The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.09.2019, 21:28
@Kominek
Aktualny Prezes Socios też nic nie miał wspólnego z "tym" układem?
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 10.09.2019, 21:42
nero napisał(a):Wyświetl post
Czy związku z tym można mówić, że obecnym ludziom również powinno się patrzeć na ręce i mieć ograniczone zaufanie, czy nie wypada bo to nasi rycerze są.
Ależ oczywiście, że patrzeć na ręce. Przecież TRANSPARENTNOŚĆ to jeden z najważniejszych filarów działalności Socios. Władze organizacji na bieżąco rapprtują swoją działalność. Naprawdę nie widać różnicy?
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Od: 12.2018

Stary 10.09.2019, 21:50
Cytat:
Ależ oczywiście, że patrzeć na ręce. Przecież TRANSPARENTNOŚĆ to jeden z najważniejszych filarów działalności Socios. Władze organizacji na bieżąco rapprtują swoją działalność. Naprawdę nie widać różnicy?
Socios Wisła była i jest jedną z najlepszych rzeczy jaką zrodziła się z tego całego zamieszania które wszyscy tak mocno przeżywaliśmy. Rozumiem i szanuje, że ktoś może mieć wątpliwosci natomiast osoby które jeszcze anonimowo snują szkodliwe domysły pod względem tej organizacji która nie ma sobie na ten moment nic do zarzucenia jest nie tylko złe dla klubu ale i obrzydliwe ze względu na brak szacunku dla tych ludzi którzy włożyli tyle społecznej pracy aby to powstało. Mam tu na myśli cały proces przygotowania tego od strony formalnej, informatycznej, promocyjnej itd.

Proszę abyście wyszli do świata i patrzeli na ręce a nie w w klawiatur i monitor. Dopiero wtedy kiedy udowodnicie coś komuś coś nieczystego poinformujcie o tym opinie publiczną. Bo sracie do własnego gniazda i przekonujecie że w sposób prewencyjny jest lepiej za wczasu je osrać. Za chwile się zacznie że ten się znał z tym, tamten się znał z tamtym. A tamten siedział 5 metrów obok Dukata itd.

Też znałem się z wieloma ludzmi, i wielu z tych ludzi źle skończyło. Sama znajomość kimś kto pobłądził nieczynni tej osoby złym człowiekiem. Na swojej drodze życiowej spotykamy różnych ludzi.
Ostatnio edytowane przez Valencia : 10.09.2019 o godz. 22:02.
SKAWINA
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 10.09.2019, 21:51
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
@Kominek
Aktualny Prezes Socios też nic nie miał wspólnego z "tym" układem?
Co by nie odpowiedzieć, pewnie i tak wiesz swoje

Ja krótko: nie, nie miał.

KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Jestem ciekawy reakcji władz socios, bo wywodzą się z tego układu (oczywiście pełnili w nim drugorzędną rolę), bo w ostatnich miesiącach unikali tego tematu.
Przedstaw się proszę z imienia i nazwiska, chętnie spotkam się z Tobą w sądzie, będziesz mógł udowodnić swoje tezy.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 10.09.2019 o godz. 21:54.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 10.09.2019, 22:44
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Co by nie odpowiedzieć, pewnie i tak wiesz swoje

Ja krótko: nie, nie miał.
Panowie spokoj, jezeli mial to ktoras fala aresztowan go zmiecie, bo chyba nikt nie ma watpliwosci ze to dopiero poczatek.

Bardzo dobrze ze w koncu sie cos ruszylo bo trwalo to zbyt dlugo.

P.s. Mam nadzieje ze "pozdrowienia do wiezienia" dla Marzenki jednak sie nie pojawia.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 10.09.2019, 22:55
Jak to w końcu jest z tym Miśkiem? Misiek cwel czy zbawiciel Wisły? Niby sprzedał ale jednak dużo pomógł Czy istnieje coś takiego jak paradoks Miśka?

A tak serio, po 2016 roku - rozjebaniu TKWM i 2018/2019 roku jak całe to szambo zaczęło wypływać i wyjebało ostatecznie, nic już dla mnie nie będzie takie samo. mózg rozjebany, jakieś tam ideały, nadzieje, wiara w kogoś/coś sprowadzona do poziomu zero i ciągle w głowie siedzą te dwie sprawy (TKWM i zlodzieje) od 3 lat jak sie myśli o Wiśle...
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 10.09.2019, 23:19
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
P.s. Mam nadzieje ze "pozdrowienia do wiezienia" dla Marzenki jednak sie nie pojawia.
No to juz by bylo kuriozum na poziomie tak absurdalnie wyjebanym w kosmos, ze wszyscy na stadionie nacpaliby sie oparami tego zjawiska i zaczeli chyba spiewac kumbaya my lord podczas wywieszania nowych flag uszytych przez Jarka we wspolpracy z muzeum pamieci o holokauscie, na ktore mial wplacic kase.

Jesli cos takiego zawisnie to wtedy powiem, ze widzialem juz w zyciu wszytko. I, ze dla tego klubu jednak nie ma ratunku i szkoda bylo marnowac kase.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 11.09.2019, 00:01
Tak i będą prowadzone jeszcze zbiórki pieniędzy dla Marzeny. Ludzie, czy wy czasem czytacie co napisaliście ?
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 11.09.2019, 00:07
.............
Powód: Edddj
Ostatnio edytowane przez aNouc : 17.09.2019 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 11.09.2019, 03:05
levis88 ewidentnie jest klakierem rekinow i starego ukladu podwazajac transparentnosc nowych wladz i ich wspolprace miedzy innymi z socios. Hatfu. Widocznie nigdy takie mendy sie nie odczepia i caly czas trzeba zachowac ostroznosc.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 11.09.2019, 05:35
Ja akurat transparentności nowych władz nie podważam- nic co nich nie mam. Ale Ty w tym temacie możesz bardziej się rozwinąćflagi?wyjazdy? nowy inwestor widmo?
Dawno już to mówiłem, że jeśli ktoś nie wspiera bądź zadaje trudne pytania Socios to w sekundzie pojawia się grupa wzajemnej adoracji i zaczyna się pojazd jaki to jesteś zły, jak to się dopierdalasz itp.
Ja już nie wspieram. Swojego zadania nie zmienię.
Bez odbioru.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 11.09.2019, 06:16
rav napisał(a):Wyświetl post
Chodziło mi raczej o ludzi, którzy są w klubie.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 11.09.2019, 08:23
W 2016 roku Wisła podpisała umowę z żoną Zielaka, Anną Rz. Anna Rz. jest/była położoną w jednym z krakowskich szpitali.

Wisłę kosztowało to około 100 tys zł miesięcznie. Anna Rz. została zatrzymana przez policję.

Marzena S.
Robert Sz.
Tadeusz C.
Anna Rz.

Niedługo następni.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 11.09.2019 o godz. 08:26.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Member

Od: 12.2006

Stary 11.09.2019, 08:45
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jak to w końcu jest z tym Miśkiem? Misiek cwel czy zbawiciel Wisły?
Najlepsze jest to, że nazywany jest "cwelem" wcale nie dlatego, że okradał klub, tylko dlatego, że wsypał innych złodziei. Prawda jest taka, że ci ze złodziei, którzy nie okazali się konfidentami, wrócą i to przy gromkim aplauzie nastoletnich amatorów mefedronu z trybun

Syf, jaki się wokół kibicowania robił (ilu ludzi, tych lubiących ekstremalne kibicowskie klimaty, akceptuje życie ze sprzedaży prochów dzieciakom, z ludzkiej krzywdy?), atmosfera na wyjazdach, wywyższanie się niektórych ludzi o znikomych kompetencjach moralnych, akceptacja dla przerzutów - to wszystko się stało bardzo widoczne w ostatnich 3-4 latach. Widać jak wygląda młyn, jakie liczby na wyjazdach.... A tymczasem parchy rozwijają swoją działalność bez napotykania jakiegokolwiek oporu.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 11.09.2019, 08:46
Ja akurat transparentności nowych władz nie podważam- nic co nich nie mam. Ale Ty w tym temacie możesz bardziej się rozwinąćflagi?wyjazdy? nowy inwestor widmo?
Dawno już to mówiłem, że jeśli ktoś nie wspiera bądź zadaje trudne pytania Socios to w sekundzie pojawia się grupa wzajemnej adoracji i zaczyna się pojazd jaki to jesteś zły, jak to się dopierdalasz itp.
Bez odbioru.
Dokladnie tak jest. Na wszystkie trudne pytanie dostales juz odpowiedzi 100 razy i dalej sie czepiasz socios nie wiadomo o co. Dalej, za kazdym razem jak bedziesz wypisywal swoje madrosci, bede pojawial sie w sekunde. Dawno juz mowilem, ze jak pojawia sie temat socios, w sekunde pojawia sie grupa wzajemnej adoracji i zaczyna sie pojazd jakie to socios zle.
Powiedzmy, ze sam tutaj na forum dolozylem swoja mala cegielkie do powstania socios i nie bede siedzial cicho. Kazdy moze zadawac trudne pytania, prosze bardzo, nie mam z tym problemu, ale Ty zadajesz te same od dluzszego juz czasu choc dostales juz na nie odpowiedzi. Z flagami, wyjazdami, inwestorami widmo - o flagi pytaj ultrasow, o wyjazdy tez mozesz zapytac ultrasow, o inwestorow widmo to sam nie wiem kogo mialbys pytac, o krola Kambodzy moze Sarapate, o Stecherta to pytaj Matuszewskiego z fundacji reymontta22 i Kasztelanca, bo oni brali w tym udzial, o Meresinskiego to najlepiej pytaj Meresinskiego. Ja nic z tym wspolnego nie mam.
Z odbiorem/ bez odbioru
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 11.09.2019, 08:50
Ohyda. Wieki ciemne ale całe szczęście (mam nadzieję) to już za Wisłą i teraz może być tylko lepiej.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 11.09.2019, 08:51
Cytat:
Chodziło mi raczej o ludzi, którzy są w klubie.
No jak warszawiak Obidzinski, plus trójka Jazdzynski, Królewski, Błaszczykowski (którzy wyłożyli własną kasę, a nie jak sarapata wysyłała cyca) są pod wpływem sharkow z których większość siedzi w więzieniu, część spie***lila za granicę, a reszta boi się wychylac to już nie mam pytań...

Już nie róbmy jaj, że Kuba (i jego brat w zarządzie) swoim nazwiskiem firmuja kolejny wałek, tracąc przy okazji kupę kasy...
21312
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 11.09.2019, 08:57
po co wy piszecie o tym ?
wróccie się wstecz, zobaczycie kto wiedział nie powiedział a kto czerpał z tego korzysci.
Najgorsi byli CI ślepo zapatrzeni ktorym nawet jak padały kamienie na głowe to mówili ze to płatki śniegu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 11.09.2019, 09:02
Cytat:
Najlepsze jest to, że nazywany jest "cwelem" wcale nie dlatego, że okradał klub, tylko dlatego, że wsypał innych złodziei.
I tak najbardziej podoba mi się jak złodzieje kazali śpiewac "najpierw klub swój okradałeś później braci sprzedawałeś" he he he Ale mecz wcześniej im nie przeszkadzało, że okradał klub.
My się kibicowsko odrodzimy dopiero jak obecne pokolenie odejdzie na emeryturę/umrze. Musi minąć 15/20 lat żeby wyrosło nowe pokolenie dzieci, które nie będą pamiętać tego co się stało, nie będą w sumie o tym wiedzieć i nie będą nosić tej zadry w sercu i w głowie.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 11.09.2019, 09:26
Bez odbioru.
Tylko ileż można zadawać te same pytania (poza tym, jakie trudne - od początku w zasadzie jest ten sam, jeden temat)? Czy przy każdym aresztowaniu kogoś z byłego zarządu, układu będziesz o to pytał, przy każdej wzmiance o postępach w śledztwie itp? Czemu nie pojawiłeś się nigdy, żeby sam wyrobić sobie opinie, na jakimś spotkaniu Socios, było tyle okazji. Każdy, kto próbował działać w klubie czy na rzecz klubu siłą rzeczy znał pewne osoby - to przecież nie robi z Ciebie od razu współuczestnika układu. Wesz ile normalnych, uczciwych osób musiałbyś skreślić? My, zakładając Socios, musieliśmy być na przykład na spotkaniach z Sarapatą, ponieważ powstanie takiej organizacji trzeba było skonsultować z ówczesnymi władzami spółki - dyskredytuje nas to?

Nie wspierasz z jakiego powodu, bo ktoś Ci odpisuje nie tak jak się spodziewasz? Bo nie lubisz prezesa, może jakiegoś szeregowego członka stowarzyszenia? Zobacz lepiej ile razem udało się przez rok zdziałać, nawet jeśli Ci z kimś osobiście nie po drodze. Wierzyłeś rok temu, że będziemy w stanie zrobić takie rzeczy? Ponad milion na koncie klubu już teraz, kolejny milion w perspektywie sezonu, zaraz zaczniemy budować kryte boisko dla AP, dwa koncerty, koszulki, za tydzień turniej, niedługo kolejne tematy. Pełna przejrzystość organizacji. Serio to za mało, by jakieś osobiste uprzedzenia wzięły górę?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 11.09.2019 o godz. 09:37.
Odpowiedz cytując
grzechu1991
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2008

Stary 11.09.2019, 09:49
Serek, chodzi o to, że teraz ciężko będzie odzyskać zaufanie normalnych kibiców i rykoszetem obrywają właśnie osoby o których piszesz, mimo że są Bogu ducha winne. A sytuacja na trybunach, gdzie Miśka zaczęto wyklinać po tym "jak sprzedał braci po szalu na psy", a nie po tym jak z tymi "braćmi" okradał klub pokazują, że do normalności nam jeszcze daleko. Nie mówiąc już o tym, że osoby kreowane na wspaniałych, w pełni poświęconych Wiśle zbawicieli (vide Robert Sz. - artykuł pochwalny wisi na stronie Historia Wisły), o których nie można było złego słowa powiedzieć okazały NAJPRAWDOPODOBNIEJ się zwykłymi złodziejami, srającymi we własne gniazdo, a ich "osiągnięcia" będą się nam odbijać latami. Mam nadzieję, że prokuratura się spisze i te wszystkie 0 trafią tam, gdzie ich miejsce, czyli do jakiegoś przytulnego więzienia. Niech tam sobie rządzą.
Powód: słuszna uwaga Serka
Ostatnio edytowane przez grzechu1991 : 11.09.2019 o godz. 10:02.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 11.09.2019, 09:52
Z niektórymi jest jak z płaskoziemcami. Będą widzieli dowody na to, że ziemia jest okrągła, ale będą mówili, że to kłamstwo. Ba, sami sobie stworzą dowód na okrągłą ziemie to powiedzą, że coś zrobili nie tak i eksperyment nieważny
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 11.09.2019, 10:00
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
Serek, chodzi o to, że teraz ciężko będzie odzyskać zaufanie normalnych kibiców i rykoszetem obrywają właśnie osoby o których piszesz, mimo że są Bogu ducha winne. A sytuacja na trybunach, gdzie Miśka zaczęto wyklinać po tym "jak sprzedał braci po szalu na psy", a nie po tym jak z tymi "braćmi" okradał klub pokazują, że do normalności nam jeszcze daleko. Nie mówiąc już o tym, że osoby kreowane na wspaniałych, w pełni poświęconych Wiśle zbawicieli (vide Robert Sz. - artykuł pochwalny wisi na stronie Historia Wisły), o których nie można było złego słowa powiedzieć okazały się zwykłymi złodziejami, srającymi we własne gniazdo, a ich "osiągnięcia" będą się nam odbijać latami. Mam nadzieję, że prokuratura się spisze i te wszystkie 0 trafią tam, gdzie ich miejsce, czyli do jakiegoś przytulnego więzienia. Niech tam sobie rządzą.
Ja bym polecał jednak poczekać na wyniki śledztwa, bo zatrzymanie to jeszcze nie znaczy winny. Taki Czerwiński na przykład - oczywiście to tylko moje przypuszczenia - to pewnie niedopełnienie obowiązków i naiwność starszego Pana, który podpisał będąc członkiem RN papierki podsunięte przez pewne osoby. Poczekajmy jak to się rozwinie, mam nadzieję, że wszystkie pijawki zapłacą odpowiednią cenę.
Odpowiedz cytując
grzechu1991
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2008

Stary 11.09.2019, 10:07
Słuszna uwaga, dodałem słowo najprawdopodobniej. Przesłanką zatrzymania jest uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa (w tym wypadku takie podejrzenie najprawdopodobniej wynika z dokumentów a nie z subiektywnego przekonania jak np. przy zatrzymaniach kibiców), stąd też wydaje mi się, że muszą mieć jakieś dowody. Ja osobiście jestem całą sprawą zdruzgotany, zwłaszcza, że mam również podejrzenie, że w słusznie minionych czasach dochodziło do znacznie większej ilości naruszeń niż może się to nam wydawać (przykładowo odnowiłem kartę kibica, a dzień później dziwnym trafem ktoś zawarł na mnie umowę na telefon i teraz mam problemy - być może jest to przypadek, chociaż ja w takie zbiegi okoliczności nie do końca wierzę). Mam nadzieję, że Klub zostanie wyczyszczony i nie chodzi mi tylko o zarząd, ale też o szeregowych pracowników. Trzeba zacząć odbudowywać wizerunek i zaufanie, a droga do tej odbudowy jest długa i kręta.
Powód: dopisanie
Ostatnio edytowane przez grzechu1991 : 11.09.2019 o godz. 10:08.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 11.09.2019, 10:23
Jest też możliwość, że Paweł M. próbuje zaszkodzić ludziom, których nie lubił.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 11.09.2019, 10:28
Jak najbardziej.
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 11.09.2019, 10:32
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym polecał jednak poczekać na wyniki śledztwa, bo zatrzymanie to jeszcze nie znaczy winny. Taki Czerwiński na przykład - oczywiście to tylko moje przypuszczenia - to pewnie niedopełnienie obowiązków i naiwność starszego Pana, który podpisał będąc członkiem RN papierki podsunięte przez pewne osoby. Poczekajmy jak to się rozwinie, mam nadzieję, że wszystkie pijawki zapłacą odpowiednią cenę.
No, ale nie zatrzymali Miętty, a zdaje się obaj z Czerwińskim byli w RN i podpisy musiały być obu panów. Mylę się?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 11.09.2019, 10:39
Nie wiem, czy musiały być podpisy obu panów. Snuję sobie tylko przypuszczenia, bo wierzyć mi się nie chce, że Czerwiński a tym bardziej LMM robili coś świadomie ze szkodą dla Wisły.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 11.09.2019, 10:47
dobra, nie udzielam sie w temacie, bo jestem zbyt emocjonalny na punkcie Wisły i pomocy w jej ratowaniu.
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez PSYCHOLTSW : 11.09.2019 o godz. 10:54.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 11.09.2019, 10:53
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
No jak warszawiak Obidzinski, plus trójka Jazdzynski, Królewski, Błaszczykowski (którzy wyłożyli własną kasę, a nie jak sarapata wysyłała cyca) są pod wpływem sharkow z których większość siedzi w więzieniu, część spie***lila za granicę, a reszta boi się wychylac to już nie mam pytań...

Już nie róbmy jaj, że Kuba (i jego brat w zarządzie) swoim nazwiskiem firmuja kolejny wałek, tracąc przy okazji kupę kasy...
Ehh... świat się nie kończy na WSH. Jest wiele różnych innych rzeczy, które mogą się wydarzyć, czasem nawet nie specjalnie np. Cupiał może chciał dalej mieć Wisłę, ale inne sprawy zmuszały go do jej sprzedaży (długi w TF / banki).

Chodzi mi oto czy znów nie ufamy za bardzo. Fajnie, że ktoś daje swoją kasę, ale w zamian zabezpiecza pożyczkę w ziemi TS.

Nie jestem zwolennikiem trzymania tej ziemi do końca świata, ale by za chwilę nie było, że ją oddaliśmy za bezcen bo ktoś czegoś na czas nie sprawdził. Czym się różni obecny układ zarządzania od poprzedniego? Zgadało się paru ludzi, którzy się znają i robią to co uważają za słuszne. Jeden mówi, ja pożyczę milion ale chce zabezpieczenie w ziemi i drugi, tak naprawdę jego kolega mu to podpisuję.

Żebyśmy się zrozumieli, ja nie podejrzewam tych ludzi, że są oszustkami i przyszli tu zrobić skok na kasę czy ziemie, ale różnie się życie toczy. Jak będą mieć do wyboru "biedę" rodziny, a Wisłę wybiorą rodzinę. Zobaczcie jaki zamożny był Cupiał, tyle lat w biznesie i nie był wstanie udźwignąć swoich problemów i połączyć to z Wisłą, a obecni ludzie są dużo młodsi i zapewne nie tak zamożni.

Nie ukrywam, że nie znam się na tym, ale jakiś papier na ziemie poszedł w obieg. Może da się go odsprzedać komuś z zyskiem, co spowoduje jakiś problem prawny w przyszłości bo ziemie nie będzie szło sprzedać bo jakaś jej część będzie kogoś innego. Może są jeszcze inne ciekawe "zabezpieczenia" lub sprawy.

Mamy ich za rycerzy, poprzednich z 2016 roku też mieliśmy...

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów