The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.04.2019, 14:13
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Aj jakże niektórych boli że nie mają żadnego wpływu na sytuację w klubie i jedyne co mogą to pomruczeć trochę pod nosem albo wypłakac się na forum.... a reszty juz mi się nie chce przepisywać ale też pasuje jak ulał
Fakt. Boli.
Z tym, że geniuszu nie chodzi o sytuację w klubie, tylko na trybunach.

Boli mnie, że nie mam już 20 ani 30 lat i nie będę podchodził pod gniazdo, żeby debilom tłumaczyć, że działają na szkodę klubu.
Bo:
- po pierwsze do tępych łbów nic nie dotrze
- po drugie, ich jedynym argumentem będzie w najlepszym przypadku dla mnie liść, a jak napisałem wyżej nie mam już 20 czy 30 lat, żeby się w to bawić.

Po drugie, debile nie rozumieją, że nawet jak uzbierają (w co poważnie wątpię) na zapłacenie tej i kolejnych kar, to w żaden sposób nie odbudują wizerunku Wisły, któremu szkodzą bardziej niż Jadczak.
A ktoś, kto szkodzi wizerunkowi Wisły nie ma prawa nazywać się jej kibicem.

Taki ktoś, to osoba, która dla własnej przyjemności wykorzystuje okazję, że jest mecz Wisły, tylko po to, żeby się zabawić. Dla mnie to nie ma nic wspólnego z kibicowaniem. Ale ja jestem stare pokolenie.
Zabawa w prowokowanie kar jest tylko nieznacznie lepsza od okradania klubu przez wynoszenie wpływów meczowych w siatkach z Biedronki.
Możecie sobie nawet uzbierać na 10 kar z góry. W dalszym ciągu jednak nie uzbieracie na poprawę wizerunku Wisły w mediach i u potencjalnych inwestorów. Wręcz przeciwnie, będziecie ten wizerunek nieustannie pogarszać. I to was przekreśla jako kibiców, chociaż race są ładne.

Tak czy owak, dzisiaj sobie mruczymy na forum, ale niedługo dojdzie do tego, że na trybunach będzie inaczej, że będą zakazy stadionowe, kary indywidualne, albo nawet odpowiedzialność zbiorowa za przekraczanie przepisów.
Być może dzisiaj jeszcze rozwinięcie flagę sharksów, zapalicie race, bo według was jest to w porządku. Jednak w Polsce coraz szybciej będzie się zmieniało podejście do zachowania na stadionach.
Wasz czas jest krótki.
Życzę wam jak najgorzej.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 06.04.2019, 14:30
Framat , tak sie wzburzyłeś że nie zobaczyłeś komu odpisujesz i kogo post Kryształ parafrazował i w jakim kontekście
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 06.04.2019, 14:38
Cytat:
Bo bluźnić też trzeba umieć.
I o tym piszę od kilku stron. Chciałbyś się we wszystkim hamować, wbijać się w widełki "co można a czego nie można". Żydy palą się, niby hasło antysemickie, ja nie pochwalam takich skrajnych postaw typu faszyzm, rasizm czy antysemityzm, zresztą to wszystko to jest bujda na resorach bo tacy ludzie, o takich poglądach nie mają praktycznie nigdzie prawa głosu. Jak przychodzi co do czego to w Wiśle gra dwóch żydów, w Lechii Murzyni itd Nie pochwalam haseł nazistowskich, swastyk itd bo to jest kurestwo - znając historię świata a szczególnie Polski.
Ale żydy palą się, na Wiśle to wcale nie objawy antysemityzmu i nie trzeba być Shrelockiem aby o tym wiedzieć. Ale tobie kazali uważać co mówisz więc się wpisujesz w tą zjebaną poprawnosć polityczną bo przecież "żydy palą się" kojarzy się jednoznacznie. Było ich sześciu, to też jest antysemicka piosenka. I co poradzisz teraz?
Zaśpiewać "nie ma litości połamcie tym ....om kosci", też nie można bo to brzydkie. Jazda z ....ami też nie wypada.
Uważam że pusta agresja jest nic niewarta, trzęsienie płotami, napinka, napadanie na kogoś w 10, burdy na stadionach, to jest niepotrzebne ale taka napinka na słowa - też normalne bo "wasze matki to są ....y" to jest hańba żeby tak krzyczeć do kogoś. Ale przecież każde wyżej wymienione hasło dla pajaców z komisji ligi będzie niestosowne, i Ty też już mówisz, że trzeba umieć bluźnić. No to z takim podejściem pozostaje jedynie teatr dla Ciebie.

PS Dalej nie rozumiem oburzenia na 40 tys zł za race a zlewania na 20 tys zł za derby. Wasza złosć jest śmieszna bo ukierunkowana źle. Tu powinien być w.... na komisję ligi i kary z dupy albo kary za nic, powymyślane na siłę. Ale wy wierzycie tak w ta komisję ligi więc nie możecie przyznać, że kara 20 tys zł za derby jest z dupy, że KL to ....., że zawinił cały stadion na te 20 tys złotych.
Dlatego żałosne jest gadanie na race bo jak widać nie one i nie kibice są w tych sytuacjach złem, a złem jest komisja ligi, która po prostu pasożytuje na tym wszystkim. Nikogo jeszcze te kary po 20-40 tys nie odstraszyły od niczego a żydów to nawet tak ponosi, ze co derby kible porozwalane, kaloryfery powyrywane. A więc co dają te kary? Gówno. Dziękuję i brońcie dalej tego, ze kary się należą i już. Tu powinno być podwójne w....ienie (Legia i derby) na komisję ligi.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Od: 05.2011

Stary 06.04.2019, 16:22
FraMat idż na spacer weż pare głębszych oddechów albo po prostu zjedz snikersa....
Do zobaczenia na R22
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 06.04.2019, 22:16
Dokładnie te kary są z dupy.
Dlaczego dostaliśmy z race zakaz wyjazdowy? Jaki to ma sens, gdzie tu logika?
Równie dobrze mogli za karę zamknąć pod stadionem parking dla samochodów.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 07.04.2019, 00:13
krysztal napisał(a):Wyświetl post
FraMat idż na spacer weż pare głębszych oddechów albo po prostu zjedz snikersa....
Do zobaczenia na R22
masz racje, sorry, to nie było do ciebie

Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 07.04.2019, 11:13
Tak ciągle słyszymy inwestorzy patrzą i notują ... Gdzie byli Ci mityczni inwestorzy, gdy Cupiał chciał się pozbyć Wisły ? Do polskiej ligi wchodzą głównie zapaleńcy, bo każdy inny woli się reklamować w klubie gdzie ludzie nie biją brawo za poprawne kopnięcie piłki tylko konkretny poziom. Przykład z naszego regionu OknoPlast. Wbrew pozorom w Polsce nie jest problem kiboli, jak wielu twierdzi, że jest to jedyne zło nędzy w naszej piłce, tylko baranów, którzy tym wszystkim kierują.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.04.2019, 11:17
Akurat nie jest tajemnicą jakich inwestorow odprawiał Cupial z kwitkiem kiedy nas nie chciał sprzedac i gdyby jego ludzie wykazali się choć najmniejszym zaangażowaniem pod koniec ery TF to nie Meresinki dostałby Wiśle za frytki ...

Do polskiej piłki trzeba być zapaleńcem, ale jednak np Waldemar Kita chciał nas kupić, a gdzie w końcu zainwestował.- wszyscy wiemy.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 07.04.2019, 12:12
Szkoda tylko, że wtedy Cupiał miał chęć, możliwości (niepotrzebne skreślić) aby dalej Wisłę trzymać. Później już cała masa inwestorów w wyścigu o Wisłę się pozabijała i nie został ani jeden.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 07.04.2019, 14:52
Naprawdę przestańmy już z tą śpiewką o inwestorach, którzy tu stoją w kolejce po Wisłę, ale czekają czy race będą odpalane i czy będzie wisiała flaga z rekinem...
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 07.04.2019, 18:28
serek oni są co mecz z lornetkami, jak szymuś i obserwują
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 07.04.2019, 20:33
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę przestańmy już z tą śpiewką o inwestorach, którzy tu stoją w kolejce po Wisłę, ale czekają czy race będą odpalane i czy będzie wisiała flaga z rekinem...
Bo jak rozumiem jesteś w stanie udowodnić, że nie ma to znaczenia.
Jak widać nasza sytuacja od jesieni nikogo nic nie nauczyła.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 07.04.2019, 20:45
Najlepszym dowodem na to jest brak inwestora...
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 07.04.2019, 21:25
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
takie samo samo zdanie więcej pijaru niż realiów nie ma wielu chętnych na inwestycje w nasza ligę
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 07.04.2019, 21:57
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Bo jak rozumiem jesteś w stanie udowodnić, że nie ma to znaczenia.
Jak widać nasza sytuacja od jesieni nikogo nic nie nauczyła.
Tzn. co mnie miała nauczyć sytuacja z jesieni, jaki to ma związek z moją wypowiedzią?
Odpowiedz cytując
David.
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 08.04.2019, 18:23
[do usunięcia]
Ostatnio edytowane przez David. : 08.04.2019 o godz. 18:26.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.04.2019, 19:31
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Najlepszym dowodem na to jest brak inwestora...
Oraz gra w IV lidze
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 10.04.2019, 21:52
"Legia za zachowanie kibiców podczas meczu 28. kolejki Lotto Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok musi zapłacić 15 tys. zł"

Dalej będziecie KL w dupę wchodzić czy zrozumiecie w końcu, że to są chorzy ludzie? I problemem nie sa race tylko ci idioci, którzy wymyślili sobie sposób na okradanie ludzi w biały dzień a do tego są tak niekonsekwentni jak grubas chcacy schudnąc ale zajadający batoniki o 3ciej w nocy hyhy

Niech Legia i każdy inny klub jak najmniejsze kary dostaje bo to nie o to chodzi aby komuś dojebać ale... My 40 tys i zakaz wyjazdowy na jeden mecz a oni 15 tys. i bez zakazu. My odpalamy rzadko, oni regularnie. To kto powinien dostać tutaj 40 tys a kto 15?
Dlaczego jedne race trzeba ukarać 40 tys a inne 15 tys? O co tutaj chodzi? Przecież to się z pod jakiegokolwiek prawa wymyka skoro nie ma żadnej logiki i sensu w nadawaniu kar.
Dlatego jeszcze raz powtórzę, problemem nie są żadne race, tylko te ....y i żaden człowiek, który się szanuje nie powinien się czepiać UW i innych ultrasów, tylko powinien jebać tę szmaciarską Komisję Ligi.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 10.04.2019, 22:26
Tylko jebać KL można w jeden sposób - finansowy, ale wtedy oberwie też klub. Niestety nie ma możliwości na walkę z nimi bez ofiar w klubach. Chociaż taka akcja, jak "ostatni gwizdek" była z pomysłem.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 10.04.2019, 22:41
Tzn trzeba po prostu robić swoje. Na pewno wojna pikniki vs ultras to jest porażka. Nie kibice są tu złem tylko KL. Proszenie się ich o możliwość odpalania rac to też śmieszne. Rozmowy były ale z debilami ciężko się dogadać. Ogólnie błędne koło ale nie można dać sobie zamknąć ust bo to odbieranie samemu sobie swobód.

Dla mnie to żenada, że kluby się na takie coś godzą. Same siebie jebią po kieszeni. Chore czasy.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 11.04.2019, 08:11
Też jestem zbulwersowany karą dla Wisły w stosunku do Legii, ale pytanie do osób które oglądały mecz: czy w Warszawie również race spowodowały przerwanie spotkania?
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 11.04.2019, 09:25
I czy my dostaliśmy tylko za race ?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 11.04.2019, 12:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Też jestem zbulwersowany karą dla Wisły w stosunku do Legii, ale pytanie do osób które oglądały mecz: czy w Warszawie również race spowodowały przerwanie spotkania?
Myślę że o to głównie u nas poszło. Nie dość że mecz przerwany i boisko zadymione, to jeszcze na głównej antenie TVP.

Zresztą mniejsza o to ile - i tak nas nie stać na stratę żadnych pieniędzy. BTW - ultrasi zebrali już to 40 tys.?

Jaroo1 - powód dla którego mało kto traktuje Cię poważnie to różnica wieku i doświadczenia. Niewielu z nas na tym forum myśli jeszcze jak 16-latek i traktuje poważnie "walkę z systemem za pieniądze rodziców" (tutaj akurat klubu).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.04.2019 o godz. 12:21.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 11.04.2019, 12:19
A jak tam wielka zbiórka UW idzie? Ktoś wie?
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 11.04.2019, 12:36
Wczorajasza aktualizacja to 18300 + 5,5 tys w licytacjach
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 11.04.2019, 14:10
<do usunięcia>
Ostatnio edytowane przez Kaan : 11.04.2019 o godz. 14:19.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 11.04.2019, 16:21
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Wczorajasza aktualizacja to 18300 + 5,5 tys w licytacjach
To i tak lepiej niż sądziłem.
Liczę że z czasem pokryją całą kwotę i że czegoś ich to nauczy. Wiem, naiwny jestem, ale może...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 11.04.2019, 17:18
Cytat:
Jaroo1 - powód dla którego mało kto traktuje Cię poważnie to różnica wieku i doświadczenia. Niewielu z nas na tym forum myśli jeszcze jak 16-latek i traktuje poważnie "walkę z systemem za pieniądze rodziców" (tutaj akurat klubu).
Za to Ty masz myślenie jak stary dziad i popychadło, któremu wszystko można narzucić rozkazem.
Sytuacja z racami i ogólnie ultraską i polskim stylem kibicowania nie jest łatwa ale jak czytam wpisy takich wyssanych z życia ludzi jak Ty, którzy myślą tylko tej kasie, o zakazach, rozkazach, o przecież pan z KL powiedział, ze trzeba tak, a z drugiej strony za to jest kara to tak nie zrobię... Kurde, wsadzić takich jak ty w ramy II wś to ciekawe co wy byście robili. Bo z takim charakterem to pewnie
a) sojusz z III rzeszą albo kapitulacja i germanizacja
b) wydawanie Żydów i innych nacji albo samemu praca w obozach przy "utylizacji" ludzi, bo przecież takie jest teraz prawo, takie są nakazy i tak trzeba robić bo kary są za nieposłuszeństwo.

I co Ty mówisz o walce z systemem za kase rodziców (klubu) skoro sam żadnej walki byś nie podjął bo Tobie zwisa czy ktoś odpali race na meczu czy wywiesi transparent. Czyli sam gówno byś zrobił a będziesz wytykał palcem, kto robi źle.
Odpowiedz cytując
areks1906
Junior Member

Od: 10.2007

Stary 11.04.2019, 18:53
ok protestujcie, palcie race, wieszajcie flagi rekinow - tylko potem plac
kary z wlasnej kieszeni.
Areks-Kraków-Dublin
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 11.04.2019, 18:58
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Za to Ty masz myślenie jak stary dziad i popychadło, któremu wszystko można narzucić rozkazem.
Sytuacja z racami i ogólnie ultraską i polskim stylem kibicowania nie jest łatwa ale jak czytam wpisy takich wyssanych z życia ludzi jak Ty, którzy myślą tylko tej kasie, o zakazach, rozkazach, o przecież pan z KL powiedział, ze trzeba tak, a z drugiej strony za to jest kara to tak nie zrobię... Kurde, wsadzić takich jak ty w ramy II wś to ciekawe co wy byście robili. Bo z takim charakterem to pewnie
a) sojusz z III rzeszą albo kapitulacja i germanizacja
b) wydawanie Żydów i innych nacji albo samemu praca w obozach przy "utylizacji" ludzi, bo przecież takie jest teraz prawo, takie są nakazy i tak trzeba robić bo kary są za nieposłuszeństwo.

I co Ty mówisz o walce z systemem za kase rodziców (klubu) skoro sam żadnej walki byś nie podjął bo Tobie zwisa czy ktoś odpali race na meczu czy wywiesi transparent. Czyli sam gówno byś zrobił a będziesz wytykał palcem, kto robi źle.
Sorry, taki mamy klimat.
Możesz do woli krzyczeć, że kary za race są złe i niemoralne i że nie można się na nie zgadzać.

Jednak póki co, jeśli na meczu zapalisz race, będziesz musiał ponieść karę.
Albo, co gorsza, klub za ciebie.
Bo UW nie stać jak na razie nawet na karę za jedne odpalenie rac, a co dopiero za race w każdym meczu.

I może na tym zakończyć te górnolotne rozkminy?

ps.
Jeśli kibicowanie ma polegać na tym, że na trybunach bawimy się racami, bo są ładne, a drużynie to w ogóle nie pomaga, a częściej przeszkadza - bo trzeba przerwać mecz, to dla mnie to nie ma nic wspólnego z kibicowaniem. Raczej z lizaniem się po fiutach, żeby nam było dobrze.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów