosłeś tylko jak powyżej próbujesz prowokować do pyskówki, żeby później płakać nad formą. W temacie nieadekwatnym zacząłeś polityczne wynurzenia i zamiast zamilknąć i przeprosić to brniesz. Skończ.
Olisadebe przeproś za Jedwabne!

Od początku moje wpisy to off-top, w dodatku żartobliwy. Nawet za posty na forum klubowym wpada 60gr?
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 07.02.2021, 00:08
Olisadebe przeproś za Jedwabne!

Od początku moje wpisy to off-top, w dodatku żartobliwy. Nawet za posty na forum klubowym wpada 60gr?
Czyli od początku żartobliwie się ośmieszasz . Tak trzymaj !! Nie przestawaj
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 07.02.2021, 00:29
Tak se czytam i czytam. Dzieje sie tam cos jeszcze w politycznym?

PS. Od roku zamkniety. Jak widac chyba jeszcze niektorzy nie ochloneli
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 07.02.2021, 09:52
Czyli od początku żartobliwie się ośmieszasz . Tak trzymaj !! Nie przestawaj
https://wislakrakow.com/forum/showth...67#post1554667
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 07.02.2021, 10:39
Znowu ci forma nie pasuje? Czy żartobliwie offtopujesz?

Obidziński w sprawie buksy miał plan podążać ścieżką klubu kokosa, czyli efekt byłby ten sam co teraz tylko Wisła miałaby przyklejoną łatkę "niszczyciela talentów" i bzdury które dzisiaj opowiada stary buksa miałyby pokrycie w faktach. Więc moim zdaniem dobrze że do tego nie doszło.

Kuba liczył na rozsądek starego i dlatego Wiła była gotowa spełnić wszystkie, od pewnego momentu przesadne oczekiwania. Bo w perspektywie miał być transfer i solidne podreperowanie budżetu. Jak się okazuje buksy to oszuści i na całej operacji klub stracił 0,5 bańki pln. Jednak powszechnie jest postrzegany jako uczciwy partner który został oszukany przez pazernego tatusia. Taki wizerunek zaprocentuje w przyszłości.

Więc ...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 07.02.2021, 10:43
Mistrzowskie rozmycie, gratuluje.

Przypominam ze obecnie głównym wątkiem jest celowe acz nieudolne wytykanie złego zarządzania trójce przez wielbicieli jedynej słusznej opcji - najwierniejszych.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 07.02.2021, 11:00
Biorąc pod uwagę aktualne okoliczności czyli brak wpływów z dnia meczowego wytykanie złego zarządzania musi być podszyte złą wolą. Tak jak wrzutki o nepotyzmie czy uwagi do medialnej aktywności Królewskiego. To są wszystko marginalne sprawy. Zasadnicze jest to, że cel budowania zdrowo funkcjonującego nowoczesnego klubu jest wspólny dla całej trójki właścicieli. Oni traktują odbudowę potęgi Wisły jako nasze wspólne dzieło tym trudniejsze że rozpoczęte nie od zera, ale z grubym minusem i dobrze byłoby mieć świadomość, mając ochotę krytykować, że do zera jeszcze nam dużo brakuje...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 07.02.2021, 11:19
Ja pier..le....
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 07.02.2021, 12:28
dokładnie: ja pier...

MOŻE PORA, ŻEBY MODERACJA ZACZĘŁA ROBIĆ CHOĆ TROCHĘ PORZĄDKU W TYM BAŁAGANIE?

a może moderacji nie ma?
Sprawdźmy: moderacja to leniwe ćwoki
Ostatnio edytowane przez FraMat : 07.02.2021 o godz. 12:32.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 07.02.2021, 13:07
Filmik młodego Buksy z Kubą miał upewnić zarząd o dobrych intencjach Buksów. Perfidna zagrywka. W sumie cieszę się, że w tej sprawie zarząd to nie oszuści, lecz oszukani.

@FraMat Troll z maską na twarzy nie wyłapał bana za chamskie obrażanie Urygi, więc możesz modom pocisnąć ostrzej, bo nie isnieją.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 07.02.2021, 13:39
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Filmik młodego Buksy z Kubą miał upewnić zarząd o dobrych intencjach Buksów. Perfidna zagrywka. W sumie cieszę się, że w tej sprawie zarząd to nie oszuści, lecz oszukani.

@FraMat Troll z maską na twarzy nie wyłapał bana za chamskie obrażanie Urygi, więc możesz modom pocisnąć ostrzej, bo nie isnieją.
kolejny filmik powinien byc o przekazaniu Buksom pamiatkowego trykotu Wisly w kolrze srebrnym z nr 30
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 07.02.2021, 23:37
FraMat napisał(a):Wyświetl post
dokładnie: ja pier...

MOŻE PORA, ŻEBY MODERACJA ZACZĘŁA ROBIĆ CHOĆ TROCHĘ PORZĄDKU W TYM BAŁAGANIE?

a może moderacji nie ma?
Sprawdźmy: moderacja to leniwe ćwoki
Tragedia, żadnego moda od dawna tu nie widziałem.
Zresztą zerknij na główną stronę - ostatnie info z 3 lutego, teraz mamy 5 godzin po meczu i cisza. Na profilu na FB jeszcze gorzej.
Gdyby nie forum to ten portal już dawno by nie istniał.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów