The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.10.2019, 20:59
raindog napisał(a):Wyświetl post
Siłą Twoich argumentów mnie powaliła.
A mnie Twoja alternatywna wizja rzeczywistości.
Co się ograniczasz - na puchary. Skład był na mistrzostwo, tylko Stolar zjebał robotę Carillo.
Ja już jestem pijany, ale ty chyba wódkę z gwinta walisz. Zagryź, zakąś, bo jutro będziesz żałował. Zaufaj doświadczeniu!
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 05.10.2019, 21:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A mnie Twoja alternatywna wizja rzeczywistości.
Co się ograniczasz - na puchary. Skład był na mistrzostwo, tylko Stolar zjebał robotę Carillo.
Ja już jestem pijany, ale ty chyba wódkę z gwinta walisz. Zagryź, zakąś, bo jutro będziesz żałował. Zaufaj doświadczeniu!
Kolejne powalające argumenty. Ad persona to Ty potrafisz, bo na nic innego Cię nie stać.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 05.10.2019, 21:01
Wolfy broniłby Stolara nawet po spadku do 1. ligi z bilansem 0-1-36, bo Stolar to Stolar takie chore zakłamywanie rzeczywistości
Stolar OUT
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 05.10.2019, 21:06
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Wolfy broniłby Stolara nawet po spadku do 1. ligi z bilansem 0-1-36, bo Stolar to Stolar takie chore zakłamywanie rzeczywistości
To prawda. tez kiedys zaklamywales rzeczywistosc,piszac tak po wygranym meczu Wisly w 2018 r w sierpniu :

Taką Wisłę chcę oglądać!

Teraz pytanie konkursowe : kto byl wtedy trenerem ?
You'll never know...
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Stary 05.10.2019, 21:07
Jak ktoś się dziwi, ze leją nas ogórki w pucharach z kilka razy mniejszymi budżetami, to między innymi właśnie przez to. Jeszcze ten poziom dziennikarstwa sportowego, gdzie nie ma żadnej analizy - do tego trzeba umiejętności abstrakcyjnego myślenia i dostrzegania stałych w pozornie chaotycznych zdarzeniach. U nas dziennikarstwem zajmują się jednak humaniści, którzy takiej umiejętności nie mają.

Kolego u góry - jak zobaczysz moje posty z czerwca / lipca 2018, to zobaczysz, że pisałem, iż w lecie za Stolara będziemy grac fajną piłkę, bo będziemy dobrze przygotowani fizycznie do sezonu i nie zapomnimy nauki Carlillo na temat ustawiania. Pisałem również, że Stolara poznamy dopiero w 2019 roku. Za Hiszpana biegaliśmy 115-120 km na mecz. Nawet z Legia chyba było 123. Kontuzji nie było za wiele.
Ostatnio edytowane przez raindog : 05.10.2019 o godz. 21:10.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 05.10.2019, 21:08
Kolejne powalające argumenty. Ad persona to Ty potrafisz, bo na nic innego Cię nie stać.
A co ja mam Ci napisać, skoro .......isz takie głupoty że aż się słabo robi. Skład na puchary? Serio?
Jakieś uzasadnienie, bo wszyscy którzy do nas przychodzili byli uważani za szrot i zaczęli dobrze grać dopiero u Stolarczyka? Peszko na wylocie z Lechii, Klemenz i Burliga poza składem Jagielloni, Kort bez klubu, Ondraskowi liczyli wszyscy dni do końca kontraktu, o Kostalu, Drzazdze i Kolarze wszyscy pisali per "szrot".
Ale to Stolarczyk zjebał robotę Carillo?
Chcesz argumentów, to sprawdź jak grali Ci piłkarze zanim trafili pod skrzydła Stolarczyka. O kwestiach organizacyjnych nie wspomnę.

To jest zwyczajnie głupie że próbujesz teraz wszystko podciągać pod tezę, ignorując fakty. To ma być niby merytoryczne? Sukcesy Stolarczyka są sukcesami Carillo, forma uzyskana pod jego skrzydłami przez zawodników bez znaczenia, po prostu miał skład na puchary. Utrzymanie drużyny przy braku pieniędzy - sukces Carillo?

To było rok temu, większość jeszcze pamięta...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.10.2019 o godz. 21:17.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 05.10.2019, 21:14
Czy naprawdę trudno zrozumieć, ze w tym składzie i formie, niezależnie od taktyki, jesteśmy chłopcami do bicia. Prawdę mówiąc niczego się bardziej nie boję niż Wisły czekającej na błędy przeciwnika i oddającej mu inicjatywę. Gdybyśmy mieli zawodników pokroju Lloncha i Jodłowca sprzed lat, oraz skrzydłowych, którzy nie odpuszczają gry w defensywie to tak, ale z tym co mamy... strach się bać.
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 05.10.2019, 21:17
Może ktoś poszuka postów po naszych efektownych zwycięstwach z Lechem, Legią, Cracovia czy Koroną. Wtedy forumowi eksperci piali z zachwytu nad kunsztem Stolarczyka. Jakoś nie było wtedy analiz ustawienia, pisania o złej taktyce, o tym że nie ma do kogo podać by stworzyć sytuację bramkowa. Dziś nie ma wyników, to i eksperci piszą krytycznie. Może jeden z drugim zrobi kurs trenerski i się wykaże... Nie tylko na forum?
Drużyna przechodzi kryzys. To obecny sztab ma zrobić wszystko by z niego wyjść. A nie iść po najmniejszej linii oporu i zmieniać trenera.
Wróci Kuba, Brożek, zagramy w miarę optymalnym składem i nadal będzie taki sam piach to będzie można się zastanawiać.
Poza tym panowie eksperci. Super przykład. Gdzie była Cracovia w ubiegłym sezonie? Hmm, Probiez nadal pracuje. Gdzie była Pogoń, Śląsk?
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 05.10.2019, 21:19
A co ja mam Ci napisać, skoro .......isz takie głupoty że aż się słabo robi. Skład na puchary? Serio?
Jakieś uzasadnienie, bo wszyscy którzy do nas przychodzili byli uważani za szrot i zaczęli dobrze grać dopiero u Stolarczyka? Peszko na wylocie z Lechii, Klemenz i Burliga poza składem Jagielloni, Kort bez klubu, Ondraskowi liczyli wszyscy dni do końca kontraktu, o Kostalu, Drzazdze i Kolarze wszyscy pisali per "szrot".
Chcesz argumentów, to sprawdź jak grali Ci piłkarze zanim trafili pod skrzydła Stolarczyka. O kwestiach organizacyjnych nie wspomnę.

To jest zwyczajnie głupie że próbujesz teraz wszystko podciągać pod tezę, ignorując fakty.
Bo fakty są smutne. Lepiej żyć w świecie iluzji niż dopuścić do głowy myśl, że Wisła jest średniakiem, z potencjałem na maks 6-10 miejsce i to tylko pod warunkiem, ze nie będzie za dużo urazów, kartek.
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 05.10.2019, 21:19
lucker napisał(a):Wyświetl post
Może ktoś poszuka postów po naszych efektownych zwycięstwach z Lechem, Legią, Cracovia czy Koroną. Wtedy forumowi eksperci piali z zachwytu nad kunsztem Stolarczyka. Jakoś nie było wtedy analiz ustawienia, pisania o złej taktyce, o tym że nie ma do kogo podać by stworzyć sytuację bramkowa. Dziś nie ma wyników, to i eksperci piszą krytycznie. Może jeden z drugim zrobi kurs trenerski i się wykaże... Nie tylko na forum?
Drużyna przechodzi kryzys. To obecny sztab ma zrobić wszystko by z niego wyjść. A nie iść po najmniejszej linii oporu i zmieniać trenera.
Wróci Kuba, Brożek, zagramy w miarę optymalnym składem i nadal będzie taki sam piach to będzie można się zastanawiać.
Poza tym panowie eksperci. Super przykład. Gdzie była Cracovia w ubiegłym sezonie? Hmm, Probiez nadal pracuje. Gdzie była Pogoń, Śląsk?
O to to,lucker. Ja specjalnie przypomnialem tu post Kamsona (to nic osobistego) jako przyklad,a tego jest znacznie,znacznie wiecej. Takze u niego !

Brawo za walke. Drużyna która nigdy się nie poddaje zasługuje na największy szacunek. Grajcie tak zawsze i zawsze będziemy z was dumni. Maćkowi Stolarczykowi życzę żeby został naszym Fergusonem.

A parówce lopezowi za radość po bramce życzę żeby cały hajs zarobiony w wawie przejebal w kasynie
Tak mu zycza,zeby zostal Fergusonem,ze z tej radosci chcieliby go teraz wyp.er.olic !

Tu zawsze jest wesolo...
You'll never know...
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 05.10.2019, 21:21
To że Stolarczyk nie podał się do dymisji to jest skandal. Gdzie ten Pan ma honor?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 05.10.2019, 21:23
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Bo fakty są smutne. Lepiej żyć w świecie iluzji niż dopuścić do głowy myśl, że Wisła jest średniakiem, z potencjałem na maks 6-10 miejsce i to tylko pod warunkiem, ze nie będzie za dużo urazów, kartek.
Żebyśmy byli średniakiem, bo obawiam się że prawda może być o wiele bardziej okrutna. Dupę ratuje nam Brożek, z którego co drugi przed sezonem kpił...

To jest smutne że ludzie nadal uważają że wyniki są zależne tylko od trenera, a jak są słabe to wymiana załatwi sprawę. Mimo że mamy w Wiśle chyba najwięcej w Polsce dowodów że tak nie jest...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.10.2019 o godz. 21:30.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 05.10.2019, 21:31
Żebyśmy byli średniakiem, bo obawiam się że prawda może być o wiele bardziej okrutna. Dupę ratuje nam Brożek, z którego co drugi przed sezonem kpił...

To jest smutne że ludzie nadal uważają że wyniki są zależne tylko od trenera, a jak są słabe to wymiana załatwi sprawę. Mimo że mamy w Wiśle chyba najwięcej w Polsce dowodów że tak nie jest...
Wierzę, że Savicević i Basha w końcu odzyskają formę (pytanie czy w tej rundzie). Wróci Bury, Sadlok, Paweł, Kuba i nawet Klemenz i będzie trochę lepiej.

Poza tym w zimie zarząd jest przygotowany na transfery, gdyby okazało się, że Wisła jest za słaba.

Szkoda, że na razie Chuca i Silva są raczej osłabieniami niż wzmocnieniami, ale pożyjemy, zobaczymy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 05.10.2019, 21:34
Wierzę, że Savicević i Basha w końcu odzyskają formę (pytanie czy w tej rundzie). Wróci Bury, Sadlok, Paweł, Kuba i nawet Klemenz i będzie trochę lepiej.

Poza tym w zimie zarząd jest przygotowany na transfery, gdyby okazało się, że Wisła jest za słaba.

Szkoda, że na razie Chuca i Silva są raczej osłabieniami niż wzmocnieniami, ale pożyjemy, zobaczymy.
Na razie nasi hiszpańscy trzecioligowcy grają żenująco. O wiele lepiej wyśmiewani Mak, Janicki i Niepsuj.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.10.2019 o godz. 21:37.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 05.10.2019, 21:35
Do wszystkich obrońców Stolarczyka:

Nikt nie neguje tego, że rzeźbi z tego co ma.. czyli gówno tak naprawdę ma, ALE..

1. Po części sam sobie takich zawodników dobrał.. Pawłowski, Szota, Zdybowicz, Kumah i inni to są jego pomysły ! skoro nie ma pieniędzy, a sprowadzeni zawodnicy do niczego się nie nadają to na cholere ich sprowadzać ?
2. Przygotowanie fizyczne - po Carillo nasi biegali po 115-120 km w każdym meczu.. z Legią z 123 km !! w tej chwili nie jesteśmy w stanie nawet zbliżyć się do tych wyników
3. Kontuzje.. jedna sprawa to nasi emeryci.. no cóż wieku nie oszukać.. ale kupowanie też zawodników kontuzjogennych prowadzi do sytuacji gdzie nie ma kto grać.. może warto się zastanowić czy warto mieć 5 przeciętnych piłkarzy , którzy co chwilę wypadają z gry, czy 2 kozaków którzy będą grali od dechy do dechy ?
4. Taktyka - zero reakcji ! SFG bite przez Sadloka, rozgrywanie piłki od bramki.. wszyscy to wiedzą i widza.. szkoda nawet komentować

wg mnie czas Stolara już minął.. i mówię to z bólem serca
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 05.10.2019, 21:37
Wolfy Pierdzielisz jak potłuczony a kto odpowiada za ustawienie kopaczy, przecież oni nie wiedza nawet jak maja grać. I jeżeli uważasz ze 1,5 roku to mało żeby Sadloka nauczyć wyrzutek z SFG to ja nie mam o czym z Tobą rozmawiać
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 05.10.2019 o godz. 21:40.
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 05.10.2019, 21:40
Pytanie do zwolenników wymiany trenera. Skąd na to wziąć pieniądze?
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 05.10.2019, 21:44
Padre1906 napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do zwolenników wymiany trenera. Skąd na to wziąć pieniądze?
Jest wolny Skowronek.. myślę, że więcej od Stolara by nie chciał, bo to dla niego szansa, dopiero co był wymieniany jako główny kandytat do objęcia kogoś z eklapy
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 05.10.2019, 21:48
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Jest wolny Skowronek.. myślę, że więcej od Stolara by nie chciał, bo to dla niego szansa, dopiero co był wymieniany jako główny kandytat do objęcia kogoś z eklapy
To tak na serio czy szydera?
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 05.10.2019, 21:50
Stolar niech zostaje tylko niech się ogarnie i nie pcha bez sensu swoich jak widać głupich pomysłów.
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 05.10.2019, 21:53
To tak na serio czy szydera?
Ja na serio - do wziecia ponoc jest Ryszard Forbrich. Ja bym zaryzykowal - byl czas,ze facet symultanicznie prowadzil kilka zespolow i zaden ponoc nie zalowal.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 05.10.2019, 21:58
wyar napisał(a):Wyświetl post
Ja na serio - do wziecia ponoc jest Ryszard Forbrich. Ja bym zaryzykowal - byl czas,ze facet symultanicznie prowadzil kilka zespolow i zaden ponoc nie zalowal.
Jeśli Forbrich to jestem za . Nie wiem tylko czy jest opcją dla gołodupców.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 05.10.2019, 22:00
Ja to tylko tu zostawię:

https://twitter.com/Krotka_Pilka_/st...62181861117954
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 05.10.2019, 22:03
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Ja to tylko tu zostawię:

Gorzej od końcówki meczu Japonii z Polską to nie wygląda.
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 05.10.2019, 22:30
Jeśli Forbrich to jestem za . Nie wiem tylko czy jest opcją dla gołodupców.
3,5 roku w ogole nie zarabial. Jak zyc ?

Ja to tylko tu zostawię:

Tez to widzialem,ale wczesniej za wprowadzanie pilki zabieral sie moj ulubiony "pilkarz" Janicki i trzy razy kopnal z lewej nogi,trzy razy prosto do przeciwnika. W ten sposob przynajmniej posiadanie sobie naijalismy.

sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Do wszystkich obrońców Stolarczyka:
Odpusc. sam sobie w niektorych pytaniach odpowiadasz,a w niektorych wykazujesz taka zla wole,albo taka ignorancje,ze trudno to traktowac powaznie.

A jak porownujesz sklad za Carillo... Hmmmm...
To Ci go sam podam :
Julian Cuesta Matej Palcić, Fran Velez, Zoran Arsenić, Maciej Sadlok Tibor Halilović (66 min Petar Brlek), Nikola Mitrović, Tomasz Cywka, Pol Llonch, Jesus Imaz (83 min Kamil Wojtkowski) Carlitos

Sklad dzisiaj :
Michał Buchalik
Rafał Boguski
Marcin Wasilewski
Rafał Janicki
(46. Dawid Szot)
Marcin Grabowski
Jean Carlos Silva
Vullnet Basha
(76. Chuca)
Vukan Savićević
Kamil Wojtkowski
Michał Mak
Przemysław Zdybowicz
(65. Krzysztof Drzazga)

Nie widzisz roznicy ? To po krakosku ci powiem - wez se oko do reki.
Ostatnio edytowane przez wyar : 05.10.2019 o godz. 22:32.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Stary 05.10.2019, 22:31

To jest zwyczajnie głupie że próbujesz teraz wszystko podciągać pod tezę, ignorując fakty. To ma być niby merytoryczne? Sukcesy Stolarczyka są sukcesami Carillo, forma uzyskana pod jego skrzydłami przez zawodników bez znaczenia, po prostu miał skład na puchary. Utrzymanie drużyny przy braku pieniędzy - sukces Carillo?

To było rok temu, większość jeszcze pamięta...
Zacznijmy od tego, że pomyliły Ci się daty i mieszasz jesień z wiosną. Kort nie grał na wiosnę, a Peszko, Klemenz i Burliga nie grali na jesień. Najlepsze mecze Stolarczyk miał w lecie 2018 (mecz z Lechem i Lechią) i później seria 3 spotkań na wiosnę, gdzie reszta to były męczarnie do zapomnienia. Na wiosnę, praktycznie tym samym składem, którym goliliśmy Legię, przegrywaliśmy z Zagłębiem Sosnowiec.

Peszko szrot? To, że jest dobrym piłkarzem widział każdy - chodziło o to, czy nie zepsuje szatni i czy warto za niego płacić duże pieniądze. Burliga grzał ławę w Jadzę nie ze względu na sprawy sportowe. Klemenza we wspomnianych 3 meczach nie było. Kort był moim zdaniem cienki (jeden dobry mecz) i Tibor był zdecydowanie lepszy.

Kuba, Basha, Peszko, Savicevic - czy można wyobrazić sobie lepszą pomoc? Zdecydowanie TOP3 ligi. Kolar w ataku - bardzo solidny (ile zespołów ma takich zawodników?).
Jak dla mnie - ta 5 to był samograj, co sprawdzało się przeciw drużynom grającym na zwolnienie trenera. Mecz z Cracovią - wygraliśmy, ale również dobrze, na własne życzenie, mogliśmy go przegrać (zabawa piłka we własnym polu karnym - coś Ci to przypomina?). Kuba - najlepszy skrzydłowy w lidze, Peszko - jeden z najlepszych; do tego świetny DP i kreatywny OP. Rozumiem, że dla Ciebie to po prostu przeciętna ligowa. Coś jak Górnik Zabrze, a może Piast Gliwice. Ile pomocników z Piasta potrafisz wymienić? Obrona - co najmniej solidna. Zdecydowanie top 8 ligi. Największy minus to był Lis w pierwszym składzie.

Bez Kuby, z Klemenzem zamiast Wasyla w obronie dostaliśmy w dupę od spadkowicza Zagłębia, ale gdzie tam nasz skład, do składu Zagłębia. Tam same orły były. Wystarczyło, że zagrali z kontry, a nie wesołą piłkę jak Legia czy Korona i strzelili nam 4 bramki.

Czy jest w tym zasługa Stolarczyka, że kilku zawodników się odbudowało? Na jakiej podstawie twierdzisz, że to Stolar, a nie Sobolewski? Nie masz na to żadnych dowodów. Dlaczego dostrzegasz tylko zwyżkę formy piłkarzy za Stolara/Sobola, a nie widzisz masowego zjazdu formy za Stolara?

Zdaje się, że to odbudowanie piłkarzy polegało na tym, że po prostu trafiali do szatni ze świetną atmosferą. Poza tym Wisła grała ultraofensywnie - wygrała jeden mecz, 3 przegrała, ale i tak każdy pamiętał ten błysk z tego jednego. Nasza widowiskowa gra skończyła się w połowie września 2018 - z wyjątkiem marca 2019, a i tak w mediach cały czas mówili o pięknie grającej Wiśle. ...a my od kilku spotkań akcji nie potrafimy sklecić. Taki sam mecz zagraliśmy z Zagłębiem i ŁKS'em. Tak samo bez pomysłu.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 05.10.2019, 22:33
Ja to tylko tu zostawię:

no co jak sie nie umie grac w futbol to przynajmniej statystyki mozna nabijac
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 05.10.2019, 22:36
@raindog - szkoda mi czasu na komentowanie. Czyli Stolar zajebał sukcesy Carillo i Sobola. Acha.
Zajebiście merytoryczna analiza - wszystko co dobre to inni trenerzy, co złe Stolarczyk. Aż dziw że Sobol miał takie chujowe statystyki kiedy prowadził Wisłę wcześniej. Pewnie Kmiecik mu świnię podkładał.
Jesteś żałosny, ale na bank zyskasz posłuch. Proste wytłumaczenia, kozioł ofiarny - merytoryka po chuju. W sam raz dla prymitywnych umysłów.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.10.2019 o godz. 22:44.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 05.10.2019, 22:41
raindog napisał(a):
Zdaje się, że to odbudowanie piłkarzy polegało na tym, że po prostu trafiali do szatni ze świetną atmosferą. Poza tym Wisła grała ultraofensywnie - wygrała jeden mecz, 3 przegrała, ale i tak każdy pamiętał ten błysk z tego jednego. Nasza widowiskowa gra skończyła się w połowie września 2018 - z wyjątkiem marca 2019, a i tak w mediach cały czas mówili o pięknie grającej Wiśle. ...a my od kilku spotkań akcji nie potrafimy sklecić. Taki sam mecz zagraliśmy z Zagłębiem i ŁKS'em. Tak samo bez pomysłu.
To skąd się zatem wzięła liczba 67 zdobytych goli przez Wisłę w przeciągu ostatniego sezonu? Przypomnę tylko, że to aż o 16 goli więcej od Wisły Kiko i Carrillo z sezonu 2017/18, która to była personalnie lepszą drużyną. Sama atmosfera w szatni sprawiła taki przyrost w statystyce zdobytych bramek?
Ostatnio edytowane przez Smuga : 05.10.2019 o godz. 22:44.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Stary 05.10.2019, 22:45
@raindog - szkoda mi czasu na komentowanie. Czyli Stolar zajebał sukcesy Carillo i Sobola. Acha.
Jesteś żałosny.
Te ad personam są miodem dla moich uszu, bo jasno pokazują, kim są obrońcy taktyki Stolara.
Przepraszam, że zająłem Twój cenny czas Mistrzu.

W skrócie, bo masz ewidentny problem z czytaniem:
- za Stolara gramy jedną i tą samą taktyką od września 2018;
- gramy prymitywną piłkę;
- twierdziłeś, że skład z jesieni 2017 to same ogóry i powinniśmy się cieszyć, że Kiko ratuje nas przed spadkiem, a gorszym składem Carillo szedł na puchary, gdzie miał dużo gorszy terminarz (8 meczów na wiosnę, w tym chyba 7 z czołówką) -> co jasne daje WAM do zrozumienia, że tak samo zacięcie broniliście Kiko i byliście w takim samym błędzie, jak teraz, bo jak na dłoni Wam pokazałem, że gramy taktyczne gówno i wprost prosimy się ustawieniem o porażkę.

Smuga napisał(a):Wyświetl post
To skąd się zatem wzięła liczba 67 zdobytych goli przez Wisłę w przeciągu ostatniego sezonu? Przypomnę tylko, że to aż o 16 goli więcej od Wisły Kiko i Carrillo z sezonu 2017/18, która to była personalnie lepszą drużyną. Sama atmosfera w szatni sprawiła taki przyrost w statystyce zdobytych bramek?
Stąd, że o połowę wzrosła liczba straconych bramek?
Ostatnio edytowane przez raindog : 05.10.2019 o godz. 22:48.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów