The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.10.2019, 18:39
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
W styczniu mozna spodziewać się kilku scenariuszy:

1) TS zwraca 4 mln zł wraz z dodatkowymi kosztami i ciągnie klub (nie wiadomo w którą stronę) - prawdopodobieństwo nie przekracza 0,1 %
2) TS nie zwraca pożyczki - Panowie rezygnują z zastawu akcji i np. egzekwują spłatę pożyczki z ustanowionej hipoteki - prawdopodobieństwo 1%
3) TS nie zwraca pożyczki - ale Kuba przejmuje klub spłacając jednocześnie pozostałych 2 inwestorów - o takiej wersji też słyszałem nie tak dawno - prawdopodobieństwo góra 5 %

4) TS nie zwraca pożyczki - WIsła S.A. trafia do Panów pożyczkodawców - najbardziej prawdopodobna wersja - 94 %

Co dalej zrobią Panowie JB, JK i TJ - trzeba pytać tych Panów
Nie żebym coś, ale jakoś brakuje mi scenariusza, w którym strony po prostu wydłużają termin spłaty pożyczki
Odpowiedz cytując
WRANGLER
Junior Member

Od: 09.2019

Stary 07.10.2019, 19:12
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
W kularach mówiło się, że Leśnodorski bardziej chciał sobie przygotować kampanie na stanowisko prezesa PZPN tym pomaganiem.

PS: Czemu większość ludzi w swoich wyliczankach dotyczących ludzi ratujących Wisłę pomija p. Tomasza Jażdżyńskiego, przecież jego wkład w uratowanie był ogromny.
Wydaje mi się, że jak ma pomóc w ratowaniu klubu, to taka kampania jest z moralnego punktu widzenia do zaakceptowania

Stelio napisał(a):Wyświetl post
Poziom jaki prezentuje Wisła to nie jest ekstraklasa, to jest conajwyzej 1 liga i to nie walka o awans a spokojne utrzymanie. My nie walczymy przed upadkiem, my już upadlismy... za 2 lata minie równe 10 lat od ostatniego mistrzostwa, przez ten czas zaliczamy regularny regres... najpierw średniak a teraz chłopiec do bicia a droga jaka podążamy to ruch a nie widzew czy łks... czy jest jeszcze sens walczyć i oglądać powolny upadek sportowy i finansowy? Przypominamy pacjenta który jest od 8 lat w śpiączce, może największy sens jest dać mu umrzeć i zacząć od nowa a nie utrzymywać go sztucznie przy życiu... i tak wiem że to co pisze to strasznie emocjonalny wysryw i to pod wpływem ale ....a ile można znosić taki stan rzeczy... przykro się ....a robi chyba każdemu człowiekowi któremu dobro Wisły leży na sercu...
Jest to twierdzenie zgoła nieuprawnione. Między 2012-2016 Telefonika przygotowywała się do wycofania z klubu. Do 31.12.2018 w klubie działała patologia i to były główne powody obecnego stanu rzeczy. W tym momencie widać w końcu światło w tunelu, ale oczywiście na obecną chwilę musimy zaliczyć klasyczne dno, żeby się od niego odbić(wydaje mi się, że to ten czas) a czas powrotu na szczyt krótki nie będzie. Tylko nieskazitelną, czystą i nieustępliwą pracą u podstaw jesteśmy w stanie podnieść klub małymi kroczkami. Najlepszym ze sposobów to oczywiście:
https://bilety.wisla.krakow.pl/impre...iwice,182.html

Ale gdy się poddamy, to nikt za nas tego nie zrobi.
Ostatnio edytowane przez WRANGLER : 07.10.2019 o godz. 23:44.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 07.10.2019, 19:28
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nie żebym coś, ale jakoś brakuje mi scenariusza, w którym strony po prostu wydłużają termin spłaty pożyczki
I to niestety może być bardziej prawdopodobne, bo trudno, aby ktoś się pakował w zadłużony klub, który na dodatek ma wroga w mieście, właścicielu stadionu i jednym z głównych wierzycieli. To by przedłużyło okres niepewności, w którym się obecnie znajdujemy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 07.10.2019, 22:50
heavy napisał(a):Wyświetl post
A Pan Wojciech Kwiecień który wsadził trzy razy tyle w naszą Wisełkę co nasi pożyczkodawcy, został odsunięty.
To bardzo ciekawa informacja. Ja pamiętam (tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie to czytałem) informację, że suma pożyczek od wszystkich krakowskich biznesmenów jest niższa od 4 milionów i że żaden z nich osobiście nie posiada wierzytelności wyższej niż połowa sumy zadłużenia. Trochę to zamotane ale wyszło mi, że nikt nie pożyczył więcej niż 2 miliony.
Ty piszesz o 3 razy więcej czyli 12 milionach. Albo to bzdura, albo klub kłamie, albo p. Kwiecień wydał a nie pożyczył 10 milionów. To wielka kwota.

Można poznać Twoje źródło?
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Junior Member

Stary 07.10.2019, 23:00
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Trójka Panów (podobno chciał całej pożyczki udzielić tylko Kuba - tak mnie słuchy doszły) udzieliła TS pożyczki w kwocie 4 mln zł pod zastaw akcji Wisła S.A. oraz zabezpieczając swoją pożyczkę hipoteką na nieruchomości TS Wisła przy Reymonta. Pożyczka z pewnością jest oprocentowana - nie wiem na jaki procent, ale wersji jest wiele - słyszałem o maksymalnych kosztach sięgających 25% wartości pożyczki (to nie musi być samo oprocentowanie, ale również np. koszty innego rodzaju, aby obejść przepisy o maksymalnych odsetkach).
Czyli zadłużony jest TS a nie spółka? To pewna informacja?

Wydaje mi się, że z wypowiedzi Królewskiego wynikało, że pożyczka jest dla spółki a TS tylko ją zabezpiecza. No i wtedy była mowa o minimalnym oprocentowaniu (wibor +1%) które „musi być ze względów podatkowych”. 25% to byłby skandal. Skąd te informacje?
Odpowiedz cytując
WRANGLER
Junior Member

Stary 07.10.2019, 23:49
czaro napisał(a):Wyświetl post
I to niestety może być bardziej prawdopodobne, bo trudno, aby ktoś się pakował w zadłużony klub, który na dodatek ma wroga w mieście, właścicielu stadionu i jednym z głównych wierzycieli. To by przedłużyło okres niepewności, w którym się obecnie znajdujemy.
Ktoś? Kogo masz na myśli?

Nasz dług na ten moment to ponad 29 mln zł. Do końca października w związku z traszną dla miasta dług stopnieje do 27,3 mln + transza dla telefoniki, choć tutaj nie mam pojęcia jaka to będzie kwota, ale śmiało możemy przypuszczać, że wymagaly dług na wszystkich świętych to będzie między 26-27 mln zł. Dla kogoś poważnego to nie są wielkie pieniądze...
Ostatnio edytowane przez WRANGLER : 08.10.2019 o godz. 00:37.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 08.10.2019, 08:26
A gdzie w ogóle zniknął p. Rafał Wisłocki ?
Odpowiedz cytując
ABG Bochnia
Junior Member

Od: 07.2014

Stary 08.10.2019, 08:49
26 mln złotych to około 6 mln euro. A taka kwota w świecie futbolu w dzisiejszych czasach to śmiech na sali. Takie pieniądze za bukse możemy zgarnąć jeśli tylko będzie rozwijał się prawidłowo. Takie pieniądze to nie jest żadna duża kwota jeśli popatrzymy jakie kwoty wydaje się w Europie na transfery, pensje etc. Wyjdziemy z tego tylko trzeba czasu i zaangażowania zarówno rządzących jak i kibiców
Odpowiedz cytując
Slash
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 08.10.2019, 09:08
WRANGLER napisał(a):Wyświetl post
Ktoś? Kogo masz na myśli?

Nasz dług na ten moment to ponad 29 mln zł. Do końca października w związku z traszną dla miasta dług stopnieje do 27,3 mln + transza dla telefoniki, choć tutaj nie mam pojęcia jaka to będzie kwota, ale śmiało możemy przypuszczać, że wymagaly dług na wszystkich świętych to będzie między 26-27 mln zł. Dla kogoś poważnego to nie są wielkie pieniądze...
To niestety nie takie proste. Jeśli miasto faktycznie ściągnie transzę to zachwieje się nasza płynność finansowa. A wtedy Wisła może przestać płacić na czas --> zaczną się tworzyć nowe długi.
100% anty Ruch
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 08.10.2019, 10:02
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
A gdzie w ogóle zniknął p. Rafał Wisłocki ?
Gdzie miał zniknąć? Prezesuje w Towarzystwie Sportowym.
Odpowiedz cytując
WRANGLER
Junior Member

Stary 08.10.2019, 11:28
Slash napisał(a):Wyświetl post
To niestety nie takie proste. Jeśli miasto faktycznie ściągnie transzę to zachwieje się nasza płynność finansowa. A wtedy Wisła może przestać płacić na czas --> zaczną się tworzyć nowe długi.
Właśnie dlatego ważne, żebyśmy my kibice nie odpuszczali, odstawili wyniki na 2 plan a skupili się na tym, żeby wyjść z długów i utrzymali płynność. Tak ważne teraz jest wsparcie drużyny na meczu z Piastem i pełny stadion. To jest dodatkowy 1 mln zł dla klubu. Bardzo ważny milion.
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 08.10.2019, 12:32
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Wisła miała zapłać za stadion z transferów. Miasto czeka na pieniądze do końca października

https://gazetakrakowska.pl/krakow-wi...ar/c2-14481417

Niektórzy forumowicze mają pretensje do Królewskiego,Jadczaka a o Sarapacie ,Dukacie i Sharksach nawet nie wspomną.
"Grupa Tele-Fonika zmniejszyła zadłużenie zewnętrzne piłkarskiego klubu Wisła Kraków o 4 mln zł do poziomu 13,8 mln zł. (...)
Środki z transferów zawodników dokonanych w okresie, gdy to już TS Wisła była jedynym akcjonariuszem Wisły SA (sprzedaż Richarda Guzmicsa, Bobana Jovica, Denisa Popovica czy też Krzysztofa Mączyńskiego za łączną kwotę ok. 2 mln euro)"
Czy to oznacza że TF zostawiła klub prawie bez długu a 40mln wygenerował poprzedni zarząd?
Chyba coś tu nie gra bo Obidziński w zeszłym tygodniu mówił że obecny dług Wisły to poklosie 3 kul u nogi które go spowodowaly: TF, TS i miasto
Ten artykuł wydaje się być odpowiedzią na występ Obidzińskiego, to jak to w końcu jest?
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 08.10.2019, 12:34
Uruchomino zbiorke

https://www.tswisla.pl/dorzuc-do-kosza/
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 08.10.2019, 13:24
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
"Grupa Tele-Fonika zmniejszyła zadłużenie zewnętrzne piłkarskiego klubu Wisła Kraków o 4 mln zł do poziomu 13,8 mln zł. (...)
Środki z transferów zawodników dokonanych w okresie, gdy to już TS Wisła była jedynym akcjonariuszem Wisły SA (sprzedaż Richarda Guzmicsa, Bobana Jovica, Denisa Popovica czy też Krzysztofa Mączyńskiego za łączną kwotę ok. 2 mln euro)"
Czy to oznacza że TF zostawiła klub prawie bez długu a 40mln wygenerował poprzedni zarząd?
Nie. TF przedstawia to tak, aby było im wygodniej (co oczywiście w niczym nie umniejsza winy poprzedniego zarządu w doprowadzeniu klubu do tragicznego stanu głównie przez wyprowadzanie kasy dla mafii).

Pomijając już fakt, jak niby sobie ci spece wyobrażają sprzedaż całej kadry z dnia na dzień, żeby pokryć długi, to:
- TF zostawiła strukturę, w której klub miał wyższe koszty niż przychody (dziura budżetowa), w związku z czym musiał wygenerować stratę w rozpoczynającym się sezonie;
- część długu była poza oficjalnym bilansem i "zmaterializowała" się na skutek niekorzystnych rozstrzygnięć sporów sądowych/arbitrażowych;
- konstrukcja wykupu sprawiła, że chociaż teoretycznie za przejecie spółki miało zapłacić TS, to faktycznie płaci spółka, czyli powstał nowy, kilkumilionowy dług do TF;
- głównym problemem nie była wysokość długu, tylko płynność finansowa, tj. brak realnej gotówki w kasie, której i tak "planowo" było za mało, aby rozegrać pierwszą rundę, a dodatkowo - "dzięki" TF - i tak ostatecznie prawie wszystko zajumał Meresiński;
- termin przejęcia klubu był taki, że właśnie się zamykało okienko transferowe i nawet jakby nowy zarząd bardzo chciał zrobić wyprzedaż większości kadry, to i tak nie było możliwości sprzedania nikogo przed zimą (chyba że gdzieś na futbolowe zadu*ia).

Licząc (baaaardzo) "na oko", poprzedni zarząd wygenerował jakieś 15 mln dodatkowego długu. Prokuratura zarzuca im działanie na szkodę w okolicach 10 mln zł.
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 08.10.2019, 18:26
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Uruchomino zbiorke

https://www.tswisla.pl/dorzuc-do-kosza/
Ja tam dorzuciłem ale sposób prowadzenia sekcji koszykówki kobiet to jakiś dziwny jest. Ja nie wiem kto tam i za co teraz odpowiada ale niepłacenie zawodniczce i radosne przygotowywanie się do sezonu to całkiem niepoważne jest. Skoro nie ma pieniędzy to może rozwiązać sekcję, a nie generować długi? Za chwilę okaże się, że nie ma na pensje dla zawodniczek, które są zakontraktowane..
TS nie zachwyca..
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 08.10.2019, 18:58
Zawodniczka była w klubie dwa lata temu, sprawę klub przegrał w sierpniu. Tak, nie ma na razie pieniędzy na dokończenie sezonu, ale jeśli zgłosimy drużynę zyskujemy czas na znalezienie finansowania. Niestety przed sezonem wycofał się sponsor, który miał zastąpić Can Pack. Rozwiązać sekcje jest najłatwiej - tyle, że to sztandarowa sekcja Wisły, najbardziej utytułowana, od zawsze w najwyższej lidze... Nikt nie chce być grabarzem takiej sekcji.
Odpowiedz cytując
Ałgaja
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 08.10.2019, 19:25
I warto dodać, że gdy zawodniczka była w klubie i decydowano się z nią rozwiązać kontrakt to po 1 - budżet sekcji był z 5 razy większy niż teraz, po 2 - w klubie rządziła Marzena S. i jej świta (albo raczej wiadomo kto i ich świta w postaci Marzeny S.), prawnikiem też był kto inny i kto inny stał na czele sekcji. Generalnie winnych już w klubie nie ma, zostały ich błędy...
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Stary 08.10.2019, 21:27
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Zawodniczka była w klubie dwa lata temu, sprawę klub przegrał w sierpniu. Tak, nie ma na razie pieniędzy na dokończenie sezonu, ale jeśli zgłosimy drużynę zyskujemy czas na znalezienie finansowania. Niestety przed sezonem wycofał się sponsor, który miał zastąpić Can Pack. Rozwiązać sekcje jest najłatwiej - tyle, że to sztandarowa sekcja Wisły, najbardziej utytułowana, od zawsze w najwyższej lidze... Nikt nie chce być grabarzem takiej sekcji.
Jedna z nielicznych zawodniczek, które miały w Wiśle kontrakt na dwa lata - i akurat ciężka kontuzja. Ale chyba można było przewidzieć, że przegramy spór. W piłce chyba wszystkie przegraliśmy.

Mam nadzieję, że znajdą sponsora, bo jak nie to zostaną długi, a sekcja i tak padnie.
Czytałem gdzieś przed sezonem o tym, że nie będzie problemu z rozegraniem sezonu jedynie zakres, w jakim sponsor miał się udzielać był nieokreślony. A czy wiesz, co było powodem wycofania się sponsora - bo było to przecież już bardzo zaawansowane stadium.

Pamiętam, że gdy Galeco wycofywało się ze sponsorowania siatkówki, to mieli tam jakieś niejasne dla mnie pretensje do działaczy. I potem Galeco sponsorowało Garbarnię... Ja wiem, że do tanga trzeba dwojga ale żal, że jakaś kasa z Wisły wyszła.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 08.10.2019, 22:12
Zbliżają się wybory... startuje Pan Jarosław Gowin. Napiszę wprost, to może być nasza ostania szansa na zmianą tego co się dzieje z Wisłą w kontekście braku pomocy ze strony magistratu i Majchrowskiego...
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Junior Member

Stary 08.10.2019, 22:12
Ałgaja napisał(a):Wyświetl post
... kto inny i kto inny stał na czele sekcji. Generalnie winnych już w klubie nie ma, zostały ich błędy...
No akurat w przypadku żeńskiej koszykówki to są cały czas dokładnie te same osoby. A właściwie osoba. Przynajmniej tak wynika z porównania składów zarządu tego i poprzedniego.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 08.10.2019, 22:27
Ale Ty patrzysz na skład zarządu TS Wisła?
Odpowiedz cytując
Ałgaja
Senior Member

Stary 08.10.2019, 22:44
Fakty są takie, że nie są to ciągle te same osoby.

Gdy rozwiązano kontrakt z Owczarzak w październiku czy listopadzie 2017 roku to General Menagerem drużyny był Łukasz Kwaśniewski, a w Zarządzie TS były takie gwiazdy jak Marzena, Dukat, Szymański, no i Kwaśniewski i Michlowicz. Żadnej z tych osób nie ma już w TS.
Gburczyk weszła do zarządu TS dopiero w czerwcu 2018 roku i tak naprawdę obecnie ona została na placu boju o koszykówkę, bo drużyna obecnie nie ma GM.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Junior Member

Stary 08.10.2019, 23:18
Ałgaja napisał(a):Wyświetl post
Fakty są takie, że nie są to ciągle te same osoby.

Gdy rozwiązano kontrakt z Owczarzak w październiku czy listopadzie 2017 roku to General Menagerem drużyny był Łukasz Kwaśniewski, a w Zarządzie TS były takie gwiazdy jak Marzena, Dukat, Szymański, no i Kwaśniewski i Michlowicz. Żadnej z tych osób nie ma już w TS.
Gburczyk weszła do zarządu TS dopiero w czerwcu 2018 roku i tak naprawdę obecnie ona została na placu boju o koszykówkę, bo drużyna obecnie nie ma GM.
Nie pisałem, że są wszystkie osoby są te same. Dla mnie osobą mającą najwięcej do powiedzenia w sprawie koszykówki przed i po ostatnich wyborach była ta sama osoba. Może rzeczywiście dalej w przeszłość niż lato 2018 w zarządzie p. Gburczyk nie było, ale z tego co słyszałem była to bardzo bliska koleżanka Marzeny więc chyba miała mocny wpływ na sekcję. Z drugiej strony nie wiadomo czy jej przyjaciółka nie wprowadzała w błąd. Chyba za mało wiemy żeby napisać, że jest odpowiedzialna za błędy sprzed dwóch lat. Z tego się wycofuję. Ale chyba też nie wiemy na tyle dużo, żeby napisać z pewnością, że ludzi odpowiedzialnych już w klubie nie ma.

Na pewno z kolei wiemy, że obecny zarząd TS zgłaszając drużynę do rozgrywek wiedział, że nie ma na to pieniędzy zapewnionych i z tego co podobno mówił sam prezes nie była to decyzja jednomyślna. Także za obecny brak środków odpowiedzialni są na pewno ludzie z obecnego zarządu. A z tego co czytałem to brakuje duże kilkaset tysięcy i to że uzbieramy 150 tysięcy wcale nie oznacza, że drużyna dogra do końca sezonu.
Odpowiedz cytując
Ałgaja
Senior Member

Stary 08.10.2019, 23:36
Na ten moment kluczowe jest zebranie pieniędzy na spłatę zobowiązań względem Owczarzak - to jest 140 tys. które spadło na obecny zarząd TS w spadku po Marzenach i ówczesnym kierownictwie sekcji.

Inną sprawą jest to, że rzeczywiście budżet koszykarek nie jest na ten sezon w całości zabezpieczony, ale (nie chcę tutaj nikogo usprawiedliwiać, ani się pocieszać) takie rzeczy w tej zabawie to norma, klub ma kilka miesięcy żeby jeszcze pozyskać sponsorów.

Co do Gburczyk to z tego co ja wiem nie miała w 2017 roku żadnego wpływu na pierwszą drużynę, zresztą nadal gdyby mogła to zajmowałaby się tylko Akademią Wisły Can Pack (na ten projekt Can Pack nadal daje takie pieniądze jakie dawał), ale życie zmusiło ją do czegoś innego.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 10.10.2019, 11:50
U nas od lat strasznie kuleje " marketing polityczny" czy tam jak to nazwać.

Wielki kibic Fedorowicz nic nigdy nie uzyskał.

Teraz Gowin niby zmobilizował urząd wojewódzki ale póki co to jest kropla w morzu potrzeb.

A taki Czarnecki we Wrocławiu załatwił możnego sponsora dla siatkarek a i ponoć uratuje męską siatkówkę w Warszawie "rękami" Orlenu.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 10.10.2019, 15:57
taki kibic z Fedorowicza że przed derbami wywiadu da do jakiegoś szmatławca razem z Mazanem , dajcie spokoj z tymi miernymi politykami
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 10.10.2019, 18:37
Federowicz, to zwykła ..., a Gowina, to trzeba dofinansować, bo na życie mu nie starcza.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 10.10.2019, 19:08
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
Zbliżają się wybory... startuje Pan Jarosław Gowin. Napiszę wprost, to może być nasza ostania szansa na zmianą tego co się dzieje z Wisłą w kontekście braku pomocy ze strony magistratu i Majchrowskiego...
Sorry ale mam wrażenie, zdążę politycy przypominają sobie o klubach w latach wyborów - bez względu na przynależność partyjną
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Stary 10.10.2019, 19:32
Fedorowicz....raczej beneficjent, niż dobroczyńca....
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 10.10.2019, 20:09
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
Mam podobne zdanie, bo tylko Gowin nam został, taka prawda.

Co do Jarosława Gowina i PISu:

- jest członkiem Socios Wisła,
- wsparł koszykarki Wisły- logo Małopolski na koszulkach- 70 tys. zł do końca roku, a w kolejnym roku nowa umowa,
- w najbliższym czasie ma pojawić się logo Małopolski na spodenkach piłkarzy Wisły, oferta została już złożona,

Jeżeli PIS wygra wybory i będzie rządził samodzielnie, to Gowin będzie lobował i optował za stadionem Wisły, żeby Państwo dało kasę na jego modernizację, bo znając życie Majchrowski pewnie nie dołoży ani złotówki na te Igrzyska Europejskie, a Gowin ma duże znajomości w Ministerstwie i na pewno coś załatwi. Tak samo z budową nowej hali Wisły na Igrzyska, na razie plany są ambitne, ale wszystko zależy od wsparcia państwa.

W pełni można powiedzieć, że Gowin jednak coś zrobił dla Wisły i na pewno zrobi jak się na niego zagłosuje. Według mnie to nie będzie stracony głos.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 10.10.2019 o godz. 23:40.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów