The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Zbiórka pieniędzy Kibice Piłkarzom
Tak podoba mi się ta akcja deklaruję przekazać darowiznę 80 72,73%
Nie, w inny sposób wesprę klub 30 27,27%
Głosujących: 110. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.11.2018, 19:59. Podziękujmy Im - akcja ,,Kibice Piłkarzom"
Zbliża się do końca świetna runda w wykonaniu Wisły, pełna piłkarskich emocji, wspaniałych meczów - przypomnieć wystarczy potyczki w Poznaniu, Warszawie, derby na Kałuży czy rozgromienie obecnego lidera rozgrywek przy Reymonta.

Nie przeżylibyśmy tych chwil, gdyby nie zawodnicy Białej Gwiazdy. Jak wiadomo, od jakiegoś czasu nasz ukochany klub nie jest w stanie wypłacać należnych pieniędzy naszym piłkarzom. Chcielibyśmy im podziękować za to, że mimo wielkich trudności walczą, oddają zdrowie za Wisłę, wykazują się pełnym profesjonalizmem. Jeśli uznacie, że chcecie razem z nami podziękować ekipie Stolarczyka, już jutro uruchomimy zbiórkę pieniędzy pod hasłem "Kibice Piłkarzom"!

Mamy zapewnienie władz klubu, że wszystkie zebrane w naszej akcji środki będą przekazane zawodnikom Wisły!

Socios Wisła Kraków
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 22.11.2018 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 22.11.2018, 20:08
1906%Poparcia.
Dodatkowo można skandować na najbliższych meczach nazwiska całej ekipiy wlacznie z Sobolem Stolarem itd
Odpowiedz cytując
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert

Od: 03.2003

Stary 22.11.2018, 20:10
Szanowni

To nasze oficjalne zapytanie do Was , które traktujemy bardzo poważnie.

Proszę napiszcie co Wy na to. Czy to dobry pomysł, czy się weń wlaczycie.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 22.11.2018, 20:11
Bardzo prosimy o wzięcie udziału w ankiecie też osoby które nie chcą brać udziału w akcji dla nas to bardzo ważne.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 22.11.2018, 20:14
Hmhm... Ja akurat nie jestem zbytnim zwolennikiem, ale jakas kase wplace mimo wszystko. Brakuje mi takiej odpowiedzi w ankiecie, wiec nic nie zaznaczam zadnej
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 22.11.2018, 20:16
Powiem szczerze, że sceptycznie jestem nastawiony do tej akcji.
Jednak jeżeli już wystartuje to zapewne pomogę w jakimś stopniu..
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Fidzi
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2009

Stary 22.11.2018, 20:24
Nigdy nie powinno dojść do takiej sytuacji, ale niestety jesteśmy zmuszeni (my kibice) znów pokazać swoją siłę i miłość do klubu. Pomogę tak jak będę tylko mógł, ale uważam że każdy może przeznaczyć kwotę wydaną na dobrej imprezie na tą inicjatywę.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 22.11.2018, 20:25
hmm kazdy pomysł wydaje sie fajny zeby w jakims stopniu pomoc naszemu ukochanemu klubowi ale to raczej nie załatwi sprawy no chyba, ze wsrod nas sa jacys mini milionerzy, ktorzy beda w stanie przekazac jakas wieksza darowizne. Nie wiem czy nie lepsza byłaby taka akcja ale przez fans4club bo tam kibice zostawiaja najwiecej.
Odpowiedz cytując
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert

Stary 22.11.2018, 20:26
Fans4club pobiera za to opłaty. U nas nie ma żadnych kosztów.
Odpowiedz cytując
filipowski
Member

Od: 06.2013

Stary 22.11.2018, 20:30
Popieram,na pewno coś wpłacę.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 22.11.2018, 20:31
Fajna akcja, ale jak wy to widzicie?
Zebrana kwota X zostanie rowno podzielona na kogo ?

jak będe wiedział wiecej to akcje poprę, na dziś, budzi ona we mnie mieszane uczucia z racji braku detali.

i ubiegne : Prawnie można komuś dać ot tak np. 4 koła ?

p.s. "mamy zapewnienie zarządu" --> a co zarząd Wam powiedział na temat ....tego co sie teraz dzieje?
p.s. 2 Oceniając prace, wypowiedzi, konsekwencje ludzi z zarządu - nie dałbym im połowy guzika do przechowania...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
krzysztofff
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 22.11.2018, 20:32
dobry pomysł,proponuje też aby kazdy przyniósł jakąś odzież ,ktorej juz nie używa,przydadza sie przede wszystkim rzeczy zimowe dla naszych pilkarzy,koce ,przescieradła,atykuły żywnosciowe:mąka ,herbata,makaron,konserwy...aha i żel do włosów dla Kamila Wojtkowskiego.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 22.11.2018, 21:00
Moim zdaniem to już lekka przesada...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 22.11.2018, 21:03
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Fajna akcja, ale jak wy to widzicie?
Zebrana kwota X zostanie rowno podzielona na kogo ?

jak będe wiedział wiecej to akcje poprę, na dziś, budzi ona we mnie mieszane uczucia z racji braku detali.

i ubiegne : Prawnie można komuś dać ot tak np. 4 koła ?

p.s. "mamy zapewnienie zarządu" --> a co zarząd Wam powiedział na temat ....tego co sie teraz dzieje?
p.s. 2 Oceniając prace, wypowiedzi, konsekwencje ludzi z zarządu - nie dałbym im połowy guzika do przechowania...
Zebrana kwota zostanie przekazana piłkarzom, wobec których są zaległości

Jeśli akcja dojdzie do skutku, stowarzyszenie rozpocznie zbiórkę (darowizny). Za uzbieraną kwotę wykupimy od SA reklamę. Klub zobowiązał się, że uzyskane w ten sposób środki przekaże drużynie.

Nie rozmawialiśmy na temat bieżącej sytuacji, zdajemy sobie jednak sprawę, jaka ona jest.

Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 22.11.2018, 21:03
Czy tych zbiórek nie jest za dużo? Tu daj, tam daj, i jeszcze tam,
Kupiłem karnet, dołączyłem do socios, zrobię zakupy w sklepie internetowym, wczoraj wpłaciłem na skwk na paczkę od Mikołaja

Oczywiście dołączę się bo nie wyobrażam sobie życia bez Wisły.

To może być jednak odebrane źle przez innych.
Ciągle tyko daj daj daj.
Klub zalega piłkarzom pewnie z 5 milionów, a my zbierzemy pewnie kilkanaście tysięcy zł.. Damy każdemu po 2.000 zł? Trochę lipa?

Chyba, że dokładamy kwotę zebraną z socios do tego?

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 22.11.2018, 21:08
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Zebrana kwota zostanie przekazana piłkarzom, wobec których są zaległości

Jeśli akcja dojdzie do skutku, stowarzyszenie rozpocznie zbiórkę (darowizny). Za uzbieraną kwotę wykupimy od SA reklamę. Klub zobowiązał się, że uzyskane w ten sposób środki przekaże drużynie.

Nie rozmawialiśmy na temat bieżącej sytuacji, zdajemy sobie jednak sprawę, jaka ona jest.

no ok, nie mogles ....a zostac prezesem tego cyrku ?

ale że ja wkuriwiam, to dopytam. (a dopytuje dlatego ze straciłem zaufanie do zarządu)
Nie ma piłkarza któremu nie zalegamy - jak zostanie to rozdysponowane? Czy to będzie równy podział czy jakoś inaczej?

czy klub na ma "aktywnych" wyroków? Tzn, czy nie siedzi komornik juz, bo przelanie kasy na konto bedzie sie równało z zajęciem jej przez komornika, czy nie?
czy piłkarz który zgłosił jednak ochote rozwiązania umowy z winy klubu otrzyma coś z tej zbiórki?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
mattrissa
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2010

Stary 22.11.2018, 21:25
Wiadomo, jak ruszy zbiorka to na 100% dolacze.

Problem tkwi w tym, ze ile my damy tak naprawde damy rady uzbierac? 20 - 30 tys? 1,5 tys. na pilkarza.
Wydaje mi sie ze kwota nie warta zamieszania, a niestety wielu moze troche odrzucic kolejna juz zbiorka...

Zamiast rozdawac pieniadze moze to co mielibysmy juz uzbierac przeznaczyc na np. swiateczna kolacje dla calej druzyny od kibicow, niech ida razem nazra sie i napija, albo cus.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2018, 21:28
Na razie to tylko ankieta, chcemy poznać Wasze zdanie, zobaczyć jaki jest odzew. Uwierzcie, że nawet wśród zarządu Socios nie ma jednomyślności w tej sprawie, a to tylko 4 osoby
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member

Od: 09.2011

Stary 22.11.2018, 21:28
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
Czy tych zbiórek nie jest za dużo? Tu daj, tam daj, i jeszcze tam,
Kupiłem karnet, dołączyłem do socios, zrobię zakupy w sklepie internetowym, wczoraj wpłaciłem na skwk na paczkę od Mikołaja

Oczywiście dołączę się bo nie wyobrażam sobie życia bez Wisły.

To może być jednak odebrane źle przez innych.
Ciągle tyko daj daj daj.
Klub zalega piłkarzom pewnie z 5 milionów, a my zbierzemy pewnie kilkanaście tysięcy zł.. Damy każdemu po 2.000 zł? Trochę lipa?

Chyba, że dokładamy kwotę zebraną z socios do tego?
Dokładnie tak samo to widzę.
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 22.11.2018, 21:35
Ja się dorzucę, ale raczej symbolicznie. Dużo kasy poszło ode mnie na poprzednie zbiórki.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2018, 21:41
Jasna sprawa, zdajemy sobie sprawę, że portfele kibiców Wisły w ostatnim czasie mocno ucierpiały
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 22.11.2018, 21:43
Ja również w określonym stopniu wezmę udział, ale wcześniej bardzo chciałbym zobaczyć odpowiedzi na pytania szprotsona. Komorników nie mam zamiaru wspierać...

I być może moje pytanie zabrzmi irracjonalnie, ale czy to pożegnalna wyprawka przed tym co nas czeka po zakończeniu rundy?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 22.11.2018, 21:50
No właśnie.. jeszcze jedna kwestia, rozumiem, że pieniądze ze zbiórki trafią na konto klub i ten zrobili przelewy piłkarzom? Tylko pytanie jest takie, zdąży to zrobić zanim np Tauron czy inne MPO nie siądą na pieniądzach? W tym momencie upubliczniacie zbiórkę? Nie mamy gwarancji, że komornik tylko na to czeka i zajmie należność na poczet innych długów..

Rozumiem, że ze względów prawnych nie ma możliwości przekazania pieniędzy z konta socios wprost do ręki piłkarzy?

Trzeba to mądrze rozegrać mamy w sumie koniec roku i windykatorzy czy komornicy tylko na to czekają..
Również skłaniam się do tego, że w ostatnim czasie portfele Wiślaków zostały znacząco nadszarpnięte. A zarząd zaciera ręce, że znowu kibice ratują po części mu dupę. To strasznie boli, bo bardzo się zawiodłem.. I myślę, że nie tylko ja..

Czekać tylko teraz aż Marzena się obudzi i zacznie dziękować.. A do tej pory siedzi cicho.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert

Stary 22.11.2018, 21:57
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post

Rozumiem, że ze względów prawnych nie ma możliwości przekazania pieniędzy z konta socios wprost do ręki piłkarzy?
Ja to muszę potwierdzić ale to najpewniej jest możliwe.

Artykuł 356 § 2 KC mówi, że: „Jeżeli wierzytelność pieniężna jest wymagalna, wierzyciel nie może odmówić przyjęcia świadczenia od osoby trzeciej, chociażby nawet osoba ta działała bez wiedzy dłużnika”.

W praktyce oznacza to, że osoba trzecia ma pełne prawo do tego, aby spłacić nie swoje zobowiązania, a wierzyciel uzna ich zasadność.

Poza tym
Jeżeli wierzytelność pieniężna jest wymagalna, wierzyciel nie może odmówić przyjęcia świadczenia od osoby trzeciej, chociażby nawet osoba ta działała bez wiedzy dłużnika.
Wynika to z art. 356 § 2 Kodeksu cywilnego. Obowiązkiem wierzyciela będzie więc przyjęcie wpłaty i zaliczenie jej na poczet długu dłużnika.
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 22.11.2018, 21:58
Bardziej za przekazaniem pieniędzy byłbym za jakimiś zajebistymi upominkami dla piłkarzy - z podziękowaniami za honorowe i naprawdę bardzo dojrzałe zachowanie
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
SONNE
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 22.11.2018, 22:25
Jak akcja ruszy to na pewno wezmę udział ale podejrzewam, że kwota którą zbierzemy to kropla w morzu zaległości wobec piłkarzy więc czy to ma sens ?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2018, 22:26
Każdy Wasz głos jest dla nas cenny - proszę wyrażajcie swoje opinie. Na razie sondujemy, czy taka akcja to na pewno dobry pomysł.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 22.11.2018, 22:39
To jest ciężki temat bez określenia budżetu. Jeśliby zebrała się konkretna kwota, to może i same pieniądze byłyby ok. Ale przy tak dużych prawdopodobnie (dużo osób i niemałe pieniądze) zaległościach, to może rzeczywiście lepiej jakiś dowód pamięci od kibiców. Ale wtedy znów pytanie czy nie ma pilniejszych wydatków. Na pewno pomysł godny uwagi tak czy siak.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 22.11.2018, 22:50
Róbcie róbcie, tylko zastanówcie się nad jedną rzeczą. Ile jesteście w stanie zebrać? I ile to pomoże w calej sytuacji? Pamiętajcie do zebrania jest ponad 4 mln zł. Zbiórka ok jestem na tak ale to tylko dodatek. Poważne pieniądze od kibiców to 33 326 na każdym z ostatnich dwóch meczy. Proponuje więc w głównej mierze skupić się na promowaniu ostatnich dwóch wydarzeń w tym roku... oby nie ostatnich w Ekstraklasie na długi czas...
Ostatnio edytowane przez regan : 22.11.2018 o godz. 22:55.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 22.11.2018, 22:50
Powiem tak da Wisły zrobię wszystko... Ta akcja mogłaby pokazać naszą olbrzymią siłę gdyby, te 300 tys lajków z FB zamieniło się w 200 tys wpłat na akcje, chociaż po 10 zł, byłyby 2 mln. Tyle, że u nas ludzie znajdą milion wymówek niż realnie pomogą. Jeśli będzie akcja wpłacam minimum 100. Niech się dzieje co chce...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów