The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.03.2018, 10:27
Co do Małego to sprawa jest prosta. Jak w dalszym ciągu będzie uważał, że jest pomijany, nie pasuje do koncepcji etc - w lecie dostanie zielone światło i powodzenia w dalszej karierze.

Buduje się dość fajny projekt z Carillo. Wiadomo ,że pewne jednostki do niego pasowąć nie będą - takie życie.
I żaden Małecki czy inny ęcki nie może tego torpedować.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 29.03.2018, 10:43
Mały to już ma zielone światło.
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 29.03.2018, 11:54
niech on już idzie i nie wraca po raz 3, mam nieodparte wrażenie, że ten typ to zwykły koń trojański, gdzie nie pójdzie tam musi psuć od środka, w Pogoni pyskówki z Wdowcem, w Wiśle wiadomo ze 3-4 akcje na luzie, a wytworem tego wszystkiego jest jego gigantyczne ego i przekonanie o swojej nieomylności
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 29.03.2018, 12:16
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
niech on już idzie i nie wraca po raz 3, mam nieodparte wrażenie, że ten typ to zwykły koń trojański, gdzie nie pójdzie tam musi psuć od środka, w Pogoni pyskówki z Wdowcem,
Mi sie wydaje ze Ty jestes bardziej

W Pogoni pyskówki z Wdowcem ...Wdowcem. Darkiem W. Jednym z większych chujków na karuzeli, ale skad to mozesz wiedziec jak w FM tego nie napiszą.
Tak więc waćpan, skończ .......ić ...

Sando : tak Pracował.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 29.03.2018 o godz. 12:32.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 29.03.2018, 12:31
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Gdy Patryk pracował z trenerem mentalnym był innym człowiekiem. To wtedy potrafił ,,wygrywać mecze" . Współpraca się chyba skończyła niestety.
A pracował? Pytam z ciekawości
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 29.03.2018, 12:35
Cytat:
Tak przynajmniej było rozgłaszane i faktycznie, w tym czasie widać było pozytywną zmianę.

To, że Mały ma ego rozbuchane do granic to wiadomo.
Do dziś mnie otrząsa na wspomnienie, jak po zdobyciu mistrzostwa z Maaskantem na Rynku podczas fety, Mały co chwilę odbierał komuś mikrofon i darł się do tłumu:
- A my na nowo: Pa-tryk Ma-łec-ki!

Niechby miał to ego rozdmuchane, ale niechby też umiał dopasować się do sytuacji i pomyślał przez chwilę, że jest tylko elementem w Wiśle, a nie całą Wisłą.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 29.03.2018, 12:49
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Pracował bo był nawet materiał w Lidze+ekstra
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 29.03.2018, 15:56
Jakbym widział kopiącego się po czole Boguskiego, to też by mnie kur*ica brała. Niepotrzebnie skarżył się w mediach, bo po udanym sparingu mógłby być bliżej pierwszej jedenastki. Mały ma za mało cierpliwości. Mam nadzieje, że wszystkie strony wytrzymają ciśnienie i dojdą do porozumienia, bo Patryk jeszcze się Wiśle przyda.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 29.03.2018, 16:35
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Jakbym widział kopiącego się po czole Boguskiego, to też by mnie kur*ica brała. Niepotrzebnie skarżył się w mediach, bo po udanym sparingu mógłby być bliżej pierwszej jedenastki. Mały ma za mało cierpliwości. Mam nadzieje, że wszystkie strony wytrzymają ciśnienie i dojdą do porozumienia, bo Patryk jeszcze się Wiśle przyda.
Chyba jako materiał szkoleniowy dla potomnych pt. "Co się stanie jak nie zamkniesz ryja chociaż jesteś słabszy od innych".

Karać srogo dla przykładu.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.03.2018, 17:07
Jeśli Małecki nie będzie miał pewnego placu to odejdzie. On nie pogodzi się z rolą rezerwowego i tego że ktoś od niego może być lepszy. Nie ma niestety szacunku do trenera i jego wyborów. Zupełnie jakby był sam w drużynie.

Myślę że jak się sytuacja nie zmieni (jego forma nie wystrzeli, ktoś nie dozna kontuzji), to w lecie Małecki odejdzie do jakiegos Piasta, a za rok do Wigier Suwałki. Po tym jak Carrillo dzisiaj chwalił Ondraszka i Kostala może być mu jeszcze trudniej.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 29.03.2018, 20:45
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
Tak piszecie, ciekawe kto będzie nawet na tej ławie. Żeby chociaż wchodził od czasu do czasu i dostawał jakiś czas gry na boisku to by było inaczej a tu wchodzi Boguski i nic nie robi. Ostatni jego dobry mecz pamietam z Lechem, jeszcze wtedy Stilic grał. Sprowadzimy jakiegoś ce manuela zamiast niego czy innego czepczugowa i będzie lipa. Tak samo łatwo stilicia odpuściliśmy albo Wolskiego, i został drewniany Brlek (ktorego to transfer to tak na prawde mistrzostwo) nie sądziłem, że ktoś zapłaci wiecej niż 0,5 mln euro. A każdy, a po co, a że Brleka mamy, a że grać nie bedzie miał jak Stilic. A wiadomo było, że Brlek pojdzie tak samo i teraz Wiadomo że Boguski odejdzie 34 lata, dajcie temu chłopu już dociagnac sezon ostatni w pierwszej lidze i emerytura a Mały jeszcze by mogł pograć toche. Tylko mógłby sie przyłożyć, bo ciagnac druzyne potrafi w przeciwienstwie do Bogusia. Chyba, że udało by się Małeckiego opchnąć do 2 bundesligi i sprowadzić kogoś konkretnego a nie z łapanki, bo ktos go tam obserwował. Zawsze podziwiałem legie, że byle ....y potrafili wytransferować czy to do rosji czy gdzie indziej za dobre pieniądze u nas czesto gwiazdy za 3x mniejsze kwoty odchodziły niz te przeszczepy.
Te byle ....y zostały najlepiej zarabiającymi piłkarzami w Grecji, albo w stoczyli się na samo dno i zostali przetransferowani do Chin za 5mln ojro, gdzie pewnie żebrzą o ryż, bo ni ma za co żyć.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 29.03.2018, 21:33
Tak piszecie, ciekawe kto będzie nawet na tej ławie. Żeby chociaż wchodził od czasu do czasu i dostawał jakiś czas gry na boisku to by było inaczej a tu wchodzi Boguski i nic nie robi. Ostatni jego dobry mecz pamietam z Lechem, jeszcze wtedy Stilic grał. Sprowadzimy jakiegoś ce manuela zamiast niego czy innego czepczugowa i będzie lipa. Tak samo łatwo stilicia odpuściliśmy albo Wolskiego, i został drewniany Brlek (ktorego to transfer to tak na prawde mistrzostwo) nie sądziłem, że ktoś zapłaci wiecej niż 0,5 mln euro. A każdy, a po co, a że Brleka mamy, a że grać nie bedzie miał jak Stilic. A wiadomo było, że Brlek pojdzie tak samo i teraz Wiadomo że Boguski odejdzie 34 lata, dajcie temu chłopu już dociagnac sezon ostatni w pierwszej lidze i emerytura a Mały jeszcze by mogł pograć toche. Tylko mógłby sie przyłożyć, bo ciagnac druzyne potrafi w przeciwienstwie do Bogusia. Chyba, że udało by się Małeckiego opchnąć do 2 bundesligi i sprowadzić kogoś konkretnego a nie z łapanki, bo ktos go tam obserwował. Zawsze podziwiałem legie, że byle ....y potrafili wytransferować czy to do rosji czy gdzie indziej za dobre pieniądze u nas czesto gwiazdy za 3x mniejsze kwoty odchodziły niz te przeszczepy.
Pokaż mi ostatni dobry mecz Małeckiego?
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
GonzoNS
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 29.03.2018, 22:08
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Pokaż mi ostatni dobry mecz Małeckiego?
Z Apoelem w 2011 gdy strzelił przepiękną bramkę niczym Ty w Podegrodziu w tym sezonie
Ostatnio edytowane przez GonzoNS : 29.03.2018 o godz. 22:14.
Odpowiedz cytując
Domino89
Junior Member

Od: 01.2018

Stary 30.03.2018, 10:22
Milo ze w Nowym Saczu tez sa kibice Wisly ��. Wracajac do tematu Maly juz sie nie zmieni nie ten wiek.. a szkoda
Odpowiedz cytując
Kristoferson
Member

Od: 06.2015

Stary 30.03.2018, 10:48
Myślicie, że zobaczymy jeszcze Ivana w barwach Wisły?
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 30.03.2018, 11:07
Wg Kiewicza a on ma najlepsze info nie dostanie nowego kontraktu.Zly nie jest no ale te kontuzje u niego to masakra.Ledwo zaleczyl jedno kolano a juz drugie do remontu.Zaraz sie okaze ze po sezonie z Hiszpanow zostanie tylko Velez i Imaz.
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 30.03.2018, 11:16
Przerażające jest to, co niektórzy tu piszą. Kibicujemy temu samemu klubowi, więc nie będę używał określeń, które nasuwają się po przeczytaniu niektórych postów. Przyzwyczaiłem się jednak, że tutaj są fanatycy i wierni obrońcy wspaniałej gry Boguskiego i teraz uaktywnili się fani Małeckiego. Widocznie taka kolej rzeczy, że co jakiś czas trzeba poczytać te "mądrości". Gra zespołu wygląda coraz lepiej a Wy bronicie gościa, który zamiast iść do trenera biega do gazet i "płacze" w wywiadach. Szacunek za wiele rzeczy Małeckiemu się należy, ale nie wolno też zapominać, ile razy robił i mówił głupoty. Skoro chce odejść, trzeba go bez żalu oddać lub sprzedać za grosze, szkoda atmosfery w zespole gdy jak widać bez niego w składzie radzimy sobie dobrze.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 30.03.2018, 11:43
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Wg Kiewicza a on ma najlepsze info nie dostanie nowego kontraktu.Zly nie jest no ale te kontuzje u niego to masakra.Ledwo zaleczyl jedno kolano a juz drugie do remontu.Zaraz sie okaze ze po sezonie z Hiszpanow zostanie tylko Velez i Imaz.
To było jego tylko spostrzeżenie,a nie informacja z kim się pożegnamy
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 30.03.2018, 12:07
oby , ale martwią mnie troche kontuzej Wojtkowskiego , a raczej ich częśtotliwość

oby nie yl to kolejny młody talent , którego kariere przekreślą problemy zdrowotne
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 30.03.2018, 15:12
No dlatego piszę, że jestem pod wrażeniem tego jak legia potrafi to robić. Sikorskiego jakby mieli to też by wytransferowali do Chin. I jeśli ktoś nie pamięta dobrych meczy Małeckiego to niech pooglada mecze z tamtego sezonu. Żeby było jasne, ja go nie bronie. Jak sporawdzimy kogoś lepszego chociaż troche to ok, ale jak przyjdzie jakieś gorsze drewno to juz wolę polaka.
Ale czego jesteś pod wrażeniem? Że drewniany Prijović jest uważany za najlepszego zawodnika w Greckiej lidze, że Legia pozbyła się go za jakieś grosze? Czy transferu Orlando Sa, który gdzie się nie pojawił to ładował jak zły? Legia sobie pluje w brodę, a nie cieszy się z tych transferów.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 30.03.2018, 18:04
Bezsprzecznie cudu - naprawdę cudu, literalnie niemożliwego - w zakresie transferów z klubu dokonała Wisła Kraków, która w 2016 r. sprzedała (!!!) Macieja Jankowskiego do Piasta Gliwice.

Osoba, która odpowiada za ten transfer odnajdzie się w każdym biznesie. Sprzeda łysemu grzebień, głupiemu książkę, diabłu Biblię. No, wszystko każdemu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 30.03.2018, 18:56
Zapomniałeś o naszej klątwie Adamie Mójcie
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 30.03.2018, 19:21
odszedł za darmo
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 30.03.2018, 20:04
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
Z Apoelem w 2011 gdy strzelił przepiękną bramkę niczym Ty w Podegrodziu w tym sezonie
O kurde stary tos mnie teraz zaskoczył pozdro Grzesiu!

Widziałeś na żywo?
Ostatnio edytowane przez wiertar : 30.03.2018 o godz. 20:06.
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 30.03.2018, 21:56
Kapsel, Prijović nie był drewniany akurat. Co jak co, ale po gościu było widać, że potencjał jest i to duży.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 30.03.2018, 22:08
Żyro, Furman. Jędrzejczyk, Wawrzyniak, Gol, Bielik (majsterszyk po prostu, gość o którym nic nikt nie słyszał nagle poszedł do arsenalu), Radović (taki staruch, za taka kase), Łukasik, Kosecki (warszawska wersja Małeckiego), Sadiku też nic ciekawego nie grał. To że Prijović wymiata w Grecji to nie znaczy że tak było w Polsce, bo tu był bardzo drewniany i patrząc na to jak grał to Legia wzieła za niego dobrą kasę. To samo jeśli chodzi o Sa, napastnik niezły ale zapłacili i poszedł gdzie indziej grać przyszli za niego inni i też poziom trzymali. Piłka nożna to biznes, i dla polskich klubów nie liczy sie poziom sportowy a kasa i legia nie pluje sobie w brode. Poza tym, jeżeli uważasz transfery tych .... które wymieniłem za grosze to spójrz na nas gdzie nasze najwieksze gwiazdy odchodziły za 3x mniejszą kase. Chociażby taki Jović 300 tys euro. Szkoda nawet tłumaczyć ludziom..
Wszyscy, których wymieniłeś coś tam pograli na poważniejszym poziomie, no może oprócz Furmana, który jednak wrócił do ligi i jest czołową postacią, zresztą mówi się o nim w kontekście reprezentacji, a poza tym jest też szanowanym trenerem w Płocku. Radović może i stary, ale Chińczycy kupili od nas Ryśka w podobnym wieku za mln ojro. Kosecki przeszedł do Niemiec za całe 100k ojro, ale byśmy za to zawojowali ligę, co się rozmarzyłem, to moje. Dobrze, że wspomniałeś Jovicia. U nas na wysokim poziomie, przygoda w Turcji niemalże identyczna jak pewien gif z Simpsonów, w Śląsku 3 mecze, teraz kontuzja. Naszą gwiazdą był Brlek i odszedł za 2.2mln ojro, teraz jest nią Carlitos i szczerze wątpię, żeby odszedł za mniej
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 30.03.2018, 23:49
Guzmics nie koształ miliona euro, nawet za połowę tego...
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 31.03.2018, 09:49
No ale Legia grała nimi regularnie w pucharach, a my w środku tabeli.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 31.03.2018, 10:09
Guzmics jest 3 lata młodszy, a reszta oprócz Furmana albo "coś tam pograła" to znaczy ze zagrała 15 meczy przez 3 lata albo grała w przecietnych drużynach. O Furmanie to sie mówiło w kontekscie reprezentacji, jak był w legii (tam na siłe się promowało swego czasu młodych i był taki szał na nich mimo że byli przecietni). Bez powodu do mojej listy nie trafili. No i widzisz, Jovic gorszy jest od Wawrzyniaka? Nie wydaje mi sie a legia najpierw 750 przytuliła za wypozyczenie a pozniej 100 za transfer. Ktoś wyżej sie podniecał, że Jankowskiego sprzedalismy za 75 tys euro wiec 100 też chyba warto było dodać? Moze mu sie kontrakt konczył czy cos, nie pamietam juz.
Nie no, ....a, powstańmy. Nieważne, że miał 30 w momencie transferu, a brzydki z Legii 31, ważne, że jest 3 lata młodszy. No nie mogę wyjść z podziwu. Furman jest 12 lat młodszy, to co się dziwisz, że poszedł za gruby hajs? Żyro-500k, Wawrzyniak- przez lata podstawowy zawodnik kadry, Głowacki przeszedł za 900k- toż to dopiero majstersztyk,Gol-podstawowy zawodnik w lidze kilka poziomów wyżej od naszej klapy, sprzedany za całe 300k. Rzeczywiście, same perełki, czemu dyrektor sportowy nie pracuje jeszcze w Dortmundzie?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 31.03.2018, 11:20
Fakt jest taki,że sprzedali za dobry hajs i to się liczy
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu