The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
As
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.08.2019, 14:00
Jutro na konferencji na stadionie bedzie Rafal Wisloscki.
Czy ktos wie o czym bedzie ta konferencja? Nowy inwestor? Nowy wlasciciel?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.08.2019, 14:23
As napisał(a):Wyświetl post
Jutro na konferencji na stadionie bedzie Rafal Wisloscki.
Czy ktos wie o czym bedzie ta konferencja? Nowy inwestor? Nowy wlasciciel?
Biorąc pod uwagę że będzie też agencja especto spodziewaj się raczej jakiegoś eventu lub nowej formy współpracy. Jakby miał być nowy właściciel to raczej skład osobowy byłby inny
Odpowiedz cytując
M.Scofield
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 29.08.2019, 23:00
Panowie pomóżmy jednemu z bossów bo żydki jak zwykle psują PR

https://twitter.com/PoKrakosku/statu...48589958778880
Odpowiedz cytując
bocian23
Member

Od: 12.2011

Stary 30.08.2019, 01:32
Już poprawione oceny, dobrze że istniejemy bo gdyby nie my to nie mieli by po co żyć.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 30.08.2019, 18:37
Dostał ktoś akcje poczta? Bo to co ja zobaczyłem po wyjęciu z koperty to jakiś niesmieszny żart. Akcja jest w takim stanie, tak wymięta i powyginana jakby ją ktoś przezul i wypluł. To jakaś kpina.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 30.08.2019, 19:52
OJ tam mały drobiazg. Ważne, że liczby się im zgadzają.
Odpowiedz cytując
kangurekm
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 30.08.2019, 20:25
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Dostał ktoś akcje poczta? Bo to co ja zobaczyłem po wyjęciu z koperty to jakiś niesmieszny żart. Akcja jest w takim stanie, tak wymięta i powyginana jakby ją ktoś przezul i wypluł. To jakaś kpina.
U mnie identyczna sytuacja... trochę fuszerka :/
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 30.08.2019, 22:16
Tu macie gdzie pisać:
https://twitter.com/KarolinKawula/st...02611974332417
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Stary 30.08.2019, 22:20
kangurekm napisał(a):Wyświetl post
U mnie identyczna sytuacja... trochę fuszerka :/
To prawda. Miałem podobne odczucia, ale nie chciałem kręcić z tego powodu afery. Jak widać, nie jestem jedyny... Podziękowania, z podpisem prezesa Wisłockiego, które załączone były do okazjonalnej koszulki, dotarły w idealnym stanie, więc dało się to zrobić w lepszy sposób. Również trochę się rozczarowałem. Wiadomo jest to fajna pamiątka, którą możnaby było oprawić sobie w ramkę. Szkoda...
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 30.08.2019, 22:26
u mnie to samo. jak z krowiego ryja
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member

Od: 11.2014

Stary 31.08.2019, 23:13
Moja przyszła w umęczonej, zwykłej (nie "bombelkowej") kopercie, ale o dziwo, sama akcja w stanie fabrycznym, bez jednego zagięcia. Chyba fura szczęścia, bo poczta na wiosce kompletnej ...
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 10.09.2019, 16:34
Była prezes podobno zatrzymana.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie,
a przejdziesz na aukcję allegro.

SPRAWDŹ - NOWA NISKA CENA!

Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Stary 10.09.2019, 17:02
nero napisał(a):Wyświetl post
Była prezes podobno zatrzymana.
Jako pierwszy o zatrzymaniu Marzeny S. poinformował Szymon Jadczak z TVN24. Dziennikarz ustalił także personalia dwóch innych zatrzymanych. To Tadeusz C., były prezes przez niektórych uważany za zasłużonego działacza, a także Robert S., były wiceprezes.
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 10.09.2019, 17:25
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
To Tadeusz C., były prezes przez niektórych uważany za zasłużonego działacza, a także Robert S., były wiceprezes.
Lekkie zdziwienie, ale to pokazuje jak szeroka była skala tej patologii w TS
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 10.09.2019, 17:27
Misio śpiewa, domino ruszyło, następni w kolejce.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 10.09.2019, 17:33
Sarapata, Czerwiński i Szymański zatrzymani.

Decyzja spóźniona o osiem miesięcy.

Stworzono układ, który miał jeden cel - zniszczyć i okraść piłkarską Wisłę. Nie liczono się z nikim i z niczym.

Jeszcze niedawno jeden z najbardziej znanych samozwańczych obrońców TS-u wmawiał, że problemem jest narcystyczny styl bycia Jadczaka, a nie wielomilionowe nadużycia TS-u opisywane przez tego dziennikarza, który dzisiaj może poczuć się po raz kolejny zwycięzcą.

A drugi przekonywał, że były to drobne pomyłeczki.

Historia pokazała, że należało zareagować już w latach 2014-2015, kiedy powstawały pierwsze artykuły w gazetach o tym jak przestępcy przejęli TS, założyli siłownię i szkółkę walk, a Szymański opracował plan zagarnięcia piłkarskiej Wisły i obalenia Cupiała (realizowany krok po kroku przy współpracy z tzw. obrońcami TS-u - chociażby przez ostrzelanie stadionu).

Wówczas Ojciec Chrzestny Mikołajewicz przekonywał, że wszystko jest w porządku, że to jest element resocjalizacji.

Kolejny z ,,autorytetów" twierdził, że istnieje spisek przeciwko świętemu TS-owi:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=4459

Kolejny (jeden z najważniejszych aktywistów PiS-u na tym forum) zaś twierdził, że to robota WSI i wrogów.
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=4769

Dzisiaj wiemy, że była tylko jedna zła strona w niszczeniu Wisły - to ci, którzy w 2016 r. ostatecznie zagarnęli klub i postanowili go zniszczyć, a Meresiński/Stechert to ich słupy.

Cytat:
Do wtorkowych zatrzymań doszło m.in. w oparciu o wyjaśnienia złożone przez "Miśka", który po zatrzymaniu przez policję zdecydował się na współpracę ze śledczymi. Z jego słów wynika, że gangsterzy decydowali praktycznie o wszystkim, co działo się w klubie, łącznie z decyzjami o przeprowadzaniu transferów piłkarzy, zatrudnianiu w Wiśle innych gangsterów oraz ich partnerek czy wydawaniu pieniędzy z klubowej kasy na wspieranie działalności przestępczej.
Ale to Jadczak pisał już wiele miesięcy temu.

Gdyby zareagowano od razu (po pierwszych artykułach w latach 14-15), to dzisiaj sytuacja piłkarskiej Wisły byłaby nieporównywalnie lepsza.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 12.09.2019 o godz. 13:25.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 10.09.2019, 17:44
To już było wiadome pół roku temu, znienawidzeni przez dużą część tego forum i "prawilnych" ,"myślących samodzielnie" kibiców Wisły Bednarz i Jadczak, oboje nazwani warszawskimi agentami, zdiagnozowali problem i mówili o nim głośno jako jedni z pierwszych o ironio, mam nadzieję, ze po tej całej akcji część kibiców zmądrzeje i nie bedzie szufladkować innych osób tylko dlatego, że "grali w legii" albo "pracują w TVN"
Odpowiedz cytując
zozo
Member

Stary 10.09.2019, 18:39
Ale że Tadzia zatrzymali?

(Dalej płacze że Tadzio odmówił dostania prezesem w styczniu)
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 10.09.2019, 20:09
Tylko widzisz tak się niestety składa, że z czasem punkt po punkcie gówno które opisał okazuje się być prawdą a nie bajką....
Ciągnąć to tu wielu ciągnęło ale komu innemu ( zawsze z połykiem) ! Dzięki min takim właśnie entuzjastom którzy ślepo bronili tego bagna ( przez swoje ograniczenia intelektualne bądź też interes) jesteśmy tu gdzie jesteśmy czyli w głębokiej dupie.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 10.09.2019 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 10.09.2019, 20:32
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Sarapata, Czerwiński i Szymański zatrzymani.

Jestem ciekawy reakcji władz socios, bo wywodzą się z tego układu (oczywiście pełnili w nim drugorzędną rolę), bo w ostatnich miesiącach unikali tego tematu.
Władze Socios nie wywodzą się z tego układu.
To że czasami broniliśmy w postach zarząd to fakt.

A teraz osobiście mówię za siebie.
Nie wierzyłem że ludzi związani z Wisłą mogą coś takiego zrobić. Dałem się nabrać i mam nauczkę na całe życie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 10.09.2019, 21:21
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post

Nie wierzyłem że ludzi związani z Wisłą mogą coś takiego zrobić. Dałem się nabrać i mam nauczkę na całe życie.
W swoim czasie bronili ich wszyscy od dziennikarzy , przez kibiców. W szczególności w momencie "odbicia z rąk Meresia", co w zasadzie było kontrolowanym przejeciem.

Natomiast co innego bronić w mediach czy na forum , a co innego podpisywać kwity. Tadeusz C. choć w przeszłości zasłużony to niestety przyczynił się do trwania tego układu.

Bardzo dobrze że szambo wybiło, natomiast gdybanie co by gdyby się stało wcześniej - nie ma sensu. Wisła jest na dobrej drodze do normalności a dzisiejsza informacja jest kolejną z wielu pozytywnych w tym tygodniu.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 10.09.2019, 21:28
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post

Czy związku z tym można mówić, że obecnym ludziom również powinno się patrzeć na ręce i mieć ograniczone zaufanie, czy nie wypada bo to nasi rycerze są. Przypominam, że tak samo było za czasów Miśka, też uważaliśmy ich za rycerzy bo inaczej spółka piłkarska by zginęła za parę dni.

Jak się nie mylę jakaś część ziemi TSu została "zamrożona/przekazana" prywatnym ludziom za pożyczkę. Czy ktoś to sprawdza? Na jakich warunkach to się odbyła?

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie,
a przejdziesz na aukcję allegro.

SPRAWDŹ - NOWA NISKA CENA!

Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 10.09.2019, 21:28
@Kominek
Aktualny Prezes Socios też nic nie miał wspólnego z "tym" układem?
Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Stary 10.09.2019, 21:42
nero napisał(a):Wyświetl post
Czy związku z tym można mówić, że obecnym ludziom również powinno się patrzeć na ręce i mieć ograniczone zaufanie, czy nie wypada bo to nasi rycerze są.
Ależ oczywiście, że patrzeć na ręce. Przecież TRANSPARENTNOŚĆ to jeden z najważniejszych filarów działalności Socios. Władze organizacji na bieżąco rapprtują swoją działalność. Naprawdę nie widać różnicy?
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Od: 12.2018

Stary 10.09.2019, 21:50
Cytat:
Ależ oczywiście, że patrzeć na ręce. Przecież TRANSPARENTNOŚĆ to jeden z najważniejszych filarów działalności Socios. Władze organizacji na bieżąco rapprtują swoją działalność. Naprawdę nie widać różnicy?
Socios Wisła była i jest jedną z najlepszych rzeczy jaką zrodziła się z tego całego zamieszania które wszyscy tak mocno przeżywaliśmy. Rozumiem i szanuje, że ktoś może mieć wątpliwosci natomiast osoby które jeszcze anonimowo snują szkodliwe domysły pod względem tej organizacji która nie ma sobie na ten moment nic do zarzucenia jest nie tylko złe dla klubu ale i obrzydliwe ze względu na brak szacunku dla tych ludzi którzy włożyli tyle społecznej pracy aby to powstało. Mam tu na myśli cały proces przygotowania tego od strony formalnej, informatycznej, promocyjnej itd.

Proszę abyście wyszli do świata i patrzeli na ręce a nie w w klawiatur i monitor. Dopiero wtedy kiedy udowodnicie coś komuś coś nieczystego poinformujcie o tym opinie publiczną. Bo sracie do własnego gniazda i przekonujecie że w sposób prewencyjny jest lepiej za wczasu je osrać. Za chwile się zacznie że ten się znał z tym, tamten się znał z tamtym. A tamten siedział 5 metrów obok Dukata itd.

Też znałem się z wieloma ludzmi, i wielu z tych ludzi źle skończyło. Sama znajomość kimś kto pobłądził nieczynni tej osoby złym człowiekiem. Na swojej drodze życiowej spotykamy różnych ludzi.
Ostatnio edytowane przez Valencia : 10.09.2019 o godz. 22:02.
SKAWINA
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 10.09.2019, 21:51
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
@Kominek
Aktualny Prezes Socios też nic nie miał wspólnego z "tym" układem?
Co by nie odpowiedzieć, pewnie i tak wiesz swoje

Ja krótko: nie, nie miał.

KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Jestem ciekawy reakcji władz socios, bo wywodzą się z tego układu (oczywiście pełnili w nim drugorzędną rolę), bo w ostatnich miesiącach unikali tego tematu.
Przedstaw się proszę z imienia i nazwiska, chętnie spotkam się z Tobą w sądzie, będziesz mógł udowodnić swoje tezy.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 10.09.2019 o godz. 21:54.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 10.09.2019, 22:44
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Co by nie odpowiedzieć, pewnie i tak wiesz swoje

Ja krótko: nie, nie miał.
Panowie spokoj, jezeli mial to ktoras fala aresztowan go zmiecie, bo chyba nikt nie ma watpliwosci ze to dopiero poczatek.

Bardzo dobrze ze w koncu sie cos ruszylo bo trwalo to zbyt dlugo.

P.s. Mam nadzieje ze "pozdrowienia do wiezienia" dla Marzenki jednak sie nie pojawia.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 10.09.2019, 22:55
Jak to w końcu jest z tym Miśkiem? Misiek cwel czy zbawiciel Wisły? Niby sprzedał ale jednak dużo pomógł Czy istnieje coś takiego jak paradoks Miśka?

A tak serio, po 2016 roku - rozjebaniu TKWM i 2018/2019 roku jak całe to szambo zaczęło wypływać i wyjebało ostatecznie, nic już dla mnie nie będzie takie samo. mózg rozjebany, jakieś tam ideały, nadzieje, wiara w kogoś/coś sprowadzona do poziomu zero i ciągle w głowie siedzą te dwie sprawy (TKWM i zlodzieje) od 3 lat jak sie myśli o Wiśle...
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 10.09.2019, 23:19
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
P.s. Mam nadzieje ze "pozdrowienia do wiezienia" dla Marzenki jednak sie nie pojawia.
No to juz by bylo kuriozum na poziomie tak absurdalnie wyjebanym w kosmos, ze wszyscy na stadionie nacpaliby sie oparami tego zjawiska i zaczeli chyba spiewac kumbaya my lord podczas wywieszania nowych flag uszytych przez Jarka we wspolpracy z muzeum pamieci o holokauscie, na ktore mial wplacic kase.

Jesli cos takiego zawisnie to wtedy powiem, ze widzialem juz w zyciu wszytko. I, ze dla tego klubu jednak nie ma ratunku i szkoda bylo marnowac kase.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 11.09.2019, 00:01
Tak i będą prowadzone jeszcze zbiórki pieniędzy dla Marzeny. Ludzie, czy wy czasem czytacie co napisaliście ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów