The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,20%
osłabi 79 63,20%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,60%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.07.2008, 08:37
To jaki jest okaze sie w potyczce z Beitarem.
Odpowiedz cytując
Kamyk
Bene meritus

Od: 11.2004

Stary 02.07.2008, 09:54
Ja bym się o Jirsaka nie martwił, jak dla mnie jest to dobry zawodnik, który może w europie pokazać swoją prawdziwą klasę i dla mnie jest pewniakiem w środku pola. Ale teraz pytanie kto obok niego? Sobol i Mauro to zawodnicy których era minęła i myślę, że poziomem stanowczo odbiegają od tego co prezentowali jeszcze 2-3 lata temu. Prawda jest taka, że nie mamy drugiego równie dobrego, a nawet lepszego zawodnika niż Jirsak, który mógłby pokierować grą w środku pola. I właśnie tutaj przydałby się transfer.
Drugą sprawą jest bramkarz. Dla mnie Pawełek zawsze był przeciętnym zawodnikiem, który bronił w kratkę. Działącze powinni się zastanowić nad tym ekwadorczykiem, chociaż wolałbym kogoś bardziej znanego i obytego na europejskich boiskach - ale skąd wziąć pieniądze...
Trzecia sprawa to napastnik. przepraszam bardzo ale dwóch w miarę solidnych napastników (Brożek, Niedzielan) nie wystarczy na Europę...
Jeśli chodzi o naszą obronę to jest nieźle. Środek doświadczony - Cleber jeszcze powinien jeden sezon pograć na dobrym poziomie i doświadczenie Głowackiego dobrze się uzupełniają. Prawa obrona Baszczyński - poziom już nie ten sam co kilka lat temu, ale zawsze solidny, a jego następca Singlar to dla mnie transfer rewelacyjny. Nie jest to młody zawodnik ale prezentuje bardzo dobry poziom.
Lewa obrona to Junior Diaz...no i tutaj zaczynają się schodki bo przydałby się ktoś kto jednak swoim doświadczeniem i umiejętnościami może dorównać reszcie defensywy. Więc tutaj bez wahania warto wydać duże pieniądze na lewego obrońcę.

A co z tych hucznie zapowiadanych transferów będzie to przekonamy się, mam nadzieje niebawem. Do meczu z Beitarem zostało już niewiele czasu. A jeden Singlar czy testowany Łukasiewicz (dla mnie dno bez perspektyw) nie dadza Wiśle siły ataku...
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 02.07.2008, 10:00
Jirsak nic nie pokaze, ale tylko dlatego, że na środku zagrają jak zwykle niezastąpieni Mauro i Radzio...
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 02.07.2008, 10:21
felipe napisał(a):Wyświetl post
Jirsak nic nie pokaze, ale tylko dlatego, że na środku zagrają jak zwykle niezastąpieni Mauro i Radzio...
to zależy od meczu bo chyba nikt sobie nie wyobraża że wyjdziemy na gorący teren w Izraelu inaczej niż z dwoma defensywnymi pomocnikami, a zarówno Sobolewski jaki i Mauro akurat w europejskich rozgrywkach sie sprawdzili, bardziej martwił bym sie naszą grą ofensywna a szczególnie naszymi skrzydłami
Odpowiedz cytując
BronekTS
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 02.07.2008, 10:21
felipe napisał(a):Wyświetl post
W pierwszym meczu w Jerozolimie jeśli oboje będą w dobrej formie na 100 % wyjdą oni w środku pomocy, asekuracyjna gra dwoma defensywnymi pomocnikami, co by wywieźć dobry wynik ( remis, skromne zwycięstwo ).

Ostatnio pisałem tutaj o Kokoszce, żeby go nie trzymać tylko puścić ZA GRANICE przy pierwszej lepszej okazji. Toteż właśnie takowa się nadaża. Tak czy siak w Zenicie dzielny Kokos się skończy, będzie tam bez szans i jego los zapewne potoczy się jak większości naszych rodaków na obczyźnie - ławeczka, a potem trybunki. Jeszcze będzie prosił żeby go do Polski ściągnąć spowrotem. Brać miliona eurasów za niego i niech spada do Petersburga
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 02.07.2008, 10:37
Jezeli opieramy nasza nadzieję na przejscie w Jirsaku,który zagrał w kilku meczach ,strzelił w lidze dwie(co prawda b.ładne) bramki,to troche paranoja.Nam sa potrzebne prawdziwe wzmocnienia,skoro np. taki Kosa,który po tułaczce wrócil do Wisły i bez szczytowej formy,grał jedne z pierwszych skrzypiec w Wiśle,to o czym tu gadka.A kim On jest na rynku europejskim....?Ciekawy jestem jak by wypadła konfrontacja Wisła Kasperczaka vs Wisła Skorży.Pod wgledem ofensywnym chyba nie ma temtau,a przeciez w LM, PUEFA licza sie bramki.Ten skład który obecnie mamy wystarcza na ligę i nie mamy co sie napinac z powodu duzej róznicy punktowej pomiedzy nami ,a nastepnymi zespołami,bo to wynik nie tylko super gry Wisły,ale i potknięc pozostałych.Potrzebujemy ofensywnych pomocników/skrzydłowych i napastnika(jezeli nasz Andrzej nie zabłysnie formą spowrotem).Najgorsze jest to ,ze jak nie przejdziemy Beitar-u,to wogóle odpadamy,a na razie nikt nie dołaczył z ofensywnych graczy(ba ubył -Paulista), a do pierwszego meczu z "Jeruzalem" pozostał nie cały miesiac ,wiec jak tu wkomponowac w skład noowych, zgrac zespół przez np. dwa tygodnie przed.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
JohnnyH
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 02.07.2008, 11:14
W kontekście transferów (a raczej ich braku) chciałbym przypomniec poziom gry Wisły w rundzie wiosennej a szczególnie w meczach o PP i PE. Graliśmy bardzo marnie i kompletnie bez pomysłu. Legia to nie Beitar czy inne jeszcze lepsze zespoły europejskiej a nie potrafiliśmy ich ograć dwukrotnie. Na chwilę obecną z tym składem personalnym nie mamy czego szukać w Europie. Jeśli do drużyny nie przyjdą zawodnicy kreatywni w ataku (pomocnik i napastnik) + 2 szybkich przebojowych skrzydłowych (kto oglądał mecze Zienia w pucharach europejskich i Łobodzińskiego w lidze i na EURO - vide mecz z Chorwacją, to wie o czym pisze) to widzę to bardzo marnie. Szybkie bęcki i do domu a potem....sny o potędze przez kolejny sezon w okrojonej OE. Wg. mnie droga jest tylko jedna. Reinwestycja kasy za Dudkę i Kokoszkę.

Pozdrawiam

P.S. Jasne że Kosa by się przydał lecz obawiam się że w styczniu dostał one way ticket od Cupiała więc wątpie czy jest to możliwe.
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując
Gabri
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 02.07.2008, 11:43
Zamiast półamatorów z Białorusi czy innej Irlandii trafiamy na silną ekipę z Izraela i Bedni musi zapieprzać z transferami żebyśmy zaraz się nie pożegnali z pucharami. Ale takie są efekty jak Jacuś sobie robi urlop zamiast transfery załatwiać.

Priorytetowo jest nam potrzebny bramkarz bo z Pawełkiem wiele nie ugramy. Zupełnie nie mogę rozkminić dlaczego Bednarz testuje jakiegoś ekwadorskiego rezerwistę zamiast ściągnąć Kowalewskiego za friko. Zagłębie i Korona zleciały z ligi i można za niewielką kapustę wziąć niezłych grajków.
Odpowiedz cytując
bofff
Member

Od: 10.2007

Stary 02.07.2008, 11:47
Czy mógłbym prosić o krótki opis dokonań Jirsaka, bo, bez urazy, nie rozumiem zachwytów i kreowania go na zbawcę środka pola Wisły. Wydawało mi się, że szczegółowo śledziłem mecze Wisły i owszem, sympatyczny jest bardzo i poukładany, ba córce bym pozwolił się z nim umówić, ale do klasy Sobola to mu cały czas daleko, cały czas melodia przyszłości.
Także, może któryś z piewców uprzejmie napisze mi jakich czynów dokonał i w jakim meczu. No chyba, że to taka forumowa maskotka...
Odpowiedz cytując
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 02.07.2008, 12:06
bofff napisał(a):Wyświetl post
Czy mógłbym prosić o krótki opis dokonań Jirsaka, bo, bez urazy, nie rozumiem zachwytów i kreowania go na zbawcę środka pola Wisły. Wydawało mi się, że szczegółowo śledziłem mecze Wisły i owszem, sympatyczny jest bardzo i poukładany, ba córce bym pozwolił się z nim umówić, ale do klasy Sobola to mu cały czas daleko, cały czas melodia przyszłości.
Także, może któryś z piewców uprzejmie napisze mi jakich czynów dokonał i w jakim meczu. No chyba, że to taka forumowa maskotka...
Przede wszystkim ma najlepsze podanie od czasu Szymkowiaka, oraz niewiarygodnie siada mu piłka.
Dużo widzi na boisku i jednym zagraniem otwiera drogę do bramki.
Ten facet jest po prostu dobry! Tylko musi grać.

I przede wszystkim jest jedynym środkowym, który gra do przodu.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 02.07.2008 o godz. 12:17.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 02.07.2008, 12:15
do klasy Sobola brakuje mu, owsze, ale to jest inny zawodnik przeciez.

Defensywny pomocnik a ofensywny maja raczej rozne cechy,umiejetnosci i zadania na boisku
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Triodante
Member

Od: 06.2008

Stary 02.07.2008, 12:29
Sobol to rzeczywiście wyższy poziom niż Jirsak, ale ten drugi jest naszym jedynym ofensywnym środkowym pomocnikiem, który prezentuje przyzwoity poziom więc jego brak byłby dla nas jeszcze bardziej odczuwalny. Przydałby się nam jakiś ofensywny pomocnik bo zamiast Jirsaka nie ma kto ciągnąć gry w pomocy. Nie ma co naiwnie liczyć, że Zieniu będzie miał sezon konia drugi raz z rzędu.
Odpowiedz cytując
mcselon
Junior Member

Od: 10.2003

Stary 02.07.2008, 13:39
A tu taki oto sensacyjny news z futbol.pl:

W poniedziałek czteroletnią umowę z Wisłą Kraków podpisał prawy obrońca Slovana Liberec, Peter Singlar. Słowak ma być rywalem dla Marcina Baszczyńskiego, który na swojej pozycji był w ostatnim czasie pozbawiony konkurencji. Lecz zdaniem jednego z menedżerów, Baszczyński ma odejść z Wisły.

Chociaż agentem Petera Singlara jest Juraj Venglos z Central Sport Management, to duży wpływ na jego transfer do Wisły miał mieć inny licencjonowany menedżer FIFA, Vladimir Varga. – Sam poleciłem Singlara krakowianom po rozmowie z jego menedżerem Jurajem Venglosem – mówi Varga.

Zdaniem menedżera, Singlar jednak nie będzie rywalem Baszczyńskiego, a jego następcą, gdyż według Vargi polski obrońca ma opuścić klub z Reymonta. – Odejdzie na 90 procent – szokuje słowacki menedżer.

Według Vladimira Vargi, Singlar jest bardzo zadowolony z przejścia do Wisły, z którą już niedługo zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów. - Peter był miło zaskoczony podejściem wszystkich pracowników jego nowego klubu, od prezesa aż po trenera. Na własnej skórze się przekonał się, że przechodzi do wielkiego klubu – przekonuje Varga.

Menedżer nie ma wątpliwości, że słowacki obrońca dobrze się wkomponuje do zespołu mistrza Polski. - Poznałem Petera nie tylko od piłkarskiej strony, ale także od tej ludzkiej. Dlatego też wierzę, że w nowym klubie pokaże, że słowaccy piłkarze potrafią grać w piłkę – kończy agent FIFA
Bayakasha respect!
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 02.07.2008, 13:46
Właściwie to ostatni moment aby zarobić na Baszczyńskim ,jeśli te pieniądze zostaną jeszcze jakoś zainwestowane
to chyba nie jest to złe wyjście .
Choć nie wiadomo skąd ten menadżer czerpie wiedzę ,a i mogą być to jakieś prasowe rewelacje .
Ostatnio edytowane przez jachting : 02.07.2008 o godz. 13:51.
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 02.07.2008, 13:48
Nie odejdzie... Co Wy, Baszczu by tego nie zrobil
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 02.07.2008, 13:57
Dean napisał(a):Wyświetl post
Nie odejdzie... Co Wy, Baszczu by tego nie zrobil
a szkoda...
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Stary 02.07.2008, 13:59
A nie zastanawiacie się czemu nie ma trasnferów?
Moim zdaniem dlatego że Wisła straci bardzo dużo kasy z powodu wynajmu obcego stadionu. Nie ma co ukrywać, przy średniej ok 15 tyś. na mecz ,to klub zarobił grubo ponad 6 mln złotych za bilety w tamtym roku. Strata takiej kasy to spory problem. Zysku z gry na stadionie Uni czy też od czasu do czasu na Śląskim nie będzie dużego.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 02.07.2008, 14:16
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Poczekamy zobaczymy, może odejdzie, a może nie, któż to wie .
Najpierw musiałby się znaleźć fraj... Znaczy się - chętny
Baszczyńskiemu nikt dotąd problemów z odejściem nie robił, tyle że jedyną poważną ofertę jaką miał odrzucił jeszcze za Liczki.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Stary 02.07.2008, 14:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Najpierw musiałby się znaleźć fraj... Znaczy się - chętny
Baszczyńskiemu nikt dotąd problemów z odejściem nie robił, tyle że jedyną poważną ofertę jaką miał odrzucił jeszcze za Liczki.
A mógł grac w zdobywcy pucharu UEFA.....
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Zienczuk8
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 02.07.2008, 15:21
Cytat:
Władze APÓEL-u Nikozja uzgodniły warunki kontraktu z Kamilem Kosowskim - poinformowała oficjalna strona internetowa wicemistrzów Cypru. Transfer zostanie jednak przeprowadzony tylko pod warunkiem rozwiązania przez byłego wiślaka kontraktu z hiszpańskim Cádiz CF.
czyli, Kosa nie dla nas... coz
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie, Wierność, Dzisiaj Wrogu, Wczoraj Bracie.
Odpowiedz cytując
Gordian
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 02.07.2008, 15:22
W tedy nikt tak nie gadał, że droga wolna, tylko był lament, że "Wielki Baszczu" odchodzi. Może i trochę "zdziadział", ale widać co Polska liga robi z człowieka . A widze, że redakcja sie stara, zasupyje nas newsami, ale nic o transferach, czyli widać, że albo gówno się dzieje, albo Pan Bednarz jest mistrzem ukrywania swoich negocjacji. Za perę dni powinnieśmy poznać odpowiedź na to pytyanie.
Sprawa z Baszczyńskim ma się tak samo jak z każdym innym piłkarzem w Polsce niestety. "Kali zrobił swoje, Kali może może odejść...". Niestety nie szanuje się ludzi którzy coś zrobili kiedyś dla klubu. Niektórzy chyba zapomnieli jak kiedyś skandowali: "Baszczu z nami - kibicami!". Takie tekstu typu: "Najpierw musiałby się znaleźć fraj... Znaczy się - chętny ", albo "Nie odejdzie... Co Wy, Baszczu by tego nie zrobil " i odp. "a szkoda...", jak czytam to żal dupę ściska. Parę lat temu, jak jeszcze sie pasjonowałem LM (chyba z 8 lat temu) to w Realu, Raul miał dwa sezony kiedy grał totalną mizerie. NIKT z zarządu czy też kibiców nie chciał się go pozbyć. Powiem więcej obecnie przedłużył kontrakt i zapewne zostanie w Madrycie już do końca kariery a może i życia. W PL, nieważne ile kto zrobił dla klubu. Liczy się tylko to że lata już nie pozawalają grać mu na takim samym poziomie jak kiedyś. Podobna sytuacja ma się z Cantoro. Takich ludzi w Wiśle zostało na prawdę nie wiele. Prócz Baszcza i Cantoro może jeszcze Głowacki.

Odnośnie tego artykułu to brzmi on, co najmniej nieprawdopodobnie. Skoro na oficjalnej było że podpisał Singlar na rok kontrakt to ja bym raczej w to wierzył.
Ostatnio edytowane przez Gordian : 02.07.2008 o godz. 16:22.

Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 02.07.2008, 15:42
O to mi właśnie chodzi, że był "Wielki Baszczu", a teraz jest frajer, którego trzeba wywalić, bo jest rzekomo za stary. Może i już swój szczytowy sezon ma za sobą, ale jednak ciągle jest naszym najlepszym prawym obrońcom i zawodnikiem, który nie odszedł od nas kiedy mógł, nie zachował się jak Kokos, który uciekł jak szczur. Choćby za to panu Marcinowi należy się szacunek.
do Zenitu nie odszedł bo dawali mu za mały kontrakt, jak pojechał do Anglii na testy to gotów był przesiedzieć pół okresu przygotowawczego byle sie tam załapać

Baszczyński jest naszym najlepszym prawym obrońcą bo Kuzerze sie w głowie popie..., Vidliczke szybko skreślono a Dudke przesunięto na inne pozycje
zobaczymy jak będzie wyglądała rywalizacja z przeciętnym czeskim ligowcem
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 02.07.2008 o godz. 15:45.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 02.07.2008, 16:22
Ja nie rozumiem czy Wy nie czytacie artyklulow do konca

To powiedzial gosc ktory jest zwiazany z Singlarem.
Normalna sprawa ze musi mu zrobic reklame i pokazac ze jego czlowiek wlasnie po to tutaj przyszedl...
Ten gosc nie mialby najmniejszego prawa wiedziec ze Baszczu odchodzi..

I dla spanikowanych jeszcze jedno ,przypominam slowa Skorzy ktory powiedzial ze sa finalizowane rozmowy z zawodnikami ktorzy nie potzrebuja testow zeby zagrac w Wisle...
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 02.07.2008, 16:28
Witam ,

Kilka słów co do tego newsa o możliwości pożegnania Marcina Baszczyńskiego. Nie chce mi się specjalnie w to wierzyć. Słowa menadżera Singlara raczej bym interpretował jako wynik nieporozumienia na polu czysto językowym w trakcie negocjacji. Chociaż prawdopodobieństwo zmiany barw klubowych przez Marcina jakieś na pewno istnieje. Jest to zawodnik już po trzydziestce który spędził w naszym klubie 7 sezonów. Może chce zmienić klimat na lepszy finansowo a niekoniecznie sportowo (Cypr,Grecja,Austria,Turcja ... etc). Najlepszy czas dla niego na odejście to oczywiście był w 2003 roku wiosną po naprawdę wyśmienitych występach na tej pozycji w meczach pucharu UEFA. Wówczas takiej potrzeby nie widział klub i sam zawodnik. Od sezonu 2003/2004 Baszczyński cały czas gra poniżej swoich możliwości co chyba jest podyktowane brakiem motywacji, zawirowaniami w drużynie (zmiana trenerów , rotacje na pozycji prawej pomocy). Przez ostatnie lata to tylko pamiętam ,że Baszczyński dostał ofertę z Zenita St. Petersburg ale jej nie przyjął ze względu na kontrakt i był na testach w WHU w Anglii (po odejściu Tomasa Repki do Sparty Praga) za co wszyscy na tym forum chcieliśmy go spalić na stosie. Mam nadzieję ,że dzięki konkurencji na prawej obronie zyska Marcin , Wisła i reprezentacja Polski.
Odpowiedz cytując
wolek19866
Junior Member

Od: 07.2008

Stary 02.07.2008, 19:31
A nie skojarzył sobie ktoś takich faktów. Jeśli odchodzi Baszczu np do ligi greckiej za powiedzmy 800 tyś euro, a w jego miejsce Bednarz sprowadza Bartczaka za 400 tyś euro :/ Może mało ograny w pucharach, ale młody i perspektywiczny. Może po to np sprowadzali Singlara, żeby był tym pewniakiem, doświadczonym, ogranym Któż to wie, może to jest celowe zagranie. Czyż nie zdziwił was fakt, że do klubu ściągnięto drugiego prawego obrońce w podobnym wieku co Baszczu :/ jeśli to prawda to tylko trzeba życzyć Marcinowi tylko jak najlepiej bo w końcu to ikona klubu Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
adm007
Senior Member

Stary 02.07.2008, 19:34
No tak my tu o Baszczu ale niestety prawda jest bolesna Legia się wzmacnia, a u nas stoją wzmocnienia. Przespaliśmy wiosnę. Wtedy trzeba było zawodników klepać a my niestety nic chyba bnie zrobiliśmy. Znouw się zaczyna gadka o finalizowaniu kontraktów zawodników. Za nie długo będzie spiewka o wyrównanej kadrze itp, itd. Niestety nie wygląda to różowo
W moim sercu Wisła i na dobre i na złe
Odpowiedz cytując
polpol
Junior Member

Od: 12.2006

Stary 02.07.2008, 19:42
Gabri napisał(a):Wyświetl post
Zamiast półamatorów z Białorusi czy innej Irlandii trafiamy na silną ekipę z Izraela i Bedni musi zapieprzać z transferami żebyśmy zaraz się nie pożegnali z pucharami. Ale takie są efekty jak Jacuś sobie robi urlop zamiast transfery załatwiać.

Priorytetowo jest nam potrzebny bramkarz bo z Pawełkiem wiele nie ugramy. Zupełnie nie mogę rozkminić dlaczego Bednarz testuje jakiegoś ekwadorskiego rezerwistę zamiast ściągnąć Kowalewskiego za friko. Zagłębie i Korona zleciały z ligi i można za niewielką kapustę wziąć niezłych grajków.
Wczoraj gdzieś czytałem że oferowano Kowalewskiego Śląskowi - miesięczna płaca dla zawodnika miała oscylować około 70 tyś złotych, co daje rocznie 840 tyś pensji. Teraz już wiesz czemu? Jeśli facet rzeczywiście się tak ceni to ja się nie dziwię że nie jesteśmy zainteresowani. Przecież u nas tyle zarabiają największe gwiazdy zespołu grające w polu. Nas po prostu na taki wydatek nie stać.
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 02.07.2008, 19:46
Legia ? Iwański za Rogera .Kumbew za Astiza,Rocki i jacyś nie sprawdzeni grajkowie .
Na mnie to nie robi wrażenia .
Ale oczywiście czekam na "uzupełnienia" Wisły,bo Legia nie jest dla mnie jakimś punktem odniesienia ,a ze słow Skorży wynika że wzmocnień można się spodziewać
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 02.07.2008, 20:07
kristos napisał(a):Wyświetl post
A mógł grac w zdobywcy pucharu UEFA.....
Zależy, co rozumiesz przez "grać"
Gordian napisał(a):
Sprawa z Baszczyńskim ma się tak samo jak z każdym innym piłkarzem w Polsce niestety. "Kali zrobił swoje, Kali może może odejść...". Niestety nie szanuje się ludzi którzy coś zrobili kiedyś dla klubu. Niektórzy chyba zapomnieli jak kiedyś skandowali: "Baszczu z nami - kibicami!". Takie tekstu typu: "Najpierw musiałby się znaleźć fraj... Znaczy się - chętny ", albo "Nie odejdzie... Co Wy, Baszczu by tego nie zrobil " i odp. "a szkoda...", jak czytam to żal dupę ściska. Parę lat temu, jak jeszcze sie pasjonowałem LM (chyba z 8 lat temu) to w Realu, Raul miał dwa sezony kiedy grał totalną mizerie. NIKT z zarządu czy też kibiców nie chciał się go pozbyć. Powiem więcej obecnie przedłużył kontrakt i zapewne zostanie w Madrycie już do końca kariery a może i życia. W PL, nieważne ile kto zrobił dla klubu. Liczy się tylko to że lata już nie pozawalają grać mu na takim samym poziomie jak kiedyś. Podobna sytuacja ma się z Cantoro. Takich ludzi w Wiśle zostało na prawdę nie wiele. Prócz Baszcza i Cantoro może jeszcze Głowacki.

Odnośnie tego artykułu to brzmi on, co najmniej nieprawdopodobnie. Skoro na oficjalnej było że podpisał Singlar na rok kontrakt to ja bym raczej w to wierzył.
To, że Baszczyński jest za cienki na ligi silniejsze niż nasza to nie złośliwość, zawiść ani brak szacunku, tylko realna ocena sytuacji.
Osobiście Baszczyńskiego bardzo szanuję, ale nie mam zamiaru robić z niego wirtuoza którym nie jest. I tylko frajer ściągnąłby go do jakiejś porządnej ligi, szczególnie w tym wieku. Podobnie zresztą jest z 99% polskich zawodników.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.07.2008 o godz. 20:13.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Stary 02.07.2008, 20:36
boze to nei jest CM ze wszystko wydaje sie łatwe, proste i dogrywa sie wszystko chwila moment. moze poprostu jeszcze sie nie dogadali z graczami , moze nie dogalali sie ze spon\sorem i niewiedza czy i ile kasy moga wydac. mysle ze cos sfinalizuja... a jak nie to trudno wole nikogo nie kupowac niz gosci pokroju "wspaniałego " Juniora z lLegi czy innych Balbin za ciezką kase
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów